Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

micsoda forgalom így hétvégénKép!

Andy,
Kölkönc édesKép, hogy megnyúlt, most már olyan kisgyerekesKép.
Ágyat az RS-ben vettük, de ugyanannyiért láttam a Brendonban is. Ez ugyan Malacé, de kb. másfél évesen kapta, hogy legyen ideje elfelejteni a rácsost Macó előttKép. Azért választottuk végül ezt, mert Malac elég nyugtalanul alszik, ez meg olyan jól le van gömbölyítve mindenhol, hogy nem tudott kárt tenni magában hánykolódásai közepetteKép.

Sofka,
én is ezen töröm a fejem, hogy hagyni kellene az egész hülye ceremóniát, együtt ágybadugni őket, egy mese, aztán csináljanak, amit akarnak. (elképzelésem kicsit ingatag lábakon áll jelenleg, mert ma este már a mesén összevesztekKép).

Leszter,
jaj, nagyon drukkolok!++++++++++ Azért az bíztató, hogy Petránál is ez volt (na ez most jó hülyén hangzik) , mert akkor biztos valami alkati dolog. Remélem, hogy pénteken csupa szépet és jót hallasz!Kép

Norka,
hurráhurrá!Kép

Franyó,
tündérke ez a csaj!Kép Annyira édes lehet, ahogy ölelgetKép. Macus is elég bújós, olyan aranyos reggel, mikor apája áthozza, átöleli a nyakam, és ébresztget, hogy "anyaanyaanyaaaaa".

Kangi,
ahogy Momo is írta, nem biztos, hogy láz is lesz. Nálunk egyik gyereknél sem volt semmi utóhatás. Nem lehet, hogy Julcsi valami virágzó biszbasz miatt szörtyög?

Ari,
jobbuljatokKép.
Olyan kis okos a lányod!Kép

Remélem, holnap jobb idő lesz, jó lenne gyereknapra kimozdulni. (emlékszem, tavalyi gyereknapon Malacka egyszál fürdőnaciban pancsikolt a Margitszigeten)

pusszancs mameszok, beborulok az ágyba

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Mano elkuldened a halo beszerezhetosegenek parameterit? Cim a profilomban. Koszi.

Andy, Kristof anno amikor az orloi jottek kizarolag folyadekon elt hetekig azt is csak cumisuvegbol.
Kangi szortyogo Julcsi Kép

Leszter drukk megy ++++++++++++

Norka kommunikator Kép

Elli nem semmji Kevin, Bori csak cicin esetleg apaval hajszaritora hajlando elaludni, meg kocsiban az ut utolso 5 percere, de ha megallunk akkor felebred, a mult heten is elmentunk Aszodra csak azert, hogy tovabb aludjon Kép.

Beu, Andi Kalakara lehet, hogy mi is megyunk Kép

Zulu, tavalyi furdonacis gyereknap Kép Most meg megy a hatam mogott a konvektor, bar ez egy hideg lakas. Kép Koszonjuk a dicseretet Kép

Ari
ari
 
 


Kuldtem jo idot, holnapra odaer!
Itt ma mar nyar volt, de tegnap meg kb. 10 fok! Szoval van remeny, holnapra 27 C fokot josolnak!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Sofka!
HATALMAS gratula a pocaklakóhoz!!!!
Jó kis archívot csinált a titkos híredKép, olyan izgi volt olvasni is, kár, hogy én már szinte alig vagyok topicközelben.Kép

Beu,
örülök, hogy jobban van már Lőrinc. Holnap írok rendes mail-t is ígérem, de ma már nagyon a végemet járom.
ja és köszi a tippet rám nézveKép, igen megtisztelő, kár hogy még min. 20kg választ el tőleKépKépKép
Te hogy állsz a minuszokkal? csak hogy irigykedjekKép

Franyó,
báránykák cukorborsók(ahogy Kangi szokta volt írniKép)KépKépKép

Elli,
Kevin édes, ahogy fürdőzésbe belealudtKép
mikor sétálunk egyet közösen???Kedden de. lehet megyek felétek vagy esetleg szerdán?

Zulu,
Macó fotósorozata egyszerűen ennivaló, itt olvadoztam a gép előttKépKépKép én is szeretnék egy kislányt!!!

Többi bobek is ééédes, gyönyörűségesen szép és szuper ügyes!

Rólunk:
Bence elmúlt 16hónapos, 9450gr és 81cm volt 1,5hete. Kinnt van 10foga(növésben további 3,így az éjszakáink rémségesekKép) amiből 3rágó. Nagyon csibész és rém hisztis tud lenni néha, ha nem az van, amit ő szeretne (pl. ma a Corában a játékoknál felült egy babytaxira, én dög meg nem engedtem, hogy elhozza. a csibész 3szor ment vissza érte hiába vittem el onnan, végül üvöltés lett a vége, naná, h. mindenki engem bámultKép). Ma már a 4.napja, hogy szopi nélkül éljük az életet, mert én önző dög, így döntöttem. Tejem van, de már elég volt. Szép volt-jó volt, most már inkább nem jó, mert a fognyoma a mellemen és különben is hiába szoptatom, utána még altatni kell, mert üvölt az ágyban, pedig eddig mindig szépen elaludt, úgyhogy csak altatom és működik. Meg lehet kövezni, de bavallom ma öröm volt végre 25hónap után bevenni egy bogyót a migrénemre, ami most már 3.napja kínoz(az első 2nap után nem mertem még, hátha visszaesünkKép). És végre ihatok vízhajtó teát és mozoghatok is, már ha Apa hadrendbe áll. Ugyanis addig nem szeretnék tesót, amíg rajtam ez a sok feles és undok kiló, de ahhoz mozognom is kéne, ami szopi mellett soha nem ment, mert akkor nem volt tejcsi. Jövőre pedig SZÜLNI AKAROK!!!!

Mindenkinek szép gyemeknapot holnapra! Én egy esőmentessel is beérném.Kép Jó éjt Mindenkinek, pocisoknak jó gömbölyödést!pusza,
Timici
timici
 
 


csak, hogy kerek legyenKép
T.
timici
 
 


és, hogy végre haladó legyekKép
T.
timici
 
 


Sofka,
hát nem semmi... nagy gratula Kép ezzel az irammal nem lehet lépést tartani akármennyire is igyekszik az ember.

Zulu,
Maca tündéri. Mutattam este apájának a fotókat, és mondta, hogy "miért, egyszer már Dana is babázott". Ja egy babakocsival száguldozott föl s alá, amiben véletlenül egy baba is volt. Ma reggel, amikor egy alig használt cumit próbált Abigél szájába beletömni, akkor kedves párom megjegyezte, hogy "na látod, ő is babázik, csak neki van egy igazi" Kép

Elli,
Kevin fantasztikus. Asszem, én is vágyom egy kiscsávóra...

Lenne egy körkérdésem nyaralással kapcsolatban. Mivel Danát főként a homokozó és a hinta köti le, nem annyira érdekli, hogy a világ mely pontján található, Abigélt meg a cici, így arra jutottunk, hogy most nem mennénk túl messzire, viszont valami olyan helyre vágyunk, ami elég kénylemes - szóval nem egy volt úttörőtábor, és adnak legalább félpanziós kaját. Kinek van ötlete?
Köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ari!

www.tutisport.hu

Mi itt vettük. Aztén baumax-ban vettünk kampót, a férejem fent és oldalt befúrta, mondjuk nekünk lodzsa van, ennél egyzserűbb, nem tudom ha valahol sima erkéyl van akkro hoyg lehet, és alul meg hozzákötözte ugyanebből az anygból való kötélel az erkéyl vashoz. nekünk nagyon jó, mert berácsozni nem akartuk, mert ha nagyobb lezs akkor meg akarjuk szüntetni. Eddig ha csak fél percer beszaladtam izgultam, mert van kint azstal meg szék, szoktunk kint ücsörögni.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi,
ideért a jóidő, kösziKép. Délután már volt pár óra, amikor kifejezetten nyárfílingem volt.

Timici,
írok majd én is rendesen, csak most megint alig vagyunk itthonKépKép.

Gyereknap szuper volt, jó kis kerti party, utódok igen élveztékKép.

Itt egy pár kép, egy picit rontja az idilli babázás által kialakított képet, no de ez a kis varacskos is a lányomKép.

Kép

Kép

És egy igazi ötyézésKép:

Kép

puszkaKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
szuper fotók, mint mindigKép, az ötyézés pedig pont így néz ki nagyban isKép.
Szerencsénk volt az idővel, igaz mi csak a játszón voltunk, de azért örültem, hogy csak este esett.
Dávidról nincs esetleg pár "kocka"?Kép Úgy megnézném a kis csibészt!
pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!!

Zulu
A képsorozat oltári édi! Kislányt akarok, MOST!!!Kép Hol a férjem...?

Andi
Színház, ez igen!Kép Már én is úgy vágyom valami édeskettesre apával.
Már úgyértem házon-ágyon kívüli programraKép

Kangi
Szegény szurtyogi. Nemsokára kiheveriKép

Franyó
Anka is bűbáj.Kép

Leszter
Szegény te, sz*r lehet végigaggódni az egészet mindenféle foltok miattKép De hát ha Petrával is így volt, biztos nem lesz semmi gond. Az UH is okés lesz, nyugi.

Andy
Kép ismerős: minden nagyon érdekes, ami NEM gyerekjáték.Kép

Timici
Kedd 11-től Dévényezünk. Szerdán meg be vagyunk zárva, festik a liftet.Kép Pont ez a két nap nem jó. Vagy csak du. Csütörtökön meg barátnőbabázni megyek, de azt nemtom, mikor...
De azért összehozzuk előbb-utóbb, jó?Kép
Szerintem nagyon is derekasan helytálltál szopi ügyben. Nálunk az esti 1 maradt még, ezt egyelőre kincsként vigyázom, de ez asszem már nem zavar be a fogyóba sem, és sajna nem hinném, hogy még sokáig tart...
De soxor le lett írva itt is: igény szerinti – azaz anya igénye szerint is, és sztem ebbe bőven belefér a 16 hós baba elválasztása. Főleg, ha a tesó érdekében fogyózni kell. Abszolút okés.

Mi végül anyuék telkén, Vácrátóton gyereknapoztunk. Akartunk menni a Botanikus kertbe is, de anya szerint ilyenkor még csak palánták a majdani szép virágok... Inkább sétáltunk, pingpongoztunk.
Tökjó voltKép

Nekem is fáj a fejem, meglássátok, gyün az eső.
Affene.

Pusza
Elli
ellimami
 
 


Mennyit írtatok! Van mit pótolni.

Gombóc,
Köszi, megvagyok. Reggelente kell inzulin. Ma (először) tudtam egyedül beadni magamnak.
Barátnőd Kép és Kép hoyg nem kell kemo.
Anyósod hogy van?
ÁlldogálásKép
Kis szégyellősKép

Zsuzsi,
KépekKép

Toffi,
Kezdem én is úgy érezni, hogy nem fogok választ kapni a kérdéseimre. Na majd én is rászabadulok a témára.
Örömmel olvastam, hogy aláírtatokKép Most már jöhetnek a részletek. Mekkora, mennyiért vettétek, új parcellázás, mennyire közművesített, mekkora házat építetek...?

Réka,
Remélem, nem tűnsz el nagyon.
KépekKép Hiányozni fognak Dani képei.

Márti, Törpicúr,
Boldog 1. szülinapot a lányoknak!

Momo,
Naná, hogy én is kutakodok egy kicsit a témában. De amíg a gyógyszert szedem úgysem lehet.

Nelli,
FordulásKép
Hogy bírta Domcsi az idegen helyet?

Manó2,
VíkendKép

Évi,
KépekKép

Leszter,
Ez szupi (aláírás, költözés)!Kép

Urszila,
Csúszdás képKép

Orsoly,
Gratula a fiúcskáhozKép

Angi,
Azt nem írtad, hogy mennyi ideig nem leszel. Ugye, nem végleges?

Kiderült, hogy mi volt ez a nagy felélénkülés. Lemaradtam az izgalmas tippelésrőlKép

Sofka,
Hatalmas gratula a pocaklakóhoz!KépKépKépKép

Mariann,
Már kezdtelek hiányolni.
Hol voltatok szemészeten?
Egy csaj (egy szobában voltunk a kórházban) mondta, hogy a barátnője fiát fél évesen kezelték (rövidlátás). Az ő fiának szemtengely ferdülése van (bemérték) és kapott szemüveget. Ronira meg csak ránézett az itteni doki, és másfél éves korára rendelte vissza. Nem fogom megvárni, majd amikor megyünk a 15 hós oltásra kérek beutalót a Madarászba. Annyira bosszant, hogy nem oda vittük rögtön.
Mikor jöttök végleg haza? Lesz itthon neted?
Nem kaptam meg a leveled. De ma először 13. napon sikerül magamnak beadni az inzulint.

Zulu,
Babázós képsorozat szupi, lánykád édesKép És tényleg elaludt a baba mellet vagy csak úgy csinált?
Kerty party is tutiKép Hogy vetted rá leánykádat, hogy ne szedje ki a hajából a csattokat? Roni fél percig sem tűriKép

Kangi,
Gusztán hangzik ez a csokis-habos süti. Hogy csinálod?

Franyó,
BáránykákKép

Elli,
Kádban alvósKép

Andy,
KépKép

Manó,
Kérhetnék egy képet a biztonsági hálóról? Köszi.

Bocsi ez kisregény lett.

Maci_2
maci_2
 
 


De legalább behoztam a lemaradásomat.
Elromlott az egér, kész szenvedés volt bármit csinálni, részben ezért sem jöttem. Aztán vettem egy újat és láss csodát, a régi meggyógyult hipp-hopp.
Meg keveset voltunk itthon, pl. kirándultunk is. roni elaludt a kenguruban, meg hazafelé a kocsiban. Szedtem bodzavirágot (Kangi). Kipróbálom a bodzaitalt, még sosem csináltamKép

Lányok,
Ti mivel fürdetitek a gyerkőcöket (persze vizen kívül)? Meddig szokták fürdető krémmel?

És még egy:
Mit gondoltok a 15 hónapos oltást be lehet adatni egy héttel hamarabb? Vagy inkább 2 héttel később. Hogy ne pont akkor jöjjenek a tünetek, amikor elutazunk.

Le is lépek, jól kifárasztott ez a nap.

Maci_2
maci_2
 
 


Inkabb kesobb, Maci2! Ez egy eleg durva oltas!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Maci,
csatlakozom Zsuzsihoz, inkább később! Macus 6 héttel később kapta, dokinénink így látta jónak.
Csattot mostanában kezdi megtűrni, szerintem a meleg miatt, rájött, hogy kényelmesebb így. Na meg egy kis utánozó majomKép, ha nekem van a hajamban, már hozza is a dobozkáját, hogy "catt, catt!", és utána rohan a tükörhözKép.
Babával csak szimulált, akkor már megvolt a délutáni szunyaKép.

Elli,
megtaláltad az urad?Kép

Timici,
fiúgyermekemet mostanában alig lehet fotózni, folyton kirohan a képbőlKép. Úgyhogy tele vagyunk Malac háttal, Malac félig, Malac bokája típusú képekkelKép. De azért összevakartam kettőtKép.

Egy hurrá, a nagyinál nem kell ebédelniKép,

Kép

És egy hős, ki a rekettyén áttörve kimenti a huga labdájátKép:

Kép

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Jo Malac seroja! Kép Ezekkel a kepekkel most inkabb nem vennem fel a versenyt, ismet tarolsz! Kép
Enyem kicsik nagy egyetertesben turkalnak a batyjuk feltett cuccai kozott, mig Dani tavol van a haztol! Gyuri kezeben a metronom, kesobb Miki vette kezelesbe azt a kozmetikai taskat, amit mar azert vettem Daninak, hogy legyen hova elzarni a legfeltettebb darabokat. De kozos erovel a kis mackosok kinyitjak!

Kép

Miki eloszor direkt foldhoz vagta a babat, majd felkapta, es adott neki puszit. Aztan vitte Gyurihoz, hogy o is vigasztalja mar egy csokkal a betort feju babat!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SziasztokKép

Csak pislogok, mi volt itt pénteken Kép

Sofka
Hatalmas gratula a pindúrhozKépKépKép

Zulu, Tündér
Köszönöm a gyanúsítástKép Én nem tudom, tudnék-e így titkolózni Előttetek? Hátha egyszer kipróbálhatom, meddig tudok egy ekkora hírt magamban tartani (Szandit 17 hétig, még az anyukámék sem vették észreKép, de őt muszáj volt)

Zulu
Fotók nagyon jókKép Főleg a sarazós tetszik . Fiadat meg sem ismertem...

Mariann
Én azt hittem, már itthon maradtok...
Marcus szemecskének jobbulást!

Maci_2
400 nöl, nem új, full közműves (nincs csatorna, de az senkinek sincs), még a 380 is bent van és 5 milka. Kulcsunk már van hozzá, jövő hét végén lesz a tereprendezés, tulaj elviszi, amit még el akar, a többi megy aprításra (faanyag) vagy konténerbe. Amúgy üres telek, egy budi van rajta és egy zuhanyzó, ami betonozott, plusz az a sok szent sz@r, amit ez a pasi összehordott, de ez az apáméhoz képest semmi.
Enyém Apa nagyon be van sózva (én is) és nagyon teper, hogy még idén költözhessünkKép. Az még kérdés, hogy mekorra lesz a ház, eddig 100 nm-t mondott, már 130-nál tart Kép, még várok 1-2 hónapot ...Kép

Bocs, hogy a többieknek nem írok, de megint mehetnékünk van.
A mi gyereknapunk (napjaink) is jól sikerültekKép

Képek minden gyerkőcről klasszak (Kevin, Márk, Anka, Gyuri és Miki...bocs, ha valakit kifelejtettem)
Betegecskéknek, oltás utániaknak jobbulást!
Zsombi is tegnapra nyakig taknyos lettKép

Ilyen szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Jöttem egy kicsit megint... Naná, legalább visszaolvasok rendesenKép

Tündér
Visszatérve a péntekre: mire elértünk a metróig, csepegett, mire feljöttünk (két megálló), ömlött... Zsombi nem nagyon díjazta az esőkabátot a kocsin, de kénytelen volt megtűrni. Én meg loholtam, így nem ért utol annyi esőcsepp Kép
Eredmény: negatív-negatív (két vírusra vizsgáltak), így úton hazafelé beugrottunk doki nénihez a receptért. De hogy fokozzam a dolgokat, Szandi hétfőn kap Menjugate-t, ezt a bárányhimlő ellenit akkor kapja, amikor Zsombi a 15 hóst.
Varrni is éjszaka szoktam Kép
Miért kellene ponttá zsugorodnod? Lehet, hogy Te is csinálsz valamit, amitől nekem kellene...

Beu
Drukk Lőrincnek a nyom-mentes gyógyuláshoz!!! Szegény Ti, elég rossz tanulópénzt fizettetek. De jó, hogy már jókedvű, sőt, fogócskázik! Nem semmi! (Most írnám, hogy apukámnak égett meg nagyon csúnyán a keze - én kötöztem, rosszul is voltam tőle rendesen - és nyoma sem látszik, pedig dokik azt mondták, maradni fog. Ha abból indulok ki, milyen jól tudnak a kicsik regenerálódni... szóval drukk-hegyek!!!)

Zulu
Pettyeseidről jut eszembe, hogy Zsombi is, szombat óta jól bedurvult, a háta olyan, mint egy leopárdé, csak piros. Doki néni szerint ekcéma, de ne vegyem biztosra, hogy kajától, írt megint fürdetőt (de utálom) + két új kence-ficét, egyiket míg pirosak, másikat utána (még nem szteroidozunk)

Na, megyek, mert ebédem kihűlve, a vasaló meg nem akar egyedül dolgozni.
Nem tudtam lefényképezni, mert felriadt a gép bekapcsolásra, de Zsombi behajolt a fotelba és állva aludt el (11.35-kor)

Toffi
toffifee
 
 


Zulu
két gyerkőc nagyon hasonlít! Malacot télleg jó rég láttuk.

Zsuzsi
A WC-n ücsörgős kép haláli!!Kép

Toffi
és hol van ez a csodatelek? Nincs még 1?Kép
Gratula a vételhez, nagyon jól hangzik.Kép

E.
ellimami
 
 


Sziasztok,
Bocsi, csak roviden. Most kaptam ezt a kepet, es ugyis olyan regen tettem fel fotot, ezert ezt most megosztom Veletek. Kép
Szombaton piknikelni voltunk a Borzsonyben...jo volt a hangulat. KépKépKép
(A bal oldali ZSombi, aki nem ismerne fel.)

Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Toffi,
lemaradtam róla. Hol vettetek telket?
Állva alvó Zsombi Kép

Egyre nehezebb szoptatás közben írnom...
Dana elkezdte átkölteni a verseket, tök jó. "Normálisan" így hangzik: "hinta panta, hintája danája" t.i amikor ő hintázik. Tegnap egy bokor ágát rángatva azt énekelte, hogy hinta panta hintája bokoja.

A nyaralási ötletekben nem bővelkedtetek Kép

Elli,
mikor van a köv. álatt-kerti-parti?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Elli
Őrbottyánban van a telek, vagy azon belül kérdezed? (Dózsa u. 32 Kép) Nagyon jó telkeket láttunk Erdőkertesen is, de mi perverzek vagyunk, nem akartunk 1000 nm alattit Kép (nem értük be 940 nm-rel sem) Egyébként rengeteg telket lehet találni menet közben (faluban) kitáblázva... Ez speciel ingatlan irodai, az újpesti piac mellettiben találtam.

Zsuzsó
Telek: lásd Ellinek írtakat.
Nincs tippem a nyaraláshoz, kicsi korban mi anyósoztunk (mivel nyáron még vizsgázgattunk), az első nyaralást Szandi négyéves korában ejtettük meg, Répáshután voltunk egy panzióban, ami nagyon klassz volt, lehetett menni mindenfelé... (Lillafüred, Tiszaújváros, Miskolc, M.tapolca...)
Most tippem sincs, megyünk-e valahova, Apa szerint igen, oda, ahol két éve megtudtuk, hogy lesz egy második gyerekünk Kép (Fertőhomok és Hegykő között egy nyaraló)

Vasaló még mindig nem tudja, egyedül hogy kell...Kép, de már a fele majdnem megvan

Toffi
toffifee
 
 


Zsuzso,
csak egy pillanatra visszaneztem, majd este jovok hosszabban Kép
Mennyire nem akartok messzire menni?

Mert ha 120 km belefer, akkor ott van Gyor (most nyilt vizividamparkkal es gyogyfurdovel), ha annal kozelebb, akkor NAgyirtaspuszta vagy Kemence a Borzsonyben. Kb. 100 km Eger, hatalmas stranddal, tortenelmi belvarossal.
Tegnap mi Szekszardon voltunk 1 napra, a Gemenci erdoben (most mar Nemzeti PArk) van egy kisvasut, gyonyoru erintetlen taj, jokat lehet kirandulni, setalni, Szekszardon meg vannak ugye a borospincek. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Nem voltunk itthon a 3 napban, így csak gyorsan átfutottam a híreket. Szombaton az állatkertben voltunk, de a Dorkát csak a végén kezdte érdekelni a dolog. A picur jól bírta.
Vasárnap és hétfőn kinn voltunk Isaszegen. Először aludt Domcsi idegen helyen.
Maci2! Elég jól bírta máshol. Kevesebbet aludt vasárnap napközben, de másnap pótolta. De azért jól esett neki hazajönni, kurjongatott a pelenkázóján örömében.

Andi! Köszi a receptet, ki fogom próbálni.

Minden kép nagyon tetszik. És mindenki gyereke gyönyörű, de tényleg!

Leszter! Sajnálom a vérezgetést, de próbálj megnyugodni. Az UH kimutatja, ha baj van, de nem lesz semmi baj!

Ma voltunk izotóp vizsgálaton Domcsi vesetágulata miatt. Nagyon ügyi volt, csak kicsit sírt, mert nagyon hosszúra nyúlt. Igazi tündér baba.
Eredmény csak később lesz.

Nekem ma fáj nagyon a fejem, és a gyógyszer se mulasztja el.

Nelli
hnelli
 
 


Ja, esetleg a Vertesben a Vargesztesi Villapark elmenyfurdovel (bar oda asszem min. 8 fo mehet, mert egy egesz villat ki kell venni - legalabbis regebben igy volt): http://www.villaparkvargesztes.hu/index_hun.php
gombóc
 
 


Gombóc
Kemence az nagyon hideg, nem? Mármint fürdeni. Egyébként az tényleg szép helyen van.
Egri strandot felújították már? Mert amikor mi voltunk, nagyon gáz volt (3 éve), ezért mentünk Tiszaújvárosba, ami nagyon klasszKép

Nelli
Látod, megy ez a másutt_alvásKép
Drukk megy a jó eredményért (vesetágulat)
Fejfájásra egy jó alvás? Vagy nem megy ilyenkor? Nekem lehetne aludni, csak 1-2 óra alvás után olyan vagyok, mint akit agyonvertek, így inkább nem próbálkozom.

Kivasaltam mindent, el is pakoltam és most ébred Zsombi, nagyon jókedvűenKép Olyan jól eldumál így egy ideig Kép Aztán gondolom elkezd reklamálni az ebédért...

Megyek is...
Toffi
toffifee
 
 


Toffi! Én is a nappali pihenéstől még levertebb vagyok, de most nem is igazán tudok, mert a 3 napi munkát nehezen tudom behozni.

Valamelyik "kedves" kis lakótársunk fogta magát, és elzárta a vizet, így az éppen járó mosógépem hibaüzenettel leállt, a félig bevizezett hajam pedig itt áll, és nem tudom megmosni. Imádom az ilyen helyzeteket. Kiváncsi leszek, ha lesz víz, elindul-e magától a mosógép, vagy kezdi előlről a programot. Remélem, nem megy tönkre.

Toffi! Zsombinak még sok mosolygós, domcsizós pillanatot!

Nelli
hnelli
 
 


Zsuzsó
Leghamarabb jövő 7en, nekem már csak a péntekem szabad, és valszeg oda is beesik valami kötelező program...Kép
De a jövő 7 egyelőre szabad, én tudok alkalmazkodni. Talán a kedd kevésbé jó, de azt is
megoldom esetleg.

KépLányok, ki jönne még? (És mikor?)
Kép

Javaslom, hogy a péntek se legyen, aznap már rengetegen vannak. A múltkori péntek előtt (amikor is megállapítottam,hogy tömeg van) asszem szerdán voltunk és nagyon kellemesen kevesen voltak.
üdv
E.
Kép
ellimami
 
 


Hogy csináljátok ezeket a mosolygó, szomorú, stb. arcokat?

Köszi:
Nelli
hnelli
 
 


Ismet gyors kukk Kép

Elli,
Az Allatkertbe mi is mennenk, ha lehet csatlakozni. Elvileg ZSombi hetfon kapja a 15 hos oltast, ha nem dol ki, akkor szerintem a kedd vagy a szerda is jo nekunk. Kép

Hnelli,
ird be azt, hogy ":" es utana kozvetlenul ")" vagy "(" vagy "O". Idezojelek nelkul Kép

Toffi,
Kemencen az a pici strand gyanum szerint csapvizes. Kép Viszont Zsuzsoek egy kb. masfel es egy par honapos gyerkoccel mennek (ha jol szamolom), szerintem egy kis locsi-pocsira az is megfelel. Kép Es ott nemreg ujra elinditottak a kisvonatot is, es lehet szepeket kirandulni vagy setalni az erdoben. Bar szerintem ekkora gyerkocokkel praktikusabb valami varosba menniuk, mert ott legalabb lehet a babakocsi(ka)t konnyen tolni. Tenyleg, mi osszel Zalakaroson voltunk, de az is van vagy 200 km. Kép

Telekhez meg egyszer gratula! Nem is mondtad eddig, hoyg Ti ilyen perverzek vagytok (1000 nm)...KépKépKépKépKépKép

Zsombi mar 4 oraja alszik. Micsinyaljak Vele? Kép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
sztem ha nem akarsz éjszakai műsort, lassan keltsd fel...habár azóta talán magához tért, ugye?Kép
Ha Kevin délután 4 előtt kel,dögfáradt és nem nagyon bírja lefekvésig. Ha viszont elcsúszik az alvása, és 5 után kel, akkor nem akar lefeküdni. Én meg navigálok állandóan, hogy se túl korán, se túl későn ne feküdjön/keljen. A dolgot izgissé teszi az is, hogy soha nem ugyanannyit alszik, 40 perctől 2 óráig bármi lehetKép

Állatkertbe akkor már hárman vagyunk. Zsuzsó, neked szerda, csütörtök?
Hánykor?

Ildi, nem csatlakoztok, a pénteken kívül a többi nektek jó, nem?

E.
ellimami
 
 


Sziasztok!

Kettecskén vagyunk Danival, Apa Németországban van és csak csütörtök este jön haza. Aztán sajna vasárnap megint ki kell mennie, keddig Kép

Mi is jót gyereknapoztunk, nagyn szép idő volt. A Kaláka koncertre végül nem mentünk ki. Beu, Ari, Ti kint voltatok?

Zulu
varacskos lányod is tündéri. Na meg hős Malacról is jók a képek Kép

Zsuzsi
az a WC-s kép meg egyenesen haláli KépKép

Toffi
pettyes még Zsombi?

Gombóc
Zsombi nagyon hasonlít Rád Kép
meddig aludt a kis álomszuszék?

Nelli
vízelzárás Kép
erról jut eszembe, asszem pénteken áramszünet lesz nálunk valami 4 órán keresztül.

Ja, Anyu kérte, hogy terjesszem Kép, hogy a Deák téri SMATCH milyen szenya, mert folyton át akarják vágni a vásárlókat. Kiteszik az akciós táblát de a kasszánál a drágább árat ütik be, meg hasonlók. Kép

Andi
psandi
 
 


Elállt szemem-szám a csodálkozástól, hogy micsoda termékeny hétvége volt ittKép Aztán megértettemKép

SofkaKép óriási gratula a négyeskéhez!KépKépKép

Képek-azazhogy gyerekek csudaklasszak!Kép

Állatkerthez mi is csatlakoznánk, ha nem kezditek túl későn, azaz hazaérünk 3-ra nagyokat összeszedni.

ToffiKép gratula a telekhez! Nagyon szép kis falu Őrbottyán! És itt van a szomszédban!

Urszila
urszila
 
 


Urszila,
Es mit szolsz, hogy meg rad is tippeltek? Kép
Negyedik?

Momo,
Te csak ne probalj rabeszelni! Majd ha nalatok is jon a negyedik lyany, majd akkor talan bevallalok megegy fiut! Kép Csalant keretik mindenkinek a sajat farkaval verni! Kép

Egyebkent meg ma olyan jok voltak, hogy ... a, nem is reszletezem, remes!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Állatkert:jól követem, jövő hét közepe? Egyelőre jónak tűnik!!! (nekem 4re kell Rákosligetre visszaérni)

Képek megint nagyon jók.

Bocsi, most csak olvasóban vagyok, már igy is aludnom kéne. Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


SziasztokKép

Nelli
Nálunk is vannak ilyen lakótársakKép Mosógép túlélte?

Elli
Lehet, hogy mi is beneveznénk az állatkerti talibaKép (nekem 4-re kellene az oviba érnem)

Gombóc
Csak annyit tudok a kemencei strandról, hogy k... hideg.
Volt esti műsor? Nálunk lett volna, ha addig hagyom enyém Zsombit aludniKép

Andi
Pettyes??? Foltos! Naná, hogy az, tegnap nem értek rá a gyógyszertárban kikeverni a krémeketKép, talán ma eljutnak odáig.
Nem csak a smatch ilyen, sajnosKép

Urszila
Majd ha már ott lakunk, "átugrunk" Hozzátok, jó?KépKép

Ébredés vanKép Megyek, összeszedem a gyerek darabjait, akkorákat nyújtózik, hogy szétesettKép

Klár
Megyünk ma Felétek, de orrfolyatós Zsombim van Kép (kár, megnéztem volna, adtál-e már Ancsádnak boxleckétKép)

Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Anita
Boldog névnapot kívánokKép

Toffi
toffifee
 
 


Na, összegzem.
Jövő hét közepe - az szerda lehet, ugyi?
És a többgyerekeseknek 3-4-re kell hazaérni, mondjuk ha 2 kor el kell jönniük az Állatkertből, akkor 11- de max dél körül érdemes kimenni.
Jól logikázok?

Eddigi jelentkezők:
Zsuzsó
Gombóc
Toffi
Urszila
PIldi
meg mi.

KépTökjó. Ki jön még? Andi? Nelli? Többiek?

üdv
ElliKép
ellimami
 
 


Helló Lányok!!


Ellimami drága, jelentkeznék az állatkerti partira!Kép
Bár eddig azt mondták nekem, hogy egy 10 hós gyerek nem igazán fogja élvezni, de ha mást nem Anya majd jól érzi magát!Kép Kép
Kádban alvó KevinKép
Ismerek egy ilyen gyerköcöt! Ilang úszás közben szokott bealudni, a deszkán a feladat kellös közepénKép

Hú látom pörögtetek mindannyian a gyereknap és a hosszú hétvége alkalmából!Kép
Mi a Kamarerdei Ifjúsági parkban jártunk vasárnap, gyönyörü idö volt, sok program, meg hát nagyon szép környezet! Ilang végig aludta, de mi lángosoztunk, meg jól éreztük magunkatKép
Lányok itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megkérdezzem itt Diósd, Érd, Budafok, Csepel, Budatétény irányban senki sem lakik????
Szép helyeken laktok, csak olyan messze vagytokKép
Jó persze nem szólok semmit, mert ugye pl. Franfurt sem itt van, de azért na!Kép

Nelli!
MosógépKép LakótársKép Hogy milyen emberek vannak?! Bocs, hogy-gyal nem kezdünk mondatotKép
Még jó, hogy nem télen maradtál vizes hajjalKép
Remélem jobban vagy már, és elmúlt a fejfájásod!
Ügyes Domcsi!Kép

Toffi!
Orrfolyós ZsombiKép
Szétesö ZsombiKép
Zalakaros szerintem is jó hely, mi is jártunk ott már, bár akkor még egy gatyában/szoknyában jártunk a gyerekkelKép
Cserkeszölö, Kiskunhalas nagyon szép helyek, felújítva, tiszta vízü termál strandokkal, meg ami közelebb van az a mogyoródi Aquapark.
Ja, tegnap este én is kivasaltam mindent!Kép
Telek: a mi telkünk is majd 500 nöl. Van is vele meló! 2-3 órás fünyírásKép
Szandi-Zsombi közös oltásKép MerészKép
Zsombi pettyekKép

Zsuzsi74!
Bocsi a gyanúsításért és megígérem ha nö egy farkincám akkor azzal fogom verni a csanalatKép
Egyébként meg miért is ne?? Ilyen gyönyörü 3 fiúcska folytatást kívánKép
WC-s fotó csúcs!Kép

Urszila!
Töled is csak bocsánatot tudok kérni a gyanúsításértKép

ANdi!
Apaci ilyen sokat dolgozik távol?Kép Nem izgulj hamar elrepülnek azok a fránya napok!Kép

Zulukám!
Az a fotósorozat isteni! A babázás, meg a tisztába tevés, és az altatás!Kép Hihetetlenül aranyos!!!!Kép
A nagylegény sem semmi ahogy a labdás höstettet végrehajtja!Kép
Na és a sarazás, és az ötyézésKép

Gombóc!
Zsombi nagyon aranyos a börzsönyi piknikes képen!Kép

Maci_2!
A bodzaszörp nagyon fini!!!Kép
Majd referálj, hogy milyen lettKép
Ravasz egérKép

Timici!
Szerintem a szopi addig jó, míg mindkét félnek jó. Ha neked már terhes és más tervek is vannak, fogyás, kistesó, akkor nem gond az elválasztás. A 16 hó pedig szép idötartam. Persze nem rábeszélni akarlak, csak ha logikusan gondolkodom......

Ari!
Azért remélem már nincs a hátad mögött a konvektorKép

Manó!
Emma foltjai, nyomaiKép Milyen dolgok vannak!

Sofka!
Hogy sikerült a gyereknap 5 gyerekkel?Kép
Kpihented magad???

Norka!
Éljen a kommunikátor!!Kép
Miket mond Jázmin?

Andy!
Visszaállt már Márk étvágya? Fogacska?

Leszter!
Jobban vagy már? Mikor mész UH-ra?
Ne izgulj minden rendben lesz! Rosszul vagy még?

Franyó!
Nagyon édes ez az ártatlan kis báránykaKép

Momo!
Kis eleven pocaklakóKép
Kisfiú?? Hogy lesz így 3 a kislány?Kép

Na azt hiszem ma ill. most ennyire futotta.
Megyek tisztába tenni, meg 10 óraiztatni...

Ma pörgünk, de lehet, hoyg még jövök esteKép

Pussz
Tündér&Ilang
tündér
 
 


Sziasztok!
Mi csöndben gyógyulgatunk!Kép

Elli!
Ha csütörtök, az nekünk is jó.

Beu
beu
 
 


Tunder,
Nyaron a Kosztolanyi ter kozeleben leledzem a fiukkal. Az pont ez az irany! Kép
Tenyleg, Lanyok, ugye lesz Feneketlen-tavi tali iden is?
Nem kell "gyanusitgatasert" bocsanatot kerni, vegulis nalunk is becsuszhatott volna! Kép Csak meglepodtem, hogy meg egy negyediket is kineztek belolem! Kép

Van negyed oram rendet tenni a lakasban!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Elli,
nekünk csütörtök is szerda is jó, bár mi hamarabb kezdenénk kb. 10 körül, de ha nektek később jobb, akkor majd mi odamegyünk, ahogy tudunk, aztán randizunk veletek, amikor megérkeztek. Dana dél körül be szokott ájulni (ma egy órával korábban tette???)

Gombóc,
köszi az ötleteket, megvitatom apával. Persze, 200km is belefér még - igazából még Horvátországról sem beszéltük le magunkat teljesen, de én mindenképp olyan helyt szeretnék, ahol nem kell főzni.
Ezek a pasik már kicsiben is hogy tudnak mulatni Kép

Beu,
Ha jösztök, elhoznád a textilkönyvünket?
Köszi.
Na megyek,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Hál istennek a gép túlélte, csak újból kellett indítani a programot, ami kitolta a fürdetést és a teregetés idejét. Apunak szóltam, hogy hozna-e nekünk néhány üveg vizet, hogy legalább inni és kezet mosni tudjunk. Mire átért, lett víz.

Az állatkertben ugyan most szombaton voltunk, de ha nem kell dokihoz menni, még lehet, hogy én is csatlakoznék hozzátok.
Jó nézünk majd ki: egész babakocsi menet fogja uralni az állatkertet.

Gombóc! Biztos béna vagyok, de nekem nem jönnek össze a fejecskék. Kell írnom egy kettőspontot és utána zárójel, stb. Entereztem, és nem jött. Mi lehet a baj? Bocsi.

Tegnap édes kislányom (Domcsi) végre többször megfordult hasról hanyatt, a terpeszpelenka nem zavarta. Kis lusti.
Tegnap az izotóp vizsgálat jól ment, csak a tű beszúrásánál sírt nagyon. A vizsgálat alatt egy nagy, súlyos mellénnyel körülzárták, és így kellett feküdnie 1/2 órát. Még a keze se járhatott, pedig egyébként állandóan "repül" a kezével-lábával. Alig bírtam lekötni, de nagyon jól viselte a drágám. Az eredmény majd később lesz.A veseműködését vizsgálták.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!


Mi is előkerültünk.
Hazaértünk hát nagyon jó volt nem nagyon akarodzott hazajönni.
Szép időnk volt, a szállás is nagyon klassz volt, kilátás a balcsira a másik oldalt a Révfülöpi kilátóra.

Voltunk sárváron az élmény fürdőbe, ajánlom, mert direkt van 6 éves kor alatti medence, Dorkának a lábszár középig ért a víz, teli műanyag játkkal, és pihenni nyugágyak. Nagyoknak jó pár élmény és termál víz, kint csuzdák, keringő, pezsgőfürdö, nekem nagyon tetszett, igaz nem olcsó, de szerintem megéri, van étterem, cuki, ja és van szauna park is igaz "meztelenes", külön árért ebből kimaradtam...

Tegnap gonosz szülő voltam, Dorka úgy kikapott, hogy egész nap mosolyszünet volt, én éjfélkor ott bőgtem a kiságyánál...
De elfogyott a türelmem, első húzása az volt, hogy állandóan mártogatja a kezét a virág alátétbe, mert hogy ott víz van, de mindenféle tápsó meg oldattal locsolom a virágot, nem biztos hogy jót csinál, maj az udvaron a sárhalmaz kellős közepébe esett mindene csupa sár, ruhát cipő kimostam utána zuhanyzás, és mivel nincs több cipője nem tudtunk kimenni, bent persze mindig azt csinálja amit nem szabad, fénykép albumot szed szét, telefonál, kirámolja a pelenkázó komódot, szanaszéjjel minden, ruha pelus. Sorolhatnám... Na nem panaszkodom, mert imádom ezt a kis manót, csak egyszerűen sok volt tegnap...Utána meg baromi nagy lelkiiseret furdalás...

Na nem untatom a népet
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok,
Beu és a többiek kedvéért, akinek esetleg a csütörtök jó, az eddig jelentkezettek jelezzenek vissza lszi, hogy jó-e a csüt is? És akkor meglátjuk, hogy a többségnek mi a jobb, SZ v. CS.

Eddig:
Zsuzsó SZ, CS
Gombóc
Toffi
Urszila
PIldi
Tündér
Beu CS
meg mi. SZ, CS

Sziasztok
Elli (a demokrácia élharcosaKépKép) Kép
ellimami
 
 


Hali!
Miattam nem bonyolítsatok semmit, ha tudunk megyünk, ha nem nem, mert annyira bizonytalanok vagyunk.
Beu
beu
 
 


Zsuzsó!
Ha megyünk, viszem.
B.
beu
 
 


Tündér
Mi is voltunk a Kamaraerdeiben, a barátnőm lányának volt RSG bemutatójaKép
500 nölKép, anyósom erről is le akar beszélni, de ez hosszú... És már késő Kép
Füvet nyírni Apa fog (övé a fű, enyém a fűszerkert)

Zsuzsi
Szerintem Te is tudsz negyed óra alatt rendet rakniKép

Nelli
Gratula a forgolódáshozKép
Nehéz lehetett mozdulatlanul tartani a gyerkőcöt, de legalább túl vagytok rajta.

Manó2
Szerintem mindenkinél vannak olyan pillanatok, amikor betelik a pohár (én olyankor szoktam a 3-4 gyerekes anyukákra gondolni, hogy ők vajon hogy bírják)

Elli
Nekünk mindegy, hogy szerda vagy csütörtökKép

Felébredt Zsombi, adok neki ebédet (miért kell fél 12-kor elaludni???)

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi!
Mi az az RSG? Jaj várj már tudom. Ritmikus sport gimnasztika?Kép Tényleg az?
Igazából a telek úgy telek, hogy itt is lakunk persze. A házikónk nem túl nagy 90nm nettó, de nekünk pont elég. A kert olyan mint egy arborétum, nem egy szimpla focipályaKép
Egyébként csendben jegyzem meg, hogy a füvel van a legtöbb gondKép
Ha kell majd a kertetekbe ez-az szívesen adok, mi már a szétültetésben jeleskedünk, ugyanis amiket elültettünk anno, azok mostmár akkorák, hogy nem férnek el.
Tiédapa még nem tudja mire vállalkozikKép
Anyós no comment...

Manó2!
Ilang is ki tud tenni magáért "rosszasságban", ilyenkor legszívesebben rázárnám az ajtót. De hát gyerek, ez van, majd ez is elmúlik..Kép - és milyen hamarKép

Elli!
Szerda és csüt is jó ezidáigKép

Nelli!
Gratula DOmcsinak a forduláshoz!Kép

Zsuzsi74!
De jó, akkor majd talizhatnánk nyáron,a párom a Bartók Béla úton dolgozik szoktam hozzá bemenni, onnan ti már csak egy percre vagytok/lesztekKép

Na menek, mert az alvás nem nagyon akar összejönni és bömbi vanKép

Pussz
Tündér és nyügi Ilang
tündér
 
 


Rosszasság=rosszaságKép

Tudok ám helyesen írni ha akarok

na léptem mert már nagyon nagy a baj...Kép
tündér
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?