Új privát üzeneted érkezett!

Ez jó!Megijed a saját pukitól :lol: :lol: :lol:

Picit jobban vagyok,de csak picit...nem fáj annyira az arcom...4től van rendelés,szerintem lemegyek a dokihoz bizti ami bizti.Izusra vigyáz az apja addig!

Iza szereti a kendőt,szinte rögtön elalszik benne...nem is sírt eddig,csodálkoztam is.Mondjuk nem volt még sokszor benne,csak 1-2 szer itthon.

annus11
 
 


Annus jobbulast!

elvileg ma kellett volna megjonnie a kendomnek
(igaz mar pentekre vartam) erre sehol semmi.... :x

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle!
Nekem már vagy 20 album megvan a manoportálról,még anno töltöttem le.Mi si azt hallgatjuk itthon.A bogban a hasznos linkek közé fel is tettem,meg van egy másik oldal is szintén a linkeknél.
Amúgy ha gondolod kiírom és elpostázom neked. :wink:

annus11
 
 

 
 

Vagy msned van???

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus,
jobbulást, nem hiszem hogy Iza elkapná.Gyógyszerben nem vagyok biztos de talán Aleve-ot bevehetsz.Csak tipp!

Alvás,
hát nálunk már csak egy evés van éjjel kettőko aztán 6-ig nyugi van, szóval szerintem már csak pár hét és átalussza az éjszakákat, de ez babafüggő.

Ma drága fiam harmadszorra is ugyanazt a bodyt kakilta össze.Leendő keresztanyjától kapta, de többet nem adom rá, mert mindíg csak ebben kakilja össze még a háta közepét is.Ezt mát a pampers se bírta :lol:


Dobok képet ahogy a mosdóban vakartam róla a "meglepetést".


Kép

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj! Gáborka nagyon aranyos!!Hogy tűri a tisztogatást!!!
Annus igen van.Ha át tudsz valahogy küldeni ilyen zenét,megköszönöm!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Harhaj!
Ez nálunk is heti 1-2szer előfordul!Nekem akkor kakilt össze mindet ha fehérben volt,de akkor már reggel megmondtam h ma tuti kikakilás lesz :wink:
Ezt az éjszakai átalvást nem tudom,mert Iza már egy jó ideje 1szer kel éjjel,de nem látom a hajlandóságot h ezt elhagyjuk!Na de sebaj,ráérek megetetni :wink: Fejni úgyis fel kell kelnem....

annus11
 
 


persze
felveszel?

annus11
 
 


sikerült lekapnom ahogy Álmos mosolyogva álomba zuhan :)
elég közeli,de rajtam fexik.
Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jaj de tündér!!!Én is úgy imádom mikor mosolyogva alszik el!Van h álmában is mooslyog,az is olyan édi!!!!

annus11
 
 


Én nem tudom, mi van ezzel a kisebbik gyerekkel, de eddig hatalmas lelkesedéssel evett, nagyon sírt a kajáért, mikor éhes volt, most meg 3. napja alig eszik magához képest délelőttönként, és amikor én úgy vélem, hogy ennie kéne még, és adnám neki a cicit, keserves sírásra fakad... Persze ilyenkor békén hagyom meg megvígasztalom, de vajon mitől csappant meg az étvágya? Amúgy nem parázok, csak nem értem... Fura lett a gyerekekm. Pláne, hogy Fruzsi meg ekkorákat eszik már...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaj, nagyon édes ezek a mosoly-képek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Olyan rendes kisfiam van!!!Annyira imádom!!!Most evés után leraktam a kiságyába,hiszen az alvás következik a napirendben. Kicsit sírva fogadta a helyzetet hiszen evés előtt aludt egy nagyot. De aztán gyorsan megnyugodott és elaludt. És most hagyja anyukáját szakdogát írni, akinek nagyon nem fűlik hozzá a foga. De azért hősiesen csinálja. És egyébként is. Tényleg mióta hozzászokott a kintléthez,sokkal nyugisabb.Meg szerintem jó neki a napirend is,mindig tudja mire számíthat.Bár szerintem ez hosszabb távon hozza majd meg a gyümölcsét.Az esti sírás maradt meg egyedül.De hát az a kis hiszti belefér.Mert az bizony az a javából. Bár néha már a cumi vagy ha karba vesszük megnyugtatja. Tényleg Ti tapasztaltátok:Riki nem szeret felém fordulva karban lenni,rúgkapál,szabadulna.De ha nekem háttal veszem fel,akkor minden rendben,nézelődik,szépen elvan.
Megjött Stella eredménye,majdnem tökéletes,nem kell szednie a gyógyszert. :lol:
Ha felébred a manó megyünk napernyőt venni a kocsira. :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Dóri!
Ha hízik szépen akkor bizti nincs gond!Lehet az idő miatt eszik más adagot,vagy most áll át a szervezete vmi másra!Iza pl most alszik...fél10körül kajált utoljára,ilyenkor már rég evett...félkor muszáj leszek kelteni mert baj lesz a tejjel!
Keserves sírás nekem büfinél szokott lenni..hiába mondom neki h böfikézik és már kapja is vissza!Úgy nyugtatgatom h visszakapja a cicit,nyugi! :wink:
Ja és néha Iza is furi,olyan más mint elötte...lehet h csak azért mert nőnek,lassan 2 hónaposak leszünk!!!!

annus11
 
 


Esztó, Kutyafüle, hajrá azokkal a tanulásokkal! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus igen.Fent van az iwiwen az is ugye?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Igen,de itt is itt van!Amúgy az email címem,semmi extra!

annus11
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem :-) Mi is elutaztunk a hétvégén, nővéreméknél gyűlt össze az egész család. Kolos átaludta a napot, 2x volt ébren amíg szopizott. Mindenki ámult, hogy milyen jó gyerek. Persze éjszaka gyakrabban kelt, mint szokott.

Nagyon jó képeket raktatok fel. Annus, nem semmi, hogy Iza már így tartja a fejét. Fruzsi meg milyen szőke már, vagy mindig is az volt, csak most tünt fel? Mosolygós Álmos meg a csap alatti Gáborka is nagyon aranyos :-)
pumuklii
 
 


Panndi,nagyon édik a lányok a frizurákkal!
Álmi édesen mosolyog,Hanna is szokott így aludni.
Gáborka milyen kis husis.Jó nagy a pocija.
Dóri,nagyon ari a kaki-dal.Ügyes nagyon a nagy fiad!
Én már úgy izgulok a holnapi nap miatt.....bár ma reggelre,szerintem totál kifehéredett a szemefehérje is.
Tesz veszen leltem egy szép játszószőnyeget,az uram írt is az illetőnek,de még nem írt vissza.
:(
Szofi,még normális a folyás.
Mit is akartam még...nem tom,olyan szita az agyam. :oops:
Majd beugrik.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Eszembe jutott...
Holnap ha haza engednek,akkor hazafele be akarunk menni a tescoba.Kell pár dolog,Szerintetek be vihetem Hannát?
Ti szoktátok vinni??
A hordozó lesz nálunk,meg a babakocsi váz.Pelussal letakarjam???
A másik..tápszer,milupa milumil ha startot eszünk és nehézkes a kaki nála,napi 1-2 x van,pedig eddig minden pelusban volt.Bár már 6 hetes,lehet amúgy sem lenne.Csak fáj néha a pocija.Nem próbálta valaki a cseresznye magos párnát?Ha jó,lehet vennék holnap.
Amúgy bukik is néha,de nem sokat.Most váltanom kéne????
Ma már 6x kajált,ebből 2x szopott,2x lefejt tej,meg 2x tápszer.És hol van még a nap vége. :shock: :roll:
Az a mai tei hordozó jó?Gondoltam anyum varrhatna egyet,mert egy oldalon leírják hogyan is kell,persze nem tom olcsóbb e mintha venném.
Azt hiszem ennyi....
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Nekünk szuper éjszaka, most viszont nem tudom mi van, reggel óta még alig aludt fél órákat. :shock:

Most persze kidőlt...

Vanni, mostmár akkor értem a dolgot. Kitartás!

Álmi nagyon aranyos!

Csajok, írtátok azt a happy pelenkát, ami jó volt (asszem Emese és Netti) Mi annak a teljes neve?

Kép

Kép
adraci
 
 


Jaaaj, még elfelejtettem, hogy Panndi, a lányokról a fotó nagggyon komoly! :lol:

Anita, még neked, nyugi, minden ok lesz! Tesco-ügy: mi nem szoktuk vinni, mert nem javasolják, hogy olyan helyre vigyük, ahol sok ember megfordul. Ha máshogy mégsem tudjátok megoldani, mindenképp takard le pelenkával!

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Dóri, kakadal nagyon vicces! :-) Panndi Ti próbálgatjátok már a szobatisztaságot? Én ha nagy meleg van, leveszem róla a pelust, de nem erőltetem. Igaz, nem bánnám, ha nyár végére szobatiszta lenne...
Ja, és Panndi, tutkó a csajok sérója! :-)

Esztó, édes az elalvós kép.
Homebogyó: urtica urens 5 Ch

Anita, én már bevinném, csak arra figyelj, hogy lehet, hogy hideg lesz bent a légkondi miatt, legye kéznél valami melegebb cucc vagy takaró.

Nekem a bal cicim szinte teljesen leállt, a jobb próbál lépést tartani, de nem megy, főleg, hogy ma 120 tápot megevett, eddig csak 90 volt az adag. Lehet, hogy ez már a 6 hetes ugrás? Vagy csak éhes volt....

Annus, jót nevettem a membránon! :lol: Kis fehér kütyü, amit fejjel lefelé kell betenni.
Sajnos a pót nincs meg, ez a pót, mert kölcsönbe kaptam a fejőt. Most Medela kézivel nyomom, de ezzel nem lehet egykézzel fejni. :roll:

Tegnap megfürdettük először a vödörben és először nem sírt fürdés alatt, úgyhogy már száműztük is a kiskádat a tárolóba.
Vendég
 


Anita

vateran mar van 3-4ezerert uj mai tei! de ti tudjatok h megeri e vegulis.
Boro jott mar velunk vasarolni.. nemtudtam hova tenni :)
vegig aludta persze.
nem volt semmi gond.. sztem nyugodtan viheted.
csak vigyazz idegen ne akarja megtaperolni! mert ugye velem mar ez is elofordult :x
az osszes tapszernel kevesebb a kaki amugy!
mi egy hetig milupaztunk, bar nalunk is anyatej melle kapja.
de fajt a pocikaja.
azota bebat hasznalunk
nincs pocak fajas nagyon.. de kaki az ugyanannyi. napi egy jo nagy adag. plusz akad kis mennyisegu kaki :)
de ez normalis.
Boro is jobban bukott a milupanal amugy.
most is elofordul persze mindig az en hibambol :oops:
mindig kaja utan akarok kiprobalni ezt azt vele a kenguruban meg ilyesmik :oops:
de sztem minden babanal mas ez a tapszer dolog.. van aki vegig probalja az osszeset mig megtalalja a jot..
Esztooeknal sztem semmi baja Alminak a milupatol ugyremlik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Hát mi ma is a 8-as kajcsi után hajnal 3-kor keltünk csak, ami tök jó lenne (1-2 napja már így van), csak utána mindig jön az elég durva hasfájás, és nem tud visszaaludni Bogi, így reggel 7-ig szórakoztatás volt, meg hassimi stb...
Most alszik már reggel óta, addig elmentünk auchanba vásárolni (anyum vigyázott rá), meg megfőztem.

Anita,
a DM-es cseresznyemagos párnát mi próbáltuk, hát... én nem vettem észre, hogy jobban lett volna tőle, de még azért próbálkozunk!

Panndi,
nagyon jók a képek!! Zsófinak valami eszméletlen sérója van, úgy látom,a huga sem akar lemaradni mögötte :wink:

Harhaj,
édesbogár Gáborka is! anniyra cukik tudnak lenni!

Esztó,
Álmi milyen teli szájjal vigyorog :) én is meg tudnám zabálni Bogit, mikor szopi után meg álmában elégedetten vigyorok, mint a tejbetök. Elaludni is úgy szokott, mint Álmi, hogy a szemei kezdenek kicsit fennakadni.
jó tanulást, kitartás!!!

Dóri,
nagyon ügyesek vagytok a szobatisztaságra tanítással! Szerintem is tök jó a kakidal, biztos, hogy samunak is élvezetesebb így!

Netti,
nálunk Bogi néha jó nagyokat cuppant szopi közben, aztán attól ijed meg :) cukik :)

Kutyafüle,
Neked is kitartás a szakdolihoz!!

Babazenét kéne nekem is letöltenem, mi hagyományos zenéket hallgatunk, Ákost meg Andrea Bocellit, ilyeneket :)

emese1979
 
 


Adri,
ez a neve hogy Happy :)

Mi is elvittük már vásárolni, túléltük :)

Böbi,
tesód hogy van?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


adraci

http://www.happy.bella.hu

bella baby happy a pelus neve

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese,
mi meg metallicát, nickelback-et meg ilyeneket nyomtunk Álminak míg a pocakban volt. Most kicsit lightosabbra váltottam :)

Adri,
http://www.happy.bella.hu/content/Folde ... 01-11.2441

Pumukli,
tök jó, hogy Kolos is ilyen nyugodt baba.

Igen, nálunk nincs nagy gond a milupa miatt. a kaki nehezebb és sztem emiatt tekereg néha, de nem vészes. ritka.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita!Mi szoktuk vinni.Eddig minden ok volt.A légkondi miatt kicsit jobban betakartuk,meg a hűtők közé nem jött be velem Dani a picivel.Nem volt gond.Úgysem lehet sterilen tartani, és egy hónaposan már szerintem elég nagy.De ez csak az én véleményem,mi így csináljuk.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti, ugyanazt linkeltük :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita!
Még szép h hazaengednek!!!Tuti h jó lesz az eredmény,majd meglátod!!!Szerintem viheted a tescoba!De ahogyBöbi is írta legyen egy takaró kéznél a légkondi miatt!Még én is fázok ha a hűtőpult mellett megyünk el!!!Ja és takard le pelussal is,mi már voltunk vele tescoban,semmi baja nem lett.Nem nézték meg,nem fogdosták meg. :wink:

Böbi!
Igen,sejtettem h az a membrán így utólag,mert nekem egyszer beleesett a lefejt tejbe :lol: De az úgy nézett ki h éjjel elejtettem az egészet...még jó h csak pici folyt ki,na és akkor ez a vmi is leesett.Nekem mondjuk megvan apót,mondanám h odaadom de én is csak kölcsönbe kaptam :?

Pumukli!
Csak 2szer eszik napközben?Az hogy lehet???Ha nem számolom a reggeli és az esti etetést akkor is 3szor eszik+ ugye hajnalban 1szer :wink:

Na most lemértem!Iza 130at evett az elöbb,már a kezemben kidőlt és elaludt amint a kiságyba tettem :wink:

annus11
 
 


Akkor visszük.Azt meg nem engedem hogy fogdossák.Netti,köszi,akkor megnézem a vaterán.Mire anyum megcsinálná,Hanna már ovis lenne :lol: Bár még nem tom kell e?!
Böbi milyen vödör??Hannus mindig sír pancsi közben,pedig pelus van alatta,meg a pociján,fogjuk mindkét kezét is. :roll: És mégis.Hol lehet kapni és mennyiért?Olyan furi,Grétike imádott locsizni.
Ez a tescozás is azért furi nekem,mert Grétit elöször majdnem 1 éves volt mikor vittük,könnyebb volt nélküle,meg nem is mentem általában csak Apa.
Mesi köszi.Hát akkor lehet kipróbáljuk mi is,bár Apa szerint csodát ne várjak,lehet igaza van.Kb ez is olyan dolog,hogy csak a pénzt csalják vele.Nem tom.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Eszto, gugli a baratunk :D

az en paromat idegesitik a babadalok :D
sztem a gyerek se kedveli annyira oket :shock:
mashoz szokott :D
de azert mostmar mi sem hallgattatunk vele durvabbakat :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita, én is vinném vásárolni, S már volt is határozottan sok ember között. Nagyok már :). A tápszert meg szerintem inkább a gyerekorvossal beszéld meg.

És ezt a bella babyt hol lehet kapni? Még sose láttam...

Annus, léccilécci, írj majd egy hosszas beszámolót az eldobhatóról! De hogy könnyebb legyen, kérdezek is: hogy tárolod a már használt pelusokat amíg sorra nem kerül a következő mosás? Mennyire kell leszedni a "kintragadt" cuccot az anyagról? (Úgy értem a be nem szívódott darabkákat.) Simán hatvan fokon kell mosni? És hipózni kell/lehet? Vasalni kell a betétet?
kalloni
 
 


kalloni,
happy pelust auchanba tuti,de sztem tescoban is!
soot coraban is ha jol remlik a dolog :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Én a régi gyerekslágereket hallgatom,azokat szeretem is meg kívülről fújom!Amúgy ezeket a babazenéket,ahol vmi furcsa dallam szól utálom...megfájdul tőle a fejem!Szerintem borzalmas!Na meg h közben gőgicsél vmi gyerek meg vihog....kicsit enervált leszek tőle...Izus pl nagyon szereti a következőket,minden reggel ebben a sorrendben játszom le neki!Alig várja már!!!mehemed,Ici pici kismese,két kicsi kecske,hupikék törpikék,miki mano,winx.Aztán néha fenyő miki is befigyel,össze vissza vannak a számok a telómon :oops: :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus

Boro nagykedvence az ici pici kismese
meg anyukam enekelte nekem..
most en enekelgetem :D
lehet csak azert alszik el rajta mert annyira szornyuu a hangom..
na meg a mehemed
jo h mondod
meg is hallgatom :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Tudom,hogy gáz vagyok,de nekem azok is tetszenek.Olyan aranyosak!!!!!
Köszi Annus!!!Most bőgtem az Édes kisfiamon. :oops: Na megyek és megetetem az én édes kisfiamat. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anita, belinkelem

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Mi kölcsönbe kaptuk, de előtte sokan dícsérték már és tényleg azonnal csendbe maradt. Gyöngy pl utált háton feküdni, esetleg próbáljátok meg hason fürdetni, hátha akkor nem sírna annyira. Ilyen vödör szokott lenni a teszveszen is, a múltkor 3000-ért volt.

Annus, köszi a membránt! :-) Megpróbálok szerezni hozzá, biztos lehet kapni utólag.

Gyöngyvirágnak az jött be, amikor magyar népdalokat énekeltem neki, olyan lagzis dalokat! :lol: Most is ezeket szoktam, meg tanulom a hagyományos gyermekdalokat is. Vivaldink volt, de nem nyugtatta meg, így elajándékoztuk.
Vendég
 


Kalloni!
Eddig 1 pelusom van 8) A héten szerzek be többet!Vasalni nem szabad!!!!(máris egy jó hír)Hipózni se igen,vannak amiket lehet fehéríteni de inkább a DMes mosószappant javasolják.60fokon max elég mosni,öblítőnek ecet,meg a mosóporra is figyelni kell h milyen.Használt pelusok.Veszel egy fedeles vödröt,használat után csapalatt átöblíted a pelusokat,kicsavarod és be a vödörbe,Néhány csepp teafaolajat teszel rá a baktériumok,gombák miatt!Aztán ha összegíúlt a mosásra való mehet a mosógépbe!
A nagyobb darabkákat esetleg c papírral a wcbe lehet tenni.De van hozzá eldobható betét,amit szintén párszor ki lehet mosni,és akkor azt kell beledobni a wcbe,ezt le lehet húzni,elbomlik.De ezt anyatejes kakinál nem javasolják mert ugye elég híg.
A blogomban fenn is vannak ezek,de még csak 1szer volt Izuson pelus,csak pisivel találkoztam,nem folyt ki!!!! :wink:

annus11
 
 


Netti!
Azici pici kismese itt is nagy sláger!Volt h vagy 10szer elénekeltem,már kiszáradt a szám is!De legalább megnyugodott!
Meg nálunk napközben is a sláger rádió szól,meg bekapcsolom odabenn a zenetvt és arra alszik!

annus11
 
 


Annus, én nagyon kiváncsi leszek, hogy válik be. Az, hogy nem kell vasalni, már jó dolog! :-)

Anita, találtam egy vödröt, nem ugyanaz a márka, de lényegében ugyanolyan.


http://www.teszvesz.hu/item659343038_tu ... vodor.html
Vendég
 


böbi,köszi.Így már tom mi is ez,meg leltem tesz veszen is.Magyarul egy olyan kis bili,amiben kucorodik a baba mint anno a pociban.Tök mindegy mi is az.Csak a márka miatt drága.De hogy fogod meg benne normálisan????A nyakánál?Kicsit tudatlan vok. :oops:
Ébredezik,még ma alig aludt,meg csak zabizott.Most fog már hetedjére enni.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ezzel a vödörrel egy a baj, hogy egyelőre 2 emberes, de Gyöngyvirág lábatlankodása miatt mi egyébként is együtt fürdetünk.
Apa fogja a hóna alatt, én fürdetem. Ma több vizet teszek bele, tegnap csak a derekáig ért, állítólag úgy a jó, ha a mellkasukig benne vannak.
Vendég
 


Ja és tegnap kérdezte az uram h nem lesz e melege benne nyáron...mondom a műanyag pelusban jobb neki??Ha már izzad szegénykém akkor inkább egy természetes anyagba mint vmi nejlonba!

annus11
 
 


Mi a kádban is együtt fürdettünk!Apa fogta én meg mosdattam,de nem esett kézre,így most egyedül csinálom,apa csak asszisztál.Hozza a fürdetőt,a törcsit,a sampont,hozza-viszi a vizet stb.Mondtam neki h fürdessen ő,de úgy nem akarja :lol: de közben meg segíteni akarna,egyem meg :wink:

annus11
 
 


Nem tudom, ti hogy csináljátok, h 3 óránként eszik minden bébi? Blanka kb 10 óta folyamatosan rajtam lóg, most leraktam- erre ordít. Tej az van, csurog ki a szájából, cicin elalszik- ha lerakom, az nem ok. Mit csináljak? Tinu volt, aki igény szerint szoptat, ugye? Nem olvasol minket véletlen? Ilyenkor hagyjam, h rajtam lógjon? Vagy csak az én gyermekem ilyen nem rendszeres?
Nem bírom egész nap a kezemben tartani. :cry: De úgy sír.... á, felveszem.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Annus
kicsit félreérthető voltam :-)
7-es szopi után reggeliztünk, összepakoltunk, és a 10-es szopi után indultunk. Etyeken evett 2x, közben végig aludt, utána meg már csak az esti szopi jött.
Amúgy többet eszik, mint Izus, 8-9szer egy nap.

Böbi
és ez a vödör kényelmes Iringónak? Elfér benne? Nem láttam még ilyet használatban :-)

Anita
szerintem is vidd nyugodtan.

Esztó
szerintem fejen ütötte a jó falusi levegő :-) Másnap már messze nem produkálta ugyanazt.
pumuklii
 
 


Vki!
Én is igény szerint szoptatok!Most pl 3 óra helyett 4 telt el kb.Sose keltem,most se keltettem végül...nem volt szivem hozzá :oops: úgy aludt a szentem!

Próbáld ki hátha cumival elvan,lehet h csak a szopizás hiányzik neki!Nem hiszem h éhes lenne,lehet h épp túl sokat evett,vagy kak,büfi gondja van.Esetleg pelus.Vagy próbáld lekötni vmivel,hátha csak nézelődni akarna,abba elfárad és akkor alszik!Nálunk Iza imád vállon lenni,szétnéz mindenhol,nagyon kíváncsi!Próbálj szopi után kicsit "játszani" vele,hátha az bejön!

annus11
 
 


Pumukli!
Ja értem4Megikedtem h csak 2szer evett napközben :lol: :lol:

ja és Vki!
Lehet h csak anya hiány a van,és a közelségedre vágyik... :lol:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: