Új privát üzeneted érkezett!

Anikó,én is igény szerint szoptatom/etetem.Nekünk is volt már ilyen....Hanna ilyenkor nem éhes,csak bújhatnék,komfort szopásnak hívják,úgy tudom.De hát nem lehet egész nap bírni,főleg hogy nekem még van 1 lányom is mellette,aki igényel.szóval én úgy oldom meg ha ilyen van,hogy cumit kap és max mellém fektetem,vagy ha dolgom van,akkor bebugyolálom és a pihiszékbe megy.De az a leghatásosabb ha mellé fekszel és cumit adsz neki.
Böbi,mi is ketten,izé hárman :lol: fürdetünk és ordít közben.Apa jövőhéten éjszakás lesz,hát remélem anyu jön segíteni.
Vasalnom kéne én meg itt ülök. :roll: De a kicsik el vannak,Hanna visszaaludt,Gréti mesézik

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anikó
Maja is olyan volt mint Blanka. Nem tudom mi a megoldás. ELaludt a cicin, aztán fél órá múlva éhen akart halni. Igy utólag arra gondolok, hogy mindig csak a tej elejéből evett, ami álmosít. Elaludt rajta és persze, hogy felébredt, mert nem lakott jól. De lehet, hogy csak utólag magyarázom bele.
Szopi után rajtam aludt, mert ha leraktam akkor sírt.

Ezt most nem csinálom, Kolos nem is akarná. Őt 2-3 óránként etetem, vele működik. Minden gyerek más...

Én hagytam Maját, aztán pár hónap múlva ki tudtam húzni először 2 óránkénti etetést, aztán egyre többet.
pumuklii
 
 


10 óta csak rajtam van, egyértelműn szopizni-cumizni akar. Most is egyből nyugi lett, h szopizhat. Cumit kiköpi, többször próbáltam. Megint hidegfront van?! Semmit nem tudok így csinálni- netezni kb., bár megfájdul a hátam... kivagyok.

Tényleg mindenki más babája rendszerető 3-4 órás evő? Vagy csak a "rendetlen" babák anyukája nem jön a netre? :?:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Pumukli, csinálok majd képet és megmutatom. Ez egy nagyon nagy vödör, most még elvész benne a lányka. Kb 6 hónapos korig lehet használni.

Anikó, ha jó mélyen bealszik a ciciden, akkor is sír, ha leteszed? Felébred? Lehet, hogy azért sír, mert nem tud másként aludni. (Bocs ha hülyeséget írtam, de erre vagy a cumizásra tippelek én is).
Vendég
 


Köszi lányok. Pumukli: pár hónap????? Hogy bírtad?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó!
Valószínű ők nem írnak,mert rajtuk lóg a gyerek :lol: :lol: :lol: Amúgy front van....

annus11
 
 


Anikó
Állandóan neteztem, nagyon naprakész voltam cikkolvasásban, meg cseteltem sokat. Szar volt, mert kajálni is alig tudtam. Férjemet mindig nagyon vártam haza. De napról napra jobb lett...
Lehet rosszul emlékszem, de 6 hétig biztos ilyen volt. Az elejét leszámítva, amikor még aludt néha többet is.
De éjszaka szerencsére soha nem volt gondom vele...

Ezért írtuk Böbivel, hogy mi kicsit elrontottuk, nem szabadott volna hagyni rajtunk aludni, mer nekem állandóan cicit adni neki. Lehet pár nap sírás lett volna, de utána megtanulta volna a rendet. Csak akkor ebbe nem gondoltam bele, gondoltam majd kinövi, meg sokan azt mondták, hogy az első 3 hónap szívás, utána jobb lesz.
pumuklii
 
 


Húha...ettől félek, h megszokja, h rajtam van. Mert egy darabig csinálom ezt, de sokáig nem lehet. Azt írják ugye mindenhol, h ilyenkor még nem lehet elrontani- mennyi idősen van a határ? Szted elrontottad Maját? Miben nyilvánulna ez meg? A gond az, h egyszerűen nem bírom hallgatni, ha sír, megszakad a szívem...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nekem azt mondták, hogy az első 6 hétben nem lehet elrontani.

Úgy értem, hogy azt rontottam el, hogy rajtam aludt állandóan, kapott szopit állandóan. Aztán amikor már gáz volt nekem is, akkor leszoktattam, kitoltam a szopikat, ágyban aludt stb..
Szóval elrontottam, hogy hozzászokott ezekhez.

Majának nem volt cumija, lehet azt kellett volna adnom neki pár szopi helyett.

Próbáld ritkábban szoptatni, rakd le többször az ágyába, játszani is, hogy hozzászokjon, megszeresse.
Lehet lesz 1-2 sírósabb napod, de után jobb lesz.
pumuklii
 
 


Visszanéztem az akkori képeket.
2. hónapban, amikor rájöttem, hogy szeret hason aludni, már többet aludt napközben is és ugye nem kézben.
És akkor egyre többet aludt, egyre ritkábban szopizott, lassan sokkal jobb lett.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Hétvégén telken voltunk, csak tegnap későn jöttünk haza:)

Nem tudom, mi van ma, de Léna 8-kor kelt, 10-kor visszaaludt, azóta is alszik.....na jó, 1-kor félálomban megetettem, mert már folyt a tej 1000 felé :lol: De ő nem is igazán ébredt fel rá....
Éjszaka is 1x kelt csak 1/2 4-kor.

Úgyhogy ma takarítottam egész nap, meg főztem, mostam :D

Annus!
Hú, de ügyes Izus, hogy így tartja már a fejét! :D
Bátor vagy az eldobható pelussal, nekem tuti nem lenne kitartásom hozzá :(

Eszter!
Léna is pont így alszik el, ahogy Álmi :D
Cuki nagyon!

Emese!
Nekem is úgy fekszik Léna a hordiban, ahogy írtad, olyan magzati pózban, de neki tetszik nagyon :wink:

Happy pelust én használtam a fiúkkal, nekünk annó nagyon bevált. Most még nem vettem.

Anita!
Léna már volt vásárolni velünk, de plusz réteg tényleg kell. Pedig ő kisebb is sokkal, mármint fiatalabb :D

Andi!
Jaj de cukik a csajok ezekkel a frizurákkal :lol: :lol:

Mi tegnap a gyerekszigeten voltunk, Léna végigaludta az egészet, szokása szerint, fiúk meg élvezték, de a dodzsem tetszett a legjobban..... :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tegnap óta mi is próbálkozunk a hason alvással (nem csak rajtam, mert ott megy :wink: ). Remélem, kialakul majd vmi rendszer, ill. nem szoktatom hozzá, h ugrom, bármi van.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Dobok én is 1-2 képek Lénusról, igaz 1 hetesek.....

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Anikó! Én azért jövök ritkán, mert egész nap rajtam lóg a gyerek. Egy idő után már kézben sem jó neki, csak a cici nyugtatja meg. Cumitól öklendezik. Este is 4-5-ször ébred fel, mire végleg elalszik, és minden ébredésnél csak cicivel alszik vissza. Ha ébren van vagy cici vagy ringatás. Nálunk olyan nincs, hogy leteszem és el van. Ordít.


Érdekelne, hogy hányunknak volt valamilyn módon indított szülése? Én összehozom az indított szülést a baba nyugtalanságával. Kiváncsi vagyok másnál van e összefüggés?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anikó, ne aggódj, S is sokat lóg rajtam. Sőt :).
J is ilyen volt, vele nagyjából 5-6 hetesen kezdtem bevezetni a háromórázást, akkor már partner volt rá. S-nal korábban akartam, de nagyon nem vette a kanyart, ezért visszatértem az igény szerintire. Terveim szerint nemsokára megint elkezdem a háromórázást vele, most már nagy és súlyos is, talán bírni fogja.
Elrontani nem fogod, nagyon picike még! És semmit sem csinálsz rosszul, normális, ha nem bírod a sírását!
kalloni
 
 


Reny, Kalloni megnyugtattatok! Köszi!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Reny!
Nekem progi császár volt és Léna tök nyugis, annó Leon is progi császár volt és ő tényleg 24 órából 20-at min. aludt. Egy mormota volt, ma is imád aludni.....
Szóval nem tudom, van-e összefüggés..... :roll:
Egyébként este Léna is baromi nehezen alszik el, többször be kell menni hozzá, visszatenni cicire, mert megy a műsor. A cumit ő is utálja, szintén öklendezik tőle, pedig már 3 fajtát próbáltam.
Ez az esti műsor van kb. 1/2 7-7-től 10-ig. Néha 1/2 10-kor már alszik....Ettől eltekintve meg tök jó baba, eszik-alszik. Ki érti ezt???

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Csajok, bocs, most csak két szót! Köszi szépen a segítséget, akkor lehet, h. normális... Nem is a barnázás, inbkább az "illata" aggaszt. Enyhe záptojás...???
Na mindegy. Senki ne aggódjon. Sok puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jah!! És lehet-e enyhe szénsavas ásványvizet inni? A férjuram azt vett 2 kartonnal véletlenül szénsavmentes helyett...???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi,Léna milyen ari.Csini a kis csajos rucikban.
Anikó hidd el nálatok is beáll majd valami rendszer.
Reny,van abban valami amit írsz,mert az indítással megzavartak valamit,vagyis a baba nyugalmát.De nem tom,mivel nekem nem volt az ,Hanna amúgy elég nyugis manó.
Már mindent megcsináltam,menni kéne ki,de Hanna még alszik.Mondjuk ma még nem is aludt,csak most.
Vasalni kéne még,de ha belefogok tuti felkel,és elől meg nem hagyhatom a vasalót,meg a deszkát Gréti miatt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi nyugi,nekem is olyan szagú volt míg el nem múlt ,végig.
Szerintem ihatsz.Sőt én most mindent eszek mértékkel,hogy szokja kisasszony a dolgokat.Pl cseresznyét pár szemet,következő nap már picit többet.Így nem érzékeny Hanna eddig semmire.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


SZofi
én iszok szénsavasat. Sör is az :-)

Reny
nekem mondta a doki, h vízben született babák nyugisak, igaza volt.

Léna nagyon cuki. Jó a répás textilpellusa.
pumuklii
 
 


Reny, Anikó
nem lehet könnyű ez az állandó cicizés.

Barbi,
Léna is nagyon cuki,kis husi.:)
Rájöttem hogy a Noel visszafelé olvasva Leon :) tök jó.

Pumuki,
hát igen a vidéki levegő fejbever mindenkit :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szombati kiránduláson:

Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, Szofi, nekem sem Givenchy...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi! Mikor Mira 1 hetes volt, vissza kellett mennem a kórházba, mert begyulladt a gátam. Akkor mondtam az orvosnak, hogy döglött állat szagom van konkrétan. :oops: Azt mondta, hogy ez normális.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na csak amit eddig visszaolvastam...

Anikó,
ismerős szitu... Bogi dettó ilyen volt, most már javulgat! (mondom miközben a karomban van :)
Bogi is ált. cicin szeret lenni, megtömi a hasát, bealszik, felveszem, 5 perc, szemek kipattannak, és sír. mi 2-3szor hagytuk ilyenkor sírni, sajnos sírt sokat, én is, de most már ált. 10 perc alatt megnyugszik. de mindig megnézem, nem-e a hasa fáj, nem büfiznie kell-e, stb.
Napközben amit írt Annus is, kicsit szórkoztatom, zenét hallgatunk, bszélgetünk stb. Az esti fürcsi után viszont nincs kegyelem :)

Amúgy nagyon szép Blanka és Léna is!!!!

emese1979
 
 


Anikó,
ami nálunk az estek 70%-ában beválik, ölben ringatás, majd ha attól bepilled, be a babakocsiba - erre felriad, de tologatom, és egy idő után alszik tovább, a teraszon még jobb...

Annus, Pumukli
jó sokszor esznek a babák! Bogi ált. csak hatszor... :shock:

emese1979
 
 


na gyorsan!
Lementem a dokihoz!Szerencsére hamar észrevett az aszisztens és behívott elöbb,nem is gondoltam volna....A lényeg h arcüreg gyulladásom van.Mondta h írna fel gyógyszert ha nem szoptatnék,de inkább szoptassak!Babának nem lesz baja,csak nekem lesz szarabb.Mondta h folytassam a kamillás gőzölést.Ennyi!

annus11
 
 


Ja és nagyon szépek a babák!!Léna hogy felhúzza a lábaitIzus már nem...hason is kiterül mint egy béka :lol:

annus11
 
 


VKI!

"Tényleg mindenki más babája rendszerető 3-4 órás evő? Vagy csak a "rendetlen" babák anyukája nem jön a netre? "

Igy van... en duplan nyomom ugyanazt mint te... szted hanyfele all tole a fulem??? : ))))

Jah, nekem nem akarjak megszokni 2 honap utan a "rendet"... 1-2 nap uvoltes? Hm, 1 hete nyomjak torkuk szakadtabol, ha nem akkor kapnak enni, amikor akarnak.. :roll:
Vendég
 


Eszembe jutott vmi, Ti mikor hajat is mostok a babának, egy vízben mossátok a haját ill. fürdetitek? A védőnőnk mondta, h külön kéne, de én eddig egybe nyomattam...

emese1979
 
 


Emese,
mi egy vízben mossuk,senki nem mondta h ne.
Nálunk apa fürdet,ő minden nap megmossa Álmos haját.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
jobbulást!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mi is egy vizben mossuk azt az oriasi hajat!
senki nem mondta h nem lehetne
de sztem sincs belole semmi gond..

Netti
Kép
maumau
 
 


Jézusom, külön vízben??? Hát ezt még soha nem hallottam :). De nem indokolta, hogy miért? Nagyon kíváncsi lennék. Megvallom én még fürdetőkrémet sem használok most S-nál... De ha már így szóba került, akkor ma lehet, hogy feloldok neki egy kicsit.

Annus, infralámpátok nincs otthon? Az is nagyon jó arcüreggyulladásra!

Petrus, nagy-nagy részvétem... Bár elképzelni sem tudom, hogy ez dupla gyerekkel hogy mehet, csak érzem, hogy nem irigyellek...

Reny, mi számít indításnak? A körbevizsgálós módszer még nem az, nem?

S itt alszik rajtam, már egy jó ideje, játszótereztünk egy jót J-bal, irtó régen voltam már, nagyon jó volt!

Most viszont ébred, megyek is.
kalloni
 
 


Jólvan lányok, megnyugodtam, akkor ha büdi, akkor büdi! Mondjuk ezt mondhatnák, hogy ne parázzak be a záptojásszagtól, pont elég elviselni... :evil:

Milyen külön vízben? Na ne szórakozzunk! Ilyenkor én gondolok megint az asszonyokra a kukoricaföldön!

Annus, Infralámpát nagyon olcsón lehet kapni, és tényleg jó! Megéri beszerezni, a babával is jó hasznát fogjátok venni!!

Na csóközön!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Akkor ezentúl is egyben fogom. Nem mondta miért, én meg sem kérdeztem, mert a hazajövetelünk másnapján jött ki, és egy zombis flmben akkor maszkírozás nélkül szerepelhettem volna :lol:

Annus, Esztó Nektek továbbra is jobbulást!!
Esztó, beszéltél a háziorvosoddal?

Barbi,
ma kuztyasétáltatásnál a hordozóban volt Bogi, be is aludt :) néha fájt a pocija, mikor csikart akkor felsírt 2-3szor, de jól elvolt benne. Azért még gyakorolni kell :)

emese1979
 
 


Akkor ezentúl is egyben fogom. Nem mondta miért, én meg sem kérdeztem, mert a hazajövetelünk másnapján jött ki, és egy zombis flmben akkor maszkírozás nélkül szerepelhettem volna :lol:

Annus, Esztó Nektek továbbra is jobbulást!!
Esztó, beszéltél a háziorvosoddal?

Barbi,
ma kuztyasétáltatásnál a hordozóban volt Bogi, be is aludt :) néha fájt a pocija, mikor csikart akkor felsírt 2-3szor, de jól elvolt benne. Azért még gyakorolni kell :)

emese1979
 
 


Szofi!
Köszi a tippet!A kukorica földes asszonyokon mindig jót röhögök :lol: :lol:

Petra!
Kitartás!!!!Én nem bírnám....

Külön vízbe...és a lábát is külön vízbe mossam,Meg az arcát is?Szedjem szét a gyereket???Vagy hogy?Hány órán át fürdessem?Közben meg úgy vizesen legyen?Vagy lógassam bele fejjel lefelé???? :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért, csak gondoltam hátha érdekel valakit.


GRACO Baby Delight elektromos hinta szinte új, még az eredeti elem van benne.

Egyszerű használat:
- kisméretű, könnyen hozzáférhető hinta
- teljesen összecsukható a gyors és egyszerű tárolás érdekében
- az üléshuzat géppel mosható
- nyitott tetejű konstrukció a baba egyszerű elérése érdekében

Kényelem:
- 2 sebességes hinta
- 3 fokozatú döntési pozíció
- 5 pontos biztonsági szíj

Szórakozás:
- leszerelhető játékrúd 2 db puha játékkal


Bolti ára 25.000 Ft, én 16.000.- szeretnék érte kapni.

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sztori a cumiról való leszoktatáshoz (akit nem érdekel, ugorgyon!):

Nos, volt egyszer egy jószívű kislány, aki még 3 éves korában is cumizott. Hiába mondták neki, hogy ősszel az oviban nagyon ciki lesz a szitu, nem érdekelte, mert annyira szerette a margarétás cumiját, csak azzal tudott elaludni.
Egy napon, mikor a nagymamájával sétálni mentek, találkoztak egy ismerőssel, meg a kutyusával. A kutya doberman volt, és épp akkor operálták meg a fülét hegyesre. Be is volt neki kötve.
A kislány nagymamája rábeszélte a kislányt, hogy szegény kutyusnak nagyobb szüksége van a cumira, mint neki, hiszen szegénynek megoperálták a fülét. És a kislány a kutyusnak ajándékozta a cumit. Soha többé nem kereste, mert azt gondolta, hogy a szegény operált fülűnél jó helyen van.
Ez a jószívű kislány, gondolom rájöttetek, én voltam.
Tanulság: ha jószívű gyereket nevelsz, nem lesz gond a cumiról való leszoktatás!

Remélem nem untattam senkit halálra!

Puszi 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, Emese,
Csatlakozom hozzátok.Remélem már nem sokáig lesz hasfájós, mert akkor már tudom hogy csak cici kéne neki.A cumi néha bejön néha nem.
Nálunk is az a gond, hogy hamar bealszik a cickón és utána beteszem a kiságyba, 10 perc múlva meg őrjöng hogy éhes.Ma egész nap ez ment.Nem panaszkodok mert biztos van rosszabb, csak azért írom, hogy együttérzek veletek és hogy nem vagytok egyedül ezzel a problémával.Megoldást annyit találtam hogy várok 30 percet hogy rajtam elaludjon és utána teszem az ágyába, ha utána is fel kel akkor szopi amíg azon el nem alszik utána büfi meg séta és ágyba rakom.Az esetek 90%-ban ez bejön.

Megyek alszok egyet amíg picúrka is alcsizik.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Petya is csak a cicin érzi jól magát. Nagyon nehezen alszik el,és akkor is szinte azonnal felébred ahogy leteszem az ágyába!
Gyakorlatilag egész nap a cicin lógna! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szaisztok!

Petrus, minden elismerésem...

Szofi, nagyon aranyos a kutyás történeted! Igyekszem jószívű fiúkat nevelni... :)

Ezen a külön vizes dolgon roppant jót kuncogtam... :lol: Minden bizonnyal azért mondta egyébként az illető, mert sokszor belepisilnek a vízbe... De az arcát akkor is megmossuk, ha hajat nem, akkor arra is külön víz kell? Bár nálunk egyébként minden nap van hajmosás is, csak nem kell külön sampon, azt csak időnként használunk.

Megpróbálok vmi ételt diktálni a fiamba... Ma összesen még csak 430 g kaját evett... :roll: Azért az kevés neki tényleg...

Üdv, jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi,nagyon ari történet!Hát lehet Gréti is odaadná,de vetetne újat. :lol:
Dóri,majd holnap többet eszik,ma lehet lazább napja van.Mi sem eszünk mindennap ugyanannyit.
Úgy látszik a májusi babák szépek és cici függők mind!!! :lol:
Lányok mára én is elköszönök!Holnap kérlek drukkoljatok,hogy minden ok legyen!!!!Nem tok aludni.....
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, drukkolunk! Utána vegyél valami jó dolgot a Tescoban!

Szofi, nagyon édes a sztori!!!! :-) Gyöngyvirágnál most elértem, hogy ne lopkodja el Iringó cumiját! A szagomtól én is rosszul voltam, kb 3-4 napja múlt el - remélem.

Pumukli, 2 éjjel is gondoltam rád! :-) Iringó nagyon sírt, féltem, hogy Gyöngy felébred a másik szobában, ezért magamon ringattam el. :oops: Szerencsére ennek már kb egy hete és azóta nem volt ilyen, mostanában egyre többször alszik el egyedül, max cumival. A sírni hagyás még mindig nem az én műfajom, max pár perces nyafogást bírok el. Ja, és én is nagyon vártam haza az uram, akkor nem 8-kor járt haza, mint most

Én is sokat agyaltam, hogy Gyöngyvirág miért volt olyan sírós 3 hónapig, 3 lehetőségre jutottam

1. éhes volt
2. nem tudott magától elaludni, rászoktattam a ringatásra, másképpen nem ment neki, csak 4 hónap után
3. kólika

Mi használtunk cumit, így nem szopiigény volt az ok. Már sosem fogom megtudni, most az első kettőt kiküszöböltem és egyelőre még elmaradt a sírás.

Elrontani meg nem lehet a babákat, tényleg élő példa vagyok rá, 3 hónap után sokkal érettebbek és még minden rossz szokásról könnyen le lehet szoktatni.
Vendég
 


Léna és Blanka nagyon szépek!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!
Böbi,veszek :D Apa 3 méter átmérőjű medencén gondolkozik,csak szerintem nem melegszik fel annyira benne a víz hogy Grétut beleengedjem. :roll: Hannának akarok cumisüveget venni,itt nem lehet kapni Aventet.
apa még kiment dolizni,fél 8-ig,8kor meg indulunk.Grétut anyura hagyjuk.Én már izgulok.Olyan rossz mikor vért vesznek tőle. :cry: Ahogy nyomkodják a kis kezét,ő meg sír. :cry:
De remélem utolsó lesz!!
Na addig pakolászom,mert aludni már nem tok.Meg még tápszert is rakni kell,még jó hogy van Aventes tápszeradagolóm.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Biztos minden rendben lesz!!!Aztán gyere és mesélj!!!


Én meg nem tudok aludni...várom h Izus felkeljen...mert h este fél8kor evett,elaludt és azóta alszik :shock: 1-2szer megébredt éjjel,kapott cumit és már aludt is.De most is néha mekeg vmit,de mire odenézek alszik....Én már 3kor lefejtem az egyik cicit...most mit csináljak?Keltsem????Áááááá
Pont tegnap mondtam az uramnak h ha akarnám kitolhatnám Izus evését és akkor átaludná az éjjelt....de mondom majd magától beáll rá,eddig is ő alakította az alvását....Csak most aggódom a tej miatt legszívesebben lefejném a másikat is,mondjuk 3kor egy picit abból is fejtem mert már folyt belőle....erre keltem :roll:
Ja és vagy 5ször tuti irányba tettem,de folyton elfordul...lehet este majd lapból keresztbe teszem be a kiságyba :wink: 4kor is visszatettem a helyére erre elindult a másik oldalra....


Én picit jobban!Lassan kezdem érezni h a zsebkendő kamillás :lol: Tegnap 2szer is vérzett az orrom,nem fújtam pedig erősen,de muszáj kifújni....

Na megyek megnézem a kis hétalvót.....lehet mindjárt felkeltem!Remélem h nem fog egész nappal fenn lenni.... :roll:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: