Új privát üzeneted érkezett!

Ildi,
köszi! Megnéztem, édesek! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nyolc után voltunk itthon. Nem is lett volna gáz, csak Bori gyakorlatilag semmit nem evett egész nap, és addigra rájött, hogy milyen éhes. Így a fürdést végigüvöltötte, de nagyon durván. Ilyen visítást még soha nem hallottam... :lol:

Bori nem tanult semmit... :roll:

marek
 
 


Sziasztok,

BETTYNA MÉG 1x KÖSZI!!

ide (ld lejjebb) töltöttem fel egyenlőre az általam készített képeket. Átfutottam a tegnapi hozzászólásokat, láttam hogy van egy hely, ahova majd át kéne töltenem. majd áttöltöm, egyenlőre itt vannak:

http://picasaweb.google.hu/lindamamaja/ ... 009juni13#

üdv mindenkinek,
Anikó + Linda

Kép
ancsa123
 
 

 
 

Szbettyna,
én is nagyon köszönöm az ellátást, a kellemes napot!:D Tőletek negyed 18:15-kor indultam, és a 19 órási harangszót már otthon hallottam. :)

Én is csináltam képeket, de egyelőre nem tudom feltölteni. :( Majd valakitől kunyerálok jelszót. :wink:

Gergő sem tanult tegnap semmit...viszont éjjel 3-szor kelt. :shock:

Kép
szöszke
 
 


Mindenki nagyon-nagyon kedves volt, örülök, hogy láttalak titeket és a babákat!!! :D

Kép
szöszke
 
 


Mégohogy nem tanúlt Bori semmit :D Üvöltés rekordot állított fel otthon ;)

Sziasztok!

Ez a buli nagyon nagyon szupi volt! Köszönöm szépen Betty!

Hihetetlen, milyen sokan voltunk, és majdnem mindenkivel tudtunk találkozni... persze volt egy két hiányzó... :( Sensi, Adri és Linh például...)

Én már megköszöntem mindent a kedves házigazdáknak személyesen, de azért itt is leírom, hogy milyen remek helyre invitáltak minket, milyen kedves és figyelmes vendéglátók voltak, a nagyon finom ebéd, a gyönyörű ház és kert hamar levett minket a lábunkról :)

Az egyetlen szomorú dolog a nap folyamán, hogy olyan gyorsan elszállt... én még úgy csacsogtam volna mindenkivel :( Na meg az is a bánatom, hogy az elemeimet itthonhagytam, így nem tudtam ezer képet készíteni a csapatról, és a csajszikáimról...

Liliről és Dorkáról nem is találtam fent fotót... :D Úgy látszik, olyan jó kislányok voltak, hogy fel sem tűnt, hogy ott vannak ;)

Bori nevében elnézést kell kérjek minden babától, akin átmászott, a játékát megszerezte, meg akarta simogatni, stb. :) És ha valaki ennivalóját megszerezte, azért is bocsi :)

Szóval a lényeg, hogy nagyon nagyon jól éreztük magunkat :) KÖSZÖNJÜK!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nyugtonmalac 2009.06.15 08:38-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Az én Borim tanult valamit :) cseresznyét lopni ;)

Lili is tanult valamit - rollerezni :D

Anya is tanult valamit: ha jól érzed magad pikk pakk elszáll az idő :( és azt is, hogy mindig otthon marad valami :(

És tanítottam is valamit... ;) remélem sikerrel... MT-t kötni hátra ;)

Lányok, hogy áll az új tudományotok? Fogjátok alkalmazni?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap Lotti tiszta hiszti volt, olyan hangon hisztizett, amilyet még nem hallottam tőle, lehet, a fiúktól tanulta el :wink: :lol:

Aztán ma reggelre "megjavult" és eltanult ám valamit, mégpedig Peva Dorkájától!!! Ma reggel pápázott apának!!!!!! :lol:

Anikó - szuper képeket csináltál, nagyon tetszik Lotti közelije :lol: Imádja, ha fotózzák! :lol:

Szöszke - küldöm mindjárt priviben a jelszót!

Megyek is, épp kávézok, aztán szerintem most megyünk le sétálni, mert ma dögmeleg lesz.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


LKata: elfelejtettem leírni, de most pótolom! Nagyon ügyes cukrász vagy! Nagyon finom volt a tortád!!! Most is úgy ennék belőle... kár, hogy nincs itthon ;)

És a topik apukák milyen jófejek!!!!! Úgy örülök, hogy megismerhettelek titeket is élőben! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Mi tegnap anyuéknál bográcsoztunk... apu gulyást főzött, és nagyon finom lett :P

Bori és Lili olyan jól elvoltak! Bori kb. 2szer aludt a kocsijában, de akkorát! Szerintem pótolta a szombati elmaradását :)

Aztán levette anyuékat és a mamámékat a lábukról az ügyességével :) Lili meg folyamatosan a kisnyuszit etette :) Tök aranyosak voltak...

Csináltam 100 képet, mert be kellett pótoljam a szombati mulasztásomat.

Ma 14órától lehet menni a szociális osztályra a góréhoz. Bemegyek a fellebezéseim miatt. Lilit ma kell az oviba beíratni, de én a másikba szeretném vinni, csak nem oda vették fel. És Borit meg elutasítottáka bölcsiből. Már leadtam a fellebezést, de most bemegyek, és beszélek személyesen is a valakivel, mert nagyon mérges vagyok, és szeretnék már pontot tenni az ügy végére.

Csak hallgassa meg, ami bennem van. Azt nem teszi zsebre. De azért megpróbálok diplomatikus maradni ;) csak nehéz lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ja, és tegnap 8 hónapos lett Bori... :D hogy szalad az idő!!!! Meg kéne kapjon valami oltást... :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok

elöször is szeretném megköszönni Bettinának és családjának a vendéglátást, nagyon aranyossak voltatok. a szüleid pedig kész fönyeremények :wink: . remélem máskor is szervezel bulit. :lol:
Nagyon jól éreztük magunkat.

nagyon örülök, hogy találkoztam veletek, csak azt sajnálom, hogy rövid volt a nap és nem nagyon tudtunk beszélgetni. De remélem lesz majd még rá mód bepótolni :wink: .

Mi még a tali után elmentünk bevásárolni a Tescóba, majd elmentünk a kománkhoz, ahol a férjem volt házi buliban és mentem érte, éjjel 23-ig ott voltunk. éjfélkor kerültünk ágyba, de én nem tudtam elaludni, mert még a bulit dolgoztam fel :roll: . azon agyaltam, hogy még kitöl mit akartam megkérdezni, kivel beszélgettem kesvesebbet, stb... :roll: .

a képek nagyon jók lettek. majd valaki légyszi küldje el nekem a jelszót, hogy én is tudjak töltögetni

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


nagyon finom volt az ennivaló és Kata tortája is. :lol: :lol:
az én fiam nem tanult semmit, vagy ha tanult is, lusta megmutatni :lol: :lol:

mi tegnap a komáékkal elmentünk étterembe ebédelni, utána pedig a duna partra. nagyon jól éreztük magunkat. :lol: :lol: .
Sajna én nem tudtam napozni, mert a régi bikinim nem jön rám /nagyon megnöttek a cicijeim :lol: :lol: /

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Leírom a süti receptjét, aztán rohanok rendet rakni, míg Petra alszik.

Pudingos piskóta

5 tojássárgáját 25 dkg cukorral kikeverünk, majd beleteszünk 1 dl étolajat, 1 dl vizet, 25 dkg lisztet, 1 cs. sütőport, végül a felvert tojásfehérjét.

A kivajazott, lisztezett tepsibe öntjük a tészta 3/4-ed részét, a maradékba kakaóport keverünk és szabálytalan formában ráöntjük a tepsiben lévő tésztára.
Majd erre kerül forrón az 1 liter tejben megfőzött 2 cs. vaníliás pudingból főtt krém,melybe 8-10 kanál cukrot keverünk.

150-170 fokos sütőben 30-35 percig sütjük. Jobb nagy tepsiben sütni, mert magas lesz a tészta!
A sütőből kivett meleg tészta tetejére rákenünk 1 nagy tejfölt, melybe 6 kanál cukrot keverünk.
Végül fahéjas vaníliás cukorral szórjuk meg. Ha kihűlt betesszük a hűtőbe és 3 órát hűtjük.

Esik az eső :( Remélem du. már nem, mert egy csomó helyre kéne mennünk.
Szuperek a képek :) este apával végignéztük őket. Sajna én nem csináltam,mert elfelejtettem feltölteni az elemeket :( Majd legközelebb :)

Puszi mindenkinek!

Melus
Kép

Kép
melus071
 
 


Sziasztok!

Tök jók a képek! :D
Ancsa...a te képeid is szupik lettek!

Nekem Norbi azóta folyton álmos :roll: , ezt kitől tanulta??? :lol:

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, örülök hogy ízlett a torta. :D A túrós rolád milyen volt? Olyat ettetek?

Marek...Háát igen Norbi kicsit agresszíven udvarol! :oops: :roll:
Legközelebbi talira megtanítom puszit adni is! :lol:

Timi....én is így jártam annyira felpörögtem és járt az agyam hogy nem tudtam éjjel aludni, reggel meg 5-kor
felébredtem.
Sanyika belopta magát a férjem szívébe! :wink: :D
Azt mondta hogy -olyan jó fej volt az a kisbaba, az a kerekfejű, hogy csak feküdt ott és mosolygott mindenkire!
:D
Ja, és utólag elnézést ha Norbika lehányt valamit! :oops: :roll:
Bár úgy láttam csak a saját habtapiját tisztelte meg némi böfivel! :roll:

NyMalac....hát úgy pörgött a két csaj :D nem csoda ha nincsenek fotók róluk. :( Sajnálom hogy ők lemaradtak.
Dórikát én talán lefotóztam mikor Mónihoz bújt.
Én külömben beszélgettem ám Lilivel, olyan ügyin válaszolgatott, meg mesélt.
De ne aggódj családi titkokat nem tudtam meg. :wink: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja, a következőt szeretném kérdezni,
Rámálom/rosszálom....volt ilyenben részetek már?
Szerintem Norbika éjjel nagyon rosszat álmodhatott.
Arra ébredtem hogy nyöszörög, aztán mire elindultam hozzá már torkaszakadtából üvöltött!
De olyan erősen, hangosan, könnyekkel és levegő után kapkodva....félelmetes volt! :roll: :(
Felvettem, szeme csukva volt, olvastam hogy ilyenkor fel kell ébreszteni, hát nagyon nehezen ébredt
meg, és még utánna is sírt. :cry:
Apja is átjött, átvette, ringatta, csitítgattuk, puszilgattük, de vagy 10 percig sírt. :shock: :(
Nem kellett a cumi, a víz...semmi nem vígasztalta. Felkapcsoltuk a lámpát, sétálgattunk vele, úgy nyugodott meg.
Nektek volt már ilyen???
Mit kell ilyenkor tenni???? :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Csajok!
Ha van időtök kedvetek irogassatok a képek alá, én elkezdtem, de sajna ma több időm nincs, mennem kell főzni!
Pussz! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Hát mi ugyan a taliról lemaradtunk, mégis tanultunk újat! :lol:
Tegnap óta Pálmi is gagyarászik! Vége a berregésnek! :lol: Bábábábá és mámámámá a közlendője :)

Ja és itt egy nagyon rövid videó, ahogy ügyesen nyomja a gombot és ezzel pörgeti a hordót! :)

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/b ... XLNk2na2gh

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


[quote="lovaszkata"][ írta:lovaszkatab]NyMalac....hát úgy pörgött a két csaj :D nem csoda ha nincsenek fotók róluk. :( Sajnálom hogy ők lemaradtak.
Dórikát én talán lefotóztam mikor Mónihoz bújt.
Én külömben beszélgettem ám Lilivel, olyan ügyin válaszolgatott, meg mesélt.
De ne aggódj családi titkokat nem tudtam meg. :wink: :lol:


:D :lol: ez a kiscsaj, igaz :D

Norbi nem is udvarol agresszívan, sőt, Borinak nem is udvarolt igazán... :( Nem tetszett a virágos bugyija? ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


[quote="lovaszkata"]J írta:lovaszkataa, a következőt szeretném kérdezni,
Rámálom/rosszálom....volt ilyenben részetek már?
Szerintem Norbika éjjel nagyon rosszat álmodhatott.
Arra ébredtem hogy nyöszörög, aztán mire elindultam hozzá már torkaszakadtából üvöltött!
De olyan erősen, hangosan, könnyekkel és levegő után kapkodva....félelmetes volt! :roll: :(
Felvettem, szeme csukva volt, olvastam hogy ilyenkor fel kell ébreszteni, hát nagyon nehezen ébredt
meg, és még utánna is sírt. :cry:
Apja is átjött, átvette, ringatta, csitítgattuk, puszilgattük, de vagy 10 percig sírt. :shock: :(
Nem kellett a cumi, a víz...semmi nem vígasztalta. Felkapcsoltuk a lámpát, sétálgattunk vele, úgy nyugodott meg.
Nektek volt már ilyen???
Mit kell ilyenkor tenni???? :roll:


Hát én gyanakodnék a fogra, és akkor fájdalom csillapítót adnék... Rossz álom után szerintem megnyugodna, ha már kizökkent belőle... Nem?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Örömmel konstatálom, hogy mindenki épségben hazaért és jól érezte magát szombaton.

Kiderült tegnapra az is, hogy Szabi miért aludt olyan sokat. Totál taknyos lett. Be is lázasodott. Éjjel 37,9 volt. Azóta is van hőemelkedése. Szegényem aludna, de állandóan dől a cucc az orrából. mondjuk, inkább, mint, hogy lerakódjon odabent. Ny.malac útmutatása után kimostam az orrát, most végre talán szunyál egy hosszabbat. Valószínűleg pénteken abban a lüke szélben fázott meg. Remélem semmi komoly. A kedve jó, amikor ébren van, csak állandóan rajtam mászik és eszik is.

41 kép tőlünk feltöltve! Egy része feliratozva.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


egy két feliratot én is vittem fel ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok
l.kata: köszi szépen :wink: . hát igen, a fekvös baba :lol: :lol:
nálunk 2x volt ilyen, amiröl irtál, én rátettem cicire és attól azonnal megnyugodott.

sz.veronika: gratula az új tudományhoz :wink:

nyugtonmalac: Norbikát nem érdekelte a lányod, de az én fiamat igen, nagyon megleste a popóját :-) :
Kép

bettyna: Szabinak jobbulást

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


pár fotó a dunáról:
Kép apun
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sanyikának köszönjük szépen a popolesést! Bóknak vesszük ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Timi, Sanyika tényleg rád hasonlít jobban... Mármint arcfelépítésben... Deréktól lefelé tuti apa ;)

Tök jók ezek a fotók! Szépek vagytok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nagyon jó képeket tettetek fel a picassára!!! Öröm nézni őket! És Nyugtonmalac is visszatalált hozzánk egy rövid időre... (tapsolós-vigyorgós szmájli)

Én is rendeznék talit, de hozzánk senki nem jönne el. Pesttől két óra. Pedig ha bevállalnák néhányan, akkor szereznék nyaralót a tónál, és tartanánk egy ilyen egész napos bulit megint. A gyerekek pancsizhatnának is. Mondjuk én nem tudok ilyen szuper kaját prezentálni, viszont rendelhetnénk néhány családi pizzát... Várom a visszajelzéseket! Ha van jelentkező, akkor belevágok!!!! És ne felejtsétek, hogy mi mindig minimum két órát utazunk egy ilyen tali kedvéért, és ki lehet bírni simán... A gyerekek nagyon jót alszanak az autóban... :lol: :lol: :lol:
Vonattal mondjuk három óra... :roll:

marek
 
 


Marek!

Jó ötlet ránk számíthatsz az tuti, bár szerintem oda már apásan mennénk. Én is szerveznék talit, de mi 53 nm-en lakunk ennyien nem tudom, hogy férnénk el. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Akkor már ketten jelezték, hogy jó ötlet, mert Betty is azt mondta, hogy eljönnének... :lol:

marek
 
 


Timike...nagyon édesek a fotók, szépek vagytok! :D
Majd megmutatom Fecónak(férjemnek is :wink: )

NyMalac...szerinted a foga miatt sírt éjjel??? De már kirepedt az ínye felül is, kinnt a 4 fog, máshol meg nem
duzzadt az ínye! :roll: Meddig fáj egy fognövesztés?
Amúgy ma délután is volt egy ilyen sírás, úgyanígy alvás közben! :roll: Nem tudom mi lehet????
De nincs láza sem, adjak kúpot? :?

Azért udvarolgatott kicsit Norbi csak épp a másik Borinak!
Lehet nem voltam elég egyértelmű, mikor
Boriról meséltem neki! :wink: :D

Boldog 8.hófordulót utólag Borikának! :lol:
Ja, és még rakunk fel havi adatokat és képet??? :roll:
Mert én hoztam egy képet a 8 hónapos Norbimról! :D
Kép

Majd pü-ben elküldöm az adatokat neked.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Marek - mi is benne lennénk, most néztük meg az útvonaltervben, hogy 130 km tőlünk és jó esetben 1,5 óra az út :lol:

Bettyna - hogy van Szabi?

Timi - szuperek a képek, Sanyika tök cuki ebben a satyiban!
Jelszót nem tudom, kaptál-e már, de azért elküldöm én is :lol:

LKata - én is osztom Nyugtonmalac véleményét, ha rosszat álmodott volna, a kezetekben tuti megnyugodott volna hamar. Talán tényleg az ínye fáj neki nagyon a fog miatt :cry:

Én aznap a talinkról álmodtam :lol: 8)

Vera - Pálmi de ügyi, nagyon cuki, ahogy játszik, de jól nyomja :lol:

Nyugtonmalac - mi volt a szoc osztályon, el tudtad intézni?

Mi megvagyunk, úgy néztem ma, hogy Lottinak jön az 5. foga, a bal első, ömlik a nyála patakokban.

Bocsi, ennyire futotta, dögfáradt vagyok, megyek aludni, jó éjt!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


LKata - talán alvás közben alacsony az ingerküszöb és erősebben jön elő a fájás és talán arra riad fel? Szerintem típus kérdése, ismerek olyat, akinek a babájának úgy jöttek ki a fogai, hogy észre se vették. Lotti is sírt ma és tegnap is, biztos a foga miatt :cry:
Én nem adnék kúpot emiatt. Bár amikor Lottinak éjjel nagyon fájhatott, adtunk neki Nurofen szirupot, de csak a minimális adagot és kentük neki az ínyét folyamatosan a Dologéllel, ennyi.
Nagyon-nagyon édes Norbikáról ez a kép!!! Pont most vagyok az iwiwen, már ott is megcsodáltam :wink:

Na tényleg mentem.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Marek : mi is eljövünk :) Lili is Bori is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szoc osztály: nagyon szarul éreztem magam, mert olyan emberek járnak oda, hogy égett a pofám, hogy nekem is ott kell lennem velük.

Nem részletezem, de szar volt. Aztán bekeveredtünk, és érezni lehetett, hogy a nő megkönnyebül, hogy végre emberekkel beszélgethet.

Nagyon segítőkész volt, és szóban ígéretet tett arra, hogy abba a bölcsibe mehet Bori, amelyiket kérjük, és 100% hogy felveszik :)

Sőt adott egy kontaktot, akihez mennünk kellett Ovi ügyben, hogy a két gyereket ne kelljen 3 felé vinni, és az a bácsi is nagyon segítőkész volt. Felhívta személyesen az egysített óvoda vezetőt, és felíratta Lili adatait, és hozzá irányított minket. Ettől olyan megtisztelve éreztük magunkat.

Jó kedvvel jöttünk el a szoc. osztályról :D

Elégedett vagyok... ;)

Csak azt nem értem, hogy a bölcsöde igazgatók miért hajtják el az anyukákat a náthásba, ha kötelező idén minden gyereket felvenni a bölcsikbe??? :shock:

Mindegy, nekünk már lesz helyünk.

Éljen a mindent elintéző NyugtonMalac anya ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Oké, akkor jöjjön egy fontos szolgálati közlemény!!!!


Többen jeleztétek, hogy a következő liliputis rendelésbe beszállnátok. Hát jelzem, hogy alakul a következő.

Kérlek titeket, akit érdekel, minél előbb PÜ-ben vegye fel a kapcsolatot velem!

Link a liliputihoz:
http://www.liliputi.hu/index.php?m=product&a=specialList&t=uj_termek

Szóval, kit érdekel a dolog? :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szbettyna, Ildi, köszönöm a jelszót, hamarosan megpróbálok tölteni én is.:)

Nymalac, ügyes vagy az intézkedésben. Én Liliről is csináltam pár művész fotót. :D

Marek, nekem sem nagy gond az autózás, ha taliról van szó. :)

Sz.veronika, nagyon ügyesen manipulálja Pálmácska a kockát!

Timi, jók a dunai képek. :)

Kép
szöszke
 
 


Sikerült 102 képet feltöltenem. :D

http://picasaweb.google.com/Indexesbabak/Tata#

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a talis képeket! Nagyon sajnálom, h nem tudtunk ott lenni, irigykedtem egy kicsit. :) Olyan éééédesek a gyerkőcök, biztos Lilla is nagyon jól érezte volna magát, és én is olyan szívesen találkoztam volna veletek élőben is! De a 8-10 óra autókázást egy napon nem mertem bevállalni. :( Legközelebb legyen már vm pesti (vagy legalábbis közelebbi) tali! :)

Marek!
Milyen messze laktok tőlünk? (na jó, Maroslelétől, az biztos megy csuklóból :)) Ha nem túl hosszú, mi is mennénk! Ha jól emlékszem, Soltvadkert, ugye? Az a cukrászda egyszerűen felülmúlhatatlan! :D Aki arra jár, ki ne hagyja! :D
Na és felénk mikor jöttök???

Én viszont pénteken felmentem Pestre, este buliztam egyet az a38-on, találkoztam sok-sok zenész barátommal, ami végre nagyon jól esett Még jó, h jamaicai segély koncert volt, így ott volt mindenki, aki számít, egy helyen, ugyanabban az időben, ami egy anyucinak nem hátrány. :D Minden zenekar és DJ ingyen lépett fel, mert nemzetközi "help Jamaica" nap volt, a belépőt erre a jótékony célra ajánlották fel. Másnap még barátnőztem egyet, aztán jöttem haza, már hiányzott Lillus. :wink: Persze a kiszemelt vonat az orrom előtt ment el, pedig futottam a pénztártól....

Lilla kúszik, tök édes ahogy fókázik a kiszemelt pont felé. :D Meg mostanában sokat dumál, és még többet vigyorog. :) Úh elvagyunk. :)

Mostmár kidőlök, de megpróbálok visszakapcsolódni, már esélytelen, h reagáljak az elmaradtakra, mert vagy mindent vagy semmit...

Moshatózós csajok! Asszem igértem már többeteknek képeket. Elindítottam a következő rendelésemet, és végre összehoztam egy picasa albumot a pelusoknak, h mindenki egyben láthassa őket...itt megsasolhatjátok őket! :) Nekünk bumgenius V3, bumgenius organic, blueberry minky, blueberry deluxe van ezek közül jelenleg.

http://picasaweb.google.com/sensimilla85

Na jövök mostmár, igérem!

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


[quote="lovaszkata"][ írta:lovaszkatab]Timike...nagyon édesek a fotók, szépek vagytok! :D
Majd megmutatom Fecónak(férjemnek is :wink: )

NyMalac...szerinted a foga miatt sírt éjjel??? De már kirepedt az ínye felül is, kinnt a 4 fog, máshol meg nem
duzzadt az ínye! :roll: Meddig fáj egy fognövesztés?
Amúgy ma délután is volt egy ilyen sírás, úgyanígy alvás közben! :roll: Nem tudom mi lehet????
De nincs láza sem, adjak kúpot? :?

Azért udvarolgatott kicsit Norbi csak épp a másik Borinak!
Lehet nem voltam elég egyértelmű, mikor
Boriról meséltem neki! :wink: :D

Boldog 8.hófordulót utólag Borikának! :lol:
Ja, és még rakunk fel havi adatokat és képet??? :roll:
Mert én hoztam egy képet a 8 hónapos Norbimról! :D
Kép

Majd pü-ben elküldöm az adatokat neked.

Jó éjt mindenkinek!


Na igen, Norbi elrontotta a Borikat ;)

Havi adatokat teszek fel, csak nem tudom mikor :oops: van egy kis elmaradásom, de meg fogom csinálni :)

Fogzásos fájdalom, szerintem lehet. És pl. a panadol szuszpenzióra rá is van írva, hogy láz és fájdalom csillapító, és hogy ajánlott fogzási fájdalomra is. Én ezt adtam mindig Lilinek. Borinek nincs fogzási fájdalma, neki borostyán lánca van :D
Lilinek nem volt lánca, de neki is csak 1x 2x volt ilyen fájós, sírós napja... ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


[quote="szöszke"]
írta:
szöszke
Nymalac, ügyes vagy az intézkedésben. Én Liliről is csináltam pár művész fotót. :D


Köszi szépen, és KÖSZI SZÉPEN! :D

:virag:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nagyon jók a képek! Mindegyik!

És végre vannak a nagylányokról is fotók! Köszi szépen!


Megkérhetem a kedves fotósokat, hogy cd-n, vagy valahogy küldjék el nekem a képeket? :D

Olyan rossz, hogy nem tudtam fényképezni :(

Szeretném, ha meglennének eredeti méretben is a képek ;)

Természetesen fizetek CD-t, posta költséget, mindent ;)
Köszi!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Jajj lányok, ez a baleset a tv kettőn :(

Jól láttam, hogy babakocsis anyukát babakocsival gázóltak :(

Olyan szar érzésem van ezzel kapcsolatban...

Milyen már, hogy anyuka a picivel elmegy otthonról, és soha többé nem mennek haza a családjukhoz... Többi gyerek, apa... csak mert valaki gyorsan hajtott :(

Ki is kapcsolom a tv-t, ez nem nekem való :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Akkor lesz itt buliiiii! Szóval eddig Betty, Tücsök, Ildi, Szöszke, Nyugtonmalac és Sensi... Többiek? Pestről másfél, Szegedről egy, Kecskemétről fél óra.

Sensi
Nem vagyunk messze... Szerintem másfél óra alatt itt vagytok!!! És megéri, mert nagyon jó lesz, főleg, ha sokan eljönnek!!!

Nyugtonmalac
Szerncsére én nem nézek tévét, úgyhogy nemtom miről beszélsz, és most nem is akarok utánanézni asszem... :roll:

Tegnap Bori hátiBori volt. Asszem még szoknunk kell. Álmos volt, de nem akart elaludni. Ráadásul be kellett mennem a DM-be, és vennem kellett egy sminktükröt, mert nagyon zavart, hogy nem látom, mit csinál... :lol: Ja, hát ezt is a talin tanultam... :lol: Végül már annyira fáradt volt, hogy elkezdett üvölteni, úgyhogy egy járókelő mentett meg minket. A megszokott helyén rögtön megnyugodott... :lol: Ma is kipróbáljuk, mert anyának tetszik a hátihurci... Mondjuk jó lenne, ha ilyen esetekben le tudnám venni a hátamról egyedül... :roll:

marek
 
 


Sziasztok

Timi - Klasszak a képek!

Marek - Számíthasz ránk! :wink: Ne add fel a háti hurcizást, majd megszokja Bori. Először Szabi sem aludt el benne, de most már simán.

Ny.malac - Boldog hófordulót Borinak! örülök, hogy sikeres voltál a szoc.osztályon!

Köszönöm az érdeklődést, Szabi sokkal jobban van. Tegnap egész nap hőemelkedése volt. Ebédtől kezdve már enni sem nagyon akart. Éjfélig 20-30 percenként ébredt. Már épp gondolkodtam rajta, hogy ha ma is lesz, viszem a tatai ügyeletre. Aztán aludt reggel 5-ig és úgy ébredt, mint akinek kutya baja. :shock: Kicsit még szörcsög meg anyára mászós, de amúgy semmi. Én viszont hulla fáradt vagyok. Megyek is aludni vele, mielőtt felébred.
Ja, ő is tanult valamit szombaton: ma reggel felnyomta magát négykézlábra egy pillanatra, aztán eldőlt. Hátha lesz belőle valami. :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!!

Csak villámlátogatás....

Szupik a képek, nagyon irigy vagyok!!!!!! Azért mesélhetnétek milyen történések voltak!!

Marek!
Megkérdeztem apát, elfuvaroz minket a talidra és értünk is jönne...szóval plusz két fő....

Ny.malac!
Nem láttam a baleses hírt, de jobb is...

Sikerült rábeszélnem apát, h tegye fel a babahintát. leirhatatlan az az öröm, ahogy Konsti fogadta...szinte repül, nagyon imádja. Íme két kép...

Kép
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu
Apa ne csak fuvarozzon, hanem maradjon is itt!!!! Szükség is van kölcsönapukákra, amikor egy anyuka el akar menni pisilni.... :lol: :wink:

Betty
Borinak már nagyon megy ez a négykézlábazás. Lassan elindul szerintem...
Én azt szerettem volna, ha Boritól eltanulja a térdelést, de sajnos nem... :cry:

Zsuzsu
Hát nehéz lenne elmesélni. A lényeg, hogy a gyerekek egymás hegyén-hátán (fején). Volt aki jobban tolerálta, ha átmásztak rajta (Sanyika :lol: ), volt aki kevésbé... Ja, és voltak időszakok, amikor kánonban bőgött az összes gyerek. Olyankor beszélgettünk a legjobbat... :lol: Nagyon finomat ettünk, állítólag LKata tortája is nagyon finom volt. Én is megszagoltam, jó illata volt... :lol: A gyerekek és a felnőttek együtt cseresznyéztek. Volt aki az asztalról evett, mások a földről... :lol: És volt egy szupernagyi, meg egy szupernagypapi, akik nagyon kedvesek voltak... :lol: Tényleg nagyon jó volt!!!

Már szervezem a házat, remélem összejön. Még nem tudom, hogy mikor vannak szabad időpontok...

marek
 
 


Nymalac!
Jaj, ne is mondd! Én sem láttam, és nem is akarom. :( Szörnyű!

Marek!
Oké, akkor sztem mi is megyünk! Nagypapák is jöhetnek? :oops: Remélem el is tud majd szabadulni a melóból, mert indul a cégnek a szezon....bár ha jó előre tudjuk a dátumot, akkor biztosan.
Na látod, ez régen nem jutott eszembe, mikor kérdezted, h egy járókelőt is megkérhetsz, h segítsen! Ha nincs, akkor meg marad a fűben hempergés! :D Tuti szeretni fogja majd Bori. Lilla a legelején eleve jobban szeretett hátul, amikor kölcsön kaptuk a becot, egyből elaludt rajtam. Azóta viszont én nem merem dobálni síma MT-vel, nekem is részt kéne vennem egy ilyen hátrakötős tanfolyamon. :)

Bettyna!
Örülök, h jobban van Szabi! Na innen már nemsokára hintázni, meg mászni fog! :)

Zsuzsu!
Nagyon édesek a hintázó kispasik! :)

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sensi
Csak halkan jegyzem meg, hogy a járókelő egy ismerős anyuka volt... :lol:
Ja, és naná, hogy jöhetnek nagypapák!!! Hétvégén is dolgozik? Mert én is hétvégére tervezem, hogy az apukák el tudják hozni az anyukákat, és gyerkőcöket...

marek
 
 


Marek!
Mi is megyünk! :D
és a pizzát is szeretjük :D

LKata!
Mi lemaradtuk a túrós sütidről :shock:
De a torta is isteni volt!
Szerintem is a fogától lehet az éjjeli felriadás (mostanában Tomi is csinált hasonlót és neki tuti a foga jön,mert ömlik a nyála és látszik is már egy picit a 3. foga),de lehet attól is,hogy melege van vagy rosszat álmodik. Ha rossz álom,akkor szerintem nem annyira fontos,hogy felkeltsd,mert nem tudja elmondani,hogy mi a baj,elég a simi-simi -ölelés-simi-bújás is :)
Remélem azóta nem volt ilyen!

NyMalac!
Olyan jó,hogy írtál megint :D
Már nagyon rég voltál itt a fórumon.
Nagyon gondolkozom a liliputis cipellőn,csak az a bajom,hogy Tomi még nem áll. Így meg felesleges a cipő,nem (jó kis zoknijainka vannak)?

Szöszke!

lehet,h Gergő tőlünk tanulta az éjjeli keléseket :wink: :D

Zsuzsu!
Jó lehet egy ilyen kerti hinta. Mi is gondolkoztunk rajta,de max. az erkélyre tudnánk felakasztani,úgyhogy majd marad a játszótéri hintázás.

Timi!

A piros sapis kép nagyon-nagyon édes!!

Bettyna!
Jobbulást Szabinak!
Te meggyógyultál már?

Sensie!
Kár,hogy nem voltatok!
Múltkor a Margitszigeten a Vadkenderesek szerveztek egy bulit,mikor kint sétáltunk Tomival,ott is csak raszta zene szólt,gondoltam is rád :D
Jó lehetett kikapcsolódni!



Ny.Malac

Ahol én dolgozom (óvi-főállás) ugyanez megy! Van egy lista,akiket fel kell venni. Van egy másik lista,akiket illik felvenni és van még pluszban egy íratlan szabály,hogy vegyünk fel mindenkit. Így most az önk. engedélyt kért,hogy had legyenek 32(!!!) fős csoportok,és megengedték :(,holott van egy másik szabály,hogy adott nm-en hány gyerkőc lehet,de ez utóbbi nem hat meg senkit :(
Így dugig vannak a csoportszobák, azok a gyerekek,akiknél pszichés gond van még jobban szenvednek,de amúgy is gyerek legyen a talpán,aki jól érzi magát. Még szerencse,hogy jók az óvónők és van türelmük (egyenlőre).
Szerintem emiatt próbálnak külön szervezkedni a bölcsis igazgatók is,hogy ne legyen túl nagy zsúfoltság. rengeteg szülő van,aki belenyugszik abba,hogy nincs hely és inkább keres egy mgánóvit/bölcsit vagy egy szuper nagymamit :)


Képzeljétek,voltam Tomival egy dévényes gyógytornásznál,mert zavar, hogy aszimmetrikus egy kicsit (főleg a bal kezével húzza magát kúszásban): Egy inci-fincit kötöttek az izmai, és azért nem mászik még feltehetőleg,mert lazák a csípőízületei,nehezebb neki összezárni a lábait. Nincs nagy baj,azt mondta nem súlyos,de azért 2 hetente menjünk és adott itthoni házit is. Azt mondta,hogy 10 hós korig kell elkezdeniük mászni a babáknak és 1 éves korig nyugodtan mászhat majd,1 éves kora után elég felállni,a járás korhatára pedig 18 hónapra lett újabban kitolva!
úgyhogy van idő :lol: :lol:

Kép

Kép
borkaby
 
 


Kata,
Én úgy tudom a fog azért fájhat éjjel, mert alvás közben indul be a növekedési hormon, ami a fogat is növeszti - nameg a babát :) És ráadásul fekvő helyzetben rosszabb, mint függőlegesen, mert nagyobb nyomás nehezedik rá.
Pálmi pont így kezdte el nemrég ráncolni az orrát, ahogy Norbi a 8 hós képen :)

Nyugtonmalac,
jajj ne is mondd, én már mióta volt az az eset, hogy a nagymamát gázolták el a zebrán a babával, azóta mindig izgulok, mikor anyukám kiviszi Pálmit sétálni :(

Zsuzsi,
édesek a hintázós képek! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?