Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?Először a szeptemberi kismamikat erősítettem,de a dokim eltolta a szülés időpontját október 1-re.
Vendég
 


Lina!
Üdv köztünk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratula a kislányhoz! :lol:
Legalább erősíted a nunisok táborát,mert eddig a kukisok vannak előnyben! :lol: :lol: :lol: :wink:
És hát Itt van a Nita,Ő is szeptember végére van kiírva! :lol: :D :D :wink:
Első babótok?Mesélj magadról! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Monica!
De feledékeny vagyok! :oops: Köszi szépen párom nevében is!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Lina
Udv itt es gratula! :wink: :lol:
Ugyanazt mondom, mint Sziszko, gyere es meselj! :wink: :lol:

En vagyok a tablakezelo, az elozo oldalon megtalalod, hogy milyen adatok kellenek. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Monica:köszi, hogy feraktál a tábliba! :lol:

Sziszkó: ja, látod én is feledékeny vagyok, nem emlékeztem, hogy februárban én már írtam ide. :shock: :oops:

Ma, végre utazok haza Gyulára, megyek vigyázni nagypapámra, elég beteg, nem sok van szegénynek hátra, már 94 éves , de sajnod rákos :cry:

Na, szép napot mindenkinek!
puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


Köszi nektek! :D

Igen első baba és már nagyon várjuk! :) Bár apa azt mondta,hogy neki mindegy csak egészséges kisfiú legyen... :) Merthogy a családban mindenki kislányt szeretne,apa a kivétel,aki erősíti a szabályt. :D

Adatok a táblázathoz:

lina85
23 éves vagyok
2009.10.01.
Szent Panthaleon Kórház Dunaújváros
Viktória
Tesó nincs
Vendég
 


Szia Lina: üdv, a Viki nagyon szép név...
Nekem már 13 hetes Uh-n megmondták, hogy erősen gyanús, hogy kissrác lesz, a varrónőm meg mondta, hogy tipikus fiús Anyucinak nézek ki :shock: :lol:
De egyébként nekem is 18 hetin mondták biztira, ha még is fiúka, akkor mi a név? Van már ötlet?

Kép
nyuszifül16
 
 


Most már 100 %,hogy lány,bizonyíték is van róla,a képet kinyomtatta a dokim.Ha fiú lett volna,akkor Tamás lett volna a név.
Vendég
 


Akkor grat a kiscsajszihoz :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Till: ne törj meg. Engem gyakorlatilag amióta itthon vagyok a fiammal egyszer hívott fel az egyik kolléganőm, hogy mi van velem-előtte meg napi szinten jöttek-mentek a telefonok, hogy ezt vagy azt kellene csinálni, segíteni, stb. Munkakapcsolat. No comment.
Így a második babót nem is siettetem, hogy megtudják. Lassan viszek be egy levelet, melyben bejelentem a vezetőségnek, de nem is töröm magam, hogy gyakran járjak a melóhelyemre.

Esküvői vendégség: amíg nem voltam várandós addig a kutya sem hívott lakziba-most meg két meber is megőrült a családban és augusztusban férjhez akarnak menni. A balgák. :lol: :lol: :lol: :lol: Hogy milyen ruha lesz rajtam az még kérdés, mert sajnos amit elterveztem, hogy az jó lenne, vagy be fogja érni addig a mellemet vagy nem. :? Egyelőre még jó, de nem tenném érte tűzbe a kezem, hogy aznap is fel fog jönni rám.

Ma voltam terheléses vérvételen. Mire hazaértem a rendelőből és az azt követő intézkedésből fel tudtam volna falni a hűtőt a cukros lötty után. De uralkodtam magamon, csak a felét zabáltam fel a tartalmának. 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


csajok, vessetek meg, de magamba döntöttem egy jeges kávét - csak így bíom ki ezt a nyomi időt és legalább valamilyen szinten imitálni a munkát... :oops:

Screen, irigyellek a sok pasi beosztottért. Én évekig voltam egy csapat vezetője, mely hat csajból állt... Hát mit mondjak. Heti rendeszerességgel kellett pszichoanalízist tartanom. :lol: Jó volt amúgy, csak fárasztó kissé.

Kép
szilveeaa
 
 


Lina!
Látom új vonalzót csináltál! :lol: Az előbb még nem ez volt! :lol: :wink:

Nyuszifül!
Nagyon szép kort megélt a nagypapid! :lol: Sajnos ezt kevesen élik meg manapság!Még sok szép évet neki! :lol: :lol:

Szilveeaa!
Miért vetnénk meg? :roll: :roll: :roll: Én is mindjárt benyomok egy capuccinot! :lol: Szerintem ezzel nem ártunk a babának! :roll: :lol:

Tündér!
"De uralkodtam magamon, csak a felét zabáltam fel a tartalmának."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor jó!Még hagytál a családnak is valamit! :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szisz: Boldog szülinapot a párodnak! És köszi a drukkot holnapra. :)
Zsrit: Szuper! Én tutira hozok képet, de tőled is várjuk!:D
Monica: Köszi. Képet ígérem hozok! :D :D
Lina, Nyuszifül: Üdv köztünk!!!
Szilvea: Miért vetnénk meg? Egészségedre!!! :D :D :D
bobóbaba
 
 


Vasárnapi kép rólam, és Gabóról:
Kép
:D :D :D[/img]
bobóbaba
 
 


Szia mindenki!

Nem voltunk itthon pár napig, és most a laptopot sem vittem, ezért nem tudtam még olvasni sem titeket. Volt ma dolgom!! :D :D

Tegnap voltam dokinál. Minden rendben van picimmel, szépen fejlődik, kb. 75 dkg már!! :) Én nem híztam az 5 héttel ezelőttihez képest...
Nekem továbbra is pihi, de szerencsére a méhszáj állapota nem változott. De azt mondta dokibácsi, hogy mivel keményedek folyamatosan, maradjak csak otthon, minél többet feküdjek, nehogy aztán megijedjünk, hogy nyílik a méhszáj. Hallgatok rá... :?

Ez az idő engem is kiborít, elég nehezen viselem a frontokat, no meg ezt a meleget is.

EDA: Én nagyon nagyon nem szeretném... Pár évvel ezelőtt volt egy térdműtétem, ahol epiduráltak. Elszúrták. Ideghártyát sértettek. Leszámítva az iszonyatos migrénes fejfájásokat, amik szerencsére elmúltak idővel, a derekam, gerincem a mai napig nem jött helyre... :(

Lili

Kép
édi16
 
 


Ginuska
Kitartást a tanuláshoz!

Jovana
Jobbulást apukádnak!

Betty
Sajnálom, hogy Iliasz ilyen korszakát éli :cry:

Screen
Képek nincsenek?

Mrsparis
Ügyes vagy a vizsgákkal!

Zsrit
Drukk neked is a vizsgához!

Till
Kollégák helyett: Minden jót kívánok!

Sziszkó
Én még dolgozom :wink:
Nálunk jó a munkahelyi légkör. Igaz, nem is vagyunk sokan :wink:

Szilveeaa
Egészségedre a kávét!

Monica
Charlotte biztosan jól érezte magát a játszón :wink:

Lina
Üdv itt!
(akkor én irogathatnék a szeptemberi topikba, mert valószínűleg a gyerekeim nem várják meg az októbert :lol: :wink: )

Bobóbaba
Szépek vagytok!

Lehet, hogy pár napig nem fogok írni. Holnap megyek Sopronba. A szüleim fognak kicsit kényeztetni. Közben megyünk 4d-re is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Van egy jó hírem: én is utánajártam a dolgoknak. Aki augusztus 1.-e előtt kezdi meg a betegállományát, az még 70%-ot kap táppénzt. :)

Till szuper,hogy túl vagy az utolsó munkanapon. :)

Édi pihizz sokat és nem lesz semmi baj!
pocok001
 
 


Monica a párom is háton horkol..... :) ilyenkor jól oldalba vágom...vagy addig bögdösöm míg a bal oldalára nem fordul...egyedűl azon az oldalon nem horkol.......

Lina üdv köztünk,persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :P

Lina,
üdv köztünk! :D Grat a nunishoz! :lol:

Twins :P
köszönöm szépen, Neked is!!! :D

Édi,
sajnálom az epidurál - sztorit :oops:
(nekem már volt spinál is és epidurál is, csak a spinál-nál volt hetes fejgörcsöm, ugyancsak térdműtétkor :? )

Köszi mindenkinek az együttérzést kolléga-ügyben :lol:

Holnap cukorterhelés, ellenanyag szűrés és társai...brrr :oops:

tillidian
 
 


Till cukros lötyi lesz?
nekem mázlim volt ha mondhatom ezt......én tej+zsömit ettem......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
szerencsés vagy! :P
(sajna nekem muszáj "koktélt" innom, mert inzulin rezisztenciám van, ezzel pontosabb értéket kapnak, mint ha normálban bereggeliznék :? )

tillidian
 
 


értem!!!!!!!!drukkolok hogy hamar tullegyél rajta!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, koszi a biztatást a vizsgákkal kapcsolatban! Nagyon jól esik! :lol:

Lina
, udv. koztunk, én is okt. 1-re vagyok kiírva, de szinte biztos vagyok benne, hogy még szeptember utolsó napjaiban megszulok :wink: de azért nem megyek át a szeptemberi topicba.

Szilveeaa,
most látom, hogy Veled is éppen egyidos várandósok vagyunk :wink:
Hol sikerult beszerezned a hosszú rucikat? Nekem is elkellene legalább 1 :roll:

Screen,
hú.....nem semmi, annyi beosztott......és ráadásul rendesek is, hogy ennyi mindent kaptál Toluk!

Sziszkó,
boldog szulinapot a párodnak!

Egy kérdés: szerintetek milyen ruhában illik elmenni egy kismamának államvizsgázni?

Van idopontunk 4D UH-ra: június 26-án megyunk, (jovo hét pénteken), már alig várom!!!! :D Majd hozok végre én is képet a picurról

Monica,
az ABC design Condor 6S jó választásnak tunik! :wink: De éloben még nem láttam és nem próbáltam ki! Nekem nagyon fontos, hogy lássam és kipróbáljam, mielott véleményt mondok róla! Még szeretném megnézni a Chicco-kat és a CAM-eket, mert sokan dicsérik oket! Vizsga után megyunk egy babakocsis uzletbe, akkor okosabb leszek.....mennyi idore jottok "haza" ?
ginuska
 
 


Helloka, vagyok én is,csak most seikerül írnom is....

köszi Mindenkinek a bíztatásokat.... nem tudom,h ez mennyire jó,h átviszik másik osztályra.... ma is voltak bent nála,látszólag nem változott semmit az állapota...

Lina üdv itt nálunk!

Köszi az ebéd tippeket!

Drukkolok a vizsgázóknak! énúgy örülök,h nekem már nincsenek ilyenek,vhogy nem is hiányoznak... :oops:

Szisz: boldog szülinapot a párodnak!

Horkolás: :lol: nálunk is volt pilátes órán,h egyesek túlságosan is átélték a dolgot. sőt volt,h a kozmetikusnál voltam gyantáztatni a másik székben meg a fogyasztógépen feküdt egy nő és háááááát bizony pihizett,hangosan..... :lol:

Feledékenység: én most felejtettem el,h mit akartam még írni...
sőt: ne nézzetek hülyének,de még a múltkor mikor olyan kánikula volt,csak ruha volt rajtam és valahol voltunk,mire hazaértünk már nagyon kellet pisilnem,berontottam a házba,leültem és már majdnem elkezdtem pisilni,mire eszembe jutott,h vmi nem stimmel,háááátttt............... rajtam volt még a bugyi..... :oops: :oops: :oops:
ez szerintetek lesz még rosszabbb is?

Kép
jovana
 
 


Szép estét Csajok!

Nagyon dög voltam mostanában írni, de jól vagyunk!:)

Én holnap megyek vérvételre és terheléses cukorvizsgálatra. A löttyöt erre mindenkinek meg kell inni (kismamiknak), nekem mondjuk dettó, mint Tilidiánnak az inzulinrezisztencia miatt már nemrég volt szerencsém hozzá.

Muszáj elmesélnem milyen kis édes az Anyós pajtás! :x

A hétvégén kint voltunk a telken és mondta, hogy ne haragudj meg Hajnikám, de olyan vagy, mint egy paraszt menyecske elől-hátul egy.
Könnyebb átugrani lassan, mint megkerülni, mint egy töltött galamb.
Mellékesen nem vagyok több, mint ahogy a PCOS miatt tavaly nyáron voltam 80 kiló, annyi, hogy a pocim naná, hogy nagyobb...
Na, de hozzátette, hogy ne sértődjek meg nem bántásként mondta.
Bírom amikor valaki "giliszta" volt, vagy a családjában szinte mindenki olyan volt amikor terhes lett és ahhoz hasonlítják az embert.

Bocsi a vékonyaktól, tisztelet a kivételnek. :wink: :evil:

Üdv. az újaknak!

Remélem mindenki jól viseli ezt az áldott állapotot.

Jó éjt!
hajnalocska
 
 


Jovana,
ne aggódj, ez idővel elmúlik! :D (én meg többször jártam úgy, hogy a lezárt WC fedélen foglaltam helyet, és majdnem nem tűnt fel :oops: :lol: )

Hajnalocska,
Anyós :twisted: :twisted: :twisted: tegyél rá magasról, vagy ahogy barátnőm mondja: belóg neki a léc, húzz rá redőnyt :lol:

tillidian
 
 


én ma voltam dokinál "rendes" vizsgálaton először, eddig csak uh volt... kicsit paráztam, hogy ne legyen gond, méhszáj, stb. de minden tökéletes, zárt a rendszer és a kiscsaj is jó helyen van... Nekem jövő héten lesz terheléses vérvétel, de hála a jó égnek csak a tej + zsömle verzió (az már majdnem mákos guba, nem? azt szívesebben ennék - imádom!!!) :D

Hajni, anyós jó arc lehet! :roll:

Jovana, megnyugtattál, hogy nem csak én épülök le agyilag teljesen... :lol:

Ginuska, hosszú rucik gyakorlatilag mindenhol vannak, én pl. a Mangóban vettem és most ott elég sok le is van értékelve. De van még a H&M-ben is, viszont ami nagyon jó áron van az a Jeans Club... Gondolom ezek az üzletek nálatok is vannak, nem?

Kép
szilveeaa
 
 


Szép jó reggelt!

Bobóbaba,Ginuska,Jovana!
Köszi szépen Tőletek is a köszöntést!Átadtam neki és Ő is köszöni! :lol: Jó "öreg" már Ő is!28! :lol: :lol: :lol: :wink:

Bobóbaba,Zsrit!
Várjuk ám a mai képeket!!!!!! :lol: :D :)

Bobóbaba!
Nagyon jól áll a kezedben a babuci! :wink: :wink: :wink: :lol:
Gyakorolj csak! :lol: :lol: :oops:

Édi!
Sajnálom az epidurális sztoridat! :cry:
Nekem a bokámat műtötték 15 évesen,akkor epidurálist kaptam.Nekem nem volt semmi bajom tőle.Bár az is igaz,hogy a harmadik szúrásra találták el! :? :shock: Na,az kicsit necces volt! :?

Twinsmomma!
Akkor majd Te is hozz az ikrekről 4D-s képet! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vércukorterhelés:Barinőm kb 2 hete volt,úgyhogy tudom,hogy nálunk is a cukros lötyi változat van! :twisted: Bár azt mondta,simán meg lehet inni,nem undorodott tőle meg ilyesmi.A rossz az egészben,hogy ugye sokáig nem ehetsz. :shock:

Ginuska!
Hát én még nem voltam államvizsgázni és szerintem ez már kimarad az életemből! :lol: :oops: :oops:
De szerintem ha van valami sötét szoknyád egy szép fehér blúzzal,az jó lesz!Nem? :lol: Bár az is kérdés,hogy mi megy Rád az otthoni rucik közül! :lol: De ha rászánod azt a lóvét,akkor vegyél valami csini rucit! :lol: :lol: :lol:

Jovana!
Mikor elkezdtem olvasni a pisilős történetet,először arra gondoltam,hogy az lesz a vége,hogy nem is volt rajtad bugyi! :lol: :lol: :lol: :oops: De a Te variációd se rossz! :lol: :wink: :wink:

Tilli,Hajnalocska!
Kitartás a mai "ivászathoz"! :oops: :roll: :shock:

Hajnalocska!
Anyós.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: De egy dög!!!!!Már bocsi! :oops: :oops: :oops:
Akkor mit mondana rám?Én 83 kg-val kezdtem a terhességet és most tartok 85 kg-nál.Jó,én soha nem voltam vékony alkat,meg állítólag erősek a csontjaim.És 180 cm vagyok! :roll: :roll: :roll:
Nekem is rosszul esett volna egy ilyen megjegyzés,mint Neked! :cry: :shock:

Szilveeaa!
Eddig nem voltál nőgyógyászati vizsgálaton?????? :shock: :shock: Ez csak így alakult vagy érezted,hogy minden oké és nem kell menned?Uh-n ki nézett eddig?A nőgyógyászod vagy csak szonográfus?Nálunk a dokiknál nincs uh,mindíg csak a szonográfus csinálja az uh-t.De a nőgyógyászom az első perctől kezdve mondta,hogy havonta kell mennem hozzá vizsgálatra. :)
De örülök,hogy minden rendben a kis cunisoddal! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Csajok,

köszi az aggódást, de azért azt nem mondanám, hogy "túl sok" ez. Sokkal rosszabb lenne kisbaba mellett csinálni, állandóan azon aggódni, hogy mi van vele, amíg én nem vagyok ott...így legalább mindig velem van :D érzem a jelzéseit, tudnám ha valami nem kóser neki...ráadásul a vizsgán is mindenki úgy vigyázott rám, még a vadidegen kamarai küldött is vagy 3x megkérdezte, hogy minden rendben van-e, úgyhogy egy szavam sem lehet, a tanárainkról meg nem is beszélek, szuper aranyosak voltak!!! Ráadásul nem vagyok az a "tipikus kismama", aki folyton nyavalyog, ez fáj, az fáj, jaj nem tudok lehajolni stb. én szinte mindent úgy csinálok, mintha nem lennék terhes, mármint az ésszerűség és a kényelem határain belül. Mivel gyakorlatilag szinte panaszmentesen viselem a terhességet, azt hiszem semmi nem indokolja, hogy túlságosan is "burokban éljek", amíg én jól érzem magam, addig a baba is szerintem. Amúgy tudatosan ügyeltem rá, hogy ne stresszeljek, egy kis egészséges izgalom volt bennem, de össze sem lehet hasonlítani a korábbi (nem terhesen tett) vizsgáimmal, hiszen most a baba az első és valahogy "be lettem erre programozva", vasárnap este eldöntöttem, hogy nem idegeskedek, bemegyek, levizsgázok és kész és így is lett :D
Dolgozni meg azért kell, hiányozna is, plusz gyakorolnom is kell, plusz az sem mindegy, hogy keresek-e pénzt vagy nem. Amíg jólesik, csinálom. De természetesen rengeteget pihenek, lógatom a lábam, finomakat eszem, szóval nincs panasz odabentről :lol:

Újaknak üdv itt! Ezt mindig elfelejtem, úgyhogy minden újonnan csatlakozó automatikusan vegye úgy, hogy üdvözöltem :oops: :lol:

Anyósokat kilőhetnénk a Holdra :roll: enyém sem semmi, mondjuk én elkerülöm, meg szerencsére a férjem is nekem ad igazat mindig ha valami vita van...úgyhogy a lelki béke megmarad 8) indítsunk egy újabb közvéleménykutatást anyós hülyeségeivel kapcsolatban? :lol: :lol:

Kismamaruha államvizsgára: hát én megmondom őszintén az írásbelire vettem egy kismama blúzt (találtam egy olyan szuperjót, amit amúgy is tudok hodani, ultravékony, fehér, csinos), egy szürke 3/4-es csinos gatyában voltam meg egy nagyon szép fehér, köves vietnámi papucsban...mondjuk ez "csak" szakmunkásvizsga...de az biztos, hogy nagy pocakkal szerintem nem várják el, hogy ott feszíts valami szűk fekete-fehér cuccban...

Nem tudom akartam-e még valamit :oops:
Vendég
 


Sziszkó, nekem sem néztek eddig méhszájat...de valaki írta, hogy az az UH-n is látszik, hogy rendben van-e és hogy feleslegesen nem is kell piszkálni ott bent semmit, mert vérzést okozhat, úgyhogy én nem aggódom. Védőnőm is azt mondta, hogy majd a 28. hét körül-után bőven ráér macerálni...
Vendég
 


Szép Jó reggelt Kismamik!!!!

Hogy vagytok ma??
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztatást a kisfiammal kapcsolatosan, nagyon aranyosak vagytok!!! Sajnos még mindíg tart a hiszti, ma pl. fél 7-kor kezdte, de szerencsére jött az apósom meg a férjem tesója ( fiú, 18 éves) és elvitték magukkal egy kicsit, így úgy döntöttem nekiállok egy kis házimunkának. Csak porszívóztam eddig, meg kitakarítottam a tűzhelyet, de máris elfáradtam mert itt kánikula van. Pedig besötétitettem, de mégis nagyon meleg a lakás. Azért még sok a meló, szóval ismét nekiállok majd.
tegnap voltam az itteni orvosnál vitaminokat feliratni, mert szerencsére megjött az új biztosításunk és legalább a gyógyszerekért nem kell fizetnünk már. 2 hónapra írt fel kalciumot, vasat meg folsavat amiket ha megvettük volna, kb. 100 eurót fizettünk volna értük. Az orvost és a labort így is fizetjük, de nem baj, fő hogy megvagyok elégedve velük és megbízom bennük. Még kb.1 hét és megyek a dokimhoz, már alig várom!!! De úgy irigyellek benneteket a 4 d miatt. mindenki megy, csak én nem. Itt nincsen, vagy nem tudok róla. Még a babucim nemét sem tudom. Talán majd most!!! :)
Jovana: továbbra is szoritok nagyon az apukádért, valószinüleg kell még idő ahhoz, hogy magához térjen, ne aggódj!!!

Lina: üdv. itt- gratulálok a kislány pocilakódhoz!!!!!!!!

Monica: megértem a játszóteres story-t, nekem a kisfiam üvölt ha nem éri el amit szeretne és csapkod is. Sajnos ha megpróbálod elmagyarázni neki szépen a dolgokat akkor sem akarja megérteni. Nem is hall szerintem amikor tombol...de mire lenyugszik én vagyok a plafonon. Ördögi kör. De csak elmúlik lassan...???!!

most megyek, mert még sok a dolgom és nem akarom kapkodva elvégezni a házimunkát...muszáj vigyáznom magunkra!!!!

Üdv mindenkinek, szép napot kívánok!!!!

betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Sziszkó!
Akkor nem csak nekem voltak tegnap problémáim. Fájt, szúrt a hasam. Szegény párom nem győzött nyugtatni. Aztán miután megnéztem 5 bababoltot jobban lettem :)

Elkezdtük kiválasztani a cuccokat. Később venném meg a dolgokat, de a férjemnek igaza van, a végén úgyse fogok már végigjárni az összes boltot. Babaágy kipipálva, megvan mi lesz, de még nem vettük meg. Szerencsére a sógoromék adnak babakocsit.
Monica! Pedig mi is az ABC design nézegettük, az nagyon jó!!!
Szóval ágyat meg szekrényt, vagy komódot kell vennünk. De iszonyatos áron vannak!!!!

Till! SOk-sok pihenést! A kollégáim velem sem voltak olyan kedvesek. Én sem kaptam semmit :( De nem vagyunk egyformák! Én mindíg szívesen adtam.

Vizsgázok! Kitartás! ÉS grat a vizsgákhoz si!

Cukorterhelés: Nem bírom ezeket a löttyöket, azaz már előre nem, na meg hogy nem lehet enni.. csak legyen helyem a terhesgondozóban, különben hamar eldölök :)

ÉS még mindíg nem híztam semmit. Pedig a frjem szerint sokat eszem. Próbálkozom most már többet enni. Csak a sok cseresznye..... utána meg alig vagyok éhes :)

Lina!! Üdv köztünk!

Megyek, végzett a mosógép.

Szép napot!

Puszi!
Vendég
 


Betty!

Mi először pont ebben az időszakban voltunk Korfun. Szóval tudom milyen is az a kánikula nálatok. De m ég mindíg jobban el lehet viselni mint itthon. A tenger miatt jobb szerintem.
Aztán a nászúton az agusztusi kánikulát is megismertük :)

És nekünk meg péntekre mondják a kánikulát és már előre menekülnék előle. Addíg hűtöm a lakást este, vagy kora reggel.
És már azt tervezem mit csinálok bent a lakásban. Sosem bírtam a kánikulát!

Most pihenj míg egyedül vagy(azaz a pocaklakóval)!

A hiszti ellen eddíg semmi hatásos módszer?

Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Sztercsi!
A vásárolgatás,nézelődés mindíg fel tud dobni! :lol: :lol: :wink:
Jót tesz a léleknek! :lol: :lol:

Én régebben bírtam a meleget,de mióta kismama vagyok,nem bírom! :? :? :? :? :oops: :oops:
És pont pénteken megyek egy baba-mama,kismama talira. :roll: Pont aznap lesz nagyon meleg! :shock: :shock: Hűha! :oops:

Mrsparis!
Azt én nem is tudtam,hogy az uh-n is látszik,hogy milyen állapotban van a méhszáj. :roll: Ezzel is okosabb lettem! :lol:
Ügyi voltál a vizsgán! :lol: :lol: :lol: Én se vagyok az a panaszkodós kismama!Hál Istennek jól viselem ezt az állapotot! (Persze a hőséget kivéve. :? )

Betty!
Nekem is van ilyen biztosításom,és én is gyógyszereket szoktam rajta venni.Szedem az Elevit-et és a Magne B6-ot.Hát nem egy olcsó mulatság lenne! :? :shock:
Ne vidd túlzásba a takarítást!Mindent csak módjával! :wink:
Tényleg vigyáznod kell magatokra! :lol:
Iliász meg,had boldogítsa most a nagypapit! :lol: :lol: :lol:
Néztem a képeket az iwiw-en,nagyon hasonlít Rád Iliász! :lol: Kis cukipofa! :lol: :lol: :wink:

Lányok!
Van itthon kalciumos meg vas és folsav pezsgőtabblettám.Arra gondoltam elhasználom őket,de akkor vettem észre,hogy már 1 éve lejárt a szavidejük. :shock:
Szerintetek megihatom vagy inkább dobjam ki?Azért kicsit tartok tőle. :shock: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok! :D

Megjöttem vvételről...sajna reggel rosszul lettem a cukros lötyinek már a szagától, ölelgettem szorgalmasan a kagylót, és csak másfél órával később tudtam meginni :evil: így az egész délelőttöm erre ment :?

Viszont hazaértem és ez fogadott a postaládában:
Kép
Egy ledves lombikos sorstárstól kapta Lencsi, ez a legelső rucija!!! :lol:

tillidian
 
 


Sziszkó, voltam én vizsgálaton a dokinál, de csak uh-on, a szokásos időpontokban. Ezek szerint ő is olyan, mint Eszti dokija, nem vizsgál feleslegesen, mert az is csak növeli a fertőzésveszélyt, vérzést, stb. Egy hónap múlva kell menni megint.

Csajok, ti voltatok már valamilyen kismama oktatáson? Emlékszem a szeptemberiek állandóan jártak ilyenekre, én meg még az ominózus horkolós kismama jógán kívül nem képeztem magam "szakmailag"... Mit gondoltok?

Kép
szilveeaa
 
 


Tillidian, ez nagyon cuki!!!!!!!!!! Mindig elképzelem, hogy milyen lesz amikor a kis manó benne lesz és annyira megható... De mindig már alig várom!
Én is sokáig nem vettem semmit, de amikor pár hete az USA-ban voltam, nem bírtam magammal, bár fogalmam sem volt, hogy egyáltalán hogyan kell felöltöztetni egy kis babót, hány réteg, stb. Szerencsére ott hónapban vannak a méretek megadva, így mint egy elmebeteg, az ujjaimon számolgatva bolyongtam a polcok között, hogy na akkor 9 hónapos lesz, amikor nyár lesz, akkor nyilván nem veszek hosszú ujjút, hanem rövidet... de ez az összes agyi kapacitásomat felemésztette és estére kikészültem :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Üdv kismamik!

Köszi mindenkinek az üdvözlést.

Ma voltam védőnőnél,eddig +7 kg-nál tartok és 117 cm a haskörfogatom.Azt mondta szép nagy pocakom van,de ez csupa baba és magzatvíz. :D

Nálatok mértek már haskörfogatot?Ha igen mennyi lett?

Sziszkó: azért csináltam új vonalzót,mert láttam,hogy szilveeaa-nak is ugyanolyan van és ráadásul ő is ugyanarra a napra van kiírva és nem akartam,hogy egyforma legyen. :D

Én voltam kismama oktatáson,csütörtökönként van.Két hete voltam először (bár az már a 4. alkalom volt) akkor jött egy szülésznő és elmesélte a szülőszobai dolgokat.

Múlthéten pedig a szoptatás volt a téma.Ahogy a védőnő elkezdett róla beszélni,a kisasszony rögtön elkezdett rugdalózni a hasamban.Úgyhogy már most haspók a drágám. :D

Holnap pedig gyakorlati dolgok lesznek: öltöztetés,fürdetés,peluscsere stb.
Már várom.

Szép napot nektek!
Vendég
 


Tillidian!
Sajnálom,hogy rosszul lettél reggel!Pfújjjj cukros lötyi! :twisted: :twisted: :twisted:
De ez a kis rugdalózó nagyon édes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilveeaa!
Nálunk a védőnők tartottak előadásokat.Azokon voltam.Volt köztük a szoptatásról szó,meg hogy bizonyos korban miket lehet enni adni a babának,meg a jogi dolgokról(erről az egyről sajna hiányoztam)pedig akkor mondták el,hogy ha megszületik a baba,milyen jutattásokat kap a kismama és hogy honnan kapja.
Ja és volt még előadás a homeopátiás szerekről.És tervben volt egy szülőszobalátogatás,sokan össze is gyűltünk,volt aki az apukát is hozta,de mire beértünk a kórházba,pont betoltak egy nőt és mondták,hogy csáaszár lesz,és az eltart több órán át.Így a szülőszobalátogatás elmaradt.De rendes volt az kórházi védőnő,megadta a számát és mondta,hogy ha ráérünk szóljunk neki és ha szabad a szülőszoba,akkor körbevezet minket.
De Mrsparis is jár,járt valamilyen szülésfelkészítőre! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lina!
Nekem a múlt héten mért haskörfogatot a védőnő,ugye akkor pont 20 hetes voltam és 103 cm-t mért.
Most megnéztem a mérőszalagon a 117 cm-t,hát jó nagy pocid lehet akkor! :lol: :lol: :lol:
Tudnál pocakfotót felrakni??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Majd délután megkérem apát hogy csináljon képet és akkor felteszem. :D
Vendég
 


Lina,
117 cm??? :shock: :lol: Húúúú! (én most tartok 91-nél, Vackorral szüléskor voltam 98 :roll:...A gyerek 50 cmm, 2900 gr volt, magzatvíz normál mennyiségű) Milyen magas vagy? :roll:

Sziszkó, Te írtad is, hogy magas vagy :)

Szilveaa,
itt nincs oktatás, csak "tanév szerint" :? tehát szeptember végétől júniusig. Most végre ráérnék, most tudnék menni...szeptember végén már minek? :?

tillidian
 
 


sziasztok!!!!!!!!
Tillidian nagyon cuki a ruci!!!!!!!!!!
többieknek később írok...most lepihizek mert majd elalszom........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tillidian: ehhez vagyok 175 cm magas.Tehát "eloszlik". :D

Na megyek mert eddig mostam meg vasaltam most egy kicsit ledőlök.Majd jövök.
Vendég
 


jaj de jó nektek, akik otthon vagytok! Én még vasalni is hajland ólennék, ha utána kicsit ledőlhetnék... E helyett itt szívok a munkahelyen. :evil:

Az én védőnőm amúgy nemhogy előadást nem tart, még pocak körméretet sem mért... Na, majd este megmérem, most már kíváncsivá tettetek.

Tillidian, valóban, szeptember végétől már nincs értelme, akkor már élesben tapasztaljuk a dolgokat :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek a zavarásért, a 2008. augusztusiaktól vagyok.

Eladó a képen látható olivazöld quinny babakocsi, mózeskosárral, sportrésszel, maxi-cosi bébihordóval, adapterrel, az összes tartozékkal. (szúnyogháló, esővédő), újszerű állapotban.

(A bébihordó műanyag részén található karcolás, a többi kifogástalan, gyönyörű állapotban van)


Ár: 90.000,- Ft

Ajándék römmer biciklisüléssel.

Kép

Kép

Kép

Kép

Ha valakit érdekel, kérem keressen fel pü-ben.

Köszönöm!

Barbi
Kép
manci79
 
 


Lina!

Még nekem sem mérte a védőnő, de most gyorsan megmértem, 90 cm. :)
Kép kb 22 hetesen

Lili

Kép
édi16
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan egy kép a fiatalemberről, aztán majd jövök! :D :D :D

Kép
bobóbaba
 
 


Édi!
Nevedhez illő édi pocid van! :lol: :wink: :wink:

Bobóbaba!
Jajj,nagyon cuki a kis drágád! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lina!
Várjuk a képet! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok,nem válaszol nekem senki a pezsgőstabi kérdésemre? :cry: :cry: :cry: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: