Új privát üzeneted érkezett!

Zetibebi kedden válaszoltam a leveledre... ami még mindig ott csücsül a kimenő leveleim között... :D nem kaptál értesítést, hogy LEVELED VAN :?: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Stelly neked ez a nyaki dolog ez mi volt? Leírod?

Pandus köszönöm hogy megkérdezted! Az a baj, hogy ha valaki kórházba megy anyósom egyből a kezébe veszi az ügyet és intézkedik...az agyamra megy vele mert mindig feleslegesen kavar és csak bajt okoz. Szóval. Nekem azt mondta a hematológus, hogy kiveszik a csomót, feldolgozzák és abból vesznek szövettanhoz mintát. Kérdeztem hogy nem lehet-e az eltávolítás nélkül mintát venni. Azt mondta lehetne biopsziával, de az nem elég pontos, mert ha a kivágott rész jónak tűnik lehet hogy egy centire arrébb már nem lenne az.
Erre anyósom lerohanta a gyerekkórház egész első emeletét, és rátelepedett egy asszem sebészre, aki azt mondta, hogy nem veszik ki a csomót hanem egy csövet raknak bele ami két napig lesz benne, és figyelik azt ami ürül, abból vesznek mintát szövettanra. Szóval két verzió van, két különböző orvostól. Úgyhogy hétfőn ha megyünk rákérdezek inkább én magam hogy mégis mi lesz mert anyósom az agyamra megy az állandó kavarással. Az a hematológus akivel én beszéltem magasabb beosztásban van mint az a doki akivel anyósom már le is zsírozta a műtétet, hát szép lesz hogy az én dokim háta mögött kavar. Grrr. Bocsi, kijött belőlem. :oops:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Nagyon jók a minitalis képek, 2 Marci nagy egyetértésben, Andris megmosolyogja Muki nemtetszését, Alex meg nem féltékeny, h Efe és Boti Szonit simogatja :lol:
Bogi: Pécsre járok fősulira, most végeztem volna, de Alex nem engedte :D
Fürdőruha: csajok vegyetek tankinit!
Zvera: a hasalós képre azt hittem hírtelen, h Zéti. Na most már igazán túl lehetnétek ezen a nycs-ós mizérián. Na meg persze a nemalváson.
Zsufi: aranyos vagy, akkor én most nem bálnázom magam, (azt mondhatom, h akkora vok, mint egy kamion? :lol: )
Kaandi sütije nagyon fini volt!
Helga: nagyon jó a filmetek, találó a zene :D .
Julcsi: remélem most már a mostaninál rosszabb éjszakátok nem lesz, csak jobb. Cicid akkor teljesen rendben? Alex is cicifüggő :lol:

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket!

Andabella is régen jelentkezett.
kreiszi
 
 

 
 

Jaj lányok, bálna, kamion, ccc... :D Szépek vagytok!!! És babák is azok, és főleg elégedettek!!! És pontosan így szeretik az anyukáikat amilyenek! :D

Millye én nem kaptam pü-t, vártam a válaszodat, azért nem emlegettem mert azt gondoltam nem akarsz válaszolni, nem mertem erőltetni. De akkor elküldöd megint?

Kreiszi a két gyerek között úgy lehet különbséget tenni, hogy az egyiknek tök fekete a szeme, de annyira hogy nem látni a pupilláját, a másiké meg jégkék :D Húúú a múltkor mekkorát röhögtünk, jött egy ismerős, megnézte Olivért, "jujj de cuki" stb, "de szép kék szeme van" erre rávágtam hogy "mint az apjáé" (apáé sötétbarna :lol: )

Lányok asszem Oli rájött az alvás ízére :D Mondom olyan 4 óra lehetett mikor nem vettem fel, öt percet sírdogált és bealudt, akkor aludt vagy 3 órát majdnem 8ig, aztán szünet, aztán még 2 órát, aztán megint szünet, és most alszik 2 órája :D :D :D 8) Ennek örömére ott kacsingat a Pandus-féle csokitorta a sütőben :wink: Besz.rok, Olivér kipróbálta milyen lehet aludni és tetszik neki :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Millye megvan a pü, válaszoltam.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Olinak is ki kell aludnia az éjszakát valamior, nem? :wink: Az egyik képen nagyon hasonlítanak ám a Bátyóvyl, akinek továbbra is mennek a drukkok :!:

Zsufi: Ti nagyon ügyesek vagytok ám! :D Tegnap végül mi volt a menü?
Egyetértek, fogyiklub ősztől. :)

Kreiszi: Alex hagyott aludni?
Szerncsére cici már egyáltalán nem fáj. :D Úgyhogy bírom a szopit!

Ja, akartam is válaszolni, Stelly, ebből kifolyólag cumi is van még- De nem túl sokszor, alváshoz is csak ritkán. Tea sem lesz, értelme nincs (mint két éjszaka ábrája mutatja) és nem is örülök, ha cukrosat iszik.
Metrós sztori durva, furcsa, hogy az emberek mire nem ragadtatják magukat, ha kisgyereket látnak... :x

Hel: Come on, Barbi! Nagyon jó! :lol: :lol: :lol:

És Ti Amykám, hogyan vagytok? Éjjel, popó? Újabb csodakrémem nem használt véletlenül?

Millye: Csak azt tudnám, hogy hol van Rajtad a felesleg? A füleden? :lol: Mert én nem látom...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és én most láttam Füge átforulós videóját, ez a Csajos, nem semmi!!! Nekünk ez ak hathatós anyai segítséggel megy. :D

Jaja, megmondtam én, hogy ZsufiMarci és Adri hasonlítanak, legalábbis alkatilag nagyon.
70 cm? :shock: Nem, assszem azért még ott mi sem tartunk! :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Mi is a Tasnádi Tanár úrhoz járunk és a kyro kezelés minusz 70 vagy 95 fokkal fagyasszák a hemangyomát. kb 5-10 másodpercig 2*3 * egy alkalommal.

Most jöttem meg a fodrásztól megszabadultam 15 cm hajtól :? :( :cry: .

Kép
zümis
 
 


Millye!miért is kapok fenékbe billentést?
a bálna miatt?ááá már sokkal jobbat találtam ki :lol: :lol:

a csokis süti nálam is a tuti de mostanában kívánom a diósat és a mákosat :oops: :oops: 2 hete kb bejglit sütöttem :oops: de megállapítottam,hogy nekem KELL egy új sütő!!!

naa még gyors el kell mennem a boltba....de kismocira pattanok és gyorsan megjárom 8) szép is lenne a ha Mukit kenguruban felkötném..hmmm nem is rossz ötlet!!!(csak viccelek ám ... nem komolyan venni!!)

Kép
zümis
 
 


Sziasztok!

Újra itt! :D
Bocsi,de kicsit sűrű volt a program!!
Hát így hirtelen a visszaolvasás képtelennek tűnik,de sebaj majd pótolok szorgalmasan!!!
A talirol a képeket megnéztem nagyon cukik a babócák és ti is csinik vagytok csajok!!! :D

Minálunk minden ok :) Hanna annyira ráérzett a forgolódásra,hogy nem is csinál mást :lol: Nagyon ügyi :lol: És az elmúlt napokban a nevetést is gyakorolta,mert kacarászott ha kellett,ha nem :lol:

Na majd még jövök és akkor már talán kébpen is leszek!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kép Hamm megeszlek!! :D Kép Mindig így akarok ülni :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsancy: nagyon-nagyon köszi a sütireceptet! Most jutottam el oda, hogy megcsináljam és isteni lett! :D Apának nagyon ízlett, egyből meg is ette a fél tepsit, de sztem csak azért a felét, mert mennie kellett tovább. :lol: Mondtam neki, hogy pedig akartam vinni a barátnőmékhez holnap, azt mondta csináljak másikat. :D De most már nem állok neki másiknak, pedig tényleg egyszerű és nagyon finom.

Lányok! Ajánlom mindenkinek Zsancy sütireceptjét! Isteni! (a 326. oldalon megtaláljátok)

Julcsi: lehet, hogy a különalvás a megoldás? Nálunk is külön alszik Manóka már kb. 1,5 hónapos kora óta. Először olyan nehéz volt, hogy nincs mellettem. De azzal én sem értek egyet, hogy hagyni kell sírni. Azt hiszem nálunk most kezdődik a ragaszkodós-ölbebabás fázis, úgyhogy ha az így megy tovább "visszaszívom", hogy az én kislányom nem sír. Mert már napok óta egész nap nyavajog és néha komolyan olyan elkeseredetten tud sírni. Ha ilyenkor ölbe veszem, játszom vele, megnyugszik, de egyébként már nincs olyan jól el. Estére elképesztően elfáraszt. Szóval minden elismerésem a Tiéd, nem tudom, hogy hogy bírnám, ha éjszaka sem aludna. Remélem, hogy most csak a hülye időjárás kavar be és amiatt ilyen nyugtalan. :(

Zetibebi: szerintem bármennyire is nehezebb, inkább vetessétek ki azt a csomót. Akkor legalább utána biztosan tudni fogjátok, hogy a patológusok is rendesen fel tudták dolgozni és biztos nincs komoly baja Z-nek. A csöves módszert sztem inkább tályogok esetén szokták alkalmazni, vagyis amikor genny gyűlik össze, ilyenkor ugyanis a csövön keresztül tud távozni. Nekem legalábbis a mellem esetén ez volt és 2-3 napig bent volt a cső, de az egy elég nagy tályog volt.
Nyirokcsomó esetén egyébként nem tudom, hogy mi tudna távozni a csövön keresztül, de nem akarok okoskodni. A párom is kicsit csodálkozott a csöves módszeren, azért is kérdezte, hogy nem biopsziára gondolsz-e. Szerintem mindenképp hallgass a hematológusra.

Andrea17: tök ügyik vagytok! :) Mi mikor fogunk már forogni? Legalább egyszer próbálná... de semmi... :(

Panna
pandusika
 
 


Zümis pedig Mukinak biztos tetszene a száguldás :D

Pandus én megnéztem egy nyirokcsoó rajzát itt a neten és nincs orvosi diplomám de nekem sem tűnik úgy mintha a nyirokcsomóból bármit is le lehetne szívni :shock: azt mondta a hematológus hogy a csomó nincs gyulladásban, úgyhogy szerintem (bocsi) genny sincs amit le lehetne szívni... :roll: Egyébként személy szerint én is az eltávolítás mellett vagyok. Az a tuti, a fene egye meg. :roll:

Hozok mindjárt képet.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


(Nyugi nem nyirokcsomós képet akarok mutatni :wink: :lol: )

Kép egy picit lemászott a bébi, még jó hogy van a lába között olyan lecsúszásgátló

Kép ilyen

Kép újabban a babakocsit esszük, elvégre ekezdtük a hozzátáplálást

Kép ez is Olivér, mai kép szintén, tényleg nagyon sokféle arca van :shock:
Kép almaevős fintor (a következő falatnál már vigyor volt, azt persze nem kaptam le... )

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


(két éve június 12-re voltam kiírva Zvel, tyű de rég volt :) )

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Lányok van valaki akinek megmarat fogi bogyója??virágaimnak kellene.... 8)

Kép
zümis
 
 


Zümis ezt nem vágom :D

Ja meg neked akartam még írni hogy ha sütőt szeretnél venni akkor bátran ajánlom azt ami nekem van, nagyon szeretem, indesit, beépíthető, baromi egyszerű modell, semmi luxus rajta csak ami kell, és nagyon szépen süt, tök megbízható. Nem tudom a modell nevét/számát, mi 3,5 éve vettük, főzőőlappal együtt volt 70ezer asszem.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Vera!fogamzásgátló hormont tartalmaz és attól leszenek olyan szépek a virágok.

köszi a sütő ötletet.a Tiéd gázsütő?Nekem a mosógépem és a hűtőm is indesit és én is 100000% ra meg vagyok elégedve velük.Én csak a beépíthető sütő része érdele.A lap most nem!!
minike konyhám van...és a sütő is elég nagy fejtörést okoz,hogy hova is fog kerülni ,valószínű az egész konyhát át kell rendezni ...de viszont vannak dolgok amiknek fix a helyük PL:hűtő,mosogató gép ,mosogató,és a mostani gáztűzhely..asztal+székek...
szinte csak a szekrényekkel lehet variálni....

Kép
zümis
 
 


Zetibebi anyósod... :evil: :evil: :evil: :evil: örülök, hogy alakul az alvás! De szuper képeket tettél fel megint! Az almaevős a legjobb! :D

Kreiszi a tankini meg micsoda? :D :D :D

Julcsi-79 nos... majd a talin megmutatom... el sem hinnéd :D

Zümis :shock: levágattad a szép hosszú hajadat??? :evil: Mit találtál ki? Kíváncsi vagyok! Elképzeltem ahogy kenguruban szállítod mocin Mukit :D :D :D extrém sport lenne :lol: Milyen fogi bogyó kellene? Milyen virágnak? Én ezt ne értem.... Mi az a fogi bogyó? :D

Andrea17 nagyon el voltál tűnve... :roll: Hanna nagyon helyes kislány! :wink: vagány az az ülős kép :D

Pandusika semmiről nem vagytok lemaradva... ne izgulj a forgolódás miatt!!! Van még rá ideje!

Az átfordulás segítése:

Előkészítés: Már 2 hónapos kortól tegyük naponta többször pár percre hasra az ébren lévő babát, hogy erősödjön a hát és a nyak izomzata! 3 hónapos kortól legyen egyre többet hason a baba! Ekkor már érdemes nappal leköltöztetni a földre egy plédre vagy játszószőnyegre. Ez kellőképpen kemény és biztonságos felület a támaszkodás és a forgolódás megkezdéséhez. A hát- és nyakizmokat úgy is erősíthetjük, ha ráhasaltatjuk a babát egy nagy labdára (ha van otthon ülőlabda vagy fitness labda), és a csípőjénél fogva lassan előre-hátra görgetjük. Ahogy gördül a labda, úgy csökken az a alátámasztás, és a babának egyre több erőt kell kifejtenie saját feje megtartásához. (A gyakorlat csak akkor hatásos, ha a baba már önállóan emeli a fejét, és nem simul rá tehetetlenül a labdára.) Szintén a nyakizom erősítését szolgálja, ha a babát kezénél fogva hanyattfekvésből lassan felhúzzuk ülésbe, majd lassan visszaengedjük. A gyakorlatot egymás után max. 3-5x ismételjük meg!

Csalogatás: A mozgásfázisok jelentős része a fejtől indul el, ezért érdemes először mindig a fej elmozdulását ösztönözni. Mutassunk fel a babának egy játékot, csörgőt, majd vigyük lassan oldalirányba, hogy a tekintetével követve elforgassa a fejét! Ahogy utána is nyúl, követni fogja a mozdulatot a váll és a karok, majd a törzs, végül a lábak.

Lábingáztatás: Az átfordulás egyik fontos tényezője a törzs, ezen belül is leginkább a csípő mozgékonysága. Segíthet a forgás előkészítésében, ha a babát hanyatt fektetve, a két lábát jobbra-balra ingaszerűen mozgatva forgatjuk a csípőjét (mondókára vagy énekre). A gyakorlatot később már úgy is végezhetjük, hogy csak az egyik lábát fogjuk, a másikat pedig a baba maga viszi utána.

Passzív forgatás: A 2-3 hónapos babák nagyon szokták élvezni, ha eleinte óvatosan, később már nagyobb lendülettel hengergetik őket. Ez jó alkalom arra is, hogy megbarátkozzanak az átfordulás élményével.

Aktív forgatás: Fektessük a babát egy plédre, majd lassan emeljük meg a szélét, mintha le akarnánk róla gurítani a gyerkőcöt! Eleinte csak oldalra fordulásig végezzük a gyakorlatot, majd később döntsük tovább egy olyan szögig, amikor már magától be tudja fejezni az átfordulást! Idővel egyre korábban hagyjuk félbe a fordítást, hogy minél nagyobb részét a babának magának kelljen elvégeznie! Először majd segíteni kell neki, hogy ne akadjon meg a saját kezében (pl. simítsuk a karját a talajra a feje mellé), de ahogy ügyesedik, már önállóan is meg tudja oldani ezt a problémát.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zümis nekünk is marhakicsi a konyha, apa úgy oldotta meg hogy van egy "torony", egy olyan szekrényelem ami egész a plafonig ér, és a sütő legteteje szemmagasságban van. Kényelmes is mert nem kell hajlongani hogy belenézzek, meg nem éri el a gyerek sem. Meg praktikus. A mosógépem is nekem is indesit, azt is nagyon nagyon szeretem. :) A sütő villany, a főzőlap gáz. Külön is árulják. Ha csinálsz fotót és elküldöd nekem valahogy a konyhádról akkor apa kitalálhat neked valamit :wink: ügyi asztalos :wink:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


millye!szinte nem is látszik,a vége naon csúnya volt, majd csináltatok képet és elküldöm piviben.
Mit találtam ki??hahaha ...háát ha ti bálnának érzitek magatokat akkor én tanker anyahajónak. :D

az átfordulos ötletek nagyon jók....kár ,hogy Muki utál hason lenni....de a plédes gurítós tetszik :lol:

Fogi bogyó:fogamzás gátló tabletta:oops:

Kép
zümis
 
 


köszi vera....élek a lehetőséggel....hamarosan küldöm a képet!!
Köszi-köszi

Kép
zümis
 
 


Zümis, akkorát nevettem amit írtál!!!!! Ne aggódj nem vagy egyedül és legalábbis biztos,h csatlakozom az utóbb írtakhoz.-... :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:
fog.bogyó a növényeknek????? :shock: :shock:

Zvera, nagyon édesek a gyerekeid!!! Tényleg az egyik barna a másik jégkékszeműűűű,most hogy mondod!! :lol: :lol: ,

Kreiszi: sikerült bevásárolnotok??? Későn értetek haza??

Ma elugrottam ( és tényleg,mert olyan gyorsan végeztünk) Erikkel a tesconál a fodrászatba, iszonyat hosszú volt már a haja, annyira ügyes fodrászok vannak ott, már hallottam mástól is, neki is klasszul levágták a haját, még ráadásul bementünk és már vágták is. 1290,-Ft-ért. Jó fél óra és már otthon is voltunk. Bezzeg én 2-3 óra min....na majd hétfőn, meg sem ismertek. Kell valamit kezdeni magammal nagyon el vagyok kenődve.... :cry:

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok!

Esély nincs rá, hogy megtaláljam a rég elvesztett fonalat.

Csenge nem forog még. Egyszer sikerült kinyomnia magát. Inkább csak a fejét emeli. A hordozóban hasizmozik...
Volt 1,5 hónap míg köhögött és most múlt el. Ezért Tegnap kapta csak meg a 3 hós szurit. Szerencsére jól viselte és nem is sírt nagyon. 7200g és 66 cent. Csak cici van. Az is 1,5-2 óránként.
Képek:
Kép Kép Kép Ennyire nyáladzik...
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!

Csak panaszkodni jöttem............ :(

Julcsi, köszi, hogy érdeklődsz... minden szempontból visszafelé fejlődünk...
Éjszaka 2-3 kelés, nappal semmi alvás, fenekünk változatlan, és a hab a tortán, hogy pár napja visszatért az esti üvöltés.....

Képtelen vagyok megoldani................

Türelmetlen, fáradt és ideges vagyok... utálom magam és ezt a helyzetet..................

Nem tudom, hogy mi van vele.... nagyon nehéz.............
Holnap esküvő, és már előre gyomorgörcsöm van........... ha nem az öcsémről lenne szó, tuti, hogy nem mennék...........

Remélem, hogy túl leszünk ezen minél hamarabb..........................

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Ja! Megkaptam a taliról az üzit, de már későn!

Levágattam a hajam: Kép

Crocus, Zsuzsi. Ti mentek csípőkontrollra? Én júli 8-ra kaptam időpontot 11:25-re.

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Zümis kíváncsi vagyok milyen lett... szeretnék én is ilyen jó hajat! :D tanker anyahajó? :D na ezért még egy fenékbe billentés jár :D :D :D A fogamzásgátlótól nem fognak szaporodni a növényeid? :D :D :D vicc volt :D :D :D

Kaandi Örülök, hogy levágták a fiad haját és nem is volt drága. na mesélj... miért vagy elkeseredve? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Amy81 jajj szegény... homeós bgyó sem segít... nagyon sajnálom... gondolom nagyon fáradt vagy... :? tudok valamiben segíteni neked? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: most leginkább ezek az esti üvöltések kiborítóak..........
erre mit próbáljak??? a kamilla nem vált be.....

Most is itt üvölt az ölemben 6 óta.... általában 8ig, fürdésig ez a program....

nem tudom meddig bírom...........

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Kétszer küldte el a rendszer....
bocsi............

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Szegény Amy, kitartás!!! Nem tudod miért sír? Szegénynek nem a pocakja? :roll: Az kéne hogy te is pihizz kicsit, egyedül legyél, hogy ki tudj lépni ebből az ördögi körből és tiszta fejjel folytasd, van aki segítsen?

Jaj de szép Csenge!!! Gyönyörűek a szemei! Jó lett a hajad Dina!

Itt gubbasztok...Oli alszik, takarítani már nem fogok neki, Z eljátszik, vacsi van...

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Julcsi, na én is kaptam már ilyen tanácsot, hogy hagyjam sírni, majd megunja a gyerek, de én erre képtelen vagyok!

Millye, igen szedem ezeket a bogyókat! Fájdalomra Belladonnát szedtem! :roll:

Nagyon édik a babaképek! :D

Na megyek, mert csak ideosontam! :oops: :D
zsu83
 
 


kicsit elkeseredetten vok, nem tudok olvasni, majd bepotolom vmikor.
vtam ma az orvosnál mert nem lett jobb a rosszullét. bélgyulladásom van söt lehet vmi epekö féleség is bejátszhat. kaptam gyogyszert, hétfön kell mene vérvételre, diétáznom kell. de megkérdem ha diétázok h lesz tejem. nagyon szomoru vok, nem szeretnék nem adni mandarinnak tejet.tuti ezért hullik ennyire a hajam is. hát ez tötént ma
szép estét nektek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nicko 2009.06.12 19:11-kor.

Kép
Kép
nicko
 
 


Amy81 szoptatsz még? Nem ettél olyat ami zavarja a pociját? Anyatejen kívül kap még mást is? Ha a fogzása kezdődött el akkor is nyüglődhet... ilyenkor akár fél óránként adhatsz neki chamomillát. Ahogy írtad nem vált be akkor én megpróbálnám a Sedatif PC-t... ne aggódj nincs mellékhatása! De jó még az Ignatia is ha Vendinek változó a hangulata pl. egyszer nevet majd hirtelen sírni kezd ebből a 15CH és alkalmanként 5 bogyó.

Zsu83 ha a fájdalom nem múlik esetleg akkor változtathatunk bogyót... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: hááát én még mindig a fényképeknél tartok, nagyon elkenődtem, képen durvább a helyzet,mint a tükörben..... :cry: :cry: na mindegy most lesz....m.... fel a fejjel,nem? az meg a másik,h már írtam soha nem érem utol magam......na jó nem mindig látom ám így

amy: tudod mit próbálj ki? nálunk bevált vetkőztesd le amennyire csak tudod, pelust mindenképp, kicsit szabadod játsszatok játszószőnyeg vagy akárhol, mi kis bodyban szoktunk ilyenkor meg pláne.... csak egy ötlet hátha....?! de az is lehet, h a foga neki is, ma mi is megint nyűgik voltunk, most meg alszik már 2 órája....
ez most épp jó, mert megint 12-e van, adatszolg....

dina jó a hajad!!! A tali júl 1-én lesz!!! Eddig csak minitalik voltak!

Kép
kaandi
 
 


millye ment a privi kivi vagyok mit szólsz...rem ezért már nem jár fenékbe billentés :oops:

Kép
zümis
 
 


Nicko szegény... :? jobbulást neked!

Kaandi én valamelyik nap voltam ugyan így amikor a főnök ellátott munkával... :evil: egyébként tükörben én is karcsúbbnak nézek ki... lehet torzít :D :D :D de fel a fejjel és az a fő, hogy a babák egészségesek! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zümis na azért! Nem is látszik, hogy le lett vágva :shock: :D akkor ezért nem jár fenékbebillentés :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye!Persze mert kiszárította a fodrász,majd ha megmosom és megszárad magától összeugrik kicsit. :D

Kép
zümis
 
 


Zümis aha így már értem! :D :D :D

Na megyek enni mert volt nálunk egy "kis árvíz" és ezért nem ebédeltem... :? kicsit ideges lettem de már túl vagyok rajta... az a lényeg, hogy nem csőtörés volt.. :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Amy: és ha akkor fürdetnéd meg, amikor elkezdi az üvöltést? Lehet, h fáradt, csak nem tud elaludni.
Millye: ezek a tankinik: http://bolthely.hu/bikinishop/lista/4a24d2ce8d3f2_Tankinik
Stelly: jól tetted, h elhúztad Adrit és nem engedted, h megfogja a kezét a nyanya. Úgy kell neki, ha ezen megsértődik.
Kaandi: sikerült a bevásárlás, amit terveztünk. 3-kor etettem, ezután elmentünk, anyós elaltatta a babakocsiban és majdnem 8-kor ébredt, akkor evett és utána jöttünk haza, fürcsi, kaja és 23:00-tól 11-ig aludt, de fél 4 felé evett, utána 6-kor és 7 után aludt vissza. Úgyhogy jó éjszakánk volt. Boti aludt most éjjel? Fel a fejjel, majd ha nem szoptatsz jöhet a fogyózás!
Julcsi: köszi kérdésed, Kaandinak írtam az éjjelünkről. Na sírni azt nem hagyom. Akkor hagyom, ha olyan nyafizós, de csak addig, míg nem csap át ordításba., de amíg a nyafizás van nem veszem fel, próbálom nyugtatni, beszélek hozzá, van mikor ez is elég egy időre.
Zsu: persze, h megunja és konstatálja, h nem számíthat senkire és megrendül az ősbizalma.
Zümis: mi nem láthatjuk a frizud?
Zvera: de jók a képek!
Nicko: jobbulást neked!
Dina: Csenge nagyon édi, neked jó a hajad!
kreiszi
 
 


Vera: fogalmam sincs mi lehet... Illetve sztem egyszerűen csak baromi fáradt.....

Millye: igen, még szoptatok, és nem kap mást... Illetve néha 1-2 korty vizet. Az lehet, hogy az oltás zavart be ennyire??? A fogzás is biztos bejátszik, nagyon fehéredik az ínye, és folyamatosan rágcsál... Biztos fáj neki... Sokszor ébred sírva, ez is úgy bánt... Nálunk nincs olyan, amit írok, hogy mosolyogva kel... Ő szinte mindig sír............ :cry: :cry: :cry:
Szokott olyan is lenni, amit írsz, hogy egyszer nevet, aztán sír, mint aki nem tudja mit akar....

Hova lett az én kiegyensúlyozott, folytonvidám kisbabám?????

Kaandi: meg fogom próbálni ezt a puccoskodás dolgot is... hátha...
:)

Nagyon szorítsatok holnap, hogy minden rendben menjen az esküvőn... Jó lenne nem hazajönni 6kor............. :? :? :? :?

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Kreiszi: ezt szoktam tenni... de ha már 6kor elkezdi, akkor nem fürdetek... 7-fél 8 körül leghamarabb.... :oops: Csak eddig olyan jól beállt, hogy 8kor fürdünk.... és most ez mindent bezavar... Azért álltunk be a 8as fürdésre, mert akkor már Apa is itthon van... 6kor meg még szinte sose........................

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Millye: Árvíz????

Amy: Én biztos arra tippelnék, hogy jön a foga... :? Nem tudod megkérdezni az orvost? Mert ez talán nem normális, amellett, hogy nagyon fárasztó és kétségbeejtő lehet Neked! Anyukád nem tud besegíteni? Én biztos orvoshoz fordulnék, mert ha jön a foga, arra adhatsz fájdalomcsillapítót, szerintem ez így igazán idegölő lehet... Kitartást, Drága!

Dina: Nagytali elmaradt, július 1-én lesz a Margitszigeten!!!

Csenge nagyon szépséges, és neki is olyan sok arca van. :) És annyira nem is óriási már... :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kreiszi ez a tankini nagyon csini fürdőruci, de szerintem nekem nem állna jól mert ez is a soványak divatja... :?

Amy81 szurkolok, hogy minden rendben legyen... szerintem az oltás is bezavar nála mert attól is nyűglődnek, de a fogzás is... :? én mindenesetre beszereznék a Sedatif PC ből... neked sem ártana mert te is kivagy a fáradságtól meg a bizonytalanságtól és persze attól is, hogy a kutyusod elpusztult... és ezt megérzi a baba, hogy nem vagy lelkileg jól és ő is nyugtalan lesz. :roll:

Na én is elteszem magam holnapra... a fiam már fél órája szórakoztatja magát a kiságyban ahelyett hogy aludna játszik a lábával és jókat dumál hozzá... pár napja felfedezte, hogy neki nem csak keze van :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Na jó! Amíg ilyenek az éjszakáink nem nyavalygok a nappalok miatt, okés? :wink:
Együttérzésem, Julcsi és Amy

Amy - a Ti esetetekben én is fogra gondolok. Nem lehet?
Julcsinál csak azért nem, mert Marcibogyesz nem sír, hanem mórikálja magát hajnalok hajnalán :roll:

ÖÖÖÖ katasztrófa egy nap volt ez, de tényleg nem részletezem. Nekem semmi bajom. Tesóm barátosnőjének 21 hetes a pocaklakó és kiderült h Edward kóros.... ettől jobban kész vok mint az egész napos sírástól. Amíg így üvölt addig örülök, h itt van és képes hangosan sírni és makk egészséges. Bizonyára csak a foga piszkálja, hát annak meg ki kell jönni végül is. Inkább előbb, mint utóbb.

Éjszakanemalvóbabákmamái KITARTÁÁÁS! Ez nem a világ vége. Gyorsan köszönjük meg az egészséges babáinkat, a többi elmúlik!

Zétivera! Nagyon mennek a drukkok Zétiért! Nekem nyálmirigy van a fülem mögött. Vettek belőle egy iszonyat nagy tűvel mintát. Nem volt benne kóros, hál'istennek. Mondjuk ez már baromi rég volt, csak közbe jött Marci és nem mentem kontrollra, mert hát pocakosan nem. Mosmá menni kéne.... de úgy f---ok :? És mennem kéne melanómára is. Attól is f--ok-.

Nicko neked mielóbbi jobbulást. Sztem a diétától nem apad el a tej. Alaposan át kell gondolni, h mit lehet enni és mit nem és aszerint menüsorokat felállítani és keményen tartani magadat hozzá. Vannak ehhez nagyon jó könyvek is (sok finomságot lehet enni diéta alatt is). Sok cukorbeteg is vállal babát és be kell tartania szabályokat az étkezéssel kapcsolatban, de attól még esznek ugye, és tejük is van. Csak hát a kalória, meg szénhidrát. Avval óvatosan kell bánni. Nehéz lesz, de Mandarinért ugye mindent.

El is sunnyogok gyorsan laposszájjal vacsit észíteni (igen, igen, baromi késő van már a vacsihoz, de mit csináljak? Bélpoklos vagyok..... :()

KépKép
hugic
 
 


kreiszi közösbe felteszem :wink:

Kép
zümis
 
 


Szerintem nem kell szenvedni, tényleg, Amy! Ilyenkor a fájdalomcsillapító segíthet! Én beszélnék az orvossal.

Pandus: Lehet, hogy Hannusnak is valami baja van, vagy front, vagy fogak, valami oka kell legyen, hogy nyafog. Mindig van valami változás vagy új dolog, ami bekavarhat... Kitartást! Biciklizést nyomod?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi-79 igen... a konyhában és a fürdőszobában is állt a víz... délután gondoltam bedobok egy adag mosnivalót a gépbe és sütök palacsintát ha már a fiam alszik.... aztán azt vettem észre, hogy a fürdőszobából dől ki a víz... :? először azt hittem, hogy csőtörés van, de kiderült, hogy amikor itt volt a mosógépszerelő decemberben akkor a lefolyócsövet rosszul tette vissza és az apránként kirázódott... egész délután fürdőszobát sikáltam mert el kellett húzni a gépeket és akkor már kitakarítottam :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


még valami

Stelly - teljesen igazad van!!! Ne nyúlkáljon a gyerekhez, főleg ne a kezéhez! A múltkor a madarasteszkóban Marcikám lábát fogdosta egy nő. Elég csúnyán néztem rá és így elhúzta, de láttam h nem tetszik neki. És kit érdekel? Ki ő nekem....
Annyi baci meg vírus van manapság, inkább húzza fel magt egy idegen, mint h Adrikának bármi naja legyen!!! :x

Julcsi - éjszaka én sem hegynám sírni. Nappal viszont hagyom az altatásnál. Dr Spock tanaival kell egyet értsek: meg kell h tanulja az önmegnyugtatást, mert ez a képessége akkor nem alakul ki, ha folyton a szülő nyugtatja meg. Mondjuk nálunk még nem volt órákig tartó sírás ha jól emlékszem ( az idő ugye mindent megszépít :wink: ). Nappali altatásnál, mikor sír akkor sem 10 percnél többet, mindig nézem az órát és titokban ott vagyok mellette, csak nem engedem h lásson engem. Szal figyelem, figyelek rá, őrzöm, h pl beszorul a kiskeze a rácsba tudja segíteni, de hagyom had találja meg az ujjacskáját és addig sírdogál. Csak bízom abban, h ettől nem lesz depis felnőtt a gyerekemből. De vmilyen utat végre követnem kell és én most ezt választottam, mert a sutyorgós néni nem jött be.

Na eldugultam....

KépKép
hugic
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?