Új privát üzeneted érkezett!

Annus,nem baj az ha alszik.Addig örülj!
Akkor jobban vagy?Én meg most egyfolytában köhögök,lassan felébresztem a csajokat is vele,pedig már mindent csináltam,ittam meg ilyenek.
Már fejtem,meg összepakoltam.Lassan ébred Hanna,enni,csak kb 9kor akar megint mikor dokinál leszünk. :roll:
Nyekereg....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na negyed 6kor mikor mozgolódott kivettem!Nem bírtam tovább!Pelenkázás közben még nem volt magánál teljesen,de aztán felébredt rendesen.Evett,most a kiságyban mosolyog :lol: Meg nevetgél....remélem el is alszik,hátha tudnék én is!Azt hiszem ezt már nevezhetjük átalvásnak...kíváncsi avgyok h megmarad e,lehet h csak 1szeri alaklom a front miatt...fene se tudja!

Akinek átalussz a baba az éjszakát,ti fejtek közben?Nagyon sokidő az a 10 óra....a másik cicinek meg mégtöbb!


Anita!
Ha tápszert raksz akkor azt oda tudod neki adni,nem?Bár a karcagi kórház...hát nem tudom h milyenek a mostani viszonyok..... :roll: Szerencsére eddig csak látogatóba mentem mindig!

annus11
 
 


Annus,akkor lehet már nem fog éjjel felkelni.Grétivel nekem így volt.Hanna most evett,nagyon gyors volt és alszik is.
Persze viszem a vizet és a port is,de inkább kocsiban adom oda neki.A kórház,hát ahol a szakrendelő van,olyan hajléktalan szállós kinézete van,tisztaságra meg szörnyű.Épp csak berobogunk pelussal letakarom,rengeteg ott a beteg.Ahol a vért veszik....az meg még szörnyűbb.
Na majd mesélek,most indulok készülődni.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Sziasztok!

Babák nagyon szépek!

Most csak gyorsan, Zsófi este óta lázas, Fruzsinak egész este ment a hasa, pedig semmi tejeset nem ettem, csak sós mogyorót... :? Tegnapi súlyához képest fogyott is... Ma kellett volna konduktorhoz menni, lemondtam Zsófi miatt. Most itt olvasgat mellettem, Fruzsi meg a kezemben sziesztázik.

Majd igyekszem jönni...
Vendég
 


Panndi!
Jobbulást a gyerkőcöknek!Úgy látszik csak van vmi a levegőben....
Én is valószínű a hideg szélben kaptam arcüreg gyulladást....

annus11
 
 


Jó reggelt!

Anita,
drukk a dokihoz, majd jelentkezz, mi volt! Biztos minden okés lesz :D

Annus,
jól bírj Iza!! Mázlisták :lol:
Bogi is evett este 9-kor, aztán 4-kor 1 ciciből, utána fejtem a másikat... aztán szokásos hajnali hasfájás, csak most nem ébredt fel tőle, masszírozgattam neki mikor görcsölt, aztán még alszik, de én sztm lassan kelteni fogom, mert máj fáj a mellem...

Petrus meg Anika,
részemről is minden tiszteletem a tietek! Én egy gyerekkel alig bírok sokszor, nem is tudom ikrek esetében mit csinálnék :wink:

Panndi,
a csajoknak jobbulást!!

emese1979
 
 


Ja, még vmi! Megjött a TGYÁS-om, május 21-től eső része... Hát összeadva a táppénzzel, több, mint a fizum... :D

emese1979
 
 


Sziasztok!
Tegnap Riki átaludta jóformán az egész napot,erre az esti szopi után alig akart elaludni.Sírt,nyűgösködött,akárhogy fordítottam az ágyban.Aztán adtam még neki pótlást a tegnapi lefejt tejből,megette,és akkor már békésen elvolt az ágyikóban.De szerintem később aludt el,mint mi,mert mikor kikapcsoltuk a tv-t még hallottam némi gőgicsélést,de nem sírt meg nem nyöszörgött.Eszerint estére nem elég már két cici sem. :cry: Az első két etetés megy egy ciciből,a harmadik kettőből(ilyenkor nagyon sokat eszik),a negyediknél a kettőt teljesen kiüríti és szerintem megenne még pótlást,de nem követeli,az utolsónál meg írtam.Szóval azt hiszem lassan eljön az ideje,hogy kiváltsam a felírt tápot. :cry: Hiába is erőlködöm.Pedig szedtem mindent,ezt a More Milket is, ittam-ettem mindenfélét,de asszem ez genetika. Nagyim 3,anyum nem egész 2 hónapig tudott kizárólag anyatejjel táplálni.
Tegnap hosszú sétán voltunk,bordó vagy szürke ernyőt kerestem a kocsira.Hát egyik sem volt az egész árosban.Aztán a Brendonban találtam drappot,ami szinte uo volt,mint a szürke,erre kiderült,hogy 8e Ft.Na ok,néztem egy másik drappot,ami tökre elüt,de fele.Azt vettem meg.A pelenkánál igényesebb megoldás.
Ma meg megyek a dokihoz 6 hetesre.Háááát.Kivi vok.
Riki ma olyan hamar ébredt 5.15-kor és nem nagyon akart visszaaludni. :cry: Úgy hallom most is nyekereg,mindjárt behozom.
Anita!!!Mennek a drukkok ezerrel!!!!!!!!++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Emese!Én is azt néztem,hogy a TGYÁs nekem is több,mint a fizum! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hmmm,mázlista...én is alig várom már a tgyást...hgy hogy ilyen hamar megkaptad?Nekem 21én már be volt adva....ugye én még áprilisban szültem! :roll:

annus11
 
 


Ja nekem még midnig alszik Izus....pedig kelnie kéne....

annus11
 
 


Jajj mindig elfelejtem miket akarok írni.
Tegnap Riki átlépte az 5kg-ot!!5.06kg volt este! :shock: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus,
nekem a munkahelyem kifizetőhely, ill. ők intézték. Mikor táppénzen voltam ott is hamar megkaptamhóközi utalásokban a lóvét.

Kutyafüle,
kis husi akkor már Riki is :)
Az ernyőnek a kocsitokon van külön helye? Nekem is kéne, mert a kupolánk nekünk állandóan összecsuklik :(

emese1979
 
 


Riki igazi kis vasgyúró!!

Emese!
Ja így értem :lol: Hogy hogy összecsuklik a kupola?Nincs benne ilyen merevítő?Nézzétek meg lehet h össze van ragadva a 2.Nekünk is volt h tökre összeesett a kupola,erre rájöttünk h az egyik merevítő benne nem húzódott ki!

Az engem is érdekelne h a napernyőt hova lehet tenni?Bár szerintem nekem nem kell.

annus11
 
 


joreggelt!

annyira merges vagyok a legzesfigyelore....
vmit ki kell talalnunk,mert a lanyom imad keresztbe fordulni ejjel :D
es beriaszt persze.. ugrunk mindketten,vagyis csak en,mert a parom megse hallotta,csak azt ahogy ot szidtam,h nem figyel :)
erre a manom bekesen szundizik csak epp keresztbe..
aztan ugye megriadt,mert hat vissza forditom..
ugyhogy nemtudom mikor ebredt volna.. negyed 4 korul volt. de 11korul mar aludt.
aztan reggel 6 korul vartam hami utan az ebredeset
de akkor is tovabb aludt vOLNA ha epp nem riaszt be ujra........
oke h tudom allitani az erzekenyseget de ha allandoan lefordul rola mit lehet csinalni?
betennem en keresztbe is a gyereket az agyba mert elfer tulkepp..
de sztem akkor is forgolodna :D

otlet vki?? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket Léna nevében is: D

Hú, szuper éjszakánk volt, az eddigi legjobb :D
Léna 9 előtt már ágyban volt, 9-kor aludt is, de nem volt semmi hiszti, szépen magától elaludt. Utána csak 4 után kelt, amikor is szintén rögtön vissza is aludt szopi után. 1/2 8-kor keltünk. 1/2 9 óta meg megint alszik......Hát ezzel kiegyeznék :wink: :P

Szofi!
Aranyos a történet a kutyival :D

Anita!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Kutyafüle!
Ha Léna is sokat alszik napközben, vagyis szó szerint nincs fent, akkor este nálunk is nagyobb a hiszti....meg reggel is korábban ébred, nem akar visszaaludni.
Tegnap azért aludt már 9-kor, mivel du. 1/2 5 után csak el-el szunnyadt, nagyot már nem aludt.
Gratula a kilókhoz! :D

Annus!
Jobbulást kívánok, remélem hamar kilábalsz ebből a kórságból!
Izus nagyon ügyi, hogy ilyen sokat aludt!
Nekem a fiúknál mindig akkor volt probléma a tejcivel, mikor elkezdtek 10-11 órákat aludni éjszaka..... :(
Most ha Léna is elér egyszer ide, nem tudom, mit csináljak. de vagy fel kell keltenem enni, vagy le kell majd fejnem a tejet, mivel tuti csökkenni fog a mennyiség és pótolni kéne, ha ilyen sok idő kimarad a szopiban.

Andi!
Csajoknak jobbulást!

Mi is ma a brendonba szeretnénk menni, ilyen aventes tejgyűjtő kagylót szeretnék venni, mert nekem is rengeteg elfolyik napközben, meg főleg éjszaka, kíváncsi vagyok, mennyi, hátha érdemes lenne elrakni.
Várom Lénust, hogy felkeljen :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Netti!
Na ezért nincs nekünk légzésfigyelőnk, mivel sokszor ezt olvastam, hogy mindig beriaszt fölöslegesen.......
Sajna nincs ötletem, mit lehetne csinálni :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!

Hát ez az,nekem is ez a bajom h nehogy a tej lecsökkenjen!Hát max én kelek és fejek!Ennyi!A férjem amúgy is kel 4kor,max felébreszt engem is :wink: De csak azért nem akarom kelteni...ha már egyszer át akarja aludni az éjszakát!


Netti!
Nekünk nincs légzésfigyelőnk...de a fordulással én is hadi lábon állok...nem tudom h mit csináljak,folyton keresztbe áll....csak ha nincs elég hely akkor felébred mert nekimegy a rácsvédőnek....már nem tudom mit csináljak,már ott járok h kikötöm az ágy közepére vmi gumipókkal :lol: :lol: Félek h vmi baja esik a nagy mozgolódásban...amúgy nem takaróval alszik éjjel,szóval azt nem tudja magára húzni de akkor is!
Férjem ötlete:rakjam hasra...hát kipróbáltam,a gyerkőc ugyan úgy elmászott,csak még sírt is közben.....utál hason lenni....

annus11
 
 


Durva, hogy fél 5-kor itt levelezgettek!
Meg az is, hogy Izus 10 órát alszik. Hihetetlen számomra.

Voltunk ma védőnőnél, 5 hetes, 4600g és 56 cm. Jók vagyunk :-)
pumuklii
 
 


Zsófinak jobbulást! Annus, neked is!

Én se szeretem a légzésfigyelőt, vissza is adjuk, kölcsönben volt nálunk.
pumuklii
 
 


hat lassan mar en se tudom mi legyen a legzesfigyelovel
persze hasznos meg minden..
de ha allandoan felkelti a gyereket azert mert szegenykem keresztbefordul az eleg gaz..
de amugy meg miert fordul keresztbe? :D
nem ertem miert nem alukal szepen egyenesen :oops:

Annus
amugy Boro is utal hason aludni,sot leginkabb lenni is..
de hat muszaj erosodnie a hatizmanak ugyhogy megkinzom mindig.. :roll:
Izus aldott jo baba h alszik renduletlenul ejjel :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Annus!
A melóhelyem nekem is kifizetőhely, így a TGYÁS-ról nem nyilatkozom, viszont 28-án adtuk be az anyaságira, meg a családira az igényt, és már el is költöttük! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok

Légzésfigyelő: megvettük, egyszer használtuk, de mivel percenként rohangásztam be a gyerekhez mert beriasztott azóta sem kapcsoltam be.Ráadásul ez pont abban az időszakban volt amikor még amiatt is idegeskedtem, hogy mennyit szopizik Nóri, mert akkor vlt hogy mértük kaja előtt és után is mérleggel. Asszem be is diliztem volna a légzésfigyelővel...

Csajok, tegnap este történt valami amit nem értek.
Segít valaki hogy mi volt ez?
Szokásos módon 11 órára jött ki a kajálás, megetettem, szopi + tápszer ahogy ez estére lenni szokott. Leraktam aludni, de nem aludt el, sőt, ringatni kellett meg játszani vele, aztán ez negyed óráig hatásos volt, de apa látta hogy éhes nagyon. Semmi nem segítet, az öklét ette, mint mindig amikor éhes. (El kell mondanom, hogy míg én 11től aludtam 1 órát a síró gyerektől is simán, mert olyan hulla voltam, addig apa ébren volt vele,, ringatta, beszélt neki, tartotta a frontot pedig ő is dög fáradt volt). Na lényeg a lényeg, hogy éjfélkor aztán apa keltett hogy enni kell mert nem alszik és éhes, így kapott kapját megint, szopi + még 25 ml tápszer és aztán elaludt. Mi történt?
Eddig olyan jól ment minden, 11kor evés,elég volt neki a megszokott mennyiség most meg egyszerűen nem volt elég . :?

Erről jut eszembe, tejecske nekem nem elég még mindig :( , gyerkőc egyre többet eszik nekem meg egyre kevesebb a tejem. Urtica Urens-t nem lehet túlszedni és ezzel tejet apasztani? Mert egy tubussal már beszedtem, de más a következőt kezdem. Nehogy pont rossz hatást érjek el.

Jaaa, ma vagyunk egy hónaposak, hurrá. :lol:
Vettünk gripe watert, tegnap adtam először, kíváncsi leszek.
Az jutott eszembe, hogy nem lehet hogy az csinált a gyereknek étvágyat? Mert valahogy azóta hogy tegnap először kapott ilyet, mintha azóta enne többet...(de lehet csak ezt is bemagyarázom...)

Ma 14:55re megyünk csípőszűrésre, kíváncsi leszek. Ezzel az ortopéd dokival elvileg ha nincsen baj nem találkozunk többet ugye? Mert akkor nem adok neki pénzt...most épp nem állunk valami jól anyagilag... :cry:

Fabri? Merre vagy? Lemaradtam valamiről? Vagy elvesztél?
Mondjuk nem tudtam mindent visszaolvasni de már oldalak óta nem írtál... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Nálunk is tegnap volt először, hogy nem aludt be egyből az esti szopi után. Fél 10-kor aludt el, addig bambult.

Ortopéd doki még visszarendel 4 hónapos kontrollra. Nem kell neki pénzt adni, nekem eszembe se jutott.

Én meg a májusi utalással kaptam másfél havi táppénzt, meg 21 nap tgyást (ennyi pénzt rég utaltak nekem). Csak nem értem, mert nemrég adtam le a cégnek a taj számot meg a születési anyakönyvi kivonatot, meg a 21 nap nekem sehogy se j9ön össze, 11-én szültem...
pumuklii
 
 


Pingi,
szerintem ne aggódj azon, hogy többet evett, nem mindig azonos az étvágyuk. :)
Amúgy én is simán tudok aludni ha fáradt vagyok, hogy sír a gyerek :shock:
Én se adnék és nem is fogok adni az ortopéd dokinak.
Amúgy 25-én megyünk, akkor már túl lesz az 1 hónapon, és korai csipőszűrésre küldtek minket, mert laza neki... hát ennyit a korairól, f*szán vannak ám időpontok...

Képzeljétek, most ettünk, betettem a kiságyába, arra felébredt, de nem hisztizett, már alszik is :) igaz reggel 8 óta szórakoztattam :)

A teszveszen meg lőttem egy pihenőszéket, rezeg meg játékhíd is van rajta, most már napközben mikor fent van, elnézelődget, eddig csak a mózesbe tudtam tenni...

emese1979
 
 


TGYÁS-t én is megkaptam, hát mit mondjak, Zsófinál szebb összeg volt :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk már 3 napja áll a bál.Egésznap alig alszik a pici, éhes, fáj a hasa, cicit akar.Már nem tudom mi legyen mert óránként mellre kéreckedik eszik10-20-ml-et és bealszik.Utána felkelti a hasa és akkor meg azért nem alszik.Aztán mikor elaludna megint megéhezik.Már nagyon fárasztó mert nem akarom egyedül hagyni se a kiságyban se a babakocsiban.Üvölt, vörösre sírja magát.Szerencsére éjszaka alszik és csak 2-kor kel enni.Nem tudom mi van vele napközben,talán a meleg.

Látom hajnalban jól elvoltatok.Én aludtam:d

Légzésfigyelő,
szerintem nem nagyon kell.Én mikor nem vagyok bennt a szobában akkor benézek néha rá és kész.Éjjel vele alszunk, de olyankor is néha felkelek és rápislantok.

KépKép
harhaj
 
 


Én pihenőszékbe még mindig nem teszem sokáig, csak ha nagyon muszáj, de 10 percnél tovább nincs benne egy nap.

Köszi a jobbulásokatz, Zsófi már nem lázas, most épp alszik, Fruzsinak már nem megy a hasa, úgy tűnik, az olajos magvakat sem bírja :?
Vendég
 


Halihó!

Tegnap nálunk is nyügi nap volt.
Dóri!Lili sem akart sokat enni tegnap, akárhogy tömtem volna...pedig tegnap pont sok tejem volt....ma meg so-so. Bakker, pont amikor habzsi-dőzsi lehetne, akkor nem éhes.... :?

Netti!
A férjem tegnap amikor hazajött, KIKAPCSOLTA a légzésfigyelő pittyegését... :cry: :cry: :cry: Pedig engem úúúúúúúúúúgy megnyugtatott, totál hozzászoktam. De a párom szerint ez nem normális, muszáj kicsit lazábban hozzáállnom a témához. Nem bestresszelni, ha egy nap fele annyi kaját eszik, mint szokott.....
Ez nekem még nem nagyon megy....olyan picike, nem hízik olyan rohamtempóban és persze én vagyok vele egész nap, így én látom, hogy délutánonként pl. hogy hisztizik.....

Lili nagyon anyás....már most.....főleg estefelé...
DE! Legalább nem kell neki a cici már, elég ha az ölemben lehet.....
Bár erről is megpróbálom kicsit leszoktatni, azt szeretném, ha már attól megnyugodjon, ha a közelemben van, lát, hallja a hangom stb.
Szóval a standard pross. ilyenkor: ölben megnyugszik-elalszik-vissza az ágyba/babakocsiba, 10 perc múlva rájön a trükkre, majd újra.....ezt játszuk d.u. 5-8 között!!!!!

Tényleg kicsit lazábban kellene hozzáállni, de olyan nehéz.......

Panndi!
Hogy vannak a kiscsajok?????????????????

Kép
mozza
 
 


Hellóbelló!

Na, nálunk minden OK kivételesen.

Panndi, jobbulást a lányoknak!

Pingi, szerintem semmi extra. Evett, aztán picit még éhes volt, ennek bármi oka lehetett. Aztán bemérgelte magát, bömbizett, amitől még áhesebb lett, és kellett neki újra adni. Hát ez nálunk rendszeresen előfordul.
Pl. eszik, utána ébren van, és trotyizik, meg büfizik, ergo felszabadul hely a pocóban. Rájön, hogy még enne. Elkezdi az öklét enni, aztán sírdogál, aztán ordít. Én próbálom az időt húzni picit. Aztán addigra már olyan éhes és fáradt, hogy mikor kap cicit, gyorsan bezabbant, és már horkol is! :D Nálunk ilyesmi történik, de szerintem ne aggódj, főleg, ha egszeri alkalom volt.

Jézus, Emese, Boginak szegénynek hajnalban is fáj a pocakja? Erről eddig lemaradtam. Meg szegény Te!!! És van egy atom pletykám, mindjárt küldök privit!

Na puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Én még sem táppénzt (február óta), sem Tgyást nem kaptam....... :evil: :x :evil:

Az egyszeri anyasági támogatást mikor küldik? Van aki már megkapta?

Kép
mozza
 
 


mozza, én megkaptam, elég hamar.
Vendég
 


Mozza, nem mondod, hogy képes voltál pittyegősre állítani??? Hát nagyon jól tette a férjed, hogy kikapcsolta!
Nálunk is be szokott risztani, ált. 1szer 2szer naponta, még kibírom. De ha látom, hogy agyerek békésen alszik, és a tököm tele van, akkor én is kikapcsolom a fenébe... Jó hogy van, de jó, hogy van rajta kikapcsoló gomb! És persze csak a normál üzemmódot használjuk (sound+movement).

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


És még egy, aztán befejezem. A bölcsőhalál nagy biznisz, és persze, senki nem szeretné, ha ezen múlna a gyereke élete. De egy érdekesség:
a védőnőm mondta, hogy 34 éve (!) van a körzetben, és még egyetlen bölcsőhalott gyereke se volt! - elgondolkodtató. Szerintem nem az én Csanádom lesz az első...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na csináltam fini húslevest!Ez kell nekem eben a sz*r időben!Annyira jól esett!!!Meg rántott húst is csináltam :wink:

Hát lehe én leszek a kivétel aki későn kapja a lóvékat...mondjuk anyaságit csak 2 hete igényeltem....de a melóhely nem kifizetőm,szóval a tgyásra lehet többet kell várnom...a pénzt én is el tudnám költeni igen gyorsan :lol: :lol:

Mozza!
Igaza van az uradnak!Viszont neked meg abban h egész nap te vagy vele!Te ismered jobban!Néha én is felhívom emiatt sz uram figyelmét...aki néha okoskodik nekem :lol:

Harhaj!
Szegény :( Én este alszom,hajnalban meg már kukorékolok :wink:

Pingi!
Valószínű h megint nőtt az adagja!Nekem tegnap este Iza kb 180at evett.....lehet azért aludt sokáig 8) Az apja mindig méri,én csak néha h lássam épp mekkora az adagja!


Ma tiszta nyugi Iza(a szokottnál is)Ugye evett negyed6kor,aztán fél9kor,majd most fél1kor!Jelenleg a kiságyban,csendben nézelődik :lol: Meg is nézem hátha elaludt a drágám :wink:
Persze este ha hazajön az uram tuti fenn lesz és nem fogja elhinni h a gyerek egész nap alszik,csak mikor ő itthon van akkor vágyik szórakoztatásra különben sírás van :wink:

annus11
 
 


Sziasztok,
csak bekukk, aztán tanulok.

voltunk ma 1 hónapos vizsgálaton, minden OK (bár miért is ne lenne)
én is jobban vagyok. vettem normaflore-t,de addigra már nem voltam rosszul.
nálunk nyugalom és béke van, as usual :)


Mozza,
hogy birtál a pittyegéstől pihenni? :)
mi is levettük a hangját.csak éjszaka van bekapcsolva, nappal velem van a nappaliban, a pihiszékben vagy a sarok garnitúrán.

Annus,
hogy vagy?

Panndi,
jobbulást a csajoknak.

Harhaj,
kitartás!

kérdés:
Álmos ha ébren van mindíg balra fordítja a fejét és nézelődik. jobbra szinte soha.ez normális?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hahó!
Na, ma kicsit rendesebben eszik a gyerek... De majd a nap végén kiderül... :)

Légzésfigyelő nálunk időnként működik, ha nem felejtem el bekapcsolni... :oops: De ez egyébként a koraszülött babáknál rossz, szóval jobban kéne figyelnem, tuti nem használnánk ilyet, ha Petrus nem intett volna mindenkit, hogy ezt azért jobb beszerezni... Úgyhogy legalább akkor tudnám, ha nem venne levegőt, mikor be van kapcsolva.. :lol: Nekünk még 1x sem riasztott.

Azta, Iza mekkorát aludt! Grat.! :) Örülök, hogy jobban vagy, Annus!

Panndi, annak is örülök, hogy a lányok jobban vannak. :)

Pénz, hát nekem fogalmam sincs, mi a helyzet... Majd küldik a bank mittoménmicsodát, amin a számlám forgalma le van írva 1 hónapra, abból kiderül, mit mikor kaptam, ill. nem kaptam. :)

Evések: hát, látszik ezek szerint, hogy ingadozó az étvágy... :) Egyébként, ha nem aludt be, nem biztos, hogy azért volt, mert éhes volt, csak ébren megérezte, hogy már nincs annyira tele, és ezért szólt, hogy akkor kér még. :) Nálunk este 9 és éjfél között szoktak gyakori evések lenni, pont azért, mert akkor nem alszik egyáltalán a kislegény. Tenap is egész sokat behozott a napközbeni lemaradásból este.

Már ébredezik, rásegítek, mert nagyfiam alszik, és etetés után még én is aludnék, ha lehetne... :)

Kutyafüle! De nagyfiú már Riki!

Anita! Mi volt a dokinál???

Pusz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Bocsi-bocsi, tudom, hogy ez már volt téma... Figyelnem kellett volna... Szóval a dokinéni aszonta, hogy a prevenar oltást adassuk be, a rotat viszont nem kell. Én hallgatok rá, de örülnék, ha röviden leírnátok, hogy ezzel mik a tapasztalataitok?

Pusza!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
várom a pletsikat, azok mindig jók :) :) főleg, mikor az ember bekorlátozódik egy 3,5 hetes gyerek ellátására :)

Az utóbbi időben Bogi eszik 9 körül, utána csak 2-3-4körül kel, viszont ált. kaja után megfájdul a pocija, tekereg össze-vissza. Jobb esetben nem ébred fel rá, és kb. fél óra múlva jobb, és aludhatok tovább, de van,hogy felébred rá, na az kemény :(

Mozza,
az anyaságit mi kb. másfél héten belül megkaptuk.
Hú, én sem bírnám pittyegtetni a légzésfigyelőt :shock: nálunk úgy van beállítva, h csak riasszon, de eddig csak 1szer riasztott be tévesen persze...

Pingi,
várom a gripe waterről a tapasztalaokat :) én várom mint a messiást, hátha...

Annus,
húsleves, nyami, szeretem nagyon én is!!

Esztó,
tessék tanulgatni ám! Nem a neten lógni :D
Álmi mennyit szokott lenni a pihiszékben? Elvan benne? Remélem beválik majd nálunk is.
Bogi is sokszor balra fordítja a fejét, én van mikor átfordítom neki. A kórházban még a gyógytornászt kérdeztem, ezeket tanácsolta: zenélő forgót a másik oldalra tegyem, ha fent van és beszélsz hozzá, a másik oldalról tedd, a kiságy úgy legyen, h a fény a másik oldalról jöjjön. Meg állítólag összehajtogatott pelenka mehet a bal lapockája alá.
Próbáld amit Netti ajánlott (fehér lapra fekete pöttyök) a másik oldalára tenni, nálunk az is bevált, elnézegeti vagy negyed óráig, közben jókat csücsörít :)

emese1979
 
 


Sziasztok!

Te jó ég, itt hajnali party megy? ha ezt tudom, csatlakoztam volna.

Esztó, nem, nem normális! Forgatgatni kell a másik oldalra, ha szükséges, textilpelussal kitámasztani. Nálunk is ez van, Iringó is balos! :-) (Bár ezt csak pasikra szokták mondani! :lol: :oops: )

Mozza, nagyon jót nevettem a csipogáson! :-) Ha az megnyugtat, tedd látható helyre és akkor a fénye is meg tud nyugtatni!

Netti, angelcaros? Van rajta szabályzó, próbálgasd erősebbre, gyengébbre tenni, hátha valami bejön. Nekn még soha nem volt téves riasztás csak akkor riaszt, ha merül az elem. Mint pl múlt éjjel....

Panndi, jobbulást a csajoknak!

Táppénz: február óta semmi, a többit meg még el sem kezdtem intézni, mert Apa tegnap hozta haza a születési anyakönyvit.
Vendég
 


Sziasztok!Megjöttem a dokitól.Hát remélem Anita jobb híreket hoz.
Sajna jól tudtam én,hogy nem normális a 7 hetes vérzés. Az van,hogy a lepény ugye a csaszi miatt rendesen kivette,azzal nincs gond.De mivel hátrahajló a méhem,és túl gyorsan zárt a méhszájam is,nem tudott a trutyi kitisztulni belőle rendesen.És az nem maradhat bent,mert begyulladhat.(a nagyon büdös folyás-vérzés jelezhet gyulladást is,figyeljetek oda!) Szóval kaptam méhösszehúzót,és ha nem hat egy hét múlva,akkor szerdán küret.A doki holnap akarta de tudja,milyen fosós vagyok,így kaptam egy szalmaszálat. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Még vagyok, csak csengetett a postás.

Apás okoskodás: Én uram közölte, hogy nem érti, hogy miért olyan macerás nekem 2 gyerekkel lemenni a boltba. (Mi a 2.-on lakunk, babakocsi a földszinten. Iringó a babakocsiban, Gyöngy össze vissza futkározik meg pakol a boltban. otthon, babakocsit le, emeletre fel, 2 gyerekkel meg szatyrokkal - leizzadok minden alkalommal). na mondtam, hogy ha ilyen nagyokos, akkor tessék, lehet megmutatni, hogy Ő hogyan csinálná és én majd eltanulom tőle. Azóta kuss van.

Netti, a fekete pöttyöket hoy csináltad? Rávarrtál anyagot vagy filctollal?

Szofi, a mi gyerekorvosunknak a 2 kisfia pont az én két lányommal egyidős, én mindig azt kérdezem meg tőle, hogy Ő a saját fiainak beadatta-e? Ő csak a prevenart adta be nekik.
Vendég
 


Szofi!
Nekem a védőnő mondta h a rotát szerinte nem kell,én is így gondoltam...pláne h nincs 34ezer Ftom,aztán a végén lehet h ki is köpi.....Meg sokaktól hallottam h beadatták aztán mégis elkapta,na az meg aztán végképp dühítene!Prevenal mivel ingyenes azt kérjük :wink: A kötelezőt meg ugye kapjuk :wink:

annus11
 
 


Na, jó, tudom, hogy a pityi tényleg túlzás volt.....de a mi dokinénik a kiságyban alvást favorizálja napközben is. Így ált. csak délután van velem Lili lent....és nagy a házunk.....ha lent vagyok, akkor engem megnyugtatott, hogy hallottam a pityit...de tényleg túlzás. Meg kell szoknom, hogy nincs.

Alig várom, hogy eljussak a Brendonba és vegyek lentre egy járókát, hogy Lili velem legyen és mégis vízszintesben pihizzen....az autósülés azért nem a legtutibb a gerincének, a babakocsi meg szűk neki, nem tud mozogni, csak háton nézelődik...azt meg hamar megunja.
Érdeklődő már a drágám! :lol: Úgy szeretem a kis kukkolóst, imád nézelődni. Csak rá kell szoktatnom, hogy ne csak a vállamról élvezze, hanem akkor is ha velem van, de nem rajtam. :roll:

Na, megyek lassan szopi time

Kép
mozza
 
 


Emese,
a pihi szék nálunk tuti.bár gyakorlatilag bárhol elalszik és elvan :)

Na akkor átforgatom a fejét.
ez a fekete fehér őrület nálunk már az elejétől van. apa letöltött mintákat, kinyomtatta, lelaminálta. úgyhogy ezek mennek.

Böbi,
köszi neked is :) megpróbálom a textilpelussal kitámasztani, mert már elforditottam de visszaforditja, meg beszéltem is hozzá, le se sz@rt :) bámulja tovább a másik oldalt.

borzasztóan bűzlik a gyerekem. de olyan édesen alszik :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mi is húslevest ettünk :-)

A pittyegés azt jelenti, hogy pittyeg, ha levegőt vesz a gyerek?

Szofi
én nem kötelezőből csak a prevenart adattam be, azt is 2 évesen (Akkor már csak 1 kell)
Gondolkodtam még a kullancs ellenin, de azt mondta a doki, hogy egyelőre ne terheljem azzal, meg lyme kór (így kell írni?) ellen úgyse véd, fertőzött kullancs meg ritka mint a fehér holló. Figyelni kell, hogy van-e benne kullancs és kész.
pumuklii
 
 


Kutyafüle, hát ez nem jó hír!!!! De jó, hogy a dokid odafigyelt rá és nem lett baj belőle!
Vendég
 


Kutyafüle
megy a drukk, h kitisztuljon. A küret az altatásos kisműtét?
Egy ismerősömnek se állt el a vérzés, neki bennmaradt egy darab a méhlepényből. Antibiotikum + kiszedték azt a kis darabot.

Maja is állandóan az egyik oldara fordult, én csak megcseréltem a helyét az ágyban. Lehet Kolosnál is kell majd.
pumuklii
 
 


Pumukli,állítása szerint nem szeretne elaltatni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi,
apa innen töltött le ábrákat:

http://www.sosmart.com/0-3months.html

Kutyafüle,
remélem rendbe jössz hamar!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: