Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 13:29-kor.
Vendég
 


Budabo küldtem egy kis hűvös levegőt... remélem megérkezett... :D :D :D

Stelly hát ez nagyon szuper!!! De nem kiabálom el én sem :D :D :D már csak 2 nap és nem leszel egyedül Adrival... gondolom nem egyszerű Tomi nélkül...

Kaandi minitali miatt irigy irigy irigy.... :? :( fürdőrucit? :D :D :D mindjárt szakad az eső....

Nicko örülök, hogy jobban vagy! Szedtél rá valamit? :roll:

Zsu83 nagyon örülök, hogy megúsztad eddig gyógyszer nélkül és, hogy javulsz... :D :D :D

Nilabali :oops: :D :D :D zavarba hozol :D :D :D gyógypuszi az oltásra!

Zetibebi köszi, élőben még szebb :D kíváncsian várom, hogy beválik-e az együtt alvás Olival... de mi van ha igen? Akkor apát száműzöd az ágyból :D :D :D

Zümis én benne vagyok a taliban! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zümis, júl.1, Margitsziget, és perszehogy, minden topiklakó meg van hívva :D
Millye, Adri puszil, és üzeni, hogy nagyon furi valamit adott neki anya kanálból (nagyon fancsali képet vágott a homeósra)
Gyereknapkor kaptunk a Bricoban buborékfújót, az előbb fújtam neki belőle a kertben, állati édi volt!!!! Csodálva leste a sok színes repkedő buborékot! :)
na megyek lassan fürdetni...

KépKép

KépKép
stelly
 
 

 
 

Nilabali, Bazsinak sok-sok gyógypuszit küldünk!

Marcinak nagyon Boldog Hófordulót! :lol:

Millye, hát akinek ilyen jó doktornénije van mint nekem! :wink: :lol:
Milyen napotok volt ma? Ma Bencus egész jól elvolt, délután még volt egy nagyalvás is! :)

Mindjárt itt a vihar!
zsu83
 
 


Millye!ok !amint megtudom a pontos időt írok....rem időben elolvasod...vagy a tel számom fent van a közösben.

stelly!Köszike....a lányomat is topiklakónak nevezem ki ,hogy jöhessen :lol: :lol:

Zsu!innen ment a vihar...csak a hangja volt nagy....alig esett.
:wink:

A vihar meghozta a nyugalmat.... :roll: nem tudom mi lesz velünk 40 fok körül....Muki ezt az időt sem bírja....napi több pancsi...sőőőt teázunk is tegnap óta.... :oops: Lányom nagy örömére....tömné állandóan....szegény mit ki nem bír!!

Kép
zümis
 
 


Stelly a buborékfújás állati jó!!! Nagyon klassz fényképeket lehet csinálni... nem csináltál? Remélem hamar lemegy a duzzanat!

Zsu83 :oops: zavarba hozol :D :D :D nálunk jól telik a nap bár a fiam ma egész nap levárná, hogy vele játsszak... mondanom sem kell, hogy annyi munkám volt (szerencsére kész van az összes munka)... :evil: a főnököm tett róla, hogy ne unatkozzak... :evil: mert szerinte nagyon kipihent vagyok és ez csak üdülés itthon és csak babázok (mondtam, hogy fél napig nem bírná)... no comment... :? :roll: szerintem meg hullafáradt vagyok... a másik, hogy ma ötször kakilt be... persze mind az ötször kifolyt... úgyhogy ruhacsere :? na befejezem a panaszáradatot...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zümis gépközelben leszek. :D :D :D Anyukád jön a barátnőjéhez? Tök szupi! Remélem jó idő lesz! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsunak jobbulást!

Én is sajnálom Zétikét! :( Egyébként Vera ha ez megnyugtat,
én sem fogok soha eljutni talira. :D :cry:

Olyan édesek ezek a babókák! :D


Nekem egész nap görcsöl a hasam, meg is jött, olyan szokásosan. :D Ennek örülni kell, ugye? :lol:

Kép


Kép
gjéti
 
 


Zetibebi Olvastad az álomba ringatót? Felteszem a közösbe... olvass bele... :wink: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye!okés!
Neeem..... én megyek a bnőm anyukájához (viszek neki vakond üző növényt).....amit írtál az kivitelezhetetlen!!!
Én meg azt remélem ,hogy Muki rendes lesz!!

Kép
zümis
 
 


vera: igen, én is sokszor érzem h csak ugy vagyok. én is a világ végén lakok magyarországon. pont otthon leszek amikor van a tali de ennyi km-ert egy nap mandarinnal egyedül nem merek beválalni. amit még akartam. nem probálsz meg hozzátáplálni? attol a cicit még megkapná csak adsz még neki utána.

nilabali: biztos kicsit azért megviseli az oltás

julcsi: nagyon boldog 4 hot akis marcinak.

panna: ezek a szemek,csak ugy epekednek a majd a fiuk

hugic: tényleg igy volt, most jot nevettem. probáld ki, nekünk még soha nem volt olyan.... nem tudom minek hivják.

millye: nem szedtem semmit be, mert nem volt. csak teát ittam.

Kép
Kép
nicko
 
 


Stelly:Megnyugodtam...de azért kicsit sokkalom hogy mekkorák vagyunk...amúgy nem vagyok sértődős..csak hülyülök

Julcsi:
Köszike..megnéztem nagyon szuper!
Én is megpróbálkozom majd vele...mármint a videóval...

Nilabali:
Köszi a kérdésed...13:50től ültünk a dokinál...sajna mütött igy kicsit várni kellet...de a lényeg ami velem történt kaptam kb 15percet hogy eldöntsem vagy hazamegyek úgy ahogy jöttem :cry: vagy kihúzza vagy idegkezeli....hát mi a legútolsót választottuk.Kaptam injekciót (és hála istenek szoptathatok is)és neki is állt,elkezdte az idegkezelést,most gyógytömés van benne,Juli 2-án vissza kell menni és folytatja.Eddig nem fáj,azt mondta lehet hogy fog,mivel meg lett bolygatva
Tali:
Hát rákellet jönnöm mi nem leszünk ott a talin...hisz 2-án fogdoki,sőt 11-én Petra oltása...igy ha haza is megyünk csak 11-e után...
Gyerkőcök édesek...
Ladmon nagyon csinik vagytok..nagyon szupi a hajad.Kis lurkó édes...kis sellő...
Vizbe is bevitéttek?Tetszett neki?Csak azért kérdem mert nem mindenki viszi be...

Petra olyan édes volt ma..szinte egész nap úton voltunk mert a fogorvos 60kmre van tőlünk..és olyan édes volt a hangját nem is lehetett hallani,aludt és játszott.A rendelőbe se ilyet meg,se a vonaton..Olyan jó hogy bármerre eltudok vele menni.

Hajhullás...hát az nálunk is örjítő ,de apa nálunk se engedi a hajamat levágni...főleg hogy egyszer a hátközépig érősből vágattam egy "kicsit"fülig érősre...na azóta nem engedi....de ha nagyon töredezet a hajatok próbáljátok ki a kókuszolaj pakolást....hajmosás előtt kenjétek be vele...nagyon jó rá..igaz úgy a legjobb ha az eltöredezett hajból vágtok is és úgy alkalmazzátok a pakolást.
Nickó ha van kedved dumcsizni csak jelentkezz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.06.10 19:21-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zümis remek! Mehetünk cukiba is ha gondolod... :D :D :D

Nicko akkor jó az immunrendszered! :wink: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye!mehetünk nekem úgyis min1 mert nincsenek vonalak amikre vigyázni kell :lol: :lol:

Kép
zümis
 
 


Zümis akkor írj majd, hogy mikor jössz :wink: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nilababa: nekünk Milupa van

panna: nagyon édes a répával :lol:

babanyul: azért én irigykedek,még ha csak a lábad
lógatod is bele 8)

millye: ténleg ideért egy icipici esővel, de nálunk még
mindig 28 fok van fenn, de már négy irányból nyitva az
ablak - szunyoghálót szereltünk ma -. Ma takarítottam,
vasaltam, mostam, holnap sztrájk. Pihizzzzzzzz!

stelly: ügyik vagytok, azért én örülök hogy apa nem
megy el több napra, elég amikor éjszaka nincs itthon.

gjéti: miért nem jutsz el a talira??? messze laksz?

nicko:ha itthon leszel hol leszel? ne haragudj de nem
emlékszem merre laksz itthon :oops:

zümis,millye: cuki?? szépen vagyun :wink:

Kép
budabo
 
 


Budabo remélem lehűl a lakásotok... én előbb voltam az emeleten a lányomnál... hát meleg van fent, de jó volt ez a csepp eső mert már kellemesebb... :D az az igazság, hogy megirigyelve a minitalit mi is talizunk Zümissel... ha gondolod és van kedved csatlakozhatnál.... :wink: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo látom azért ma sem bírtál magaddal.. tegnap 5 fogásos kaját csináltál ma takarítottál meg miegymás... és nekem írod, hogy pihenjek.... :?: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Helló Csajok!

Vagyok én is, Manóka már alszik, Apa meg elment sörözni :)

Nagyon jó volt ma találkozni Julcsival és Bogyesszal, élőben is egy csudi édes zsivány kispasi, és hihetetlenül hosszú és nyurga fiúcska. Julcsi pedig szokás szerint nagyon kedves volt :D Julcsi majd remélem tesz fel egy-két képet a Marcikról, kár hogy Hugic Marcikája nem volt ott :wink:

Zsuzsi: további jó finnországozást!!! Aztán várunk a képekkel!

Ladmon: cuki nagyon Esztike a strandolós cuccban!!! :)

ZVera: drukkolok nagyon Zétinek!!! +++++++++++

Zsancy: nagyon édes husi Petrácska, jó az a mérési módszer :?

Amy: merre jársz???

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Panna: nagyon elégedett Hannácska :) Nagyon jó a kép!!

Zümis: persze, hogy várunk titeket is a talira!!

Na megyek, addig kell aludni, amíg törpi nem ébred! :)

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


zsufi: mini talitok :lol:
Amy a kutyusát gyászolja és írta, hogy nem fog jönni egy darabig, de már ténleg régen volt. :cry:
millye: nem vagy közel, pedig a cuki vonzó, 12-2-ig még belefér, bár lesz két nap hogy bűnözni fogok. Ma csomót apa fügézett hogy tudjam csinálni a dolgom, meg pihiszékben volt amíg szereltünk és most este megszeretgettem,megöleltem,és olyan édesen hozzám bújt, mondtam is neki hogy holnap nem csinálok semmit, csak ő lesz. 8)

Kép
budabo
 
 


Hát igen Budabo, Baranya megyében lakok... :?

Kép


Kép
gjéti
 
 


Kaandi: privit megkaptam, vettem, akkor holnap, már nagyon várom. Én fürdőrucit nem viszek, ha bemennék a medencétekbe, kijönne a víz, mert nem férne el tőlem :lol:
Magdi: Tóth Hugi, ez aranyos :D
Julcsi: boldog hófordulót nektek!
Stelly: privit megkaptad? Adrinak gyógysimi a combikájára! Kitartás, mindjárt itt a péntek!
A babák nagyon édesek, Ladmon jó a hajad!
Zsu: örülök, h alakulsz!
Millye: főnök :twisted: , jó talizást nektek is holnap!
kreiszi
 
 


Hajvágás / hajhullás: aki csak a hajhullás miatt szeretné levágatni a haját, h hátha akkor majd nem hullik, ne tegye. Én levágattam és nekem akkor kezdett el hullani :( addig semmi baja nem vót. Biztos megsértődött, h megváltam tőle. Nem is jártam jól, mert épp akkora h Mancúrkám erősen belekapaszkodik :roll: A f azonja viszont sztem baromi jó lett, szal alapból tetszene, de így??? :?

Zsufi: hát most kimaradtunk a Marcitaliból, remélem legközelebb esetleg lesz rá lehetőségünk. Végül is Julcsi nem lakik túl messze, csak én nagyon félek a tömegközlekedéstől :( De most már hamarosan meg kell látogatnom a fővárost, mert az üdülési csekket csak személyesen lehet átvenni. Addig gyakorolni kellene a kenguruzást.

Álomba ringató - végül nem vettem meg, nem volt olcsó és ezért beleolvastam a neten és rájöttem, h ez a könyv sem tesz csodákat. Habár leírja, h más, mint a suttogó és micsoda csodás szuper módszerek, én nem látok különbséget. Minden tanácsra, amit sikerült elolvasnom, találtam vmi cáfolatot (pl. adjon neki cumit - nem fogadja el stb.). Nekem sajna nem jött be :( Asszem Ladmonnak lesz igaza: amint egy baba megtalál vmit ami megnyugtatja, onnan egyenes út vezet az alváshoz és ez a Dr. Spock könyben is benne volt, sőőőt! Ők azt is írják, h azért sem jó, ha szülő nyugtatja a gyereket, mert így nem fejlődik ki benne az önmegnyugtatás képessége, ami nagyon fontos később is.
(hát nem lett rövid a véleményem :oops: bocs) Persze, ettől másnak még beválhat!!!

Nálunk vihar nem volt, csak kb. 100 csepp eső. Csináltam egy kis kereszthuzatot fönt és amíg elaludt jó is volt, 22 fok. Gondoltam tökéletes, erre ránézek most a babőrre, és 25 fokot mutat :shock: Megkértem apáját menjen föl és takarja ki :roll:

Ladmon - vízbe is mentetek Eszterrel? Élvezte a strandolást?

Buborék - én is épp vmelyik nap gondoltam, h kéne venni és fújni, biztos élvezné.

Stelly - ügyesek vagytok. Én eléggé félnék ilyen sok naptól egyedül.

Na menek... dógozni köll :cry: annyira unom már, h minden este neki kell esnem. De ma csak az extra sürgőset csinálom meg, nem bírok minden éjszaka dolgozni :(

KépKép
hugic
 
 


kreiszi: akkor legalább a lábad lógasd és csináljátok fényképet had irigykedjem nagyon-nagyon-nagyon!!!!!!!!!!!

gjéti: akkor ténleg :cry: Pécsre már évek óta szeretnék eljutni, nagyon szép város lehet, és azon a részen amúgy sem nagyon jártunk még.

Kép
budabo
 
 


Bogi: Pécs sztem szép város, az elmúlt években elég sok időt töltöttem ott, és fogok is szeptembertől. Szeretem.

Mennem kéne aludni, mert hulla vagyok. csatlakoznék a klubba Julcsihoz, Zverához (4 órát aludtam, azt sem egyhuzamban), csak tudnám a gyerekemnek honnan van energiája? (igaz azért ő napközben aludt, de én marha akkor háztartást vezettem, ahelyett, h én is aludtam volna :? ). Apa meg még dolgozik a gépénél, qrva jó, holnap szabin van ezért most kell csinálja...., na mindegy. Panaszt befejeztem, jó éjt!
kreiszi
 
 


BOLDOG hófordulót Marcikabogyesznek!!!!

na jól van, egyébként nekem sincs nagyon fürdőruhám ami rám jönne, ami meg rám jön az meg nagyon gázzzzzzzzz, a jót meg nem akarom kinyújtani.... :cry: :cry: értettem ,akkor csak lábat lógatunk és csinálunk fotót Bogi kedvéért!!! Jó BOgi?! :lol:

LAdmon, baromi jó a hajad, csináltass már egy közelebbit is!! :lol:

Lányok várlak Benneteket szerettel, lehet, h lesz egy kis meglepi is, majd kiderül milyen éjszakám volt :lol:
Mert mostanság 3-4-5 napja piszok szarul alszik éjjel, ma meg nyűgi volt napközben, remélem holnap ok lesz a gyerek! :roll:

Kicsit kénytelen leszek összepakolni a lakásban, nehogy eltévedjetek! :shock:

Panna: de édike Hannababa, csak répafőzi volt? nem,hülye vagyok,mert krumpli mindig kell bele, az a sűrítő! :?

Julcsi nekem sem sikerült megnézni a videót, le kellene tölteni hozzá még valamit, aztán volt még egynéhány keresztkérdés, na majd holnap! 8)

Elif??? Mire írsz, már alszom. Addig nem szeretnék dolgozni... :D

Kép
kaandi
 
 


Köszönjük a köszöntéseket, édesek vagytok! :)

Nos szóval, holnap a minitali képek is fent lesznek, de most Apa birtokolja a gépet...

Nila:
A férjem azt mondta, hogy azért nem tudjátok megnézni a videót, mert valami bővítmény nincs meg a gépeteken, nagyon sajnálom! :( Lehet, hogy más is így járt már, jajaj. :(

Hugic: Te szuper vagy!!! Ennyi meló, Macurka és még háztartás is! Minden elismerésem! (Neked is Millye, Kaandi Andus és Monic!)

Millye: Photo story 3 for windows-sal csináltuk.

Hanna répásan is gyönyörű, kis Drága! Mikor jöttök haza, Pandus?

Zsancy: Ha jöttök, lehetne egy minitali azért. :wink:

Minitali: Nyitott lesz majd valaki egy uszis minitalira? Itt mellettünk Dagály, szupi kis fürdő, persze kövér vagyok én is, de attól nem lehet, hogy egész nyáron ne fürödk. Amíg egyikünk füik, többiek vigyázhatnak a babájára. :?:

Zsu: Ügyes vagy, hogy így vigyázol magadra, és javulsz. :)

Stelly: Direkt van a mosoly annál a résznél, az én Uram egy alapos ember, aki miden részletre figyel. :wink: Mikor megcsináltam a videó, felhívta a figyelmemet, hogy kellene egy csere, ide vigyorgós kép kell. :D

Zéti Gondolok rád, hátha ez beválik. Én lehet, hogy ma éjjel teáztatok... Háromszor nem szeretnék szoptatni... :oops: :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zümis, nálunk se volt olyan vészes a vihar, zuhogott egy kicsit, meg fújt a szél!

Millye, nem tudom mit képzel magáról a főnököd, ennyi munkát rádzúdít! :twisted: Azt hiszem nem ártana megint beszélni a fejével! Felháborítónak tartom, hogy így kihasznál egy kisbabás anyukát! :twisted:

Zsancy, meg a sok-sok ++++++++++++++ a fogadra! :wink:

Kreiszi, remélem ma éjszaka ki tudod pihenni magad!
zsu83
 
 


Julcsi - aranyos vagy köszönöm, csak igyexem. Bocs ha túl sokat panaszkodom a meló miatt :(
Néha lelkifurdim van, ha nem tudok annyit törődni Mancúrkámmal, amennyit szeretnék. Ilyenkor mindig megfogadom, h deigenisvárhataporszívózás. De fél órával később már újra azon tépelődöm, h tudnék mégis felporszívózni :( nyavalyás tisztaságmánia :wink: aszittem most levetkőzöm, de már látom h nem fogom.

Egy mai képpel szeretnék mindenkinek ébredésmentes szép álmokat kívánni:

Kép
mamiiii, hagyd már azt a fényképezőgépet :)

KépKép
hugic
 
 


vmi gond lehet a szerverrel, mert nem tudok belépni a benti gépembe. így nagy -nagy bánatomra nem tudok dolgozni.
jippijippiéééjjjjjáááá legálisan mehet bubukálni :lol:

KépKép
hugic
 
 


Kaandi: megyünk persze, egyértelmű. Mivel ennyire délkörül lesz megkértem Gabit, hogy kapjon fel minket odamenet, így együtt érkezünk majd elvileg. Legalább nyerünk egy kis előnyt Szoninál :P .

Most tudtam csak jönni olvasgatni, mert apóca sokáig karatéjozott... :( Ráadásul Efe is extranyűgös lett estére, de védelmében szóljon, hogy napközben viszont tündérmaci volt. Ééééés ma én is kaptam végre igazi nevetést, egymás után sokszor, csak azt kellett ismételgetni neki : "büfi" :? :shock: :lol: Jól kifárasztotta magát, mindig, mindenhol forgolódni próbált egész nap, sikerült is neki (szerintem véletlenül) egyszer hasról hátra fordulni. De ő főleg az ellenkező forgáson izmozik... Sétáltunk is, ügyeket intéztünk, szomszédoltunk...

A videók egyszerűen fantasztikusan, gyönyörűek ezek a lányok Füge és Szoni, imádnivalóak. Hogy Füge mennyire ügyes, apával együtt itt ámultunk a gép előtt. :shock: :) És hamarosan mindkettőjüket megismerjük, hurrrrrráááá. :D

Hugic: Marci nagyon kis cuki ebben a szerkóban és ez az arckifejezés :D.

Gjéti: Olinak megzabálom a kis állát, gyönyörű fiúcska!

Videót majd én is lehet megpróbálok tenni, meglátjuk...

Julcsi: Boldog Hófordulót Marcinak! :)

Ladmon: Esztike vigyora... hát komolyan utánozhatatlan. :D

Kép
Kép
elif
 
 


Most tutti csomó minden kimaradt, de ne haragudjatok, sokat írtatok és én meg rendesen fáradt vagyok, itt rágom a körmöm is, hogy a mennydörgésre fel ne ébredjen fiacskám... Szegény kis fáradt macigombóc...
Csillagszemű, csillagszájú :)
Kép
Eddig jut el a hátról forgással: (a fejemelős már anyai segítség után készült) - viszont amint a pelenkázóra teszem már fordul is ilyen helyzetbe :? .
Kép Kép Kép

Kép
Kép
elif
 
 


És a legjobbat hagytam a végére, hát ezt muszáj... szerencsére elég jó képeket csinál a mobilom, ez azzal készült séta közben. Legszívesebben össze-vissza pusziltam volna, olyan édesen aludt. :)
Kép
Mostmár aztán tényleg megyek aludni...

Andi, Gabi, Ildi: holnap talizunk :D éljen... Viszem a fotómasinát! :D

Kép
Kép
elif
 
 


sziasztok!
Nem is hiányoltataok...vagy igen? Nekem mindenesetre már hiányoztatok!!!!!! Nagyvonalakban olvastam, metrt apa itt hisztizik megin, hogy miért lopom már megin itt a napot :):)
Tegnap nagyxbevásásrláson voltam, amit apa nagylelkűen kimenőnek nevezett.....gyerek nélkül persze...végigpróbáltam a c&a, az auchan, a takko, a decathlon összes ruciját, fürdőruháját, és nagggyon utáltam már magam!!!! Iszonyat méretekkel rendelkezem, de tudtam rövidgatyót venni(42est, régen 38as méretem volt), meg iszonyat béna mamipólókat sikerült, ami ápol és eltakar.
Fürdőrucit nem találtam, majdnemhogy sírva mentem haza, mert sehol nincs akkora méret az olyanból ami tetszik, és esstleg fel is venném.(nagymamás egyberészesek közt volt 44-46os méret)....apa szerint tök helyes a kismamafürdőruhám, meg szerinte a minimértű kis fehér is, amim itthon van, szerinte nagyon sexy, hát nem tom, amikor majd szétdurran rajtam a bugyija, a felsőrészbe bele se férek rendesen, és a hasam narancsbőrösen lifeg több rétegben...nemhiszem, hogy sexy, na meg a fenék alatti lógó valamik...és hát a kismamafürdőruci...na ne mááááááááá.....persze az legalább egyberészes.
hát szép kis balcsizás lezs a 7végén...de legalább van rövidgatyám :)
ja, és az auchanban volt minilaszti adag jkiírva, hogy 990 ft, hát gyorsan bepakoltam...aztán egész úton hazafelé azon jártz az agyam, bakker mi a fenét vettem ami miatt annyit költöttem...hát itthon nézem a számlát, azt hittem szívrohamot kapok, csak ültem, és néztem magam elé, hogy én ekkora sügér nem lehetk...a kislaszti gyűjtemény 9990 ft volt a számlán...ha ezt tudom, hát sose veszem meg, de legalább Vincinek tetszik, íme:
KépKép
bálnaevés:
KépKépKép
és akkor egy kis hawai:
KépKép
olvasunk:
Kép

na nem tarktállak benneteket tovább :)
bocsi a sok képért!
ja, amúgy jól vagyunk, Vinci 2x alszik egy nap fél-egy órát, és éjjel végigalussza az éjszakát, tetszik neki a különszoba!
na szép napot mindenkinek, megyek egésznapos vasalásra, és ki kell bírnom apát, hogy megin itthon dekkolegész nap. de lagalább csinálna valamit!!!!De csak olvas, meg itt foglalja a gépet :) de se mosogatás, takarítás, gyerekcipelés....na nem panaszkodok, végülis tagnap kaptam kimenőt, igaz mikor próbafülkébe száguldottam, folyton hívogatott, mikor jövök már.... na sziasztok!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Jajj de édes ez a Vince :D, hogy kikerekedett ő is, annyira kis cukifiú lett....
Labdákkal ahogy elvan benne is fiamat látom, lehet meghülyültem, vagy ahogy kerekednek a babák jobban hasonlítanak egymásra? :roll: Hát ahogy meg a székben elmélkedik... :lol:
9990... b.sszus.............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.06.11 07:17-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


Petra Baba 4 hónapos nagylány!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


kreiszi: mit csinálsz Pécsen? tanulsz vmit?

kaandi: jóóóóóóóóó, legalább a lábakat.. 8)

hugic: a kép király, de nem volt ébredésmentes
Füge elmászott az ágyban,elfordult és felsírt, de
visszaaludt

julcsi: a strandos minitali jó ötlet,de én nem bátorkodom ki, apával tudtunk volna menni éjszakai fürdőzésre strandra, amikor senki nincs ott, kollegát őrzik, erre mire rászántam magam eljöttek onnan :cry:
zsu: nálunk nem volt vihar! Tudsz még pihizni? vagy apával csavargás?

elif: köszi Füge nevében. Nagyon jó képek Eféről!!
Érezzétek jól magatokat holnap!

ikverus:a laszitcsomit én is néztem, de az árát is láttam :oops: , sajnálom hogy nem vetted észre, de Vincivel király képeket csináltam a labdákkal - értelmetlen vagyok reggel van - Balcsi??? nem győzöm irigykedni

Kép
budabo
 
 


éljen Petra baba!

Kép
budabo
 
 


Petrácskának is boldog hófordulót!!!! :)

Bogi: Fügére is rá vagyok készülve, hogy össze-vissza fényképezzem, olan kis szépséges! :oops: :D

Na persze éjszaka is forogni akart Efém, úgyhogy jópárszor keltett segítségért... :shock:

Kép
Kép
elif
 
 


balcsin megabuli lesz, egy picike 3 szobás házban leszünk 3 család gyerkekkel, összesen 10-el, és még lersznek párocskák.... :):)
én szrintem viszek sátrat, mert apával kiszorulunk:) vagy a nagyok mennek sátrasbuliba :) mindenesetre remélem jó idő lesz, legalább esőmentes...de abban si bízom, hogy nem lehet füdrőrucit venni, mert annyira nem lesz jó.... :) nagyon gáz, hogy nem tok mit felvenni, a nagy költekezés után, meg apa nem is engedi, hogy vegyek még fürdőruhát, mert jóaz ami van... :( na meg pakolni kell, 3 gyerekre, Vinci még sose utazott, tiszta zizi vagyok !

elif! nagyon hasonlítnaka ám a fiúkák itt a topikban :) Biztos mert mind egyformán kerekek:) ez már nekem is feltünt :)

óóóó megjött apa , mennem kell vaslani............:):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Megjött :cry: és frankón fáj a hasam is, meg le vagyok gyengülve, szédülök :( pedig ugyanúgy szopizunk, mint eddig, reménykedtem, hogy megúszom még pár hónapig :( szomorkodom :(

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Kreiszi, igen, megkaptam, holnap elvileg megyek is postára.

Fürdőruha: háááát ez vicces, az én férjem szerint is sexy a fehér fürdőrucim rajtam... hááát nemtom, a mellem hol itt, hol ott akar kibugyogni belőle, és mivel kétrészes, az összes zebrám közszemlére van benne téve... itthon a kertben jó, de strandra nem mennék benne. Jó, hogy írod a kismamafürdőruhát, én épp azon gondolkoztam, hogy ha nagyon muszáj idén strandolnom, veszek egy olyat :D nagyon ciki? :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

A babák képei szépségesek kivétel nélkül mind. Irigykedem minden strandolósra, ill. otthon medencésre.

Tegnap voltunk dokinál, megkaptuk a 4 hós oltást, de most nem lázasodtunk be estére (juppi!!!), viszont nem is lettünk alvósbabaák, mint eddig. Reggel héttől nyüszögünk, és csak egy 15 percet aludtunk (biztos a frontot érzi). Keveset híztunk, 20 dkg két hét alatt, így elkezdtük a hozzátáplálást, egy hipoallergén tejpéppel, amit kanállal lehet adni, s talán ezért nem szokik majd le Attila a cicizésről, mintha cumisüvegből kapna tápszerpótlást. Gyümölcsöt majd jövő hónap közepétől próbálunk enni.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


jó reggelt!!
Attila is már 4 hónapos!? Boldog hófordulót neki is, kicsit megkésve! :oops: :lol: Na meg Petra menyjelöltemnek is!!! :lol: :lol:

Vera, jó 7végét nektek,biztos jó lesz a megabuli!

Kép
kaandi
 
 


elif van géped napközben is? vagy csak apa még otthon van? akkor nem sokat aludtál, mert látom fél 1 kor még fent voltál...hogy csinálod?

Kép
kaandi
 
 


Boldog hófordulót a csöppeknek! :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


áááááá írtam egy csomót azt elszállt!

Bogi Elif köszike!

Ikverus:
Szerintem sátorozzatok ti apával...úgy is terveztétek a 4.gyerkőcőt :wink:
Vinci gyönyörű,a második ülős képen úgy néz ki mint egy komoly üzletember.

Stelly:
Húúú pihenges ha nagyon fáj,én kicsit izgulok mi lesz ha megjön mert nekem mindig is eszméletlenül fájt,akkor is mikor fogamzásgátlót szedtem,pedig a doki azt mondta hogy majd úgy enyhül...volt hogy fel se tudtam kelni. :?

Elif:
Milyen fényképeződ van?Vagy mindegyik mobillal készül :shock: Csak azért mert nagyon tetszenek a képeid,nagyon szép élesek tiszták,vagy értesz a fotózáshoz?
Efe ..hát isteni....már most kezdhetsz aggódni hány lány fog Efe kegyeiért epekedni.Sorba állnak majd az ajtótok előtt.

Boldog hófordulót minden babócának,kis vőlegénykének nagy puszika :D

Tali:
Apa most tudta meg július 10-től leáll a meló 3hétre...akkor megyünk haza,ez már tuti...én szeretnék találkozni veletek,és végre látni személyesen a babákat.
Nilabali:
Veled is szívesen talíznék hisz mi elég közel leszünk egymáshoz....

Petra baba 4kor kelt,utána 8kor..jó kedve volt igy azt hittem játszunk...fordultam kettőt és azon kaptam magam már durmol a j.szőnyegen :) néha nem tudom el dönteni mikor kezdődik nála a nap...olyan mint apja...medve téli álmot alszik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Petrának és Attilának utólag nagyon boldog hófordulót! :D

Éjjelünket nem ecsetelném... :? Komolyan félek, hogy én rontok el valamit... :( Mondjuk most türelmes voltam, és már röhögtem az egészen, de most kicsit el vagyok keseredve. :cry:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és Efe egy gyönyörűség! Az az alvós kép! Meg kell zabálni!!! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?