Új privát üzeneted érkezett!

Hahó. :))

Astrid: nagyon szép kis fülbevaló!! :) :)

Visszaolvastam, hááát, sokaknak nem volt egyszerű a tegnapi nap. Nálunk most mentek el anyósék. :))
Jöhet a lazulás. :D :D
Sajna nálunk egyik Nagyi sem tudja elfogadni, hogy szeptemberig már nem igazán szeretnénk hazautazni. Juni végére tervezzük a nyaralást. Utána már csak 2 hónap, és ilyenkor már nem szívesen mennék hosszú útra. Meg persze az izgalom, idegeskedés sem hiányzik. :roll:
Tudom, ez nem nagy probléma, de muszáj voltam leírni. :)

spickey
 
 


Sziasztok Csajok!

Jó kis napunk volt: délelőtt gyerekszoba rendezgetés, végre minden bútor a helyén, még pár polcot kell feltenni, még egy kis fali dekoráció és kééééééééész :)

Délben elmentünk Gödre, hekkeztünk a Duna-parton ... isteni volt, bár kicsit szeles idő volt ma ... hazafelé beugrottunk a Praktikerbe, homokozót néztünk Lillának, nem kaptunk ... holnap megnézzük az OBI-ban is, fát szeretnénk, aminek teteje is van, de nincs horror ára :):):)

Tettem fel mai pocakfotót a pic-ra :lol:

Remélem, mindenkinél jól telik a hétvége !!!

Astrid: gyönyörü a kis fülbevaló, nagyon édes lesz vele Dóra-baba :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="spickey"]H írta:spickeyahó. :))

Astrid: nagyon szép kis fülbevaló!! :) :)

Visszaolvastam, hááát, sokaknak nem volt egyszerű a tegnapi nap. Nálunk most mentek el anyósék. :))
Jöhet a lazulás. :D :D
Sajna nálunk egyik Nagyi sem tudja elfogadni, hogy szeptemberig már nem igazán szeretnénk hazautazni. Juni végére tervezzük a nyaralást. Utána már csak 2 hónap, és ilyenkor már nem szívesen mennék hosszú útra. Meg persze az izgalom, idegeskedés sem hiányzik. :roll:
Tudom, ez nem nagy probléma, de muszáj voltam leírni. :)


Spickey: a szüleimnél májusban voltunk 9 napot, anyósomékhoz június utolsó hévégéjén megyünk, de nem alszunk ott ... nekünk sem lesz több út sem Békéscsabára, sem Mezőkövesdre ... abszolut érthető, hogy a nyári kánikulában, egy másik picivel és nagy pocival nem akarsz már menni ... nálunk szerencsére elfogadták, hogy ott alvósra legközelebb karácsonyra megyünk majd ... addig pedgi havonta jönnek ők ... ez van, ez egy ilyen időszak az életünkben !!! :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

[quote="nyulasz"][ írta:nyulaszb]Zsófi hírek

Jól vannak,Babákat levették a gépről,ügyesen lélegeznek és kapják a tejcit.

...tényleg jó hírek,csak így tovább!

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"] írta:v.andi
[quote="nyulasz"][ írta:nyulaszb]Zsófi hírek

Jól vannak,Babákat levették a gépről,ügyesen lélegeznek és kapják a tejcit.

...tényleg jó hírek,csak így tovább!


De jóóóóóóó :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Szép és kellemes, lábfeltevős estét mindenkinek!

Utazás: Már én sem merek nagyon messzire menni, egyre nehezebb az édes teher
:lol: :lol: . Nem olyan nagy a has, de a kilók azok magukért beszélnek és cipelem, sőőőt ma még tollasoztam is a 7 kg túlsúllyal, ami persze nekem csakis gátra nehezedik.

Ti bírjátok az egész napos főzést? Nekem a konyha egy nyári szünet alkalmával non stop, sosem érek a végére. Valaki mindig éhes, szomjas és a mosogatóban mindig áll egy tányér, pohár...pedig már úszóhártyám nőtt! :lol: :lol:

Addig jó, amíg a parton tudunk lenni, ott jó a szenyó is, de alig hogy hazaérünk, már csináljak ezt-azt-amazt :? Most pizza volt a soron, amiből 2 tepsi eltűnt.

Még egy óra, mire csend lesz, tehát futok kádat suvickolni, mert homokbánya alakult ki benne (strand után).

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Bibi!

Sikerült licitálnod ahordozóra? Mennyi egy ilyen? Nekem is ki kéne találni valami hordozófélét, csak még nem tudom milyet... :cry:

Házimunka: nekem a mosogatás megy nehezen, mert nem férek oda, csak úgy ha előredőlök, főzésnél meg oldalt állok, nehogy megsüssem a pocim....

Astrid!

Nagyon szépa füli, pláne, ha már aDóri fülében lesz...

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Csak egy villámgyors bekukk :)

Nem volt időm mindent visszaolvasni még.

Süti, most nem az én barátaimmal, hanem Floranan barátaival történt a tragédia :cry: :cry:

Bibi, nagyon szép a kis hölgy :)

Én is ilyen hordozót néztem ki:) Kb. licitálva mennyiért tudod megszerezni?
Mert, ha olcsóbban mint a vatera meg a másik licites, akkor lehet, hogy jövő hónapban megkérnélek egy licitálásra nekem is, ha nem baj.

Madar, nálatok is mindkét leányzó gyönyörű :)

Süti, akkor most már gratulálunk Bernadetthez :wink:

Bocs, ha valakit / valamit kihagytam.

Ja, totál gáz voltam ma, a terminátor végén is úgy kellett visszafognom a könnyeimet 8) Dolgoznak a hormonok :lol:

És persze rájöttem, hogy ez nem a legeslegjobb film várandósan :lol: :lol: Elég zajos :) 8)

Pusz mindenkinek, jó éjt
Vendég
 


Sziasztok,sztem újból én zárom a napot.Bocs hogy ilyen későm,de a nővéremmel ,a sogórom lányával,Berni és én csajos napot tartottunk.Gyantázás,körömlakkozás,csajos filmek,stb.
Köszönjük a gratokat.
Berni akkorát rúgott,hogy fájt,olyan érzés volt mintha kiszakadna a hasfalam,eddig a nővérem nem hitte hogy van ilyen,de pont ott volt a keze és ő is nagynak érezte.

Bex ,semmi baj.De sajna mára már az esők miatt se nagyon van mit leszedni,mert a sok eső miatt elkezdett lerohadni a fán a cserkó.No majd jövőre.

Csajok Berni nem bujkált,mindig megmutatta magát,csakhát elsőre fiúnak nézték,aztán a 18 héten lány lett és azóta most volt uh megint,hogy végre tutivá váljon.
De már kipróbáltam hogy lehet videót is felrakni a picasara,úgyhogy holnap megpróbálom feltölteni a gépre a dvd-t és aztán csak egy katt és bárki megnézheti,akit érdekel.


Jaj bocsi BOBOKA,de már késő volt.

JÓ ÉJT!

sutimano76
 
 


Erika, Boboka: sjanos kettőről lemaradtam egy hajszál híján, mert nem voltam éppen itthon a licit végén, és az autolicitemre egy hangyabokányit ráigértek

HA NEM FONTOS A SZÍNE, akkor picit olcsóbb lehet, én ebben a narancsos, pirosas lilás színben szeretném (de lehet, hogy még átgondolom, mert a beige, a szürke - fekete, és a világos-sötétkék azért úgy látom olcsóbban megy el ... )

Nagyon sok vadiúj is meg van hírdetve, és nagyon nagy a szórás a kikiáltási árban (vizsonyításképpen: boltbokban az új ára 40 font !!! ... plusz ha valaki kint megvenné, és elküldené nekem, akkor is jönne hozzá minimum 5.5 font postaköltség):

http://baby.shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ ... cat=137725


Szóval:
az egyik 17.5 font lett (11.9 + 5.50 postaés csom ktg), a másik 16 fonton (7.49 + 8.50 )

kb 300-330-cal kell szorozni, ez a szín ennyiért megy ...

SZÍVESEN SEGÍTEK BÁRMELYIKŐTÖKNEK MEGRENDELNI ÉS KIFIZETNI, de ebben az esetben az én címemre fogják postázni, akivel nem tudok személyesen talizni, az számolja rá még a hazai postaköltséget is !!!

Ééééés, ilyen fejvédő lesz a bölcsőnkbe:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 2759.l1259

És ilyen pelustartót szeretnék:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0325744186

A függönyünk pedig ilyen, ez már ott lóg az ablakon, ez IKEA-s:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/60108979

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok,sztem újból én zárom a napot.Bocs hogy ilyen későm,de a nővéremmel ,a sogórom lányával,Berni és én csajos napot tartottunk.Gyantázás,körömlakkozás,csajos filmek,stb.
Köszönjük a gratokat.
Berni akkorát rúgott,hogy fájt,olyan érzés volt mintha kiszakadna a hasfalam,eddig a nővérem nem hitte hogy van ilyen,de pont ott volt a keze és ő is nagynak érezte.

Bex ,semmi baj.De sajna mára már az esők miatt se nagyon van mit leszedni,mert a sok eső miatt elkezdett lerohadni a fán a cserkó.No majd jövőre.

Csajok Berni nem bujkált,mindig megmutatta magát,csakhát elsőre fiúnak nézték,aztán a 18 héten lány lett és azóta most volt uh megint,hogy végre tutivá váljon.
De már kipróbáltam hogy lehet videót is felrakni a picasara,úgyhogy holnap megpróbálom feltölteni a gépre a dvd-t és aztán csak egy katt és bárki megnézheti,akit érdekel.


Jaj bocsi BOBOKA,de már késő volt.

JÓ ÉJT!


Süti: tedd fel minél hamarabb, én nagyon kiváncsi vagyok a kiscsajra ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok :)

Bibiesbrumi: ezek nagyon jó cuccok. Én ilyen hordozót láttam a minap, és nekem is nagyon tetszett. Gondolom, ez olyan oldal lehet, mint a teszvesz. Sajna én nem vagyok jó angolból. Szívesen szétnéznék. Rendeltél már innen máskor is? Ha igen: rendben volt minden?

spickey
 
 


Sziasztok!

Brumi, ez nagyon jó ár a hordozóért :) Itthon használtan is kb. 7000-8000 forintért lehetne venni.

Akkor én szeretnélek megkérni, hogy ha van egy kis időd, akkor licitálj nekem egy ilyen hordozót légyszi.
Persze jobb lenne valami csajos színben (a narancsos-pirosas lilás, vagy bármilyen csajos szín), de ha nincs, akkor bármilyen alap színben is ok lenne (csak ne fekete). 7000-7500 forintig szeretnék rá áldozni.
Nagyon nagyon köszi. Én lemegyek majd érte hozzátok.

Én itthon 17 500-ért láttam újonnan, kicsit lefordultam a székről :shock:

Astrid, nagyon szép a fülbevaló :)
Vendég
 


Bibi!

Engem is érdekelne ez a hordozó. Ha nem lenne gond megkérhetnélek, hogy nekem is licitálj rá? Nekem a színe mindegy(gondolom túl randa színek nincsenek), árban olyan max. 6 ezer körül. Gondolom, ezek egyfajta típusok, nincs gyengébb vagy jobb minőség, ugye?
Esetleg ha találsz, írj légyszi és megnézem róla a képet. Privát üzi sajna néha sza*akodik így volt már, hogy nem kaptam meg...
Előre is köszi!

Kép
arvaerika
 
 


Bibi!

Nem gond, ha én is csatlakozom az előttem szólókhoz? Nekem az alap beige szín lenne megfelelő. (Így Apának is jó lenne. ) Nézegettem az oldalt, és ebből elég sok van (jó áron :lol: )

spickey
 
 


Erika, Boboka, Spickey: Premaxx - ügyben légyszi keressetek meg mailben !!! (jövő héten a Balcsin vagyunk, de következő héten már ráérek majd ezzel foglalkozni :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="spickey"]S írta:spickeyziasztok :)

Bibiesbrumi: ezek nagyon jó cuccok. Én ilyen hordozót láttam a minap, és nekem is nagyon tetszett. Gondolom, ez olyan oldal lehet, mint a teszvesz. Sajna én nem vagyok jó angolból. Szívesen szétnéznék. Rendeltél már innen máskor is? Ha igen: rendben volt minden?


Igen, rendelek rendszeresen, és mindig minden rendben volt, de ez nem jelenti azt, hogy nem fordulhatnak elő itt is kellemetlenségek !!! ... nekem eddig szerencsém volt (kb 1 éve használom)

Árak: alapból kikiáltási árat látsz, és nem látod a postaköltséget mellette, szóval azért annyire nem jó árak, mint ami első ránézésre tűnik :) :lol: ... kb az a reális, amit írtam: 17 font körül lehet elhozni, és 330-cal kell alsó hangon szorozni a fontot !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="bibiesbrumi"]
írta:
bibiesbrumi
Árak: alapból kikiáltási árat látsz, és nem látod a postaköltséget mellette, szóval azért annyire nem jó árak, mint ami első ránézésre tűnik :) :lol: ... kb az a reális, amit írtam: 17 font körül lehet elhozni, és 330-cal kell alsó hangon szorozni a fontot !!!


Ehhez még én annyit tennék hozzá, hogy érdemes keresgélni, mert viszont ugyanazt az árut, ugyanazon az áron adhatják, de jelentős lehet a szállítási költség közötti különbség. Jó esetben akár ingyen is szállíthat... Ha nincs kiírva ár, de szállít ide, akkor rá kell kérdezni mennyiért.
Ezenkívül érdemes nekünk körülnézni a német ebay-en is (német tudással), mert onnan olcsóbb lehet a szállítás.

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="astrid"] írta:astrid
[quote="bibiesbrumi"]
írta:
bibiesbrumi
Árak: alapból kikiáltási árat látsz, és nem látod a postaköltséget mellette, szóval azért annyire nem jó árak, mint ami első ránézésre tűnik :) :lol: ... kb az a reális, amit írtam: 17 font körül lehet elhozni, és 330-cal kell alsó hangon szorozni a fontot !!!


Ehhez még én annyit tennék hozzá, hogy érdemes keresgélni, mert viszont ugyanazt az árut, ugyanazon az áron adhatják, de jelentős lehet a szállítási költség közötti különbség. Jó esetben akár ingyen is szállíthat... Ha nincs kiírva ár, de szállít ide, akkor rá kell kérdezni mennyiért.
Ezenkívül érdemes nekünk körülnézni a német ebay-en is (német tudással), mert onnan olcsóbb lehet a szállítás.


nekem a német e-bay nem nagyon játszik, mert nem ismerem a német márkákat ... az angolokat (a londonban élő barátnőm, meg a turkálos tapasztalatok alapján) igen :):):) ... angliából még nem fordult elő olyan, hogy ingyen szállítottak volna nekem ... és MINDIG rá kell kérdezni, mennyiért szállít biztosítva és biztosítás nélkül, mielőtt licitálna valaki !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Ezt a hordozót nem lehet kapni a tesz veszen,vagy a vaterán?
Én biztos nem fogok hordozni,csak kérdezem,esetleg ott is lehet licitálni.

Kép
v.andi
 
 



[quote="v.andi"]h írta:v.andittps://ssl.teszvesz.hu/item615567475_premaxx_baby_bag_khaki_hordozo_kenguru.html


https://ssl.teszvesz.hu/search.php?stri ... country=93


Andi: ezt Boboka már írta, és most én is megnéztem: 8000 ft a kikiálltási ára ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="bibiesbrumi"]
írta:
bibiesbrumi
nekem a német e-bay nem nagyon játszik, mert nem ismerem a német márkákat ... az angolokat (a londonban élő barátnőm, meg a turkálos tapasztalatok alapján) igen :):):) ... angliából még nem fordult elő olyan, hogy ingyen szállítottak volna nekem ... és MINDIG rá kell kérdezni, mennyiért szállít biztosítva és biztosítás nélkül, mielőtt licitálna valaki !!!


Úgy értettem, hogy mindent érdemes a német ebay-en is megnézni, nem csak német dolgokat, mert nagyon sok mindent máshol is árulnak, mint ahol gyártják. Időnként US is szóba jöhet, de ott a postaköltség miatt nem OK általában. Bár vannak olyan termékek, amiket úgy árulnak bármelyik Ebayen, hogy valahol Távol-Keleten gyártják (pl. nagyon sok számítstechnikai cucc), és úgy lehet ingyen postát kifogni...

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="astrid"] írta:astrid
[quote="bibiesbrumi"]
írta:
bibiesbrumi
nekem a német e-bay nem nagyon játszik, mert nem ismerem a német márkákat ... az angolokat (a londonban élő barátnőm, meg a turkálos tapasztalatok alapján) igen :):):) ... angliából még nem fordult elő olyan, hogy ingyen szállítottak volna nekem ... és MINDIG rá kell kérdezni, mennyiért szállít biztosítva és biztosítás nélkül, mielőtt licitálna valaki !!!


Úgy értettem, hogy mindent érdemes a német ebay-en is megnézni, nem csak német dolgokat, mert nagyon sok mindent máshol is árulnak, mint ahol gyártják. Időnként US is szóba jöhet, de ott a postaköltség miatt nem OK általában. Bár vannak olyan termékek, amiket úgy árulnak bármelyik Ebayen, hogy valahol Távol-Keleten gyártják (pl. nagyon sok számítstechnikai cucc), és úgy lehet ingyen postát kifogni...


persze, igazad van ;)

valószínűleg a premaxx is ilyen dolog ... én viszont a clarks kiscipőkre, next rucikra értettem elsősorban, mait írtam ;)

amúgy tavaly ősszel USA-ból rendeltem meg az arckrémem, amit az előző kozmetikustól vettem, csak, amikor elköltöztünk, ő már nagyon messze került ... így nem volt arckrémem majd egy évig ... az USA-ból eljött pk-val együtt kb fele annyiért, mint amennyiért tőle egy évvel korábban vettem ... akkor elgondolkodtam rajta, milyen haszonkulccsal árulhatta ő azokat a krémeket, amiket ráadásul nagy tételben szerzett be) ... a krém 5 nap alatt itt volt, és origi csomagolásban, teljesen meg voltam elégedve ... mondjuk, ez még a 150-es USD idejében volt ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Holnap reggel megyek megint vérvételre, remélem, sikerrel járok :shock: :shock: :shock:

Kicsit tartok attól, hogy hajnalban felkelek, elsőként bemegyek, és közlik, nincs meg a pénteki eredmény ... de addig el nem jövök onnan, amíg ezt holnap el nem tudom intézni !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Remélem, mindenkinek jól teét a hétvégéje :wink:

Mi sokat csavarogtunk.
Barátoknál voltunk szalonna-sütésen (debreceni lombikosokkal találkoztunk :wink: ).
Pulyka-napon voltunk. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brumi,bocsánat,nem vettem észre. :oops:

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,bocsánat,nem vettem észre. :oops:



hááááááááát, ezért most az egyszer megbocsátok, de azért nehezebben, hogy még mindig nem válaszoltál a kérdésre: jössz-e hozzánk 26-án a talira ??? :):):)

ez a kérdés a többi "renitens" fórumozóhoz is szól: akkor kit is várhatunk 26-án Szadára ??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,bocsánat,nem vettem észre. :oops:



hááááááááát, ezért most az egyszer megbocsátok, de azért nehezebben, hogy még mindig nem válaszoltál a kérdésre: jössz-e hozzánk 26-án a talira ??? :):):)

ez a kérdés a többi "renitens" fórumozóhoz is szól: akkor kit is várhatunk 26-án Szadára ??? :lol: :lol: :lol:


Nekem messze van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,bocsánat,nem vettem észre. :oops:



hááááááááát, ezért most az egyszer megbocsátok, de azért nehezebben, hogy még mindig nem válaszoltál a kérdésre: jössz-e hozzánk 26-án a talira ??? :):):)

ez a kérdés a többi "renitens" fórumozóhoz is szól: akkor kit is várhatunk 26-án Szadára ??? :lol: :lol: :lol:


Nekem messze van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


tudom, sajnálom ... :cry: ... pedig szívesen megismerkedtem volna veled is személyesen !!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi és mindenki akit érdekel,sajna nem tudom feltenni még a gépre sem a videót,tiszta béna vagyok,úgyhogy segítséget kell kérnem,de hogy az mikor fog sikerülni azt nem tudom.Ha sikerül akár a pic-ra akár az iwiwre feltenni,szólok,addig a türelmetek kérem.

sutimano76
 
 


Szánom bánom bűneimet,engedélyt kérek meghunyászkodni.Kép
Valóban jövök neked egy válasszal: még nem tudom.24-én megy el az egyik csapat,1-én a másik.Ha nem kavar be az ügyintézés,akkor elvileg igen.
Csak már kezdődjön el ez a sz@r,és végre fellélegezhetek kicsit.Ma is egész nap bosszankodtam a hülye kérdéseken,és méleken,mert ezeknek semmi nem jó.Kimennek külföldre dolgozni,kapnak szállást,kaját,hetente fizetést,és nekik semmi sem jó.Komolyan mondom,sajnálom,hogy eltörölték a katonaságot.Ezek a mai fiatalok!!!!Remélem az én fiam nem lesz ilyen.

Csunyeszka,már én is utálom a konyhát,és mi nem is vagyunk annyian,mint Ti.Persze hárman három félét akarunk.Ma még sütöttem is cseresznyés piskótát.Kéne egy mosogatógép.

Astrid,szép a fülbevaló.Gondolom nem ez kerül egyből a fülébe.Vagy igen?

Süti,akkor már átírhatod a vonalzódat.Gratulálok a kiscsajhoz.

Junior ma egész nap tombolt,nem tudom mi van vele.Néha már azt hiszem,ki akar jönni.:lol:
Férjem elment Frankfurtba,nem rég indult.Holnap este jön haza,és ha ügyes lesz,akkor megveszi kint a babakocsit és a babaülést.Úgyis ment volna,így nem mondhatjuk azt,hogy az útiköltséggel ugyanott vagyok.Pont a felébe kerül,mintha itthon vennénk.Remélem lesz ideje.

Kép
v.andi
 
 


Andi: csak egy órára ugorj áááát :) ... remélem, sikerül elszabadulnod

És: nagyon szorítok, hogy férjecskédnek sikerüljön megvenni az álomjárgányt Juniornak !!! :lol: :lol: :lol:

Te javasoltad nekem 4Dre a hepinetet? Ha igen, nagyon szépen köszönöm, tökéletes választás volt :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok.

Gondoltam, benézek így lefekvés előtt. :D

Holnap megyünk dokinénihez + ügyeket intézni. Megint jó hosszú nap lesz. Remélem minden rendben a manóval. :)

Egy pár kérdés, ami téma is lehetne: (persze csak akit érdekel)

Ti már gondolkoztatok a gátvédelem témakörében?
Sajna az előző szülés után kaptam jó pár öltést. Így most ha nem muszáj ....

Iszik majd valaki málnalevél teát? Többször szült anyukáknak esetleg van valamilyen tapasztalatuk?

Homeos fájdalomcsillapítás?

Olvasgattam a témákban, de érdekelne az elképzelésetek, személyes tapasztalatotok.

spickey
 
 


Igen Brumi.EGy ikres barátnőm járt oda tavaly,ők az Óbudaiba.Kata testvére és Kata is a Péterfyben voltak,ők is meg voltak elégedve,Te is.Örülök,hogy segíthettem.Én csütörtökön megyek a Péterfybe majd.Alig várom :wink:

spickey,természetesen minden rendben van a babóval!!!
Ezeken a dolgokon én is gondolkoztam már.Nekem is volt 3-4 öltésem Danival,de annak már 15 éve.A dokim maximálisan gátvédelem párti,de még nem tudom elképzelni,hogy mint lesz majd.Az biztos,hogy én iszom a málnalevél teát.Dani is könnyű szülés volt,ugyan rengeteg év eltelt azóta,de ha segít,akkor rajtam ne múljon :lol:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is, és persze nem győztem olvasni :)

Most csak röviden gyors helyzetjelentés, mert hulla vagyok ...

Először is Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat a csajokról (Julcsi és a Kismanó) :)

Bibi: Lotti olyan kis finom hölgy a fotón :)
Ügyesek vagytok gyerekszoba ügyben ... és irigyekedek is kicsit, hogy már Ti már ilyen jól álltok. :wink:
Vérvétel rendben lesz, ne aggódj! :)
És én még tartom a találkozót, úgy készülök, hogy megyek.

Süti: nagy-nagy gratula Bernadetthez, szép méretek :)
Nekem a pihenés még azért várat magára, de tény, hogy kevésbé zsúfolt napok jönnek, legalábbis suli ügyben, november 20. a szakdolgozat határideje és februárban lesz az államvizsga, de a tétleket csak szeptemberben fogjuk megtudni ... szóval unatkozni nem fogok. Még most nyáron meg akarom írni a szakdoli nagy részét, mert nem tudom, hogy ősszel hogy és mennyi időm jut majd rá .... :roll:
Igen, Manó a picasaról írt, majd elöntöm képekkel, mert a hétvégén is nagyon jókat csináltam :), igen-igen ... még a táblázattal is adós vagyok, de kitöltöm a napokban.

Peppino: jogot végeztem korábban és most egy éles váltással közgáz turizmus szakon :wink:

Astrid: nagyon szépek a fülbevalók, biztosan jól fog állni Dora-babának. :)

Mabe86: milyen az a pulyka-nap? Erről még nem is hallottam. :roll:

Én is remélem, hogy Mindenki sokat pihent és élvezte a nyarat.

Mi is a Balatonnál jártunk, kivételesen a déli parton, de nagyon jó volt, bár a pancsolás ezúttal elmaradt. Tegnap mentünk csak és ma már jöttünk vissza. Barátaink hívtak meg sok-sok párt, családot, voltak gyerekek is, nagyjából Julcsi korúak, nagyon jól eljátszottak, ugyan Julcsikám kissé leamortizálta magát, tele van sérüléssel, de hősiesen tűri a bibiket :) Mi viszont iszonyú sokat ettünk ... meglesz ennek még a böjtje ... :?
Egy fotót muszáj feltennem, amit a hétvégén csináltam ... annyira tetszik :)

Kép

Megyek, mert itt fogok elaludni a gép mellett. Jó éjt! :)
madar
madar
 
 


Spickey: sajnos én nem tudok hozzászólni a témához ... Julcsit császárral szültem ...megindították ... egésznap ment belén az oxitocin ... burkot is repesztettek, de semmi, nem voltak fájások, anélkül pedig ugyebár szülni nem lehet ... aztán a méhen kívüli miatti hasműtét bő 1 éve ... szóval a doki mondta, hogy a hugit is csak császárral szülhetem ...
Viszont majd nagyon fogok figyelni, hogy mit írnak a tapasztaltabbak, hátha tanulok valamit. :wink:

Ja: és holnap megyek a védőnőhöz. :roll:

madar
madar
 
 


Nos akkor megpróbálom negyedszer is:

Andi,köszi és kérésed számomra parancs,már meg is változtattam a vonalzót.

sutimano76
 
 


Spickey, a gátizom tornát én úgy olvastam hogy érdemesebb a terhesség előtt elkezdeni.
Málnalevélteát fogok inni.
10 hetesen el is mentettem egy linket:
http://baboca.blog.hu/2007/11/01/felkes ... re_ii_teak

sutimano76
 
 


Madar,Julcsifotó nagyon kis modellesre sikerült,de tényleg jó lett.
Hát nem irigyellek a sok tanulás miatt,bár én is át kell hogy képezzem magam,mert ha vissza kell mennem dolgozni az a vendéglátás lenne és azt pici gyerekkel nem nagyon megy.
Sőt most lehet hogy a férjemnek is át kell képeznie magát,mert bár ki nem rúgták,de más munkát kell végeznie a cégnél sokkal kevesebb pénzért,és annyiból még a lakástörlesztést se fogjuk tudni kifizetni.Szóval az elkövetkező pár nap az álláshirdetés olvasásé lesz.

Kíváncsi leszek mit fog szólni a védőnő,hogy ilyen későn mész először.sok sikert.

sutimano76
 
 


Szép jó estét:)

Spickey, sajna én sem tudok gátvédelem ügyben okosakat mondani, császáros leszek.

Süti, szép az új vonalzód :)

Brumi, drukk, hogy a holnapi vérvételen minden rendben legyen!
És nagyon jó pihit a balcsin a jövő hétre :)

Majd akkor e-mailen megbeszéljük a hordozót jövő hét után :wink:

Lányok, ti szoktatok úgy lenni, hogy egész nap alig isztok (csak pár pohár víz), mert ahol vagytok nem nagyon van lehetőség wc-re menni, és este pótoljátok az elmaradt litereket?

Nálam ritkán, de van ilyen, de a lényeg ugye az, hogy egész nap meglegyen a kb. 2-3 liter? Az nagyjából mindegy, hogy milyen elosztásban?

Jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Boboka én mostanában nem minden nap iszom meg a 2 litert,sajna. :oops:
Ha este pótolod az csak annyival rosszabb hogy éjszaka valószínű többször fogsz felkelni pipilni.A várandós naptárba azt írták,ha nem akarsz éjszaka pisilni mászkálni akkor este 8 után már ne nagyon igyál.Én azért szoktam,és kb fél8-ig ki is bírom,de mondjuk 23-és éjfél közt fekszem és előtte még pisilek.Ha túl sokat ittam este akkor 2-3 óra körül kelek pisilni,de szerencsére ez csak ritkán van.

sutimano76
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokazép jó estét:)

Süti, szép az új vonalzód :)



Kép ....köszönöm

sutimano76
 
 


Süti, az nem gáz, hogy fel kell kelnem éjszaka, hál Istennek jó alvókám van (még) :)

Tényleg, mennyi a minimális folyadék, amit meg kellene inni egy nap? A felkészítőn volt egy csajszi, aki megkérdezte az előadót, hogy az gáz e, hogy kb. (pontosan nem emlékszem, hogy mennyit mondott, de nagyon minimálisat) 1-2 deci folyadékot iszik egy nap (shocked)?
Gondolom azért az 1-1,5 liternek meg "kell" lennie minimálisan naponta.

Madar, nagyon szupi a Julcsiról készült kép :)

Süti, nektek sikeres képzés / állás böngészést holnapra :!:

Na, tényleg mentem, még egy gyors zuhi és beesek az ágyikóba :)
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Jaj de jót aludtam :)

Bibi: Te már biztos a vérvételen, majd írj, hogy mi volt.

Süti: tényleg modellesre sikerült, pedig hát Julcsiról szinte lehetetlen olyat csinálni .. ugyanis reggel 7-kor felkel, elkezd ezerrel mozogni és beszélni és este 8-ig meg sem áll ... rengeteg képet csinálok általában és akkor nagyon sokból marad egy-kettő ... ami egy-egy jó pilanatot kapott el. :wink:
Dícséret a vonalzóért. :)

Folyadékbevitel: én a várandóság előtt nagyon rendes csajszi voltam, simán és gond nélkül megittam 3 liter folyadékot (vizet, teát), most meg szenvedek ettől, alig tudok 1,5 litert lenyomni, pedig már mindent bevetettem, felfedeztem néhány számomra új és finom teát ... tudom, mennyire fontos, meg lesz a majd a szülés után a tejci miatt is ... hát, kűzdök. :roll:

Lányok, nekem is lenne egy kérdésem: az első várandóság alatt (Julcsival) sosem vérzett az orrom, most egyre gyakrabban, az utóbbi néhány héten szinte mindennap, a vérnyomásom pedig inkább alacsony ... majd megkérdezem ma a védőnőt,meg 25-én a doktor bácsit is ..., de Ti tapasztaltatok hasonlót?

Mindjárt elfogy a reggeli tejeskávém, és ennyi időt engedtem magamnak most a a gép előtt, úgyhogy megyek is. Julcsiéknak lesz egy bemutató foglalkozás az oviban, délelőtt ott leszek, aztán védőnő ... utána egy kis munka (Budapesten), de délután, este benézek.

Szép napot Nektek!
Madar
madar
 
 


Madar!

Terhesség alatt előfordul offdugulás, orrvérzés!Nekem füldugulásom szokott lenni. De csak terhességek alatt.
Tegnap elmentem bababörzére és hirtelen úgy leesett a vérnyomásom, hogy se kép se hang nem volt, szerencsére leültem gyorsan a földre.....

Gátvédelem: én Fannit szültem úgy, bár csak utólag tudtam meg... :lol: Mert előre nem beszéltük meg a szülésznőmmel, de olyan ügyesen masszírozott, hogy állítólag nem kellett. Azért meg kell valljam, így egy kicsit jobban fájt, feszített, nem volt az a kirobbanó érzés, amikor gátmetszés után kibuggyan a baba. Viszont, utána sokkal jobb volt, nem fájt egyáltalán, míg pl. Balázsnál, amikor vágtak, utána egy napig majd betojtam, annyira égett a gátam. De ez egyéni dolog, ki erre, ki arra esküszik.
Én már szültem így is úgy is, EDA-val is meg fájdalommal is, még csaszi nem volt(remélem nem is lesz).

Kép
arvaerika
 
 


Halihó!

Brumi, örülök hogy tetszett a hepinet! Szerintem jók és jó képet tudnak csinálni! Én lehet megyek Szadára, de még nem biztos. Mit is vigyünk?

Tegnap jöttem haza, wellneselni voltam a kolleganőimmel, utolsó nagy buli! Ráckevén voltunk a Kék Dunába. Állati jó volt!

Ma apukám temetése lesz. Holnaptól aktívan foglak titeket olvasni és reagálni!

Csütörtökön csak a képet ,meg adatokat írtam nektek(gyorsan), de van még egy dolog több egy kicsivel a magzatvizem, így javasolták a hepinetesek a TORCH vizsgálatot, meg vércukrot(de ez utobbi mivel jó lett szerintem nem fogunk ismételni) Holnap megyek a dokimhoz kíváncsi vagyok mit fog rá mondani. A lábaim sajna elkezdtek vizesedni, de a vérnyomim még tökéletes, erre is kíváncsi leszek mit fog reagálni.

Kép
kata05
 
 


Kata,jól is jött neked ez a kis kikapcs.

A mai naphoz sok erőt és kitartást.Kép

A doki holnap biztos mindent rendben talál!

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok jobbulásos sorokat. Holnap hozzuk haza a mamámat. A körülményekhez képest jobban van. Sajna egészen a hónalji nyirokcsomókig mentek, jövő héten lesz meg a szövettan, de a doki most talált egy csomót a bal helyén, amit 6 éve vettek le. Most azon drukkolunk, hogy az csak a megeröltetéstől legyen.

Pénteken kicsit megijedtem, annyira fájt délutánra a hasam a köldök táján keresztbe, hogy a könnyeim potyogtak mire hazaértem a munkából. Azon gondolkodtam, hogy hívom a dokit és bemegyek a kórházba, de csak lefeküdni tudtam, aztán beszenvedtem magam a kádba, utána jobb lett. De igazán csak másnapra lettem jobban. Nem tudom mi volt, de Marci is iszonyatosan mozgott, jobbra-balra járt a hasam tőle. Remélem csak elfáradtam nem más. Úgyhogy hétvégén megpróbáltam pihizni egy kicsit többet. Szerencsére anyukám a héten itt lesz, úgyhogy nem kell a nagyit egyedül ápolnom. Jó is lesz.

Már csak két hetet dolgozom, aztán jöhet a pihenés.

Bocsika, hogy nem reagálok mindenre, próbáltam visszaolvasni, de kevés ragadt meg.

Zsófiéknak örülök! :)

Sziasztok!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Sziasztok!

Kata, kitartást a mai naphoz neked :cry:

Madar, nekem is vérzik az orrom, meg dugul is. Vagyis nem rendes orrvérzés, csak orrfújásnál szoktam észrevenni.

Ez szerintem rendben van terhesség alatt.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?