Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket Bendi nevében is :-D

Boni: még szoptatsz? :roll:

Anna: szerintem volt pé-d, 1-2 nap múlva kapsz is vonalat :-)

Kata: sikerült bejelentkezned 4d-re?

Stephie: nekem állítom, kb. olyan félidőtől nem feszül, és kisebb is lett a mellem :shock:

Robcsi: hú, én teljesen máshogy tudtam ezt a GYED-dolgot :-D így azért jobban hangzik :-) szóval a Te csajaid is szégyenlősek voltak 4d-n :lol:

Most jöttem meg a védőnőtől. Egyrészt tök jól esett a séta, állítom többet keményedik a pocim, ha itthon vagyok egész nap és fekszem.
Másrészt cukor és keton van a vizeletemben :roll: csütörtökön úgyis cukorterhelésre megyek, majd kiderül, mi a pálya.
Bendegúz megcsapolta a vastartalékaimat, úgyhogy esélyes vagyok vaspótlásra. Ja, és az elmúlt 4 hétben nem változott a súlyom :roll: Ennyi dióhéjban :-)

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Anna! Egyetértek Szezsóval PÉ ügyben.

Szezsókám! Itt a meggyszezon! Én azzal tettem helyre a vasamat anno.

Kép
zölddisznó
 
 


Szezso, holnap megyek 4d-re fél négykor! Nekem is rossz lett a vérképem, de a cukrom tökéletes. Viszont elkezdett püffedni a a lábam. :?
Cukor a vizeletben nem hangzik valami jól.

Boni??

Kép
kata05
 
 

 
 

Coca: védőnő is a meggyet mondta :-) meg a többi piros bogyós gyümölcsöt...

Kata: holnap várunk képekkel :-) eddig úgysem sokat láthattuk Lőrinc babát, kíváncsi vagyok rá :-)
Lábadat polcold fel, amikor csak tudod, igyál sok folyadékot!
Én is remélem, hogy ennek ellenére jó lesz a vércukor eredményem :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Katám igyál grapefruitlevet napi kétszer 2 dl .az jó a vizesedés ellen!

juj de várom a holnapot!

:lol:

Szezsó persze még cicizik ZSigi és tudom hogy befolyásolja a ciklust nem is foglalkoztam volna vele ha az én édes kedves szervezetem nem küld idióta jeleket!

:lol: :lol: :lol: amik jelzem azóta is tartanak... no mindegy marad az édes próbálkozás :lol:
Vendég
 


Kata
akkor most jöhet a sószegény étrend. Mi nem volt jó a vérképpel? várjuk a fotót :D

Szezso
drukk, hogy renben legyen a cukor. A meggy az fincsi :P

Boni
emlékszem, az én szervezetem is sok terhestünetet tudott produkálni. Dokkerhez mikor mész?

Ma voltunk Mátéval dokinál, szegénykémnek megszúrták a sarkát :cry: anyagcsere vizsgálatot kell ismételni, mert a kórházban még nem evett rendesen. Sajna van szájpenésze, megnézettem mert gyanús volt :cry: :? tapasztalat? volt valakinél?

Kép
gaby25
 
 


Gabi! Mit írtak fel gonosz-penészre?

Kép
zölddisznó
 
 


coca
borax-glicerin, popsiját canestennel kenem, mert ott hétfő óta pirosabb, az lett gyanús. Múltkor a védőnő nézte a száját, de akkor csaka tejcsit látta, most a doki spatulával jobban bekukkantott.

Kép
gaby25
 
 


Tesóm is azt javasolná. Gézlapra cseppentve kell letörölni óvatosan a fehér részt, és fontos, hogy minden területet tiszta résszel, nem ugyanazzal törölgetni, hanem csak egy mozdulattal, aztán kuka, jöhet a másik gézlap. Gyakran 1-2 hét, mire teljesen elmúlik. Ja, és a cicidet is szopi előtt!!

Kép
zölddisznó
 
 


Gaby, én alapjáraton nem teszek csak nagyon minimális sót mindenbe. De van amit nem is sózok. Ja és csak az egyik lábam püffed. :roll:

Kép
kata05
 
 


Katám szépséges Lócikukucska napot! :lol: és IDD A GRAPEFRUITOT! :wink: ugye Zsuzsi "jól" van?
Vendég
 


na itt a csodás görbém...Kép :roll: :twisted: csak emiatt reménykedtem...

mensi még sehol... de ilyen magas hő mellet lett volna most PÉ?
Vendég
 


Boni, köszi! :D Már várom! Mától iszom a grapefruitot, mert reggel is püffedt volt a lábam igaz egész éjszaka marha meleg volt. (kiváncsi vagyok mit fog a doki mondani a jövőhéten). A vérnyomim reggel 117 volt.
Zsuzsi jól van csak nagyon leköti Marci őt, illetve felújítás van náluk is. És nem utolsó sorban júli 9.-e hetében megszületik Bende baba, addig meg csak egy nagyon szűk hónap van. De szerintem fog jelentkezni amint lesz egy pici ideje.
Mensi?

Szilcsi, gratula a szopi elhagyásához! Tesóprojekt nem indul?

Gaby, szegény Máté baba.

Kép
kata05
 
 


mellesleg már nem reménykedek ám, mert ki kellett volna mutatni tesztnek.....türelmesen várom piroskát! :lol:
Vendég
 


Boni, menj el egy uh-ra szerintem! Itt lehet baba!

Kép
kata05
 
 


Katám igyad is! hugom is issza.. Nekem használt.. bár sokan Snufiéknál láthatták a gyönyörű dagadt lábaimat! :lol: jaj de jól is éreztük magunkat :cry:
Vendég
 


Neked mikortól dagadt?

Kép
kata05
 
 


de Katám akkor teszt miért negatív? :roll: ZSigit a 11.Dpon kimutatta ha hozzáadom a nyert 3 napot akkor 14.napon mondjuk akkor is olyan halványan, hogy azt a tesztet el sem tudtam tenni...
Vendég
 


nekem szerintem már elég ha,mar elkezdte talán ennyi lehetetm mint te mer tamikor a kórházba kerültem akkor is már néha bedagadt a lábam és az a 28.héten volt a végén már doki is mondta hogy hu b...+
Vendég
 


Boni
én a 41. napra gondolnám a pét :roll: biztos ami biztos, megnézetheted magad :roll: :wink: jaja, emléksezm a püffed lábadra, nem volt semmi, hálistenek nekem nem dagadt fel így, de neked biztos a nyári meleg is bejátszott

Kép
gaby25
 
 


képzeljétek, nekem meg a fogyásnál jelentek meg csíkok a hasam alján :( nem vészes, de nagy pocinál nem jött, azt hiottem megúsztam :lol: combomon is jött, mondjuk a fenekemnél már terhesen is láttam

én is vizesedtem kicsit, de nekem pl. az ujjaim zsibadtak, kicsit be is dagadtam, de nem anyira látványosan

Kép
gaby25
 
 


GAby olívaolajjal kend!

kismamák ti is! :wink:
Vendég
 


hello!

Továbbra is szurkolok neked Boni! Nekem megjött a múlt hónapban és azóta teljesen rendszeres a ciklusom pont mint régen 24 napos! Hogy én hogy utálom!

Képzeljétek találtam egy levelet jó régről még coca írta és megnéztem kivel mi van azóta (ráérek :lol: )
Purc ismét kismama 26 hetes terhes!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Röff!

Kata! Vízre még: petrezselyem, zeller, cseresznye,

Klari! Mit írtam?
Kérünk Matyiról képet! Mászik? Kúszik? Ül? Csajozik?

Boni! Hááááát, fene tudja. Jók a tesztjeid? Nem régiek...ilyesmi?
A héten ne gyertek, lebetegedtem. :( Nem vészes, csak nehogy fertőzzek.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi csak jók .egyik DM- es, egyik gyógyszertári.. utóbbira azt írták, hogy be ágyi után 3 nappal kimutatja.a legolcsóbbat vettem.... , igaz egyik sem szuper érzékeny volt..

ma elmentem gyógyszertárba vettem Clear Bluet ha ma sem jön meg reggel megcsinálom

kb 4 óránként pisilek éjszaka és ugye 2 óránként iszok szopi után vizet ? de nem bírom 4 óránál tovább, pisilnem kell mert nem tudok visszaaludni :oops: de ez nem befolyásolja annyira nem?
Vendég
 


Hááát, fene tudja.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Boni: ez tök jó görbe :-) kicsit késői pé, de volt, utána meg szép magas a hőd :-D még le van kicsit lassulva a hormonrendszered, de amúgy nagy bajok nem lehetnek...Én is arra tenném a pé-t különben, amire a ferti...ha negatív a teszted holnap, akkor szerintem 1-2 héten belül kéne menned dokihoz mindenképp...

Kata: várunk a képekkel :-)

Én túlestem a cukorterhelésen. Nem volt vészes. Nálunk úgy műxik, hogy ha nem jók az eredmények, kapok értesítést, hogy menjek vissza. Ha jó az eredmény, akkor nem küldenek semmit.
Utána elmentem turizni, és lőttem Bendinek 1 kertészfarmert, 2 gatyót, 3 ujjatlan bodyt, 10 db rövidujjú bodyt, 3 db hosszúujjú bodyt, 4 rugit 3500-ért. :-D most örülök magamnak :-D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó! Üdv a túrók táborában!

Kép
zölddisznó
 
 


Szezso akkor nálatok eszméletlen olcsó turi van! Itt mindent darabra adnak kb. 350 egy kombidressz, kertészfarmer meg 950 úgyhogy én még mindig a vateráról vásárolok.

Képzeljétek tesókám kijelentette, hogy neki semmi nem kell Mátyásról majd vesz újat mindenből :shock: Normális? Mondjuk fiú és oroszlán :lol: Na mindegy az asszonykájával beszéltem minden kell nekik :lol:

Coca: lista a régi hőmérősökről címmel, telcsivel, névvel :wink: Mátyás két napja kezdett kúszni és valszeg van egy fog kezdeménye. Enni napjában anyatejen kívül kétszer kap valami mást, mindenevő :lol: Turmixolva bármit megeszik leves, pöri, gyümi stb. Viszont pont ma megpróbáltam ültetni és úgy maradt még sose próbáltam!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kép Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara akkor tudom én mire számítsak később? :wink:
megzabbantom Matyit!

Purcit irtam múltkor én is.. kislánya lesz!


Zöldi jobbulást drága!

Szezsó étettem dr.nő :lol: jót túrtá! nálunk is zalában 50Ftosak a Dineys bodyk!

jáj nemsoká lesz képünk Lóciról!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Megjöttünk. Minden rendben 1080 gramm a picinyünk.27+2 a kora

Kép

Kép
kata05
 
 


Katám imádom! és lehet hogy hülye vagyok de Lóci is olyan Marcis :oops: :lol: hogy megfogom dögönyözni vazze! meg Bendét is,

meg majd Bendegúzt is és Szász Juniort is! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EXTRAHIPERMEGADRUKKOK MENNEK BABIMNAK ÉS PUSZINAK!!!!!!

és persze SUrmoinak, meg sznanna-nak meg ANcsának meg Sonjusnka meg MINDEnKINEK!!!
Vendég
 


Kata: nagyon ééééédes :lol: olyan kis békés, nyugodt az arca :-)

Bendegúznak beígértem egy dögönyözést Boni nénitől :-)

Coca: nem szoktam bírni a turit, de aztán rájöttem, hogy ami nekem kell, az alul van :lol:

Klara: a darabos turi nálunk is hasonló árban van, sőt! Ahol ma voltam, az szerencsére kilós 8)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

tesztem negatív, így baba kizárva! aggódni majd csak akkor kezdek, ha szoptatás abbahagyása után 1 évig nem jelentkezik be tesó :lol:
Tehát jövő augusztusig kap időt tesóbaba kb.
:lol: :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni: de kár, olyan jó lett volna pedig :-)

Most néztem a híradóban, hogy a köztársasági elnök visszadobta a családtámogatási rendszer változásáról szóló törvényt :roll:

Szép napot Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso én ezt már megszoktam tőle:wink:

Boni sajnálom!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


asszem kipakolok Kép

homokozni nem is olyan rossz... Kép Kép

csirkecsontot ropogtatok... Kép Kép
Vendég
 


Boni,
sajnálom hogy megint nega lett :( drukk a kistesóhoz ++++++++ nagyon szépen homozik már Zsigi :D én manóm még csak feskzik, de azt tökéletesen csinálja :lol:
Kép

Kép
gaby25
 
 


gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű
Vendég
 


Szegény Zsigi látom nincs mit ennie :lol: A rámolós a legjobb remélem még nem szedte szét teljesen a lakást :lol:

Gaby Máté baba napról-napra szebb! És mond csak stresszelsz? Én az elsővel soha nem stresszeltem a másodikkal sem, most a harmadik kicsit megszenvedte az idegeimet, de szerencsére már ez is elmúlt :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Hú de szép ez a Máté pasi is!

Kép
zölddisznó
 
 


Klarissza
nem stresszelek, egyelőre nem vagyok para mami :wink: egyszer volt sírógörcs a szopi miattt, de azóta minden rendben :)

Coca
na mi van, lehet mégis elcsavarja Hanna fejét? :lol: vagy a mamiét :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Szépek a gyerekek! :-)

Voltam ma dokinál, méhszáj 3000-es a keményedések ellenére. :-D
Vett le streptococcushoz kenetet, írt fel vasat. Mostantól 2 hetente lesz jelenésem. :-) Bendegúz már 1100 gramm körül van. :-)

További jó hétvégét!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ismeretlenül betoppanok, de hátha tudtok segíteni. Szerdán volt a Punkcióm, de sajnos csak két tüszőt sikerült leszívni, a többi az utolsó percben elovulált. Hogy az se vesszen kárba, inszeminációt is csináltak gyorsan szerdán, de szombaton visszaültettek egy embriót.
A kérdésem az lenne, hogy a szerdán kapott progeszteron szuri (4 ampulla) mikorra tisztul ki a szervezetből, és a tesztelés szempontjából melyik nekem a domináns nap? Az ET, vagy az Inszem?

10-es erősségű tesztjeim vannak, és ma még halványan megvan a 2. csík. Tuti az még a Progeszteron.

Előre is köszi.
renci75
 
 


Szezsó éljen!

Renci a Várandósság Kaális topikban a csajok többet tudnak segíteni :wink:

Drukkolok a pozitív tesztért!
Vendég
 


Boniko, köszönöm, de én csak a Szülészeteknél találtam a Kaális Párok Fórumát. Erre gondoltál?
renci75
 
 


Szezso, Bendi egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boni, éhezteted Zsigit???? Köszi a hiányolást!!!!

Gaby, Máté is nagyon szép!!!!

kispiskóta
 
 


sziasztok, hát nekünk rossz volt az éjjel. Másfél két óránként ébredt, fájt a pocija, pukizott aztán cicizett és alvás újra. Viszont mivel alig aludtam, ma kevesebb a tejcsim :? jobb ciciből eddig megevett 80-100-at, most meg utolsó két evésnél két ciciből evett 50-60 at :( aztán még fejtem egy kicsit a két szopi után, és azt az 50 ml-t is odaadtam most, de következő etetésnél már nem tudok több tejcsit adni mint ami cicben marad.

Jól gondolom, hogy az alvás mennyisége befolyásolja? Mivel azt olvastam éjjel termelődik a legtöbb tej, mert a prolaktin akkor emelkedik.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Gaby! Nyugi, etesd akkor 2 ciciből, én 2 hónapos kora óta 2-ből etetem (és még mindig) :wink: !
Igyál alkoholmentes sört (van ízesített is - tesco - ha nem szereted a sör ízt), próbáld ki a homeós bogyókat, teákat! Hidd el segít, ha más nem pszichésen! :wink: Próbálj pihenni napközben is!

Estére eleve kevesebb a tejcsi, de laktatóbb! És csak akkor mérd az evéseket, ha megnyugtat! (Utólag már okosan mondom!) :oops:

Megnéztem, hogy én MÁTÉM ennyi idősen 50-80-akat evett 3 óránként! (igaz 1 kg-val kevesebbek voltunk) A súlyához mérten kiszámoltad, hogy mennyit eszik átlagban? Ha már a méréseknél tartunk!
Kért volna még ciciből, vagy nem bánta, hogy ennyi? A pótlást ne számítsd, mert azért nem kellett küzdeni, tehát még szép, hogy kérte!

Sajnálom a rossz éjszakát, de boldog 1 hót :!: :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?