Új privát üzeneted érkezett!

Angel
:lol: pelusozás.
ügyes kis Dió-gida, mikor láthatjuk már?? :wink:
(A szopi nálunk is ilyen változó intenzitású volt akkor, hamar elfáradt, otthon sokkal könnyebb.)

Kép
katica_75
 
 


Angel!
Hajrá hízás! Lassan célnál vagytok. 2 kilóval engedik haza, vagy több? Nálunk 2200 gramm volt a határ, de Réka nem volt még annyi, amikor kiengedtek minket.
vovanda
 
 


Angel: csodálatos, ahogy a kislányod siet hazamenni! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Angel,hurrá,hurrá :D
Ma nem nagyon leszek,talán este bekukkantok még.
Szép napot!
Vendég
 


Angel!
Már nem sok van és együtt lesztek! :D Ügyes kis Diócskád van!

Lois!
Szerintem is nagyon csini vagy!!! Skrisz, te is!! Enyéimkém párom bevallotta, hogy ő annyira félt, hogy nem fogok neki pocival tetszeni, most meg állandóan azt hallgatom, hogy milyen kis szépek vagyunk. :lol: annyira jól esik. Én most a diéta miatt nem híztam már egy jó hónapja, de remélem Littim azért megkapja ami kell neki. :) Édesítőszer: hát én most mint nagyon édesszájú kénytelen vagyok diabetikus édességeket enni, mert máshogy nem bírom. Meg persze gyümölcsöt, dehát nem kell magyaráznom, abból is mennyit lehet egyszerre.

Skrisz!
A múltkor elfelejtettem megköszönni a homeos topikot!! Nagyon szép a kis szobácska!!

Hozzánk elvileg legkésőbb jövő hét közepéig jön a bútor, úgyhogy már tűkön ülök. Doktore szerint Liiti a 38. hét derekán már jönni fog, mert a cukor miatt általában hamarabb öregszik a méhlepény. Addig remélem kihúzzuk. Jaj, én nem volt rákszűrés, dr. bácsi hála égnek egy pillanatatig sem gondolkodott rajta. :)

Lányok! baba pihenőszékkel milyenek a tapasztalatok? Nekem azt mondzák egy áldás, de hogy csak a baby björn nevezetű az igazi. Hát m,egnéztem a neten, ammeg milyen és őszintén szólva kicsit gagyinak tűnik az árához képest! segítsetek, milyet érdemes venni!!! Köszi előre is!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Nekem egy Hauck meg egy Filikid van. Játékhíd van mindkettőn, de semmi más extra. A Hauck jobb, de amúgy mindkettővel ki vagyok békülve. Az elején tényleg áldás volt, most már keveset vannak benne.
De a sokat sírós időszakban megbolondultam volna nélküle. Már 2 hónaposan nyúlkáltak a játékok után, nézegették, lehetett őket ringatni. Meg még most is ebben hurcolom őket a lakásban, pl. a főzést onnan szokták nézni.
vovanda
 
 


Angel!
Micsoda növekedés, ügyesek vagytok, most már tuti hamarabb kerültök haza, mint mi, de ez így van rendjén :D

Nyulasz!
Nagyon helyes tessék csak bejelentkezni így ahogy ma, jó kislány!!! :D

Kat!
Köszi, Enyém férj nem vallotta be ilyen jeleű félelmeit. Szerintem attól nyugodt lehetsz, a kiscsaj mindent elvesz ami neki kell, csak téged amortizál le közben, ha te nem kajálsz megfelelően :)
Én azért ilyet nem jelentenék ki, hogy csak baby björn és semmi más, egy is merősöm épp nemrég panaszolta, hogy ők a kiírt súlyhatárig nem tudták használni, kicsi volt (látni nem láttam, melyik típus)
Én Fisher Price-t rendeltem, olyat aminek hinta funkciója is van, de még nem jött meg, meg hát így kipróbálás híján véleményezni sem tudom. Ha valakit érdekel teszek majd fel képet róla :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel :D
Nagyon nő ez a kislány, mindjárt mehettek haza :D

Orsi :D Nyuszi :D
Én bizony kaptam a pofámra hideget-meleget :lol: :lol: Nem is egyszer :lol:
Fotó nincs róla, mert egyrészt nem láttam a sz@rtól, másrészt csípett, harmadrészt közben röhögőgörcsöt kaptam és szorítottam a gyereket, közben le ne essen :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra, :mrgreen: ezt megnéztem volna pedig!

Puszi lányok! Megint van egy friss kismamink a kaáliból. Raniko, a tizedik napon 178 a hcg! Esélyes az ikrekre! :lol:

Kép

skrisz72
 
 


Nikóval mi van???

skrisz72
 
 


Szandra!
Na azt a jelenetre szívesen befizettem volna én is :lol: :lol: :lol:

Raninak itt is gratulálok!! :D

Skrisz!
Én már nem is igazán emlékszem mikor volt utoljára Nikó, ezer éve szerintem...

Vannak a táblában, akik szerintem még sosem jártak itt, Mandi pl. meg Lapulevél. Tudják egyáltalán, hogy így számon vannak tartva?? :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szandra: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De szívesen fotóztam volna helyetted! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois, szerintem nem tudják. :oops: Amióta babásak lettek a többi topikban sem jelentkeztek. Képzeld, anyósom felajánlotta, hogy megveszi a komódot. :D Megint beljebb vagyunk 30 ezerrel. :D Nektek lesz szőnyeg a gyerekszobában?

skrisz72
 
 


Skrisz!
Azután hogy Szandra ilyeneket mesél??? Ki van zárva...... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Levizsgáztam, piszok jó érzés! :lol: Lois, Neked nagy kalappal szombatra!!!!

Kat,
hogy áll a babaszoba? Dobsz majd képet? :D

Angel :D
Fantasztikusan fejlődtök!!! Csak így tovább!!! :D

Pusszancs, Lányok, ledőlök egy kicsit :)

tillidian
 
 


Lois, hát ne a pelenkázó elé tedd! :lol:
Hányra mész terhesgondozásra?

skrisz72
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:22-kor.
seszi
 
 


Seszi!
Azért a csajok is tudnak... :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok! :D

A mai termésen olyan jókat nevettem!!

Angel :D
Ez a terráriumos szöveg nagyon tetszett! Jó a humorod :lol:

Szandra, a történetedrôl barátnômék jutottak eszembe. Náluk a falat fosta le sugárban a gyerkôc :shock:

Till!
Gratu a vizsgádhoz!

Lois!
Rakd fel a képet a hintáról! engem nagyon érdekel!


Ma voltunk Hajdú drnô-nél az Istenhegyin. Mindent rendben talált :D
Ô is nagynak találta a hasam (mint eddig minden orvos). De szerencsére a magzatvíz normál mennyiségü, babóca is akkora ahogy a nagykönyvben meg van írva. Szóval ô sem értette a dolgot. Már bôven a köldököm felett van a méhem... Én a magasságommal (alacsonyságommal) magyarázom a dolgot. Itthon nem voltam rest és lemértem hány cm vagyok a mell alatti vonaltól a csípôig. Nem fogjátok elhinni: jóindulattal 19cm :shock: Vagyis mint egy A4-es lap rövidebb oldala. a köldököm és szemérem dombom között nincs 10cm. Hát csoda, hogy túllóg szegény gyerek? :D Láttuk az arcát is, szépséges!

Kép
lona1
 
 


Lona, de jó! Ez a legfontosabb! Pocakkal meg ne törődj! :wink:

skrisz72
 
 


Örülök, hogy mindenki jót nevetett :lol: :lol:

Nos, Lona, el kell áruljam, nem csak én lettem az áldozat, hanem körülöttem minden. A fürdőszobában történt, így az ajtóra felakasztott fürdőköpenyek, törölközők, a gyerekek babakádja, a két mosdó, a kád széle és mindkét fürdőszobai szőnyeg k@kiban úszott :lol: :lol: Szóval nem aprózta el a gyerek :lol: :lol:

Timikém, Neked is lesz majd mit fotózni :lol: Csak mindig legyen kéznél a gép! :roll:

Lois :D
Nekünk is csak 6 hós koruk óta van szőnyegünk a gyerekszobában :lol: :lol:
Abból is érdemes jó gagyit venni és minél mintásabbat :lol:

Seszi :P
Nálunk alapból sok kaka van. Napi 2-3x/gyerek...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Till: itt is gratula!

Szandra: az hagyján, hogy a gép legyen kéznél, de legyen a felesleges kéz is, ami fotóz! :lol:

Lona: nagyon jó lehetett látni az arcocskáját!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Pelenkázó-fürdető szekrényt nem vettük meg.Nem lóg túl rajta a pelenkázófeltét,így viszont max 50 cm mély,tehát csak keresztbe lehet feltenni a gyereket.Még jó,hogy tegnap Orsi felvetette ezt a problémát,mert én nem vettem volna észre.Köszi érte!
Viszont megvettük a légzésfigyelőket,meg a bébiőrt,úgyhogy a múltkori kérdésem,hogy pelenkatartó kukát érdemes-e venni,már nem aktuális,ugyanis lett három :lol: A bébiőr meg még kuponos is volt.

Most csak ennyi,hulla vagyok.

Ja,Nikó az augusztusi babavárók között van,múltkor belestem oda is.
Vendég
 


Ja,és Ranikónak nagy gratula,várjuk szeretettel :D
Vendég
 


Angel!
Ezen a terráriumos dumán én is jót röhögtem :D

Lona!
Miket tudsz meg magadról, már csak ezért is megérte teherbe esni :wink: Még én sem végeztem magamon ilyen "tudományos" méréseket :) Majd előkotrom és felrakom a hinta képét Neked :)
Majd műts fel egy képet a Fiúcskáról :)

Szandra!
Na így még szebb a story, minden úszott a kakiban :lol:
Ha egyszer tennék is szőnyeget ebből okulva csak olyan jöhet szóba, ami befér a mosógépbe :wink:

Na és most rólam:
Sajna úgy fest kinyíltam végig, kicsit meghamisítottuk a könyvemet mert 2111 lett a méhszájvizsgálatom, konkrétan dokimat idézve: "Megsimiztem a kobakját", de ezzel be kellett volna hogy fektessen a köv. 2 hétre, míg be nem töltjük a 36.-ik hetet, de ezt inkább passzoltam, így 2100-at írtunk és itthon pihizek hogy ezt az időt azért kihúzzuk.
Még átbeszéltünk egy csomó mást is, de már ennyi fekve írástól elgémberedtem, plusz a kölyök rugdossa le rólam a gépet, szóval folytköv......

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,azta :shock: Kitartás a két héthez.Jó fej volt a dokid,legyél jó kislány,és pihizz!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem írtam, a főnökség nem nagyon enged :), még Dióka születésénél írtam egy hosszút, és mire elküldtem volna, elszállt a netünk :( Azóta csak olvastam :oops:

Angel! Grétikém születése után 1760 gra fogyott vissza, innentől volt 2 hét a hazajövetel :) Ügyesek vagytok :)

Lois, Krisz, Nyulasz! Hú, hogy telik az idő... már a 3. trimeszter, nemsokára Ti is mesélitek a kakis történeteket :) Enyim kedvenc az, mikor a meleg miatt csak egy body volt rajtuk, Gergőt szoptattam, és közben megtalálta a rést a pajzson (peluson) és hallottam, amint plattyan a termék a parkettán... :) Még jó, hogy pont nem szőnyeg felett voltunk :)

Szó volt a katibababoltról. Mi onnan vettük a bútorokat (2 kiságy + komód), előtte párom persze tesztelte még a boltban (belecsimpaszkodott) és teljesen jó, stabil. 2 gondunk volt vele: az egyik kiságyból hiányzott egy lyuk összeszereléskor (kifúrtuk), illetve a komódnak a fiókjai között nem teljesen egyenlő a rés, tehát az alsó 2 között szélesebb pl. mint a felső kettő között, de azért nem olyan gáz. Én alapvetően elégedett vagyok. Ja és vettünk rá öntapadós faragott macifejet, na az nem tapad :)

Lois, vigyázz magadra :) engem is érdekelnek a beszerzett cuccok :) csini vagy :)

ööö... lejárt a szabadságom, folyt.köv.



Kép

 
 


, hát nem sok időt hagyott a főnökség neked. :lol: Most elbizonytalanodtam szőnyeg ügyben. Pedig már kinéztem egyet a praktiker-ben. :?

Lois, hát mit is mondjak. Várható volt, hogy nyílni fogsz, mert elég nagy már Zé. Most aztán muszáj lesz pihenned. Nem irigyellek. Maradt még sok minden a bevásárló listán?

Nyulasz, akkor most milyet vesztek?

skrisz72
 
 


Losi!
Pihizz sokat! Szorítok, hogy a 2 hét még meglegyen!
vovanda
 
 


folyt...

Friss kismamiknak üdv. :)
Ikreseknek annyi tanácsom lenne, hogy ha nem lesz segítségetek, tanuljatok meg mindent egy kézzel (is) csinálni :wink: nálunk adott egy nehezen altatható, sérves baba, szóval ő elég sokat van kézben, és közben csinálok tápszert, felhúzom a másiknak a zenélő forgó bigyót (közben elgondolkodom, mennyivel jobb lett volna távirányítósat venni :)), stb.

Amúgy jól vagyunk, de megint mennem kell, nem megy ez az alvásdolog... :(



Kép

 
 


Mó,
de örülök, hogy beugrottál :D
Fantasztikus, hogy már Te is anyuka vagy :lol:
Sok örömet Nektek a gyönyörű Babákban! :D
(Kaki-sztori :lol: :lol: :lol: )

Lois,
pihengesssssss!!!!!!!!! :D

Lona,
gratu az eredményekhez! :D Nagy pocak: ennek csak örülhetünk :wink:

Xandra,
szuper ötlet, hogy eladogatjátok a már fölös cuccokat! :P Most néztem csak meg az oldalt :roll: :P

Ma szabadnaaaaaaap! :lol: Most ébredtünk Lencsivel, megyek főzni :P
Ja: kitaláltam a babasarok szín - imázst: barack :P Főként ez lesz az alapszín, nameg minden, ami ezzel harmonizál :P

tillidian
 
 


mó írta:Ikreseknek annyi tanácsom lenne, hogy ha nem lesz segítségetek, tanuljatok meg mindent egy kézzel (is) csinálni :wink:

na, de ezt előre úgysem lehet gyakorolni :wink:
de egyébként ebbe 1 babás is beletanul, ha épp karonülőbb a gyereke.

(én palacsintát is sütöttem már 1 kézzel :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Most miért kellett palacsintát emlegetni? Most majd süthetek magamnak. :wink: :lol:

skrisz72
 
 


Na újra itt, de csak tőmondatokra vagyok alkalmas, mert holnap vizsgázom, a dokim elengedett, csak meg kellett ígérnem hogy
1.,No stressz
2., Felpócolt lábbal autókázom :shock:

Nyulasz!
Azért jó, hogy nem otthon derült ki, hogy a komód mindenre jó, csak pelenkázásra nem :)

Skrisz!
Anyósvétel=Királyság :lol: Még egy tétel ki van pipálva. Listámon akadnak még dolgok, pl. kórházas cuccok (melltartóbetét,valami alkalmas bugyi, talán hálós.) A táskám nagyjából egyben van, még köntös, papucs hiányzik, meg amiket csak az utolsó pillanatban rakok bele, töltő, papírok, ilyesmi. Itthon is elég sz@rul állok, még nem mostam ki semmi cuccát a kölöknek pl.
Én nem is igazán terveztem szőnyeget a gyerekszobába, eddig padlószőnyeg volt, most lett csak parketta. Max. valami rongyszőnyeg jöhet számításba.

Mó!
Jó rólatok olvasni, képek??? :roll:

Vanda, Till!
Köszi, ígérem igyekezni fogok megülni a hátsómon, .... vagyis feküdni :roll:

Szóval még rólam de már tényleg csak dióhéjban:
1., Nem lett választott szülésznőm, és most már úgy fest nem is lesz.
2., Nem törekszünk gátvédelemre
3., Epidurális érzéstelenítést fogok kapni, ha olyanok lesznek a körülmények

És a hinta:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.06.11 13:16-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:2., Felpócolt lábbal autókázom :shock:

ezt hogy gondolta???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Nemtom, gondolom feltételezte, hogy nem én fogok vezetni :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, no stressz, mi? Mert a vizsgázás és az autóvezetés nem stresszes.... :? Nekem sincs még melltartóm, bugyim. Sőt, össze sem vagyok pakolva. :oops: Babaruhákat sem mostam még ki. De még bútor sincs. Szóval én is szépen állok. :oops:

skrisz72
 
 


Ja, és a hinta tök klafa!

skrisz72
 
 


loislane írta:Orsi!
Nemtom, gondolom feltételezte, hogy nem én fogok vezetni :wink:

akkor sem értem :wink:
ha ülsz és felpolcolod a lábad azzal semmit nem érsz, ha fekszel, nem vagy bekötve...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


skrisz72 írta:Lois, no stressz, mi? Mert a vizsgázás és az autóvezetés nem stresszes.... :?

ez alkat kérdése is.
a vezetés ha az ember sokat vezet - Lois ahogy olvastam viszonylag többet -, akkor semmiféle stresszt nem okoz. A vizsgázás meg tényleg annyira személyfüggő. Van, aki görcsöl van, aki nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya, én mindkettőtől frászt kapok. :oops: Vezetni is utálok, meg vizsgázni is. Most, hogy befejeztem a porszívózást, rájöttem, hogy azt is utálom. :lol: Most jön a felmosás. Na megyek... :?

skrisz72
 
 


Orsi, Skrisz!
A vezetés nálam nem stresszforrás, inkább kikapcsol, ellazít, sokszor még a zenét is kilövöm, és csak elmélkedem :roll: (.... vagy telefonálok... :roll: )
De most nem én fogok vezetni, levisz a férjem, azt mondta most már nem mehetek egyedül, 250 km, 2 hete még lementem. Persze lefeküdni nem fogok tudni, de az ő kocsija nagy és kényelmes, majd valahogy csak el tudok helyezkedni kényelmesen, jól hátradőlve.
A vizsgázásról meg: Én már annyit vizsgáztam életemben, hogy nem igazán stresszelem túl... pici izgalom, ha valami húzósabb van, (ez most nem az), de csak egészséges mértékben :) Szerintem megszülni nem fogok közben :)

Skrisz!
Én is azt hittem tök ráérek még :wink:
Köszi a hintadicséretet, remélem klassz lesz, és nem tudom mennyire értelmezhető a képen, szóval le lehet venni a közepét az állványról, és akkor meg pihenőszék :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! :P

Teljesen boldog vagyok! :P Most telefonált a barátnőm, hogy megkapjuk a kislánya kétfunkciós babakocsiját, hordozóját és egy hófehér kiságyat :D Teljesen megkímélt állapotban! :D

(Sajna le kell mondjak a "minden új legyen" elvárásomról, ami Vackornál megadatott, de most igen csehül állunk, Apára rászállt az Apeh :oops: De túléljük, csak át kell értékelnem az elvárásaimat :oops: Így is jó lesz! :wink: )

Eddig olyan távolinak tűnt, hogy elkezdjük a babacuccokat gyűjtögetni, gondoltam, majd augusztustól :roll:
Vackorral 37 hetes voltam, mikor Anyukám rávett, hogy menjünk el vásárolni, eszembe sem jutott hamarabb :roll: De most, hogy így írogatjátok, hogy már mennyi mindent vettetek, elgondolkoztam, mi van, ha Lencsi nem marad bent 41 hétig? :roll: Nem vagyok már 27 éves :roll: :lol: )

tillidian
 
 


Till, szerintem nagyon kevés embernek adatik meg, hogy mindenből újat vegyen. Nekünk a cuccok 80%-a használt, és a maradék meg az én boldogságomra van, hogy újak. Meglátod, boldog leszel azokkal a dolgokkal is, amit ingyé kaptok.

skrisz72
 
 


Sziasztok lányok!

Életembe elösször írok ide és remélem még 9 hónapig kb ide tartozom! :lol:

Tilli drága de jó, hogy ennyi mindent kapsz biztos nagyon szép az a hófehér kiságy.
Én sem ragaszkodom az uj cuccokhoz bár még nem tudom ki lenne az a környezetembe aki tudna adni valamit. :roll:
Vannak dolgok amikhez azértragaszkodom, hogy én válaszam ki de ez is csak azért van, hogy az én izlésemet tükröze. :roll: :oops:
Azért én még erre nagyon ráérek!! :wink:

Skrisz szia itt vagyok! :wink: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Till!
Na ez szuper, az alap-, (és jó drága) dolgok már megvannak :)

Én megmondom őszintén használt cuccokat szinte nem is nézegettem, pár ruhácska van csak. Kapni kaptam ezt-azt barátoktól, azoknak nagyon örültem, de a cuccok 99%-át meg kellett vennem, mert ígéret több volt :? Biztos sokat spóroltam volna ha használtakat veszek , de inkább újra vadásztam, jó áron......... majd az jár jól, aki tőlem örököl :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Rani, üdv itt! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani: üdv itt! :D

A vezetés engem is nyugtat, vizsgázni viszont még babák nélkül sem vagyok hajlandó, annyira stresszel. Én szabályosan rosszul leszek.

Till: tök jó, hogy a nagyját megkapjátok! Sajna nekem senki sincs, akitől kaphatnék, meg újakat sem tudunk venni, pláne duplán. Bár 1 kiságyat ígértek, de nem nagyon bízom benne.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szia Rani! Ugye milyen jó itt lenni? Én nagyon örültem, mikor először ide írhattam. :lol:

Lois, ha bevállalnánk még egy babát, és fiú lesz, akkor számítok rád!!! Kíméld a cuccokat! :wink:

skrisz72
 
 


Kiporszívóztam, felmostam. Most fáj a hasam. :( Laci mondta, hogy ne merjek most már egyedül füvet nyírni, meg hasonlók. De olyan nehezemre esik tudomásul venni, hogy tényleg nem bírom már olyan jól a házimunkákat. Felmosás közben is majdnem elbőgtem magam, mert dühös voltam, hogy már megint hulla fáradt vagyok. Egy igazi idióta vagyok. :oops:

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: