Új privát üzeneted érkezett!

Sziszkó! Hogy érted azt, hogy 1 kg-t híztál összesen? :shock: Gondolom a legutóbbi vizsgálat óta... Ami a fogat illeti, kihúzattam volna én már ma reggel, de legkorábban holnap mehetek csak.

Jovana, apukádnak jobbulást!!!

Eszti, szenzációsak a fotók, különösen az, ami alulról készült! Eszméletlen jól nézel és a rajtad lévő nadrág nem is kismamis, ha jól látom.
Én a magam részéről idén nyáron meglovagolom (stílszerűen :lol: ) a hosszú ruhák trendjét - beszereztem ötöt, L-es méretben, ezek ápolnak és eltakarnak. Kicsit úgy nézek kis, mint egy szafaládé, de nem zavar igazán, mert baromi kényelmes :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa!
Először 6 hetesen voltam védőnőnél.És az akkori méréshez képest híztam 1kg-ot. :roll: :roll: :shock: Ugye most meg már a 20.-ik hétben vagyok.De biztos vagyok benne,hogy majd most kezdek el igazán hízni. :shock: Az utóbbi 1-2 hétben nagyon ennék!Mindíg!Van,hogy az édeset kívánom,de utána meg a sósat. :roll: :roll:
Lesz még rajtam 10 kg plusz is,biztos vagyok benne! :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szilveeaa!
Most néztem vissza.AZ 55.-ik oldalon raktam fel magamról képet.Ott 18 hetes vagyok! :lol: Nézd,meg ha gondolod! :wink:

Lányok,nálunk szakad az eső!Most kezdte el.Meg dörög és villámlik! :roll: :roll: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Sziszkó, megnéztem és rájöttem, hogy anno, amikor először benéztem hozzátok, már láttam a fotót és meg is jegyeztem magamnak, milyen csini vagy - igazából csak a pockod nőtt.
Én egy hónapja vettem egy csíkos felsőt, de aztán rájttem, hogy leginkább egy lódarázsra emlékeztetek benne, úgyhogy visszacseréltem... :cry:

Mondjuk én "mellesleg" is bámulatosat fejlődtem - a párom már előre köszön nekik konkrétan... Sztem nálam csak ez a rész önmagában 1 kg. :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa!
Ezen jót nevettem: "Én egy hónapja vettem egy csíkos felsőt, de aztán rájttem, hogy leginkább egy lódarázsra emlékeztetek benne, úgyhogy visszacseréltem... " :lol: :lol: :lol: :lol:
Én tavaly vettem egy piros alapon fekete pöttyös felsőt.Olyan vagyok benne mint egy katicabogár! :oops: :oops: :oops: :lol:
Köszike a dicsit,ari vagy! :lol:
Bár párom szerint nőtt a hátsóm is! :? De barinőm azt mondja,hogy csak azért látszik nagyobbnak,mert tágul a csípőnk ilyenkor.(Ő is kismama :lol: )
Grat a mellekhez! :lol: :lol: :lol: Sajna az nekem semmit nem nőtt! :? :? :oops: Pedig rámférne! :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Ezt a rettenetes időt! Összetörte a nyugágyamat :(
Itt a zidő a pihenésre :)

Jóhír: A sportszeletnek már híre-hanva sincs :) És én 1 szeletet ettem belőle (csak egy kicsit!!!).

szilveeaa!
Én se híztam semmit. 59-el kezdtem, 12.héten 60 kg, 19 héten 59 kg. Tényleg nincs étvágyam. Csak a mérhetetlen sok gyümölcsöt eszem.

Judy! Én 6 hetesen vesztettem el a picit, de az is rettenetes volt, hát még neked. De most aki a pocakodban növekszik, ő az, aki sok szeretetet ad majd neked. :)


Puszio!

Csatolok képet. Én fényképeztem, szóval tessék úgy nézni!:)
Kép
Vendég
 


Ez a képfeltöltés megizzasztott :)
Vendég
 


Sziasztok!

Judy: nagyon sajnálom ami veletek történt. :( Nem lehet erre mit írni. :(

zsrit: én nem ítéllek el. :) Én is bagóztam, mielőtt Vivivel terhes lettem volna. Előtte kb egy hónappal szoktam le, de a mai napig elkap néha egy érzés, hogy elszívnék egy szálat. A férjem is bagózott, ő napi 2 doboz piros fecskét szívott... De azt mondta anno a feleségének, ha fiút szül neki akkor leszokik. És leszokott. Apa tanácsát követve raktam én is le. Ha egy napig kibírom akkor jöhet még egy nap. Aztán ha egy hétig akkor jöhet még egy hét. :) Most, hogy már lassan 5 éve nem dohányzom és ha elkap egy inger, hogy sutyiban egy slukkot akkor arra gondolok, ha már idáig eljutottam, akkor miért rontanám el egy slukkal? Meg amúgy is csak magamnak hazudnék. :) De napi 20-ról 1-re csökkenteni is embert próbáló feladat. ;)

twnins: nőnek a gyerekek, mint a gomba. :D Pocak is szépen terebélyesedik. :)

kopee: én is folyamatosan éhes vagyok, de nagy szerencsém van eddíg, hogy nem tudok egyszerre sokat enni. Eddíg az össz hízásom 70 deka.. :lol: :oops:
Nehéz kérdéseid vannak. A válaszokat, meg szerintem sosem tudjátok meg. De a fiatok egy tünemény. :)

sztercsi: ha nincs rá indok pl kinyíli méhszáj akkor szerintem nem kell magad burokban tartani. Én így jártam az első terheségnél. Óvtak mindentől, apa csak max 2 kg-t engedett emelni. Háát 20 kg felszaladt rám... De Larával... Vivi után rohangáltam, emelgettem, akkor volt Vivi 11 kg. Átalakítottuk a lakás belsejét, Falattörtem, téglát hordtam, vakoltam, bútorokat cipeltem, sőt a tyúkoknak is én mentem el havonta 1x kajáért talicskával ami egy zsák kukorica volt. kb 25-30 kg. Akkor már nem féltettek.. De jobban is éreztem magam :D

mrsparis: kebab...... nem éééééér.... Én is akaroook... Egyszer egyél helyettem ott vmi finomaaat. :D
Nagyon jók a képek. Szépen gömbölyödsz te is. :)

sziszkó: Leszel te még Pamela Anderson a szülés utáni 2-4. napokon... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

till: Gratula a vizsgákhoz. :D Én úgy szeretnék szülni, ahogy Larával szültem. Labdán ülve, úgy, hogy apa a hátam támasztja. Igaz, azokat a részeket kihagytam volna, mikor a vizsgálatokhoz fel kellett mászni az ágyra, de legalább nem sürgettek. :D És remélem bártaké a szerencse, de most sem kérek fájdalomcsillapítást. Bár legutóbb egy kis gáz befigyelt, nekem bizsergett mindenem, apa könnyesre röhögte magát rajtam, hogy szívom a gázt, mint egy narkós, a doki meg kiszedte a kezemből, mert azt mondta bekábulok, mire jön a gyerek. :D

jovanna: sajnálom apukádat. :( Mielőbbi jobbulást neki.

gnemoni: nagyon édes a kisfiad. Tényleg sok a hasonlóság a képeken. :)

Vasárnaptól én sem jövök egy hétig. A balatonba lógatom a lábam és a fenekem. Remélem jó idő lesz. A dokim és a védőnőm is azt mondta, hogy az aquaparkban előbb kapok el vmi fertőzést, mint a balatonban.. Remélem az idő kegyes lesz hozzánk, meg mindenkihez aki nyaralni megy.
A vírusos nyavajám úgy néz ki továbbállt. Remélem így is marad. Azért vettem széntablettát bizti ami bizti..

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogo!
Örülök,hogy megjavultál! :lol: :lol: :lol: Milyen is már,ha nyaralni megy az ember betegen? :roll: :lol: :lol:
Érezzétek nagyon jól magatokat! :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)
Hétfőtől kánikulát mondanak,úgyhogy no para!Lehet magatokat süttetni a napon! 8) 8) Persze csak mértékkel! :lol:
Köszike a Pamela andersonos hasonlatot! :lol: Jót nevettem rajta! :lol: :lol: :lol: Soha nem voltam olyan alkat!Ahhoz 30 kg-val kevesebbnek kellene lennem! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: De most komolyan!

Sztercsi!
Szép formás poci! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Hogy bírtad ki,hogy csak egy kis szeletet ettél a sport szeletből????? :shock: :shock: :shock: Hihetetlen vagy! :lol: :lol: :lol: :oops: :wink: Irigyellek! :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


mrsparis hogy te milyen csinos vagy!!!!!!!!!!és szép is!!!!!!!!!!!

sztercsi te is szépen gömbölyödsz!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mrsparis!
Csatlakozom Nitához!Nagyon szép csajszi vagy! :lol: :lol: :lol:
A középső képen nagyon hasonlítol az egyik barinőmhöz. :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jaj de édesek vagytok Lányok! Köszi a dicsiket, bókokat!
Az utolsó képet amúgy a férjem művészkedte :D
De tényleg ilyen barna vagyok 8) bár a fény is jó volt, de amúgy is kreol vagyok (nem "mezei néger", nem úgy értem a kreolt :lol: ), ilyenkor nyáron meg 3 perc alatt megfog a nap és sosem égek le.

Nem hízóknak és 1 kilót hízóknak nagy gratula! Én most is bolognait eszem :lol: mondjuk ez ritka alkalmak egyike, nem szoktam ilyen későn kajálni, csak eddig dolgoztam...
De Pattogo, legközelebb Rád fogok gondolni, ha kebabot eszem :lol: oksa?
Vendég
 


Nyaralóknak meg nagyon jó nyaralást!!!
Vendég
 


Jovana
a leghamarabbi gyógyulást Apukádnak!!!!!!!!!!
Istenem, micsoda történet :oops: :cry:

Szilveeaa,
bezony, az aloés fogkrém a nyerő! :wink: Mi évek óta csak ezt használjuk (nálunk az FPL-s cuccok jönnek be), nincs is bibi :lol:
Lódarázs tetszik :) :) :)

MsParis,
nagyon csini vagy! :wink:

Micsodaaaa, 1 kg hízás? :shock: Nade Sziszkó!!!!! tessék szolidaritást vállalni velünk és hízni! :lol: :lol: :lol:
(én most tartok + 8 kg-nál :roll: )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Ma megjottek Charlotte butorai, aztan takaritottam egesz nap. :roll: Mindjart visszaolvasok es regalok, meg felteszem Noel kepet is. :oops:

Csak, hogy meg beleferjek a maba. :oops: :lol:
Pocaklako Barnusnak boldog nevnapot!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


es akkor Noelem:

Kép
Vendég
 


Kopee
"folyamatosan ennek."
ezzel nem vagy egyedul. :oops: :oops: :oops: :oops:

szules: csaszar. mar korabban irtam miert.de csak akkor csaszaroznak, ha amugy is megindul a szules.tehat elmegy a magzatviz, go korhaz, es mintha surossegi csaszar lenne.

fogaszat: itt nem kotelezo. en mondjuk alapbol eleg egeszsegbuzi vagyok, es ha kell ha nem megyek kontrollokra.szoval... :oops: :roll:

szemuveg: nekem csak szamitogephez,tvhez van, meg tavollatashoz, de nem hordom, csak a legelsohoz. :roll:

Gnemoni
Gyonyoru a kisfiad! :wink:

Zsrit
"sajnos nekem nem akarjak engedni a normál szulest mert a fiuk csaszarral jottek
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Judy
Sajnalom, ami veletek tortent. :cry: :cry: :cry:

"amikor tevedesbol mas babajat nekem akartak ideadni... "
:shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :? :?

Betty
2 het mulva minden kiderul. :wink:
en fiut mondanek neked. :oops: :oops: de ha kislanyt szeretnel akkor ne legyen igazam. :lol: :lol:

Jovana
Apud :( :( :( En is allergias vagyok ra, de anniyra, hogy ha megcsip, es 10 percen belul nem kapok kalciumot, megfulladok. :? Es nagyon remelem, hogy a gyerekeim nem oroklik majd. :roll:

hizas: eddig 4 kilo. :oops: :roll:

Eszti[b]
Telleg csini vagy. :wink:

[b]Sztercsi

Osszetorte a nyugagyamat
eloszor elkezdtem rohogni ezen.bocsi. :oops: :oops: :oops:
aztan lattam a szomrou fejet, es akkor mar nem rohogtem. :roll: :oops:
Szep pocid van neked is. :wink:

Basszus en meg mar megint nem fotozkodtam. :evil: :oops:

Bolha
Jo nyaralast! :wink:

na megyek mert lefejelem az asztalt olyan almos vagyok. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Jovana! Minden erőmből mihamarabbi gyógyulást kívánok apukádnak!!!


Köszönöm mégegyszer mindenkinek aki gondolt rám,ma már jobb egy picit a helyzet.
Igyekszem elfoglalni magam és csak a babára gondolni és az ő érdekeit nézni.
Ma éjjel már egész jól aludtam,de fél6kor felébredtem,sebaj,ugyis ma már dolgozom rendesen,addigra magamhoz kell térjek.

Szemészetre engem nem küldtek,eddig sem volt baj,biztos azért.

Fogászat,én önsanyargató vagyok és rendszeresen egy fél évente megnézetem a fogam,most sem féltem elmenni,nem volt semmi gond.Én 10hetesen voltam kb,asszem majd a 30.hét fele kell menni legközelebb.


Mindenkinek jó nyaralást és akik nem nyaralnak meg pihenjenek sokat a hétvégén!
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma nagyon korán keltem, már nem tudtam tovább az ágyban heverészni. Már kész vagyok a vásárlással és a reggeli előkészületekkel, hogy mire a fiam ébred minden ok legyen. Most kezdek kornyadozni. :?

Fogdoki: én már régen túl vagyok rajta. Magándokihoz járok, mindent átnézett, kicserélte az amalgám töméseket fehérre és abban maradtunk legözelebb csak akkor menjek, ha gond van. Meg persze a szokásos ellenőrzésre. De az még odébb van.

Hízás: kb. 7-8 kg-nál tarthatok, a tippem alapján, mert egy pár hete nem léptem a mérlegre-nem idegesítem magam rajta feleslegesen. Na, de ma megmérem.

Szemészet: fel sem merült, hogy mennem kellene. :shock:

Maradjatok ma árnyékban, mert ezer fokot igérnek! Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
tündér09
 
 


sziasztok,

azt hallottam ma, hogyha valaki július 1. előtt betegállományba vonul, akkor arra a jelenlegi százalék (70?) vonatkozik, viszont utána már a csökkentett!
Meg tudja ezt erősíteni valaki? :?: :?:
Most 2ségbeestem.

:x

Jovana, Apudnak jobbulást. Te látod, hogy jobb-e ha nem mész be a kórházba. Én bejárok a Nagyikához, mert jobb úgy a lelkemnek.

Trixi, örülök, hogy picit jobb! Gondolj nagyon sokat a babácskára!

Holnap esküvőre megyünk. Egy darab fekete ruha jön rám, de abban is olyan vagyok, mint egy kitömött tehén. :oops:

Eszti, Te tényleg nagyon csinci vagy :P én nem merek mérlegre állni :oops: :oops:

Kép
screen
 
 


Trixi, részvétem :cry: most olvastam :( Rettenetes érzés, tudom jól, én is vesztettem el nagyon fontos személyt az előző terhességem alatt :cry:
Egyedül az idő segít, bár közhely, de igaz :cry:

Jovana, mi van apuddal? Tudtátok hogy allergiás? Nem volt nála ellenszer (injekció) ? Általában aki tudja, mindíg hord magánál én úgy tudtam...remélem már jobban van :cry:

Szilveeaa, szerintem az algopiryn veszélytelenebb. mint az aszpirin, de lehet mindkettőt lehet szedni :wink: rászántad már magad a fogdokira?

Zsrit, Kopee, Judy mostanában volt pont cikk a Nők Lapjában, ki hogyan döntene ha kiderül, nagy valószínűséggel beteg a kisbaba.. nagyon nehéz kérdés. Ott írtak egy esetről, ahol már 25 hetes ikreket megmentettek, de az egyiknek maradandó károsodásai lettek....az anyuka nagyon sokáig úgy gondolta, inkább ki kellett volna kapcsolni az inkubátort...

Pattogó, én is megyek Balcsira egy-két hétre :D. Érezzétek ti is jól magatokat!!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Lányok!
Mindenkinek nagyon köszönöm az együttérzést, a biztatást és a kedves szavakat! Nagyon meghatódtam, és borzasztóan jól esett, hogy így drukkoltok!
És valóban: bármilyen korán veszíti el egy (leendő) anya a babáját, az mindig megrázó, és soha nem fogja elfelejteni.
És sok-sok éven keresztül várni és várni a csodára legalább olyan erőt próbáló feladat, mint egy veszteséget feldolgozni!

Tilli!
Nálunk is pontosan az történt, amit te is írtál: még jobban összekovácsolódtunk Apával, és ha lehet ilyet írni, szinte újra egymásba szerettünk azáltal, hogy tavaly nyár óta jobban odafigyelünk egymásra, nem veszekszünk (előtte azért voltak csörteváltások :wink: ), és próbálunk az igazán fontos dolgokra összpontosítani.

Kopee!
A ti eseteteket is átérzem valamilyen szinten (nyilván nem úgy, ahogy te), az én családomban is született baba (az egyik testi, a másik szellemi) fogyatékkal. Igaz, már megnőttek, az egyik 25, a másik 23 éves, és megállják a helyüket az életben.
Sok erőt kívánok neked a mindennapok küzdelmeihez, és azt, hogy a pici fiad minden kétségedre cáfoljon rá!
Ja, és érezzétek jól magatokat a jövő héten! :)

Tündér!
Jó, hogy minden OK. De az a 30. heti UH jó messze van. :shock: Kibírod addig? Vagy mentek közben esetleg 4D-re?

Zsrit!
Akkor jó. Igen, Szilveeaa tényleg nagyon jól megfogalmazta az írásban kommunikálás hátrányait, és valószínűleg én is érzékenyebb vagyok a kelleténél.
(Tegnap este pl. a férjem megsimizte a hasamat, és annyit mondott: Kisfiam! - úgy bőgtem, mintha megvertek volna.)
Mindegy, örülök, hogy nem akaszkodunk össze. :wink:

Jaj, Jovana!
Nagyon szorítok apukádért! Jobbulást neki!

Paris!
Tényleg nagyon csini vagy! Te is hova dugtad a +-okat??? :shock: :shock: :?: :?:

Szilveeaa!
Olyan jópofa figura vagy! Mindig jókat nevetgélek a hozzászólásaidon, te kis darázs! :lol: :lol:

:D Sztercsi!
Szép poci! :D

Pattogó!
Nektek is jó nyaralást! Olyan meleg lesz, hogy szét fogtok olvadni! De pont ilyen idő való nyaralásra! :D

Őzike!
Azt a cikket én is olvastam! Tényleg nehéz kérdés ez. Lehet, az ember élete végéig azon őrlődne, hogy vajon jól döntöttem? Nem is biztos, hogy ilyen esetben lehet jól dönteni. Mert sose tudjuk meg, milyen lett volna a másik út. Aztán jönnek, a "mi lett volna, ha" kezdetű kérdések.

Monica!
Noel nagyon cuki!

Én is nagyon várom már a 4D-t! Július 2-re kaptam időpontot, addigra betöltjük a 25. hetet. Olyan jó lesz!

Képzeljétek! Tegnap hívtam a dokimat az eredményekért (hétfőn, mikor voltam nála, vett vért meg h.váladék mintát). A vérképet a HELLP-szindróma miatt kell nálam sűrűbben nézni, de a májenzimek, és minden szuper, és a hv. kontroll az antibiotikum kúra után negatív!
Közben voltam itthon is vérvételen (a pajzsmirigy miatt) és vizelet is volt. MINDEN TÖKÉLETES!!!
Nagyon boldog vagyok! :D :D

Ha nem tudnék már jönni, mindenkinek jó hétvégét!
:D
Vendég
 


Lányok, sikerült "kierőszakolnom" a potya UH-t, de csak gyors szívműködés-nézés meg méretmegállapítás volt a doki részéről, mert sietett is, meg ugye csak "bepofátlankodtam" és nem is az én dokim volt, hanem a főorvos...de a lényeg, hogy a kicsi kincsem nincs lemaradva, teljes mértékben megfelel egy 22 hetes baba méreteinek. Úgyhogy megnyugodtam, bár már annyira nem paráztam ezen, csak úgy "motoszkált" bennem.
Szülésfelkészítőn is voltam, férjem is jött velem, szegénykém pont szülésvideó nézésbe futottunk bele :shock: még nekem is szörnyű volt, nemhogy neki :lol: :lol: :lol: meg a szoptatásról volt szó, na az mondjuk nagyon hasznos volt!
Más ma nem történt, csak rohadt fáradt vagyok, mert a babuskám hajnalban keltett éktelen nagy rugdalózással és nem tudtam visszaaludni :roll:
Vendég
 


Screen, én is olvastam olyasmit, hogy augusztustól változik a táppénz alapú kifizetés, kb 60% lesz (felső korláttal), ha ez igaz, tényleg megszívjuk. Mág jobban megijedtem attól, hogy a GYÁS összege is változni fog - azt is limitálják, így akkora összeg lesz, mind a GYED. De ez, ha minden igaz csak a jövő április után születendő babákra lesz így szerencsére.

Csajok, hirtelen akkorát nőtt a hasam, mindenki kérdezni mi lesz még három hónapig :oops:

Judy, Paris, tök jó hogy minden rendben!! :P

Mónika, helyes a babuci :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Judy :)

szuper, hogy minden rendben Nálatok :):)

Eszti, Rád meg irííígykedem :D a potya UH miatt
nekem még három hét, a dokim is szabin van szóval esélytelen ...

pedig jó lenne bekukkantani, és megnyugodni :)

Táppénz téma - én így tudom:
az hogy valaki mikor megy el táppénzre sajnos mindegy, olyan szempontból, hogy a táppénz megállapítása napra számítva és havonta történik, tehát hiába voltál korábban 70% táppénzzel otthon sajnos a jogszabály életbe lépését követően július hónap végén amikor a TB-t kalkulálják mindenkinek kevesebb lesz tehát a 60%
ez azért is rossz hír, mert vonatkozik mindez a TGyásra is ami a mindenkori téppént összege és szülés után 180 napig (asszem) jár - így most az is csökken :(

bár az szja csökkenés kicsit talán kompenzálja ezt a csökkentés - picikével kevesebb szja-t vonnak majd a táppénzből az alsó sávaban...

összességében jófejség!!!
- mindenki jön azzal, hogy kismamáknak csend mert Mo az egyetlen európai ország ahol 3 évig otthon lehet maradni a gyerekkel és az alatt "végig mennyi pénz" megy erre -- jaja csak azt felejtik el, hogy itt a 3 év alatt összesen kevesebbet kapsz meg mint mondjuk Spanyolországban az alatt a pár hónap alatt amíg otthon lehesz.
Szóval anyagi síkra terelve mindenképp sz@rul jársz itthon, bár legalább jogosan maradhatsz a gyerekkel 3 éves koráig otthon - feltéve ha megengedheti a család magának hogy ne keress

Persze a gyerekvállalás nem "üzleti vállakozás" de azért rossz, hogy gyakorlatilag a rendszer annyira nem jó, hogy ez kell hogy nyomasszon terhesen és kisbabával is ....

bocsi, csak ezen a témán mindíg fennakadok...

R

Kép
zsrit
 
 


Monica köszi neked is!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül írok nektek, de eladnám a kislányom babakocsiját, ezt szeretném megmutatni.

Haberkorn márkájú, nagyon megkímélt állapotban van. Vigyáztunk rá nagyon.
Az ára 40000 ft.

Kép Kép
Ha valakit érdekel, kérem, hogy priviben érdeklődjön!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!
Minden jót nektek!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Monica! Noel nagyon cuki! Pont olyan kis szép lesz, mint a lányod!!!

Mi egy hónapja voltunk 4d-n, a kis manó leginkább egy ufóra hasonlított, úgyhogy én azonnal mondtam is a páromnak, hogy háááát, szerintem a lányunk egyelőre rá hasonlít... :lol:

Judy, igen, voltam fogdokinál, kiderült, hogy alattomban kinőtt a bölcsességfogam és az elmúlt két napban ez olyan erővel történt, hogy szétszakította az ínyemet... A doki beletömött a sebbe egy gyulladásgátló cuccal átitatott gézt, majd nagy vígan nekilátott eltávolítani a fogköveimet - ha már ott vagyok... Kb. ilyen volt az arckifejezésem:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

Grat. a jó eredményekhezül ,poty uh-khoz... sztem jövő héten én is bejelentkezem 4D-re...

Baba elvesztés: hááát vagyunk itt egy páran....ezt feldolgozni nagyon nehéz...

Köszönöm a biztatásokat apukámmal kapcs-ban.állapota változatlan,levették vmi gyógyszerről,most azt kell megvárni,h magához térjen,és akkor derül ki, h milyen mértékben sérült az agya... :cry:
tudtuk,h allergiás,pár éve,már történt vele hasonló,de fogalmam sincs miért nem volt otthon kálcium inekció..... nekünk is van itthon,pedig nem vagyunk allergiások rá.... olyan hihetetlen ez az egész,mintha nem is velünk történne....

Pocik: nagyon helyesek :lol: :lol: :lol:

Mrsparis: én tavaly végeztem el a tanfolyamot, és sok mindenben használ.... :wink:

Nyaralók: húúúúú de irigy vagyok,főleg,h jövő hétre kánikulát mondanak.....

Kép
jovana
 
 


Jovana minden rendben lesz apukáddal!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Jó olvasni Titeket! Hogy minden rendeben mindenkivel!
Lassan már én sem fogok dolgozni, több időm lesz jönni.
A héten voltunk cukorterhelésen kétszer is, mert először késtünk két percet...
Olyan furi, hogy van már jövő évi topic is :)
Mindenkinek jó pocakrugdosást!!!!
pocok001
 
 


SZiasztok!

Nagyon lelassult így hétvégére a tempó!

Judy!Nagyon sajnálom ami veled történt,nagyon szörnyű lehetett,főleg amit a kórházban éltél át.
Én 7hetes terhesen vetéltem el,azt sem kívánom még az ellenségemnek sem!
Mostmár mindennek rendben kell lennie!!!

Jovana!Minden rendben lesz apukáddal,a legfontosabb,hogy ezt el is hidd és mindenki a családban! Nem mennek egykönnyen a károsodások az agyban.
Apukám agydaganattal küzdött 6,5évet,ahogy már írtam,műtötték 2x is és a műtét miatt sem volt semmi sérülése,pedig a 2.műtétnél 5x5cm daganatot vettek ki.Szellemileg teljesen képen volt.

SOK SOK POZITÍV ENERGIÁT KÜLDÖK NEKED ÉS CSALÁDODNAK?DE LEGFŐKÉPPEN APUKÁDNAK!!!


Magamról csak annyit,hogy már tudok aludni is,és a kedvem is jobb lett.



Mindenkinek aki szülinapos,névnapos sok boldogságot kívánok!

Nyaralóknak jó időt és kellemes pihenést!
Vendég
 


Sziasztok!

Fogdoki: én már vagy egy hónapja elmentem, leszedte a fogkövet és talált egy lyukas fogat. De szerencsére nagyon ügyes, még a szuri sem fájt (komolyan, csak annyit éreztem, hogy irtóra nyom valamit az ínyemen, de semmi szúrás), szépen betömte és kész. De van még egy "anomália", egy betört tejfog gyökere, amire azt mondta, hogy lassan ideje lesz eltávolítani. Juj. Na ezt már nem vállaltam be. Majd jövőre... talán... :?

Szemészet: én is kontaktlencsét hordok, ezért félévente járok ellenőrzésre. Eddig minden tökéletes, szóval ez nem lehet akadály a szülésnél. Amire eddig nem is gondoltam. Kérdezgették már, de nem érdekel, majd ott és akkor halálra parázom magam, de addig nem vagyok hajlandó. :lol:

EDA: nekem is nagyon ajálották a kolléganők, hogy sokat segít, így látok rá esélyt. Nem érdekelnek az "alternatív", meg "természetes" szülések. Anno is mindent megtettek, hogy ne fájjon annyira, ez a minimum.

Múltkor nagyon mókás volt Nünüke. Lefeküdtem oldalt aludni, de éreztem, hogy nem jó neki így, nagyon nyomta az oldalam. Hanyatt fordultam és éreztem, ahogy átkotor a másik oldalra. :lol: :lol: :lol: Szépen elhelyezkedett és nyugiba is maradt.

Voltunk mi is 4D UH-n. A doki nagyon nem jött be. Örülök, hogy nem maradtam Dunaújvárosban, és nem ott fogok szülni. Hát van egy fajta stílusuk az ottani dokiknak... :evil:

Viszont a képért megérte:
Kép Nagyon lazák vagyunk, mi? A kedvesem teljesen odáig volt. :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Trixi!
Örülök,hogy már jobban vagy! :) Jó ezt hallani! :) :)
Anyukád,hogy van?Ő,hogy viseli?
Valamelyik nap megnéztem a blogodon a frizurákat! :lol: Nagyon tutik,ügyes vagy! :lol: :lol: :wink:
Kár,hogy messze lakunk egymástól,mert mennék Hozzád fodrászkodni! :lol: :wink:

Pocok!
Azért csinálták meg kétszer,mert 2 percet késtél :?: :?: :?: :?:
Nem semmi! :? :shock: :shock:
Eredmény jó lett?Vagy még nincs meg?

Szilveeaa!
De jó Neked!Legalább már túl vagy a fogdokin! :) :) :)
Azóta rendben van a fogad,amit megcsinált?Ugye nem fáj? :roll:

Judy!
Gratula a jó eredményekhez! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mrsparis!
Neked pedig a potya uh-hoz! :lol: Kis mázlista! :D :D :lol: :wink:

Screen!
Esküvő,hogy sikerült? :lol: A fekete ruciba biztos nem néztél ki tehénnek! :lol: A fekete amúgy is vékonyít! :lol: :wink: :wink:
Ja a táppénzről!Én is úgy tudom,hogy mindenkinek lecsökkentik 60%-ra július 1-től! :? :twisted: :? :twisted:

Monica!
Nolcsi nagyon édes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratula hozzá! :lol: :wink:

Tillidian!
Oké!Értettem! :lol: :lol: :lol: :lol: Szolidaritást vállalok és hízni fogok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :wink: :wink:

Rakok egy 20 hetes pocakfotót! :lol:

Kép 20 hetesen :-) :-) :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszkó!

Mekkora már a pocakod!!! Nézegtem, nézegetem magam, de reggeli után sem tudlak utolérni :shock: :shock:
A rétesnek már jobban nekiestem. Jó kis cseresznyéset sütöttem. Sose voltam nagy cukrásztehetség, rég nem sütöttem ennyit. Ja, otthon vagyok.

Screen!

Én is esküvőn voltam. kikészítettem 3 féle rucit. Nyárias színeket akartam felvenni. Az egyik kicsit kismamás gyönyörű nyári felső csak gatya nem volt hozzá, azaz csak halásznaci, ami nem egy esküvőre való. A szoknyám mintás, szóval nem passzolt. Áhh. Aztán nagy levegő. Jön ami rámfér alapon szép fekete-fehér szoknya fekete felsővel. Csak a felsőt huzogattam picit néha :D :D

Azt hozzá kell tennem, az orgona alatt a Törpi iszonyatosan sokat mocorgott :) Aztán kb a hólygomon volt, szóval el kellett gondolkoznom a templomból hova rohanok .... :D De szép volt. A menyasszony elsírta magát az eskű szövege alatt a Szeretem! szó előtt :)

Jovana! Jobbulást apudnak!

Monica!
Dehogy baj, hogy mosolyogsz! Az esély, hogy a kenel tetejéről pont a nyugágyamra esik a hordó, ami vizzel volt feltöltve.......millió, milliárd... :D :D
Már én is mosolygok :)

Híznék én, de nincs étvágyam. A gyümölcsök hízlalnak????? :D :D

Szép napot! Jó hétvégét!

Kitartás a kánikulában(ne napozzatok sokat)!!!

Puszi!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sziszkó! Köszönöm,örülök,hogy tetszenek a munkáim,jól esik ilyent hallani,mert én mindig tökéletesebbre törekszem,kicsit maximalista vagyok a szakmában.

Anyu is egész jól viseli a körülményekhez képest,amihez az is közre játszik sztem,hogy ő egészségügyis volt és tudta min megy keresztül apu és mit érezhet.
Sajnos a temetés lesz sztem nagyon felkavaró mindenkinek :cry:


Megyek,mert ráncba kell szednem a lakást! :?
Vendég
 


Vcsibe!
Nagyon édes a kis Nünüke! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Trixi!
Tudjátok már mikor lesz a temetés?Lélekben Veled leszek!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Sztercsi!
Hidd el én magamnak nem látom nagynak a pocim! :roll: :roll: :shock: :shock:

A gyümi nem hinném,hogy hízlal! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Azt írod,hogy a halásznaci nem esküvőre való.Én voltam 2 hete esküvőn,igaz nem halásznaciban,de ha jó lett volna az idő,én abba mentem volna.Nem akartam egy esküvő miatt terhesnadrágot venni,ami kb csak akkor egyszer lett volna rajtam.
Szerintem egy kismamának elnézik,ha nem megy "olyan" csinosan! :)
De biztos nagyon vcsini voltál végül is! :lol: :lol: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, nagyon csini a pocakod!!!! :-)
(Böbi, májusiak)
Vendég
 


Böbi!
De ari vagy,hogy írtál! :lol: :lol: Köszi szépen! :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok, csatlakozhatok, olvasgatlak Titeket néhány napja, és látom jó a csapat, innen Nitát már ismerem :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok Kismamik!!!!
szép vasárnapi napot kívánok Mindenkinek, remélem jól vagytok mind mamik ,mind a babucik!!!!

Jovanna:nagyon sajnálom az apukádat, kívánom, hogy hamarossan rendbejöjjön- addig pedig sok sok lelkierőt Nektek!!!!!

Sziszko: szép a pocid!!!

Msparis: gratula a potya uh-hoz. (látom,nem én vagyok az egyedüli, akinek szüksége van rá!!!)mi csak majd a jövő hét utáni pénteken (még 2 hét) megyünk. Addig viszont annyi minden történik majd, hogy talán hamar eltelik az idő!!!
most szombaton jön az urulogos a kisfiamhoz és már előre félek mennyire fájdalmas lesz neki ez a beavatkozás!!! azt mondják, utána pisilni sem lesz neki könnyű. Húh, bár már túl lennénk rajta!!! Ráadásul írtam nektek korábban is, hogy annyira kezelhetetlen mostanában. Senkire nem hallgat, visszabeszél, akaratos a végtelenségig. Tegnap elvittük vásárolni és a második szuper marketben földhöz vágta magát és úgy tombolt. Mondanom sem kell apa nagyon mérges lett és ez még csak rosszabbított a helyzeten. Sajnos nincs hozzá egyáltalán türelme. Később elvittük anyósommal egy iskolai záró ünnepségre ahol sok kisgyerek volt a faluból, de ott is mit művelt!!! Össze vissza "pofozta "az anyósomat később mikor már én hazajöttem, mert estére lehült a levegő és féltem nehogy felfázzak. Ketten maradtak, de nem fogadott egyáltalán szót a nagyijának. Persze mindezt nem azért írom le, mert büszke vagyok a viselkedésére, sőt, csak ki akartam írni magamból, mert nagyon de nagyon elszomorít!! A pocilakónkra is olyan kevés időm jut, szinte csak mikor elalszik Iliasz és le tudok én is pihenni. De azért reménykedem, hogy megváltozik a helyzet és boldogabb lesz az én kisfiam. csak tudnám mi a megoldás, hogyan érjem ezt el??
ne haragudjatok, ha lefárasztottalak Benneteket a problémáimmal!!
szép vasárnapot mégegyszer és vigyázzatok magatokra!!!!!!
üdv:
betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Nyuszifül!
Üdv köztünk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Persze,hogy csatlakozhatsz! :D :D :D :D :D
Én nem vagyok Neked ismerős :?: :?: :?: :?: :roll: :roll:
Még annó a nőivonal.hu-ról!Rémlik? :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Betty!
Jajj,ne butáskodj már!Dehogy fárasztol minket!Az ért vagyunk itt,hogy egymás baját is meghallgassuk,nem csak az örömét! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem lehet könnyű akkor mostanság Iliásszal!Nem irigyellek! :roll: :roll: :shock: :shock: Hú,belegondolok,hogy egy bevásárló központ közepén a pici fiam ledobja magát a földre és elkezd ordítani!Nem tudom erre,hogy lehet reagálni! :shock: :shock: pedig biztos én is leszek ilyen szituban! :? :roll: :roll:

Képzeljétek péntek estétől szombat estéig a babóm nem mocorgott.Már kezdtem megijedni!Úgy volt,ha ma se mocorog,akkor holnap elmegyek a védőnőhöz és megnézetem a szívhangját!(Nálunk potya uh-t nem lehet rögtönözni,csak úgy,hogy bemegyek a kórházba.Előtte a dokimmal kell beszélni. :? :? )
De végre este már elkezdett rugdosni!Én úgy megkönnyebbültem! :lol: :lol: :oops:
Ha zenét hallgatok az kifejezetten tetszik Neki,már észrevettem! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szia nyuszifül!!!!üdv itt!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


köszönöm szisz!!! nagyon aranyos vagy!! remélem változik egy kicsit a helyzet nemsokára!!!a mocorgások miatt meg ne aggódj, én is vagyok így vele néha és persze megijedek, de sokszor van, hogy befelé rugdosnak, vagy akkor rugdal amikor éppen el vagy foglalva és kevésbé figyelsz rá. Amikor meg lefekszel és vársz éppen alszik.
üdv:Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyorsan benéztem, mai modulzáró vizsgám 4-es lett, holnap szorítsatok, mert írásbeli + gyakorlat lesz! Annyira fáradt vagyok, hogy már nincs erőm tanulni, meg szerintem értelme sem nagyon van, este előkészítem a modellemet, aztán annyi. Talán még átolvasom a fontosabb dolgokat, ha bírok...SZORÍTSATOK!!!
Vendég
 


Ja, nem nézte valaki a Viasat3-mat most délután? Volt egy nagyon érdekes dokumentumfilm a SEGÍTSÉG NÉLKÜLI szülésről...húúú durva volt!
Vendég
 


Sziasztok!

Screen
Milyen volt a lagzi? :lol:

Judy
Noel nagyon cuki!
Nagyon aranyos vagy,koszi szepen! :wink:

Eredmenyek: :lol: :lol: :lol:

Ozike
helyes a babuci
te is nagyon ari vagy! :wink:

Szilvi
Noel nagyon cuki! Pont olyan kis szep lesz, mint a lanyod!!!
Koszi neked, ugy legyen! :lol: :wink:

"mondtam is a paromnak, hogy haaat, szerintem a lanyunk egyelore ra hasonlit... "ű
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jovana
"olyan hihetetlen ez az egesz,mintha nem is velunk tortenne.... :( :( :( :(

Csibe
Gyonyoru a te manod is! :wink:

Sziszko
Nolcsi nagyon édes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratula hozzá! :lol: :wink:
Deari vagy!Koszi! :oops: :wink: :lol: :lol:
Ti is nagyon szepek vagytok am! :wink:

Nyusziful
Persze, hogy csatlakozhatsz! :wink:
Udv itt nalunk es gratula! :wink:
Meselj magatokrol! :wink: Van egy tablink is ha szeretnel csatlakozni bele, akkor szuletes varhato ideje, korhaz,baba nev, teso(k)

Eszti
+++++++++++++++++++++++++++++++

Betty
Dehogy farasztol, nyugodtan ird ki magadbol az erzeseidet! Nekunk is volt egy nehez korszak C. tal, es szerintem lesz is meg ha Noel megszuletik. :roll: Sok-sok erot es kitartast kuldok neked!
Vendég
 


Eszti!
Gratula a 4-eshez!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mennek a drukkok holnapra!!!!!!!!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó: ne hari, nem rémlik, nem vmi nőklapja cafés oldal... :shock: Mindegy, oot sem voltam soká, itt a babproject 2009ben vok régóta. De ne hari :)

Eszti: én is drukkolok holnapra!

Majd idővel igyekszem mindenkit megismerni, sztem 2 nap után nem lesz gond a nevekkel, meg hogy kapcsoljak hozzá vmit. :lol:

Lányok, sztetek mikor érdemes 4d-re menni, voltunk a 18 héten, de medence fekvésű volt a drága és befele fordult, aztán normál Uh-n kórházban szintén ugyanúgy feküdt a 22. héten, kezdek megijedni.
De majd úgy szeretnék képet a pofijáról is, sztetek mikor érdemes menni legközelebb akkor 4DUh-ra?

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: