Új privát üzeneted érkezett!

Betti köszi.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Biztos kivánta a bébi:)Baba ruhákkal hogy állsz?Máté ruhái még megvannak?

KépKép
bettike83
 
 


babaruhák ....huhhh annyi van hogy 1 éves koráig nem kell venni....Máté ruhái nincsenek meg......én hülye elajándékoztam anno...de a szomszéd adott 2-3 zsákkal!!!!!!!!!már ki is vannak mosva csak vasalni kell......de azt már csak akkor ha a szekrénybe kerűlnek!!!!
:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita,akkor tök jó,legalább nem kell annyit költeni babaruhára:)
pólya lessz,vagy divat még egyáltalán?Mikorra vagy kiirva?

KépKép
bettike83
 
 


Monyó is babás lett,annyira örülök neki....végre....:))))
majd szépen egyesével mindenki babás lessz:)

KépKép
bettike83
 
 


van pólya kettő is....de nem abba hozzuk haza....hanem lett neki mózes kosara és abba......egyépként még divat a pólya.....Mátét abba hoztuk anno haza.....olyan szép volt!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csináltam pocifotót, bár nem lett valami jó minőség. Kép

KépKép
csige-bige
 
 


csige nagyon csinos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige,úgy látom te csak pocakra gyursz:)Nagyon csini vagy,szép pocak:)

Nita,gondolom h nagyon szép volt Máté polyában.Én nem tudom miben hoznám ki,ha kocsival hozza az ember akkor ott a hordozó,otthon meg bele lehet tenni a polyába:)jó neked,nemsokra ,megint babázhatsz.Mr Máté sem olyan pici végülis igy azért picivel könnyebb dolgod lessz 2 gyerekkel:)

KépKép
bettike83
 
 


remélem is hogy könnyebb dolgom lesz.....Máté most egy feleselős korszakába van..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

Kitartás!!!Ha meglessz az öcsikéje szerintem sokat fog változni:)

KépKép
bettike83
 
 


Köszönöm a dícséreteket. Igazából híznék én egy kicsit és eszem is rendesen, de most is úgy érzem, hogy csak a pocakom nől. Azért most már a 21. hétben illene egy-két kilót felszedni, hogy szülésnél legyen miből leadni.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige

Ezzel nem ártasz bébinek,pocakod nő az a lényeg,te legalább nem tartozol majd a fogyokurás anyukák táborába:)Rajtad tényleg 1 dkg felesleg sincs,amúgy mennyi ment fel eddig?

És neked Nita?ha itt vagy...

egyébként majd mostantól bizti fog felmenni pár kiló,még az elején vagy,ilyenkór még van olyan akinek alig van pocija,aztán egy kis idő mulva meg rohamosan kezd nőni:)Jönnek majd azok a kilók:)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike: pont ez az hogy eddig tényleg egy kg sem jött fel. Sőt az utolsó mérésen fél kilóval könnyebb voltam az előző méréshez képest. Majd hétfőn megyek a védőnőhöz, kíváncsi vagyok, hogy változott e a helyzet.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige

Majd megy fel rád,mondjuk tényleg csak a pocid nőtt,de ha eszel eleget akkor nem lehet baj:)gondolom én...

KépKép
bettike83
 
 


Betti rajtam eddig +2 kiló van............. :)

csige egyépként ha egész terhesség alatt nem hízol garantáltan az utolsóba fogsz!!!!!!!!!!
rám a Máténál akkor jött fel vagy 10 kiló...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

Az nem sok,ügyi vagy akkor:)

KépKép
bettike83
 
 


köszi.........csodálkozom is hogy még csak ennyit híztam........Máténál havi 3-4 kiló volt..........

de most azért van +20 kilo felesleg rajtam.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az nem rossz,és a végére mennyi lett?:)

KépKép
bettike83
 
 


összesen 17 kilót híztam..... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A 10 kg szerintem teljesen jó, tényleg ügyes vagy. A végére annyival én is kibékülnék. Majd kiderül. Odafigyelek az elejétől fogva hogy mit eszem, vannak dolgok amiket száműztem az étrendből, de amiről tudom hogy egészséges és jó a babának, abból bőségesen eszem.
Ma nagyon rakoncántlan volt megint a kis drágám. Sokat dörömbölt ma, lehet hogy a vacak szeles idő miatt, amit én is észrevettem, mert majd kiszakadtak a csontjaim.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige

Édes lehetett:)jól teszed,az egészséges ételek csak jót tehetnek a bébivel:)

Nita

17 kilót bizti nem fogsz most hizni:)

KépKép
bettike83
 
 


Betti remélem..... :D
csige az én kis békám viszont ilyen hideg front érkezésekor belustul.keveset mozog.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hidegfrontkór én is aludnék ha lehetne:)

KépKép
bettike83
 
 


Betti milyen fiatal vagy........ :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

Miért?:)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok lányok,
Érdeklődni szeretnék hogy van e valakinek tapasztalata bergon babakocsival kapcsolatban. Nagyon megakadt a szemem a 2009-es modellen és a boltban azt mondták hogy nem rossz, de gondoltam akinek már volt vagy használta az többet tud mondani róla.
Mi egyébként megvagyunk, nem volt túl jó az éjszakám, fájtak a csontjaim, de ezen kívül semmi gondom szerencsére.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok Csajok!

Kicsit eltűntem...
A párom kivett 1 hét szabit, mert már a töke tele volt a bent szarakodásokkal, így elég sokat ő ült esténként a gép előtt, én meg persze dolgoztam napközben.

Nita-jó nagy már a pocid!

Csige- Te is szépen gömbölyödsz! :) Hihetetlen hogy megy az idő, már te is 20 hetes vagy!

Pedi-remélem meggyógyultál már!

Babszi-örülök, hogy rendben vagytok! És nagyon kreatív vagy, szép ajándékokat csináltál!


Nálam amúgy semmi újság. Egy hét múlva kellene megjönnie...majd meglátjuk mi lesz!

:)

Kép
pampalini
 
 


Csige nekem van tapasztalatom a Bergon kocsik terén....Mátémnál is olyan volt és Barnusnak is ilyet vetem....imádom ezt a fajtát....nagy kerekek....belső tágas tér.....téliesíthetők...és még rengeteg jó tulajdonsága van!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita, akkor azt hiszem nekünk is az lesz. Tényleg nagyon jól téliesíthető és a kerekei is szép nagyok, mert hát ugye ide az kell :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige ugye mutizol képet róla?????megesz a kiváncsiság!!!!!!!! :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szóval ezt néztük ki Nita. Igazából mindent tud ami nekem kitétel volt. Egy gond volt azzal amit alőtte kinéztünk, az piere cardin volt, hogy ugye mózesos és nem lehet átfordítani a tolókart. Eddig nekem mindenki azt mondta, hogy az nagyon fontos. Hát ennél át lehet :lol:
Még nem tudom hogy a zöld vagy a sárga legyen e. Sajnos elég rosszul adja ki a színt a fénykép. Élőben a zöldnek gyönyörű szép élénk színe van, valószínű hogy az lesz, de láttuk a sárga variációt is a boltban, nagyon jól nézett ki az is.
Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Tényleg Nita a rugózásuk is jók ezeknek a kocsiknak? Nekem úgy tűnt, hogy nem rossz. Nekünk az azért fontos, mert csak útalap van még az utcánkban és ne rázza szegény babót, meg hát nem olyanok a járdák mint Pesten :lol:
Voltam ma a védőnőnél. Jelentem alássam 1 kg-ot híztam :lol: :lol: A vérnyomásom még mindig alacsony, de inkább alacsony legyen mint magas. Egyébként minden rendben van, csak nálunk annyira borong és nagyon fülledt meleg van, majd kiszakadnak a csontjaim annyira fájnak. Szinte alig tudok talpon lenni. Remélem holnap már jobb lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Csige nekünk GRACO babakocsink van/volt és én imádtam! Mondjuk nekem a Bergon nem szimpatikus....A mienknek nem lehetett átfordítani a karját, de nem is igen forgattam volna nekem nem volt belőle hátrányom. Viszont a tetőt tudtam fordítani ha nagyon sütött a nap. Nekünk volt hozzá mózeszsák hozzá meg hordozó+rögzíthető talp hozzá az autóba és csak be kellett pattintani nem kellett kötögetni. Nem kellett vegyek sportkocsit mert ki tudam használni 3 éves koráig, könnyen nyitható-csukható és könnyen kormányozható. Ja és amiért én beleszerettem: a hordozó belepattintható a babakocsiba. Nekem Bewnce januári és jó volt téli kocsinak is. Itt megnézheted: ez nem a mienk, de ugyanilyen van nekünk is.

http://www.vatera.hu/elado_graco_horizo ... 25701.html

királylány
 
 


Csige szombaton pont ugyan ezt a fajtát láttam élőbe!!!!!! :) :) :) :)
általába lehet állítani a rugózásuk keménységét...legalábbis a miénknek lehet....fajtánként változó!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ennek is van hordozója és bele lehet pattintani a babakocsiba, de úgy tűnik hogy mi kapunk kölcsön graco hordozót. Igazából én csak kocsiba szeretném használni a hordozót és szeretném ha a baba inkább a kocsiban lenne. Bár ahogyan most viselkedik, lehet hogy már a szülőszobából a saját lábán jön ki :lol: :lol: Nagyon durván dolgozik odabent és nem fárad el ami számomra hihetetlen. Érzem ahogy feszíti a méhemet és folyton pörög odabent, szóval már nem is tudom hogy hogy áll bent :lol: Majd holnap kiderül. Tegnap este is két órát virgonckodott és olyan bestia, ha én teszem oda a kezem akkor kirúgja a hasamat, a apa teszi oda, akkor olyan nyugi van :lol: Mondta is a férjem hogy ő megnyugtatja.
Tényleg van egy komoly dilemmánk. A baba eleinte velünk van külön szobában legyen? Nektek mi a véleményetek. Elég nagy a hálónk, szóval elfér benne ágyastól pelenkázóstól. Arra gondoltunk hogy előszőr nálunk rendezkedik be, majd amikor 5-6 hónapos lesz akkor megkapja a kis szobáját. A védőnő szerint nyugodtan tehetjük külön szobába már az elején, de a férjem ennek nem örül. Lehet hogy én is nyugodtabb lennék ha mellettünk lenne eleinte. Úgy is gondoltuk, hogy most megvesszük a kiságyat és a pelenkázót és tavasszal pedig a hozzá tartozó szekrénysort, így szépen be tudjuk rendezni a szobáját és át tudjuk majd költöztetni.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige nekünk Máté pici korától velünk volt/van....most fog átkerűlni a saját kis szobájába!!!!!
Barnika velünk lesz egy szobába!!!
szerintem is sokkal jobb és kényelmesebb is lesz neked ha az első hónapokba veletek van a szobába!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok vagyok olvasóban nincs semmmi érdekes nálunk azért nem írok :)

nita szerintem ha át akarod tenni másik szobába Mátét akkor most kezdjétek el az átszoktatást nehogy az legyen hogy a tesó miatt költözik ne legyen benne nagy törés miatta hogy ő már nem lehet veletek egy szobában :)
amúgy Gergő is velünk egy szobában alszik amíg kicsike volt kb fél éves koráig velünk egy ágyban aztán leszedtük a kiságy elejét és most odatolva van a mi ágyunkhoz és saját ágyban de mégis velünk van :) igaz éjszaka átmászik közénk de már volt olyan éjszakánk egyre több hogy reggelig marad a saját ágyában :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csige én különszoba párti vagyok. Nekünk Bence az első perctől kezdve a saját szobájában van. Igaz minta gyerek volt, nem voltak rázós éjszakák. az is igaz, hogy a mi szobánk meg az ő szobája egymás mellett van - panel - így azt is meghallottam mikor acumi kiesett a szájából :lol:

Nika gondoltam rád, mi van pirivel?

királylány
 
 


Nika amint elkészűl a mi szobánk apival már megyünk is vissza....Máté már most is a saját szobájába van........de most mi is vele vagyunk........nyár végére ha minden igaz kész lesz "minden"........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem. A meló is sok és egyébként is el vagyunk foglalva. Nálam semmi különös, talán meggyógyultam. Várom pirit.

Nita! Hihetetlen mennyire rohan az idő, "pár" hét és megérkezik Barnus. Hogy bírod a meleget?

Csige! Én nem vagyok tapasztalt ebben a témában, de én nem vagyok a külön szoba híve. Igaz, mi egyelőre meg sem tudnánk oldani, de ha egy 5 szobás házban élnénk, akkor sem teném külön az első pár hónapban, ez az én véleményem, és tudom, hogy a hozzáértők szerint is jobb a külön szoba.

Királylány, Nika! Mennek a drukkok!

Pampalini! Neked is nagyon szurkolok!

Melisch! Merre vagy? Minden rendben?

Babszika! Milyen volt a lagzi? Mikor mehettek az inszemre? Nagyon nagyon drukkolok!

Mindenkinek Puszi! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Pedi!!!!!!!!
sajna egyre rosszabbúl viselem a meleget....ma is rosszul lettem a buszon....pedig ültem......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

el vagyok tűnve.... csöppet :oops:
de hulla vagyok, mert éjjel leltár volt....

pedi!
a lakodalom... hát ..... szervezetlen volt, kb. 5-6 mulatós zene, nem túl boldog anyós és após .... hirtelen lelépő emberek.... röviden ezt tudnám elmondani.
nem azt mondom, h mi nem mulattunk, de sajnáltam azért a menyát!

23-án megyünk konzira és csak ott fog kiderülni, h egyáltalán indulhat-e a köv. ciklusban az inszem, de a cisztáktól még mindig függ, h mehet-e... szóval van még időnk.

bettike!
most látom, h ti milyen korán összeházasodtatok. ez tök jó!!!

babszika
 
 


királylány még nincs piri de vasárnap tojásfehérjém volt vagyis szásos hat hetes ciklusom lesz apa elaludt vasárnap tegnap tudtunk együtt lennei de szerintem már későn bár azt hiszem a tojásfehárje még tüszőrepedés előtt van ugye? vagy nem jól gondolom?

én hat hónapig a bölcsőhalál miatt voltam egy ágyban a ygerekemmel de nagyon sok + és - dolgot olvastam az együttalvásról én inkább mellette vagyok hiszen h a gyerek megérik rá akkor ugyis ő fogja majd kiharcolni a különalvást most sem lenne gond vele ha különszobában lenne mert nem vagyunk bent mikor elalszik

nika70
Salgótarján
 
 


lehet elitéltek de én nem tudnék 1 ágyba aludni a gyerekkel.....egy szobába még oké.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


k
nita dehogy itélünk el ki igy ki másként nem vagyunk egyformáj

nika70
Salgótarján
 
 


Hát igen Babszika,.lassan 5 éve:)nem apróztuk el a dolgot:)
nekem is vannak képeim,videó de nem tudom feltenni őket mert albumban vannak,max lefényképezni tudom őket albumból,de vennem kell usb kábelt és akkor fel tudom tenni őket

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nika nekem is átváltott hosszúra a ciklusom :twisted: pedig olyan szépen beállt 35 napra :twisted: Már nem bírom követni....

Nita senki nem ítél el, különbözőek vagyunk, másképp látjuk a dolgokat. Nekünk így volt jó. Nem azért raktuk külön, mert ezt mondták, hanem mert így éreztük. A sógornőmmel is beszélgettem és mikor mondtam neki az én tapasztalataimat azt hitte tanácsot osztogatok, mondtam neki, hogy félre ne értsen, nem én fogok szenvedni az ő gyerekével, az ő döntése mit hogyan csinál, neki kell majd küszködni. Volt ez nálunk is így. Nekem Bence cumizott, nekünk kellett leszoktatni nem másnak. Ja és kéretlenül nem osztok tanácsot csak valamit kérdezett és én megosztottam vele az én tapasztalataimat....Húúúú de jól megfogalmaztam, de azért értitek mire akarok kilyukadni?

Babszika szerintem az ifjú pár nem veszi észre a "hibákat". Nekik szerintem másként jön le a dolog. Szintén sógoromék voltak elájulva, hogy de jó volt az esküvőjük, aztán szerintünk mégsem. Sógornőmék Pest mellől vannak és arra másfajta zene van. A vendégsereg egyik fele jól mulatott - nem mi - a másik meg ült a fenekén, mert ezt a fajta népi táncot nem ismertük és táncolni sem tudtunk rá, azt a fajata mulatós zenét meg nem játszották amit itt szokás :? Ebből ők nem vettek észre semmit, mi az urammal meg csak egymásra néztünk mikor megkérdezték, hogy ugye milyen jó volt? Ja. Nézőpont kérdése. :lol:

Többieknek puszi.

királylány
 
 


királylány!
sajnos itt a pár is érezte és hajnalban a lány mondta is, h mi minden volt gázos.
másnap msn-en azt ecsetelte, h mennyire irigyek, h nálunk milyen jó volt, náluk meg.... sajnáltam, de ha megkért volna, szívesen segítettem volna szervezni... mert a fotósuk (ők voltak a mieink is) is ideges volt, h alig tudtak anyagot csinálni. na szóval, nem is szaporítom tovább.
sajnos ez a lány már most irígykedve néz ránk és ezért nagyon sajnálom. de remélem, h a videós és a fotós profi, és azért csak összehoznak nekik vmi szépet.

bettike!
remélem, vmikor látunk azért majd képeket :wink:

babszika
 
 


köszi lányok hogy ne ítéltek el!!!!!!!!!....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?