Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!

Inci, Moncsi, nagyon szépek a fiúk!

Annus, akkor ügyes a pelus! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ó, tök érdekes diagnózis... Jobbulást neki!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Na talán van egy kis időm, Bogi fél11 óta nyomatja, ráadásul nagyon nyűgös :cry: délután aludt talán 1 órácskát. Már szerintem nagyon fáradt, azért nyügi.

Moncsi, Incike
nagyon helyesek a fiúk, és milyen jól megvannak!!

Annus,
Izának jobbuléást! Meg persze Neked is! :wink:
Azt a dokinéni nem mondta, mitől lehet náthás egy ilyen pici baba?

Valaki korábban írt, h Maci kávét nyomat, nem emlékszem ki volt, ne haragudjatok. Aki issza, menyit (hány kávéskanyálnyit) egy nap?
Kipróbáltam ma, fini és maláta is van benne, jobb mint a sör :wink:

emese1979
 
 

 
 

Na ami lemaradt:

Szofi,
nagyon édes Csaniádka! És milyen forgója van elől :) :)

Annus,
az én mellszívóm is durván nyikorog :)

Petrus,
kedves a lánykád Neked is :) Nesze anya, tőled kaptam, most vissza a feladónak :)
Mennyiszer sznek az ikrek egy nap? Egyszerre szoktad őket szoptatni?

Adri,
mi egy szobában vagyunk a babával, sajnos kicsi a lakás, van egy nappali meg a háló.
Hát, sokkal könnyebb lenne, ha lenne külön szobája Boginak. Na de remélem 2 éven belül tudunk majd költözni nagyobba! :wink:

emese1979
 
 


sziasztok,
gyors tanácsot kérnék.Ma 3szor volt híg széklete Gábornak és egésznap hasfájásos tünetei vannak.Hasmenésre gyanakszom.Mit tanácsoltok.Holnap menjünk orvoshoz?Vagy megvárjam hogy holnap mi lesz.
köszi

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj, szerintem hívd fel a dokit vagy a védőnőt most, és kérdezd meg. Így legalább nem fogsz holnapig parázni.

Lányok, köszi a tippeket. Sajna a nagy délelőtrti zabbantásnak az a böjtje, hogy mostmár a két cicim is alig elég... Szerintem ma este Csani életében először pótolnom kell. Még van lefejt tej a fagyóban...

Nem értem ezt a ki hányszor fej és hány percig témát...? Én minden szopi után lefejem a mellem, amiből szoptattam, amíg üres nem lesz... Lehet máshogy is?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


sziasztok

csikok :
http://www.mezocentrum.hu/index.php?mnu=stria

Annus
Boro is nathas.. de a doki szerint amugy nem..
de tusszog es adott orrsprayt is ilyen asvanyit ami bevallt vegulis..

harhaj
sztem varhatsz vele h mi lesz..
nalunk is volt ilyen masodik heten
(oszibarackot ittam.. nem birta a kisasszony)
a masodik nap mar jobb volt es el is mult estere!

ES azen mellszivomes nagyon durvan nyikorog.
a parom aki a legzesfigyelo riasztasara se ebred.. erre biztosan.....

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi,én is úgy csináltam, de semmi többlet nem lett tőle.Szal én most már csak akkor fejek,ha az egyikből nem eszik,vagy ha érzem, hogy keveset evett,mint pl most is.Egyszerűen elaludt rajta.Na lesz üvöltés a fürcsi alatt,mert szerintem farkaséhes lesz. De hogy eldobta magát.Ehetett vagy 30g-ot.Nem tom,nem mérem.
Emese!Mi ez a Maci kávé és hol lehet kapni?
Megvan az ülés,ma mehettünk érte!
Délelőtt ugye csak elnyomta a sírás meg minden és haladtam a dogával is.Rendbe tettem 4 évnyi mérleget és írtam egy oldalt.Úúúúgy örülök!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Harhaj, én úgy tudom, hogy ilyenkor még nem nagyon különül el, hogy híg vagy 'normális' a széklet. Nem?

Emese, nekünk sem túl nagy a lakás, de szerencsére tettek bele 3 szobát, így lett nappali, háló és Marci szoba. De 3 éven belül kertet akarunk! Nagyon! (nyáron nagyon rossz, hogy nem lehet kimenni, ezért utazunk gyakran)

Annus és mit javasolt az orvos a nátha kezelésére?

A Maci kv finom? És mitől kávé?

Kép

Kép
adraci
 
 


http://www.ránctalanítás.hu/testkezelesek.php
inkabb itt

Netti
Kép
maumau
 
 


Na megjöttünk kutyasétáltatásból, ma voltam először egyedül gyerekkel meg kutyával, Bogika végigaludta a kocsiban :)

Harhaj,
ez most gusztustalan lesz, aki bírja csak az olvassa:
Bogi naponta szerintem 3-4et biztos kirak, egyszer pont pelenkázás közben a pelenkázóra, így láttam h két részből tevődik össze a kakija, egy híg szinte pisi állagú, meg egy kevéske túrósabb rész. Neki a kezdetek óta ilyen a kakija, és hízik rendesen, szóval nem gáz.

Szofi,
én most úgy fejek, hogy az esti szopi után fejem mindkét mellemet, elsőször 7-7, majd 5-5, majd 3-3 végül 1-1 percig. Akkor is, mikor már tök üres, és nem jön semmi belőle. Állítólag ez stimulálja a ciciket, h sokat termeljenek, Ildi is így fej, és elég jól bejött neki :)
Amúgy szopi után én most lefejem azt a mellem, amelyikből nem evett Bogi, ha csak az egyikből eszik (ált. a hajnali és talán még a reggeli szopit jelenti ez), hogy ne várakozzon az a cici sem 6 órát amíg Bogika abból is eszik.

Maci kávé: valaki írta itt a fórumon is (Trixi, ha jól ermlékszem?), meg tegnap olvastam a tejszaporítós cikknél is, hogy ez is tartalmaz malátát, tehát segíti a tejszaporítást. Pótkávé, nincs benne koffein, cikóriát és malátát tartalmaz csak, most ezt is kipróbálom (Sparban pl. lehet kapni).

Kutyafüle,
akkor jól haladtál, gratula hozzá!

emese1979
 
 


Ja, és olyasmi íze van a Maci kv-nak, mint a Nescafé 3in1-nek, csak kicsit enyhébb kávé ízzel. Nekem bejön amúgy, fini :)

emese1979
 
 


Sziasztok!

Nem én írtam a maci kv-t, de ismerem. Én a gyerekeknek szoktam adni, ha a a felnőttekkel akarnak kv-zni!
Azt én sem tudtam, hogy van benne maláta. Ez jó hír, mert a sört utálom! :( ( a kv-t sem szeretem, de asszem napi 1 adagot ki fogok bírni)

Az őszilevet Petya sem bírta!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Köszi lányok!

Majd holnap meglátjuk mi lesz, csak az a gáz hogy én holnap megyek kontrollra és apa lesz vele pár órát.Már felkészítettem hogy ha nagy dolog lesz akkor csapalá tegye a picit.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Annus!
Jobbulást Izának, remélem nem lesz komolyabb!

Pandi!
Fruzsi haja szenzációs :wink:
Nem semmi, mennyi tejed van, főleg hogy 1 ciciben van ennyi :shock:

Emese!
Én is vettem maci kávét, szerintem is fini, minden nap iszom egyet :wink:
Mostanában elég is 1 cici, olyan 120 körül tud enni belőle, max. a másikból olyan 20-30-at hozzányammog még.

Dóri!
Jó volt amit a többgyerekes létről írtál :wink:
Minden elismerésem, hogy a gyerekek mellett még a nagyikat is ellátod!

Nem tudom mi volt ma, de Léna egész nap kakilt, lehet nem bírja a zöldbab főzit...... :roll: Reggel pl. sugárban lekakkantotta apát, a pelenkázót és vagy 20 törlőkendőt.......
Ettől persze aludni se bírt, csak olyan 2-2,5 órákat, pedig ő min. 3-at szokott. Nyűgös nem annyira volt szerencsére. de most este is alig bírt elaludni, pedig hulla fáradt volt. Remélem az éjszaka jobb lesz......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Anita!
Örülök, hogy hazamehettetek!

Zsüci!
Kamilla nagyon édi a csajos szerkóban :D

Szofi!
Jaj de helyes Csani az alvós képeken! Meg az első sétás is nagyon tetszik, olyan nagy szemekkel nézeget :wink: :D

Incike!
Helyesek vagytok :D

Moncsi!
Jó a tesós kép :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Emese!

Mikor hogy esznek... ha nagy az üvöltés, akkor egyszerre, ha alszik az egyik és csak a másik szól, akkor külön :) Általában fél óra csúszással etetem őket, hogy ne menjen rá az egész nap.. Általában 3 óránként esznek, kivéve amikor nem :) Ma döbbenet volt, 100-150-eket ettek! :shock: (60-70-t szoktak..)
Vendég
 


Hú, Petrus, és azt hogy bírtad tejjel?????

Hát, nemsokára nem leszek itthon többször 1-1 hétig, fő a feje anyukámnak, hogy mi lesz a nagyikkal... De én meg pihenni fogok. :wink:

Kedves mindenki, jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok

Ma nem jöttem, mert egész nap itt volt a barátnőm a kisfiával, nagyon jó nap volt!!! Közben beesett a védőnő is, na látott nagy felfordulást! :-)

Annus, Izusnak jobbulást! Gyöngyvirág 2 hetesen volt először taknyos, a sterimar semmit nem hatott,mert kb 3-4 nap múlva már sárgás volt az orrváladék, akkor már nasivin csecsemő orrcseppet használtunk.

Panndi, Fruzsi csúcs!! Bár nemcsodálkozom, Zsófi is érettebb szerintem a koránál.

Szofi, Rubint Rettenet! :-)

Ma megvettem egy használt leg magicet, azt mondták, hogy napi egy perc is elég! :lol:
Feltettem a teszveszre a kismama övterelőmet és még aznap elment, így csak picit kellett ráfizetnem.

Moncsa, nagyon szépen köszönöm!!! tegnap óta nem rendetlenkedik, de ha tényleg felesleges, akkor elfogadom!

És kapok tejet a faluból! :lol: A védőnő áldását adta, azt mondta, hogy jobb, mint a tápszer.
Dóri, nagyon ksözönöm, remélem, hogy másnak esetleg kelleni fog a tejcid!!!
Vendég
 


Pumukli, jó pihenést!

Dóri, hova mentek?

Petrus, én sem tudom, hogy bírod ezt tejjel? :lol:

Hoztam mai két képet, Gyöngyvirág pasizik és Iringó a szokásos pihenőszékben....

Kép
Kép
Vendég
 


Anita, hozott valaki cumit?

Látom, sehol senki, akkor megyek én is pihenni. Szép álmokat!
Vendég
 


Böbi, ha észrevettem volna, hogy változik az utolsó hsz ideje, akkor jöttem volna. :) De azt hittem, nem volt már újabb írás az 1. üzeneted után. :)
Csodaszépek a lányok! Gyöngy jól választott! :wink:
Vlsz. jövő utáni héten férjem sulijával megyünk hittantáborba, aztán júl. 21-25-ig Fadd-Domboriba, a Csillagpontra (ref. ifj. tal.), aztán aug. 1. hetében házaspári csendeshétre, majd 1 hét itthon után kórushétvégére, ugyanoda, ahol a köv. hétfőn ifitábor kezdődik, ahol szintén ott leszünk. Szóval ált. nem pihenni megyek igazán - az esetek felében magam is táborvezető leszek férjurammal együtt -, de kikapcsolódás lesz mást csinálni, mint itthon. :)

Na, tényleg jó éjt...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!
Dóri jó kis programok!
Böbi,végül nem hozattam egyelőre.Hátha így megutálja.De elég jól el van így is velük. :)
Izusnak jobbulást!
A babaképek és tesós képek szuperek!Na meg a szerelmes fotó sem semmi. :D
Kalloni,köszi a linket!Szerintem veszek,mert tegnap reggeltől 2-ig fogtam.Nem tom mi volt vele.a tanácsadáson is ordított,persze ha magamra fektettem csend volt.De vártunk 1 órát,tökre elzsibbadtam.
Ez a doki azt mondta egyen amennyit akar,mert nincs hiba benne.Még a hurkái is szimmetrikusak. :D Picit sárga,de ürül mivel már nem csak anyatejet kap.
Cicizni nem akar,csak épp annyit fogad el belőle,amennyi könnyen jön,ha már dolgozni kell érte inkább nem kéri és ordít.Így fejek neki.Persze a napi adag sem sok,durván 2dl 2 ciciből 1 nap.De jobb mint a semmi.
Tegnap anyuék voltunk délelőtt,meg sétáltunk.Tesóm meg fotózott,majd valamikor megmutizom.
Kutyafüle,akkor csak hagyott Riki!Rendes kisfiú!!
Már kimostam 2 adag ruhát,meg pakolásztam.Asszem visszafekszem picit,mert napok óta 4kor kelek.Eleve 11kor fekszem le,2kor eszik Hanna és 4ig még alszom,vagy 5ig.Durván 4-5 óra 1 nap,hát nem sok.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na itt!
Éjszaka jól telt!Este csomószor leszívtam neki és utána nem szörcsögött annyira.Aztán szokásos hajnali 3kor evés.Megint leszívtam vagy 4-5 ször...kis időközönként.Szomszédok biztos örültek a korai porszívózásnak :lol: :lol: :oops:
Most még alszik,de lassan kel.

Nem tom hogy lett náthás.Magamról még oké,mert nem figyelek oda,meg nem érdekel ha picit fázok stb.Amúgy egy pelenkázásba is meg tudok izzadni stb.De Izusra mindig figyelek.Bababkocsin mindig ott a pelenka,huzat nem érheti stb.Szóval lehet h tőlem kapta el,de ezt elfelejtettem megkérdezni.Bár az uram azt mondta h hallotta ahogy a védőnő ezt mondja...én erről lemaradtam(Iza épp a kezemben sírt,miután jól meghallgatták).Tüdeje tiszta,már ez megnyugtató!

Ja és kérdeztem a védőnőt h mivel tartozom.Erre ő h semmivel.Szóval csak megköszöntem szépen.Aztán picivel később hív...rossz kabátot vitt el! :lol: Nekem is ugyan olyan színű a kabátom mint neki,és sietett és csak leakasztott egyet :wink: este visszajött és cseréltünk 8)
Izusnak el van a bal oldala nyomva,vagyis laposabb ott a feje...forítgatni kell...hát igyekszem,meg szoktam,de úgy látszik többször kell!Éjjel pl már a másik oldalra fordítja a fejét...na majd kiderül mennyi idő múlva lesz szimmetrikus! :wink:

A stérimart csak arra használjuk h jól feloldja a taknyot ,könnyeb kiszívni!Amúgy mi is a nasivin babyt vetjük be utána!


Böbi!
Édesek a gyerkőcök!!!

Dóri!
És ezeken a helyeken lesz net????Vagy egész nyáron nélkülözünk majd :shock: :(


Szofi!
Akartam írni h szerintem is tiszta anyja a gyerek!!!Szerintem ne közvetlenül a szopi után fejjj!Vki írta már h kb 30 perc után vagy 1 óra után szokott fejni még!Akkor több is jön!

Adraci!
Lakás ügyileg mi is így állunk.Kicsi,de jó elosztású!És mi is kertesre pályázunk....

Maumau!
Na majd megnézema szépülős oldalakat!


Ja mégegy!
Mondom az uramnak hozza már az orrszívó porszívót.Erre h ez orrszívó,nem porszívó!Mondom de a porszívóra kell dugni!!!!Erre kikerekedett szemekkel,tényleg??? :lol: :lol: Hát ez kiszívja a gyerek agyát is :lol: :lol: Hiába mondtam neki h nem,de aztán már profin kezelte a kütyüt! :wink:

Na menek,ébred a kis taknyos!

annus11
 
 


Jó reggelt

Még egy kicsit mindjárt visszafekszem, szörnyű éjszakám volt, alig aludtam, de valamit muszáj elújságolnom.
Szedem ezt a MoreMilkPlus-t, és ma reggelre annyi tejem lett, hogy szétrepedt a cicimen a bőr ott is ahol eddig még nem voltak csíkok. 6-kor ébresztett a lányom, hogy éhes, jóllakott belőle, de éreztem hogy valami nem jó, mert még nagyon húznak a cicik, és fájnak is ezáltal. Fogtam és lefejtem, mind a 2őt, összesen 75ml tejcsi jött le. :shock:

Na megyek, még + 15 perc alvásnak is örülnék most, remélemélem megadatik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi, örülök! Én is úgy éreztem, hogy hatott nekem ez a kapszula! :wink:

Annus, de aranyos vagy! Őszintén szólva ez eszembe sem jutott... De ha jól emlékszem, volt már, aki telefonról jelentkezett időnként. Telefon meg van. :wink: Van, ahol net is van, asszem.
Akkor végülis a porszívós verziót használod végülis? Nekünk csak olyan van.

Anita, örülök akkor, hogy minden rendben, és ehet Hanna, amennyit akar!

Szép napot, ma megyek "6 hetes" kontrollra.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na bealudt a porszívózás alatt a drágám :wink:
Igen,a porszívós hatákonyabb.A kézi az semmit nem szív ki abból ami le van rakódva,az arra jó ha már az orrában a takony,legalábbis ezt tapasztaltam!De ha belenézek Iza orra tiszta,neki le van rakódva....De a porszívó szépen kiszívja :wink:

Pingi!
Akkor alvás!!!!Örülök a sok tejcine!!!


Szofi!
Nálad hogy áll a tej???

Gripe water:Hajnalban már azt adtam neki,eddig minden oké!Olyat pukizott tőle h azt hittem kirepül a kiságyból! :lol: :lol: Mellesleg árban is jobb.Mert bár ugyan annyi mint az infacol,ez 150ml és nem csak 50!!!!Szóval ha elmúlt 4 hetes a baba akkor érdemes erre váltani!

Fotóztam pelusos képet!!!Délelött hozom!

annus11
 
 


Ja Dóri!
Várunk a hírekkel!De bizti minden oké!

annus11
 
 


Sziasztok!

Elszálltam. :oops: :oops: Akkor újra,míg Hanna nem ébred.
Annus,Izus!Nektek jobbulást!!!

Nagyon szépek a babás-tesósó képek!!!
Böbi!Köszi,amikor tudok,jövök.
Hanna az esti fürdés-kajcsi után,8-tól fél 2-ig aludt.
Nem sok ez?Tudom,hogy a tápszerrel tovább bírják,de azért ez durva.Amióta fent van a terpesz pelus,kicsit nyűgösebb,nehezebben alszik be,de tovább.
Olyan édesen mosolyog már aforgós rózsaszín macijának,és tegnapelőtt kaptunk ajiba egy nagyon szép játszószőnyeget.
Azon napközben tök jól ellszik,és ha fent van,akkor is hallgatja a zenéjét,és nézi az állatokat rajta.
Tegnap volt a Drágám egy hónapos(hogy rohan az idő)és már 4 kilo,15 deka.Olyan kis sószsák már. :lol: :lol:
Rendeltem a teszveszen egy pihiszéket,ha megérk.feldobom,addig is néhány kép:

Kép pancsi után Kép néha így ébred Kép a szőnyegen Kép

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!

egy próbát megér :wink:

TEJFOKOZÓ GOLYÓ

250 gr búza őrölve
150 gr árpa őrölve
100 gr zab őrölve

100 gr kesudió
150 gr vaj (nem margarin!)
150 gr barnacukor

A gabonaőrlemény keveréket és a durvára vágott kesudiót pár percig szárazon pirítjuk. Hozzáadjuk a vajat és a cukrot. A formázáshoz még szükség szerint 1-2 evőkanál vizet adunk hozzá. A még langyos masszából 2,5-3 cm átmérőjű golyókat készítünk. Napi adagja 2-3 golyó szükség és ízlés szerint.

azt írják róla h. jó :)

KépKép
viranka
 
 


Hajni!
Hanna nagyon csini!Főleg abban a rózsaszín szerkóben!
Látom ez a forgolódás több helyen is megvan...kis sajtkukac gyerkőceink vannak!
Alvás:örülj neki!!!!Nekem Iza már régóta így alszik!Pontosabban 3 körül eszünk.Az első 1-2 hétben még kelt fél12kor is,de aztán gyorsan átaludta ezt is!Szóval nem,nem sok!!!

Jut eszembe!Ugye Iza 1szer már átaludta az éjszakát,most h taknyos nem is feltételeztem h ilyet művel újra...de közben arra jutottam h inkább jó lenne ha kelne éjjel 3kor.Egyrészt jön a meleg,ne legyen ilyen sokáig folyadék nélkül!10-11 óra!!!Vízzel én nem itatom,akkor inkább a tej!Én úgyis kelek fejni,akkor legalább a másikat szopizza ki ő!Ja meg nekem az nem átalvás h néha megébred,kéri a cumit és utána alszik....én meg többször kelek a nyöszörgésre...amúgy meg cumi nélkül alszik....szóval ezért is jobb lenne ha kelne még 3kor...aztán meglátjuk!Kelteni viszont nem fogom! :wink:

annus11
 
 


Kép Kép

Többi kép a blogomban!

annus11
 
 


Jaj,de husis,olyan zabálni való talpacskája van neki is!!!
Majdnem minden pelusnál én meg is teszem :lol:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok,

Izának jobbulást, és neked is!Nagyon édes a pelusban.

Nagyon aranyosak a tesós képek mind!Na meg Panndi a lányaidnál azok sérók nagyon cukik!
Csani is szép és szerintem is hasonlit rád bár az apucit még nem láttam.
Hanna is édes a kis rózsaszin szerkóban.

Pingi, örülök a sok tejcinek!

Én is igy jártam vettem itt nálunk valami bogyót nem is drága ráadásul 2 napja szedem csak és ma reggelre annyi tejcsi lett hogy, elázott a pizsim rendesen, na meg mikor szopizott a másikból meg csorgott rendesen, aztán meg leejtem beléle simán 40 ml még amit máskor sosem tudtam szóval most örülök én is nagyon.

Ármin mostanában hason szeret aludni és mikor megunja az egyik oldalt meg forditja magától a fejecskéjét, olyan cuki. :)
És már 4800 gramm!Ugye 4000-rel született.

Túl vagyok a főzésen most mindjárt etetés aztán megyünk le, megpróbálom Jázmint rávenni egy hajvágásra. :D

Szép napot nektek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt!

Ági, pINGI, örülök, hogy nekTEK hatottak a csodabogyók!

Most eggyel több dm-es teát iszom, mintha, de cska mintha, egy kicsivel több lenne... Hétvégn már kapok anyatejet!! :lol:

Annus, Izus olya édesen zabálnivaló husimanó!!!!!!!! Jó a pelus is amit varrtál, jó a színe!!

Dóri, én is remélem, hogy lesz neted! Rád fér a kikapcsolódás, de nekünk hiányoznál!!!

Tinu is hiányzik! :(

Fabri, egyáltalán nem sok amit alszik, teljesen normális!!! Ha a barátnődnek eszébe jutna esetleg eladni a ruháját, még mindig vevő vagyok rá! :lol:
Vendég
 


Hajni!
Én a talpacskáját szoktam puszikálni!Imádom!!!

Látom többeknél tej belövellés volt!Hurrá!!!

Ági!
Jázmin frizkójáról kérünk képet!!!Bizti csini lesz :wink:

Iza 7 kor evett...azóta alszik.Szegényt bizti megviseli az orrszívás... :roll:

annus11
 
 


Fabri, nekem a keresztben fekvős kép a kedvenc! :-)

Én úgy imádom a pihiszéket, nem is tudom, hogy tudtam meglenni nélküle az elsőnél.
Vendég
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a vérvételen, végül két szúrás lett belőle, jövőhéten lesz eredmény.

Tegnap Fruzsi már csak ötször evett, este 200 grammot :shock: 10-kor megetettem, és reggel 3/4 hétig aludt egy hang nélkül :lol: Hatkor felkeltem pisilni, hát rég ébredtem magamtól, mindkét gyerek egy nyikkanás nélkül végigaludta az éjszakát, éljeeen :lol:

Igyekszem visszaolvasni :)
Vendég
 


Panndi, mázlista!! :lol:

Szofi, nagyon jók a Csanis képek, de én hiányoltalak a képekről, mert belőled alig látszik valami!!!
Vendég
 


Ja, és lement rólam az az egy kiló :lol:
Vendég
 


Panndi!
Tök jó!!!Örülök a nagy alvásnak!!!!Szerinted nem baj ha végig alusszák az éjszakát?Mármint az ilyen picik?Vagy ne aggódjak h szomjan hal a nyári éjszakáknál? :lol: :lol: Amúgy nem to mért aggódom emiatt,hiszen már most is szinte végig alszik,tán 1-2 óra ha van a 2 gyerkőc között,már ami az éjszakai alvás hosszát illeti!Mi 7-8 körül eszünk ugyanis.Aztán 3 kkor kaja,majd 7körül.....

Iza reggel óta alszi...nem lesz ez így jó!Muszáj keltenem...nem szeretném,de ennie kell a kis betegemnek! :roll:

annus11
 
 


Panndi,de jó neked!!!
Én is imádom a pihiszéket!
Ma is úgy indult minden mint tegnap.Evés,aztán játszás,nézelődés.Mikor látom hogy fáradt berakom az ágyba és elalszik.Na de ez tegnap egyszer sem sikerült.Én voltam a buta.Most is beraktam,ordított.Hasra fordítottam és azonnal aludt. :)
Már kész az ebéd,kimostam,mosogattam.Már csak este vasalni kell.Pont kávét főztem,mikor volt egy furi érzésem.Hát benézek a szobába,Grétike épp a fejét takarta be Hannának.Még az ütő is megállt bennem. :shock:
Hajni,Hanna nagyon édes!!!
De jó Pingi és Ági hogy lett tejetek!!!!
Izus nagyon sexy!!!
Na megyek,keresek még valami munkát magamnak.Azt hiszem nem lesz nehéz. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


annus, szerintme ha szomjasak lennének, felébrednének, ahhoz már nagyok :)

Böbi: pasizós kép tök jó :) Na meg Iringóról is :)

Szosi: Csanád is nagyon szép :)

Annus: Iza jól kidőlt :)

fabri: hanna meg nagyon sokat nőtt :)

Na olvasok tovább :wink:
Vendég
 


Csajok!Köszi a bókokat a lányom nevében,aki most ismét anya vállán hajlandó csak alukálni.
Böbi!Rákérdezhetek a ruhára,mert Ő is kismami most. :D :D
Te már most is beleteszed Iringót a székbe?Én igazából később gondoltam, a kis háta miatt.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Kérdésem van (ó micsoda meglepetés, nekem folyton csak az van):
Málnát ehetek?
Kaptam a szomszédtól 2 napja, ott áll a hűtőben, és nem mertem enni, mert nem tudom hogy az felfújós gyümi vagy nem? :oops:

Ma CSODA délelőttünk van, 9kor kaja volt (csak cici, tápszer NUKU-éljeeeen), és aztán volt másfél óra játék az új csörgővel és aztán szunya. Mondjuk kis sírással bekunyizta magát az ölembe és ott aludt el, de most az ágyon (miénken :( ) alszik. Sztem negyed óra és kel, mert be szokta tartani a 3 órát.

Főztem kamilla teát is, mert a jobb szeme még mindig irtó csipás, és a dokinéni már a múltkor is mondta hogy vigyem el és ad szemcseppet. Hááát, én ha jól tudom ilyenkor antibiotikumos cseppet szoktak adni, azt meg nem szeretném... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Halihó!

Na, nálunk is állt a bál tegnap....nagyon nyügi volt Lili. Tuti a meleg miatt (is).

Kutyafüle!
Nyugi, nálunk is u.ez van. Azzal megspékelve, hogy Lili hízni is csak lassacskán hízik....
Éjjel tök jókat alszik a kiságyban....nappal meg börtönnek érzi....ahogy ágyat ér, már visít is.
Én továbbra is kitartok a beszoktatás mellett.
Délelőtt muszáj szunyókálni(főleg egy 1 órás büfi-ringatás után).
De tegnap pl. 1/4 óránként felsírt...nem vettem fel mindig, ránéztem, megsimiztem...aztán ki a szobájából.
Délután, ha nem akar aludni, akkor velem lehet. De! Őnagysága kézben szeretne lenni nonstop....de mivel nincs háztatási rabszolgánk, ezért ugye nem lehet mindig ölben...
Hááááááááát, ez van. Mi kikaptuk a 'nehéz eseteket'. A kövi gyereknél már edzettek leszünk.... :D

Én btw, a megoldást a járókában látom....remélem hétvégén eljutok a Brendonba és veszek egyet, talán abban jobban le tudja foglalni magát, velem lesz, de mégsem áll. az ölemben....
na, majd meglátjuk.

Visszaolvasni csak felületesen tudtam.
A képek szupik!
Iza milyen kis pocis! :lol: Hanyas rucikat hord?

Valaki nem tud vm. intim tornás site-ot, videót, könyvet??????????????

Torna:
Én úgy terveztem, hogy első körben az utsó, esti fürcsi után mennék el a legközelebbi edzőterembe és vagy egy késői aerobicra esnék be (márha van olyan, ami f10kor kezdődik...), vagy egyszerűen ráállok a taposógépre és a futópadra 1 órát, aztán hagy szóljon..... :lol:
Nekem naaaaaaaaagyooooooooon hiányzik a mozgás, speciel nekem ez nagyon jó feszültséglevezető....ami azért néha rámfér....
Tegnap már délután annyira hulla voltam, hogy délután, amikor a férjem leváltott beültem a kocsiba és 120-szal és üvöltő zenével elszáguldottam az Auchanba pelusért....fantasztikus volt, remélem nem lesz túl kötséges bevásárlás és nem küldik ki a 30 ezres 'sztárfotót' a száguldásomról..... :lol: :lol:

Kérdés:
Úszni hogy lehet 6 hét után? Kell vazelines tampon, hogy ne szedj össze vm. fertőzést?????????

Na, megyek...Lili ordít............

Kép
mozza
 
 


Amint bementem h keltsem felkelt!Jja de tudja hol a határ nálam :wink: :lol: Vmi miatt nem tudom rávenni magam h keltsem....én se szeretm ha felkeltenek...lehet azért! :lol:

Panndi!
Értem,akkor nem aggóddom,had aludjon!

Pingi!
Én is bekaptam pár szem málnát meg epret...nem bírtam ki.Azt kell nézni ha jól tudom h a baba bírja e.Mert allergizálhat nála.Ennyi!(Ahogy Szofi mondaná:a kukorica földön a nők nem gondolkodtak ezen) :lol: :lol:

Mozza!
Majd muti milyen "karantént" sikerült venni!Biztos jobb lesz neki ha a közelben érezhet!Amúgy szerintem a kép csalóka,annyira nem husis :lol: Inkább hosszú!De ilyeneket hord h 3-6 hós rugik,ami rajta van a képen az is az...meg 0-3 hós body épp jó még rá,meg nem is tom még h milyen számozás van...mindegyikben más :? :lol:

annus11
 
 


Hahó!

Tejci:
Ledöbbentem én is, amikormegláttam a mérlegen, hogy 150-t evett Luca, meg 100-t Bence, és 3x egymás után :shock: Brutál, zabagépek : )))

Mindjárt dobok 2 képet, összehasonlitásnak ;)
Vendég
 


Kép 2 hetesen

Kép 2 hónaposan
Vendég
 


Málna, eper

nem merek enni.... az eper a ligánkább allergizáló gyümi...

Dóri!
Dejó, mész kikapcsolódni! Mi is szeretnénk augusztusban elmenni valahova. Néztem Alsópáhokot, hát tetszik, de brutál drága :(
Keresek majd vmi bababarát szállást... A lényeg, hogy TELJES ELLÁTÁS legyen!!!! : )))))

Annus!
Remélem Izus javulgat ;)

Panndi!
Rólam a felszedett 10-en kivül még 5... eddig... leszivnak a piócák :)

Mozza!
A megoldást én a pihenőszéktől várom, kapunk 7végén. Járókánk van, nagyszülőknél abban alszanak, de ott ugyanúgy nem látnak ki, és ez a bajuk. Ha nézegethetik a szobát vagy a felhőket, egy ideig elvannak :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: