Új privát üzeneted érkezett!

Julcsi:Mi történt este?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Stelly, tegnap előtt nekem is megjött, ha ez megnyugtat,
és én sem vagyok valami jól... :?

Elif, szerintem ne aggódj, Efe simán át fog fordulni nemsokára,
csak kell még egy kis idő neki. :) Egyébként mondtam már,
h eszméletlenül édes gyerek? :lol:

Petrának boldog hófordulót! :D
Olinak csak holnap lesz. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


Lenne egy kérdésem:
Használ valaki a Striák ellen valami krémet?Esetleg Babe-t?Mert gondolkozom kéne vennem...csak hát nem tudom mennyire jó...
És ugyan ennek a termékcsaládnak van hajhullás elleni samponja.mely átmeneti és szezonális hajhullás megelőzésére van..

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

 
 

Sajnálom Julcsi :( Attila uncsitesója egy éves és még mindig képes éjszakánként 4× kelni. Ez nem az éhség miatt van. Nincs valami zavaró tényező ott ahol alszik? Nem tudjátok áthelyezni máshova a kiságyát? Nappal mennyit alszik Marci?

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Köszi kérdésed Zsancy, csak egyszer kelt, de akkor két órát ébren volt... :shock: Két hete rémesen alszik ez a Gyerkőc, és mintha egyre rosszabb lenne. :( Tegnap háromszor kelt, ma egyszer két órát. Amúgy nem is értem, hogy bírja, tegnap napközben max 2 órát aludt, utána meg 8 éjjel? Tudtommal még 14-16 órát kellene aludnia, vagy mi a szösz. Persze bírom, bírom egy ideig, aztán majd kipurcanok. És Apjára is haragszom..

Bocs, csak rontom itt a levegőt, megyek és összeszedem magam. :roll:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Állítólag egy négy hónapos baba átlag 14,5 órát alszik egy nap. Persze van akinek kicsit több ill. akinek kicsit kevesebb kell. Bocsi a megszakításokért, de ma frontos nyűgink van (ilyenkor nappal keveset tud aludni, helyette hisztizik :( ).

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Alapvetően 4 órát alszik napközben, Crocus, de tegnap ez sem volt meg... Az ágy áthelyezésén már én is gondolkodtam...

Örülök, hogy Attila nem lett lázas. :)

Zsancy: Nem tom, én egyiket sem haszáltam.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kérdés: Ha majd megszokja a tejpépet, és egy étkezést (tízórai vagy uszonna) kiváltok vele, akkor gondolom meg kell kínálni folyadékkal, mert a pép sűrűbb, mint az anyatejci. Ilyenkor lehet cumisüvegbe adni vizet, attól nem szokik le a ciciről?

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Budabo pedig jó lenne összefutni.... Mit szereltetek? Milyen rendes a férjedtől, hogy sokat vigyázott Fügére! :D

Kreiszi köszi! nektek is jó talizást! Aztán csinálni képeket! :wink: :D

Hugic Álomba ringató-t feltettem a közösbe... hátha mégis valakinek használna... :roll: Édes a kép Marciról

Julcsi-79 már írtam, de még egyszer leírom, hogy jó lett nagyon a videó! :D Miért volt rossz az este? Megint nem aludt a fiad? Gondolom nagyon fáradt vagy... Miért haragszol a férjedre?

Zsu83 a férjem át akarja venni az irányítást -ami szerintem nem jó ötlet- és ő akar beszélni a főnökömmel, hogy túl sok munkát zúdít a nyakamba... :shock: szerintem azért csinálja ezt a főnök mert neki nincs gyereke... halvány lila dunsztja sincs, hogy mit jelent a gyereknevelés.... :roll:

Elif ismét csak dícsérni tudom Efét! :D az alvós a legjobb :D

Lkverus az a székben ülős kép nagyon jó lett!!! :lol:

Stelly sajnálom a mensit... :roll:

Crocus gyógypuszi Attilaának a combijára! :roll:

Zsancy akkor július 1-én nem tudsz jönni a talira? :? vagy rosszul értelmeztem? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Crocus: Szerintem nem kell ettől félni, persze gyereke válogatja... Enyémgyerek kap néha vizet cumisüvegben és esze ágában is leszokni a ciciről, sőt! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Crocus ha szomjas lenne esetleg akkor horpadtabb a kutacsa. szerintem ne cumisüvegből adj neki vizet hanem csőrös pohárból és akkor nem fog leszokni a ciciről. :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Marci, Efe, Vince, gyönyörűek vagytok! Olyan jó így kezdeni a napot, hogy gyönyörűséges babaképek fogadnak! :lol:

Petrának nagyon boldog hófordulót kívánunk Bencussal! :lol:

Bogi, még pihiznem is kell, de engedélyt kaptam a dokitól egy kis sétára is, mert a sok fekvés se jó! Olyan jó, hogy itthon van Apa, nagyon sokat segít!

Eszter, sajnálom a mensit! :cry:

Crocus, örülök, hogy nem lázasodott be Attila!

Julcsi, nagyon sajnálom a rossz éjszakát! :cry: Elhiszem hogy kivagy! Apára miért haragszol? :cry:

Mi kb. 12-13 órát alszunk összesen egy nap! :roll:
zsu83
 
 


Millye, hát akkor ideje lenne, hogy legyen egy kisbabája, és akkor majd megtudná, hogy milyen baba mellett még pluszba dolgozni! :? Nem csodálom, hogy a férjednek is már elege van!
zsu83
 
 


Kaandi: hát igazából nem én készítettem el a répapürét, hanem üvegeset vettem. Hippeset és kis üveget, amire rá is van írva, hogy a hozzátáplálás elkezdésére jó. Megnéztem az összetételét, csak répa és víz van benne, de így is elég sűrű volt. Az olvastam, hogy a répában felhalmozódhat a nitrát attól függően, hogy hogy termesztik, permetezik, ezért ajánlott üveges bébiételt venni, mert az általában bevizsgálják.
Nagyon élvezte. Kíváncsi vagyok, hogy ma mennyit fog megenni és mikor tudunk egy étkezést kiváltani.

Még ezt találtam, szerintem jó:
http://209.85.129.132/search?q=cache:CP ... =firefox-a

Julcsi: hát júliusban mindenképp megyünk, mert szeretnénk megkereszteltetni Hannát. Ha a párom nem tud szabit kivenni, akkor anyuék eljönnek értünk, otthon leszünk 1-1,5 hetet és akkor az utolsó napokban lenne a keresztelő. Apa jönne értünk, megkeresztelnénk Hannát, aztán vissza No. Szóval biztos, hogy megyünk, csak még nem tudom, hogy mikor. Apukámat kértem meg, hogy beszéljen a pappal, de nem tudom, hogy mikor fog tudni.
Sajnálom, hogy az éjszakák ilyen nehezen telnek. Nekünk is volt egy időszak amikor ugyanígy ébren volt éjszaka, de szerencsére elmúlt. A nővérem biztos benne, hogy a tápszer miatt.... Még nem próbáltad meg este azzal megetetni?


Itt ma ünnepnap van, ezért minden zárva... Senki nem dolgozik, de Apát megint mára kellett beosztani ügyelni. :x

Képzeljétek tegnap Dortmundba volt és hozott nekem is meg Haninak is egy-egy hosszú fehér ruhát ajándékba. :lol: Sajnos nekem mellrészben egy kicsit kicsi, de szerintem anyukám meg tudja majd varrni. :) Annyira édes, hogy így gondol rám mindig és nagyon jó cuccokat tud venni.
Ja, és az külön vicces, hogy tegnap vettem egy szoknyát, ami ugyanolyan, mint a ruha - csak szoknya - .

Boldog hófordulót Petra babának!

Nekem már hónapok óta megjön... :x Utálom én is... főleg, hogy nálam a peteérés olyan fájdalommal jár, hogy általában gyógyszert kell bevennem. Persze az jó, ha így jelez a szervezetem, mert tudjuk, hogy mikor lehet kisbabát összehozni. :) Csak hát fájhatna kevésbé is. :? De nekem mindig így volt. Mindig percre pontosan tudtam, hogy mikor van peteérésem, elképesztően szokott fájni.

Zsancy: én úgy tudom, hogy a striák ellen semmi nem jó, esetleg lézerplasztika. Sajna nekem van, nem sok, de az is elképesztően zavar. Lehet, hogy én is kipróbálok valami krémet, de lehet, hogy majd egyszer lézeres kezelés lesz belőle. :roll:

Panna
pandusika
 
 


Zsu83 igazad van! A férjem helyreteszi... hogy kapcsoljon... :roll: hogy van a lábad? Remélem rohamosan javul! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 13:28-kor.
Vendég
 


Panna, nagyon rendi Apától, hogy így meglepett Titeket! :lol:
Nekem is mindig fájdalommal járt a peteérés, talán ezért is sikerült olyan hamar összehozni Bencust! :wink:

Millye, köszönöm, már szépen javul, a csomókat se érzem benne, Apa szerint is javul, mert most ő kenegeti a lábamat! :)

Gabi, már harmadik reggel fogad úgy Bencus a szobájába, hogy a hátára van fordulva, és magyaráz! :D
zsu83
 
 


Köszönjük az együttérzéseket az oltás miatt. Úgy néz ki semmi baja, a combján nincs duzzanat. Úgy látszik a dokinéni ügyesen adja be az oltásokat, mert ezzel még egyszer sem volt gondunk.
És persze köszönjük a cumisüveges tanácsokat is. (millió puszis szmájli)

Ladmon: Ti túl vagytok már a 4 hós oltáson? Nektek nem javasoltak hozzátáplálást? A mi növekedési görbénk állítólag laposodik, ezért kaptunk tejpépet.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Gabi,akkor üzembe helyezzük a napozóágyat is!!!!!ok? :lol: :lol: pihizel egy kicsit,majd a fiam elfoglalja Szonikát :lol: :lol: :lol: max én is ledőlök,mert a rossz alvás folytatódott sajna :cry: :cry:

Kép
kaandi
 
 


sztem nyugodtan adhatsz neki vizet crocus! nem fog leszokni a ciciről,mi is cuminüvegből iszunk vizet. milyen az a tejpép,lehet,h olyan amit én is vettem? vmi ízesített gyümivel stb....?

Kép
kaandi
 
 


Kaandi: Milupa vaníliás gabonapép hypoallergén tejfehérjével. Rizsliszt van benne, meg hidrolizált tejsavófehérje, egyebek (kis szőlőcukor, vas, vitaminok stb.).

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Persze, nyilván nekem kell a nagyobb részt vállalni az éjszakázásból, de ha ennyire rosszul alszik hetekig, akkor nagyon nagy elvárás, hogy kicsit Apa is segítsen? Mert este 9-kor még neki főztem mára... :?

Azóta beszéltünk, bocsánatot kért a figyelmetlenségért, megbeszéljük este. :) Bocs a panaszokért! :oops:
Zéti? együttalvás bejött Nálatok?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kaandi: welcome in the club! :D
Gabi, úgy látom Téged is... Amúgy nálunk is ez volt éjjel, hátára fordult, magyarázott, kacarászott és úgy csinált, mintha nappal lenne. :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Na halihó!
Borzadály, akkor tudok jönni, ha apa lelép a gép elől... :)

Köszi a hajdícséreteket, szerintem marha jó, hogy nem kell a hajszálaimat szedegetni (hehe, a zselé a fejemen tartja... :D). Apjukat meg annyira nem izgatta fel a téma.
Viszont nem tojtam be, ha nagyon gáz lett volna,akkor is csak pár hónap és sokat nő (vagy kihullik a maradék is...:D)

kaandi:
közeli képet?! Áááá! Tudod, e szempontból igaz, hogy "jól áll nekem a távolság" . :)
Strandoláson meg nem izgulni. Mi az óvatos strandolók voltunk: no víz, no napfény, így no para. :lol: De olyannyira, hogy be sem kentem Esztikét naptejjel, mert a sátorban feelingelt! De mi legalább egy kicsit elvoltunk strandolni!

crocus: Én este rendszeresen adom cumisüvegből a reggeli lefejt tejet és nincs leszokásban a ciciről. Akkor lenne gáz, ha sokszor kapna (pl. minden kaja után), mert akkor hamar összarakná, hogy a meló helyett jobb óbégatni. Így viszont nem tudja "megjegyezni"...
Mi még nem voltunk a 4 hóson, egy hét múlva megyünk. (ennyi csúszásban vagyunk a nemhízás miatt...) Izgulok én is, de már nem tojok annyira rajta. Laposodó görbe?? A miénk szerintem sík is lesz...
Na, jó, annyira nem, de hogy az az 5 kiló még mindig csak álom....
Szóval jövő héten beszámolok, mit mondtak.

Julcsi: Én már azt sem tudom mondani, hogy együttérzek veled, mert átérezni sem tudom... Nagyon-nagyon drukkolok, hogy alakuljon már valami!! Vagy találj valami extrabejövős jótanácsot!!

ladmon
 
 


Na tudod, ki főzött volna!! :twisted:

ladmon
 
 


igazad van julcsi,sztem sem nagy elvárás, hiszen mi is talpon vagyunk egész nap, én már bejelentettem az igényemet erre vonatkozóan. csak ha felkel megszokás alapon cicizik is, kómába vagyok én is ekkor és szinte rutinból megy, közbe meg bealszunk. ezért nehéz dolga lenne apának,na de van tea v víz,v cumi.... amúgy sem hiszem,h nagyon rá lenne szorulva az evésre hajnalban.pedig már olyan szépn aludt reggel 5 fél6 ig is meg fél7 ,na az a csúcs nálunk... :cry: :cry:

Kép
kaandi
 
 


Pandus: De, egyszer próbáltam tápit adni neki este, és csak röhögött a cumi mögül. Cici után volt, nem volt éhes. Az is eszembe jutott már, hogy éjjel először kipróbálom azt, és hátha utána jobban alszik...Nálunn 4 volt a maximum, amíg aludt, megesett vagy 3x. :? De boldog is lennék ettől most, ha egyszer kellene kelni etetni, 3-4 körül... :roll:
Na, tényleg eldugulok, Kaandinak rosszabb, Ő még dolgozik is, én meg csak itt heverészem a Gyerekkel... Mistnek, Abenczének és ZétiVerának is nehezebb, Ő konkrétan nem is tudom, hogy van még életben! :shock:

Ja, a videók nagyon cukik, Szoni és Füge is, az Apával röhögős a kedvencem! :D Ja, és Esztike, ahogy hűsöl a sátorban! Ennivaló! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok Csajok!

Képtelenség visszaolvasni, majd szemezgetek... Képeket átfutottam minden babánk gyönyörűséges!!!

Mi kedden voltunk oltáson, megkaptuk a 4 hósat meg a prevenar kettőt. nagyon jól viselte Vendi, utána sem volt lázas. Talán tegnap kicsit nyűgösebb volt, de egyébként minden ok. 7 kiló és 67 centi... :shock: A doki is le volt hidalva tőle, más lassan a 68as ruhák is kicsik...
Julcsi: nagyon sajnálom az éjszakákat, nálunk is minimum 2 kelés van és általában 6-7 körül már nem is alszik vissza... Úgyhogy én is dög fáradt vok... Mondjuk ez a hét szuper jó, mert Apa itthon van (hétfőn államvizsgázik....) és rengeteget Vendizik (most is együtt szunyáznak...), nekem meg jut egy kis időm magamra... Szombaton öcsémék esküvője lesz, már nagyon várom, biztos jó buli lesz...

Képzeljétek Vendinek már nincs kutacsa... teljesen összenőtt... Elég korán, de a doki szerint mostanában sok ilyen baba van...

Jól látom, hogy lesz tali??? Jaj de nagyon irigykedem....
Énisénisénis............................................

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


én is piszkosul szuggerálom Botiba, h legyen már olyan mint két hetes koráig.....bár csak megint aludna 5-*6 ig megállás nélkül.... :)
amy, igen hozzám jönnek a csajok 1 re, kicsit traccsolunk.... :lol:
nincs kutacsa??? :shock: :shock: az igen! Botinak még mindig akkora.....és épp ott van koszmó a fején....nehezen szedem le onnan. :cry:

crocus:én is hasonlót vettem, milupa tejpép, banános,sok vitamin. Gondoltam este adok neki belőle, még nem bontottuk ki.

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok,

eddig rossz volt a gépem, nem tudtam jönni. De mostmár vagyok, de azt hszem, hogy rengeteget kell visszaolvasnom :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kaandi: de jó máááááááááár, és akkor lesz medenkézés meg minden????

Irigyirigyirigy.......................

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


ááá nem fürdünk, kimenne az összes víz a medből+ senkire nem jó a fürdőruci... :cry: :cry: szigorúan csak lábat lógatunk :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Az is jó...............
Nekem van kismamafürdőruhám, az tuti jó lenne, szóval én akár fürcsizhetnék is... :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Ne viccelj, Te olyan vékonyka vagy!! :lol: kismama fürdőruci nekem is van ,de azért azt már nem.............

Kép
kaandi
 
 


Hát úgy alapjában igen, csak a hasam lötyög... na meg azokról a gyönyörűséges narancsligetekről ne is beszéljünk ami a combomon és a fenekemen virít....
De tényleg szerintetek ki lehet írtani ezeket valahogy????

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


állítólag oda kell figyelni, h mit eszünk iszunk.... :shock: na meg a cellulitiz maszzázs :lol: meg az időőőőő

Kép
kaandi
 
 


Huhh, sajnálom hogy a Kisherceg is eseménydússá teszi az éjszakákat! :? Pedig Ő tényleg már 7 kiló is megvan! Nagoyn jó, hogy itt vagy, Amy, hiányoztál!

Monic: Hahó, masélj Danikáról!

Apropó, Pandus, Tesód hogy van?

Tegnapi képek a közösben. :)

Bogyesz helyrealussza az éjszakát. Asszem megyek, én is hunyok egyet. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Babanyul: gratula az átforduláshoz! :) Nálunk még mindig semmi jele... :(

Zsu: nekünk is elég hamar sikerült, konkrétan elsőre. :lol: Remélem legközelebb is így lesz.

Julcsi: nem okoskodni akarok, de hátha segít. Szerintem ne cicizés után add neki a tápit, hanem rendesen vacsoraként. Akkor talán elfogadja és lehet, hogy tovább alszik tőle.
Tudom, hogy a babáknak az anyatej a legjobb és nagyon furdalt a lelkiismeret, hogy én ezt nem tudom megadni neki, de mostanra már elfogadtam, hogy így történt. Az utolsó időszakban már elképesztően megviselt a mellem körüli hercehurca és kezdtem nagyon elveszíteni a türelmem. Szomorú ezt leírni, de számomra már nem élmény volt a szoptatás, hanem szenvedés. És ehhez még jött az éjszakai kétszer kelés és fejés. Már nagyon kivoltam a végén idegileg és mindenhogy. Aztán Hanna tápszeres lett és szép lassan lecsökkent az éjszakai ébrenlétek száma, majd át is aludta. Lehet, hogy anyatejes marad, akkor ez nem történik meg, de legalább megkapta volna azt, amit sajna már soha többet nem fogok tudni egy gyermekemnek sem megadni. Talán azzal kárpótol most az élet, hogy ilyen nyugodt éjszakákat kapok.
Semmiképpen se hibáztasd magad, mert erről a legkevésbé tehetsz és idővel biztos rendeződni fog.
Az is lehet, hogy a fogzás miatt ébred sokszor éjszaka...
Én azért megpróbálnám a tápszert vacsoraként, ha pedig csak akként adod és egyébként anyatejet kap, akkor az szerintem az immunrendszerét nem érinti.
Köszönöm kérdésed, tesóm már jól van. Kiengedték a kórházból, minden ok. Most egy kicsit jobban vigyáz magára. Remélem már nem lesz semmi baj a szülésig.

Amy: a párom ikertesójának a kisfia fél éves és már neki is rég benőtt a kutacsa. Ő is nagy baba. Hannáé még mindig látható.

Panna
pandusika
 
 


mindjárt jönnek a csajok és a kisbarátok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


hello!

amy.jó,hogy jöttél!

julcsi:nem is tudom,mit mondjak,ladmonhoz csatlakoznék,mert én sem tudom átérezni,mert Bazsalikom jó alvó,de nagyon drukkolok,hogy alakuljanak az éjszakáitok kicsit jobban!

a mai minitalira meg szörnyen irigy vagyok!

holnap mi is megtesszük Bazsával z első tömegközlekedős utunkat,megyünk a nővéremékhez.nincs túl messze25km,de busszal megyünk.

sajnos kicsinyem estére belázasodott,kapott kúpot és 70ml vacsi után beájult,aludt reggel fél8-ig.többször voltam nála homloknézőben,de már nem volt lázas.reggel pedig a jókedvű Bazsi köszöntött már!

zsancy:örülök,hogy jobb a fogad!

zsu:annak is,hogy a lábad javulgat!

gabi:akkor ne győzködjem Bazsit,hogy meg tudja csinálni a fordulást?mert akkor vége lesz az átalvós éjszakáknak?bár,már neki sem sok hiányzik,már átlöki magát,de a kezét még nem tudja kivenni maga alól.

millye:ma is dolgozol?

elif:Efe zabálnivaló,és tényleg szép képeket csinálsz!

Marcigyerkőcök édesen barátkoztak tegnap!halálosak a képek!

Bazsikámat lassan fel kell keltenem,mert nem lesz így 5kaja!aztán megyünk egyeet csavizni!

szép napot mindenkinek!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Julcsi: nagyon sajnálom az éjszakát, mi viszonylag jól elvoltunk, csak egyszer kelt Marcika 2-kor, aztán 1/2 7-kor. Ez már teljesen emberi. :lol: Köszönjük még egyszer a tegnapi vendéglátást, és beszélj apa fejével :wink:

Amy: kitartás neked is, jó hulla lehetsz ... Szépen fejlődik Vendi :) Gyere azért, ha tudsz és van erőd!!

Mi is voltunk ma dokinál, megkaptuk a 4 hós oltást, Marcika szokás szerint üvöltött utána, de a kenguruban aztán szépen elszunyált hazafelé. Minimanókám 6800 g és 64 cm.

Mi valszeg csak 6 hónap után kezdjük a hozzátáplálást, ha lesz addig tejcsi, mivel nekem ekcémás a bőröm, és állítólag ilyenkor jó minél később kezdeni a hozzátáplálást, mert akkor nagyobb az esély, hogy a bébikénél nem jön elő. Hát legyen igazuk :lol:

Éljen a 4 hós Petra baba!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Jaj, valamit mindig elfelejtek:

Elif: Efe nagyon édes továbbra is, az az alvós kép tényleg csúcsszuper!! (Ja és nekünk van olyan napozónk, a zöld széria :lol: )

Jó minitalit mára!!!

Gabi: grat az átforduláshoz, nálunk még semmi ...

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Julcsi-79 szerintem nem nagy elvárás, hogy besegítsen a férjed... közösen vállaltátok a babát... :wink:

Amy81 összenőtt vendi kutacsa? A miénk még nem és nem is kicsi a kutacsa..... :shock: a narancsbőrt el lehet tüntetni sok sportolással és szénhidrátmentes étkezéssel... :D na nekem ezért mármint az utóbbiért marad a narancsbőr mert a sport az rendben lesz szopi után de a szénhidrátmentes??? Na nem...

Nilabali Ma hála az égnek nincs már munka... kész vagyok agyilag... (idegileg is) :D hova lesz a csavargás? :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Csajok, nincs valami ötletetek, hogy mit főzzek apjuknak? Néha már nem tudok mit kitalálni ...

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


millye!Mit szólnál ha 4-fél 5 körül taliznánk?
Azt írd meg pontossan ,hogy hol mert azért nem ismerem annyira Pátyot!A Burgundia utcáig jó vagyok!!!

Kép
zümis
 
 


Zsufi: Akkor azért kcisit több az én Marcimnál... Szép súly! :)
Rakott krumpli? Én mindig azt csinálok, ha más ötletem nincs.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsufi74 csinálj neki paprikás krumplit... nálunk az volt tegnap... vagy csinálj zöldséglevest grízgaluskával és krumplis tésztát, egyáltalán milyen nyersanyagod van?

Zümis nekem jó az időpont. Írok privit :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Amy: Dejódejó, hogy visszatértél!! :D

Most voltunk gyúrni... Egyelőre utoljára... Hoppá!! :)
Azt mondta a gyógytornász, hogy a mozgásfejlődése teljesen jó, kissé még gyengusz, de azt meg a hasaltatással jól lehet erősíteni itthon is! Majd felhívom két hét múlva, hogy mi a pálya, van-e gáz, de egyelőre nem járunk tovább!

De tudjátok, mire mondta, hogy gyengusz? Hogy nem nyomja ki magát a teste mellé tett kézzel hasonfekve. De szerintem azt kevesen tudják még, nem? Izombabák? Mint pl. Füge csinál olyat, hogy teljesen a teste mellett a keze és úgy kinyomja?
Végülis csak kíváncsi vagyok!

Most néztem meg az imádnivaló Marcibogyesz videóját, meg Füge kacaját. Hát nagyon cukik!!

És amúgy én is akartam kérdezni elif, hogy a francba csinálsz olyan jó, szép, éles és szépszínű képeket?

Minitalisokat irigylem továbbra is, és én biztosan bemennék a medibe, ha dagi vagyok, ha nem!!! :D

ladmon
 
 


elif: naná!!!

ikverus: jó kis hétvégéd lesz, de nagyon jó időt mond, és a
víz is jó. Mekkora kocsitok van???? három gyerek? mi Fügével alig fértünk el :oops: vagy okosabban kellett volna pakolnom.

stelly: :( De már csak egy nap és otthon lesz a párod.

millye: két ablakra szunyoghálót, nem nagy dolog, de legalább kész van, ma fel is fedeztem piros nyomot a laminálton, és tanakodtam hogy mi lehet, majd apa felvilágosított,hogy az ő
volt az alkoholosfilccel, amikor a szunyoghálót mérte le és jelölte be :). Igen rendes, meg egész nap ő etette, ma viszont megy éjszakára, holnap meg megyünk Érdre.

julcsi: :(. apával igazad van, én kicsit hisztis tudok lenni,
nekem sokat segít amikor olyanja van aztán rá kell szólni,hogy
szedje össze magát. Mondjuk nálunk Füge jó alvó, ha éjszakáink
olyanok lennének mint a tied már régesrégen nem bÍrnám, nagyon türelmes és kitartó vagy.

zsu: pihenj sokat akkor, használd ki hogy apa otthon van

panna: milyen rendes férjed van! Azért rossz lehet ilyen sokat egyedül lenni

babanyul: király Szoni!!!!!!!!!!!!!

nilababa: szegény Bazsalikom, remélem ma már kutya baja sem lesz.

crocus: szerintem ha csak vizet adsz üvegből neki attól nem szokik le a ciciről. Mi gyümizünk előbb és a dokinő 5 hótól mondja a tejpépet :shock: lassan főzelékezni fogunk.

Kép
budabo
 
 


ladmon: mi izmozunk, de hát nem egyformák a babák. Szerintem itt minden baba szépen a maga ütemében fejlődik.

Kép
budabo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?