Új privát üzeneted érkezett!

Szezso! Már most gyönyörű! :wink: Most már rohan ám az idő, lassan minden hétre jut valami megjelenés! :lol:

Kata! Tényleg Marcis! :wink:

Boni! Sokkal idősebbnek tűnik ügyi Zsigi, mint amennyi idős, főleg, hogy a fiaink között 1 hónap van! :roll: Ilyenkor is látszik mennyit számít ilyen kis idő is! :lol:

Zsu! Hú lassan utolsó hónap! :shock: Aztán már 2 gyerkőc! :shock: Marci mit szól? Mit ért meg? Várja már? :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Mi jól! Úgy tűnik kilábaltunk a betegségből!

Még nincs foga, nem kúszik, nem mászik! Viszont ügyesen ül, áll! És inkább szellemileg fejlődik úgy tűnik nekem, talán a mozgás "rovására" is! :lol:

Ha jut időm, akkor töltök fel képeket!

Kép
bettike
Eger
 
 


Reggelt!
Bettike várjuk a képet! majd beindul ne aggódj :wink: Csigusz se nem siette el!


Gaby nyugi! vegyél Ricinus communis 5ch-t hátha az jobban segít mint az Urtica!

Zsu Kata a mai naphoz sok erőt kívánok Nektek és a családnak!

képzeljétek vettem LH tesztet hogy megnézzem van e PÉ .m egyáltalán tegnap kora esti pipi és lett egy halvány csíkocska..fele olyan erős tehát negativ.. de PÉ előtt vagyPÉ után ..na ma is megnézem.. aztán lehet,hogy nekem be sem jön ez az LH teszt dolog...

kiváncsi leszek a maira ..bár olvastam, hogy a ciklus végén is jelezheti a következő ciklus PÉ jét..
Vendég
 

 
 

vagy Lh teszten ha negativ egész hónapban van második csík :oops: :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni,az LH teszten előfordul,hogy mindig van pici második csík.Ugye akkor pozi,ha nagyon 2 csíkos.Na de mivel nem tudni veled most mi van,sztem feleslegesen "idegesíted magad.Ha esetleg végre megjönne,akkor utána lenne értelme LH tesztet csinálnod.

Kép
v.andi
 
 


Andi köszi :lol: csak a kiváncsiság miatt csináltam hátha ebből kiderül hol a vége :roll: :lol: de akkor rosszul gondoltam... :evil:
Vendég
 


Hello

Boni nem tudom meséltem-e már, de amikor nekem megjött a 10LH és a 10 HCG én azonnal délután kipróbáltam az LH-t és két csíkom volt majdnem egyformák. Meg voltam döbbenve hiszen akkor már jócskán túlvoltam a pé-n. Csináltam gyorsan egy hcg-t is és az is két halvány csíkos lett. Ez volt Mátyás első bejelentkezése. Úgyhogy sajna nem tudom, hogy hogy kell használni az LH-t mert lehetőségem nem adatott rá.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Bettike
az elején 50-80 között evett, de már egy ideje 80-120 :wink: doki 80-at mondott, mert nagy baba. Szeretem a sört, van hogy 1 pohárral megiszok a nem alkoholmentesből :oops: a bal cici mellé keleltt eddig a jobb, mert abban eklvesebb van.

amúgy ma sem volt jó éjszaka, bealudt apán, ott két órát szunyált, aztán letettük és még 1 órát, utána 3 órát ébren volt fél1-fél4-ig kb most délután meg alszik mint a tej, egyszer igaz felkelt 4-kor a poci miatt, de visszaaludt, és 2-kor hamizott, igaz 120 grammot két ciciből előtte levő etetésnél kb 100 grammot jobb ciciből, szóval ma rendesen volt tejcsi. Most vacsizott kb. 130 grammott csak jobb ciciből :D 25 perc alatt

Boniko
köszi, megjegyzem, de most csak átmeneti tejcsihiány volt :)
Cocával beszéltem, hogy kijönne majd babamasszázst megmutizni, gondoltam jöhetnél te is, mini tali :wink: babázunk és apa meg csinál valami finomat :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby akár :lol:

1 órája asszem végre megjött piri nénje :lol:
Vendég
 


Hello

Boni na végre! Akkor mostantól újra nézhetünk hőgörbét?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Az ígért képek gyorsan:

Pancsi:
Kép

Két pofira tömöm a zsömlét:
Kép

Mamával rámolok:
Kép

Papával meg vezetek:
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni, új hónap új remény! Lassan csak beáll a ciklusod. Zsigit meddig szeretnéd szoptatni?

Bettike, tuti a zsömlés kép!!

Voltam ma dokinál. 2000-es továbbra is a méhszáj, baba 1230 gr 28+2-nek dobta a gép. Vérnyomim 143 volt, előtte itthon 114. Úgyhogy méricskélnem kell itthon. Kaptam vasat.

Kép
kata05
 
 


BEttike naggyon szép Máté!

KAtám vigyázz a vassal nehogy úgy járj mint én :oops: homeos vas pótlás? lábikóid? hányadikra kellett felmásznod?

húgomnak is sokszor felmegy ha hidegfront van.. aztán le... ölellek meg Zsut is!

reggel és este tápi van, kevéske tejci van, azt éjjel kapja nemá akkor keljen tápit kevernem :oops: szerintem egy éves koráig talán kihúzzuk... :lol:
Vendég
 


Andi ha olvasod! ha időd engedi valamikor nem találkozunk? :oops:

Szezsó ?

Babim ?

Zöldi?

Szilcsi?

többiek?

Klara hát szerintem felesleges!

képzeljétek 3és fél órát aludtam éjszaka!

ZSiga tápit kap este is 10kor ráciczett és 3.40kor kelt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja és éjszaka egy csomószor felkelt arra, hogy bevert fejét de az Ikeában vettem egy óriáskrokit 190cm és az lett a fejvédője.. én marha mé nem fedeztem fel előbb.. azóta nincsenek éjszakai koppok :oops:

http://www.ikea.com/PIAimages/0085121_PE212442_S3.JPG
Vendég
 


Andi
holnapi 4D-ről kérünk ám képet :!:

Boni
tetsz a kroki :D kiváncsi vagyok nekem beáll e gyorsan a ciklusom :roll: meg egyáltalán mikor fog megjönni, nem hiányzik :lol:

Bettike
jó képek a druszáról :D

Kata
8. hónaptól nekem is ugrál a vérnyomim

Máté tegnap mindig bealudt a cicin kajálás helyett, így sokat cicizett, mert később még kért. Ma egész jól aludtunk, most nyügi volt, de trottyolt 3 nagyot, és már húzza a lóbőrt :lol: ha felkel kiszedem a kakiből :wink:

Kép
gaby25
 
 


Boni, jó kómás lehetsz ennyi alvás után! Na nem mintha én jobban aludtam volna, bitang meleg volt. Nem kellett lépcsőzni, én meglátom a fehérköpenyt és az épp elég. Ma reggel 107 volt a vérnyomim. Lábam dagad, reggelre sem akar lejebb menni. De nincs keményedésem, megszűntek pár napja. :roll: Még 8 napot dolgozom és végeeee! Utána időgazdag leszek talizni!

Andi, itt is Nagyon Boldogat kívánok!

Szezso, ugye minden rendben, csak pihizel? Képeket mutizni a szerzeményekről!

Kép
kata05
 
 


KAta elírtam! 5és fél órát! :lol:
Vendég
 


Halihó!

Vagyok :-)

Boni: akkor indulhat az új ciklus 8) Te hogy jártál a vassal? :roll: Tesód még egyben???

Zsu: jó, hogy Te is benéztél :-) Hogy vagy, így lassan a finishez közeledve?

Bettike: Máté nagyon édes :-D jogsija van????? :wink:

Gaby: néha kell egy jó éjszaka is :-)

Kata: örülök, hogy rendben vagytok :-D milyen vasat kell szedned? Ti hogy álltok a babacuccokkal?

Igazából csak az autós hordozóról tudnék képet felrakni, meg a kádról :lol: a kiságyat nem fogjuk összerakni egy darabig, mert kapunk kölcsön bölcsőt és minden nem fér el. :roll: ruhákat is inkább úgy kaptunk kölcsön...már annyi van, hogy táblázatot kell róla vezetnem, mert nem látom át :lol: remélem vénasszonyok nyara lesz, mert kicsit túl lett készletezve a kisméretű, rövidujjú kombidressz :-)

Na, azért ezt a szettet felteszem, ez saját :-D
Kép

Babakocsit ilyet kaptunk a szüleimtől, csak almazöld-fekete színben:
http://www.babyaruhaz.hu/baby-reszlet.p ... 15&kat=187
(Bolygósítható kerékkel, vázra pattintható autós hordozóval, pelenkázótáskával, esővédővel)

A kád meg ilyen:
http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =0&whid=25

Rólam: jól vagyok, szerencsére nem keményedik annyit a pocim :-D

Csók Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, nagyon jó az együttes, szép színe van! Mi sehogy nem állunk, csak ruha van. Még mindig felújítunk jó ha júli közepére vége, akkor tudunk csak hazamenni. Itt anyunál meg nem tudom hova tenni a cuccot. Pedig kéne vásárolni mert júli 1-től minden 5%-kal drágább lesz. Így a babakocsit meg a kiságyat lehet megveszük.
Örülök h mérséklődtek a keményedéseid. Képzeld szombatról vasárnap reggelre tejfoltos lett a hálóruhám, kicsit meglepődtem.

Boni, így már jobban hangzik hogy mennyit alukáltál! :wink: :D

Kép
kata05
 
 


Kata: akkor Lőrincbabának lesz mit ennie :wink: kolléganőm is kb ennyi idős terhes volt, amikor elindult neki, szülés után meg rengeteg teje volt. :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hello!

Nekem is volt már 16 hetesen előtejem szülés után meg 3. napra indult meg, de akkor legalább már mérhetőt evett és haza is vihettem!

Boni akkor most végre kialudtad magad? :lol:

Szezso szupi a babakocsi! a kiskád is tetszik habár még élőben nem láttam ilyet. Ja és mi csak rövidujjú bodyt használunk télen-nyáron. :wink:

Bettike kicsi fiad sofőr lesz? Nagyon édi.

Nálunk keresztelő volt a hétvégén.
teszek képet ha nem baj.

Kép
Kép

Ilyen huncut vagyok!
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szezsó jó cuccok!

:lol:

ja keményedések

attól is vannak ha valaki sokat simogatja körkörösen pociját.. ezt el is feledtem, pedig a kórházban anno mondták, csak most az inszemes topikban felhozták

nekünk is ilyen kádunk van, teszveszeltem :lol:

tudod szorulásom lett szülés után és 3 helyen "szétrobbantotta" a végbelem :oops: jáj de fájt!

Kata ugye hogy ugye? eredményes papírom megvan é még?köszi az őrzést :lol:

GAby alkoholos sörike? ejyne :wink:
Vendég
 


Boni, őrzöm-őrzöm! :wink: Kell esetleg?

Klarissza, hova lett pici fiad gyönyörű fürtje az utolsó képen?? :roll:

Zsú nagy munkában van (felújítás utáni nagy takarítás),+ itt van Dani mamája, így nem biztos h be fog kukkantani ide mostanában. Mondtam már nektek h úgy néz ki júli 9.-e hetében csaszizák meg.

Kép
kata05
 
 


majd ha megyek dokihoz ciklusrendezőbe :lol:
Vendég
 


Kata nem, de az minnyá itt van!
Vendég
 


sziasztok lányok!

Megjöttem ultrahangról :D

Embryok száma:egy,
GS mérete: 28 mm, száma egy,elhelyezkedés:iu
CRL 6mm vialitása: élő

Mért adatokból kalkulált terhességi kor 6 hét Szikhólyag szabályos

Szóval örömködés van :) csak Apával kell most visszafognunk az összebújást a doki tanácsára

Most majd pár napig nem leszek, mert érettségiztetetek, de azért majd szépen olvaslak titeket. Egyenlőre még semmi hányinger aminek azért is örülök, mert nem kell, hogy idő előtt a kollegák beszéljenek róla. Lesz majd meglepi az augusztusi alakuló értekezleten :)

Mindenkinek puszi
stephie
 
 


Stephie, Gratulálok!!!!!!! :D

Kép
kata05
 
 


Klara most jelent meg nekem a képeid!

naggoyn szép lehetett!

Stephie gratulálok! :lol:
Vendég
 


Kata tudod addig addig símogaták, hogy átmenetileg kisímult :lol:

Step hatalmas gratula :!:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Mátét ma vittem koponya és hasi UH szűrővizsgálatra
Gyorsan megjártuk az Uh-t, Mátéval minden a legnagyobb rendben agyacskájával és pocijával is: buksiban nézték az agykamrákat, szürke és fehérállományt, fejlődési rendellenesség nem látható, pociban nézték a májat, lépet, epehólyagot, vesét, kismedencét.
Lelet negatív

Stephie
gratula a kis mazsolához :D

Boni
csak egy pohárka :oops: nem kórsó :wink: :lol:

Szezso
vagány kis ruci :D én most látom, mennyi mindent nem lesz ideje hordani :lol: sebaj :P

Klarissza
jól tűrte a locsolást a keresztelőn úgy látom :P

Kép
gaby25
 
 


Na képzeljétek mit csinált a gyerkőc, fürdeni készültünk, pont már tenni akartam be a kádba, erre telerottyantotta a kezem, de még a kádba is jutott, ő meg elégedett képpel néz rám :lol: :lol: kezdhette apa új fürcsivizet csinálni, persze miután kinyitotta bnekem a csapot, a mosdónál, hogy tisztába tegyem magunk :lol:

Kép
gaby25
 
 


Gaby hát ezt megkaptad! hihi

Vigyázat Zsigacsigaáradat!

KrokiKonrád Kép Kép
járássegítő dobozKép
anya elpakoltam Kép
ha ezt meghúzom, elindul az autó Kép
felmászok az ágyra Kép
lemászok Kép
tiszta apja Kép
tegnap reggel oroszlánnal indítottam a napot! anya meglepődött, mert a kezdeti érdeklődés elmaradt már jó ideje és eladásra szánta mivel kismotornak úgyse nagyon jó Kép Kép
már megint zsiványkodtam Kép
ártatlan vagyok Kép
Vendég
 


Zsigi akkor a csibész! Nagyon szupi a kroki. Miért nem jó az oroszlán kis motornak?

Gaby bocsi, de hihihihi!

Enyim apuka is még mindig el van olvadva a kisfiától és végre már nem emlegeti, hogy neki még kell egy kislány is.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara mert a kerekei nem forognak olyan jól mint az igazi kismotornak..lassú.. szerintem ...
Vendég
 


Boni, ha rájön, hogyan kell használni, pörögni fognak azok a kerekek meglásd. Marci most vette elő, most játszik vele.

kispiskóta
 
 


sziasztok Lányok!

kissé el voltam tűnve :( Gondoltam egy darabig nem írok, mert a hőmet sem nagyon mértem, így nem volt mit mutogatni. Amúgy doki meg parkoló pályára tett a gyógyszerem miatt.
Sajnos váltani kellett, most már egy harmadikra. Talán ez most már az igazi lesz :). De sajnos a gyógyszer összetétele nem engedi meg, hogy spontán babázzunk most egy darabig. Legalább is addig, amíg nem rendeződnek belügyeim :). Majd július végén kell vissza mennem a dokihoz, hogy kiértékelje a leleteimet. Remélem akkor azt mondja, hogy meg kell beszélnünk egy stratégiát, hogy hogyan és mi mellett lehetek babás.

Bocsi, hogy most nem írok mindenkinek, de nagy rohanásban vagyok.

Nagyon szépek a babákok. Jó sokat nőttetek azóta :)
Öröm nézni a sok kis huncut lurkót.

Már hirtelem nem emlékszem Szezso te raktál fel képet a kis pacsikádról :) ezzel már találkoztam és nagyon jónak és praktikusnak tartom :) Tényleg szuper.

Bocsi még egyszer és mindenkinek hatalmas ölelés :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, az a gyanúm, hogy olyan gyógyit szedsz, amit én. Írd meg a nevét és ha ugyanaz, akkor elmondom, mi a teendő.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Princzike, drukkolok h ez legyen az igazi gyógyszer és mielőbb bebabásodj!

Baba, Puszi Nektek sok és nagy drukk!

Gaby, jó lehetet a történet.

Vérnyomim mérem szorgalmasan 105 és 120 között mozog, lábam továbbra is dagadt (bár most csak a bal).

Kép
kata05
 
 


Sziasztok :!: :D

szeretnémmegkérdezni, hogy a Fertility mennyire megbizható?

nekem két helyre is tette az ovut, így most tanácstalan vagyok.
megkellett volna jönnie már, de semmi.

Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi én tizedikére szavazok, de ferti is csak azért tette át, mert onnantól kezdet láthatóan emelkedni. Teszt? Már kellene legyen eredmény!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Igen , de tizedikén már zárt volt a méhszáj. és a 38-ik napon megint nyitott méhszáj és tojásfehérje nyálka, ezért már nem tudom, hogy mi van. lehett elvileg akkor is , de arra nem reagál a ferti.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok!

Cuki Csiga :lol:

Klarissza: nagyon szépek vagytok Ti is! :-)

Stephie: gratulálok!!! :-D

Gaby: jó a kakis sztori :lol:

Kata: felpolcolás nem segít a lábadon? :roll: fura, hogy csak az egyik dagad...biztos nem jól van összerakva 8)

Surmi: elég érdekes görbe :roll: lehetett pé szerintem 27., 29. vagy a 38. napon...

Princzike: mindjárt itt a július vége :-D milyen gyógyszert szedsz amúgy???

Holnap délután védőnő, remélem nem fúj el a szél :-) Na, megyek, eszem valami uzsonna-félét...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata, köszi. A Kaálisban írom mindig az aktualitásokat,. akit érdekel, ott megtalál, ide időnként bekukkantok, hogy Boninak összedrukkoljak egy kislányt. :lol: :lol: :lol: Azt hiszem, a férjének akkor kampec lesz. Zsigi is leveszi a lábáról, egy kiscsajtól meg szerintem nemhogy elolvadna, de szét is folyna :lol: :lol: (Bal., bocsi :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


bocsánat,hogy nem jelentkeztem be
, de Vasárnap barátaink 11éves kislánya beköltözött hozzánk Csütörtökig nyaralni így gyakorlom a két gyerekes dolgot :lol: Imádom, ZSiga is..egész nap gyerekzsivaly van.. :lol: sajnos az eső miatt be vagyunk zárva.. bár ma lehet elmegyünk a Kresz Géza utcába a játszóházba mert oda 12 éves korig lehet menni...

ja és Zsigmondom vasárnap óta egyedül áll sokszor, elég sokáig.. megáll két keze oldalra üvölt és lóbálja a kezeit.. majd megzabálom! ide is eljutottunk..

ja és este tápszer kap meg reggel is, éjszaka cicit csakk annyi tejci van... max 2szer kel

Katám vérnyomid jó.. érdekes,hogy csak az egyik lábad! :lol:

Zsu nem tudom, úgyis lesz kismotorja anyukáméktól azt kap majd szülinapjára..az gyorsabb :lol: apa vett neki egy bevásárlókocsit, mert a másik fórumon látta egy kisfiú bemutatóját na azzal korzózik fel alá és ki be pakolgatja eddig az oroszlánba is pakolni akart nem ment.. egyébként néha tol egyet az oroszlánon is, de ennyi...

ha jó idő lesz jövő héten, lehet elmennénk arra felétek ha nektek is ok Csigulinóval hogy még egyben láthassalak meg Katámat is!



Kata Szezsó hogy álltok a cuccokkal?


Babim :mrgreen: mi családiasan drukkolunk nektek a szomszédból! nem jöttök át valamikor?

ja B. Zöldi Hannájától is készen van, megjegyzem én is szombaton is majd megzabáltam ahogy meglát egyből elkezd kalimpálni anyja kezében és vigyorog.. meg barátaink kislányától is.. hogy húgom Zoéjával mit fog művelni ... már most imádja pedig még pocaklakó no ilyenkor összeugrik a méhem de juszt is fiam lesz másodjára is és én imádni fogom mint Csiguszt

Surmi nekem hasonló volt a görbém 2 hónappal ezelőtt :roll: de nekem a szopi miatt eléggé összekusza.. tiszta szívből kívánom, hogy babócátok legyen és kukis :lol: :lol: :lol:

MINDENKIT PUSZILOK!!!és kérek képeket szerzeményekről kismamik

Gaby BAlázs mondta üzentél.. de sajna most nincs időm..
Vendég
 


BONI. köszi :D Nektek is megy a nunis drukk :lol:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Hoztam képeket:

Pocak mai:

Kép

Marci és az esti kakaó:

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Zsu kakaó mi? :wink: dönörű poci! :lol:
megvették az oroszlánt! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Röffffffffffffffffffffffffffffffff!

Mi meg anyósoztunk egyet, meg vendégségbe járunk mindenfelé. Most pár napig Pesten telelünk, aztán nagyanyózunk mindenfelé.

Puszik és drukkok!

Zsigi, Máté! Megcsalás esete forog fenn:
Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Jajj, de édesek ezek a babák! Az összes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


coca
Hát hiába, döglenek Hanna után a kispasik :lol: babamasszázs hétvégén? vagy mikor lenne jó neked?

Boni
most hirtelen nem jut eszembe mit üzentem :lol: szenilis vagyok már :lol:

Zsú
jó nagy már a poci :D
Marcinak mekkora szemei vannak :P

Máténak asszem koszmós lett a szemöldökénél :? fején nincs, no mindegy, ezt is kikezeljük. Popsi már szépen javul, hát én a szájában azóta sem látom hol van szájpenész csak kenegetem ahol érem :?

Kép

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?