Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Zsu!
Milyen komoly kicsi emberkék! Nagyon szépek. Még 1x gratulálok. Nagyon egyformák! (Nálunk is, ha kérdezik, kihez hasonlít a gyerek, mindig azt mondjuk, hogy a testvéréhez. :lol: )

Veronikusz!
De jó, hogy ember veletek volt hétvégén. Neked is jobb kicsit. Jó szaladozást. Utána hárman vagytok otthon, vagy Katának is végrt ér az ovi?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Gyuzsó, jaj annyira édes. énis úgy a karomban tartanám már akicsit. :oops: és még 5,5 hónap hátra van.
és Mikolós mit szólt a tesóhoz??

bocsi már nem tudom kinek mit akartam, gyorsan kell írnom mielőtt apa munkába megy, nehogy má ne tudjon dolgozni, igaz Tigrincs. :lol:

Zsó, eljutottatatok végül a játszóházba? milyen volt??

Tünde, mikor lesz új lap?? izgatottan várom. :lol: megkaptam a mailt, szerintem tök jó ötlet az új rovat.

apa már türelmetlen, mennem kell...
snooopy
 
 


Hali!

Tünde, írtam!

Zsu, hihetetlen a hasonlóság!

Puszi mindenkinek. Most csak ennyi, mert Levi is 2 órával korábban kelt, mint szokott és kicsit nyűgi. Megyünk romba döntjük a lakást, az mindig feldobja! :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

Sziasztok,

segítségeteket kérném, 14 hós vagyok, első kisfiamat a Kútvölgyiben szültem. Most ismét nézelődök szülés ügyben, azt hallottam, hogy a Kútvölgyi szülészetét bezárták.

Igaz a hír? Vagy mi a helyzet valójában?

Köszi: Ami
amuletta
 
 


Zsu!
tényleg két kis tojás! :lol: :lol: :lol: de jó dolgod van! Pasihegyek!!!! :D :D :D kicsit irigy! :lol: :lol: :lol:
kezem: sajnos úgy néz ki, hogy műtét lesz a vége. A pukli mégse ment le, sőt már picit nőtt is. :oops: és mióta megkezelte a doki, már néha fáj is. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kriszta!
most csak Szofi lesz itthon JÚNI 21-től, Katának JÚLI 18-tól kezdődik. (Szofinak meg JÚLI 27-től már lesz megint bölcsi. Persze csak heti 2 nap!!! AZTÁN SZEPT.1.TŐL JÖN AZ OVI SZOFINAK IS!!!!!! JUPPPPPYYYY :lol: )

Tigrincs!
ment privi!!! :oops: :oops: :oops: :lol:

Mi meg tegnap jó kis kört futottunk. Sikeres is volt a vásárlás. Szegény Zsófi is kivette a részét. :lol: mozgássérült WC-ben szopizott szegénykém. :oops: :oops: :oops: most is robogunk el, de már Szofival. :D

Szép napot mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ami,
ahogy a látszat mutatja, nem zárták be a szülészetet... :lol: :lol: :lol:
de tréfát félre: 2 éve februártól akarták bezárni, aztán hónapokig lebegtették, most hivatalosan is nyitva és van terhespathológia is (a lebegtetés alatt ez nem volt..)
teltház van, főleg frontok után :lol: :lol: úgyhogy nyugodtan tervezhetsz még vele!!!!
persze mindig vannak negatív hírek, de a malmok szerencsére lassan őrölnek :wink:

az képaláírás nem sikerült :lol: : az első képen van Ábel, a másodikon Miklós (2 hetesen)

Vero,
és mikor műtik????? ovi jippi!!!

Orsi,
hamar eltelik ám!!!! főleg, ha szűnnek a rossz tünetek...

Miklós nagyon hősiesen viseli, komoly nagyfiú.. engem jobban megviselt a kórházi látogatás is, mint őt (nem tudtunk alapítványiba menni, így kicsi bent az ajtó mögött apával, én miklóssal kint, de Ábel épp egy hatalmas kakival küzdött, egész nap nyűgös volt.... :shock: )
itthon meg addig volt visszafogott (szerencsére azért jött ölelni, puszilni engem is, Ábelt is), amíg fel nem ajánlottam egy kis szopit, onnantól elvágták és visszakaptam a régi fiamat :lol: :lol:
aki bírja a tandemet lelkileg-testileg, annak csak ajánlani tudom, nekünk nagyon sokat segített!!
persze ez nem rád vonatkozik, ilyen előzményekkel kíméld magad, amennyire tudod (no hordozás...!!!)

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Gyuzso,

köszönöm a friss infókat, orvosismerős is úgy tudta, hogy nincs a Kútvölgyiben meg a szülészet - ennyit a jelenlegi állapotokról.

Ha orvosügyben is tudna valaki segítséget nyújtani, nagyon hálás lennék. Olyan dokit keresek, aki az alternatív szülészi módokat nem utasítja el kapásból, tehát, ha gátvédelemről beszélek nem kerekedik ki a szeme és nem tartja megalázónak, ha a vajúdó nő maga választotta pozíciójában kell segítséget nyújtania. (a példák előző szülésemnél hallottakból erednek)

Persze még ezer dolgban szeretném, ha "összepasszolnánk" a dokival, de erről majd később :)

Köszi
amuletta
 
 


Zsu!
nem tudom :oops: :oops: :oops: kéne egy jó kézsebész és nem csak úgy odamenni oszt majd csak lesz valahogy :oops: őszintén szólva fossssszok tőle :oops: :oops: :oops:
Tandem szopi!!! király!!!!! :D :D :D :D :D

Mi meg most jöttünk meg a Városligetből. Elhasználtam a jövő héten lejáró üdülési csekk maradékunkat. Vettem 2db családi jegyet, úgyhogy 2010 márc. végéig 2x bemehet a kis családom a Zoo-ba :lol: :lol: Szofit alig tudtam lebeszélni, hogy bemenjünk. Mostam hogy ezzel a jeggyel egy apukának és még egy nagylánynak is be kell mennie rajtunk kívül. :lol: Viszont jót játszótereztünk az árnyékban + befizetettem Szofi egy ugrálásra (miután simán besétált :shock: ) persze az ugrálásból csak ugrálószőnyeg melletti üldögélés lett. Na jó! a végén kétszer szökkent egyet. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Egy elveszett bejelentkezik. :lol:

Gyuzsó
Hatalmas gratula Ábel babához és a villámszüléshez! :D :D :D Gyönyörű kissrác! :D
És örülök, hogy Miklós ilyen nagyfiúsan áll a dolgokhoz. :D :D :D

Most próbálok visszaolvasni, mert hetek óta nem tudtam jönni. Vagy nem volt net, vagy nem nyílt meg az oldal, úgyhogy be se kapcsoltam a gépet.

Puszi mindenkinek!

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


Amuletta!

Azért ez nem ennyire egyértelmű, mint Gyuzso írta, mert én augusztusban tervezek ott szülni, és a saját szülészem nem tudott rá egyértelműt mondani (nem én kérdeztem, magától szólt), ő azt mondta, hogy tervben van a privatizálás, úgyhogy akár azzal is számoljak, hogy nem ott szülünk (2 hete voltam orvosnál, akkori info). Nekem már csak 11 hetem van vissza, szóval ha ezt most nem tudta biztosra mondani, akkor azok a malmok akármilyen sebességgel is őrölhetnek, sajnos...
Szóval lehet, hogy pillanatnyilag tényleg működik a szülészet, de semmi sem biztos.

Astrid

Kép
astrid
 
 


sziasztok!

itt a második szám! Jöhetnek a kommentek!

http://www.tehogyan.hu

mtunde
 
 


Zsu, gyönyörűek! És egyformák! Azt hittem Ábel van mindkettőn! :) Amúgy meg túl idilli, amit leírsz. :D


Orsi,
te hogyan?

Tünde

mtunde
 
 


Astrid,
ez így van... május közepére írták ki a pályázatbeadás végét, mikor én szültem nem volt még elbírálva
és kikötötte a kórház, hogy nem kötelező választania, érvénytelennek is minősítheti a pályázatot a végén.. :wink:
ne ezen parázzatok!!!
én február óta legebtetett szülészetre jártam az első babával, április 1.-vel elvileg be is zárták, május végén született a fiam, majd még sok baba..
a bizonytalanság miatt sokunk várandósságába keveredett félelem emiatt, szerintem Ti ne ezen izguljatok!!! ölelős szmájli!!

Tünde,
igen, nagyon békés.. persze Miklósból időnként kitör a 2 éves akarnok, de szerencsére én türelem-tablettákat szedek :wink: így tudom még kezelni a szitut :lol:

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Zsu

Gratula Ábelhez!!!! Tényleg nagyon hasonlítanak :) Ahogy elnéztem Iván és Linda 4d-s képeit, sztem nálunk is ez lesz :)
Türelem tabletta :lol: Húúúúú, de jól jönne nekem is :oops: Főleg most a napokban....front, telihold...még nekem is sok, pedig én jól bírom az ilyesmit...
Én simán adnám Ivánnak a szopit, ha kéri...de ha most megkérdezem, hogy ki fog szopizni, akkor azonnál rávágja, hogy "Linda!" mondván, hogy ő már nagyfiú :shock: Pedig sosem mondtunk neki ilyet, hogy az babáknak való dolog lenne :roll: Talán élesben más lesz :)

Nem nagyon olvastam vissza :oops: Csak ezt az oldalt....

Zso
Hogy vagytok?

Veronikusz
Hajrá állatkert :) Tök jó a bérlet!

Astrid
Ki a dokid? Én mondjuk majdnem 3 hete voltam, de nekem semmit nem mondott a doki...a szülésznőm sem...
Azért majd én is rákérdezek....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Astrid,

köszönöm a pontosítást - kicsit gázos a helyzet. Lehet, hogy otthon szülök :o , ha így megy tovább a keresgélésem.
amuletta
 
 


Jó reggelt!

Kútvölgyi: bár már évekkel ezelőtt is volt egy ilyen próbálkozás a privatizációra (2006-ban beszéltek róla) de sajnos nagyon is életszerűnek tartom, hogy egy ilyen jó adottságú, kulturált, jó helyen fekvő intézményt előbb utóbb eladjanak. :oops: :oops: :oops: már csak azt nem tudom, hogy akkor a XII. kerületiek hova fognak menni???? van másik kórház a kerületben??? mert a Királyhágó útit már eladták. :oops: :oops: :oops: én nagyon benne lennék, hogy ráborítsuk az asztalt az illetékes önkormányzati (????) ELVTÁRSRA!!!! aláírást kéne gyűjteni hogy nem kótyavetyéljék el a köztulajdont!!! bocsi lányok, de ettől mindig kiakadok. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok

Orsi

Boldog szülinapot!!!

Gyuzso,
tényleg nagyon hasonlítanak. Elsőre én is azt hittem mindkettő Ábelről készült :)

Veronikusz,
Állatkert belépő nagyon király!! De rég voltam... Asszem ki kell vinnem Annát - annyira szeretné(m) látni ;) :D

Timi,
hol vagy te csaj? Már 2 napja nem bagolykodsz...

Zsó,
hogy vagytok? Jövő héten nekem elvileg csak a szerda nem jó, egyébként bármelyik délelőtt oké a játszóház vagy a kopaszi. Te mikor érnél rá? Gondolom hét vége felé már inkább készülnél...

Na megyek, mert még a lakást is rendbe kéne kapnom, 11-re meg megyünk Gödöllőre ultrahangra :? Megnézik eltűnt-e már az a vesetágulat - remélem igen...

Szép napot!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Orsi, mi is boldog szülinapot kívánunk!!!

Judy, apuka is azt hitte, mindkettő Ábel... :lol: :lol: :lol:

Vero, CSAK az 5. emeletet akarják privatizálni, a többit nem... :shock: kicsit életszerűtlennek hangzik.... :shock:
állatkert szipiszupi!!

Ami, ne add fel!!! jó kezekben tudhatod magad és max otthon szültök a dokival-szülésznővel.. :wink:
egyébként a dokiválasztásnál fontosabb a szülésznő-választás... :wink:

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Orsi!

Boldog 27!!!!!!!! :lol: :wink: Anyám milyen fiatal vagy!!!! :twisted: :lol: :wink:

Szép napot mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Gyuzso!

Köszi a további infokat.
Nem, ezen én nem parázom, én amúgy is csak az első gyerekemet szülném ott, teljesen ismeretlen számomra, de mivel ő már az 5., tudom mire számítsak (magammal kapcsolatban), és itthon is úgy fogok készülni (Kútvölgyi esetén is), hogy akár a szülés után minimális idővel haza tudjak jönni.
Korábbi hozzászólásommal sikerült némi vihart kavarnom, hogy tudok-e ügyeletesnél szülni, de azóta beszéltem az orvosommal is (szülés körüli anyagiakról is) és sokkal nyugodtabb vagyok. És így az orvos biztosabb, mint a kórház, ha esetleg mégis változik valami a kórházvonalon, akkor máshol szülünk.
Az 5. emelet a szülészet? Valamikor el kellene látogatnom oda, legalább szülőszobát megnézni, hova is kellene majd mennem. :D:D

Renáta!

Nem biztos, hogy akarnak feleslegesen téged aggódtatni, biztos szólnának, hogyha valami biztos lenne.
Nekem azért mondta valószínű az orvos (Koós-Hutás doktornő, én még a MÁVban szültem nála), mert helyileg elég messze vagyok a rendelőjétől, így nem kell 3-4 hetente járnom hozzá, legközelebb csak július végén kell mennem, az meg már elég közel van a szüléshez. (Közben persze védőnő lát, meg labort is kell csináltatnom...)
Ha esetleg lesz új infód, tedd meg, hogy megírod ide, mert azért titeket igyekszem olvasni, és te valószínű előbb szülsz, mint én, én esetleg még szeptemberbe is átcsúszhatok.

Astrid

Kép
astrid
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok!!! jól esik, hogy eszetekbe jutottam. :oops:
Tigrincs, apa mondta ma, hogy ennél már nem lehetek öregebb, innentől le kell tagadjam. :lol: :lol:

Astrid, én decemberbem szülök, és nekem sem mondta a dokim, hogy lenne bármi. remélem ez csak megint vlmi "hülyeség" mert én a kútvölgyiben szeretnék szülni. :wink:
snooopy
 
 


tudom, hogy nár volt itt róla szó, nem is egyszer (csak akkor nem írtam fel), de vlki meg tudná mondani a koszmó elleni sampon nevét? köszi!!!
snooopy
 
 


Orsi!

Babe....gyógyszertárban....kb. 1500-1600 froncsi!

És persze a szülinapos köszöntés az Neked is így akart lenni....mint bárki másnak.....

Boldog 27. szülinapot!!!

Apa kommentjét meg nem minősítem!!!! :twisted: :lol: :wink: Öreg rókaaaaaaa!!!! :lol: :wink: 8) (na én mondom!!! :lol: )

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Köszi Tigrincs, akkor jól emlékzetem a márkára.
snooopy
 
 


Orsi!
boldog boldog szülinapot!!! :wink: :D szemtelenül fiatal vagy!!! :wink: 8)


Gyuzso!
igen, igen hallottam hogy csak az 5.-et :? :oops: na ennek is sok értelme van :evil: a kérdésem továbbra is az lenne, hogy a XII. kerületiek hova fognak menni szülni???? :oops: :oops: :oops: János kórház?????? :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Boldog Szülinapot Orsi!

Astrid
Oké, majd írom holnap, hogy mit mondott a dokim :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Orsi!
Boldog-boldog-boldog szülinapot!
Hát az tuti, hogy közelebb vagy a 30hoz, mint a 20hoz, de hogy öreg lennél? :roll: :evil: :lol: Én ugyanennyi, ezért háborít fel az 'öreg' szó :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Orsi, Isten éltessen nagyon sokáig!!!!!

Mi jól vagyunk, Levi újra a régi, bár a délutáni szunya 20 percesre sikeredett, és ez most kihat a napunkra, na, de ez legyen a legfőbb gondunk.
Ma már bevallom, nem terheltem a szervezetét antibigyóval sem. Fölösleges volt elkezdeni a fene enné meg, így kissé lerövidítettem, mert a fene sem akar több fosós napot.

Készen lett a homokozó, de a medence kifog rajtunk. A nagy....tegnap már mindketten Petivel hippoxiás rohamokat kaptunk, de nem tudtuk készre fújni szájjal, a pumpa meg nem illik bele....szóval az még várat magára.....Levi viszont a kis pacsáját szereti, bár most egyfolytában megy megy, sehol sem marad meg 1 percnél tovább.....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

hoztam pár képet....
azt hiszem bejön ez a homokozó, csak még inkább esszük a homokot, mint építkeznénk, de alakul a dolog. :roll: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


ma volt bent István az anyakönyvért...
úgy tűnik, sikeres lett a pályázat és privatizálják az emeletet (Kaáli Intézet lesz?)
remélem, Ren bővebb hírekkel tud holnap jönni.... :cry:

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: b..szus :evil: :cry:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na, basszus, erre kiváncsi leszek! mi sül ki ebből.

Pont akartam írni, hogy pl a rendelőben a fogászatot is privatizálták... szóval van ilyenre is példa, hogy csak 1-1 sikeres osztályt.

Fúú, lányok, meséljetek, aki tud valamit!

Zsó, nagyon édes! Ha megnyugtat, Villő már lassan 1 éve tömi magába a homokot, és még él és fejlődik. :) De mostanában már lapáttal tolja befele. :)

Zsu
, türelem és nyugalom tabletták, nohát. Neked olyanod is van! Hol osztogatják? :)

mtunde
 
 


Alig várom, hogy holnap menjek uh-ra! Jobban, mint valaha :? Zsu, ez nagyon rossz hír :cry: :cry: :cry:
Bocs Orsi, de remélem legalább szeptemberig marad minden a régi.
Most esett le, hogy nekem az ovira is mindent célszerű Linda születése előtt megvenni...Egy csomó holmi (babakocsi, hordozó, textilpelusok és hasonlók) még tesóméknál tanyázik, hosszú, hogy miért, de nem nagyon akarnak eljutni hozzánk :twisted: Szal ez is az utolsó pillanatra marad, mmint a babakocsi, hordozó tisztítása, mosás...És akkor még ez is???? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


jó reggelt
csak gyorsan vagyok...
Gyuzso!! gyönyörűűűűűűűűűűűűű :D :D :D

nem semmi hírekre jövök....5.emelet mi lesz veled?

Rita
ha itt vagy , mesélj légyszi!!! :!: :!:

minden szülinaposnak Boldog-boldogot!

majd este visszaolvasok, csak ezt az oldalt tudtam megnézni most, de mingyá'megyek dolgozóba :lol:

mindenkinek szép napot! és vigyázzatok magatokra!
szupik a fotók is!!
Tünde hétvégén megyek Encivel a deresudvarba lovagolni :)
telefonon be kell jelentkezni előtte? vagy ha odamegyünk, lesz szabad paripa???

Kép
gablaty
 
 


Drága VILLŐ Isten éltessen sokáig! Kép

Kép
gablaty
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:36-kor.
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:36-kor.
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:37-kor.
Vendég
 


sziasztok,

Villőnek nagyon boldog névnapot!!!

Lilluska,
teljesen eltűnt :D Nem izgultam már miatta, mert már a múltkor is sokkal kisebb volt mint eredetileg, már akkor mondta a doktornő, hogy ez már csak egy kontroll lesz, mostanra el fog tűnni teljesen.
Szépek a csajok :D Jó nyaralást nektek!!!

Gabi,
jó munkát! :) Hogy bírod? Enci addig nagyszülőkkel van?

Zsó,
Nagyon klassz a homokozós kép :D Anna valahogy még nem érzi otthon magát a homokozóban... De majd alakul :D

Steffi,
hogy vagytok?

Kórház: hát ez nem jó hír. Bár én valószínűleg másodszorra se szülhetnék ott, mivel ez a diabetes 99% hogy ki fog jönni megint :? De akkor se jó ez így...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

na ne mááááá. :cry: :evil: és pontosan mi jelent ránk nézve?? nem tudja vlki? Én csak 2 hét múlva megyek dokihoz...remélem felvilágosít.

Zsó, nagyon édesek a képek. látom Levi odavan a homokért. kolos utálja. ha beteszem egyből ki akar jönni, és ha homokos lesz a keze nyújtja oda, hogy azonnal töröljem le. :lol: bezzeg a víz... majd rakok képket hogyan pancsolt.

Lilluska jó utat és érezzétek jól magatokat. hova mentek a balatohoz?

VILLŐ, nagyon boldog névnapot!!!!!!!!
snooopy
 
 


itt vannak a fürcsi képek.
Kép Kép Kép
snooopy
 
 


Zsó!
Levi fiú és a homok :lol: :lol: :lol:

Lilluska!
Hihetetlen milyen gyönyörű ez a két lány!!!! :D:D
Jó pihenést és jó időt kívánok! :wink:

Tünde!
Villőnek boldog-boldog névnapot!!!!!


Lányok!
Andi hol van???? :shock: dolgozik? :roll: valami ilyet írt.

Orsi!
Ez a szipi-szupi „strand” Gyöngyösön a nagyszülőknél van??? :D:D:D Kolos nagyon helyes pasi! :D

Kórház:
:cry: én is vagyon várom a híreket!!! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


vagyokvagyok,csak ezer dolgom van :shock:

Veronikusz
még nem dolgozom, majd június 22-től :lol: előreláthatólag augusztus végéig (de titkon remélem, hogy tovább)

képek szuperek
:lol:

Boldog Villő napot :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Lilluska, nagyon jó utat nektek, és szép időt!

Köszönöm Villő nevében a köszöntéseket is!

Orsi
, Bene is utálta a homokot. :) Mostanában azért már homokozik, de 2 éves koráig a közelében se ment. Koszos lett a keze, és az idegesítette. :)

Gabi, igen, be kell jelentkezni!!!

mtunde
 
 


Villő!
Boldog névnapot! :lol:
(majd jövök este, apa ma bulizik :lol: :twisted: )

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Vero, igen ott van. :) eltartott egy ideig míg szabi felfújta. :lol:

Tünde, talán is kolos is fog majd homokozni egyszer. bár én nem bánom hogy most még nem, legalább nem lesz koszos. :oops:
snooopy
 
 


Jöttem a hírekkel!

Vidadoki nem volt topon, szegényen láttam, hogy tök kész van :( Fáradt is volt, meg gondolom mindenkit megvisel ez a bizonytalanság :roll:
Azt mondta, hogy senki nem tud semmit valójában, de az tuti, hogy privatizálják a szülészetet (ahogy Zsu is mondta) és valszeg januártól lesz az új "rendszer". Szal ha ez igaz, akkor Orsi, te leszel az utolsó közülünk, aki a "Kútvölgyi szülészeten" szül :cry: Legalábbis, ha tényleg Kaális lesz az osztály....
Az viszont a fórum élettartamát is jelentősen meghatározza :roll:

Linda tök jól, mint hal a vízben :) Buksija kisebb a kalkulált átlagnál, de nem baj ;) Iváné is az volt....Mondjuk nekem is xs-es sapi kell :lol: (legalább valami, amiről elmondhatom, hogy xs-es a méretem :lol: ) És még mindig hoszúcombú a csaj :D
Július 6-án megyek először ctg-re. Olyan fura, hogy már itt tartok. Vagyis olyan vegyes érzéseim vannak. Ha azt veszem, hogy készülődés, babaholmi, ilyesmi, akkor "Te jó ég, mindjárt szülünk!", de amúgy olyan távolniak tűnik, hogy megölelhetem végre :o

Most csak ennyi, majd este jövök, ha be nem ájulok :oops:

Villőnek Boldog Névnapot!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


én is dobok PÁÁÁR képet :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép testvéri szeretet (???? :lol: )

Kép :lol:

Kép Zsófi főz :wink:

Kép a két nagy ahogy meglátja a gépet, rögtön pózol :shock: :? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Csodaszép minden babóka!!!! :lol: :lol: :lol:

Judy
..már belerázodtam a munkába :lol: igen, Enci addig mamáékkal van.....de nagyon jól elvan :lol: ANyUék jól lefáradnak :lol:

Tünde fel is hívtam ,de milyen jó,mert holnap pont nem lesz póni,mert rendezvényen lesz :lol: ugyhog ycsúszunk vasárnapra... :lol: szóval ami késik nem múlik, de elég szar lett volna holnap odamenni, bezsong a gyerek és nincs paripa... :oops:

Kép
gablaty
 
 


Hát remélem azért megmarad majd a régi csapat, és a szülészet is ezekkel az orvosokkal,szülésznőkkel stb.
na nem mintha a közeljövőben lenne arra dolgom...sajnos

Memme!!!mi van veled??jelentkezz!!!

Kép
gablaty
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?