Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle
akkor hogy érzéstelenít? Na mind1, nem fog kelleni, mert távozik magától.
(nekem a várakozással szerencsém volt a vetélésem után, nem kellett műteni, kitisztult minden magától, remélem nálad is így lesz)
pumuklii
 
 


Esztó
ezeket kinyomtattátok? És hova tettétek?
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Kisasszony ma nagyon nyűgös. Alig alszik és náthás is egy kicsit :(
Most is nyekereg már, ahogy hallom :?
De ennél sűrűbben nem tudom etetni már.

Na megyek is hozzá!

Sziasztok!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 

 
 

Esztó,
épp akartam kérdezni én is, honnan töltöttetek le képeket, de beelőztél. már nyomtatok is :)

Kutyafüle,
drukk, hogy távozzon minden!

Ezt az oldalt még néhány hónapja belinkeltem, most ismét :) Vannak benne tök jó dolgok, tejszaporításról, hasfájós babáknak masszázs stb..

http://riztejbeg.extra.hu/hasznos.html

emese1979
 
 


Sziasztok!
Pingi!Köszi,hogy hiányoltál,csak mostanában össze jöttek a dolgok.
Betegeskedőknek,babáknak jobbulást kívánok!!!
Minden baba nagyon cukli a képeken,és persze a bloggban is!!!! :D
Rólunk:Ma voltunk orthopédián,Hanna a kötött csípője miatt kapott terpesz pelust,kontroll egy hónap múlva.
Tudja vki,hogy a 75/75 az milyen érték,és mit jelent?
Hanna továbbra is lusta szopizni,hiába ébresztem korábban,hogy még ne legyen nagyon éhes,akkor is üvölt a cicin.Marad a fejegetés,de ettől apad az a pici tej is.
Vérzés: a 3.héttől már nincs ,csak épp vmi,de már szinte az sem...
Viszont a súlya nem semmi.Csak holnap lesz egy hónapos,és már 4 kg-ot elérte.Egy és negyed kilo egy hónap alatt. :D
Juttatások:Csp-t,egyszerit már utalták,tp-t még nem ,és a tgyás-om folyamatban van.
Dokinéni:Kinél hányszor volt kint?
Nálunk egyszer,de azóta többször telefonált,hogy ekoor-akkor jön,és eddig semmi.Reggel kelek,összedobom a lakást,a gyereket,magamat,és várjuk délig,tök jó.
Nem is értem,hogy ha nem jön,miért telefonál?Lehet,hogy azt várja,hogy hívjam,dehát miért tenném?Szerencsére semmi baja a gyerekemnek,akkor miért hívnám Őt?!

Ritkán jövök,de akkor kisregény :oops: :oops: .

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Anita, mizu?

Fabri, mindig jó, ha jössz!! Nálunk kétszer volt eddig a doki.

Esztó, köszi, már át is küldtem apjuknak, hogy nyomtassa ki, csak győzzem kivárni. :-)
Vendég
 


Pumukli,
kinyomtattuk, és mutogatjuk neki, odarakjuk a fejéhez és nézi.
meg van olyan amit a zenélő forgóra is rá lehet tenni.

most megfordítottam a pihiszéket és így a fejét se fordítja balra :) (na ezt most elkiabáltam, ebben a pillanatban próbálja de nem megy a pelenkától hihi :D )

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


most nézem az oldalt és mások vannak kinyomtatva, de mindjárt belinkelem azt is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Használt már valaki leg magic-et? Tényleg olyan jó, mint ahogy mondják? hatalmas lovagló hájam van! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Már Szigetszentmiklóson vagyunk. :lol: A férjemet kidobtuk dolgozni a reptéren és jöttünk tovább. Majd jön ha végez.
Reggel 6-kor indultunk, kicsit zombi vagyok... Annus, te viszont jól birod!

Marci is mintha tegnap nyűgösebb lett volna (front?), ám este minden ok volt. Meg úgy látom a hasfájások Espumisan nélkül sem jelentkeznek és a kisfiam megtanult büfizni! :lol:

Kutyafüle, remélem minden ok lesz!
Anita, megjöttetek már?

Nálunk is van apuka-okoskodás: ne vigyem a gyereket magammal, mert meleg van, meg minek vinni (hát akkor hova tegyem???), meg miért sír a gyerek, adjam oda neki, mert akkor abbahagyja... Hát akkor hajrá! (de amúgy nála tényleg abbahagyja... :shock: )

Esztó, a férjemmel megnézettem szakmailag ezeket az ábrákat, asszongya nagyon jók!

Kép

Kép
adraci
 
 


http://www.brillbaby.com/baby-downloads ... intout.php

szóval innen lett kinyomtatva.
több típus van, meg korhoz kötött is.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Böbi,
a nővéremnek asszem van olyan , neki jó volt.
milyen az a lovagló háj? :) 3 kg vagy egyébként is, nem hiszem hogy akkora hájad van :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Adri,
mi a férjed szakmája? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
Mi is itt vagyunk!Minden ok,bár kicsit bolond ez a doki nő. :roll: Már meg az a baja,hogy sokat hízik Hanna.Szerinte túl etetem,ha sír hogy éhes még simogassam a hasát,mert 100ml után nem lehet éhes. :shock: Mert ugye 7-8 alkalommal eszik,átlagban 100-at és az neki sok,a súlyához.Na de nem lehet mindenki átlag?!Most ha éhes még akkor éheztessem,lesz akkor egy nyűgös babám.
Szerinte vérszegény még,de az értéket meg sem várja,majd 1 hó múlva úgy is visszahív. :(
Sárgaságra elöször mondta hogy enyhén icterusos,vagyis sárga.Az aszisztens nem értette,rákérdezett,akkor meg azt mondta nem is ,vagy mit tudja ő. :shock: Aztán mondom neki,hogy mióta tápszert is kap,azóta fehérebb napról napra.Azt mondja tudja,mert anyatejes sárga a kicsi.Na de ezt ha tudta mondhatta volna mert akkor nem lettem volna idegbe 1 hónapig.Sőt ha nem mondom én,akkor most sem mondja.
Meg azt is mondta hogy ezáltal hogy túl etetem,a kutacsa még nem nő össze,felpuhult a széle.Erre 2 csepp d vitamin kell és ok lesz.Meg szerinte ha hagyom zabálni,kövér lesz,közben nézett az uramra,(kicsit sem sértő),meg nem lesz egészséges.Szerinte 1 kg elég hízás lett volna 1 hónapra,az én lánykám az ő mérlege szerint meg 1330gr-ot hízott és ez túl sok.
Na mindegy,én nem éheztetem.
A vérvételen,elöször 2x szúrtak,mert az első helyen nem jött neki.Aztán felmentünk a dokihoz,és utánunk szóltak hogy újra kell szúrni,mert megalvadt.Így 3 helyen szúrták,nagyon sírt. :cry:
Miután végeztünk tescoztunk,nagyon jó volt!Végre kimozdultam,de Grétike hiányzott,vettem is neki kalapot és könyvet.Hannának meg cumisüveget.
Hazajöttünk evett és alszik.A nagy még anyuék,nem soká megyek érte.Ja meg folsavat kel szednie.
Erősen gondolkozok a mei tain,mert sokat lógna rajtam.Bár mi inkább kocsizunk,de ha épp elugrunk valamerre,pl lovasnap,oda a porba jó.Meg néha idekint míg Gréti bicizik.
Kutyafüle sajnálom,bizti minden ok lesz!!!!Drukkolok nagyon!!!!
Panndi jobbulást a csajoknak.
Mesi,Hanna imádja a pihiszéket.Sokat van benne.
amúgy kezd rászokni a hason alvásra.
Ja ,nekem még tök nagy a pocim.Az baj?Vagy még nem húzódott vissza a méhem?Bár lehet háj is. :lol: Mert ugyan vérzek,de ez már mensi,mert előtte semmi nem volt,aztán meg görcsöltem és lett.Már egyre kevesebb.
Bocsi ha hosszú lettem.Köszönjük a drukkokat!!!!!
Még annyit,hogy valamennyire visszajött a tejem,de nem sokkal több.Vegyek új homeóst?Vagy igyak megint teát???
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


http://www.brillbaby.com/media/flashcar ... rns(LETTER).pdf

ezek az ábrák vannak nekünk.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


pszichológus :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Apuka okoskodás nálunk is megvan :) éjszaka bealudtam a kanapén, 4kor jön apjuk karján a gyerekkel, h éhes, meg babusgatja, meg mondjah tele a pelus... mondom éjjel NEM beszélünk a gyrekhez, nem kapcsolunk lámpát és nem pelenkázunk :)
Amúgy Adri nálunk is sokszor apa karján jobban megnyugszik mint nálam - bennem még az éléskamrát látja a gyerek, nem is anyjaként néz rám, csak lábon járó két nagy cicit lát bennem :)

emese1979
 
 


Hú nem pelenkáztok éjjel? miért?
én minden kaja elött pelenkázok. éjjel nem kéne?
(bár ma éjjel is akkorát rakott a pelusba, hogy a szagra keltem fel és hajnal 3kor szellőztetnem kellett :D

Anita,
érdekes ez a dokinő...

Álmos nagyon szeret a hasán aludni, akkor sokkal jobban is alszik.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nálunk is okos néha apa. :D Persze egész nap nincs velünk,akkor nem értem mire fel,hiszen nem tudja mi hogy zajlik egy nap.Ma elájult,hogy Hanna sokat vann fenn,miért kellt fel,ha nem éhes.Na mondom szerinted??Mert 6 hetes és nézelődik. :lol:
Ma vettem fel elöször normál melltartót,mert kicsit átlátszik a felsőm,és nem akartam a trabilámpáimmal villogni.apa megjegyezte hogy sexy vok. :D Olyan jól esett.Csak a pocim zavar.10 kg maradt rajtam,de a fenekem,cicim maradhatna,csak a hasam nem.Ezt hogy csináljam meg?
Na lépek rendet rakok,mert mindjárt mehetek Grétiért,meg patikába.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Rajtam már nincs plusz, kilóban, de messze vagyok még, h a régi farmerokba beleférjek..
pumuklii
 
 


Én nem panaszkodom apára, nagyon nagy segítség!

Éjjel én sem pelenkázom, csak ha nagyon gázos dolog történt :wink:

Fruzsi rendszeresen 140 grammokat eszik, azt hiszem beállt erre :lol: És újra ömlik a tejem :shock:

Zsófi megint hőemelkedéses, csütörtökön meg allergiás vérvételre megyünk vele, tőle is és tőlem is vesznek vért, remélem jól bírja...

Anita: dehogy eteted túl, szépen hízik Hanna, ez a lényeg!

Kutyafüle: ki fog ürülni, gondolok Rád!
Vendég
 


Rajtam egy kiló plusz van, de én meg rögtön belefértem minden régi farmerembe és ruhámba. Ki érti ezt :shock:
Vendég
 


Köszi,Panndi.Sajnálom a hőemelkedést.
Nekem minden ruhámat cserélni kell,mert nem jönnek rám. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, de Te nagyon vékony voltál, Rád is fért!

Zsófi után nálam is ruhatár csere volt, mert minden régi ruhám nagy volt :lol: Na most azért ilyen gondom nincs :)
Vendég
 


Eszto

ezek az abrak nagyon jok :D
ki is nyomtatom oket en is
egyebkent en meg most tul sokat tettem sztem a masik oldalra a fejet
azota meg csak arra nez...... :shock:
hat most tegyem vissza a masikra?? :roll:

megjott a kendom...
epp h magamra szenvedtem a kisasszonynak nagy dolga akadt es ehen akart hallni... :D
ugyhogy meg mindig nem probaltam ki..
kivancsi vagyok tetszik e neki!
bar remelem hamar beleno a kenguruba
az nekem egyszerubb
mostmar sokkal jobban nez ki benne mint 3hete..
meg mar tartja a fejet is a tamla benne.

fogyas:
en amiota korhazbol hazajottem 10kilot fogytam :shock:
es folyamatosan..
a vegen meg ujra jo lesz ram minden.
de ott meg nem tartok. csak haladok :D
szeretnem ujra hordani az M es nadragaimat..
a felsok meg persze mellbe kicsik :D


pelenkazni ejjel en se.
csak ha ot zavarja nagyon es nemtud aludni
meg persze ha olyan budos h mar engem zavar
de ez ritka halistennek
ot meg nem zavarja sosee....
beszelni se beszelek hozza,amugyse lenne erom
de o renduletneul eszik gozerovel persze :)

nekunk meg be kell szereznunk pihiszeket es jarokat lentre..
mert kanapen alszik es az meg befele mellyed kicsit..
mert napkozben nappaliban van velem.
nem fogok fel rohangalni .. meg igy nyugodtabb vagyok.
jarokabol meg olyat akarok aminek a belse allithato!
igy az elejen alvasnak hasznalhato

legzesfigyelo :

nekunk is csak ejjel van bekapcsolva.
meg amuygis csak akkor fekszik a helyen boro
de nemtudom mi lesz a sorsa ha allandoan riaszt
nemtudom h a lanyom h kepes keresztbe eljutni ide oda
de azert vegig neznem :roll:

anyasagi masfel het alatt megjott
a tobbi varat magara itt is.

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita, dili ez a dokinő!!!

Esztó, én sem pelenkázok éjjel, villanyt sem kapcsolok és nem beszélek. Tanulja meg, hogy az éjszaka. Gyöngyvirágnál bevált, Iringónak egyelőre nem! :lol: Nagyon jó ez az Álmis kép is!

3 kg van rajtam, az mind csípőn és combon. Egy-két régi gatyámba beleférek, de a többi még nagyon feszül. Ha ilyen kurta marad a tejem én már lassan fogyózhatok.....

Homeós bogyó: max 1 hétig szabad szedni, utána minimum 3 nap szünet. ha az urtica urens nem válik be, meg lehet még próbálni a ricinus communis 5 ch-t. Én még nem próbáltam, megvettem, de ma fog elfogyni a more milk, az sem hatott, így mától feladtam. :cry: Lesz ami lesz, más is felnőtt tápszeren.

nekem úúúgy fáj a belső combom meg a lágyékom, ha törökülésben ülök. Volt már ilyen valakinek?
(Tudom, ne üljek törökülésben. :lol: )
Vendég
 


Nálunk lenn utazóágyban van Fruzsi, Zsófi is ebben volt, aztán meg lenn a földön :D
Vendég
 


Böbi, a dm-es tejserkentő teát nem próbáltad? Szívesen küldök pár filtert, ha gondolod, nekem és más barátnőmnek is nagyon bejött!
Vendég
 


Okos anyuka, Iringónak az 1-es cumi helyett, Gyöngyvirág 4-es cumijával adtam oda a tápot! :oops: csodálkoztam, hogy mekkorákat nyel szegénykém....
Vendég
 


Panndi, nagyon aranyos vagy, köszönöm, azt is próbáltam, ma is ittam már egyet és még fogok egyet. nem laktoherb, hanem a dm-es. Ezt lehet a more milk mellett is. Ma sört is ittam, nem alkoholmenteset, mert ebben több a maláta.
Vendég
 


Panndi,úgy csinálom, hogy fél liter vízbe teszek egy filtert, ebből iszom kettőt egy nap.
Vendég
 


amúgy én örülök a plussz kilóknak.Így legalább már úgy nézek ki,mint egy nő,nem pedig gyerek.Sőt,vehetek normál gatyókat,mert xs-es alig van.
A dm-nek is van tejserkentője?Mi a neve?Bár a héten nem megy senki,mert dolgozik mindenki.Hacsak uncsim nem..

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Beszélni én se beszélek éjjel hozzá, örülök, ha felébredek arra hogy sír és megtalálom a szobáját ( hang után megyek ) :lol:
akkor megpróbálom ezt a nem pelenkázást.

Éjjeli fény kinél van? vagy teljes a sötétség a babánál? mert mi első két nap sötétben hagytuk, majd a szomszéd mondta hogy az nem jó a babáknak. igy most egy sólámpa világít éjjel.

ezt a képet csak a fekete fehér kép miatt raktam fel, demonstrálás képpen :D

de ez a pelenka a fejéhez kitámasztás nem jön be. visszafordítja bal oldalra. mit csináljak???


Panndi,
amit Verus varrt hordozó vagy mi az jó? bejött?
gondolkozom rajta én is. még nem tudja, de ha ezt olvassa akkor most megtudja, hogy nekem is varrnia kell :D

fogyás:
én is nagyon sokat fogytam, főleg az 5 napos hasmenéstől, de elötte is ment le egyfolytában. már csak 3 kg van rajtam.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita, ennek a dokinőnek biztos sok esze van... :?

Mi se beszélünk éjjel, fény sincs, pelenkacsere sincs, sőt sírásra sem reagálunk. Sötét=éjszaka. Tudja is, és ha kajálás után felébred, csak 1-2 percet sír, mert tudja, hogy ilyenkor alvás van. :lol:

Én még 2 kg plusszban vagyok, de minden rámjön. Újra xs-es! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Eszto,en szorakoztam vele, volt h egy nap vagy 100x visszaforditottam..
kitamasztas nem jott be. addig rangatozott amig elnem fordult ugy h tudja masik iranyba donteni a fejet.
most meg amennyit szorakoztam megszokta a masik oldalt.
ki erti ezt..
nalunk nyugodtabban es tovabb alszik miota teljes sotetsegben haggyuk.
nem kell neki semmi feny. odabent is sotet volt :D
persze ha etetem ejjel kapcsolok kis fenyt..

fogyas.. hat en azert h most megneztem a tavaly nyari kepeimet.. nem erzem emg tul jol magam :roll:
de 2-3honap max es jol leszek :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó,
állítólag minél kisebb hatás éri a gyereket éjjel, anál kisebb a valószínűsége, h szopi után ébren marad. Bogika meg néha szeret fent maradni :)

Én is annyi vagyok, mint terhesség előtt, csak az úszógumik maradtak a hasamon :shock: néha úgy rámtör, h tornázzak vagy elmenjek futni, jól esne egy kis mozgás. Majd rálérdezek a dokinél, hogy mikor lehet.

Anita,
no comment a dokihoz. Vanyek hogy lehet egy pici babát 3-szor megszúrni? hogy elhet vki ennyire béna???

emese1979
 
 


Éjel én sem pelenkázom egy ideje.Mert eleinte csináltam,de nagyon felébred és mivel csend van,nem tudott elaludni.Sőt,most is alig tudott,mert csak ketten vagyunk és csend van.
Éjjel nem ég semmi,csak szopikor a lávalámpa.Az meg pirosas,és imádja.A piros fényt is szeretik,Gréti ikeás virág lámpájától is elájul,dumál neki.
Már mennék,de alszik. :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nálunk sincs fény, még akkor sem, ha hajnalban beveszem magam mellé az ágyba. nem félek, hogy ráfordulok.

Anita, ennek is babylove a neve, mint a dm-es babás cuccoknak.

Panndi, neked akartam még írni, hogy anno nekünk is kellett menni neurológushoz, úgy megrángatta Gyöngyvirágot a lábánál fogva, hogy utána már én sem bántam olyan óvatosan a gyerekkel, nem cukorból vannak! :-)
Vendég
 


Hehe, javítom magam, annál kisebb a valószínűsége és nem anál :D :oops:

emese1979
 
 


Sziasztok!

Böbi, mikor vitted haza Iringót a kórházból egy tök cuki csíkos takaró volt rajta. Azt hol vettétek? Vennék Csaninak valami férfiasabb színben!
Milyen lovaglóháj? Normális vagy??? :) :) :)

Kutyafüle, bakker, sajnálom! Reméljük, hogy kitisztul, de ha nem,. akkor hipp-hopp elintézik, csak kellemetlen... Meg mostmár én is parázok, h. valami ilyesmi van. Még mindig büdit barnázok, pedig 3 öltésem volt, és Csani már 4 hetes... Na, jövő héten a dokinál kiderül.

Esztó, király,már nyomtatok is!

Éjszaka csak pici fény van, nem tudom, hogy beszélek-e, mert kómában vagyok, és nem pelenkázom, ha csak biológiai katasztrófa nem történik...

Súly: én 2 kg-mal vagyok kevesebb, mint amikor teherbe estem. De a lábam vékonyabb, a derekam vastagabb, és egy tigriscsalád csíkjai laknak a hasamon... Nem szexi...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Anita, örülök, hogy minden OK, de ez a dokinő kattant. Nem lehet valami másikat választani? Pont elég paramami vagy Te őnélküle is!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gondoltam rakok a gyereknek egy kis Celin Diont, de felcserélődtek a lemezek, és megszólalt Rammstein :)

emese1979
 
 


hu, akkor ma jó sok újítást vezetek be :) no pelenka éjjel, és no fény. (na de a pisi nem marja a bőrüket?)

Szofi,
biológiai katasztrófa :lol: :lol: :lol: de lökött vagy :) nálunk éjjel ez volt.

nekem nem tanulnom kéne? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na akor!

Anita!
Szerintem minden oké!!!A dokinő meg...kissé érdekes :evil: Ügyik vagytok h szépen híztok,amúgy több is a gyarapodása az ilyen kis súlyú babáknak,utol kell érniük a többieket :wink:

Éjjel:sötétben alszunk,kaja elött én pelusoztam,nem érdekelte...ilyenkor a sólámpa ég,aztán újra sötét!Beszélni nem beszélek...nem is tudnék :lol: (kivételes alkalmak egyike)

Vettem ki Izust a kiságyból úgy 3körül,fogom,érzem nedves hátul.Na mondom szegény beizzadt,erre nézem...ez kaki!Olyan szinten be van dugulva az orrom h nem éreztem!!!Pedig elötte szaglásztam is.... :lol:
5re megyek új mosható pelusokért!!!Szép szinesek!Kimosom őket és holnap remélem kii is tudjuk próbálni!Most is egy mosható van rajta,az egyetlen ami van eddig :lol:

Kilók!
Én kevesebb vagyok talán 3-4 kilóval,rámjönnek a ruhák is,némelyik felső szűk mellben...de a ocim kis úszógumi ennek ellenére...

Én már kifigyeltem hogy fordul keresztbe 8)

De hát ezek a fontoskodó apák olyan édik!Nélkülük nem lennének a babók!!!
Tegnap apa fürdette,pelenkázta,öltöztette...mivel vérzett az orrom meg folyt is így nem voltam vmi fitt.Mindent le kellett ellenőriznem h jól csinálta e.Olyan édes volt :lol:

annus11
 
 


Emese,ez a 2 stílus majdnem ugyanaz :D

éjjel meg most is álom etettem. tök jól ment. most már kajálni is lusta felkelni Álmos :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tigriscsalád nálam is van :( :lol:

annus11
 
 


en sose emlekszem arra h Boro epp mennyit evett ejjel meg mivolt
csak az extra dolgokra
ha vmire nagyon felebredek en is:D
de hat biztos jol lakott ha nem uvoltott :D

amugy ezek a pelusok mar eleg jo minoseguek, nem marjak a boruket. annyit boven kibirnak ha meg megis marna azt eszre veszed ha pirosodik vagy barmi. de nalunk nincs semmi gaz e teren!! :D
a reggeli 6orasi kajanal szoktam kicsomagolni..... :roll:

Annus

meselj Izus hogyan fordul keresztbe ? :D
engme is nagyon erdekel Boro hogyan csinalja

Netti
Kép
maumau
 
 


ezekre a csikokra is biztos van megoldas,kezeles.
bnom elment par kezelesre (vagy 20ra) es az helyre hozta neki!
kerult kb 100ezrebe
de hat ha nagyon gaz akkor megeri sztem...
bar ez fugg attol kit mennyire zavar :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát elkezd fészkelődni és vhogy összegömbölyödik,aztán nyújtózik,forgatja a fejét és közben elfordul :lol: Meg emelgeti a lábait és akkor néha oldalra billen stb és így halad :lol: :lol: Na de hogy mért.....közben persze alszik :shock:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: