Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszifül!
Semmi baj! :lol: :lol: :lol: :lol: De lehet,én keverlek valakivel! :oops: Na majd itt megismerjük egymást! :oops: :lol:
Ti hol laktok?Akkor ezek szerint még nem tudjátok,hogy Nokedli kisfiú e vagy kislány? :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
Azt szokták mondani,hogy a legjobb a 25 és 30.-ik hét között elmenni 4D-re.Akkor nagyon jól látszanak.És az arcvonásaik is már jól kivehetőek.És ugye akkor még van annyi helyük,hogy forgolódjanak,később már helyhiányában azt se tudnak! :lol: :oops:
Én például a 27.-iik hétben megyek 4D-re.Egyszer már voltunk,a 15.-ik héten.Akkor tudtuk meg,hogy kisfiunk lesz! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó: Pesten leszünk, de én most Gyulán lakom, holnap mek haza...
De tudjuk, hogy fiú lesz, és Benjámin Máté valószínűleg... :lol: 8)

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, és köszi az infót!:)
A Nokedli meg vhogy így rajta maradt és úgy szoktuk becézni...

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

hoztam egy tablit!

Kép

Ismet sargaval vannak akik regen jelentkeztek!!

Cosmic Girlt, Szmetet es Barackot kivettem a tablibol, de ha jelentkeznek azonnal visszateszem oket!!!!
Vendég
 


Én vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


akkor joooo :lol: :lol: :lol: :lol: maris visszalilulsz!! :lol:
Vendég
 


Vagyok, olvasok, csak nem mindig tudok írni :oops: :wink:

Nyuszifül
Üdv a csapatban!


Jók a képek!

Hétvégén sokat csavarogtunk :lol:
A jövő hétem megyek haza, akkor megejtünk egy UH-t is. Utána nekem már nem nagyon lesz érdemes, nagy lesz a kavarodás a pocakomban :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Én is vagyok, nem vesztem el még... :D Az elmúlt pár napban alig volt időm valamire, gondoltam majd ma.
De ma meg anyuméknál voltam, kijöttek a bátyámék is a babával, és borzasztóan lefáradtam. :)
bobóbaba
 
 


Jelentem Bobo is visszakekult! 8) :lol:
Vendég
 


Monica
Látod, előkerülnek a sárgítottak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Monica! Engem is majd beraknál a tábliba :oops: :D
Nyuszifül16; 25 év; Gyula - Pándy ; Benjámin Máté;2009.10.13. tesó nincs:)

Kép
nyuszifül16
 
 


Monica,
vagyok, csak ahogy írtam korábban, az államvizsga miatt most csak olvasó uzemmódban tudok jelen lenni sajnos :oops:
Pedig annyi mindenhez hozzá szerettem volna szólni, de majd bepótolom, ha még aktuális lesz az adott téma :wink:
Majd a babakocsit is kitárgyaljuk, én is nagy dilemmában vagyok ezzel kapcsolatban! :lol:

Néhányatokat bejeloltem a myvipen, de nem sok mindenkit találtam meg!

Zsrit,
hol tanulsz? A vállalati pénzugyek az egyik legutálatosabb tantárgy, amit ismerek :evil: Nekunk 2. évfolyamban volt..........most pedig tanulhatom meg újra az államvizsgákra :!: :evil: :evil: :evil:

Trixi, fogadd oszinte részvétel!

Mindenkit udvozlok, vizsgák után jovok !!!!

Vigyázzatok magatokra, jó nyaralást a kirándulóknak!
ginuska
 
 


Sziasztok! :)

Nyuszifül,
üdv itt "nálunk" :D , jó helyre jöttél! :wink:

Trixi, Drága,
próbáltam visszaolvasni, de nem egyértelmű számomra, mi történt? :oops: :(

Vizsgázóknak hatalmas drukk!!!!!

Holnap utolsó :D munkanap :? :lol:

tillidian
 
 


SZiasztok!

Nyuszifül! Üdv köztünk!

Köszönöm továbbra is mindenkinek az együttérzést.

Tillidian! Apukám 6.5éve küzdött az agydaganatokkal,de a 4.kiujulás sajnos erősebb volt nála,és az orvosok sem tudtam már mit tenni.
Kedden este 21kor örökre elment közülünk. :cry:
54éves volt....

Sziszkó!Köszönöm,24-én lesz a temetés 11től.

Monica!Remélem nekem is hamarosan színezhetsz majd,22én megyek 4d-re végülis!

Jovana!HOgy van apukád?
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!
megjöttem én is!!!!!!
Nagyon hiányoztatok........de nagyon jól éreztem magam........
a volánbusz napon leégtem mint az állat.....háton alig birok feküdni...........a bogrács is isteni volt........a ház már romokban áll.....
alig várom hogy kész legyen!!!!!

Nyuszi üdv itt is!!!!!!!!!!!!!!
szisz nagyon szépen gömbölyödsz!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. Hát elég ritkán jövök bocsika érte.
Ma voltam 24. hetes uhán a babával minden rendben viszont azt mondták, hogy a magzatvíz mennyisége egy picit kevesebb az átlagosnál. Erről tudnátok pár sort írni?

szmet
 
 


Monica!
Csak előkerülnek az elveszett báránykáink! :lol: :lol: :lol:
Kicsit volt időm,utánuknéztem! :lol: Cosmic Girl utoljára május 4.-én írt,Barack meg május 9.-én. :cry: :cry: :cry:
Hol vagytok lányok?????

Szmet!
Találtam Neked egy cikket a magzatvízről!Hátha segít! :roll:
http://www.webbeteg.hu/?page=news_full& ... ws_id=1236

Nita!
Tök jó lehetett akkor Neketek a hétvégén! :lol: :lol: :lol: De azért a napozással csínnyán kell bánni! :lol: 8) 8) :oops: :oops:

Trixi!
Hú!Jó sokára lesz a temetés!Csak akkorr kaptatok időpontot vagy ti akartátok,hogy később legyen? :roll: :roll: :cry: :cry:

Tilli!
Kitartás a mai uccsó naphoz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ginuska!
Visszajelöltelek a myvipen! :lol: :wink: Bár először fogalmam se volt,hogy ki jelölt be! :oops: De aztán leesett! :oops: :lol:
Drukk az államvizsgához!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyuszifül!
Az előbb láttam,hogy Te régen már írtál egyszer ebbe a topicba.Még februárban,a 4.-ik oldalon. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek,aki gondolt apukámra...
Tegnapi hírek: át fogják vinni az intenzívről a neurológiára,m h már többet nem tudnak érte tenni az intenzíven,még nmindig arra várnak,h magához térjen....

Nyuszifül üdv köztünk!

Monica: naon cuki a kiscsávó!

Szépek az új poci fotók,kb. nekem is akkora a pocim,mint Mrsparisnak... :wink:

húúúú,tök jól néz már ki a táblánk.....még,h kevés fiú születik a statisztikák szerint... :lol:

Ki mit főz ma? nekem semmi ötletem... :cry:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!!!

Szia Jovana! ( ne haragudj, hogy a múltkor 2n-el írtam a nevedet!!) Örülök, hogy javult a helyzet valamelyest, nagyon remélem hogy hamarosan magához tér apukád!!!!!!! Köszönöm, hogy bejelöltél az iwiwen, visszajelöltelek tegnap-azthiszem!!!

Monica: köszönöm szépen a bíztatást!!!! Ha átélted Charlottal a dackorszakot akkor nagyon jól tudod miről beszélek....

megyek is, mert már hallom hogy üvölt. Lányok! Teljesen tehetetlen vagyok!!! az előbb kiakartam cserélni a pelusát és úgy üvöltött mint egy fába szorult féreg. Nem értem. még szerencse hogy elvitte a párom tesója délelőtt egy kicsit egy szomszéd babával (18 hónapos) játszani. De olyan idegesen jött haza, szóval nem tudom mennyire tett jót neki. bár szerintem most bárhová visszük, bármit csinál-vagy bezárva, vagy kint a levegőn, mindenhol kezelhetetlen.
A vizsgázósoknak sok sok drukk!!!!!!!
üdv nektek
betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Jovana rendbe fog jönni apukád,........erős ember!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty: köszönöm... kitartás a gyerkőchöz.... 8)
nekem ugyan nincs tapasztalatom e téren,de állítólag pár hónap után javul a helyzet...
Nitácska: kösziiiiii a bíztatást.......

Kép
jovana
 
 


Jovana!
Én rántott májat,rántott tököt csináltam krumplipürével! :P :P :P :P :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok, bocs, hogy megint bepofátlankodtam, csak Sziszkó miatt rá szoktam nézni az oldalatokra.

Azt már láttam, hogy Jovana kislánya is Iringó lesz és a Szt Imrében fog szülni, ahol én. De ma vettem észre, hogy mi van apukájával.

Képzeld Jovana, én a 6. hónapban voltam, amikor a bátyámmal hasonló történt, intenzív, neurológia, stb. Nagyon drukkolok Nektek, erős legyél és a babádra gondolj sokat!

üdv nektek és további szép babavárást!
Vendég
 


Sziasztok!

esküvő remekül sikerült, fekete ruha lila stólával felugrott. Úgy néztem ki, ahogy :lol:
A barátnőm, aki a 38. hétben jár szintén a mi asztalunknál ült, uh viccesek voltunk.

Szmet!
Engem is azzal paráztatnak, hogy lapos a hasam (olyan téglalap szerű), akkor biztos kevés a magzatvizem. Mondjuk nekem laikus mondta, nem szakember. Szerdán megyek dokihoz, rem minden rendben :roll: Sziszkó által küldött link tartalma nem túl biztató ezzel kapcsolatban. :(

Viszont megkérdeztem 2 bérszámfejtő/TB-s ismerőst: való igaz, ha ebben a hónapban még elmegy az ember táppénzre, akkor 70%-on marad. Még egy ok... :lol:

Jovana, Apudnak továbbra is jobbulást kívánok!

A Nagyikám tegnap kicsit jobban volt, ez +nyugtatott kissé.

Most szombaton +int esküvőre megyünk. Ja, és a 7en totális lakásfestés. Várhatóan a konyhabútor is elkészül, így beáll a nyugalom és főzni is fogok tudni végre. Ja, meg mosogatni is. Juhééééééé. :P

Betty, kitartás Iliászhoz. Sok türelem és majd elmúlik. Tudom, könnyű mondani. Barátainknál most született kistesó, nagyfiú 3 éves. Háááááát, a kisbabát védeni kell H24, mert iszonyatos féltékenységi jelenetek mennek...

Kép
screen
 
 


Trixi, Drága,
fogadd őszinte részvétemet!!!! :cry: :cry: :cry:

Jovana,
Te apudnak mihamarabbi gyógyulást!!!!!!!!
(Én ma borsólevest főztem májgaluskával és paprikás krumplit :lol: - meg Anyósom hozott cseresznyés pitét :wink: Nálunk nagyon mennek a főzelékek - Vackor is imádja - így holnap tökfőzelék lesz, friss tökből :P )

Letudtam az uccsó munkanapomat :lol: :lol: :lol:

Betty,
tudom, sovány vigasz, de ez átmeneti állapot :roll: -Vackor is épp ennyi idősen verte magát állandóan a földhöz, egy boltba sem tudtam vele bemenni, mert mindenhonnan kinéztek :? Mára már csak mókás emlék :wink:

tillidian
 
 


Screen!
Hű,ennyi esküvő egy rakásra! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És most mibe fogsz menni?Ugyanabba a ruciba? :lol: :lol: :wink:
Nem akartalak megijeszteni Titeket a magzatvizes linkkel,csak segíteni akartam,hátha ott olvastok valami okosságot! :roll: :shock:
Örülök,hogy a nagyid jobban van! :lol: Régóta van kórházban?És milyen betegséggel került be?
Hú,most nagyon örülök nnak amit írtál,hogy marad a 70%-os táppénz annak,aki június végéig kiíratja magát! :lol: :lol: :)
Kitartás a lakásfestéshez! :roll: :lol: :lol:
Milyen lesz az új konyhabútorotok?Modern vagy hagyományos?Csináltatjátok vagy készen veszitek? :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Csajok, megjöttem! :D 5 és fél óra alvás után eggel 8-tól délután fél 3-ig folyamatosan vizsgáztunk, annak ellenére, hogy azt mondták reggel, lesz majd idő enni, pihenni, levegőzni, nem volt :lol: olyan voltam a végére, mint egy mosogatórongy :roll: viszont az írásbeli megvan, a gyakorlaton minden (manikűr, pedikűr, műkörömépítés) 90% körül sikerült, részleteket még nem tudom, majd pénteken a szóbelik után!
Vizsga után befigyelt egy kebab 8) desszertnek szilvásgombóc, aztán hajcsi :lol: :lol: :lol: most ébredtem fel!
Holnap dolgozom majdnem egész nap, aztán szerda-csütörtök tanulás, pénteken a szóbeli után jövök...
Vendég
 


Sziszkó,
köszi a magzatvizes linket, dehogy paráztattál! :P
Nekem sajnos éppen hogy sok van :oops: - valószínűleg az inzulin rezisztenciám a hunyó, de remélem, szinten tud maradni és nem kell "csapolni" :oops:
(Anyukámnak az öcsémmel giga mennyiségű vize volt, 3 lavórral folyt el, mire a mentő kiért :oops: - legalább 10 literre saccolták :shock: , ennyit arról, hogy átlag 1 - 1,5 l szokott lenni. És jelentem: öcsém ugyan lökött, de ezt leszámítva minden rendben :wink: :lol: )

Screen,
hol szereztél alkalmi kismama rucit? :roll: Már kutattam a neten, de igazán sajnálok azért 25 ezret kiadni, hogy csak egyszer legyen rajtam :? - mi szeptember legvégén megyünk esküvőre, és okt 8- körül szülünk :roll: úgy tervezem, hogy még el tudok menni, de a táncolást már kihagynám :lol: Mamaám, mekkora leszek addigra :shock: :lol:

tillidian
 
 


MrsParis,
te sem lopod a napot :lol: Nem sok ez egy kicsit Neked most? :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok :)

nem voltunk pár napig, fent voltunk a Mátrában a gyerekekkel...
szuper volt, nyugi és friss levegő

Eszti :)
gratula az eddigiekhez, gondolom jó letenni ezt a vizsga terhet :)
szóbelihez drukk!! :)

Jovana :)
gyors javulást apukádnak!! - remélem minden rendben lesz vele, bár ha átengedig az intenzívről az jó jel, nem? :wink:
a táppénzről meg bocs ha rossz az infóm, de az én könyvelőm így mondta - ebben a hónapban még 70 aztán mindenkinek csak 60% ...

Monica :)
baba cuki :)
és jó ötlet ez, hogy besárgítod a "hiányzókat" így azért mindenki előkerül :)

Ginuska :)
BME GTK, marketing Msc.
De szerencsére már csak egy vizsgám lesz idénre, a pénzügyet is lenyomtam közben ...
Neked meg kitartás!!! Gondolom remek lehet mindent most újra elővenni.. Te hova jársz, hogy szintén ilyen "szépségeket" tanulsz? :)

Pocak fotókhoz gratula!!!
Olyan szépen gömbölyödik mindenki :)

Én Till "utsítására" - sajna - szolidaritok és minden igyekezetem ellenére azért kapkodom a kilókat... hát ez van 8)

R

Kép
zsrit
 
 


Eszti gratula a vizsgákhoz!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem tudom,hogy a melegfronttól-e,de egész nap keményedett a hasam.Vettem is Magne-B6-ot,remélem használ majd.
Ráadásul pihenni sem tudok sokat,mert napi 2x ki kell mozdulni Pannival.....

Jovana,remélem apukád állapota javulni fog!Nagyon szorítok nektek!

Betty!Hú,mi még a dackorszak előtt állunk,de már előre félek....Kitartást!

Aludni kéne ,de már megint ennék.............

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sziasztok!

Jovanna további jobbulást kívánok apukádnak! Ami a főzéssel kapcsolatos kérdésedet illeti én utólag beszámolhatok róla, hogy zöldborsókrémlevest főztem - iszonyú finom. Már kissé untam a sima zborsó levest, úgyhogy újítottam...

Eszti! Gratula a vizsgához!

Sziszkó! Nagyon klassz a pocakod!

Nyuszifül! üdv itt, tényleg klassz hely, nem fogod megbánni! :lol:

Képzeljétek, szombaton fogtam magam egy havi tespedés után és elkúsztam kismama jógára. Még sosem voltam, de nem különösebben vett igénybe fizikálisan. A legnehezebb feladat a fejkörzés volt... A meditációs rész jó lehetett volna, de az egyik lány annyira bemeditált vagy mi, hogy elkezdett horkolni és nem tudtam rákoncentrálni a feladatra... :(

Kép
szilveeaa
 
 


SZiasztok!

Sziszkó! Mostanra volt hely csak,mert hamvasztásos lesz,ez volt apu kérése.

Én ma sárgaborsó főzit főztem,de sikerült elsóznom,mert a végén dobtam bele tyukhúsleves kockák,és az már sok lett neki...de így is azért ehető volt:D

Meg bedinnyéztem :lol: na az élvezet volt....Ez az én időszakom,a gyümölcsök és zöldségek... :wink:

Eszti!Grat!

Szilveeaa! Ez nagyon tetszett!!!Bemeditált és horkolt!

Látod,Nyuszifül ezért érdemes ideszoknod,mert itt mindig akad valami amin felvidul picit az ember...:D

Jóéjt csajok!!!
Vendég
 


Szilveeaa!Bocsi,tudom hogy ez neked nem volt túl vicces akkor,de most elolvasva muszáj voltam mosolyogni rajta :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Gina
"az allamvizsga miatt most csak olvaso uzemmodban tudok jelen lenni sajnos"
hianyzas igazolva. :wink: :lol:
remelem 22.-e elott tudsz meg jonni babakocsit kibeszelni. :roll: :wink:

Tilli
"Holnap utolso munkanap"
Na milyen volt? :lol: :lol:

Nita
"haton alig birok fekudni"
szegenykem akkor hogy? :shock: :shock: :? En hason ugye mar nemtudok, oldalt se nagyon mar. :roll:

Szmet
Visszakerultel a tabliba! :wink: Azert gyere gyakrabban ha tudsz, mert semmit nem tudunk rolatok. :( hogy vagytok? tudjatok mar a pici nemet?

Jovana
"naon cuki a kiscsavo"
koszonjuk. :wink: :lol:

bar mar keso, de en tejszines eperkrem levest csinaltam (zacskos :oops: ), meg rantott csirkecombot kukoricas rizzsel. holnap is ez lesz.

Betty
Sajnallak Iliasz miatt telleg. :( Nalunk igazabol meg most is tart, csak csendesedett. De az en lanyom is kepes volt akarhol a foldhoz vagni magat, es hisztizni. :evil: Meg most azt csinalja, hogy mar kicsit tud franciaul. Es akkor allandon franciaul blablazik, es mindig raszol az apja, hogy ne blablazzon mert ugy fogja megtanulni.De csak csinalja mikor nincs itthon. :evil:

Screen
"fekete ruha lila stolaval felugrott"
mer sztem ez igy egyutt nemrossz. :wink:

Eszti
Gratula! :wink: De telleg nem sok ez egy kicsit? :roll: Jo tudom,hogy muszaj, meg hogy nem tudsz mitcsinalni csak... :roll:

Zsrit
"baba cuki"
kosziiiiiii :lol: :wink:

Szilveeaa
"az egyik lany annyira bemeditalt vagy mi, hogy elkezdett horkolni és nem tudtam rakoncentralni a feladatra... "
bocsi,ezen en is rohogtem. :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Trixi, Monica, nem gáz, utólag én is röhögtem rajta, sőt még ott is... ez is csak velem fordulhat elő... :roll:

na jóéjt mindenkinek!

Kép
szilveeaa
 
 


Jovana,
jobbulást apukádnak ! +++++++++++
és hogy mit foztem: kaporszószt készítettem ma és sutottem mákos sutit

Szilvea,
én is nevettem nagyot a hozzászólásodon, legalább felvidulok ebben a nehéz idoszakban :?

nem tudjátok elképzelni, mennyire elegem van már az egészbol........
és ráadásul az agyam meg nem fog...egyszeruen nem megy úgy a tanulás, ahogy kellene :cry:
nemtom mi lesz velem......remélem nem fognak elhúzni :?

Zsrit,
SJE GTK- nem tudom, hogy mondd-e neked ez így valamit...A szak : gazdaságtan és vállalati menedzsment
- egyébként szlovákiai magyar egyetem

Eszti,
gratulálok a vizsgákhoz!

Tilli, Monica,
én is leabszolváltam ebben a szemeszterben jópár vizsgát így, mint Eszti, hogy éjjel 4 óra alvás után mentem el.....tudom, hogy sok, meg kismamaként nem kellene, de hát mit lehet csinálni
:roll:
a legszornyubb az angol szóbeli volt........

Monica,
mi lesz 22-én? Csak nem akkor akarjátok már megvenni a babakocsit? Vagy talán akkor jottok haza?

Eppen azért jottem, hogy szóljak, hogy megvan a harmonogram, hogy mikor kell mennem államvizsgára, és éppen 22-én, hétfon, 13:00ra!!!! Ugyhogy addig nem nagyon leszek, próbaĺok tanulni ezerrel az utcsó pillanatig........de nyugodtan írj privit vagy ide a fórumba,válaszolok rá.... hogy álltok a dontéssel?! Most melyik babajárgányok vannak versenyben? Ha jól emlékszem, azt írtad, hogy MO-n szeretnétek megvenni....
A Concord Neo valamikor nekem is tetszett, de az elso kis kerekei miatt kiesett a lehetségesek kozul....állítólag nem praktikus és nem is szép........ az ABC designok nálunk elég jó árban vannak, de még nem volt idom meglesni oket úgy komolyabban...
Most egyenlore a Casualplay S4- ben gondolkodom, azt szeretném rendesen megkukkantani valamelyik uzletben, de leghamarabb csak a jovo héten!
A Brevi Ovo-t láttam a Brendonban és megmondom oszintén, kicsit csalódtam, neten jobbnak tunt :oops: :roll:

Na megyek, mert nagyon késon van.....
ginuska
 
 


Mrsparis!
Le a kalappal előtted a tegnapi nap miatt! :) :) :) :) :) De legalább már ezen is túlvagy! :lol: :wink:

Tillidian!
És jelentem: öcsém ugyan lökött, de ezt leszámítva minden rendben
Ezen jót mosolyogtam! :lol: :lol: :lol: :lol:
Veled meg minden rendben lesz,nyugi! :wink:

Zsrit!
Pontosan hol voltatok a Mátrában?És van itt nyarlótok vagy valamilyen szálláson voltatok?Mi itt lakunk a Mátra lábánál,Gyöngyösön.Akkor jövet - menet át kellett mennetek a városon! :lol:

Kismanóm most nagyon belehúzott!Nagyon élénk! :lol: Párom mikor felkelt hajnalban,ment dolgozni,már akkor is rugdosott!Mondtam Tominak,biztos azért,mert Ő is fel akarja köszönteni az apukáját! :lol: :lol: :lol: (Ma van párom szülinapja! :D )

Zanikó!
Tegnap nekem is keményebb volt a hasam a szokásosnál és fájdogált is kicsit! :roll: De mára már elmúlt!Ezek a frontok! :shock: :lol: :lol:
Eddig azt hittem,csak az idősebbek érzik meg!De már tudom,hogy a kismamik is! :oops: :roll: :roll:

Szilveeaa!
Köszi a dicsit! :lol:
Horkolás... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Trixi!
Hú,a dinnyét én is imádom!!!!!! :P :P :P :P :lol: :lol:
Rosszullétig bírom enni magam belőle! :oops: :oops: :oops:

Ginuska!
Kitartás az uccsó nagy hajrához! :lol: :lol: :lol: :lol:

Most néztem a tábliba,hogy október 20.-a utánra 12-en vagyunk.Mire megszülök,már nagyon sokan babázni fogtok!!! :lol:
Olyan furi,hogy már túl van mindenki a felén! :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok! :D

Húú, mennyien vizsgáztok! :shock: Mennek a drukkok!!!+++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Sziszkó,
na ja :lol: öcsém számára igazán nem mentség, hogy túl sok volt a magzatvíz :wink: :lol:

Monica,
utsó mnap szerencsére gyorsan lement :D
(de kollégák le se tojtak, nemhogy kedves búcsúztatás lett volna
:? -másik topikban írták a lányok: egyik szopipárnát kapott a kollégáitól, a másik egy kényelmes fotelt, mikor záró munkanapja volt :roll: nálam? Annyi se, hogy "minden jót kívánunk" :? )

tillidian
 
 


Tilli!
Hát igen,ez elég szomorú a kollégáktól! :? :? :? :? :twisted:
Nálam se volt semmi.Max annyi,hogy majd megyünk látogatni meg hívni fogunk!Szerinted?????Úgy hívtak fel telefonon,mint Te engem! :roll: :cry:
Na jó,két kolléganő kivételével!Az egyik a barinőm is.De sokukban nagyot csalódtam.Pedig nem várok én sokat!De még egy sms-t se dobott még egyik se a 3 hónap alatt!
Na,itt mutatkozik meg,hogy kik az igazi barátok és kik a felszínesek! :roll:

Ti csakok,hogy vagytok ezzel?Kaptatok ajándékot vagy elbúcsúztattak?Mármint azoktól kérdem,akik már nem dolgoznak?!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó reggelt!
Nemrég keltem, és nagyon jó kedvem van. :) Ma kértem időpontot a 4d-s uh-ra, és már holnap reggel 9-re mehetünk!!! :D :D :D
A kollegialitás dologhoz nem igazán tudok hozzászólni, hisz már régóta nem dolgozom... :oops: De a legtöbb tapasztalatom sajnos negatív volt. Viszont a sógornőm úgy volt, hogy hétfőn még dolgozott, kedden ultrahang, akkor bennfogták, és szerdán már meg is szült. :) Neki még táviratot is küldtek a kollégái, nemcsak felhívták... Emberfüggő...
bobóbaba
 
 


Sziasztok,

sok nagy drukkok a vizsgázóknak! :wink: :wink:
Phűűű, de nem lenne kedvem most tanulni meg vizsgázni!!!

Nálunk ma kezd a festő, tegnap vonszolták a fiúk a bútorokat. Lehet, hogy átköltözöm pár napja Anyikámhoz. Nem hiányzik a festékszag inhalálása :x
Konyha is kész lesz a jövő 7 elejére, így végre főzök én is valamit. :oops: Úgy irigylem, amikor írjátok, hogy ki mit főzött-sütött. :twisted: Nálunk konkrétan második hónapja tűzhely sincs :twisted:

Az esküvődömpingtől rosszul vagyok. Ez a hónapunk erősen deficites a flújítások miatt is, + még a 2 esküvő..

Tilli,
nekem is lesz még két jelenésem szeptemberben további 2 esküvőn: egyik 5-én (Jászárokszállás :oops: ), másik 12-én. És okt 1-re vagyok kiírva. Hmmm, meglátjuk.
Amúgy egy fekete koktélruhám van erősen nyúlós anyagból :) , ez stólával meg helyes kiegészítőkkel egész jól mutat.
C&A-ban láttam jó koktélrucikat, 7-8000 forint, nem kifejezett kismama, de jól nyúlnak. Sztem nézz be oda 8)

Én úgy döntöttem, h jövő kedden leszek utoljára. Itt rendesek az emberkék. Már kaptam mellszívót, csörgőt, kisruhát, kis sapit :lol:
Mondjuk van száznegyvenpár beosztottam, ebből száztíz pasi... de édesek :P :P

Kép
screen
 
 


Jóreggelt!

Bobóbaba! Kiváncsi vagyok milyen lesz a 4d holnap,irj ahogy tudsz,mert én is kb ennyi idősen megyek majd.


Én már a napi 2-3 vendéget bírom csak.Annyira furcsa hozzászokni a régi 8-10 óra munka után...

Kitartást ma a hidegfrontban!
Vendég
 


Monica job és baloldalopn fekszem...de ma éjjel már ment a háton fekvés!!!!!!de nem sokáig....a derekam miatt......

Szisz Boldog születésnapot a párodnak!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

én is leborulok a vizsgázók nagysága előtt... én agyilag totálisan zokni vagyok... Tegnap a Tesco helyett az Auchan-ba mentem és nem értettem, hogy mi van, hova lett a Fressnappf... :lol:
De ennek ellenére elkezdtem olaszul tanulni (szeretem a kihívásokat...), de nagyon helyes a nő, aki tanít - mindig türelmesen kivárja, amíg öt perc alatt összerakok egy olyan bonyolult mondatot, mint "a macska fekete".

nekem esküvői jelenés júli közepén lesz, de a magam részéről ezek a most divatos hosszú rucik jönnek be, ápolnak és eltakarnak. És mivel "mellesleg" elég előnyösen változtam, most fel tudok venni olyat is, ami pánt nélküli - ez korábban elképzelhetetlen volt.

Kép
szilveeaa
 
 


Ginuska :)

nem ismertem pontosan az egyetemedet, de meglestem a neten, úgyhogy mostmár képben vagyok :)
tudom milyen fáradtnak érezheted magad és hogy mennyire sz@r az utolsó hajrá, de csak arra gondolj, hogy mindjárt VÉGE és utána nagyon jó érzés lesz hogy megcsináltad ... Természetesen megcsinálod!!
Kitartás :)

Sziszkó :)

na akkor ott mentünk el előttetek :)
mert persze keresztül mentünk oda-vissza Gyöngyösön.
Sajna nincs nyaralónk, a Hunguestben voltunk Galyatetőn, hirtelen ötlettől vezérelve, mert a héten lejárnak az üdülési csekkjeim és el akartuk használni.
De az a környék csodaszép!! Nagyon rég jártam ott, jó volt újra a régi helyeken kirándulni.. Voltunk Kékestetőn, Parádon is ja és persze a gyerekek miatt ebben az Adrenalin parkban is múlattuk az időt.
Mindenesetre teljesen a hely hatása alá kerültem, biztos, hogy fogunk még menni.
Gondolom Neked nem olyan nagy szám mivel ott van a szomszédban :)

Till :)
hát ez nem túl szép a kollégáktól!
De valahogy nekem is az a tapasztalatom, hogy általában kiderül hogy ezek a "jó kapcsolatok" csak addíg tartanak amíg a munka összeköt ... persze egy egy kivétellel.

É még dolgozom, de csak heti pár napban, a többit otthonról.
Probálom szoktatni magam a gondolathoz hogy a munkával most le kell állni kicsit. Nehéz lesz.
Plusz sajna az én szakmám elég tiprós, úgyhogy marha gyorsan "kitúrnak" ezért néha kicsit nehéz a szívem, hogy amiért évekig güriztem azt most lenullázom.
De persze megéri :) tudom én

Bobóbaba :)
én is holnap megyek 4Dre, már nagyon várom!
Ezt be kellett iktatnom, mert annyira soká van a hivatalos.
Ha tudsz majd dobjál képet :)

Sreen :)
meg szabad kérdezni hogy mit csinálsz hogy ennyi pasit gyűjtöttél "magad alá" a melóban ?? :lol: :lol:
Gondolom, jó dolgod volt :lol: :lol: Nőkkel dolgozni sztem nehezebb.

Esküvődömping most nekem sem jön jól - mi is megyünk szombaton is - tegnap megpróbáltam magamra húzni valami emberi ruhát ... no comment 8)


R

Kép
zsrit
 
 


Nita!
Köszi szépen,de ari vagy!!!! :lol: :lol: Átadom neki! :lol: :lol: :lol:

Zsrit!
Persze,tudom én,hogy nagyon szép a Mátra,de mint ahogy Te is írtad,nekem nem újdonság! :lol: :lol: :lol:
Viszont sok hely van M.O.-on ahol még nem jártam és szívesen megnézném! :lol: :lol: :lol:

Esküvő:Úgy látom mindenkinek kijut belőle így pocakosan! :lol: :lol: :wink:

Screen!
Fenntebb kérdeztem egy pár dolgot Tőled,de nem válaszoltál! :oops: :lol: :lol: :lol:
Jászárokszállás itt van közel hozzánk!A Te rokonaid laknak ott?

Zsrit,Bobóbaba!
Drukk a holnapi 4D-hez!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Nalunk mar megint szarakszik az ido. :evil: :evil: Ugyhogy Charlotte mar megint extra hiszti. :roll: Vn itt a hazak kozott egy jatszoter, aztan minden aron oda akar lemenni, de szemerkel az eso, en meg mondtam neki, hogy nekem most mas se hianyzik,minthogy megfazzak. De o akkor is leakar menni. AZtan jott a szomszed, nekik 5 eves a lanyuk, aztan aranyosan felajanlottak,hogy veluk lemehet. :roll: De itt meg nyitva van az ablak, ami pont a jatszora nez, es szinte csak a lanykam hangjat hallom, pedig van lent vagy 10 gyerek. :oops: :oops:

Gina
"Csak nem akkor akarjatok mar megvenni a babakocsit? Vagy talan akkor jottok haza?
is-is. :lol: :lol: :lol: Akkor megyunk haza, es akkor vesszuk meg a babakocsit. :lol: CSak nemtudom,hogy otthon hogy lesz idom jonni. :roll:

Nalunk most a legvaloszinubb az ABC Design Condor 6s mert minden teren megfelel az igenyeinknek, es az ara sem olyan huzos. :roll: Velemeny?
A Concord Neo kozben mar nalam is kiesett, pont azok miatt amit te is irtal. Hogy talaltam par kepet amin kifejezetten idiota volt. :roll: A Casualplay nekem nem tunik praktikusnak. :oops: :roll:

Sziszko
Boldog szulinapot a Parodnak! :wink:

Tilli
Kollegaid :evil: :evil: De most egy jo darabig nem is latod oket vigasztaljon ez a tudat! :wink: :lol:

Bobo
holnap. :lol: :lol: :lol: :lol: Aztan kerunk kepet! :wink:

Nita
szegenykem. :( :( :(
De en telleg nem tudok mar oldalt se aludni. :roll: HAton meg utalok,mert felek, hogy horkolok. :oops:

Szilveeaa
"Tegnap a Tesco helyett az Auchan-ba mentem es nem ertettem, hogy mi van, hova lett a Fressnappf...
:lol: :lol: :lol: :lol: fogd ra az allapotodra! :wink: (en is azt szoktam :lol: )
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: