Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma még nem jött senki??

Naegele nagyon édi Emma az uh-n :lol: Gratulálok :D

Edi te hogy vagy? Megjött már?

Nita köszi a rámgondolást :lol: Hogy vagy?

Princzike okés! Várakozzunk együtt, úgy sokkal könnnyebb :D Legalábbis remélem. Most olvastam a neten, hogy akár 5 hét múlva is képes a hcg szint pozit mutatni missed ab. után :( Azt hiszem hosszú lesz ez nekem nagyon :( Júliusban meg mehetek vissza dolgozni :cry: Semmi kedvem hozzá! Barnusomra meg hol ez, hol az fog vigyázni. Először anyu két hétig, aztán apa, aztán apukám... aztán nem tudom augusztus még hogy lesz. Majd kiderül.

Bikfy merre vagy? nagyon nem hallatsz magadról! Ugye nem fordultál magadba?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya köszi már jól vagyok....kipihentem magam...délelőtt bent voltam a korházba a leleteimért......a buszon sajna rosszul lettem....de hála égnek űltem így nem ájultam el....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Fürdőruha gondban vagyok. Nita, te hogy állsz ezzel? A terheseknek való tankinik, 10 felett vannak, 2 hét Balatonért, meg néha strandért sajnálom kiadni. Viszont a bikinim nem jó, egész fürdőruha meg azért nem jó, mert a hasam a ciciről húzza el az anyagot. Ötlet?

Kép
Kép
naegele78
 
 

 
 

Jelentem még nemjött meg. Kicseszik velem,pont most. Mikor dolgom lenne :lol: :twisted: ígynem fogok haladni. Hétfőn nem tudok elmenni melóból. jujjjjj,de felidegel!!!!

Kép
kissedi
 
 


pedig tuti úgy jön majd meg, hogy nehogy jó legyen.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Nyanya!
Vagyok ám, csak nem nagyon tudok mit írni magamról. Várom, hogy hat-e nálam az új gyógyszer. Holnap megyek uh-ra. Szorítsatok nagyon!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Naegele én nem veszek uj fürdőrucit,van 2 részes és azt veszem fel.a pocakom hadd lássák!!!!!
szerintem neked is elég ha veszel egy sima 2 részest!!!!!!

Bikfy drukk holnapra!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy drukk++++++++++++++++

Kép
kissedi
 
 


Naegele nem tudom,hogy hol laksz,hogy van e felétek ilyen bolt.Én ma vettem felsőket és néztem kismama fürdőrucit(olyan mintha topp Lenne),Frenihegyi bevásárló udvarba,a C&A-ba.De bevallom őszintén az árát nem néztem meg,mert nekem még nem kell. :oops: ,de biztos olcsóbb mint a rendes kismama boltokba. :D
Nita vigyázz magaokra!
Kisedi ne idegesksdj,mert lehet azért nem jön meg!nyugi,babó nem lehet?Teszteltél?
Bikfi+++++++++++++++ :wink: mennek a drukkok!!!!!!!!!!
Nyanya,jó sokáig poziívat mutathat! :shock: akkor nem is tesztelhetsz most még lh sem?mert ugye akkor az is pozi lehet...
Princi,Pruci veletek mizu?
Puszi mindenkinek!!!!
Szép álmokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem uh-ról és a föld felett lebegek. A doki nagyon megdícsért. Mindössze 3 hét metformin szedés után van végre domináns tüszőm. 12.7mm, mnyh 8mm, de még csak a 12. napon vagyok. 5 nap múlva újra uh. Nagyon boldog vagyok. Úgy tűnik jó úton haladok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfi ez nagyon szuper!!!!!!
Vendég
 


Bikfy nagyon szorítok én is! Hajrá!

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!

Bikfy! Ez aztán a jó hír! Szorítok nagyon!!!

Köszönjük a szülinapi köszöntéseket! Nagyon aranyosak vagytok! Az ünneplés múlt héten anyuéknál volt, aranyos volt, tetszett neki, kedden meg anyósék jöttek ünnepelni. Petra örült az ajándékoknak, de a legjobban a gyertya elfújása tetszett neki...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Köszönöm, hogy velem örültök, nagyon jól esik, aranyosak vagytok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nitám!

Merre vagy? :shock: Remélem, minden rendben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy ezek csodás hírek!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem kisbékám 8 m-es nykh-án tapadt meg!!!!!!!!!!!!!
mindent beleeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya
Biztos könnyebb együtt várakozni :) Nem olyan uncsi :)

Bikfy
Ez naggyon jó hír! Gratulálok és mindent bele!
Nekem is sokat segített a diéta és a Met. Én mondjuk a második hónap met szedésénél mentem el UH-ra (mivel az első hónapban lecsúsztam az SZTK-s lehetőségről - kb 2 héttel előtte be kell jelentkezni :shock: ) De már volt akkor spontán PÉ-m :)

Edi
Küldöm akkor pirit, hogy jókor jöjjön meg :)

Most viszont megyek, mert már nagyon hulla vagyok.
Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike Kösz a drukkot, de pont rosszkor jött meg. Ma reggel. így erről a ciklusról lecsúsztunk. Majd valószínűleg jövőhónapban megyek így uh-ra és vérvételre, ha akkor is jól kijön.
Nagyon kész vagyok. :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi az a fránya piri!!!!!
remélem mihamarabb sikerűl a babókád!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ma jött a védőnőm, hozta a leleteimet, a cukorterhelés jó lett, viszont a vérképem rengeteget romlott. Azt nem értem, mert 20 hetes kor óta szedem a vasat 2x1-et, és mégis romlott. Ez a vas adagja, többet nem szedhetek, nem beszélve arról, hogy wc-re akkor nem kell járni. Azt hittem egyébként a cukorral lesz baj, mert sokszor érzem, hogy szédelgek, azt gondoltam, leesett a cukor, de hiába ettem, nem javult. Erre kiderül, hogy vérszegény vagyok.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele én is vérszegény vagyok....kaptam valami gyógyszert a dokitól de nem tudom szedni mert olyan gyomor görcsöm van tőle.....jövő héten megyek hozzá hogy vagy felír mást vagy szedem tovább az elevitet,,,,vagy semmit.........csak magne b 6-ot!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mit csináltatok a hétvégén? Meséljetek! Ki merre van?

KépKépKép
bikfy
 
 


Ezt nem hiszem el, kihal a topicunk? :cry:

Merre vagytok? Holnap megyek tüszőkukucsra, kellene a drukk. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy! Küldök a drukkokat holnapra!!!!
Mi itthon voltunk hétvégén. Elterveztük, hogy milyen jó lesz....erre pénteken megjött, aztán mindketten hasmenéssel szaladgáltunk. :twisted: Hát nem terveztük ilyen jóra :lol:
Veledmizu? Mit csináltál?
Nita? merrevagy?Remélem jólvagy?
Többiek??? :roll:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!!!!!
itt vagyok én is,csak pihizek sokat mert ez az időjárás megviseli a pocakomat!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy
Drukk a tüszőkukucshoz :)
Hozzad a híreket! Már várjuk nagyon :)

Naegle
Te szegény. A doki nem is adott rá semmilyen pirulát? Mint pl Nitanak Elevitet vagy akármit?

Edi
Sajnálom. :( Pedig..... pedig én nagyon durkkoltam, hogy jókor jöjjön meg :roll:

Bocsi
Kicsit eltűntem. Hétvégén látogatóban voltak nálunk a keresztszüleim és az unokatesómék két kis lurkóval :) Egy kicsit így kibabázhattam magamat :) Szombat délelőtt egész nap a konyhában sütöttem főztem :) De megérte :)
Aztán elmentünk a múzeumok éjszakájára. Tök jó volt. Csak nagyon sokat kellett mindenhol sorban állni. Így 23 óra körül már kezdtem egy kicsit nyűgös lenni miatta. De kibírtam. Hajnal 1-kor értünk haza :)
Vasárnap meg lekvárt főztem. Még volt itthon kb 1,5 kg meggy. Gondoltam megcsinálom egy kicsit diétásan. Tök gyorsan kész lett :) Most azon agyalok, hogy ezt megteszem ribizlivel is :)

Bocsánat, hogy csak egy gyors bekukkra jöttem, de már megyek is tovább, mivel ma van nagypapám temetése és még el kell ugranom a fodrászhoz. Elég bozontos már a fejem.

Szép napot mindenkinek, még az eső ellenére is :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Lányok!

Részemről csodás hírekkel jöttem, van egy 22mm-es tüszőm és szép vastag a nyálkahártyám, ami már 5 napja is 8mm-es volt. Azt mondta a doki, hogy most legtöbbet azzal tudok segíteni, hogy nyugodt és türelmes maradok.
Szerinte minden rendben lesz, úgy állapodtunk meg, hogy ha 3 hét múlva nem mensizek, akkor teszt és vissza hozzá, mert sikerült. Ha mensizek, akkor annak elmúltával kontroll, és küzdünk tovább. Úgy tűnik a sok meló, a Meforal, a diéta, a mozgás, a lúgosítás, a cickafark, az Aviva és az ásványi anyagok lassikán hatnak. Nyugodt vagyok, nálam már ez is csodás eredmény, decemberben még műteni akartak.
Rendületlenül hiszek Istenben, hiszek magamban és csak pozitív gondolatokat hallgatok. Pihenek és remélek.


Nita pihenj te is sokat, nehogy baj legyen!

Princzike! Nagyon sok erőt kívánok a mai naphoz! :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy ezek csodás hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DRUKKOLOK NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy! Ezek nagyszerű hírek! Nagyon szorítok! Hosszú 3 hét lesz. Nagyon vigyázz magadra. Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de nem nagyon tudtam mit írni, így csak olvastalak titeket.

Bikfy nagyon örülök a jó híreidnek :lol: :lol: Továbbra is küldöm neked a drukkokat :lol:

Edi sajnálom pirit :( Ez még spontán hónap volt? Mikor kezdtek élesben a Kaáliban?

Én tegnap voltam megint hcg ellenőrzésen. Már csak 140 körül van a hcg-m a múlt heti 800 helyett, úgyhogy most nagyon örülök, hogy már ilyen jelentősen csökkent. Tudom furán hangzik, hogy ennek örülök, de én már azon vagyok, hogy minél hamarabb kezdhessük újra a dolgot. Az mondta a dokinéni, hogy 2 hét múlva kell mennem majd újra megnézetni. Nagyon remélem, hogy utána már zöld utat kapunk. Még elég rendesen vérezgetek, de a doki szerint hétfőre már csökkennie kell a mennyiségnek. Szeretném, ha így is lenne.
Egyébként 29-én, hétfő reggel kezdek a munkahelyemen :( Próbálom pozitívan felfogni a dolgokat. Pl.: több pénzünk lesz, újra elkezdek tornázni (edzőterembe járni), amit már nagyon várok, többet leszek emberek között stb...csak Barnusom fog nagyon hiányozni... :(

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya ezek már jó hírek hogy csökken a hcg......
a munka meg most lehet jót is fog tenni neked.....eltereli a gondolataidat a baba témáról..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya! szorítok, hogy minden rendben legyen.++++++
Bikfy!ez szuper. Várjuk 3 hét múlva a kétcsíkos teszted!!!!
Nita! pihizz sokat.Nemcsoda hogy megvisel ez az idő. MÉg egy átlagos embert is nmhogy még egy kismamát!
Naegele már milyen nagyidős vagy :shock: pocaksimi
Princzike tök jó lehetett a babázás :oops: irigykedem.
Képzeljétek volt benn a régi kolléganőm a picivel. 6 hete szült. Hát nagyon cuki volt a baba.Olyan picurka.Úgy hazahoztam volna :roll:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi vigyázok amennyire csak lehet....de ezt a terhességet jóval nehezebben viselem mint az elsőt..........de azért minden egyes szenvedést megér!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy
Ezek mesés hírek! Csak így tovább! Drukkolok nagyon :)

Nyanya
Szuper, hogy nálatok is alakulnak a dolgok. A munka meg biztos jót fog tenni. Lesz egy kis légkörváltozás :)
Lehet Bendus jobban fogja viselni az elszakadást, mint te. :roll:

Nita
Jók az új vonalzóid :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike köszönöm!!!!!!!!
hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Egész tűrhetően. Ma semmi kedvem nem volt bemenni dolgozni. Olyan vagyok, mint akin átment az úthenger :(
De gondolom egy pár nap múlva jobb lesz...

Neked hogy van a pocid? Keményedsz még?

Kép

Kép
princzike
 
 


hála már nem keményedek....vissza vettem lényegesen a tempóbol...... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! igyvan tessék is visszavenni.
KÉpzeljétek ma olyan szarul voltam. Úgy látszik nem pihiztem ki a hétvégi hasmenést. :roll: Ma is elkezdett rázni a hideg, hányigerem volt, ment a hasam. :cry: A kolléganőm viszont rosszabbul járt ő berókázott.
Hát remélem csak futó vírus vagy ilyesmi. :? Nem igazán szeretnék kinyulni. Ezer melóm van.

Kép
kissedi
 
 


Meg egyébként is utálok beteg lenni. Na gondolom senki sem szereti. (hülye vagyok)

Kép
kissedi
 
 


Kuráld ám magad..........
bár elég sokan mondják hogy megint van ilyen hányós hasmenéses vírus vagy mi?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
ez tök jó, hogy nem keménykedsz itt nekünk :lol:

Edi
Vigyázz magadra! Nem kéne egy kis teás, kekszes, főtt krumplis diétás valamit csinálnod?

Gabóó
Mizu? Mi van veletek? Hogy haladtok? Van már eredmény?

Kép

Kép
princzike
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én ma voltam dokinál, vissza vittem a leleteimet. Egy kicsit most fel vagok dobódva. Úgy tűnik látni a fényt az alagút végén. Már teljesen be volt sózva, hogy inszemezzünk :shock: Mondtam neki, hogy azért az IR-es kontrollt megvárnám július végén. Azért adott receptet egy kis stimura és mondta, hogy majd akkor Július végén hívjam, megbeszélünk mindent. Istenem de jó lenne, ha augusztusban már babás is maradnék. Ráadásul pont akkor leszek szabin. Annyira tuti lenne. Biztos, hogy vigyorogva, minta a vadalma mennék be a melóhelyre. :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Princzike!
Nagyon örülök Neked és nagyon szorítok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!
Princzike szorítok neked is nagyon! Remélem jó lesz a gyógyszer.
Kissedi, azt mondták, hogy egész évben jellemző a hasmenéses, hányásos vírus. Levi is elkapta pár hete, 7 napig hányt, persze a lakás minden részébe. Úgy sajnáltuk. Meg kell várni, amíg kiürül a vírus. Kitartás.
Már nem szédelgek annyit, szedem az Elevit mellett a vasat is. (Na meg a ringlót ezerrel!) Talán összeszedi magát a vérképem. A hasam nekem is szokott keményedni, főleg frontkor. Viszont a lábam dagad. Próbálok feküdni amennyit tudok, de a férjem "szuper" dolgokat talál ki, előző hétvégén kifestette a fürdőt, szombaton a konyhát meg az előszobát akarja. A guta kerülget. Nem is a festéssel van a gond, hanem utána, ami rám marad.
Előszedtem a babaruhákat, ami Leviről maradt, mi nagyon sokat kaptunk kölcsön, hát, ami van kb 1 éves korig kb fél polc. Az is mind kék. Nézegettem a tesz-veszt, sok minden van, de még sose vettem ott, ha valakinek van valami tapasztalata, szívesen veszem.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Köszi lányok a drukkokat! Biztos szerencsét hoz majd :)

Naegle
Te szegény! úgy sajnállak a vizesedés miatt :(
A tesz-veszről nem tudok neked semmit mondani, de tudom, hogy más fórumon a lányok időnként a tesz-vesz-en szoktak hirdetni, vagy onnan vásárolni. Sajnos személyes tapasztalatom nincsen benne :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de olvasgatok ám rendesen, csak mire reagálni tudnék...

Princzike! Akkor ezek nagyon jó hírek! Ffigyeld meg, pikkpakkra ott lesz az a baba!

Nita! Ne is vidd túlzásba, pihizzél sokat!

Naegele! Én már vettem a tesz-veszen babaruhát,jól jártam vele. Csak ajánlani tudom. De a Tescoban most vannak a ruha leárazások, ott is érdemes körülnézni. Pl a body szerintem ott a legjobb minőségű ami olcsó. Meg az angol használtruha boltokban lehet majdnem új cuccokat kifogni nagyon jó áron. Érdemes körülnézni.

Edi! Gyógyulj meg hamar!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci
De jó, hogy jöttél :) Mi van veletek?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hát lányok! Én ma elmegyek bulizni, mert ez nekem jár!
Ugyanis ma vagyok kerek 30 éves!

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?