Új privát üzeneted érkezett!

Sofka??????????????????????,

Én csak csodálkozok és röhögök. (Most olvastam végig. Közben elment a net, aztán meg mi is.)
Lőrincem meg utánoz. Legalábbis a röhögésben. Nagyokat nyerít. Édes.

Titok!!!!!
FEdd már fel magad!!!

bEU
beu
 
 


Zulu, Tied a kávé. Négyeske a kis desszantos jövő héten már 12 hetes. Kicsit én is meglepődtem...
titok
 
 


Hmm Titkocska, te aztán tudod, hogyan lehet manipulálni a társaságot. Bamberger, én a keresztrejtvényt hamarabb leteszem... Kép De most már csakazértis... hacsak a Kancuss nem gondolja másképp Kép Vagy a döglődő Windowsom Kép
clarissa
 
 

 
 

Tündér,
még nem jelentkezett a kedves kismama, úgyhogy akkor mégsemKép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zuluka ezek után a fél kávét én kérem, olyan jól elütöttük az idöt együtt...Kép
tündér
 
 


Aztaaaa! Ilyen csunyan beelozni! En meg mar milyen sokat irtam a 8 hetesemrol! Te meg csak hallgattal nagyokat?!
De mindenesetre gratula!KépKépKép

L.
leszter
 
 


IGENIGEN!Kép Gratulálok négyeskéhez!Kép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Uramjesszus - a négyeskéről mindig a barátném jut eszembe, az egész csaj nincs 160 centi, meg 50 kiló, négy fia van Kép De most már nem kísérletezik tovább KépKép
Minden esetre GRATULAAAA Kép
clarissa
 
 


Tündér,
okés, termosszal megyek!Kép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Akkor most Sofka? Mert Zsuzsi is lehet. Tisztázzuk már, had gratuláljak!
Beu
beu
 
 


Titok!
Azért a profilodban lévö tóthgizi elég vicces....Kép

De látom nem leplezted le magad....

Ne tedd lassan indul a fürdetési idöszak....Kép
tündér
 
 


Ui. Tiatyatok mit szolt? Es a nagyok, mikor tudjak meg?Kép
leszter
 
 


A továbbiakban elnézést mindenkitől, akibe belebeszéltük a gyereketKép.
Na megyek, kis család vár.
Sofka,
majd jól behajtom azt a kávétKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


4-eskéhez gratulaKép

Zulu!
Jöhetsz a termosszal, a jeget én adom jó?

De most komolyan tényleg szívesen látlakKép
tündér
 
 


MiApánk is megdöbbent, nagyoknak majd. Most rohanok vacsorát adni nekik.
Végre felélénkült a topik.
Zulu, mikor jöttök?

sofka
sofka
 
 


Nem is szimplán megdöbbent. Mondom: szerintem úgymaradtam. Mire ő: Mitől?

Ha késik egy hetet és dec. 24. jön, hát lehet, hogy a Szent Lélektől?
sofka
 
 


Beu,
Sofka a kismami, mert én nem tippeltem Zsuzsira.

Sofka,
összes részleteket ide nekünk!

Mostmár TÉNYLEG elhúzokKép.

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Én is elhűltem, milyen sokat írtatok, de aztán gyorsan a végére értem, mert itt nagyon titkoltok valamit...

Most mát engem is esz a penész, hogy ki lehet az?

Tündér! Köszi, nekem is nagyon tetszenek a lányok nevei.

Beu! Én még nem olvastam, mi történt a gyerekeddel. Le tudnád írni röviden? Szegényke, nagyon sajnálom! Jobbulást neki!

Nelli
hnelli
 
 


Sofka!

Óriási gratuláció! Igazi nagycsalád lesztek!
Beu
beu
 
 


Sofka Kép
Aztaaaa! Úgymaradtál KépKépKép Mitől? KépKépKép Ej te, ej! KépKépKép

Óóóóóriási gratula! Kép Na meg gatyafelkötés-kívánás Kép

Kangi
kangi
 
 


Sofka,
kár, hogy nem írtam le a tippemet, mert enyém lenne a jegeskávé Kép, a stílus nagyon emlékeztetett névtelen s-re KépKépKép!!! Hatalmas gratula nektek!!!

Franyó
franyo
 
 


Azta!!!!!!!Sofka!!!!!Ez igen!!!!!
Hát jól felráztad a topikotKépKépKépKépKépGRATULA A 4KÉHEZ!!!!!!!!!

Egyébként sziasztok!
Tegnap óta megint itt vagyunk,(Belgahonban)
Próbálok olvasni az archivumban, hogy képbe legyek kicsit de hát ennyit bepótolni......

Azt hallottam hogy mitörtént a kis Lőrincünkkel,remélem most már jól van?!!!!!!???

Sajna az Állatkert nem jött össze,de júliustól minden talira megpróbálunk elmenni.


Velünk elég sokminden történt,jó is rossz is de végül is az össz kép nem annyira gáz.
Marcus szeme sajna behúz ,ezért első körben takarni kell,aztán egy szemüveget is csináltam neki,azt késöbb kell próbálgatni.
Voltunk EEG vizsgálaton,a gyógyszert még nem hagyhatjuk el,de szerencsére úgy tűnik hogy a bedurvulós epilepsziát megúsztuk,az már nem valószínű hogy lesz. HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
Viszont szépen fejlődik és mentálisan is minden ok,a korának megfelelő,sőt...


Maci2!
Kérdeztél emilben,mindjárt válaszolok,bár gondolom már ok.


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Ja, és ha valakit érdekel a tuti recept: Először szájsebészet, aztán három egyszerre beteg, aztán éniselkaptam, aztán pharmatex mint védelem. És hogy mitől? És mikor?

Beu, Orsit mindenféle beavatkozás nélkül kötözték anno. Azaz semmiféle érzéstelenítést nem kapott, és az orvos meg ordított, hogy ne bőgj, ne rúgkapálj. Orsi meg vissza, hogy "kiszállok belőle". Na ja, régen volt, meg a J. kórház volt. De tényleg nincs nyoma.
sofka
 
 


Sofka!

Még1x nagy gratula!
Egy a lényeg legyetek egészségesek!Kép

Isten hozott Mariann!Kép

Franyo drága!
Utólag nem ér reklamálniKép

Na lassan lépek mert APa megnyúz, hogy folyton lesem a gépet.

Jó éjt mindnekinek!Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok,

újra ittKép. Megfürdettük a skacokat, kész őrület, mindegyik azt akarja, hogy én öltöztessem, természetesen egyszerre. Most Macus bent dünnyög az állatkáinak, sajna ez egy óra hosszat is eltart, addig szegény Malac kint várakozik. Nincs valakinek valami tuti tippje, hogy lehet egyszerre elaltatni két gyereket? Engedjem be Malackát, aztán mulassanak, amig bírják?
Mostanában egész összenőttek, annyira jó rájuk nézniKép!

Franyó,
jóvanna, Neked is viszek a nyereményembőlKép. Igen, a stílus elég egyedi (gondolom kedves Titkunk épp ezért nem szólott sokatKép), meg hogy nincs kép a tesztrőlKép. Gyakori képfelrakókat ezért kizártamKép.
Viszont, ha már itt tartunk, Te is dobhatnál párat AnkárólKép.

Mariann,
szemüveg miatt ne aggódj, nagyon jól lehet korrigálni a kicsiknél!Kép
EEG eredményKép. Nemsokára a gyógyszert is elhagyjátok, ahogy Marcit ismeremKép.

Sofka,
majd mélek, és természetesen viszem a körömlakkos klaviatúrátKép!

Teszek fel pár képet a csajról, eszméletlen édes volt, ahogy babázottKép. Bocs a mennyiségért, de így kerek a sztori. (Zsuzsi ugorgyonKép)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jéééézus, ritkán jövök, de akkor jó sokat! Bocs a hosszért!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


AMINDENIT SOFKA!!!
Hatalmas gratula!!! Kép Szívemből kívánok minden jót nektek,de legfőképp egészséget és kitartást! Kép

Enyém apának nem is mertem mondani ezt a nagy titkolózást,mert csak azt hajtogatná,hogy nekem is ott lenne a helyem a pocakosok között,én meg még várni szeretnék vele. Kép Kép ...persze,ha jönne,mint,ahogy anno Petra is jött,nem lenne semmi gáz....annak talán én örülnék a legjobban....valahogy nem megy nekem ez a tudatosan élesbe csinálás. Kép

Beu,
örülök,hogy Lőrinc szépen javulgat.Olvastam én is szegényke balesetét....gondolom nagyon megijedtetek,olvasni se volt könnyű.Hamarosan biztosan megint minden a régi lesz.....és tök jó,hogy Lőrinc olyan betyár csibész,mint régen. Kép
Puszika a sebeire,gyógyuljon meg mihamarabb!!!! Kép

MAriann,
hurrá,hogy Marcussal is minden oké.Szemecskéjén szerintem ilyen pici korban még elég hatékonyan lehet segíteni.Kívánom,hogy így legyen! Kép

Holnap lesz a barinő esküvője Kiskunfélegyházán...oda utazunk....remélem szebb idő lesz,mint ma volt.

Nagyon szép hosszú hétvégét mindenkienk.
Lassan kezdhetjük kínosan érezni magunkat még nem pocakos mamik itt a pocakos mamik között közöztt. Kép

szép gömbölyödést pocakosok!

Jaj Orsoly,
gratu a legifjabb királyfihoz!

Kérünk aztán pocis képeket is ám!!!

pussz
Évi+Petra
Évi24
 
 


Zulu,
Azert sem ugortam at! Sot, megmutattam a diszes tarsasagnak, hogy igy kell jatszani, es nem egesz nap a szajukkal berregve!

Sofka,
Vallalom a keresztanyasagot! Kép
Gyanitom ugyanaz az orvos latta el Danit, aki akkor Orsit! Annak volt ilyen felejthetetlen a stilusa! A neve ugy latszik felejtheto! Lattam en ott olyat, hogy a gyerek rosszul osszeforrt karjat erzestelenites nelkul mozditottak ki/ tortek el, csak mert a muto foglalt volt, sokat kellett volna varni, altatni, meg ilyenek. Csak a kozelukbe ne keruljon az ember, foleg ne a gyerekevel!

Meglepodtem milyen sokan hirbe hoztatok, Lanyok! Kép Hat nem megmondtam, hogy mostanaban nem szulok? Bar most meg mar kedvet is kaptam hozza! De nem, nem, azert sem! Eleg ez a harom!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka,
hatalmas gratula a babóhoz!!!!

Kriszta
tkriszta
 
 


Sofka!
Gratula a pocaklakohoz! Jol megtrefaltad itt a tarsasagot Kép

Beu, de jo, hogy mar jol van Lorinc!

Mariann kancsalsag Kép En is az voltam sokkal jobban mint amennyire Marcin latszik a fenykepeken. Most feles a szemuvegem, igaz nekem 6 eves koromban megmutottek.

Elli bocs a gyanusitasert!

Zulu halali a csajszi!

Agrarosok: tulajdonkeppen en is mezogazdasagi vegzettsegu vagyok, csak gepesz. Es az Egyetemen dolgozok, csak nem mint gepesz.
Rolunk: Mi meg mindig gothosek vagyunk. Kristof hazajott a taborbol nagyon jol erezte magat.
Bori ma meglepett: kb egy hete mutogattam neki a zoknijan a bekat es ma konyv nezegetes kozben amikor a bekarol meseltem, mutatta a zoknijat, hogy ott is van egy breki.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Csak lestem itt, hogy mi ez a nagy termés....

Gratula Sofka!!! Vagy úgy, hogy: üdv a négygyerekesek között?Kép
Jól eltitkoltad eddig!

Zulu:fotósorozat nagyon aranyos!!!

Mariann:eredmények nagyon jók, szemecskével meg tényleg az van, hogy ilyenkor jó kezekbe kerülve sokat és hamar tudnak javitani.

Zsuzsi:úgy se tudod megállni....Kép

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk a színházból, gondoltam bekapcsolom a gépet, hátha van 1-2 hozzászólás. De arra nem gondoltam, hogy 5-6 óra altt 2 archívot is teletömtetek Kép

Sofka
ez igen! gratulálok! KépKép

Danit egyébként anyu letette 8-kor , el is aludt, igen ám, de amint hazajöttünk, 22.20-kor felébredt, volt szopi, simi, játék, ének, és még most sem alszik. Jelenleg üvölt a kiságyban, elég nehéz hallgatni, ezért is írok inkább.

Mariann
én azt hittem, hogy már végleg hazajöttetek. Akkor most mégsem?

Zulu
Maca annyira ééédes Kép én is szeretnék kislányt! Kép

Kangi
ha máskor is lesz csokis-habos sütid, és Beu nem veszi fel, hívhatsz ám engem is KépKép

Megyek vigasztalni...
jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok,
nem birtam a kivancsisagommal, igy meg ma utoljara beloggoltam, hatha kiderult mar, ki is az a Titok...Kép

Huuuu, Sofka, egyszer eszembe is jutottal, de elhessegettem a gondolatot....pedig a jegeskavet en is csipazom. GRATULA a NEGYESKEHEZ!!! KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Jó reggelt! Kép
Szegény kölkömön fullban kitörtek az MMR oltás hatásai, illetve koppkopp egyelőre csak egy: eddig sosem látott mértékben dől a takony az orrából KépKépKép Iszonyatosakat tüsszent, mire elképesztő buborékokat fúj, szennyvízszivattyúkat megszégyenítő mértékben szörcsög és természetesen menekül, ha zsepivel közelítek felé. Az orrszívásra ordít. Meddig tart ez? És biztosan belázasodik? Az orrszíváson kívül ugye nem kell semmit csinálniom, csak majd lázcsillapítanom, ugye?

Andi Kép
Meddig ordított a kis krampi? Nahát, hogy Anyukád is le tudja tenni aludni ... én még nem mertem Apacukára se hagyni, mivel cici van lefekvés előtt ...
Amúgy eszembe jutott, hogy téged hívjalak, de a régi telómban volt a számod, amit a kilenckerben kificcentettek a kocsiból, sajnos egy oldalsó üveggel együtt Kép De mindjárt beírom az újba!!! Kép

Zulu Kép
Nagyon tündéri a kiscica babázás közben is! Kép

Na, itt nyiszog megint a térdemnél, úgyhogy bocsi de megyek. Asse tudom, tudok-e még jönni, tízkor indulunk, addig még pakolni ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sofka,
hatalmas gratulaKép Még szerencse, hogy tegnap nem volt időm géphez ülni, mert foltozhatták volna az oldalamKép Én biztos lecsúsztam volna a jeges kávédról, mert annyira mondtad, milyen tuti a 4 év korkülönbség két csemete közöttKépKépKép
Most így hogy foglak utólérni?Kép Nem ééééér...
Vigyázz magatokraKép

Zsuzsi,
ha a kedv már megvan, akkor nem is hiányzik sok a dologhozKép Legalább lesz választék a lányaimnakKép Gondolj bele, tuti párosítás lennének, az enyéim se esznek, a tieidre se kell majd főzniük, egészségesen vékony marad az egész família és még a kaján is rengeteget spórolnakKép

Gombóc,
örülök, hogy hatott a drukkKép Majd megtudod időben, mit takar a kis MaszatkaKép

Zulu,
Mac nagyon falatKép Zsebi is olyan elmélyülten tud babázni, nekem Timi után ez teljesen szokatlan.

Orsoly,
nagyon kiment a buksi fejemből, de nagy gratula a fiúcskáhozKép

Beu,
akkor azért a nehezén már túlvagytokKép Tényleg nagyon szorítok, hogy nyoma se legyen a dolognakKép De ezek a csöppek még olyan jól regenerálódnakKép
Lőrinc reakciója a kórházra és a dokikra meg természetes, majd az idő elhomályosítja a rossz élményeket.

Kangi,
nem feltétlenül kell a lázzal is megkűzdenetek, Timi nyekk nélkül vészelte át az MMR-tKép Jó pakolást és utazástKép Én is cuccolok, kicsit tele a csukám a cigányélettel, talán ide kéne költöztetni inkább minden rokont és barátot...neeem, azért inkább anyós mégis maradhatna a 100 km-s körzeten kívülKép

Andi,
a dedek már csak így szoktákKép Én is, ha kimaradok éjszakára (vagy csak sokáig tévézek), tuti, hogy másnap megnyerem a reggel 6-os keléstKépKépKép

Én nem tudom, mi lesz még itt, de az alig 23 hetesem kirúgja a ház oldalátKép A férjem meg azt álmodta, hogy fia született...lehet, hogy mégis téved az egész kukkoló bagázs?Kép

Na megyek, mert nekünk is indul a karaván...

Momo


Momo
momo
 
 


Basszus, írtam tegnap este, erre most sehol a hozzászólásom??????

Zulu,
annyira édes a lánykád, olyan megható ilyeneket látni! Kép Anka itt még nem tart, de neki is vannak olyan húzásai, hogy elérzékenyülök. Néha, csak úgy magától, odajön hozzám és megölel KépKépKép, meg odadugja az orrocskáját az arcomhoz Kép. Mostanában meg minden állatát megeteti, néha a barit a macival, néha meg fordítva Kép. És mondja hozzá, hogy hamm-hamm.
Egyébként jól vagyunk, köszi! Képet azért nem tettem fel, mert nem nagyon van új, vagy csak olyan, ami nem túl jól sikerült, mert nehéz elkapni a jó pillanatokat. De azért küldök egy komolyan-nézoset, az ártatlan kisbárány(ok)ról:

Kép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Tegnap negyed 1-ig bulizott a gyerek, akkor végre sikerült álomba ringatni. Kicsit sem voltam álmos, áááá...

Kangi
szegény Julcsi Kép remélem láz nem lesz!
óó, kocsiablak Kép na meg a telefon Kép na meg a számom Kép

Momo
én 2x is azt álmodtam Danival, hogy lány lesz, még azután is , hogy UH-on mondták, hogy fiú. Csalfa álmok Kép De nektek azért van esély, azt a pici himbilimbit könnyú elbújtatni a babónak, bármi lehet Kép

Andi
psandi
 
 


Franyó
ártaltaln báránykáid tetszenek. Főleg a nagyobbik Kép

Andi
psandi
 
 


Sofka!
Gratula négyeskéhez! Ez igen! Hogy győzöd energiával?

Franyó gyönyörű a "báránykád".

Zulu! Neked is nagyon édes a lányod!

Ma megyünk az állatkertbe, kiváncsi leszek babóca hogy viselkedik. A nagyot tudom.

Segítene valaki leírni, hogy kell csinálni finom paradicsomos burgonyát a picurnak?
Előre is köszi.

Nelli
hnelli
 
 


Nelli
ezt még anno Kangi írta, most bemásolom:

Paradicsomos krumpli
1 közepes krumplit meghámozni, darabokra vágva megfőzni pici sóval.
2 szép paradicsomot megforrázni, lehéjazni, kimagozni egy csészébe (hogy a levét azért még hozzá lehessen önteni)
Ezt mind bele a turmixba, hozzá kávéskanál ét- vagy olivaolaj és nagy csipet bacsalikom (de lehet friss bazsalikomlevél is, 2-3 db)
Ha kell, még a krumpli főzőlevéből adok hozzá lágyítani, és ráeresztem a turmixot.
Ebből 1-másfél adag szokott kijönni.


Andi
psandi
 
 


Szép jó napot!

Gratulációkat köszönöm, jegeskávét majd bográcsban főzöm, hogy senki ne érezze magát számkivetettnek!

Zulu, nálunk a lányok együtt aludtak el, meg is beszélték a napi ügyeket. Most Marcipánt akarom áttelepíteni valakihez, de még nem kaptam befogadó nyilatkozatot.

Leszter, Nálatok hogy áll a szoptatás?
s
sofka
 
 


Csak benézek, erre látom, hogy még én is meg lettem gyanusítvaKép
(Bár a múlt hónapban én is vettem egy tesztet, de mire hazaértem vele, meggyüttKép)

Azannnya Sofka!!!! Tökjóóó! KépKépKép Nagygratula, meg minden. Sajna a jegeskávé-pályázatról lemaradtam, így jár, aki csak hébehó.

De nem ússzátok meg, mármint a képet. Szerintetek mit csinál az utálokaludni-gyerekem a kádban? Hm?Kép
Kép
(a karja azért piros, mert még mindig csak kúszni hajlandó. Feláll, oldalazva lépeget, de a távolságokat alkaron húzva győzi le.Kép)
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Csajok, progipotlas ide vagy oda, en megint verezgetek egy picit.KépKép Annyira tele van mar tole a hocipom... Pedig biztam benne, hogy a szervezetem "megtanulta" Petranal a terhesseget. De ugy tunik, nagyon nem.Kép Es most nem tudom, hogy gaz van, es azert, vagy csak a Petranal is tapasztalt cucc erosodott fel.

Zulu,
Az a sorozat annyira eeedes!Kép Tisztara elerzekenyultem. Vajon Petra is fog ilyeneket, vagy megmarad a polcrol lehajigalasnal?Kép

Franyo,
A barikak tunderek!Kép A nagyobbik raadaskeppen gyonyoru is.Kép

Elli,
A kadbanalvo kis pasika is nagyon ari! Babauszin multkor volt egy kissrac, aki uszas kozben aludt el.Kép

Sofka,
Nalunk egyelore megy a napi ket szopi. De ha a penteki UH-n minden rendben talaltatik esetleg, akkor azt hiszem, nekiallunk a leszoktatasnak. Nalatok mi ujsag ilyen teren?

Na leptem, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Sofka: Nagy nagy gratuláció!!!!

Zulu: Tündéri a lánykád nagyon tetszik a képeken. Egy kérdés az ágyát hol vettétek?
Most keresek én is Márknak ágyat és hát nem is tudom milyet vegyek.

Elli: A kádba alvó kissrác nagyon tündéri.

Leszter: Ne idegeskedj annyit biztos minden rendben van. Küldök egy kis pozítivumot++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
KépKépKépKépKépKép

Márk elég rosszul eszik már 2 napja. Dokibácsi mondta, hogy jön felül mind a két oldalon a rágófoga. Lányok szerintetek ettől nem akar enni? Egyébbként vidám egész nap szorakozik meg bohockodik. Produkálja magát állanóan.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
Kép
andy78
 
 


Hello csajszik!
Sofka
Hatekkorameglepit???!??!?!! Kép Gratulalok! Hogy emeszted a dolgot?

Beu
De jo,hogy Lorinc ilyen rosszalkodos ismet! Kép Irok ma mailt ha odajutok!

Franyo
Irtam mailt, megkaptad?
Csajszi gyonyoruuuu Kép
Nem sokat irtal magatokrol...

Leszter
Nagyon sajnalom,hogy megint van trutyi Kép De gondolom semmi komoly! Doki ugyis megnez, UH-szoval ha valami lenne tuti kiderulne!! NYUGI! Kép

Zulu
Csajszi nagyon eeedes!

Gomboc
Koszi mar lassan projekt van, de a 2 csikos teszt meg odebb lesz sztem. Most annyi minden van a nyakunkon, hogy majd nyaralas alatt palyazunk a kis ketteskere Kép
Orulok,hogy veletek minden ok Kép

Tenyleg lanyok
Ez az egyutt altatas nagyobb korban mindenkinel ugy mukodott, mint Sofkaeknal? Mar akkor is, mikor nem tudtak meg beszelni? Vagy hulye vagyok es ez apppszolut nem akadaly nekik? El nem tom kepzelni,hogy kiscsajom melle benyomok meg 1 ordogfiokat es abbol valaha is alvas lenne Kép
Amugy mi jol vagyunk! Vegre csaladi gyogyulas van eeeessss a nagy hir!!! Mindenkinek koszonom az anyagi s lelki segitset KOMMUNIKATOR ugyben. Ezennel sikerult megvenni es mar az ismeroseink birtokaban van New Yorkban (itt a szomszedban Kép ) Jul. 2-an ernek Pecsre es akkor majd teszek fol oromkodos kepeket unokaocsemrol es az atadasrol Kép
Na csondesedek...
Norka es sokatdumal Jazmin
norkini
 
 


Elli
Alvos kep dobbenet!!!!! Kép Nemsemmi a pasi!

Andy
Kep Kép
Szerintem bizd ra a kajcsit, o erzi mire van szuksege. Ha betegseg jele lenne akkor bagyadtsag ilyesmi biztosan tarsulna hozza (gondolom en!)
IsmetNorka
norkini
 
 


Sziasztok!

Elli
kádban alvó pasi nagyon édes Kép
csak halkan mondom, múlt hónapban én is vettem egy tesztet, de 1 órára rá, hogy megcsináltam, megjött

Leszter
vérezgetés KépKép próbálj nem izgulni (tudom, könnyú mondani), az UH-on majd biztos megnyugtat a doki +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Norka
kommunikátor hurrá KépKép

Andy
sztem lehet a fog miatt. Ha amúgy jókedvű, meg bohóckodik, nem hiszem, hogy beteg lenne
kép jóóó Kép

Mit csináltok holnap? Hova mentek gyereknapozni?
Mi koradélután kimegyünk a Városligetbe, ott találkozunk Apa unokatesójáékkal, lehet, hogy benézünk a Babarétre is, fél5-kor meg Kaláka koncert lesz a Millenáris parkban.

Andi
psandi
 
 


Leszter, Marcipán csak szopival alszik el. Napjában 3x. Plusz éjszaka néha. Mikor beteg csak az. Na és mostanában nyűglődik közben, de a cumisüveg sem jön be neki. Ezért gondoltam, hogy Orsi kezei közé adom, egyik sem rajong az alvásért, hátha elszórakoztatják egymást. Vérezgetés múljon el. Nem értek hozzá, Orsival volt, kórház is volt, meg infúzió, de akkor már a víz sem maradt meg bennem, és meleg volt. Nem emlékszem, hogy gyógyszer lett volna. iNkább pihenés.

Elli, fürdés közben dobta be a szunyát? Ilyet még csak tökfőzelékevés közben láttam, azt is csak egyszer, Katánál.

Norka, eleinte biztos nehézkesebb. Ha jól emlékszem, szoptatás közben meséltem, Orsi a kezemben aludt el, úgy tettem a kiságyba. Aztán már onnan hallgatta a mesét, buzgón imádkozott, a végén mindig mondta, hogy:eeement. Aztán magánélet és elaludtak. Most külön szobájuk van (2 éve), de mindkettő nyomja a plüssállatokkal elevás előtt. Nem zavarják, bár hallják egymást.

Mi gyereknapra McDönci a másik mamával. Imádoni fogom. Ja és persze öt gyerekkel. Mert az úgy dukál.
sofka
 
 


Sziasztok!

Sofka! Van remény. Tudod, én is mindig rinyáltam, hogy csak szopin alszik el.És képzeld, mióta hazajöttünk a kórházból, nem alszik el szopi közben,beteszem az ágyába, még ébren, és szó nélkül elalszik. Nem tudom meddig lesz ez így. És miért pont a kórház volt rá ilyen hatással!?

Leszter! Drukk, hogy minden rendben legyen. Pórbálj meg pihenni!!!

Andi! Akkor holnap majd figyellek, lehet, hogy mi is kimegyünk a Kalákára. Ma voltunk a Szigeten a Halász Juditon, persze esett az eső, de csak mérsékelten, Lőrinc direkt élvezte. Holnap, ha nem esne, elmennénk a gyermekvasúthoz, ott is lesz valami banzáj az állomásokon. Meg jó levegő.

Norka! Láttam a kommunikátor örömhírét! Nagyon örülök neki, várom a képeket.

Kevin, Márk, Anka, Maca tündériek!!! KépKépKép

Zulu! Enyém gyerek még az autóit se tologatja. Legfeljebb olyan képet tudnék feltenni (ahogy tettem isKép), hogy kulcsozik, porszívózik, egymásba dugdos tárgyakat. De ezeket igazi szakértelemmel csinálja.Kép

Elli! A kúszást csak a stabil menés váltja fel. Addig míg nem megy biztosan, inkább azt választja. Édesen alszik!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Sofka!

Gratulálok! nem semmi , 4 gyerkőc, de azért csuda jó dolog lehet!

nem tudom emlékeztek e , egyszer felvetetem itt hogy emeleten lakók az erkélyen hoyg oldják meg a biztonságot, meg hoyg vana valami biztonsági háló. hát jelentem megvalósítottukKép Szóval vettünk olyan hálót, mint ami a focikapukpn van pl, vagy a játzsóházakban ahol azoka csúszdák vannak, Méretre szüvik, biztonsági háló a neve, fehér. Ma a férjem felfúrkálta, szóval jöhet a nyári erkélyen játszás, nem gond jha egydül van kint egy ideig. mondjuk nálunk nagy az erkély (3,4x1,5), úgyhogy Emma nagyon szert kint levegőzni.

beu!

Sajnálom ami Lőriccel történt, olyna könnyn meg van abaj. Én si mindgí félek az ilyntől, a férjem mindíg mondja hoyg ah égés akkor azonnal hideg víz alá, negyed órára. Hát remélem sose kell alkalmazno, ráadául amikro üvölt a gyerek olyna nehét hideg fejjel gondolkodni. pl mikro Emmát megharapta a nyúl akkor se tudtuk mit csináljunk, csak ordított sé szorította anyakunkat sé ömlötta vér ekzünkből és ezsünkbe s ejutott hoyg fel kelle melnia kezét hoyg elálljon, mert enm bírtunk gondolkodni.

Sajnso Emmán már két maradandó nyom is van, az egyiak nyúl, de az csak eg ycsík, a másik amita kórházi elrontott lázcsillapító okozott, háta z randa luk a combján, és olyan fura si, merta latta za izom is olyan lukasKép mintah megszakadt volna. lehet majd én is megpróbálom ezt az Árnikát, vayg így 1,5 év után már késő?

egyébként nekema kezemen van egy barna folt, engem a napon égeet le anyukám két hónaposan. ma sem érti hoyg történt.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?