Új privát üzeneted érkezett!

Erika, micsoda poci!!

Vicger, nagyon csini vagy!!! Naaagy gratula a diétához!! Én egész jól elvagyok a melegben!

Boboka, rájöttem, hogy nálad akkor a szülésznőnek sem lesz túl nagy szerepe :D

Süti, nem semmi életed volt, örülök, hogy talpra álltál és jól vagy!!!

Bocsi, akinek nem reagáltam, nem jegyzeteltem :oops:

floranan
 
 


Boboka, velem jön Apa, kocsival megyünk, felhívlak, ha ott vagyunk, lehet, hogy a bejáratnál kell találkozni, de hívlak akkor mindenképp!!

Aranynap???

floranan
 
 


V.Andi: Nagyon Boldog Születésnapot kívánok! :D
Vendég
 

 
 

Andi Boldog szülinapot!!!! :D :D :D


Anna
, a próféta szóljon belőled! :) :)

Anyu küldött csomagot, tele minden finomsággal, meggy, ribizli, egres, cukkini, sárgarépa, újkrumpli :) :) :) :) Ja, és vaníliás kiflit :) kész szerencse, h ma szénhidrát napom van! :)
A ribizlire kollektíven rákattantunk :D

Befutott a védőnő is, megdicsért, az elért súly miatt :lol:
Csupa pozitív megerősítés ez a nap :D Eddig :)[/b]

vicger
 
 


Vicger, de jóóó 8)

Andi, boldog szülinapot!!!

floranan
 
 


Atesz elment bulizni, nyugdíjas búcsúztatás van tűzoltóéknál, egész napos progi.. /én meg egy kicsit irigykedem, mert bakker évek óta nem voltam sehol.... brühühühüüüü... ráadásul még egy deka barátnőféle sincs itt, akivel akár egy kávét meg lehetne inni... és nem is kávézom áááááááááááááááááá ez már tragédia a javából... szóval értitek, ugye? Marad a négy fal, mellé lassan négy gyerek :) Azért néha jól esne 18 éven felülivel is pár szót váltani..... /bár Vicám 8 év múlva 18 lesz, szóval van még remény :D :D

vicger
 
 


Vicger, én nem értek a sok gyerekhez (még egyhez sem :shock: ) de nem tudtok elmenni ti is vele? Vagy inkább munka-progi?

Egyébként én egy soha otthon nem ülő, társasági emberke vagyok, aggódom is kicsit, hogy vészelem át a nagy váltást! Nem tartok attól, hogy az igazán jó barátnőim elmaradnak mellőlem, de azért érdekelne, ki hogy éli/élte meg, hogy hirtelen oda az addigi értelemben vett szabadsága... és az apukák mennyire maradnak otthon inkább a családdal? Vagy ugyanúgy eljárnak, ha van progi, függetlenül attól, hogy a nő nem tud általában?

floranan
 
 


Jó "reggelt" :lol: :lol: :lol: :!: :!:

Andi, nagyon boldog szülinapot kívánok neked :) :)

Kriszti, akkor csak így tovább a pozitív nappal, ne hagyd magad elkeseríteni barátnő (hiány) miatt :wink:

Tényleg, a kis gyerekes anyukák közül nem ismerkedtél meg jó fejekkel pl. a játszón?

Floranan, Aranynap írt, hogy nem jön ma :cry:
Akkor a bejáratnál talizzunk majd. Igyekszem pontos lenni. Én is gondolkoztam rajta, hogy kocsival menjek e, de szerintem jól felhúznám magam azon, hogy sehol egy parkolóhely :roll: :roll: :roll:

Móka, igen, moziban terminátoroztunk :lol: Bár még egyszer pocisan tuti, hogy nem ülnék be ilyen hangos filmre :lol:

Nem, azóta sajna nem volt ekkora poci buli bent, de már várom a következőt nagyon:)

Gratula a hegymászáshoz 8) Én tuti, hogy nem bírtam volna :oops:

Süti, nagyon erős csajszi vagy :cry: Sajnálom, hogy ilyen kicsi gyerekként ennyi mindenen kellett átmenni.

Floranan, hát igen, nálam a szülésznő se játszik nagy szerepet.

Mabe, az anesztes ugyi mindig ott lesz a fejemnél és beszélget velem végig a műtét alatt? Ez mindenhol szokás, ugye?
Mert tavaly egy nagyon aranyos nőci volt végig ott, és nekem az nagyon sokat segített. (Pl. a műtét alatt nagyon szomjas lettem - amitől most is félek, és emiatt elkezdtem parázni, és segített megnyugtatni stb. )
Vendég
 


Gyerekek, még négy nap és vághatom én is a centit :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi, Nagyon Boldog Szülinapot! És jó babamozizást a héten!!

Bobóka, hű neked császár lesz. Van akinek közülünk biztos a csaszi? Ilyenkor programozott van?

Aranynappal minden rendben van?


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és együttérzést! Túl vagyunk rajta, engem nagyon megviselt a tegnapi nap.
De képzeljétek a sok sírás ellenére csak 1X keményedtem!
És vasárnap reggelre volt egy kis tejfoltom a pizsamámon. Ma megyek dokkerhez.

Kép
kata05
 
 


[quote="boboka"]G írta:bobokayerekek, még négy nap és vághatom én is a centit :lol: :lol: :lol:


Most látom, nekem ma 100 :D :D Aztán, ha előrébb hoz a doki, akkor ugrok egy nagyot!!!! De ez csak 25-én derül ki...

floranan
 
 


Boboka, Aranynap jól van??

floranan
 
 


Hát, remélem, hogy minden ok, és esetleg "csak keményedés van", vagy a frontot érzik.

Azt írta, hogy nincs valami túl jól, meg tanulnia is kell a szombati vizsgára, és, hogy puszil mindenkit.

Kata, nem tudom még, hogy a dokimnál hogy megy ez a tervezett császár dolog.
Azt mondta, hogy kivárjuk a terminust, ami biztos, hogy jó dolog, de én nyugisabb lennék, ha valamikor egy icikepicikével előtte, még mielőtt bármi beindulna meglenne a csaszi.
Majd a következő alkalommal (július eleje) rákérdezek pontosan a dokimtól.

Tényleg, Floranan, te ma vagy 100-nál :lol:
Vendég
 


Te Boboka, én nem tudok számolni, vagy a gép? Te 25+3, én 25+5, (a másikon 25+6) és 4 nap van közöttünk? :D

floranan
 
 


Floranan, ez egy ivós buli, túúúúúúúúúúúdod ;) szóval nem családi happening :D

Egyébként a váltásokat jól viseltem, /én sem vagyok otthon ülős, illetve voltam/ de néha úgy előjön a mehetnékem.. illetve nem is a mehetnék, hanem néha annyira beszűkültnek érzem magam, "csak" a gyerekek, a házimunka, a főzés stb... Atesz sokat segít, s nem nagyon jár el itthonról, de ha van valami progi a haverjával, vagy munkatársaival, arra el szoktam küldeni. na szóval ez van.

Boboka nincsenek jó tapasztalataim a játszóteres kollektíváról, nem is nagyon járunk.

Kata, nagy simi neked és ölelés!

vicger
 
 


Vicger, értem... de akkor az tök jó, ha Atesz sokat otthon van. Kényeztesd magad ma valamivel... szénhidrát napon még lehet is :wink:

floranan
 
 


Floranan, én sem értem néha a vonalzók rejtelmeit :lol: :lol: :lol:

Írt Aranynap, azt írta, hogy mostanában sokat mászkált, ami annyira nem tetszett a pocónak, és még a héten is el kell mennie pár helyre, és azért nem akarja ma magát erőltetni a felkészítővel.

Szóval megnyugodhatunk, nincs semmi baj szerencsére :wink:
Vendég
 


Boboka, akkor jó! Remélem azért majd el tud menni a látogatásra!!

Lassan indulok, még Bankba kell mennem!

floranan
 
 


Floranan, akkor 14:00- 14:15 körül a bejáratnál találkozunk
Vendég
 


Floranan, kényeztetem is :wink: Tudtátok, h a vaníliás kiflit nem lehet abbahagyni?? :oops: :oops:
Nem sokára nekiugrok valami túrós, tejszínes málnás sütinek. Nincs kedvem kidobni a megbontott tejszínt :roll:

Szerintetek a rizstej melyik napra sorolható be? összetevői rizs és víz... nekem fogalmam sincs :roll:

vicger
 
 


Andi!

Bocsi, hogy csak másokat követek, de nekem sajna elkerülte a figyelmemet a szülinapod! De így utólag is Isten éltessen!!!!

Vicger!

Én is el szoktam küldeni apát, mert nekik is kell egy kis kikapcs...
és soha nem élt vissza a bizalmammal, így ha meg tudjuk oldani a segítséget, el van engedve....(én a hosszú póráz elméletet vallom)

Ma voltam uh-n.

BPD: 76 mm
HAS: 74 mm
FL: 56 mm

A lepény I. fokban érett, de ez ilyenkor már előfordul...
Flowmetria is rendben, de egy icipicivel több a magzatvíz...

És BÜBÜ nekem már csak 80 nap van hátra...(mármint a szülésig)

Kép
arvaerika
 
 


Süti :( :( Nem semmi.. Így aztán tényleg meg kellett élnetek bárhogy bármilyen körülmény között!! Le a kalappal!!

Bódóttágos szép napot Andi!!!

Floranan, én is gondolkodtam már ezen, h mi lesz ha egész nap meg még azután is otthon kell lenni a babóval...
De biztos csitul kicsit az ember , én ezzel próbálom nyugtatni magam.
Nekem csak annyi a kérésem Apa felé, h hétköznap csatangoljon, hétvégén vagy együtt vagy sehogy..
De én is engedem, bár mindkettőnknek van külön is és együtt is élete, úgy értem barátok akikkel tudunk talizni, vagy programozni...
Mi azt hiszem jól oldjuk meg:D:D

Tettem fel képeket a picasara..
Láttam Ti is..
télleg beindultak a pocik, egyre nagyobbak vagyunk :shock: :shock: :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Ja, és Csajok jó felkészítőt!!! Majd meséljetek, h mi volt..
JÖVŐ HÉTEN TUDOK JÖNNI, NINCS FŐNÖKÖM:):)

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Orrvérzés, orrdugulás
A nyálkahártyák megduzzadnak terhesség alatt, emiatt van ez.

Folyadék
Én folyamatosan iszom. Ha megyek a városba, már feltérképeztem a WC-ket :oops: :wink:

Gátvédelem--EDA
Lehet, ha nem siettetik a kitolást. Hagyják, hogy a baba a saját ütemében bújjon ki.
Én valószínűleg fogok EDA-t kérni :wink: (szakmai ártalom :oops: )

Dorka
Nagyon édes a babád!

Vicger, Erika
Jól néztek ki :lol: :lol: :lol: :lol:

Szülésznő
Én nem választok :wink:

Anna
Ölellek!

Móka
Fogamba tegnap végleges tömés került :lol: :wink:
Nagy trécselések mennek nálunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Boboka
Nálunk minden műtétnél van egy asszisztens és egy orvos. Az asszisztens folyamatosan ott van, ha az orvosnak ki kell mennie is pár percre a műtőből.
Vendég
 


Andi
Kép
Vendég
 


Móka nagyon csini pocid lett!!! :) :)

Én meg azon röhögtem magamban, h a 15 hetes pocakom nagyobb, mint a 26 hetes :D :D :D :D

vicger
 
 


[quote="móka:)"]
írta:
móka:)De biztos csitul kicsit az ember , én ezzel próbálom nyugtatni magam.
Nekem csak annyi a kérésem Apa felé, h hétköznap csatangoljon, hétvégén vagy együtt vagy sehogy..
De én is engedem, bár mindkettőnknek van külön is és együtt is élete, úgy értem barátok akikkel tudunk talizni, vagy programozni...
Mi azt hiszem jól oldjuk meg:D:D



Csitul igen :)
na most nálunk az a szitu, h Atesz tősgyökeres miskolci, s engem csak két éve hurcolt ide az ország másik végéből... így egyedül vagyok, mint az ujjam bruhahahahahahaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: ;)

vicger
 
 


Eda: én nem kérek. Eddig sem kértem, most már nem is fogok ;) he-he, ez is szakmai ártalom :D

Erika: én a közepes póráz híve vagyok :) Tudod, bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport ;)
Bennem azért van egy egészséges féltékenység.. főleg mostanában, de ez semmi más pusztán az önbizalom teljes hiánya.


Megcsináltam a tortát.. egész jó lett, majd meglátjuk ízre milyen. Most lazul a hűtőben :roll: Vacsorára palacsinta a rendelés.. háááát nem mondom, h hű de lelkes vagyok, majd meglátjuk este is ennének e még.. Kipurcantam, a gyerkőcök folyamatosan csicseregnek, szét megy a fejem, leragad a szemem, fájnak a lábaim és különben is :) :)

vicger
 
 


Anna, sajnálom a lelki gondokat, azt a legnehezebb leküzdeni.

Brumi, nem tudok menni Szadára, nem leszek Pesten akkor.

Megyek megnézem a picasás képeket.

Voltam ma dokinál. 2000-es továbbra is a méhszáj, baba 1230 gr 28+2-nek dobta a gép. Flowmetria rendben volt.Vérnyomim 143 volt, előtte itthon 114. Úgyhogy méricskélnem kell itthon. Kaptam vasat. Holnap TORCH vizsgálatra kell mennem mert picivel több a magzatvizet állapítottak meg a babamozin múl. Ma a dokim csinált átlagot a magzatvizre, az nem hozta ki h több lenne, de azt mondta menjünk a biztosra.

Kép
kata05
 
 


Móka: Nagyfőnök tényleg tudhat valamit, már épp feladni készültem ... úgy mentem el az orvoshoz, hogy írjon fel gyógyszert ... nem próbálkozunk tovább ... fel is írta, de még apával nem beszéltem meg ... így nem akartam addig elkezdeni .... hát, ez lett belőle ... talán tényleg ekkor tudtam elengedni a görcsös akartást (ami persze nem volt tudatos) ... De hát ahogy olvastam Neked sem ment simán, tényleg biztos oka van ezeknek a dolgoknak ... :wink:
Ha nem titok, mit csinált apa a T3-ban?
Badacsonytomaj? húúúú valamikor ősrégen én is voltam ott, 15-16 éves lehettem, szép emlékeket idéz. :)
Nem semmi vagy, remélem bezsebelted az elismerő pillantásokat túrázás köbzen. :wink:

Süti: apa mit tud, mit csinál? Hátha látok, hallok valamit.
Azért így felnőtt fejjel végig gondolva nem egyszerű 10 év lehetett ... nagyon kemény csajszi vagy ... minden elismerésem ...

Anna: hozzánk (Gödöllőre) még nem ért a lehűlés .... sürgesd kicsit ... nagyon várom már :roll:

Kriszti:és anyós, bárki nincs, aki esetleg tudna néha-néha segíteni .... kicsit elszökni kikapcsolódni? Én szerencsés helyzetben vagyok, anyuék közel laknak és abszolút tudok rájuk számítani ... mi igyekszünk hetente egy estét kettesben, vagy barátokkal tölteni .... de ehhez kell az, hogy nyugodt vagyok, mert tudom hogy Julcsi, illetve hamarosan a csajok, jó kezekben vannak :) Egyébként nálunk apa sokat van távol, a cég is külföldön van ... sok az üzleti út, és miután vitorlázik, emiatt sokat van távol, de ahová tudunk, lehet, van értelme, oda megyünk mi is ... bár tény, hogy egy gyerekkel ez azért lényegesen egyszerűbb :)

Kata05: nekem biztos csaszi lesz, korábban azt mondta a doki, hogy a kiírt naphoz képest visszaszámolunk 1 hetet és ott választunk egy napot .... hááát, nem tudom, hogy szokták ezt, de majd én is pontosítom vele 26-án.

Erika: szép méretek, garulálok. :)

Kata: sok-sok erőt kívánok még Neked.

Lányok: én is vágom ám már a centit, már csak 72 nap :)))

most megyek vacsorát melegíteni .... annyyyaaaaaaaaa, éhes vagyok ..... :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Megjártuk Bobokával és Apával a szülőszobát!! Olyan békés helynek tűnt :D De megnyugtató, hogy sokkal jobb állapotban van, mint az emeleti helységek...
Kaptunk vicces zöld ruhákat meg kék zacsit a cipőnkre :lol:
Egy csapatnyi avokádó vonult át a kórházon, Boboka le is vette, majd biztos feldobja ide, szórakoztató volt!!!

floranan
 
 


Floranan, este feldobom a picasara a képeket az enyim albumba :)
Vendég
 


[quote="boboka"]F írta:bobokaloranan, este feldobom a picasara a képeket az enyim albumba :)

okéééé :lol:

floranan
 
 


Már fel is tettem
:lol:

Flora, apa feje jobban vagy, vagy fáj még nagyon?
Vendég
 


én meg jól megnézem :)
madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


megnéztem ... :) nagyon csinosak voltatok :lol:

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Vicger!

"önbizalom teljes hiánya"- igen, ezen én is átmentem. Én is átéltem sok-sok évig, aztán úgy döntöttem,hogy ne más mondja meg, mennyit érek....Lehet, nagyképű vagyok, de régen meg egy talpnyaló nyuszi voltam, köszönöm, többet nem kérek belőle...

Te olyan szupi családanya vagy, meg humorod is van, meg akaraterőd, meg minden, hogy LEGYÉL NAGYON BÜSZKE MAGADRA!!!!!!

Kata!

És aTORCH-nak mi köze van a magzatvízhez??? Múlt héten nekem is átlagos volt, most is csak a normálisnak a felső határa, de engem nem hagy nyugodni...(azt tudom, hogy toxoplazma, rubeola és chlamidia)de hogy ez miatt lehet több avíz??? Én jövő héten elmegyek egy másik uh-ra, hogy változott-e!

Kép
arvaerika
 
 


Madar köszönjük a dícséretet :lol: :lol: :lol: :oops:
Vendég
 


[quote="boboka"]M írta:bobokaár fel is tettem
:lol:

Flora, apa feje jobban vagy, vagy fáj még nagyon?


Aludt egy picit, aztán el kellett mennie edzést tartani, remélem jobb :?

A hasam fél órája óceánként hullámzik, vicces 8)

floranan
 
 


Tényleg mindannyiunknak milyen jól állt a fazonírozott köpeny :D 8)

floranan
 
 


Nálunk most 22,5 fok van.

Kriszti, kár hogy ilyen messze lakunk egymástól.

Andi, sok örömöt kívánok!

Süti, nagyon nehéz lehetett így. Én nem hiszek a karmikus büntetésben, inkább abban, hogy mindennek megvan a célja az életünkben, és hogy a szenvedés is valamiképpen javunkra szolgál.
Már van egy pár kérdés, amire majd odaát tudom meg a választ :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Kriszti: Erikának teljesen igaza van .... Legyél büszke magadra!
Tudom, miről beszélsz ... én is sokáig kűzdöttem ezzel a problémával és még most sem rendelkezem az egészséges önbizalommal ... de ez egy folyamat, amit nem lehet egyik napról a másikra úgy gondolni és csinálni ... tudom ... de ha csak kis lépésekben is el kell kezdeni ... és Neked van mire büszkének lenni :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Ma egész délután vártam a védőnőt (megbeszéltük, felírta a szemem láttára), nem jött. Igazán nem tudom, mit csinálhatnék vele :(

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Móka, szép poci, meglestem azt is!!

És mindenki más pocakját is meglestem a közös albumban!! Szépen növünk lányok!!!!

Mindjárt teszek fel én is!

floranan
 
 


Madar, köszönöm. Szép a lányod!

Anna, bosszantó a védőnőd! Én az enyémhez többet nem is megyek. Egyszerűen nem is hiányol, múltkor mikor jövök el azt sem mondta h mikor menjek. Így kivárom mikor jutok eszébe.

Erika, nekem azt mondta a doki h a toxopl, a cmv és a cukor okoz többlet magzatvizet. Mivel a cukrom tökéletes a többit meg nem nézték, így ezért csináljuk most meg a torch-ot.(clamidia helyet cmv a c betű). De nekem nem több %-ban végül. (24% felett több nekem nem egész 23 lett, amúgy azt sem tudtam hogy ilyen irányú vizsgálat létezik)

Kép
kata05
 
 


Kata!

Most olvastam, hogy csak akkor gond, ha többször egymás után mérnek sok vizet. Mert a magzatvíz mennyisége folyamatosan változik és lehet, pont akkor volt az uh, amikor jobban fel volt töltődve...

Kép
arvaerika
 
 


Meglestem a pocakokat én is, csinosak vagytok lányok. :)
Én nem szeretem magamat fotozni/fotóztatni .... de azért ígérem lesz, teszek majd fel ... szép lassan úgyis haladok, táblázat már OK, albumot már kreaáltam, csak még üres, az egyik gyerkőcömnek már tickerjei is van ... alakulok ... mire megszületik a hugi talán minden meglesz :wink:

Jaj, nem is dicsekedtem. Ma én is hős voltam. Voltam fogorvosnál, semmi extrának nem indult, szokásos ellenőrzés + fogkő ... aztán ahogy nézegette mondta, hogy mozog a bal-alsó bölcsességfog, amiről már korábban beszéltünk, hogy ki kellene kapni ... hát most hirtelen felindulásból megtettük ... utólag már örülök is neki, mert így nem volt időm, lehetőségem parázni ... és szerencsém is volt, meg a doki is nagyon jó, pár perc alatt kikapta, varrta ... most 2-3 napig nem ehetek tejterméket, állandóan mosni kell, nehogy begyulladjon, 1 hét múlva varratszedés .... de nagyon örülök neki, hogy megvan :)

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Tettem két képet a pocis albumba, 23. hét és 26. hét!

Itt meg az új szerzeményeim!!

Kép

floranan
 
 


Anna: ez tényleg bosszantó, de nem hiszem, hogy Neked kellene bármit is tenni vele :roll:
Másrészt nem hiszem, hogy rá lennél szorulva a tanácsaira, segítségére. :wink: Majd jelentkezzen Ő, aztán ha az Neked is jó lesz, akkor jöhet. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Floranan: Nagyon helyes a csoki-topán :) ... és megnéztem a pocakot is ... jelentem, nagyon rendben van
:wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?