Új privát üzeneted érkezett!

Kérdés:
Ti mit gondoltok arról, ha a poci kilóg a pólóból, ruhából?
Nekem semmi bajom nincs vele, soha nem is volt, de hallottam, hogy van, akit megszóltak érte, vagy csak álkedvesen figyelmeztették, hogy kinn van... MERT? Rejtegetni kellene?
Én ezért nem fogom a ruhatáramat lecserélni, hogy 2-3 centi nehogy kilógjon... persze van hosszú felsőm is. Így, hogy megjelentek a csíkok, talán zavar picit, de nem elítélendó sztem.
Mondjuk az meglepő volt, de az is csak, mert itt nem szokás, hogy Brazíliában sok kismamit láttam topban, ami csak a cicit takarta. Az egész poci kinn volt, és olyan szép volt!! (Akkor még nem is tudtam, hogy bennem is lakozik egy kis élet, pedig ott figyelt :wink: )
Szerintetek?

Más, érdekesség: Nálunk nem divat annyira a tanga fürdőruci, a monokini inkább, ott mindenkinek 50-150 kilóig tangában világít a hátsója, de a monokinit megszólják, "TILOS"!! (Persze nyíltan szoptatnak utcán :D ) És az állítólagos divatot diktáló Copacabánán, meg az egész tengerparton mindenhol az a menő, ha nem egyforma a bikini alsó és felső. Úgy is árulják a boltban!! Mintha csak úgy összetettek volna 2 darabot, közük nincs egymáshoz :D nekem ez gáz, és nem tetszik, nem is tudtam magamnak fürdőrucit venni kinn :D

floranan
 
 


[quote="hgrita"]J írta:hgritaa, nem is meséltem, hogy nálunk már az a téma, hogy hol bújik ki majd a tesó. :oops: :lol: Próbálok értelmes magyarázatot adni, félrevezetni nem akarom.

:lol: Nálunk Míra fejébe vette (nem mondta neki senki se), hogy a köldökömön fog kibújni. :lol: mindig kukucskál vele és puszilgatja a hasam. Ja, és ha megkérdezi valaki tőle, hogy mikor fog kibújni az öcsi, akkor azt mondja, hogy majd ősszel. :) Édes, mert ha van olyan dolog, amire mondom, hogy ehhez te már nagy vagy, akkor rávágja, hogy öcsié lesz. Meg gyakran mondogatja, hogy öcsinek is vegyünk...
Bár természetesen még nem tudja felfogni ki is- mi is az az öcsi. :)

Kép Kép
manósziget
 
 


Flora köszi:)

Lefotóztam a fülbevalókat, a rózsaszínt szeretném megtartani, a fehéraranytól és a kiselefántostól megválnánk :)

Ha valakit érdekel, keressen meg priviben :)

Kép

Fülbevalók :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

[quote="manósziget"] írta:manósziget
[quote="hgrita"]J írta:hgritaa, nem is meséltem, hogy nálunk már az a téma, hogy hol bújik ki majd a tesó. :oops: :lol: Próbálok értelmes magyarázatot adni, félrevezetni nem akarom.

:lol: Nálunk Míra fejébe vette (nem mondta neki senki se), hogy a köldökömön fog kibújni. :lol: mindig kukucskál vele és puszilgatja a hasam. Ja, és ha megkérdezi valaki tőle, hogy mikor fog kibújni az öcsi, akkor azt mondja, hogy majd ősszel. :) Édes, mert ha van olyan dolog, amire mondom, hogy ehhez te már nagy vagy, akkor rávágja, hogy öcsié lesz. Meg gyakran mondogatja, hogy öcsinek is vegyünk...
Bár természetesen még nem tudja felfogni ki is- mi is az az öcsi. :)


Nálunk meg ott akadt fel Lillám, hogy a tesóméknál másfél hónapja született Borikát látta szopizni :) ... ő ugye április közepe óta nem kap, mert a cici "elromlott" ... és mondogatjuk, hogy Borika szopizik, mert ő picibaba ... kérdésre, ki van anya pocijában, rávágja, hogy baba ... milyen baba: ipicipi :) ... így ... és már kérdezni sem kell mondja rögtön: szopizik :) ... szóval, nagyon foglalkoztatja a kérdés !!! :) ... jaaaaaaaaa, és ami a legjobb: elnevezte LUCÁNAK ... így hívja: Luta :) :):) ... nem tudom, honnan jön ez neki, sógornőm hugát hívják így, de kb 2szer találkozott vele eddig ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


De kis édes lehet Lilla is. :)

Érdekes mód Míra is még emlékszik a szopira, pedig ő tavaly júliusban lett leszoktatva, de pl. még ma is mikor öltöztem és meglátta a cicim mondta hogy kér és szopizni akar. Én azt hittem, hogy ennyi idő után már rég nem emlékeznek rá.

Tényleg, te mikor mész 4D-re? Mostanában akartál, nem?

Kép Kép
manósziget
 
 


Poci kint: ha 15 kilóval könnyebb lennék, én bizony büszkén mutogatnám, 40 fokban akadjon fel rajta, aki akar, nem érdekelne ... most nem tehetem, mert nagy a fenekem, és inkább picit hosszabb felsőket hordok :):):) ... de csak azért nem :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="manósziget"]D írta:manószigete kis édes lehet Lilla is. :)

Érdekes mód Míra is még emlékszik a szopira, pedig ő tavaly júliusban lett leszoktatva, de pl. még ma is mikor öltöztem és meglátta a cicim mondta hogy kér és szopizni akar. Én azt hittem, hogy ennyi idő után már rég nem emlékeznek rá.

Tényleg, te mikor mész 4D-re? Mostanában akartál, nem?


Manó: holnap fél4re :) ... jól emlékszem, hogy ti is holnap? ... nekünk ez lesz az egyetlen 4D, nagyon várjuk már :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="bibiesbrumi"]P írta:bibiesbrumioci kint: ha 15 kilóval könnyebb lennék, én bizony büszkén mutogatnám, 40 fokban akadjon fel rajta, aki akar, nem érdekelne ... most nem tehetem, mert nagy a fenekem, és inkább picit hosszabb felsőket hordok :):):) ... de csak azért nem :)


Engem mondjuk soha nem izgatott, hogy hány kiló plusz van rajtam, úgy értem, úgy öltözöm, hogy jól álljon, de nem rejtegetem. És ha meleg van, hát meleg van! :D Ne nézzen, akinek nem tetszik! A fenekem meg alapjáraton is hatalmas :D evvan :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára floranan 2009.06.10 15:38-kor.

floranan
 
 


[quote="bibiesbrumi"]M írta:bibiesbrumianó: holnap fél4re :) ... jól emlékszem, hogy ti is holnap? ... nekünk ez lesz az egyetlen 4D, nagyon várjuk már :)

Mi 5-re. ;) Nekünk is ez lesz az egyetlen 4D. :) Úgy látom nagyon egyre jár az agyunk.

Kép Kép
manósziget
 
 


Brumi, Manó én is holnap fél 4-re megyek 4 d-re. :D

Cukor a vizeletben, olvastam itt a babanetes rendelőben hogy vesétől is lehet, ha a terheléses jó.

Anna, 160-as diéta kemény, próbáld a 180-at elosztani. Van cukormérőd?Azzal ki lehet szűrni h mi viszi fel. Bár azt olvastam h a babának inkább a magas cukor kevésbé árt mint az alacsony(vc leesés).

Floranan, engem nem zavar ha másnak kint a hasa csak az enyém ne legyen kint. :wink: :D

Boboka, örülök h minden rendben a babával!

Engem is utolért a lábpüffedés. Estére mindig megnő egy picit.

Kép
kata05
 
 


Kata, Manó: éljenek a holnapi 4Dsek !!! :):):)

Ti hová mentek? Mi a dunakeszi Hepinetet választottuk végül 8)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Péterfy hepinet. :wink:

Kép
kata05
 
 


[quote="floranan"] írta:floranan
[quote="bibiesbrumi"]P írta:bibiesbrumioci kint: ha 15 kilóval könnyebb lennék, én bizony büszkén mutogatnám, 40 fokban akadjon fel rajta, aki akar, nem érdekelne ... most nem tehetem, mert nagy a fenekem, és inkább picit hosszabb felsőket hordok :):):) ... de csak azért nem :)


Engem mondjuk soha nem izgatott, hogy hány kiló plusz van rajtam, úgy értem, úgy öltözöm, hogy jól álljon, de nem rejtegetem. És ha meleg van, hát meleg van! :D Ne nézzen, akinek nem tetszik! A fenekem meg alapjáraton is hatalmas :D evvan :wink:


Flora :) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Húúú micsoda mozizás lesz holnap!!! :lol: Ha már ugyanarra vagyunk kiírva menjünk is csak ugyanakkor kukucsra! ;) :lol:

Én se szeretem, ha kilátszik a hasam... legalábbis így pocisan. De másé engem se zavar.

Kép Kép
manósziget
 
 


Bibi: ;)

Drukk a holnapi 4D-re mindenkinek!!

Léptem sziasztoooookkkk

floranan
 
 


Na, ez melyik bolygó? Kiskorúakat ne rémisztgessetek vele!



Kép

Kép
arvaerika
 
 


[quote="floranan"]B írta:florananibi: ;)

Drukk a holnapi 4D-re mindenkinek!!

Léptem sziasztoooookkkk


Köszi, Szia Flora :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Rita!

Andrisnak mit hozzon a tesó?
Hát szerintem játékot. Egyébként jó ötletnek tartanám a törülközőt, csak azt gondolom, hogy egy gyereknek azért a játék a meglepi...

Nálunk a legkisebb a babát is a köldökömmel azonosítja. Tudja, hogy baba van benne, de ha nem látja a köldököm, akkor keresni kezdi, hogy hol a baba? :D
Az anyatejjel kóstoltatást én nem tartom katasztrófának, nem gondolom, hogy visszaszokna rá (azt még kevésbé, hogy a nagyobbak megkóstolnák), pedig már most kijelentette, hogy az egyik cici az övé, a másik a babáé. De már nem szopizik 5 hónapja, és bár lehetősége lenne (nem tiltott, mert magától szokott le, neki nem kellett), max. addig jut, hogy kikapcsolja a melltartóm, de rögtön hevesen tiltakozik is, hogy nem kell.

Bibi!

Nagyon szépek a fülbevalók. Csak az a gond, hogy valószínű aranyat szeretnék, a figurástól meg a párom zárkózott el kategórikusan (tegnap mutogattam neki a neten pár fajtát).
Úgyhogy sajna keresnem kell tovább.
Nálunk egyébként nem nagyon szokás az ékszerajándékozás.

Astrid

Kép
astrid
 
 


Az én gyerekeim nem szoktak ajándékot kapni, ha kistestvérük lesz. Sőt, Samuka 2 nappal Attila születésnapja előtt született, és megkérdezte, hogy akkor most a kistestvér az ő ajándéka. Mondtam, neki, hogy igen, de azért kap majd mást is. Szemmel láthatóan megnyugodott. Szerintem is az a jó, ha mondjuk egy születésnap egyszemélyes karácsony. Az csak azé a gyereké. Olyan tortával, amilyet szeretne, ha buli, buli, ha inkább menjünk el a fürdőbe, akkor odamegyünk. A kistestvér, ha megszületik, Isten ajándéka az egész családnak. Nálunk ez a rendszer elég jól működik.

Amióta nem SZABAD ennem, úgy kívánom a csokit, hogy nem igaz. Amíg csak az én elhatározásom volt, addig sokkal jobban bírtam. Azért jó, hogy meg tudom állni, még így is. Nagyon szigorú vagyok magamhoz, még egy szem borsót sem eszem időn kívül. Csont és bőr leszek, mire vége lesz a diétának.

Én régebben szerettem mutogatni a pocakom, de már valahogy "kiöregedtem".

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Holnapi uh-osoknak drukk, hogy jól feküdjenek a bébik, és jól látszódjon a kis arcocskájuk :)

Floranan, én szeretem azokat a fölsőket, amik passzosak és szépen látszik benne a pocó, de csak olyat veszek fel, ami elég hosszú és nincs kint belőle a poci.
De mindenki olyat hord, amiben jól érzi magát. Én sosem voltam az a poci mutogatós 8)

Sajnálom, hogy tegnap elkavarodtál a buszhoz :cry: Azért remélem nem késtél sokat.

Süti, hogy vagy ma?

Bibi, szépek a fülbevalók:)

Tegnap beszéltünk erről apával, nagyon elzárkózik a fülbevaló behelyezésétől a kórházban :cry:
Úgyhogy úgy néz ki, hogy majd később kap csak fülbevalót Niki baba.

Ma egész nap olyan nyomi vagyok. Megint jön valami front? Délután is aludtam kb. két órát (ami nem szokásom, mert max fekszem egy kicsit, de aludni nem nagyon szoktam), most is olyan kómás vagyok. Niki is érzi szerintem, mert megint elég lustit játszik.

Erika, szép a pocó :)

Tényleg csajok, a pocifotókhoz töltögetitek a fényképeket, ugyi?
Én rendületlenül teszem fel minden héten 8) 8) 8)

Móka, remélem az ismétlésnél már rendben lesz a vizelet eredmény.

Rita, Manó, aranyosak lehetnek a picik, ahogy kérdezősködnek, hogy hol fog kibújni a kistesó :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="laki papné"]A írta:laki papnéz én gyerekeim nem szoktak ajándékot kapni, ha kistestvérük lesz. Sőt, Samuka 2 nappal Attila születésnapja előtt született, és megkérdezte, hogy akkor most a kistestvér az ő ajándéka. Mondtam, neki, hogy igen, de azért kap majd mást is. Szemmel láthatóan megnyugodott. Szerintem is az a jó, ha mondjuk egy születésnap egyszemélyes karácsony. Az csak azé a gyereké. Olyan tortával, amilyet szeretne, ha buli, buli, ha inkább menjünk el a fürdőbe, akkor odamegyünk. A kistestvér, ha megszületik, Isten ajándéka az egész családnak. Nálunk ez a rendszer elég jól működik.

Amióta nem SZABAD ennem, úgy kívánom a csokit, hogy nem igaz. Amíg csak az én elhatározásom volt, addig sokkal jobban bírtam. Azért jó, hogy meg tudom állni, még így is. Nagyon szigorú vagyok magamhoz, még egy szem borsót sem eszem időn kívül. Csont és bőr leszek, mire vége lesz a diétának.

Én régebben szerettem mutogatni a pocakom, de már valahogy "kiöregedtem".


Anna: igen, lehet, hogy ez az "egészséges" hozzáállás, sőt biztos is, hogy így van :) ... de Lilla csak 2 éves, és nem lesz több tesója ... nem hiszem, hogy ajándékként tudom vele elfogadtatni a kistesót (akit egyébként a férjem és én is annak érzünk a sorstól :):):) ... és aki véget vet az ő "pünkösdi királynőségének" ... de az is igaz, ezen semmilyen kisebb nagyobb- ajándék nem segít ! :) ... én úgy gondolom, hogy az a normális, ha az első gyerek féltékeny, amikor a kicsi megérkezik, sőt legyen is az, az lenne a furcsa, ha nem lenne az ... a harmadik gyereknél ez már valószínűleg nincs így ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="arvaerika"]N írta:arvaerikaa, ez melyik bolygó? Kiskorúakat ne rémisztgessetek vele!



Kép


Erika: szeretnék én 40 évesen úgy kinézni, mint Te !!!! :):):) ... nagyon rendben van a Lotti-lak, hidd el :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Ma hős voltam :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Napok óta fáj a bal alsó 6-os fogam (értsd: érzékeny kicsit hidegre, melegre). Mondogattam apának, hogy nézze már meg. De nem látott rajta úgy semmit. Ez a fogam egyszer már be lett tömve. Délelőtt bementem a szájsebészetre, hogy húzzák ki, persze mindenki egyből lebeszélt, hogy lehet tömést cserélni, gyökérkezelni, stb. Készült egy rtg, kerestek nekem egy éppen ráérő fogorvost, aki normális is. Nehogy már valami sintér kezébe kerüljek :wink:
Úgyhogy régi tömés ki lett szedve, most ideiglenes tömés van benne, ha hétfőig nincs gond, végleges kerül bele.
Én annyira beszari vagyok :oops: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Vicger: Nem titok, nagyatádi kórházban szültem, az eset 2000 nyarán volt. Megszületett fiam villám gyorsan, 2 óra szopipróba együtt, elvitték a megfigyelőbe, engem kidobtak az osztályon. Felkeltem, gyors tusi(izzadság és a többiek) aztán lementem a parkba anyummal és Gabómmal. Megmondták, hogy estig nem adhatják ki(törpicurt), mert nézik van e vizelet, és ugye a többi állapot...aztán Pünkösd előtti szombaton délután fél 4 kor születni...senki nem is foglalkozott vele, hol vagyok :lol: :lol: A lányom meg boldog volt, anyám is, hogy fellegeltük az összes epret :wink:

Köldök: Ilyenkor vagyok kíváncsi, hogy akinek valaha is volt köldökkütyüje, az még bent tartja ééé? :lol: :lol: :lol:
Nekem is egy síkban van a pocakommal, majd mikor kifordul az szép, mint egy dugó, sőőőt, ha elképzeljük ott is lehetne valami vészkijárat...

Anna: Én azt hiszem igazad van ajándék ügyben, de mivel egyre több a gyerekem és egyre kevesebbet ér a pénzünk, így igyekszem mindig olyan ajándékot venni, aminek kollektíve örülnek, de mégis az kapja, akinek a "nagy napja" van. :wink:

És már nem olyan kicsik a nagyjaim, hogy ne tudnák, az ikreket nem a gólya hozza :oops: :wink: így ajándékot sem várnak, mint mikor még kicsi olt a korkülönbség köztük.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Testvérféltékenység. A harmadik is féltékeny, meg a hetedik is, biztos az lesz a nyolcadik is. Amikor egyszer nagyon előjön, akkor megbeszéljük, hogy teljesen rendben van, hogy haragszik a kicsire, őrá is haragudott az eggyel nagyobb, el egészen a legnagyobbig. A harag rendben van, de bántani nem szabad. (Azt hiszem a fejre való ráülés a rangsor kifejezésének egy kezdetleges /primitív/ módja - ne rémüljetek halálra 2. gyerekesek, ha majd megtörténik) Onnantól kezdve, hogy a harag megengedett sokkal felszabadultabbak és a kicsit is jobban tudják szeretni.

Imola, szerintem nem te vagy az egyetlen.

Halálosan éhes vagyok, én nem fogom ezt kibírni :( :( :( :(

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok! Anna: Ne haragudj,de nem osztom a véleményedet.Igaz én csak 2 gyereket neveltem fel /én egyke vagyok/ de a féltékenység szerintem nagyon rossz dolog!! :( Mi ketten vártuk a lányommal a kistesot és volt rá majd 9 hónapom hogy megszokja a gondolatott,már nem csak ő van! Ennek köszönhetöen igy majd 30 évvel még mindig "ölni" tudnának egymásért!
lipót beatrix
 
 


Köldök kütyü: Nekem van, illetve volt. kb. 12 héten kivettem. A köldököm is kb. már 16 héten kifordult, olyan mint egy nagy cici a férjem szerint :lol:

De amin meg én szoktam nevetni, hogy el van csuszva - nem középen van a köldököm - elment balra-, de gondolom a két törpe bentről igazgatja rendesen.

t-pk
 
 


Na végre...elkészült az ikerlak :lol:

Kép ikerlak

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Féltékenység
Természetes emberi tulajdonság, csak az nem mindegy, hogyan kezeljük.
Mi 4-en vagyunk testvérek. Volt sok-sok konfliktus, abból, hogy ki, mikor, mennyit kap :oops:
DE... a mai napig mi testvérek vagyunk, összetartunk.
Vendég
 


Csunyeszka
Nem is olyan nagy! Szép!!!!!!
Vendég
 


Csunyeszka: nekem szinte ennyi hasam induláskor is volt már :oops: :shock: :shock: ... nagyon - nagyon szép poci :) ... apropo: ezt már meg akartam kérdezni korábban is: miért is vagy "csunyeszka" ??? ... és miért nincsenek képek rólatok a picasan? :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantás, meg igyekeztem nagyon gyorsan elolvasni ezt a sok-sok mindent, mert apa ma jött haza külföldről 1 hét után, így ma este biztosan nem leszek már.

Először is a holnapi kukucsosoknak jól helyezkedő babákat és ügyes doktor bácsikat kívánok ... és persze itt fogok ülni és várni a fotókat :D

Köldök: erre is igaz lehet, ahány terhesség, annyi féle ... amikor Julcsival voltam várandós akkor egyáltalán nem fordult ki, most meg már inkább kifelé néz, mint befelé :roll:

Manó: nagyon jó kis poci volt ez ... 38 hetesen? Nekem már most ekkora ... bár én is úgy érzem,hogy most akkora, mint amikor Julcsival szülni mentem .. és hol van még a vége ? :oops:

Csunyeszka: nem is hiszem el, hogy ketten laknak benne :wink:

Megyek ... sziasztok, szép estét ... jó alvást mindenkinek :)
madar
madar
 
 


Sziasztok!

Ma megint egész nap jöttem mentem, de már sikerült végigolvasni!

Én vagyok a kockahasú :D

A köldökömnek fizikai képtelenség kifordúlni, inkább szét fog szakadni. :(

Képzeljétek ma eljutottam a diabetológiára végre, és mondom a dokinak, hogy azért vagyok itt, mert hogy állítólag magas a terheléses cukrom. Azt mondja erre, hogy a 6.9 nem magas, teljesen jó. Mondtam neki,hogy én is ezt olvastam a szakirodalomban, hogy 7.8-ig jó (köszi Mabe), és azt mondta, hogy pontosan. De azért még most parázok, mert semmit nem csinált csak ránézett a papírra és azt mondta, hogy negatív, és nincs teendő, esetleg azért ne egyek édességet, és ne igyak cola-t, de nyugodtan egyek rendesen, és gyümit is nyugodtan.

Nemtom kinek volt 6.57, vagy ilyesmi, de feltétlenül számolj már be nekem, hogy neked mit mondtak. Még félek így is, így no cukor, no édesség, no cola, és no fehér kenyér, remélem így nem lesz gond.

Én is akarok 4D-t, és most kimentem az udvarra apához, hogy ugye milyen sokat spórolunk,így hogy nem kell venni cukormérőt, errre ő na mit akarsz már venni?? :D Hát mondom 4D-re menni, de nem kell a videos, 12ezeres, elég a 2 dbképes 5 ezres, azt mondta döntsem el én, de ő nem nagyon ér most rá eljönni :( Ne kövezzétek meg szegényt, sok a melója, és egy valaki repülni fog, ha sokat kéredszkedik akkkor tuti ő, mert ő még csak egy éve van ott a többiek meg már 5-6 éve. Szerintetek egyedül menjek. Nagyon akarok egy uh-!!!

Kép
babcika
 
 


Babcika, nyugi nincs semmi baj a cukroddal. Hidd el a diabos doki megmondaná ha gond van és bármi teendő lenne.

Köldököm nekem sem fordult ki, de iszonyatosan feszül.

Kép
kata05
 
 


Móka,köszi a lehetőséget,remélem megfeleltek egymásnak.
Ne aggódj annyira,a baci miatt,nekem a terhesség eleje óta van,túl vagyok 2 szemicilin kúrán,és egy zinnat kúrán,de megmaradt a baci,azt mondta dokim ha nincs tünetem akkor nem is kéne egyenlőre kezelni,de nekem volt,mert nem úgy jött a pisi ahogy kellett,a zinnat óta jobb a helyzet.

Manó köszi most érnek ide a felhők,dörög és sztem hamarosan esni fog.

Brumi cukor :( .Szép az új vonalzó!!

Igen Anna ,nekem is érzékeny a köldököm és ma kimondottan olyan érzésem volt hogy szakad a hasfalam.

Madar én 16 éves voltam mikor unokaöcsém született és én is kértem a nővérem hogy hadd kostoljam meg.Sztem bűn rossz volt.

Boboka,köszi kérdésed minden oké.Nem volt rosszullét.

Mabe,ügyi voltál.

Csunyeszka ez ugye nem mostani kép,hanem mondjuk a 15 héten készült pocifotó?????

Madar,nem tudom írtad-e már ,de hol fogsz szülni???

Babcika sztem vidd magaddal anyudat,meg esetleg Janókát

sutimano76
 
 


Babcika!

Nyugodtan menj el egyedül! Nem baj, ha apa nincs ott, attól még ugyanúgy fogja szeretni agyereket!

Köldök: nem kell szépíteni a dolgokat, az enyém baromi ronda!!!

Nem szégyenlem, mert nem tehetek róla, csak azért mutiztam meg, hogy örüljetek, hogy a tietek nem ilyen! :lol:

Eredetileg a picasa-ra akartam feltenni a képet, de nem ment. Valamit elbénázok, mert amikor a saját albumomhoz megyek és a feltöltést nyomom meg, a saját képeim mellett bejön egy csomó pornó, meg ilyesmi. Akkor lehet, hogy közszemlére tettem a képeimet? Csak én vagyok ilyen béna???? Miért nem megy?

Csunyeszka! Nagyon csinos vagy, de tényleg!

Kép
arvaerika
 
 


Babcika: Janóka nélkül, anyuddal vagy egy barátnőddel, de én is elmennék ... a kép is emlék, olyan jó lesz nézegetni 2 év múlva :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Babci!

Szerintem egy terhesért egy diabetológián felelnek, nekem az a reményem, hogy ha gond lenne, akkor nem hagyta volna ennyiben.
Nekem egyébként 6,7 volt, és nem mondták magasnak, igaz nem diabetológián.
Az UH-ra meg menj el, nagyon jó és megnyugtató látni a babát, nekem nincs is most ezért hiányom, annyira feltöltött az előző mozizás és a megnyugtatás, hogy minden rendben.
Ha a párodnak most nem OK, akkor dolgozzon, nekünk is szokott ilyen lenni, ezt el kell fogadni, mert legalább munka van, tud dolgozni, és az jó.

Astrid

Kép
astrid
 
 


Kicsit irigykedek a holnapi 4d-ekre.Kívánok mindenkinek csodás fotókat.

sutimano76
 
 


Jajjjjjj: csajok, elhagyott az időérzékem !!! holnap még csak csütörtök ... mi pénteken megyünk babamozizni ... Manónak és Katának jó kukucsot :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Erika: akkor biztos a fotó előnyös: én egyáltalán nem látom rondának a köldököd !!! ... tényleg nem :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi ne aggódj én is hittem hogy ma csüt. van.

sutimano76
 
 


én is találtam fotót Lillával a finisben, mi ekkorák voltunk :) ... köldök nekem is csak éppen volt kint, most is még félig bent van ...

nektek van már a függőleges barnás csík, ami a has közepén lesz a végére a köldök alatt kezdődően? :) ... nekem még semmi nem
látszik ... :shock:

Kép Lillapocak :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kép nem megy fel, felteszem holnap a pic-ra, meg csinálok friss pociképet is magunkról :)

Most elköszönök, jó és nyugalmas éjt mindenkinek :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Derűs estét!

A holnapi babamozizóknak sok sok szép képet,és
csodálatos élményt kívánok.Én 18-án megyek oda,ahova Kata megy.

Szégyenlem a pofámat,de úgy le vagyok maradva,mint a borravaló. :oops: :oops: :oops:

Pocakfotó 16,18,20,24 hét
Kép

Kép
v.andi
 
 


Jó éjszakát!!

sutimano76
 
 


Andi,már te is szépen növögetsz!!

sutimano76
 
 


Brumi: csunyeszka...nos mikor az ember nick nevet választ, akkor ha nem akarja a nevét, akkor valami aranyosat akarna, ami persze már foglalt. Akkor eszedbe jut, csúnya senki nem akar lenni, így ha becézed, akkor kijön a csunyeszka és garantáltan nincs senkinek :lol:

Szégyen, de én nem tudok oda felmenni sem, és feltenni sem. (picasa) A párom és én külön gép, külön minden, de nem segít megtanulnom az ilyen apró dolgokat :cry: ezért nincsenek fotók.

Süti: 15 hetesen még nem látszottak, magas vagyok talán azért is.
:wink:

Na én is elteszem magam holnapra, mert mindjárt mennem kell pisilni :lol: (éjjel a legjobb esetben is kettő alkalom minimum)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Sziasztok!
Még nem sikerült teljesen visszaolvasnom... ma egész nap rohangáltam... majd holnap olvasok.... :wink:
Babcikáig jutottam... :) :oops:

Babcika: Nekem volt 6,57-es a cukor terhelésem... ma reggel 8-ra kellett mennem a diabetológiára... megszúrták az ujjam... 5.6 lett a cukrom... Utána várnom kellett kb 2 órát, mert nem jött a doki... :(
Aztán megérkezett és szinte röhögött, hogy nem érti mi a fenét keresek én ott, tök normális cukorral...
Azért még hozzátette amikor az ajtón mentem ki, hogy ha akarok akkor egyek kevesebb cukros ételt... Na köszi... akkor én is elkezdtem filózni... hogy akkor ilyenkor mi is van?! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: kicsit beparáztam...

De aztán volt időm lehiggadni... és eszembe jutott, tegnap este barátokkal étteremben voltunk és karamellás palacsintát ettem vanillia fagyival + 2 db túrós palacsintát még... és jól meg volt szórva porcukorral... és azt hittem sokkal magasabb lesz a cukrom... Egyébként eddig nem ettem sok cukrosat... csak néha.. :oops: :oops:

Nooo jó éjt... mindjárt leragad a szemem....
vikiviktor
 
 


Jó reggelt!

Éjszaka olyan vihar volt, hogy szegény Imola is felébredt rá. Annyira ficánkolt, hogy azt hittem, rögtön ki is bújik... :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?