Új privát üzeneted érkezett!

Lányok megvettem a mikroszkópot, de szerintem über béna lehetek, mert én egyik rajzolatot se látom! Milyen gáz! Szerintetek mit csinálok rosszul?!?!?
Vendég
 


Vivi!

Úgy csináld, hogy kb. 30 cm-re tartod egy világító lámpától és tedd egész közel a szemedhez! Látni fogod! Nem vagy béna, szerintem ezt is meg kell tanulni. Előszőr én sem láttam semmit. nekem hüvelyváladékból intenzívebb rajzolatot ad!

Márti
borossné becz márta
 
 


Judy!

Hőm 36,85 volt ma..szal elfogadható.Nem tudom felrakni a görbét mert nem működik valamiért a ciklus.hu.

Vivi!

Kivi leszek hogy a mensi alatti Jónás- pé működik-e :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Sziasztok! Asszem, már látom. Csak annyit mondjatok, hogy ugye nem úgy látszanak a rajzolatok, mint ahogy a tájékoztatón mutatja? Tehát nem olyan sok amőba. Mert ez tévesztett meg, azt hittem, ha belenézek, akkor ugyanolyan sűrűn fog látszani a mintázat, mint a képen. És hát jóval kevesebb. Még valami. Olvasom más helyeken, hogy "... az se mindegy, mennyi nyálat viszünk fel..." De azt nem írja, mennyi az a nem mindegy. Szoval elég, ha megnyalintom?
Most hogy is van, kinek lesz aktuális tesztelni? Remélem, ez a hónap már többünknek befutó lesz...
Vendég
 


Sziasztok!

Vivi, igaziból a páfrányosodás a lényeg. Amikor pé lesz, ezek az amőbák pálcikákká alakulnak, és egyre több lesz. :wink:
Az amőba forma tök mindegy, hogy mennyi és milyen elrendezésű.
Csak a pálcikásodásra figyelj. Amíg az nincs, addig nincs pé.

A nyállal az a lényeg, hogy ne legyen túl sok. De próbáld meg hüvelyváladékkal is, az biztosabb mint a nyál. :roll:

A kép élességet meg tudod állítani azzal, ha összébb nyomod a két korongot. :)
Érdemes naponta kétszer nézni, de minden nap ugyanabban az időben. Pl. reggel és este.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Ok köszi, kezdem kapizsgálni. Végre már a kisebbikem is jobban van, egész délelőtt a nővérével játszott! Ilyen már rég volt. Így tudtam takarítani, rendetrakni, még kalácsot is sütök (igaz gépben), szoval most tényleg haladtam és ezt már rég nem mondhatom el...
Olyan jó lenne, ha végre összejönne a bébi most!
De legalább elmodhatom majd azt is, hogy igen az első 3 simán összejött, a 4. váratott kicsit magára (remélem, tényleg kicsit)...:)
Vendég
 


Sziasztok!

Sehol senki? :shock: :?

Judy mi van veletek? Gondolom, hogy otthon van a két nagy elég elfoglalt lettél. :shock:

Panny, hogy áll a babaprojekt? :?: :?:

Boeske, Márti? :?: :?:

Vivi, nálam is ez a helyzet, hogy a 3 szinte elsőre összejött. A 4-eske nagyon nehezen akaródzik.
Most, hogy már nem sürget az idő, örülök, hogy még nem jött össze. Szeretnék legalább két évet a kicsik között.
De ez nem azt jelenti, hogy nem próbálkozunk ebben a hónapban is. :wink:

Szóval nem is az a gond, hogy még nem jött össze, hanem hogy miért nem. :shock:
Ilyenkor mindíg az jut eszembe, hogy valami baj van velem. Vagy a korom miatt. :cry:

Hétvégén vissszük a nagyokat anyósomékhoz két hetes nyaralásra. Kicsit magunk leszünk legalább. Bár már most nagyon hiányoznak, elég a gondolat, hogy nem lesznek itthon. :?

Jövő héten szombaton lemegyünk Lellére egy napos pihire. Judy, majd integetek ha felétek leszünk! :lol:

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Én vagyok, most vitte el anyósom a 3 fiút, Kamilla meg kint szundizik a diófa alatt, úgyhogy tudtam jönni kicsit...délután megyünk Astiba nyári cuccokat venni a gyerekeknek és valószínű a fél éjszakát vasalással töltöm majd. De most olyan jó ez a csend itthon...

Yusz!

Akkor átmenetileg 1 gyerekesek lesztek? Nálunk kami sehogy sem találja a helyét, ha nincsenek a nagyok itthon, pedig akkor rá is sokkal több időm van, csak őt viszem sétálni, vásárolni, csak vele játszom, csk neki énekelek stb. De nincs mit tenni, Ő alapból nagyon kis szociális lény, születése óta itt nyüzsögnek körülötte a nagyok,imádják egymást.
Na remélem ez lesz a Ti hónapotok!

Ki megy és, ha igen, hova nyaralni?

Mi július utolsó hetében megyünk ide:

http://www.meseszallo.hu

Panny!

Gyere tényleg, itt izgulunk, hogy áll a hőd?

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Nálunk ugyanez a helyzet. Gina nagyon imád a nagyok körül sertepertélni és komoly hisztit vág ki, ha valaki elmegy itthonról.
Olyankor áll a bejárati ajtó előtt és hangosan sír! :wink:

Vagy, ha a nagyok kicsukját őt a szobájukból, áll az ajtónál és dörömböl a kis öklével. Jókat mulatok rajta. :lol:
Én azt vettem észre, ahol több a gyerek, ott a kisebbek a nyüzsgést, a többiek társaságát szeretik.
Egyke pedig nem érzi jól magát közösségben, kitűnően eljátszik egymaga, nem túl szociális. :roll:

Mi júlisus közepén két hétre a Soltvadkerti tóhoz megyünk, ott lakik a nagyim (Kiskőrös) és van a tónál egy vikendháza.
Augusztusban egy hétre balcsira.

A gyerekek lesznek anyuéknál, most mennek anyósékhoz, és valószínű, hogy az apjuk szüleihez is mennek egy hétre. Plussz velünk az előbb írt helyekre.
Szóval szép nyaruk lesz. Mi meg azon leszünk, hogy ősz elején bejelenthessük a kistesót. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Tegnap megvolt az évzáró, Danika ahogy vártuk kitűnő lett, kapott könyvet is az igazgatónénitől. Dagadt a májam amikor hangosan mondták a nevét az egész suli előtt. :lol: :lol: :lol:
Bazsinak a matekja sajna 3-as lett, de a többi 4-es,5-ös. Még így is 4-es átlag feletti lett. :lol: :lol:
Úgyhogy mától hivatalosan is nyári szünet. (csak éljem túl :lol: :lol: :lol: :lol: )

Amúgy elég keveset tudok most jönni, mert egész napos a nyüzsi+ a fiuk birtokolják a gépet. :lol: :lol:

Márti, Yusz,
Detto ugyanaz a helyzet mint nálatok. Barbika állandóan a fiuk után megy, és ha kicsukják a szobából, ott áll az ajtó előtt, dörömböl és sikít, hogy engedjék be. Remélem hamarosan összejön négyeske, és lesz kivel játszania Barbikának. Akkor majd ők zárják ki a fiukat. :lol: :lol: :lol:
Márti,
Csuda jól néz ki ez a kis panzió. Biztos jól fogjátok érzeni magatokat.
Mi csak 3 napra megyünk le Tamásiba a kempingbe, lefoglaltam ott egy kis apartmant. Többre nem fog telleni. Egy köpésre van tőlünk a Velencei-tó, majd oda fogunk menni még fürdeni naponta. Kocsival 5 perc. :lol: :lol: :lol:
Na, meg a Balcsi hétvégenként. :lol: :lol:
Panny,
Mi a helyzet????Hőgörbét dobjál lszi. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szasztok!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 83200_.png

Akkora hülye ez a ciklus.hu...nézzétek már hova rakta a pé-t???!!!

Én se nagyon tudok jönni mert a srácok lekötnik minden időmet :wink: Márknak jövő héttől beindulnak a táborok...3-ba is megy zsinórba(báb-színi tábor,hittan tábor és rajz tábor..majd még augusztusba lesz néptánc tábor)

Mi július 18-tól megyünk egy hétre balcsira,Balatonlellére.Jó lett volna még augusztusba is meni valahova de sajna az új kocsi minden lóvét elvisz ..apropó...jövő hétre meglesz a 7 személyes :wink: most aztán tényleg jöhetne négyeske :wink:

A hőm fennt van,ma 36,85 volt...meglátjuk mire lesz elég..sajna a múlt hónapban is fennt volt aztán mégse lett baba...

Ja és nálunk is dettó az van hogy Olika állndóan rohan a nagyok után..rajtuk lóg :wink: ...ő is sikít ha bezárják előtte a szobájuk ajtaját.

Képzeljétek Márk egyedül eljár bicajozni itt a lakóövezetünkben a haverokkal...2-3 órát is elmegy...hiába,már nagyfiú :wink:
Tegnap olyan ideges lettem mert akartam volna már hogy jöjjön haza ebédelni és nem tudtam neki szólni..ő meg persze magától nem jött mert belemélyedtek a srácokkla a játékba...szal kitaláltam hogy arra az időre míg elmegy bicajozni kap egy mobilt a zsebébe és így tudok neki szólni..ma már ezt alkalmaztuk is és bevált :wink:
Nagyon mobil ellenes vok(főleg ilyen korban)de ezt most muszáj volt..megbeszéltük hogy csakis kizárólag erre az alkamkra viheti el!!

Márti!

Mi az az Asti?? :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazaértünk idei 3 napos nyaralásunkból. Remek időnk volt, srácok nagyon élvezték a pancsolást, játékot. (Alsópáhokon voltunk.)

Mostanában sem fogok sűrűn jönni, mert 3 hét múlva felvételizem, és amikor csak lehet tanulok. (Haragszom a bolognai rendszerre, 1 diplomáért kétszer kell felvételizni. Brrrrrrr.)

Kívánok mindenkinek szép nyarat, és kétcsíkos teszteket!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok lányok! Jesszus, milyen idő van! :o
Hajnal 3 körül felébredtem valamiért és tombolt a vihar! Most is nagyon fúj!
Innentől nálunk is nyári szünet van! Mi július elején megyünk a szüleimhez le vonattal, aztán valószínű ott is marad a két nagy.
Tegnap még elmentünk estefele egy nagyot sétálni, még jó, hogy megtettük, mert ma már hideg van!
Szép hétvégét, kellemes peteérést és megtermékenyülést mindenkinek! :D
Vendég
 


Hali!

Nálunk is sokkal hűvösebb van ,de szerencsére az eső nem esik...sőt,így még sokkal kellemesebb is kinnt lenni mint az elmúlt napokban :shock: ...de majd meglátjuk mi lesz belőle később..lehet ide is ideér a vihar lassan :(

A hőm továbbra is 36,85...kivi leszek mi lesz belőle :?

Töbiekkel mizu??

Boeske!

Mi is imádjuk Alsópáhokot..eddig 4 éve minden évbe mentünk..de most sajna a lóvé miatt kimarad :( ..majd jövőre remélem rendeződünk kicsit és tudunk menni...a srácok annyira imádják!!! :wink:

Bolognai rendszer??!! :shock: :? ebből írtam a szakdogám 2 éve..sztem is hülyeség...Ott ahonnan ez az egész indult már nem is alkalmazzák..ez benne a vicc...Magyaroroszágra minden később jut el...legfőképp akkor amikor már bebizonyosodik hogy rossz..de persze mi akkor is ezt "nyomatjuk"..agyrém :x

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Nálunk a kicsi alszik, nagyok vásárolnak apjukkal és én meg meggyes piskótát sütök! :P Olyan sötét van, mintha esteledne! Durva.
Ja és idén úgy látszik, inkább nagyi jön ide, és ha mi megyünk le hozzájuk, akkor nem hagyjuk ott a gyerekeket sem, hanem egyszerre jövünk vissza. Hát ez van!
Panni, mikor kellene megjönnie Neked?
Én még csak ott tartok, hogy bámulom a mikroszkópot. De még csak a 8. cn-on vagyok így nem hiszem, hogy páfrányosodni fog egyhamar. Viszont a Jónás pé-m állítólag holnap lesz :shock: Na most lebuktatom Jónást, hogy igaz-e!!! Lesnék, ha igen... :P
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk is vacak az idő, szemerkél az eső. Bár tényleg kicsit jól esik, tegnap nagyon fülledt idő volt....

Most adtuk le a két nagyot anyósékhoz. Naaaagyon kihalt lett a lakás. :cry:
Pindúrom is csak jön megy, nem találja a helyét. Folyton rajtam lóg és nyúz.
Most lépett abba a korszakba, hogy nyújta a két kis kezét, vegyük fel. Aztán meg eltol, hogy le akar menni. Na, és ezt képes akár ötszázszor egymás után :shock:

Én a 9. napon vagyok, jövő hét közepétől várható a páfrányosodás. A Jónás napom már elmúlt és jelentem, megvolt! :lol: Ha tényleg összejönne 4eske most tuti nem tudnám, hogy a Jónás volt-e! :shock:
Közeben iszom szorgalmasan a cickafark teát. Egész elviselhető az íze.
Szerintem Pannynak jövő héten kellene megjönnie, mivel pont félidőben váltjuk egymást. :lol: De remélem ez most megszakad, és senkinek sem jön meg :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Ma vok a 20.cn-on úgyhogy elvileg jövő vasárnap kéne megjönnie.Sztem vasárnap előtt nem is tesztelek ha addig nem jön meg.

Mostmár én is megnézem a Jónás napjaim..annyira felizgattatok a témával :lol: :lol: :lol: Hol is kell megnézni??Már elfelejtettem :oops:

Még eső előtt levágtam az egész kertben a füvet...jó kis meló volt :shock: szegény apa ma is melózik,16 órát egyhuzamban..nem akartam rá hárítani holnapra..hagy pihizzen ő is egy napot :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Megtaláltam a Jónás naptárat..és képzeljétek pont ma van a Jónás napom :wink:úgyhogy rádolgozunk az ügyre :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nekem meg holnap lesz!
HAJRÁÁÁÁ!
Vendég
 


Nektek is Hajráááááá!! :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Kicsit eltűntem, de apa pénteken nem dolgozott, így mind 3 nap itthon volt.

Hétvége elég uncsin telt, mosás, főzés, takarítás, ki nem nagyon tudtunk menni, mert egyik pillanatban esett a másikban nem. Tervezni nagyon nem lehetett. És állítólag az egész hét ilyen pocsék lesz. Nagyon lehangoló, és ráadásul még lassan is megy így az idő.

Szombaton apóst látogattunk a kórházban, mert egy hónapja infarktust kapott, akkor katéterezték az egyik erét, de most a másik kettőt is meg kellett, mert totál el volt záródva vérröggel. Most már jól van, pár nap múlva mehet haza.

Nagy hír: Barbika belepisilt a bilibe. :lol: :lol: :lol: Most már elő is hagytam,hogy kéznél legyen. Többször ráül napközben, csak az a baj, hogy most nem igen tudom pelus nélkül engedni, mert hideg van.Úgy lenne az igazi,ha egész nap pelus nélkül tudna szaladgálni és többször rá tudna ülni, ha érzi, hogy jön. Remélem azért nem tart sokáig ez a mocsok idő. :twisted: :twisted: :twisted:

Én is megnéztem a Jónás napjaimat, és ebben a hőnapban is és jövő hónapban is a menzesz hetére írta. Nekem ez egy kicsit fura és ráadásul akkor tuti nem leszünk együtt, mert én gusztustalannak tartom akkor szexelni amikor nyakig véres vagyok (már bocs), így Jónás kizárva. :lol: :lol: :lol:

Hétvégén elkezdek LH-ni is, már alig várom. Babanetes kalkulátoron megnéztem, hogy mikorra írja a termékeny napokat 30 napos ciklusnál, és 26-tól 1-ig. Így függetlenül LH-tól úgy döntöttem, hogy péntektől 2 naponta elkapom apát. Az a biztos.
:lol: :lol: :lol:
Jó lenne ha most összejönne, mert a következő pé-em pont a nyaraláskor lesz, ott meg egy szobában leszünk mindannyian, nem igen lesz alkalom a szexre. :lol: :lol: :lol:

Panny,
Hőd hogy áll??Hétvégén tesztelsz???Már nagyon tükön ülök, hogy zebrás leszel-e. A görbéd szerint mindent megtettetek. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Vivi,
Remélem most hogy figyeled a páfrányokat nektek is összejön ebben a hónapban. :lol: :lol: :lol:
Boeske,
Alsópáhok szuper heyl, én is töübbször nézegettem már, de még nem jutottunk el sajna. :cry: :cry:
Drukk a felvételihez. :lol: :lol:
Yusz,
Akkor most ti is nyugiban tudtok négyeskére koncentrálni, hogy a nygok nincsenek otthon. :lol: :lol: Mi hétvégén visszük őket anyóshoz. Kiváncsi vagyok milyen érzés lesz 1 gyerekkel itthon. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!
Mi jót csináltok ebben a jó kaki időben???
Nálunk a nagyok még mesét néznek, a kicsi meg tegnap este 19:30 óta alszik!!! :shock: :shock: :shock: mert nem akart délben aludni! Kiütötte magát rendesen!
Lett volna jó kis programunk, barátnőmhöz mentem volna el a 3 gyerekkel Érdre, ott van kert, el lett volna az 5 gyerek (neki 2 fia van), de így... nem megyünk, hogy lóg az eső lába és 15 fok van! Fenébe! Marad a rendetlenség-csinálás!!! Nem baj, legalább főzni nem kell ma, mert jó adagot csináltunk a hétvégén!
Panny, nem azért, de Jónáska nem igazán érett meg, semmit nem mutatott az ovus mikroszkóp a tegnapi állítólagos Pé-m-re!!! :oops: :oops: :oops: :oops: Na mindegy, mi most nagyon belehúzunk!
Most az a magyarázat áll fenn nálunk, hogy első hónapban a fogigátló miatt nem jött össze, másodikban 14-15. nap itthon se voltam, és na majd most!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Jó duma, nem?
De hátha igaz!
Na mentem!
Sziasztok!
Vendég
 


Szia Judy!
Te is itt?
Hát igen, ez a szar idő! :evil: :evil: :evil: De egy előnye van, hogy az itthoni teendőkre ráfanyarodok.... azonkívül, hogy közben a gyerekek turbó gyorsasággal szedik szét a lakást... :x :x :x
Gratula az első bilizéshez! Nálunk Petra, a kicsi most 2 éves, elvileg nappal szobatiszta, de még van, hogy elfelejtkezik! Nálunk az vált be, hogy "pisilj a bilibe és akkor kapsz egy gumicukrot!" És ez tutira bejött. Később meg elfelejti a cukrot, mert rutinos lesz. Lehet, furán hangzik, de tényleg. Már most se nagyon jut eszébe!
Mensi alatti Jónás, hát igen. Nekem most elmúlt és utána tette a napot. De kezdem azt hinni, hülyeség, hisz a mikroszkóp ki se mutatta!
Nos majd meglátjuk.
Vendég
 


Vivi,
Köszi a gartulációt, majd meglátjuk mi lesz a folytatás. Nagyon erőltetni nem akarom, ahogy ő érzi. :lol: :lol:

Ha nem a menzeszre teszi a jónást azért érdemes próbálkozni, néha már az is elég ha valaki nagyon hisz benne. :lol: :lol:
Nálunk a fiuk alszanak még. Mióta szünet van, kb éjfél mire elalszanak, másnap meg van hogy délig szundiznak. Totál megfordítják a napot. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Vivi!

Én is csináltam egy LH-t a Jónás napon és totál nega lett..azért megtettük amit kell :oops: :wink: már csak élvezetből is :oops: :oops: :wink: kivi leszek.

Én is így magyarázom hogy nekünk miért nem jött eddig össze...májusban még a gyogyi hatása miatt szal moat már sikerülnie kéne....majd meglátjuk :wink:

Judy!

A hőm ma 37 lett...nagyon bízom,de nem akarok nagyot koppani..majd meglátjuk..sztem csak szombaton vagy vasárnap tesztelek.

Babrbika nagyon ügyes!!!Hát hiába..a lányok ügyesebbek ezen a téren :wink: ..lehet lassan én is előveszem a bilit.

Mi se nagyon csináltunk semmit a hétvégén...szombaton füvet vágtam ezerrel,apa melózot..vasárnap meg anyuéknál ebédeltünk és du néztük a Forma 1-et :wink:


Most nálunk is már nagyon sz@r az idő :( hol esik-hol nem..és be van borulva...

Márk színi táborban,Krizsi unokatesónál játszik..szal csak Olikával vok itthon.Azért ő is képes rendetelenséget csinálni egyedül is :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!

Én se tudnék mensi alatt szexelni :shock:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Húúúú....37 akkor nagyon szorítok, most nagy esély van a babára.
:lol: :lol: Bárcsak már hétvége lenne. :lol: :lol: :lol:

Igen, tényleg azt mondják a lányok ügyesebek, a fiaim kicsit később kezdték a bilizést. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, nagyon tré idő van itt is.
Pénteken még pancsiztunk egy nagyot a bányatóban, Ginust jól bekentem naptejjel, és a bokááig besétált és pancsikolt. :lol:
Szerencsére ez a tó nem hirtelen mélyül és kavicsos, homokos a partja. Be lehet sétálni legalább 30 lépést és még csak derékig ér.
De Ginussal mi csak bokáig sétáltunk.
Nem szeretnék pont most elkapni valamit, elég érzékeny vagyok a vizekre. Főleg a strandvíz, amitől mindíg összeszedek valamit.

Tegnap este a mikroszkópom teljesen bepáfrányosodott. :shock: :shock:
Szerintem lehetetlen, hogy 10 napra legyen pé. Vagy ha a barnázós napokat is számolnom kell, akkor a 13. nap volt.
Háááát, nem tudom. Mindenesetre gyorsan elkaptam szegény párom, éppen már lefeküdni készült.
Jót mulattam rajta, olyan képet vágott, mint egy mártír, akit kivégezni visznek. :lol: :lol: (Azért élvezete ezt a fajta testedzést :oops: )

Reggelre meg nem volt páfrány. Szóval nem igazán értem én ezt, ezután inkább hüvelyváladékot fogok nézni, az megbízhatóbb.

Nagyon nagy a csend a lakásban a két nagy nélkül, de a rend is!!
Amit Gina szétpakol, azt meg percek alatt elrakom.
Igazából a mosogatón látszik, hogy csak ketten vagyunk, mert a férem is elmossa maga után a használt edényt.
A gyerekek meg mindíg feltornyozzák. Általában összevárom, mert ha folyton mosnék utánuk egész nap ott állhatnék.

Judy, gratulálok Barbikának! Nagyon ügyes. Én még nem látom Ginán, hogy felismerné a pisit, kakit. Ő még éretlen rá. Talán ősz felé megpróbálom. :roll:
Voltatok az ortopédián? Kiváncsi vagyok mit fognak mondani, de szerintem nincs vele semmi baj. Ki fogja nőni.
Két hét múlva mi is megyünk a 15 hós oltásra. :( Pont nyaralás előtt.

Panny neked nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


jó reggelt,

Hihetetlen milyen mocsok egy idő van. Tegnap is egész nap zuhogott, meg most is esik. Itt van a nyár és ilyen idő van. :twisted: :twisted: Annyira lehangoló. Tegnap is egész nap ásítoztam, meg majd megfagytam a lakásban. :twisted: :twisted: Kezd elegem lenni. :twisted:

Yusz,,
Igen, ezt neked kell érezni, hogy mennyire érett Ginus a bilire.Erőltetni nem szabad, mert akkor megutálja és abszolut nem fog a bilibe pisilni.
Ortopédiára július 1-én megyünk, vérképe tökéletes lett, egy kis vashiánya van, de arra meg kaptunk Ferrokid szirupot, azt kell adnom neki egy darabig. Szívesen megissza, mert barackos íze van, de még így is nagyon kiérzik a vas szag, de őt láthatóan nem zavarja. :lol: :lol:
Panny,
Remélem a hőd már 37 körül marad egy jó pár hónapig. Kezem csuriban érted. :lol: :lol:

A hőm meg 2 napja tök alacsony, mostanában nem volt ilyen, nem tudom már megint mi a frász van. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, szerintem a hőd is alkalmazkodott a higed időhöz. Úgyértem, hogy fázósabb vagy, ahogy írtad is, és ilyenkor alacsonyabb a testhőmérésklet.

Én nem tudom mérni, Ginához fel kell kelnem még mindíg éjszaka vagy hajnalban. Mikor hogy ébred. És olyankor nincs idő méricskézni, különben felordítja az egész házat. :shock:

Én is fázom, ásítozom olyan lehangolt is vagyok. :cry:

Melinda lányom másfél éves volt, amikor bilire szokott. A fiam pont kettő volt.
Nem tudom Ginussal hogy lesz, még bizti nem sikerülne. :(

Megyek, sütök valami sütit, legalább picit bemelegszik a lakás :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Igen, gondoltam már arra, hogy lehet azért alacsonyabb a hőm,mert hideg van és ilyenkor a testhőmérséklet is lejjebb megy. Remélem tényleg csak erről van szó. :oops: :oops: :oops:

Hát én csak a muffin sütésre vállalkozom, de az már nagyon profin megy. :lol: :lol:

Nem is mondtam, hogy ma 4-re megyek az első szülői értekezletre a bölcsibe. Kiváncsi vagyok melyik gondozónőhöz kerül Barbika. Nagyjából ismerem őket, mert Dani is oda járt. Kivéve az újakat. :D
Úgy döntöttem, ha ebben az évben nem jön össze négyeske akkor jövőre visszamegyek dolgozni és megy Barbi a bölcsibe. Ha összejön akkor bölcsi kizárva. Persze ezt nem mondom a vezetőnőnek, örülök, hogy felvették, végszükség esetére. :D :D Muszáj előre gondolkodni. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szasztok!

Felénk is utálatos idő van :x :( :x :(

A hőm még feljebb is ment,37,05-re :lol:

Az a baj hogy én is csak össze- vissza tudom mérni a hőmet, mert van úgy hogy fél6-kor muszáj kelnem Olikához és akkor mérem,de van úgy hogy csak 7 után mert addig hagy Olika pihenni..szal nem tudom így mennyire mérvadó a hő :? :? :? Sajna nem tudom rávenni magam hogy mindig egy időben mérjem,mondjuk korán reggel...

Judy!

Hogyne jönne össze még idén négyeske nektek??!!Ne izélj már..tutira összejön a közeljövőben!!!!

Yusz!

Én is tegnap a nagy borongós időt egy kis palacsintával dobtam fel és nagyon örült a család :wink:

Olikával ma beugrottunk az IKEA-ban mert féláru vásár van..vettem egy-két tök jó dolgot fél áron :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


:DSziasztok, látom az eső kihozza belőlünk a desszertkészítést, én meg almás sütit csináltam! :)
De amint látom, most egy ideje már nem esik. Kiviszem a gyerkőket levegőzni, igaz csak gyalogolni lehet, mert minden vizes. Képzeljétek, tegnap estefelé már rájuk adtuk a gumicsizmát és esőkabátot, azt usgyi!
MÉg élvezték is! :D:D:D Én már nem annyira... :roll:
Helyzetjelentés:
11. ciklusnap, páfrány nuku. Kíváncsi leszek, hanyadik nap lesz, mert most 27 napra jött, azelőtt meg 30!
Csak félek, nehogy ne is legyen pé-m. Ami a fura, hogy mindennek ellenére már érzek alhasi szurkálást. Viszont még a folyásom nem az igazi. Sz'al nem tom... :oops:
Vendég
 


Lenne egy bugyuta kérdésem! Ti mivel tisztítjátok az ovus mikroszkópot???
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mindenhol rossz az idő, teljesen lehangolja az embert :cry:
Tegnap itt is 13-14 fok volt csak kint. Jövő héten meg megyünk nyaralni, de még nem nagyon tudtam ráhangolodni.

Panny!
Nagyon biztatoan alakul hőd, mikor tesztelsz? Gondolom milyen lassan mennek most a napok :lol:

Az én lányom 2 évesen lett szobatiszta, pedig 1 éves kora óta megmondta ha bekakilt. Másfél volt amikor elkezdett belepisilni a bilibe,de aztán a kistesó születése szerintem megzavarta, mert utána nagyon ragaszkodott a pelenkához. Úgy hogy 2 éves volt már amikor, teljesen leszokott róla még éjszaka is. Kiváncsi vagyok a kisfiam mikor szokik le, mert nekem azt mondták, ha látja majd a nővérétől, hogy a Wc-re jár akkor elöbb leszokik , de persze tisztába vagyok vele, hogy eröltetni nem szabad semmit. Erre
minden gyerek máskor érik meg.

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Lányok!

Látom, írjátok itt a hőket! Van anak valami jelentősége, ha emelkedik? Mert én úgy tudom, hogy a lényeg, hogy a ciklus vége előtti utolsó 1-2 napban alapból csökken, ha pedig nem, az jelzi, hogy baba van...akkor most számít az, ha közben időnként magasabbat mér az ember? Azt nyílván tudom, hogy az 1. fázisban alacsonyabb, a 2.-ban pedig minimum 2 tizeddel magasabbnak kell lennie.

Panny!

Azt mondják, hogy nagyjából 1 órán belül mért adatokat lehet mérvadónak tekinteni...

Márti
borossné becz márta
 
 


Lányok! Én még csak amőbát láttam, páfrányt nem. Van átmenet is? Mert ma vagyok a 11. cn-en és ma egész máshogy néz ki, mint tegnap. Van kis szurkálás is! És van ugyan amőba, de kezd szálkásodni. Most akkor ez mi lehet????!?!??!?! :shock: Lehet, holnapra lesz tiszta páfrányos, a 12. napon?
Vendég
 


Most olvastam utána, hogy van átmenet is. Ja és tudtátok, hogy a pg 53-at lehet jóstesztként is használni??? :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Vivi!

Ezt nem hallottam, hogyan???

Márti
borossné becz márta
 
 


Hát többen írták, hogy ha babás leszel, a ciklus végén szintén páfrányos és az egész terhesség alatt végig.
Vendég
 


Sziasztok!

Bekukkantottam, hogy hátha tudok gartulálni. De látom, még csak várakozási helyzte van. vagy inkább már megint. Nagyon szurkolok mindenkinek!!!

Utálom ezt a pocsék idpőt, iylenkor nem lehet semmit csinálni. Ráadásul jól megfáztam, fáj a fülem, torkom, náthás vagyok... :cry:

Remélem most már jobb idők jönnek, és szépen sorban a zebrák is megérkeznek! :lol:

moni
 
 


Sziasztok!

Süt a nap!!! Hihetetlen, de nálunk 24 fok van és napsütés. :lol:

Nekem tegnap óta csupa pálcika a tesztem. :shock: Ma vagyok a 13. napon kicsit korainak tartom, de a teszt szerint nem korai. :roll: Rágyúrtunk apával rendesen, ha most sem jön össze 4-eske, akkor tuti gáz van nálam.

Azért a biztonság kedvéért ezen a héten sűrűn fogom zaklatni a párom... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Nálunk is jó idő volt, de kb 10 perce szakad az eső és iszonyúakat dörög az ég! Most nem tudom mi van, de 12. nap van és nem is páfrányosodik, pedig tegnap olyan fura volt. Na mindegy, ha egyszer meglátom a páfrányokat, akkor tudni fogom, milyet kell várnom. Remélem, tényleg lesz pé-m...
Nálunk a nagyfiam (7 éves) iszonyatosan unatkozik itthon. borzasztóóóóó!!!! Azt hittem, minél nagyobb egy gyerek, annál jobban feltalálja magát, de nem!!!
Vendég
 


Yusz!

Bizti meg lesz az eredménye az akciótoknak :oops: :lol:

Vivi!

Páfrány ügyben én nem tudok segíteni..még soha nem használtam :?
Az én nagyfiam is 7 éves és ezért írattam őt be 3 táborba is mert ő is képes unatkozni :? Nagyon klassz a bábtábor...saját kezűleg készítenek bábokat,kézműveskednek stb...
Amúgy mi ezért is vettünk itthonra trambulint is(szívtam a fogam az árától)de nagyon bevált...órákig elugrálnak benne akár 3-an is :wink: és jól lefáradnak és bennt estére nem szedik szét a házat ,hamar megy a szunya:x

A hőm ma is 37 de kicsit barnázom :? ami még önmagában annyira nem vészes mert én eddig minden terhességem így kezdtem...de viszont az is tény hogy eddig minden mensim is így kezdődött...szal mostmár nagyon kivi vok...Viszont nagyon enyhe a barázás(ami jó jel) ami eddig mindig olyan erős volt..az is lehet hogy végre most állt át a szervezetem,most ürült ki végre teljesen a gyogyi hatása...majd meglátjuk!!És akkor végre jövő hónapban tényleg sikerülhet!!

Vasárnap előtt nem tesztelek ha addig nem jön meg.

Tegnap már nálunk is hétágra sütött a nap..este dörgött is de nem lett belőle eső.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Panny! HOGY TRAMBULIN?! HOGY ALSZANAK ESTE? HOGY NEM SZEDIK SZÉT A HÁZAT?!?!? Akkor ezt tuti megemlítem a féjremnek :wink: :wink: :wink:
És még el is férne a szobájukban, elég nagy!
Jaj nagyon szorítok, hogy babás légy!!! ++++++++++++++++++++++++
Én 13. cn. és semmi páfrány! Kezdek beparázni! Hülye vagyok, mi?
Jaj lányok, van egy másik fórum és egy lány folyton szítja a tüzet, már azon gondolkodom, hogy lelépek, mert én nem a feszkót akarom olvasni, hanem nyugodt és normális emberekkel beszélgetni, de mindig mindenkit felpiszkál a nő!
Na mindegy.
Csak olyan elszomorító, ahogy elrontja valaki az egész topic hangulatát!!! :oops: :oops: :oops:
Remélem, ma már nem fog esni, esetleg este, mert már ki kell szellőztetnem a gyerkőket, egész befülledtek itt a lakásban!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Panny, ne gondolj rosszra. Ha eddig barnáztál terhességeid előtt, akkor most is az lesz!!! :lol: :lol:
Sajnos nekem a barna mindíg a rosszat jelzi, mivel soha nem volt egyik terhességem előtt sem.
De remélem most nem lesz barnácska. :lol:

Nálunk pont fordítva van. A nagyfiam mindíg feltalálta magát, sosem igényelte, hogy lekössem valamivel. A lányom pedig a mai napig (12 éves elmúlt) jön hozzám, hogy mit csináljon, mert unatkozik. :roll:

Vivi, én is irogattam anno egy másik topicba, ahol volt két csajszi, akik az állandó nyafogásukkal teljesen leamortizálták a hangulatot. Már dühített ezért ott is hagytam. Lassan egy éve, hogy nem írok és nem is olvasom.

A páfrányok majd megjönnek, ne aggódj. Végülis a 14-15- 16 nap az igazi, nem?
Én úgy számoltam, hogy péntektől lennék páfrányos, de valamiért ez a hét elejére esett. Még ma is voltak reggel, de már kevesebben.
Tegnap atom brutál volt. Teljes páfrány erdő. Múlt hónapban ilyen nem alakult ki.
Csak remélni tudom, hogy ez nem kamu. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Hali!

Érdekesek ezek a páfrányok amiket írtok :wink: Ha most nem jött össze e babó akkor lehet kölcsönkérem a barinőmtől....neki van ilyen mikroszkópja.

Ne is mondjátok a topicokon előforduló feszkókat...a 2008.márciusi topicban hatalmas feszkók és botrányok voltak...el is hagytuk a topicot és csináltunk máshol egy zártat a többséggel.Sajna már oda nem nagyon írok mert se erőm,se energiám...főleg csak ide írok :wink: vegyétek megtiszteltetésnek :oops: :roll: :wink:

Vivi!

Ez ilyen udvari ,magas,hálós trambulin...4 méter átmérőjű és 4 méter magas a háló is.,szal ez speciel nem szobába való,de bizti van kisebb szobába való is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Yusz! Hát nem tudom, mert volt, hogy 26 napra jött. De volt, hogy 32. Mindegy, majd kiderül. csak legalább legyen pé-m!!! Bár már ma egész erős szurkálást érzek.
Panny! Szerintem azért is jó a mikroszkóp, mert tudod, hogy egyáltalán van pé-d. Meg állítólag valaki így jött rá, hogy nem is akkor van, mint gondolta. Szoval egyfajta információt ad. És ez segít.
Jaj, hogy ez ennyire nagy trambulin??? Én kisebbet láttam a barátnőmnél, bár a gyerekek is kisebbek.
Topic-súrlódások, úgy néz ki, közösen kiutáljuk a csajt, nagyon bomlasztó! Állandóan toporzékol és hisztizik, mint egy 16 éves, közbe meg 40 és még nincs gyereke. Na mindegy. Lányok, ha én leszek ilyen topicot lehúzó, szóljatok és lépek! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


sziasztok,

Yusz,
Úgy néz ki, hogy egy cipőben járunk, mármint a pé-t illetően. Nekem is már a mai LH-n, szépen látszik a 2. csík, pedig még csak a 11. napon vagyok. Szerintem még 2 nap és pozi lesz. Ilyen csak a régi szép időkben volt. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Szuper a hőd, a barnázás meg beágyazódás. Hajrá teszt. :lol: :lol: :lol: Szerintem most összejött négyeske. :lol: :lol:
Vivi,
Ne parázz, lesz ott páfrány, csak lehet nem is a 14-15. napon lesz pé-ed, hanem később. :lol: :lol: Nem minden ciklus egyforma. :lol: :lol:
Moni,
Jobbulást kívánok neked. Vigyázz magadra légyszi.Nálatok mi a helyzet???

Az unalomról és a fiukról én is tudnék mesélni. Tényleg igaz, hogy minél nagyobbak annál jobban tudnak unatkozni, és annál jobban tudnak engem csesztetni valamivel.Szerintem inádják a hangomat, mert minden nap felhúznak valami hülyeséggel, ami miatt kiabálnom kell. :lol: :lol:

Bölcsiről írtam részletesen a blogomban, most újra nem írom le, ha nem gond. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Abszolút nem volt még tervben, de nagyon úgy tűnik, hogy akaratlanul jól beelőztem mindenkit...

Márti
borossné becz márta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?