Új privát üzeneted érkezett!

Konak: nekem is pont ezt mondta a védőnő, mert én is csodálkoztam, de az ellenanyag miatt nézik.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ez az ellenanyagszűrés is olyan, hogy kórháza válogatja...

skrisz72
 
 


Most voltam a védőnőnél.Most már minden beutalót az orvos ír meg, ők semmit, csak könyvelnek.Legalábbis nálunk.Ez kész bolondok háza! :roll: Szinte minden hétre csinálnak valami programot, ahová menni kell.
konak
 
 

 
 

Lois, megnéztem a kiskönyvemet. Nitritre lettem pozitív. Az valamilyen bakteriális vagy húgyúti fertőzés. Már ha egyáltalán jó a minta. A sok víz és tea tisztítja a húgyutat, de általában antibiotikumot szoktak felírni rá. Jobban örülnék, ha nem kéne. A TTC az valószínüleg üledéket jelent. Na most már szuper okosak lettünk pisiből is. :lol: Egyébként meg semmi tünetem nincs. Nem ég, nem viszket, nincs alhasi fájdalom. :roll:

skrisz72
 
 


Skrisz!
A terheshormonok sokszor elnyomják a tüneteket. Vigyázni kell nagyon, a baba is fertőződhet.
Én is benyaltam valami bacit, attól indult meg a szülés olyan hamar.
vovanda
 
 


Skrisz!
Na akkor ez nem játék, tessék komolyan venni, ha antibiotikum kell, hát ez van :?

Konak!
Na a bugyiráncigálás elég mókás lehetett.........főleg így utólag, ott kevésbé....bár én amilyen kis lázadó vagyok, tuti nem ráncigáltam volna fel akkor sem :roll:
Már beszereztem a hálós bugyikat, nekem is azt mondták, hogy az a tuti.

Csak a terhesség eleje ilyen mászkálós amúgy, aztán nagy szünetek lesznek, pl a 18. és 28.-ik hét között nem nagyon történik semmi, de már nem is merem ezt csak így kijelenteni, lehet ez is csak itt van így.

Nyuszi!

Ha a többi nagy felület (fal, bútor stb. ) nem babás akkor persze más a helyzet. De láttad a mi szobánkat, tettem fel képet, ott nagyon túlzó lett volna bármilyen minta a függönyön, én igazából teljesen natúrt akartam a sötétítőre, piszkosfehéret.
Én babás függönyből még olyat is láttam, ahol a fényáteresztőre kis játékok (pl. Paprikajancsi-Pinocchio féle figurák) voltak rávarrva....na az érdekes (eszméletlen randa) volt. De biztos vannak szépek is, fényáteresztőt vagy sötétítőt akarsz??

Timi!
Én sem dekoráltam semmit sk. nálam fakezűbbet még nem hordott a hátán a föld.... meg nem vagyok túl motivált sem ez irányban :oops: Nem is tudom csináltam e valamit a itthon én személyesen a két kezemmel ..... Ja igen, a elszívót én raktam ki mozaikkal :lol: És annyira büszke voltam rá, mintha újrafestettem volna a Sixtusi Kápolnát :roll: Tervezni azt nagyon tudok, pl. bútort ilyesmi, de a megvalósítás......... na azt köszi nem, jobban járunk ha hozzá sem nyúlok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Felrakom újra a helyi erők által kibocsátott kelengyelistát, látom többeteket is érdekel :) :


Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ezt pedig úgy töltöttem le, a szükséges kórházi cuccok listája, ez is hasznos lehet. A forrás Viktu :D

1245161674.5043.doc

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nekem csak kétszer volt vv,egy 16 hetesen ó,egy meg 24 hetesen a terhelése cukorral.

Lois,fényáteresztő függönyt vettem a Kikában.Mickeyegeres,de csak az alján van nagyobb minta,a többi részén mickey csak összefirkálta.
ilyen:
Kép

Vanda,Kicsilány jobban van?
Vendég
 


Lois,köszi :D
Vendég
 


Nyuszikám,
Neked az utolsó tételről nem érdemes gondoskodni, nem lesz időd unatkozni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra :D hacsak nem fektetnek be hamarabb :roll:
Vendég
 


Xandra,
erről én is tudnék mesélni :oops: :lol: pedig csak egy Vackorom volt egyszerre, de hogy aludt volna? :roll: Óóóóó :roll: :lol:

Nyulaszka,
szép ez a függöny :P

Lois,
köszi a gyűjteményeket :P

Skrisz,
akkor holnap "labor-randi" :lol:

IR-ben "aktívak".
ha csak terheléses vvtel van, éhgyomri nincs ( :?: :shock: ), akkor sem szabad este 8 után enni már? :roll:

tillidian
 
 


Nyuszika!
Cirmike ma már jobban evett és a hangulata is jobb, pisitenyésztésnek csütörtökön lesz eredménye. Többet is aludt, talán alalkul.

Lois!
Menjek? Festés-mázolásban jó vagyok, itthon mindent mi csináltunk... :lol:
vovanda
 
 


Till!
Ööööö, szerintem csak éjféltől van tilalom... :shock:
Vagy ennyire rosszul emlékeznék???

Vanda!
És ezt csak most mondod, mikor már egy rakat pénzt kifizettem érte??????? :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy a Kicsilány jobban van :)

Nyuszi!
Igen ez még szép szolid. Pont ilyen nálunk is a színvilág (narancs+zöld) :D Én is nézelődtem a Kikában sötétítőért, pont kétszer annyiért vettem meg egy fajtát majdnem, mint amennyiért végül sikerült.... :roll: Meg voltam ott Budaörsön a Bétexben (sztráda mellett közvetlenül), na még olyan elszállt árakat, mint ami ott van.... :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda,örülök,hogy Cirmike :D javulgat. :wink:
Till,Krisz jó randit mára.Én hétfőn megyek oda uhura.
Lois,volt méterben még édesebb,de nem akartam varratni.Ez készfüggöny,de végül ezt is vágni kell,alacsonyan van a karnis,így maradok az első verziómnál,csak a radiátor tetejéig fog érni.Viszont akciós volt,5-ről 3-ra...

Kádból érdemes állványost venni?

Múltkor meg kinéztem a tescoban babaplédet,ma el is megyek megveszem.Meg kell harmónikás szárító is,icipici babaruháknak :D

Ma én is megyek védőnénihez.
Vendég
 


Szandra,ma jövök :wink:
Vendég
 


Helló-belló!

Listához még annyit,: olvasnivaló nem kell, úgyis a babádat fogod csodálni (Hugimtól kaptam anno a listát, ahol Ő szült-nem volt babamama együtt, csak betolták időnként Hannát, -amit nem értek, de most már ott is történt változás)
+ A kórházban jóformán semmit nem adnak-de ezt is meg kell kérdezni...

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois,
köszi, az éjfelet sikerült betartani :lol:

Nyulaszka,
köszi, de sajna nem értem oda a randira :oops:

Skrisz,
úgy sajnálom :oops: annyira jó lett volna talizni!!!
Reggel megkevertem a glucose-koktélt és mikor bele akartam kóstolni, elkapott a rókakoma :? másfél órát +győzködtem" magam, mire be bírtam dönteni, így sajna 10-re értem csak be a Péterfybe...
Na nem baj, úgyis összefutunk valamikor :D
Nyulaszkám Veled is!!! :D

Én holnap is oda megyek, UH 8.30-kor :roll:

Viktu,
a Péterfyben sem adtak sokat...asszem 6-8 nagyobb betétet (nem tena!), ami semmire sem volt jó, és 4 pelust naponta...hááát mondanom sem kell, nem volt elég Vackornak! :lol:

Vanda,
gyógyulást a Picilánynak!!!++++++++++++++++++++++++++++

Ranikó,
annyira aranyos vagy!!! :D De igazán nem kellett volna, most lelkifurim van :oops: :P (de nagyon teccik :D ez lesz Lencsi első rucija :lol: )

tillidian
 
 


Kép
Ezt kapta Lencsi Ranikótól, muszáj megmutatnom, mert ez a szerencsehozó legelső rucija :D
Köszöni szépen! :wink:

tillidian
 
 


Ja, még egy:
a laborban levették a vért, majd át kellett szállítanom saját lábúlag a vérellátóba...ez valami új lehet a Péterfyben, Vackornál nem kellett nekem vinni...
20 percet álltam sorban, mire átvették, mert előttem egy pasi próbálta intézni a barátnője abortuszát :oops: olyan rosszul esett!!! :evil: Nem tudok ilyenkor nem gondolni rá, hogy min mentünk keresztül a 6 év alatt és mennyibe került :oops:

tillidian
 
 


Till,nagyon cuki a kis ruha :D
A vért nekem is egyszer át kellett vinni,de csak a hepásat.Mondjuk nekem a dokim aszisztense szokta levenni.
Sajnálom róka-komát,nem nézi a vonalzód?Ilyenkor már nem illik jönnie :lol:
Vendég
 


Till, otthon ittad meg a koktélt és úgy mentél be utána, és semmi éhomi eredmény nem lesz???????????????????????????????????????

Egy ir-esnél de egy "sima" terhesnél is fals eredményt fog hozni...Én újra csináltatnám...nem mondtad, hogy te ires kismami vagy?Neked kell éhomi eredmény is, és NEM otthon megivott lötty után akarsz kh-ba menni vv-re...
Vendég
 


Hunci,
dehogynem mondtam. Ennek ellenére a Péterfyben így írták ki a vizsgálatot...Előző labornál csináltak éhgyomrit, nem tom, azzal akarják-e összehasonlítani :?
Glucose-t nekem kellett kiváltani, koktélt én kotyvaltam :roll:
(így is könyörögnöm kellett, hogy hamarabb megcsinálják, mint ahogy szokták...ecseteltem én, hogy IR miatt kell!!!
Sajna most nincs pénzem a Mens-re :oops: )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől elnézést kérek, hogy nem írtam eddig de bavallom el is felejtettem, hogy már ide is tartozom! :lol: :oops:

Kérdeztétek mikor lesz UH hát mindeg megnéz dokibácsi ha megyek hétfőn voltam vérvételen megint ahol a HCG-m 1500 fölött volt (15 nap a beültitől), és meg is néztek UH-val ahol mindent rendbe talált a dokibácsi! :lol:
Pénteken kell mennem megint.

Tilli de aranyos vagy, hogy megmutatod a rucit!
Örülök, hogy tetszik és annak még jobban, hogy Lencsi első ruhadarabja!! :D :D :D
A koktél hát azt már én is ittam egyszer mikor nézték az inzulinom háááááááááááá aki azt megissza az a szememben egy hős!!!

Most sajna mennem kell kaptam munkát itthonra is. :roll:
Ha lesz időm jövök (remélem ide se felejtek el benézni :roll: :oops: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Én is itt vagyok (anyunál).

Tilli, tudom mit érzel. Én reggel befogtam az orrom is, mert már a cukor kevergetés közben émelyegni kezdtem. Aztán egyhúzásra felhajtottam. De most nem lettem tőle rosszul, mint legutóbb.
Irtó helyes a ruci, amit kaptál Ranitól! :D

Négy kémcső vértől szabadítottak meg, ebből kettőt nekem is át kellett vinni a vérellátóba. Vércsoport és ellenanyag. Ezen kívül megszúrták az ujjamat is, véralvadást is néztek. Holnap délutánra kész minden eredmény. Jártam az Ikeában. Hát ne tudjátok meg! Átépítik az egészet, semmit nem találtam amit kerestem. Kész kupi az egész.

skrisz72
 
 


Till!
Furcsa nekem is ez a vérvétel.Koktél előtt és után is volt mindig vv.
A nővér javasolta nekem, hogy hozzak egy citromot és belenyomta a felét a löttybe.Így kimondottan jó íze lett.Egyébként nekem is róka lett volna.
konak
 
 


Till, pedig újra kéne csináltatni úgy ahogy az szabályszerű...A mensben az ir vizsgálat a sok, de terhesen nem kell inzulint csináltatni, tán ha 2000 Ft körül van a cukorterhelés, elég azt megcsináltatni.De muszáj.Mert a fals eredmény egy iresnél nem épp a legjobb...(és egy nem ir-esnél sem)

A helyes cukorterhelés:
8 után semmit sem enni, éjfélig lehet vizet inni.Az előtti 2 nap erőtljes ch bevitellel kell a szervezetet sokkolni.Aztán reggel odamenni, cuccot meginni és szigorúan várni ülve 2 órát a köv.vv-ig.Inni csak ha nagyon muszáj azt is csak néhány kortyot lehet, enni tilos.
Vendég
 


Nyuszi!
Az jó ár volt, jó vásárt csináltál :)
Öööö, én nem vettem kádat egyáltalán, mi a nagyban fogunk pancsizni rögtön :roll:

Én voltam múlt héten rooming-ines előadáson, nekem itt azt mondták, hogy semmit se vigyek a babának, mert ők adnak mindent. Aztán közölték, hogy Johnsonnal fürdetnek, mert az szponzorálja a kórházat :shock: Akkor ilyenkor mi a teendő??

Tilli!
Húú, tényleg gáz ez a terhelés így :shock: Az mondjuk az alap szerintem is, hogy kell éhgyomri is, aztán nincs ugribugri sehova 2 óráig.. :shock:
Rókázást sajnálom... amúgy nekem is terhesen sokkkkkal rosszabbul esett a glükózos szmötyi, előtte sosem volt gondom vele...na jó voltam olyan helyen is, ahol nem hagyták, hogy citromot tegyek bele, az gázabb volt, de itt huszonvalahányhetesen alig tudtam letuszakolni, nekem csak kicsi kortyokban ment, ha lehúztam volna egyben, még le sem ér, és jött volna vissza :?
Itt nálunk csak a zsemlés-tejes terhelés működik így, hogy itthon kajálod meg és csak 2órás van utána..na ilyenből nekem volt már 4 :shock:
Ja és itt ez is fordítva van, ha csak "úgy" kell vércsoport stb meghatározás, akkor azt leveszik a népgyűjtőben, és úgy kell átszambázni a kémcsövekkel a vérellátóba, de a kismamáknak viszont a vérvétel rögtön a vérellátóban van, így akkor nem kell menni sehova. (Kivéve a cukor-terhelés, amiből az éhgyomri a tinédzser-ambulancián, a 120-as, meg fenn a terhespatológián az NST szobában...hjjja, nemhiába mondom, itt nagyon furcsán mennek a dolgok.... :shock: :shock: :shock: )

Ja egy kérdés, az Anyukáktól :wink: Vettem M-es és L-es hálós bugyit is. Mennyire kell passzentosnak lennie?? És mennyi a javallt mennyiség?

Till, Rani!
Tündéri a Lencsi-ruha!! :D

Skrisz!
Te egy hős vagy!! :)
Mit nem kaptál az Ikeában? Legalább fejben hadd vásároljak egy kicsit........ :roll:

Hunci!
Nekem ezt a "sokkoljam előtte 2 nappal a szervezetemet Ch-val" dolgot sosem mondták :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.06.17 15:28-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na vagyok úgy néz ki végeztem végre a melóval.
ÚÚÚÚÚgy szeretnék már vásárolgatni én is! :roll:
A gyerekszoba most nagyon halvány orgona színű és szerinem tuti marad is csak két falat még le kell a szomszéd miat hangszigetelni és azt akkor ujra kell festeni :roll:
Én úgy képzelem a szobát, hogy festve lesz a falra valami nagylevelű futó növénykét amin van kukuc pillangó meg katica amiknek cuki arcuk van.
Nem tudom miért de már nagyon rég "ezt álmodtam meg".

Most nézem nemoskára babaeső várható Skrisz, Lois!! :wink: :D

Bevallom én még most is csinálok teszteket! :roll: :lol:
Most vagyok a 17. napon és most lett ugyan olyan a csík! :D (tudom tudom nem vagyok normális)

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,

egy kézzel pötyögök, csak pár válasz:

Nyulasz, Grétike _még_ 56-os, Gergusz _még_ 62-es ruhákat hord, br már időnként nagyobbakat is adok rájuk, szóval nemsokára váltás.

Lois, szerintem 2 elég, 5 perc alatt szárad.

Cukor: a Margitban sem volt éhgyomri vv (cserébe vizelet volt), furcsállottam is, pedig ott elég jók gdm-ben. Én viszont tuti nem sokkolnám magam terhesen, ha beviszek annyi ch-t, amihez nem tudok elég inzulint termelni (és ugye nem tudom, hol a határ), akkor az árt a babának és a méhlepénynek is.



Kép

 
 


Raniko: én is szívesen vásárolgatnék már, de még semmit sem vettem a kicsiknek. Mindíg azt hittem, hogy majd az első percektől veszek majd valamit, aztán sosem mertem. Viszont akárhová megyünk vásárolni, a babacuccokat végig kell járni! :wink: Pedig lassan elkezdhetném gyűjtögetni a holmikat! A tesztgyártó cégtől nem kapsz te valamilyen jutalékot, hogy ilyen nyereséghez juttatod őket?

Cukor: erről a sokkolásról még nem hallottam, pedig valamikor cukros osztályon dolgoztam. És, ha sokkolom a szervezetem napokig, akkor nem ártok a babának és magamnak???? Hiszen IR-nél pont ezt kell elkerülni, nem?! De lehet, hogy csak én vagyok nagyon lemaradva tudományilag. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szia Ranikó!Még nem is gratuláltam!!! :D Nagyon örülök!:) (Teszteket én is csináltam az első UH-ig:wink:-olyan jó volt nézegetni a csíkokat...)
2 csomag elég (próbáltam sima pamut bugyit is, de a hálós "biztosabban" tartotta az aprócska betétet)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu nagyon köszönöm!
Na akkor nem csak én vagyok így! :wink:

Timi nem nem kapok sajna jutalékot de ezt a tesztet 25db-os csomagba lehet kapni és nem kerül sokba 2500 Ft körül van!
Még van egy pár tesztem! :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,én is teszteltem,bár ritkábban,de még az uhu napján is lőttem egyet,ami már 6+5-ön volt.Mondjuk nekem addig nem is volt uhu,és a két és fél hét nagyon hosszúnak tűnt a vv-től az uhuig.

Vásárolgatni én is késöbb kezdtem,18.heti genetikai uhu után elöszőr a bébihordókat vettem meg Szandrától,mert pont eladó sorba kerültek,aztán 22 hetesen a babakocsit,és két hete az ágyakat,meg a ruhák nagy részét.Eleinte én sem mertem,most meg napi 1 boltra vagyok lekorlátozva,igaz bőven elég is,de így lelassult a beszerzés.

Amit most másképp csinálnék,az annyi,hogy amíg pici a poci,és könnyű boltról-boltra járni,addig összeírnám,mit-hol-mennyiért láttam,és késöbb már lehet céltudatosan menni,és nem kell aggódni,hogy másnap,a másik boltban ugyanaz féláron lesz.

Most pont a pelenkaszárítóval (harmónikás szárító) jártam így.Néztem a Kikában,de ott valami nagyon instabil emeletes szárítót akartak rámsózni 9000 ft-ért.Aztán beugrottam a praktikerbe,ott a hagyományos fa harmónikás szárító 4900 ft,majdnem megvettem,aztán ma ugyanezt fém-műanyagból a tescoban 1500-ért akciósan sikerült.

Mó,köszi a ruhaméret infót.És boldog 3.hónapot :D

Lois,állvány mondjuk nincs a kádhoz,de hogy ne kelljen hajolgatnom,majd apával vágatok osb lapból két csíkot,azt ráteszem a kádunkra(nem sarokkád),és arra a babakádat.

Voltam védőnéninél,egy hónap alatt 2.5 kg +,azt mondta ez jó.Vizelet rendben,szívhangok is.112 cm a pocikörméret.
Vendég
 


Rani!
Szerintem azért még normális vagy :wink: Na én mondjuk egyik terhességemnél sem teszteltem magamat szanaszét, meg a lombikoknál sem, csak amikor már kellett. Én gyávakukac voltam :roll:

Mó!
Egykezes írás :D
Köszi, 4-et vettem, akkor annyi elég is lesz :)

Timi!
Én sem vásárolgattam nagyon sokáig semmit, de tényleg, de szerintem egy ikres maminak ebben sokkal előrelátóbban kell gondolkodnia , hisz ki tudja, meddig mobil, meg ahogy Nyulasz is mondja, nagy pocakkal sokkal nehezebb :)

Nyulasz!
Nekem lepkeszárítóm van, ami a mosókonyhában van (pici helyiség, de pont belefér), és már agyalogtam rajta, hogy hogy oldom meg a megnövekedett mosókapacitásunkat...én a Viledától láttam egy nagyon pofásat, ami sokkal kisebb helyet foglal, és abból beférne kettő is, és sokkal többet rá tudnék aggatni. Vajon ez lehetett az az emeletes amit te néztél??Mert kb. ilyen árban volt :roll:
112 cm.........hűha..na én is megmérem akkor...............hát nem nőtt, továbbra is 96 cm. Na most megnéztem, 11 hét alatt nőtt cca. 5 centit :shock:

Viktu!
Köszi, pont annyit szereztem be :) nekem "rendes" bugyim nincs is...... aztat is kéne azért venni?? Mert én még mindig tangát hordok... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz mondasz valamit a vásárlásról, nem is gondoltam bele, hogy mennyivel nehezebb ha már nagy a pocak! :roll:
Na jó azért nem megyek ma még vásárolni! :lol:

Lois le a kalappal elötted!
Én nem bírom ki és valamiképp meg is nyugtat ha tesztelek! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,bizony,ha mész egyéb dolgokat vásárolni magatoknak,érdemes megnézni,hogy mik vannak,mennyiért.Most nem konkrétan a babruhára gondoltam,hanem az egyéb beszerzendő dolgokra.Például a függönnyel is így jártam,eddig nem nézegettem,most meg megvettem az első boltban,mert nincs kapacitásom futkosni utána.Pedig amióta pocakos vagyok jártam már Ikeában,Kikában,auchan,interspar és még csomó helyen,de sosem jutott eszembe nézni.

Lois,nem tudom milyen az a lepkeszárító :roll: ...egy lepkét minek szárítani?Gombostű,és odatűzöd a falra :lol:
Én ilyet vettem:
Kép

Ja,és ez nem maradhat le,babapléd,tescoból,disneys,nagyon kellemes anyag,1700 Ft:
Kép

bocsi,ha sok vagyok,a beszerzett cuccokkal :oops:

Szandra,köszi :D
Vendég
 


Nyuszi!
Jajj de kis vicces vagy..... nyelvnyújtogatós smile, ha lenne :lol:
De nehogymá' nem tudod milyen a lepkeszárító.... :shock:
Na ilyen:
Kép

Én az emeletesre voltam kíváncsi, nem a harmonikásra :wink:

Takaró nagyon édes :) Én az előző hónapi Brendonos akcióból vadásztam plédet az is nagyon helyes, oroszlános :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én igazán nem akarok belekotnyeleskedni a terheléses cukorvizsgálatba, de hát mégiscsak a saját orvosunk adja az utasításokat. Ha annyira fontos és veszélyes dolog lenne, nem kérnék, akkor az éhgyomrit is? Nem lehet, hogy csak azért a terhelésest nézik, mert az a veszélyesebb vagy fontosabb? :roll: Na mindegy, nekem aztán nem hiányzik, hogy emiatt is kétszer vegyenek vért, ráadásul ott ücsörögjek üres gyomorral két órát.

Lois, ikeában vettem két darab gumis lepedőt. Ennyi. De ezt is alig találtam meg. Viszont kinéztem egy komódot, amibe beleszerettem. Pont kétszer annyiba kerül, mint amit terveztem. :oops: Még nemtom mi lesz, apával meg kell alkudjak. Ezen kívül akartam egy nyitott polcos szekrényt és egy rendes ajtós szekrényt (hensvik bútorcsalád). Anyu viszont azt mondta, hogy bútorraktárat csinálok a gyerekszobából. Úgyhogy most át kell gondolnom. :roll:

Nyulasz, édi az a plüss takaró! :D

skrisz72
 
 


Nyulasz: dehogy vagy sok a babacuccokkal, olyan jó nézegetni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


skrisz72 írta:Én igazán nem akarok belekotnyeleskedni a terheléses cukorvizsgálatba, de hát mégiscsak a saját orvosunk adja az utasításokat. Ha annyira fontos és veszélyes dolog lenne, nem kérnék, akkor az éhgyomrit is? Nem lehet, hogy csak azért a terhelésest nézik, mert az a veszélyesebb vagy fontosabb? :roll: Na mindegy, nekem aztán nem hiányzik, hogy emiatt is kétszer vegyenek vért, ráadásul ott ücsörögjek üres gyomorral két órát.

de egy sima terhes, nem azonos egy ir-es terhességgel, ott fokozottan kell erre figyelni. és egy mezei nőgyógyász ehhez hozzá sem tud szagolni...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


szárítóm nekem 4 szintes van, és arra nagyon sok fér.
a sima fregolira nagyon kevés cuccot lehet rápakolni.

a 4 szintesre nekem majdnem 3 mosógépnyi cucc ráfér. és ez emlékeim szerint 5e ft körül volt

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, milyen az a négyszintes?

skrisz72
 
 


Skrisz, egy ires terhesnél nagyon fontos, hogy kontroll alatt tartsák a cukort, és ehhez bizony ott kell ücsörögni terhesen 2 órát a váróban.ahogy Orsi írta egy mezei nőgyógyász az irhez sem tud hozzászgaolni, nemhogy egy ires kismami problémáihoz.Hidd el, tudom, sajnos.Ezért hívom fel a figyelmet, ha tudom, hogy az illető lásd till, Lois, iresek, akkor mire kell odafigyelniük, mert az ő nőgyógyászuk bizony ezt nem fogja megtenni.
Bár Lois esete megint más, mert ő metezik...

Lois,a sokkolást nem úgy értettem, ahogy te, csak ez a neve :wink: szóval úgy kell enni előtte 1-2 napig mintha nem is diétáznál, hanem szépen eszed a fehér kenyeret stb.
Vendég
 


skrisz72 írta:Orsi, milyen az a négyszintes?

alaprajzra 75x75 cmes és kb 160 magas.
próbálok képet keresni róla

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép
csak az enyém 4 szintes, nem 3as.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jaa, így már értem. :oops: :lol: Nekem is volt két vagy háromszintes, de nem jött be. A nagyobb ruhákat nem tudtam ráteríteni. Nekem a lepkés jobban bejött. De az is kevés. Két adag rá sem fér.

skrisz72
 
 


Orsi!
Na pont erre gondoltam, ez az emeletes. Szóval akkor neked bevált?? Szerintem simán rámennek a nagyobb cuccok is, mert pont az a lényege, hogy egy-egy emeletet osztottan, felesben is le lehet hajtani, és akkor máris ott van alatta egy csomó hely, amire rálóghat.

Skrisz!
Én is nézegettem ez a Henskvik családot, majdnem ilyet vettem, mert kaptunk utalványt, és gondoltam bababútorra költöm, de nem volt benne normális szekrény, a pelenkázó meg tök béna volt, nem volt elég mély. Lepedőket én is ott vettem, meg még egy csomó textilneműt :D

Hunci!
Ja értem....... :roll: Ma elkezdtem amúgy a "levezetést" metből, így 37+0-ra állok le vele teljesen, persze, ha előbb meglenne KisZé, akkor hirtelen megvonás lesz, de akkor már az alacsonyabb dózist vonom meg :)
Az én dokim sem vágta egyáltalán az IR-témát, de be is vallotta, hogy nem annyira járatos benne. Ha valamikor is rossz eredményem lett volna a terhesség alatt, akkor rögtön bevont volna egy diabos szakorvost. De szerencsére (vagyis véleményem szerint a metnek köszönhetően) nem volt rá szükség :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hunci,
itt a Péterfyben tuti nem csinálnak nekem éhgyomri+terhelésest, akárhogy csapnék is az asztalra :? Na mindegy, ezt most megvárom...ma vagyok épp 24 hetes, szerinted mikor csináltassak ilyet a Mensben? Mikor is szokták hagyományosan? 26-28. héten? :roll:

Lois, Nyulasz
haskörfogat rendben! :P
(Nekem Vackorral szüléskor volt 98 cm. Most tartok 91-nél :P
Viszont az októberi babavárósban van egy lány - szó szerint. mert 23 éves :roll: - 4 nappal jár előttem és ő most 117 cm :shock: , pedig nem ikrek :roll: )

Raniko,
ne aggódj, én még semmit nem vettem! De ma Lencsi megkapta az első ruciját :wink: , már csupaszon nem marad :lol:
Nagybátyám nagy piacjáró, telefonált, hogy a nyíregyházi piacon vett ócsóér' 30 textilpelust, na ennyink van most :lol:

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: