Új privát üzeneted érkezett!

Andi neked utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép [/b]

Kép Kép
manósziget
 
 


Dorka, én rendszeresen onnan vadászom a vacsiötleteket. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


:twisted: Grrrrrrrrrrrrrr............
Módosítani akartam öcsi képét a vonalzómon.... Mást nem csináltam. Erre nem fogadja el a két vonalzóm... Pedig előtte jó volt és nem vette túl hosszúnak. :twisted: :twisted:

Kép Kép
manósziget
 
 

 
 

Manó: én is így jártam, túl hosszú, ezért van nálam csak az egyik csajsziról kép. :(

KépKép
KépKép
madar
 
 


Dorka: ezt a mindmegette.hu-t valamikor nagyon régen nézegettem és tényleg jó ... köszi, hogy az eszembe juttattad :)

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Manó, Madar!

Vegyétek ki a vonalzókból ezeket a részeket: [ url=http://....../ ] és [ /url ], csak az img-s maradjon meg. Ezzel jelentősen csökken a hossza (máskép 4 vonalzót fel se lehetne tenni).

Astrid

Kép
astrid
 
 


Done. :D

Astrid: nagyon köszönöm. :D

Manó: működik, amit Astrid írt. :)

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kismama
Előfordulhat. Főleg molettebb és szabálytalan ciklusúaknál. Azért akinek olyan 80-90 napra jön meg a mensese, annál elég nehéz észrevenni egy korai terhességet.
(Nővérem nem egy primitív emberke, de volt, hogy ő is már 10-12 hetesen lett biztos abban, hogy terhes. Szoptatás alatt lett terhes, úgy, hogy még nem is menstruált)

Védőnő
Hozzám olyan szorgalmasan jár :cry:

Kilók
Én most olyan +10-nél tartok :oops: :wink:

Petra
A TI esküvőtök lesz! Legyen olyan, ami nektek tetszik! Nem mások véleményére kell hallgatni!
Én pl. meghaltam volna, ha olyan habos-babos ruhában kell férjhez mennem. Egy egyszerű selyemruhám volt :wink:
Vendég
 


[quote="vicger"]
írta:
vicgerHűűű, mindenki vitorlázik? :shock: :shock: Eddig az alsó-középosztályba soroltam magunkat, de most asszem még lejjebb kellene körülnéznem :lol: :roll:


Nekünk is :oops: :cry:
Vendég
 


Astrid köszi, így most jó lett. De akkor se értem... eddig is 2 kép volt fent, ugyanígy hosszú formátumban volt... na mindegy a lényeg, hogy jó lett. :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Kép
Kép
Ekkorák vagyunk :wink:
Vendég
 


Mabe!

A vonalzók generálásakor változó lehet a kód hossza (a középső tényleges képet és vagy vonalzót tartalmazó általában .png file hossza vagy az elérési úté). Elképzelhető, hogy korábban pont a határon volt a hossz, most egy picit hosszabb lett az új generálásakor, és ezért. Ha itt rövidítették a beírható kódot (megnéztem, elvileg nem), akkor azzal sokakkal kiszúrtak, mert a 4 vonalzó eddigi is csak trükkökkel fért el, remélem nem ez történt...
Szép poci!! :):)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok!

Bocs, ha nem mindenre reagálok, de eléggé le vagyok maradva.

Mabe: Nagyon csini pocak! Nekem is valami hasonló formátumú. :wink:

[b]Kiló
ilag én csak 6 kiló plusznál tartok, de nekem nagyon szigorú a dokim e tekintetben. Andrissal a 34.hétig csak 8 kilót híztam, azzal elégedett volt. :)

A Mindmegette-t én is nagyon szeretem. Általában sütiket lesünk onnan. Van egy barátnőm, aki ír gasztroblogot, nála is lehet jó ötleteket találni. Bár néha eléggé ritka hozzávalókat használ, ami pl. nálunk nincs éppen itthon. Ha gondoljátok, nézzétek meg:

http://agifoz.blogspot.com/

Ma pl. a kukoricás palacsintát csináljuk vacsorára tejfölös mártogatóssal és reszelt sajttal. :lol:

Na, látom én vagyok itt az egyetlen, aki nem szereti a vizet. A vitorlázást még sosem próbáltam, az biztos tetszene, de úszni kimondottan nem szeretek (nem is nagyon tudok egy gyerekkori rossz élményem óta, tesóm majdnem "belefojtott" a Dunába), napozni nem tudok, mert extra fehér a bőröm, így csak leégni tudok, fürdőruhában pedig utoljára 20 éves koromben szerettem mutatkozni. A nyárban a fagyit szeretem a legjobban. :wink: Én inkább a kirándulós, erdős típus vagyok. Ennek biztos az is az oka, hogy gyerekkoromban sem jártunk sokat vízpartra.

Petra: További kitartást az építkezéshez!

Anna: Tényleg nagyon helyesek a gyerekek! A nagylágyod egyenesen csodaszép!

Floranan: Én se vasalok, bevallom őszintén. Csak ha nagyon muszály. Angliában mikor kint voltam bébiszittyóként, rengeteget kellett vasalnom, akkor egy életre elegem lett. Majd Mátébabának vasalok néhány hónapig, azt még kibírom valahogy. :wink:










[/b]

Kép

Kép
hgrita
 
 


Astrid: Te nagyon érted ezeket a számítógépes dolgokat, ez a mi szerencsénk :)

Mabe: tényleg csini vagy :)

Rita: 6 kg csak, húú nagyon rendes vagy, mínusszal jössz majd ki a kórházból :wink:
Köszönöm a linket, megnézem majd. :)

Ígértem én is pocakfotót, megyek le is töltöm a gépről. :oops:

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Egész szépen rendezem a soraim:

- vonalzóim rendben vannak :)
- táblázat kitöltve :)
- picasan van már albumom, csak még üres :oops:
- picasan a pocakfotók között megjelent az én mai állapotú pocakom is :oops: :)

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Halihó! :)

Dorka, bevallom a vitorlás bérlése meg sem fordult a fejemben :D :D :D De így, ahogy írod, valóban nem annyira gáz.
A linket ismerem köszi :) mondjuk a szénhidrátos recepteket eléggé fenntartással kell kezelni :)


Ma gyüminapom volt, hát elég necces így a végére, iszonyat sok gyomorsavam lett a ribizlitől :? Az alattunk lakó meg hasábkrumplit sütött, s csak úgy jött fel az illata /ugye most majd' minden ablak tárva-nyitva. Szóval csorgott a nyálam ezerrel...

Rita, én sem tudok napon lenni a napallergia miatt, viszont a vizet imádom :) Igaz, az erdőt és a hegyeket is :) A linket megsasolom majd :) Gratulálok a 6 kilóhoz! De a dokid miért szigorú?

Mabe, nagyon szép a pocakod!!!!! :)

Manó, ugyan már, nem kell neked aggódni ilyeneken, h kilók!!!

Madar, ha beszélsz a dokiddal, javaslom a diéta szó elkerülését :) Én úgy mondtam el neki, h napi szinten lebontottam, h mit mikor ennék, s így áldását adta :) Azért pedig, h nem eszem kenyeret és cukrot, külön dicséretet kaptam :)
Nem akarok nagyon nagyot... de azért olyan jó lenne 80 alá menni...

Egyébként tényleg érdemes odafigyelni, h mit eszünk várandósság alatt, mert a gyerkőcünk is ezeket az ételeket fogja preferálni. Tapasztaltam. Vicámnál nagyon édesség evő voltam, kompót, darás tészta ezek voltak a kedvenceim.. Vicám legszívesebben állandóan tésztát és édességet enne. Gergőnél inkább a húsok csúsztak, de azok nagyon, szintén látható a fiam ízlésén a hús imádata. Atinál olajbogyót tömtem szinte mindenhez, s narancsot orrvérzésig, s egyébként úgy mindent, kivéve édességet. ez is nagyon szépen látszik, mindenevő, az olajbogyót imádja :shock: s a narancsot is. Édességet viszont egyáltalán nem eszik, max a csokit hajlandó megenni, de sütit abszolút nem.
Úgyhogy Lucánál nem lesz gondunk az evéssel, legalábbis, a fent leírtak alapján. :)

Ma vettünk ágykeretet! :) :) :) Szinte ingyen sikerült vennünk, ráadásul tömör fenyő és csak 32ezer ft volt. Igaz ágyneműtartója nincsen, de majd az ikeából beszerzek két dobozt, s kész is :) Úgy örülök, már elég necces volt felugrálni a matracról :)

vicger
 
 


[quote="madar"]
írta:
madar- picasan van már albumom, csak még üres :oops:
- picasan a pocakfotók között megjelent az én mai állapotú pocakom is :oops: :)


Hihii
Nekem nincs is albumom a picasán és a pocakképeim se ott vannak :wink:
Vendég
 


Madar: Megnéztem a képet, nagyon csini pocakod van! És nem tűnik úgy, mintha túl sok felesleg lenne rajtad.

Nálam szoptatáskor sajnos nem olvadnak le a kilók. Andrissal 3 évvel ezelőtt 9 kilóval kezdtem könnyebben a terhességet és az még mindig bőven rajtam van. De nem izgat, majd szopi után tornázom jó sokat.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Madar, most néztem a pocfotót, érdeklődnék, h mi a fittyfene miatt akarsz diétázni?????????????????????????????? Mégilyetkihallott.... ;)

vicger
 
 


Sziasztok Lyányok!

Manó és Madár!! Nagyon szépek a kisbébitek! :)

A 4D-s UH-t mikor érdemes megcsináltatni? Be is utal rá a doki, vagy csak aki akar az megy? Mert már hallottam olyat, hogy valakinek kötelező volt, de kellett érte fizetni. Már lekéstem róla? (Holnap leszek 28 hetes!)

Elvileg már csak jövő hét hétfőn dolgozom, utána táppénz!! Már nagyonvárom!!! :lol:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Peppino: Kötelezőnek biztos nem kötelező. Aki szerencsés, annak a dokija olyan géppel dolgozik, amin ez is működik. Ha külön mész, az szerintem pénzbe kerül. Mi a 25.héten voltunk, de még nem vagy elkésve, állítólag a 32.hétig lehet jól látni a babát.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Vicger: Ő mindenkivel szigorú ilyen téren. Szerintem szeret inkább rádpirítani, mint hagyni, hogy elszaladjon a ló, aztán a végén kelljen nagyon odafigyelni. De az elmúlt két hétben sokat bűnöztem, így most biztos megszalad egy kicsit. Bár a következő találkozásunkkor már 30 hetes leszek, így utána max 2x találkozunk mérlegelésen.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Hgrita! Köszi a választ!! Jó lenne elmenni, csak kicsit nagyon drága. :( Ez a vacilálásom tárgya, még átgondolom!!

Mabe! Szép pocakod van! Kb. nekem is ekkora! :)

Viszont a mellem már most egy tejcsárdához hasonlít! Kérdem én, mi lesz később??

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Kriszti nem is vitatkozni hisz te tudod mire van szükség a gyerekeknek,csak azt hittem kell majd Lucababánal a hely.

Én is ma voltam a körzeti dokinőnél a tp-papírért,és nagyon megdicsért,hogy milyen csinos vagyok.Én is "csak" +7 kg-nál tartok,és mostanában igyekszem még jobban figyelni,hog yne egyek este 6 után édességet,és nagyon hízlaló kajákat.

Mabe,nem látszanak a plusz kilók,gondolom nálad is ez csak a baba meg magzatvíz.
Szeretném megkérdezni,hogy az EDA-t a kitolási szakaszban is adják vagy csak vajúdás alatt :?:

Úszás:csak háton pihentető nekem,a többi módban utálom,viszont a természetes vízben haliszonyom van,az usziba meg baciiszonyom,viszont saját medence nincs :(

sutimano76
 
 


Én a mindmegettét nem szeretem annyira, bár néha kalandozok. De ha konkrét dolgot szeretnék, akkor keresőbe írom be és valamelyik gasztroblogból próbálom ki (itt pl. nagy jó sütik vannak, meg pl. jó kakaóscsiga leírás: http://macikonyha.blogspot.com ). A kedvenc gasztroblogom ez: www.fuszereslelek.hu . Nagyon sok jó recept van, élesztős dolgok (pl. kenyérfélék), sok jó ötlet és rendszeres bejegyzések. (Meg sok érdekeset lehet olvasni a zsidó szokásokról...)

Floranan!

Én azt vettem észre, alapvetően két ember van, a vasalós és a nem vasalós. Én a vasalós kategóriába tartozom. Bárhogy szárítom a ruhát (szárítón vagy gépben (pedig minden véleménnyel szemben onnan simábban jönnek ki)) nekem gyűrött. Pedig egyre nehezebb megfelelni a saját elvárásaimnak. Mindegy, valamiben maximalistának kell lenni, nem lehet mindenben leadni a szintet, és igyekszem másban is tartani...

Madar!

Valamennyire illik ismernem, matematika-számítástechnika tanárként... :D:D Monstanában tanítani nem tanítottam, de a férjemnek rendszeresen besegítek (ő is ugyanott végzett, mint én, csak ő soha nem tanított (két tanári fizetésből 5 gyereket eltartani...), informatikusként dolgozik).

Astrid

Kép
astrid
 
 


Mabe86: hová dugtad őket?

Kriszti, Rita: lehet, hogy jó a fotó :wink: de a 15 kg az 15 kg :oops: és azért 71 nap még van, Julcsival is cc. +25 kg lett a vége :oops:
Kriszti, szóval nem kimondottan diéta, csak oda szeretnék figyelni jobban, azt hiszem ezt is írtam ... mert valahol itt azért meg kellene állni. :roll:

Peppino: kösz :)
nekem is 4D-vel is dolgozik a doki, de valahogy ott sosem sikeredett túl jó, ezért elmentem a Praxisba, ott csinálták ezt, amit ide is feltettem. :) Még nem hallottam a beutalásról, de ez nem jelenti azt, hogy nincs ilyen.
Jaj,mellek! Ne is mondd, a legnagyobb bajom nekem is ezzel van ... borzasztó nagy :oops:

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Most nézem a képeket,
Anna nagyon szép a nagylányod,kérünk még képet,hisz van még kikről!!!

Móka milyen nagyot nőtt a pocid!!! :shock:

Madar,milyen plussz kilók,hisz neked is csak a poci nagy,mert a képen a popsid,meg a combod nem nagy!!!!!

Manó,most tényleg hol rejtegeted Öcsit??????

Brumi,szép pocak(bár láttalak élőben is),Lilla kicsit morcos,nem???Szoknya nagyon tecc!!!

Floranan,Bex ti is gömbölyödtök!!!

sutimano76
 
 


Mellek--nálunk apa hatalmas ikreknek hívja őket,nem volt mellcentrikus férfi,míg meg nem látta az enyémeket :oops: ,azóta az,ne sajna az becsíkosodott,így már nem olyan szépek,de ez van.
Az önbizalomnál kicsit szóba került a sex,aki nem szereti ezt kitárgyalni bocsi,de nálunk nem igazán kívánja apa,de nem nagyon tudja megindokolni.addig jutottunk,lehet a baba miatt ,pedig tudja hogy neki semmi baja nem lesz,velem semmi baja,mondjuk én még a munka-pénz bizonytalanságot és korát is hozzáadom.Remélem szülés után majd visszaáll a régi rend,mert két gyereket szertnénk,ebből még csak egy van kipipálva. :?

sutimano76
 
 


Süti, ha szerencsém van, akkor Luca is olyan lesz, mint Gergő, s szépen alszik a kiságyában :) Ha ez így lesz, /igyekszem bevonzani, hogy így legyen :D/ akkor Luca fél éves korában szépen általános költözés lesz :) A két kicsi megy a nagy gyerekszobába, amit feleznek Gergővel, s Vicám jön mostani Ati-szobába, végtére is kamasz lány lesz lassan :) Szóval ilyen tervek vannak....

Eda
: csak vajúdási szakban adják tudtommal

Peppino fog az még nőni, erre számíts :) :)

Astrid, a macikonyhát én is szeretem :)

vasalás: én is vasalok, viszont én utálom is nagyon :D Így aztán jól összegyűjtöm a vasalni valót, h majd, holnap.. stb, aztán utána meg szentségelek, meg jajgatok magamban, h már megint mit követtem el magam ellen. Most megint megfogadtam, h minden száradás után kivasalok, mert nem fogom bírni egyszerre a nagy halom ruhát... /tegnap teljesen kipurcantam a vasalásban. Ülve nem lehet, mert Ati állandóan ott kalézol, a végén még megégetné magát, így marad az állva vasalás, ami viszont nagy pocakkal nekem fárasztó (amúgy is, de most még jobban)/

vicger
 
 


Hát a vasaláshoz én is úgy állok hozzá,hogy más is odaférjen,de sajna senki nem teszi.én kb havonta 1-szer vasalok,de mi csak ketten vagyunk még.

sutimano76
 
 


Sziasztok lányok!

Titeket végigolvasni.... 2 nap kimarad és 3-ig csak olvasok.
Kata fogadd részemről is őszinte részvétemet. :cry:

Petra: egyrészről ismerem az érzést, amikor már nem férsz, mindened szanaszét, nem találod a helyedet, ráadásul bizonyos szempontból a felújjítás rosszabb, mint az építkezés... De ne aggódj, vége lesz és tényleg jó akár takarítani is a szép újjba. A másik részről viszont nagyon sárgulok, mert mindenem a BALATON, télen, nyáron mindig bármely része. Szerelem, de ez mondjuk Füreden tör rám leginkább.
Madar... Füreden hajók. Jaaaaajjjjj. Imádom a kikötőben nézegetni őket, a kis vitorlástól kezdve a nagy batárokig. :) :)
Dorkamami, vigyázni magatokra és apára is. :)
Andi így utólag én is NAGYON BOLDOG szülinapot kívánok!
Brumi jó neked már a Balcsin, pihenj amennyit tudsz.
Kriszti nem irigyellek tök idegen városban egyedül, barátok nélkül... Az egy-két mondatod alapján viszont a nevelési elveid nagyon tetszenek. Pedig alapból én is nagyon ellene vagyok, hogy a gyerek a nagyágyban. De szerintem én is az ösztöneimre fogok hallgatni. Főleg ha túl sok lesz a jótanács. :) Kizárok mindenkit és majd megoldom egyedül.
Süti tudom, hogy nem azért írtad le, de én is nagyon sajnálom. Biztos most lesz nehezebb, hogy most nem lehetnek veled.
Sex? Az mi??? hahaha :) Majd máskor kitárgyaljuk.
Anna remélem találsz valakit aki hajlandó segíteni. A védőnő meg... Amikor olvastalak mondtam is páromnak, hogy én nem leszek szívbajos elküldöm a fenébe, főleg, hogy nem is szimpi.
Akartam még valamit.... de más nem jut eszembe, bocsi akit kihagytam, nem szándékos. Jegyzetelni kellett volna.
bex13
 
 


Szülésznő és gátvédelem: Lehet már írtam, de mivel nincs dokim, nem is fogadok, hanem a szülésznő mellett döntöttünk. Bár ő még nem tudja... Fel kellene hívnom. :) Ajánlottak valakit, aki tünemény. Első telefonos beszélgetésünk alatt összetegeződtünk, másodjára már így vette fel: Na mi a helyzet Beácska, jöttök? 2 órát beszélgettünk, elmutogatott és elmondott mindent. Nagy bánatomra van egy másodállása így ő nem tud vállalni, de ott volt egy kolléganője, akit nagyon ajánlott és kedves, aranyos volt ő is. És híve a homeonak illóolajoknak és mindenféle más módszereknek. Gátvédelemre azt mondta, hogy abban a pillanatban hagyjam abba a vitamint, mert korai csontosodáshoz vezet és akkor esélyem sincs. A szülésznő az adott pillanatban fog dönteni és ha úgy ítéli meg inkább vág, mint szakadjak. Szeretném, de nem mindenáron.
Ma voltam terhesgondozáson. Kérdeztem mi van akkor, ha asthma rohamot kapok? Hát ne kapjak. Köszi... Nem szedhetek semmit, de belégzőket. Oké, már napi 4-nél tartok, de ennek ellenére 2 hét alatt 2-szer. A második brutális volt. És nem tudom mitől, egyik pillanatról a másikra. Hogy kerüljem el, ha jön magától? Ez enyhén szólva is fura volt. Utoljára amikor beszéltünk azt mondta, majd a 30. héten lesz uh. Sokaltam is az eltelt időt, mert a 18 volt az uccsó. Erre ma megbeszéltük jövő szerdára. Nem értem. De örülök. És rákövetkező héten megint gondozás. Rákérdeztem még a lábdagadásra, de ő is és doki is azt mondta nem vész és a meleg miatt oké. Ők értenek hozzá, én korainak tartom. :) Délutánra eltűnik a bokacsontom. Ti hogy álltok ezzel?
Ma én zárok úgy néz ki. De írjatok én meg próbálok olvasni. Jó éjt mindenkinek!
bex13
 
 


Kép
Vendég
 


Peppino
A 4D-s uh általában magánkezdeményezés és fizetős :wink:

Süti
Nagyon szomorú lennék, ha a baba meg a magzatvíz lenne a +10 kilóm :cry: :wink:
(úgy mindenhova jöttek ezek a kilók)
EDA: az adagolástól és az adott gyógyszertől és a szervezetedtől függ (lehet azt úgy adni, hogy akkor se fájjon, de a tolófájások hatékonyak legyenek)
Szex: nálunk jó :lol:

Vasalás
Apuka vasalja azt, amit nagyon muszáj. Engem akadályoz a pocakom :wink:

Bex
Nem szedhetsz semmit az asztmádra? :roll:
Ki volt ez a nagyon okos? (Idő előtti fájások leállítására olyan gyógyszereket használnak, mint amilyeneket az asztmások szednek.) Tüdőgyógyász mit mondott?
Vendég
 


[quote="zsófikukac"]S írta:zsófikukacziazstok!

Köszönöm mindenkinek a sok-sok drukkot, ígérem megpróbálok gyakrabban jönni, és reagálni is, de visszaolvasni sosincs időm.

Jól vagyunk kaja megy szépen, folyamatosan emelik az adgjukat, ha elérjük az aktuális adagot, akkor leveszik őket az infúzióról. Ha minden jól megy, akkor talán jövő hét elején. :lol:

Én jól vagyok, miattam ne aggódjatok, eszem annyit, hogy csak na, tegnap a férjemmel délután kimentünk piknikezni a gébárti tóhoz, hozott pizzát, maffint, alkoholmentes sört, míg ott voltunk, folyamatosan ettem. :lol: Szegény már rosszul volt. :lol: Nagyon jó, hogy délután van egy kis szünet, fél 6-ra nem lehet menni, akkor van műszakváltás,így 4-től fél 8-ig azért van egy kis időm. Úgy randizunk, mint a tinik. :lol: Pénteken valószínű hazaugrom egy órára ebben a szünetben, összeszedni a cuccaimat, a férjem semmit nem talál meg. :lol: :lol: :lol:

Pihenni is tudok, éjjel alszom, mint a bunda. Ha kikerülünk a baba-mama szobába, úgy 1700 gr körül, akkor már úgysem fogok, mert 2 óránként kell ott is szoptatni é hát ha külön fognak, akkor nem sok időm marad. De nem baj, alig várom. :lol:

Na megyek, mindjárt fél 8 és mehetek a babáimhoz! :lol:

Lehet délután még be tudok nézni, ma nem jön látogatóm. Addig is puszi mindenkinek!!!!


Zsófi,örülök,hogy minden rendben veletek.Málna és Matyi csodálatos kisbabák.

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt!

Andi, köszi a híreket :wink:

Zsófi, nagyon örülünk, hogy minden rendben veletek. Puszi nektek :wink:

Bex, a gyógyszert szerintem is mindenképp beszéld meg egy tüdőgyógyásszal, nem játék :cry:
Vendég
 


ISTEN éltessen Bobóka!!!


Petra, egyelőre csak hétvégén kukkantunk be Tomajra, most volt egy hosszabb hétvégénk, mert vendégeink voltak, de aztán most megnt csak a „bekéretőzés” szintjén mozgunk:(..
de júl. végén a környéken leszek, mert keszthelyen fogorvosozok, úgyh akkor tutti talizhatunk :D
Házfelújítás: mindjárt vége, aztán szupi lesz!! Gondolj erre :D :D

A pocókhoz éljenéljen!!
én is 10 kilónál tartok :( :( Amíg úsztam addig nem volt baj, amióta nem 4 hete 3,5 kilóval nőttem:( brrrr.
DE ma megyek a dokimhoz, h megkukkantunk mindent!
aztán meg ki kell találnom valamit , mert mozgáshiányom van!!

Ma reggel Apa szuszinak hívott.. Jesszus , miért? aztán mondta, h úgy aludtam.. biztos veszi el tőlem a baba az oxigént..
Na, én a kilóknak tudom be!!!
De tegnap engem is megdícsért a védőnénim, h csini vagyok, ezt persze én úgy vettem, h nem cseszett le ( bár nála csak később volt mázsálás, s így Ő csak 5kilóról tud:))

De Süti, igen, nagyon durván megnőtt a hasam..
Anyum a múlt héten 3 hét után csak állt az ajtóban, h ÚÚÚÚÚÚristen.. aztán megkérdeztem, h bemehetek-e:)

és van egy barátnőm, aki 5 héttel fiatalabb babás mint én, és alig van pocója.. erre a többi barátnő, igen mert Ő edzettebb, meg vékonyabb volt , mint Te :shock:
esküvői csúcsformám után kb 8hétre ugye elment a baba, gondolom, h akkor kicsit tágult a méhem is.. és aztán rövid időn belül már itt is volt kiGubacs..
meg tök alkati kérdés szerintem, h kinek milyen mekkora .. brrrr. ennyi volt mára a puffogásom.. csak úúúúgy utálom a hasonlítgatásokat..:(


Szóval ma megyek kukkolni,majd jövök mesélni!!!:)

Zsófi, éljenéljen! a Gébárti tó pedig tényleg csodás!! én is imádom!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka, köszi szépen :)

Épp tegnap néztem, hogy Andi és én köztem is csak két nap van, a babáink között meg sacc per kb. egy nap :)

Andi, tényleg, mai az első munka mentes nap, ugyi?

Pocak méretek: nekem is eszméletlen nagy a terhességi korhoz képest (tavaly is nagy volt, most meg szerintem a szalagok nem is húzódtak eléggé vissza), és már nagyon furi, hogy az utcán mindenki megbámul, mintha valami más bolygóról jöttem volna :lol: :lol:

De ezek az okoskodó beszólások, amit írtál is valóban idegesítők :evil:

Mikorra mentek kukkolni?

Kilók: én ma mértem :? de erre nem adok, holnap reggel újra próbálkozok, mert a tegnapi napom elég kalóriadúsra sikeredett :oops:
A lényeg, hogy már tényleg nem csak beszélnem kéne a diéta szerűségről meg a tornáról, mert igen csak nagy szüksége lenne már rá a szervezetemnek 8)
Vendég
 


Hahó!

Boboka, nem is mesélted, volt még valami izgi a felkészítőn, miután elviharzottunk?
És boldog szülinapooott!!!!!!! 8) 8) 8)

Önbizalom, nekem mondjuk van szerencsére, úgy általában is, most eddig egyszer borultam ki bálnaizmus miatt… Meg általában nem érdekel ezen a téren, hogy mások mit gondolnak. A páromnak is így tetszem, a latin férfiak amúgy sem szeretik a deszkanőket. És egy percig sem érzem, hogy kevésbé vagyok kívánatos neki, sőőőt, sztem jobban is. Mondjuk nem is rejtegetem magam bő cuccok alá. És én is „kívánósabb” vagyok :wink: .
Szexszel minden a legnagyobb rendben :P inkább vissza kellene sztem fogni néha magunkat.... hehe

Madar, csini poci, tényleg nem látlak dundinak!!
Manó, poci?? Hol is van? :)

Gratulálok a babákokhoz, pociméretekhez, vizsgálatok eredményeihez!!

Bex, Balaton nekem is nagy szerelmem… Az asztmára tényleg kérdezz rá!!

A balatoni taliból lesz valami? És végül hol is?

Zsófi, de jó, hogy jól vagytok!!!

Tegnap megvettük a Tschibo katalógusból az utazó ágyat, meg anyutól kaptam 2 poharat és ágyneműt!! Valamint egy farmernacit, úgy örültem mindennek!!!!

Viszont este megszenvedtem a délutáni ribizlizést, pedig az én gyomrom a vasszöget is simán emészti általában… de rájöttem, lehet, h terhes vagyok? Olyan rosszul voltam egész éjjel :( a párom már aggódott, én nem tudtam 100% beazonosítani, hogy a gyomrom vagy neadjisten a babó, de reggelre jobb lett…

floranan
 
 


Mindenkinek szép napot!

Boboka: boldog szülinapot

Zsófi. nagyon jó hallani, hogy mindannyian jól vagytok, és hogy a kicsik is szépen erősödnek!

szépek a pocakok, az enyém is kerekedik, de mostanában nem csináltam képet, de majd pótolom!
Anyukám,aki ritkán lát azt mondta még 3 hete, hogy nem is vagy olyan kövér, (nem azt mondta, hogy nem vagy kövér, csak olyan kövér nem :? )
párom is mindig vigasztalni próbál, hogy főleg a cicim és a hasam lett nagyobb, ami a baba miatt van, de a fenekemnek ehhez semmi köze, és az is szépen terebélyesedik :( ! de majd baba után lemozgom!

Vicger: minden elismerésem, hogy 3 gyerkőc és apa mellett tudod tartani a diétát. mi csak ketten vagyunk még, de én mindig elgyengülök, ha párom valami finomat eszik!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Boboka: NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Mabe86: csúcs vagy ezekkel a reggeli fotókkal ... kedvet csinálsz, hogy elinduljon a nap ... :) el is mentem kicsit sportolni ... kösz :wink:

Süti, Floranan - dundiság: pedig van itt-ott, főleg az a fránya úszógumi idegesít, meg a karom, meg a fejem ... minden olyan szééééép kerek lett .... :oops: szerintem a fotó sikeredett túl jól ... majd élőben meglátjátok Egyébként a mell-helyzettől apa is nagyon boldog, csak engem idegesít baromira. :wink:

Móka: szerintem se foglalkozz ezekkel a beszólásokkal, annyira alkatfüggő a dolog ... meg - bár ahogy látod engem is zavar ez-az időnként -, de próbálom én is tudatosítani magamban, hogy ez az időszak erről szól ... majd amikor eljön az ideje, majd akkor gőzerővel dolgozunk a generál felújításon, és majd abban is jól támogatjuk egymást ... :wink:
Fotó is lesz?

Bex13: Egy nagyobb, ismeretlen kikötőben képesek vagyunk mi is órákig sétálni, bámészkodni.
Ez az asztma nem könnyíti meg a dolgodat. :roll: Szrintem is konzultálj mással is.
Jaj, lábdagadás, ne is mondd ... az van nekem is. Én Julcsival is nagyon vizesedtem, akkor nem mozogtam, most azért igyekszem heti 2-3 alkalommal sportolni kicsit és ez nekem segít, meg tudom inni kellene még sokat-sokat-sokat ... :roll:

Zsófi:
nagyon jó hírek érkeztek, örülök neki. :) Az meg külön jó, hogy ilyen pozitívak, vidámak vagytok, és a dolgok jobbik oldalát nézitek. :D

Floranan: tetszik az önbizalmad. :) :wink: Kéretik több ilyen godolatot küldeni, hátha mi is tanulunk belőle. :D

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="madar"]
írta:
madar
Floranan: tetszik az önbizalmad. :) :wink: Kéretik több ilyen godolatot küldeni, hátha mi is tanulunk belőle. :D

madar


Okééé 8) 8) 8) majd mindig bombázlak titeket, istennő sorstársaim!!! :D

floranan
 
 


Floranan: :D :D :D

KépKép
KépKép
madar
 
 


Bobóka,Isten éltessen sokáig!!!!
Nem csak a babáinknak lesz majdnem egy napon a szülinapjuk,hanem nekünk is :lol:

Anna,csodaszép család vagytok.Kár,hogy nem raktál mindenkiről képet. A védőnő pedig monnyon le!!!!!!

Eszméletlen pocakjaitok vannak!!!Ámulok,bámulok :shock: Szépek,és csinosak,de én még nem rendelkezem ekkora lakkal :oops: Tegnap,ahogy láttam a poci méreteket,én is mértem egyet,és nekem 100 cm.Hol kell mérni?Ahol a legnagyobb?Hízni csak 5 kilo max.Pedig eszem.

Móka,ne is figyelj a beszólásokra,tényleg alkati kérdés,vagy a fene tudja.Anno én is 25-tel zártam a + kilokat,és sztem nem a hasam volt a nagy.Sztem is nagyon nőtt a pocid,de tök csinos vagy,ja és Kismama:wink: :lol: :lol:

Ma megyek 4D-re,a Hepinetbe,holnap pedig terhelésre,illetve itthon 7 kor eszem 1 zsemlét,2 dl tejet,és 8 ra kell mennem a kórházba vv-re.Ezt kérte a dokim.Gondolom ha ez esetleg nem jó eredményt mutat,akkor lenne a cukros lötyi.Mivel a múlt héten és a héten sem sikerült a dokikámmal találkozni,mert annyi munka volt,így oda csak jövő héten kedden tudok végre eljutni.

Kép
v.andi
 
 


Köszi csajok :lol:

Klinikás írás, akit nem érdekel ugorjon egy nagyot:):):):):)

Floranan, miután elmentetek, volt a gyerekágyas részen egy kis rövid dumcsi, elmondta az Éva, hogy mikor kell elindulni a kórházba (nagyjából azokat, amik a felkészítőn is elhangzottak). Azt is mondta, hogy aki kb. egy órányira vagy kicsit többre lakik a kórháztól (dugó stb. is beleszámít), akkor ő hogy induljon el (hüle vagyok nem jegyzeteltem, de mintha olyasmit mondott volna, hogy kb. egy fájást számoljon az útra - ez kb. fél óránkénti fájásokat jelent, ha jól értem(?), bocsi, de nem akarok hülyeséget írni)
+, ha vérzés van (nem a nyákdugós), akkor mentő, és lehet, hogy az nem a klinikára visz be, hanem a legközelebbi kórházba, mert ilyenkor vészhelyzet van.
Bementünk egy kórterembe, felújított fürdőszobás szoba (reméljük a többi is ilyen :lol: ) 5 ággyal, hűtővel, szerintem teljesen rendben volt, ha jó szobatársakat fogok ki, akkor semmiképpen nem megyek a másodikra a külön szobába. Az sem valami nagy szám, annyi, hogy ott van légkondi is, de szerintem a napi 10.000 azért túlzás egy kicsit érte.

Andi, Móka, nagyon jó kukucsot nektek mára, este várjuk a beszámolókat:)

Tényleg, nem tudja valaki véletlenül, hogy a Bátorfi dokinak hol van ill. van e magánrendelője? Szeretnénk hozzá elmenni jövő héten egy kukucsra, ahol pár percre átváltanánk 4D-re egy pár jó fotó erejéig
8)

Floranan, sajnálom az esti gyomorgörcsöt :cry:

Lehet, hogy ma én is küzdeni fogok vele, mert anyucim hozott egy csomó finom gyümölcsöt, és hát ha a fene fenét eszik is, akkor is lenyomom rá a délutáni ébresztő tejeskávémat, szóval lehet, hogy rohanás lesz a vége :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.18 13:09-kor.
Vendég
 


Sziasztok! :)

Boboka, boldog szülinapot!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Zsófi, nagyon örülök nektek!!!! Csak így tovább, hajrá hajrá!!!!! :)

Figyu csajok... kicsit bűnben érzem magam, merthogy én kezdtem ezt a diétás marhaságot :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: De azért azt ne felejtsétek el, hogy kismamák vagyunk, akiknek a pocakjában kilós babák lubickolnak, s kell nekik a tápanyag rendesen, h nagyra nőjenek és egészségesek legyenek. Szóval, ha nem mázsás súly körül indul a várandósság /mint nálam/, akkor nehogy már a kilók miatt aggódjatok!!!!!!!!!! S Floranannak igaza van, mindannyian Istennők vagyunk, hisz aki gyermeket hord a szíve alatt, s megszüli az valóban Istennő! Nekem is szerencsém van, én Párom is isteníti a pocakomat, mániája fényképezni :D és puszilgatni :) :) szex terén nincs lanyhulás a részéről, részemről már inkább, de ez hormonális... Atinál én is olyan voltam, mint Floranan :D akár naponta többször is :D :D :D
Szóval innen üzenem mindenkinek, aki súllyal kapcsolatos megjegyzéseket tesz a kismamákra, vagy urambocsá' lekövérezi őket, hogy gondolkodni, aztán megszólalni. Uffff. Mégilyet... :evil:

Egyébként szopi alatt nekem sem másztak le a kilók, ez is teljesen egyénfüggő. Na meg csokifüggő :D :D :D Az első 6 hét a necces, akkor az ember iszonyat mód kívánja a csokit, de tábla szám.. ez spec meg amiatt van, h édesebb legyen a tej, a baba többet, s jobban egyen. Szóval evolúció a javából :D Bár most igyekszem inkább csoki helyett vmi mással édesíteni :D

Hepinet... kérhetnék elérhetőséget, címet és tarifákat? Lehet, h mi is megyünk egy babamozira még....
Előre is köszönöm :)

vicger
 
 


Bobóka Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!!!!

Andi, várunk a képekkel és élménybeszámolóval!

Zsófi, de örülök a jó híreknek! Csak így tovább!!!

Madar, nagyon csini a pocid meglestem úszóguminak hűlt helyét láttam.
:roll:

Manósziget, nem csak egy napra vagyunk kiírva de még kg-ban is együtt haladunk. :lol:

Nagyon csinos pocikat láttam az előbb! Én még egy jó darabig nem tudok feltenni mert otthon a fényképező elcsomizva a felújítás miatt.

Meg van a Torch eredményem, minden negatív hál istennek!

Kép
kata05
 
 


Köszi köszi :)

Kata, gratula az eredményekhez :wink: de úgyis tudtuk, hogy minden ok lesz.

Madar, már én is meg akartalak dicsérni, tényleg csini a poci és sehol semmi felesleg, úgyhogy nyugi :wink:

Kriszti, Floranan, ilyen Istennős biztatások jöhetnek Mabe reggeli képei mellé minden nap, és akkor garantáltan szuper jól indul majd minden reggelünk :lol: :lol:

Csajok, azt el is felejtettem írni, hogy hogy jártunk kiságy ügyben... :shock:
ugye amikor megrendeltük, azt mondták, hogy 1-2,5 hét kb.
Múlt héten volt egy hónapja a rendelésnek, anyuék bementek a boltba a hét elején, hogy mizu az ágyunkkal. Erre mondja az eladó, hogy ők szóltak nekünk kb. két hete, és már régóta várják, hogy menjünk érte...
Hát férjemnek nem szóltak az tuti, ráadásul a felírt szám két számjegyét is félre olvasták, amiben meg az a fura, hogy akivel beszéltek miért nem említette egy szóval sem, hogy ő nem rendelt kiságyat :?: :?: :?: Még az lett volna a szupi, ha a mi általunk lefoglalózott kiságyat elviszi valaki más :shock: :shock: De lényeg a lényeg, hogy hétvégén már nálunk lesz ha minden igaz :lol:
Vendég
 


Kata, örülök, h minden okés!!!! :)

Boboka kiságy... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: de legalább valóban nem vitte el más....

Holnap megyek terhelésesre... Védőnő a minap, mikor itt volt, mondta, h hívjam fel a labort, s kérdezzem meg, h zsemle e avagy löttyi e... mert ugye, ha zsemle, akkor vinni kell. S h Miskolcon már csak a Semmelweis löttyizik.. Már kezdtem örülni, hogy juhéééééééééé meg ihajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj milyen klassz lenne egy zsemlés tejes reggeli, úgy is ezer éve nem reggeliztem ilyet..
Hát, ma felhívtam a labort és löttyi....... :cry: :cry: :cry: :cry: de citromot vihetek :lol: Próbáltam egyezkedni a csajszival, h becserélném a löttyöt zsemlére, de makacs volt, mint egy öszvér... nem is értem..
Vicámnak is vesznek vért, neki csak sima vérkép nézés céljából, valami gebasz van vele, a buksiján van egy forintos nagyságú folt, ahol nincsen haja :evil: :evil: :evil: úgyhogy most kivizsgálások tömkelege a nyáron..

vicger
 
 


Sziasztok!

Boboka: Ez is milyen tipikus eladói hozzáállás! :evil: Általában a vevő a hibás, ha valami nem megfelelően zajlik.

Feltétlen a Bátorfy dokihoz akartok menni 4D-re? Mi a Praxisban Hajdú Krisztánál voltunk, nagyon alapos és állítólag az egyik legprofibb UH-s. Ott egyébként 9ezer volt az UH sok képpel és DVD-vel és az 1ezer forintos Babanet-es kedvezménnyel. Szerintem ez elég baráti ár.

Ja, és Isten éltessen sokáig! :lol:

Móka: Ezek a kedves barátnős beszólások. :roll: Szerencsére engem csak dícsérgetnek agyba-főbe, bár az arcom nekem is olyan "napsugaras" lett, sokan onnan is vették észre, hogy mi a helyzet.

Kép

Kép
hgrita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?