Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Márti!

A VW-t mi is nézegettük, és igen ő az egyik befutó :wink:
Francia autó nálunk sem jöhet szóba, igaz nagyon kényelmesek, de folyton szervizelni kell őket (sógorom citroen szervízben dolgozik)

Bejelöltelek! Egész közel lakunk egymáshoz. (Csepel) :lol:

Panny!
Én is szeretem a rózsaszínt, és hordom is. Nem nagyon érdekel mások véleménye, bár még nem szóltak meg miatta. Előifordult, hogy a lányaim is és én is rózsaszínben mentünk vendégségbe. :wink:
A feketét is szeretem, az meg slankít :lol: :lol:

Vivi!
Ha jól tudom (nem biztos) de 35 éves kórtól nő meg a Down szindróma előfordulási aránya. Vagyis attól kezdve minden évvel nagyobb százalékban fordulhat elő.
Igaziból nehéz meghúzni ilyen határt, hiszen van, akinek 40 felett is makk egészséges gyereke születik és 30 alatt is van számos ellenpélda.
A női szervezet öregedési folyamatában a 35 éves kor egy határ. De abban megegyezhetünk, hogy ez egyénenként változó.
Az orvos beutal genetikai vizsgálatra, de nem vagy kötelező alávetni magad.
Én sem feküdtem magzatvízvétel alá, inkább a kombinált tesztet kifizettem. :roll:
Az genetikai uh. meg automatikus a 12 és a 16 héten. Ettől függetlenül el lehet menni egy 4D-re, ahol tüzetesebben is megnézik. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Lányok!

Azért nem lehet általánosítani a kocsikkal kapcsolatban sem :wink: a mi Citröen Berlingonknak soha semmi baja nem volt,szomszéd már a 3.Citröent veszi és soha semmi panasza nem volt :wink:

Nekünk meg csak Fiat-ra futja :wink:

Márti!

Szal egy napon voltunk a Szigeten..basszus de kár hogy nem taliztunk...bár lehet hogy láttuk egymást a sok ember között.Ti hol voltatok?Mi a pöttyös hajón,a Nestlé nyúlnál és a mellette levő réten egy jó pár sátorban és a T-home melletti ugrálóvárakban....ja meg a mini vidámparkban.Most a T-home kimaradt.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Igaz nem lehet általánosítani. Nekem pl. Fiat Seicentóm van és imádom. Csak a korának megfelelő bajai vannak, elöregednek a gumialkatrészek stb... :wink:

Citroent nem ismerem, csak amit a sógoromtól hallok. Főleg az új típusok nem megbízhatóak és sok a gondjuk. De ez biztos nem mindegyik példányra igaz, csak a zöme. :roll: (ettől még neki Xarája van :lol: )

A párom meg Opel mániás, de ha tágabb értelemben veszem, akkor a német autókra voksol.
Azért néha elviszi az én kis incifincimet :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

 
 

Sziasztok! Lehet, mi lovas szekeret veszünk! :D :D :D :D :D
Csak beköszöntem, mert a kislányom megint nem aludt délben! Nem értem én ezt!
Megyünk játszizni.
Vendég
 


Lovas szekér...ez jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát lehet hogy lassan csak arra lesz pénzünk :? :shock:

Én meg füvet vágtam ebben a dög melegben és nagyon kifáradtam :( ..csak már muszáj volt mert olyan nagyra nőtt és egyre nehezebb lett volna nyírni.Most olyan szép :D

Na lépek Olikáért mert anyunál van.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam vannak e fejlemények baba ügyben. Sajnos mi egész délelött a sebészeten ültünk, mert a Kiarának kiugrott tegnap a játszótéren az orsócsontja és vissza kellett neki rakni. Ne tudjátok meg, hogyan sírt szegénykém :cry:
Én is megnézhetlek titeket az iwiwen?
Vagy aki tud jelöljön be! Csonka Klarissza (Szombathely)

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Chlarissa, bejelöltelek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

bocsi lányok, hogy most nem nagyon jövök, de tegnap is csavarogtunk, meg vérvételen voltam, remélem estére meglesz a progi eredmény. Délután meg Daninak volt évzáró műsora. Ma sem nagyon tudok jelentkezni, mert délelőtt talira megyünk a fehérvári babásokkal. :lol: :lol: Úgy nézem jó időnk lesz. Délután meg még valamit össze is kell dobnom kaja ügyileg. :lol: :lol:

Vivivel egyetértek, lehet nekünk is csak lovas kocsira futja majd. :lol: :lol:
Panny,
Drukk a pozi LH tesztért. :lol: :lol: :lol:
Yusz,
Nekünk meg a pozi HCG tesztért mennek a drukkok. :lol: :lol: :lol:

Én már nagyon tükön ülök, és mág mindig csak a 9. dpo-n tartok. :oops: :oops:

Chlarissza,
Ha lesz egy kis időm ma, én is bejelöllek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

A hőd továbbra is több mint bíztató..nagy-nagy drukk!!

Olvastam a blogodat...lehet a végén én is kedvet kapok írni egyet :wink: ..próbáltam neked ott is kommentet írni de az ellenőrző kérdésre a válaszom nem tetszik a rendszernek :?

Akkor ebből a progi eredményből már fog látszódni hogy van-e baba, nem?!

Chlarissza!

Én is majd bejelöllek ha lesz időm.

Kicsit megfáztam és köhögök is..remélem ez nem befolyásolja a termékeny napjaim sikerességét :shock: :?
Tegnap még full nega volt az LH-m.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Yusz!
"Ha jól tudom (nem biztos) de 35 éves kórtól nő meg a Down szindróma előfordulási aránya."-Szoval a 35 év az már kór-nak számít?!?!:D:D:D
Vendég
 


Klarissza, bejelöltelek! Milyen fiatal vagy! Mondták már, hogy a szemed tiszta Szinetár Dóra??!?!?!
Vendég
 


Sziasztok!

Vivi! Na igen, az a fránya helyesírás...
Szóval nem kóóóór, csak kor, de előbb utóbb mindenki elkapja!!! :lol: :lol: :lol:

Judy!
Igazad van, ilyen szép időben tényleg csavarogni érdemes!

Nem tudom milyen tesztre számítsak, de gyanítom, hogy negatív lesz.
Tegnap eléggé görcsölgettem, meg egy icipici sötétebb folyásom is lett. Nagyon minimális és még csak nem is barnának mondhatom, de azért elkeserített. :(
Pont 28 napra az előző havi barnázgatásra.
Mára talán elmúlt, de még hosszú a nap. :roll:
Lehet, hogy tegnap volt a beágyazódás befejzése és azért? :roll:
Valahogy totál olyan érzésem volt, mintha tűvel szúrkálnának belülről és utána indult ez a világosbarnácska valami...

Na mindegy, meglátjuk. :roll:
Te mikor tesztelsz?

Panny, szerintem a pé-t nem befolyásolja a köhögés.
Szedsz valami vitamint? Pl. c vitamin, folsav?
Azt olvastam, hogy az elősegíti a megtermékenyülést. :roll:

Én sajna csak utána kezdtem el, de most szedem szorgalmasan.
A terhesvitamint csak a pozi teszt után. De sok gyümölcsöt meg zöldséget eszek (meg írok, igaz Vivi?). :lol:

Ginus napok óta olyan hisztis, hogy a hajam égnek áll tőle. Nem tudom mi a baja, éjjel is többször felsír, nappal is sokszor a hisztitől a földre veti magát. Eddig arra gondoltam, hogy a fornt, de már annak múlnia kellene. :shock:
Párom szerint most bújik ki belőle a nő :twisted:
A nagylányom folyton felesel, állandóan nyafog ő is valamin. Totál ki vagyok bukva a családom női tagjaitól :shock:
Most a fiammal jövök jól ki és a férjemmel. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Úgy látszik Olika ereiben is folyik egy kis női véna mert ő is hisztis a napokban...ő is dettó földre veti magát ha valamit nem engedünk neki..szal úgy látszik ez kortünet :wink:

És Olika is mostanában már egy hete minden éjjel felsír és még a cumi se elég,hanem csak a táptól nyugszik meg :shock:

Én E vitamint szedek,az is peteérés elősegítő és megtermékenyülés támogató vitamin.C vitamint akkor szedek ha eszembe jut néha.....de amúgy én is sok gyümit eszem :wink:

A barnás folyás simán lehet beágyazódásos vérzés.Sok lány írta már itt a béneten hogy volt neki.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Most tényleg egy pillanatra elképzeltem, ahogy felültetjük a gyerekeket a szekérre, aztán gyí be a belvárosba :D:D:D vicces lenne. Ami tuti, hogy a gyerekek élveznék!
Én is olvastam beágyazódás=vérzést, de nálam soha nem volt ilyen.
Hiszti, nálunk a kicsi csinálja, hogy nem toporzékol az utcán játszótéren, hanem simán lefekszik a betonra, homokba és várja, hogy mit csinálok. Én meg átnézek rajta és akkor ráun. Ja, és olyankor elkezdi direkt folyatni a nyálát, hogy azt biztos utálni fogom, de olyankor meg direkt azt se veszem észre és már egyre ritkább. :O miket ki nem találnak.... :roll:
Most itt van anyukám, holnap jön apukám is és pénteken meg anyósom, mert a fiamnak lesz szülinapja. Szoval aztán meg hétvége és örülök, hogy ez a pár nap a tesztig (vagy a mensiig) hamarabb eltelik így! Nem rágom majd magam annyit, mert eltereli a figyelmemet a szülinap, a rokonok, majd a hétvége.
Azért benézek majd!
Üdv
Vendég
 


Jaj lányok, ma van a 25. napom és csak 36,5 a hőm. Ez szerintem rosszat jelent.
Vendég
 


Vivi!

De úgy mérted ahogy mondtuk?5 órai összefüggő alvás után,És hol mérted?
És görbét nem vezetsz?Mert egy napi hő önmagában semmit nem jelent...tudni kéne hogy előtte mennyi volt stb...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nem vezetek görbét, ahhoz túl szétszórt vagyok! Nem, napközben mértem :oops: viszont szájban.
Inkább nem is nézem. Csak ideges leszek, hogy miért nem 37-et mutat. Hülye vagyok, na...
Vendég
 


De egyébként mikor tényleg terhes voltam, akkor akármikor mértem, 37 körül volt a hőm. Ja, és hónaljban! :shock:
Vendég
 


Panndi!

Mi du. mentünk ki, főleg a Halász judit koncert és a csúszdák miatt. De aztán felfedeztük a Pöttyös Kapitány hajóját, meg az ugrálóvárakat, a kézműves palotára meg a Tündérkertre már nem maradt időnk! De majd most szombaton!!! Egész nap kint leszünk, imádjuk a Kolompost!
Táskában nem fogtok csalódni! Olyan gyönyörű, hogy hihetetlen! Nekem is tetszett a mamutos, meg a kalózos is, de a fókás a lagjobban... és Csabi is azt választotta. Éééés felvették a református osztályba!!!!

Tesztelőknek kitartást!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Nekünk is megjött már tegnap reggel a táska a futárral.Márk abban reggelizett :wink: le se akarta venni..az oviba is vitte megmutatni,annyira tetszik neki.Tényleg szuper!! :wink:

Mi is imádjuk a Kolompost :wink: az összes lemeze megvan és kívűlről fújják a srácok.Abban a szerencsés helyzetben van Gödöllő hogy havonta van táncházuk és majdnem havonta előadás is mivel az együttes női tagja(Benedek Kriszti néni)gödöllői..egyébként ő tanította Márknak a néptáncot is csak most ő is babát vár,a 4.-et :wink:

Most szombaton sajna nem megyünk mert a nagyfiam keresztapja(aki amúgy református kántor)jön hozzánk látogatóba.Már múlt szombaton is akart jönni de a Sziget miatt lemondtuk..szal mostmár nem illik..és olyan ritkán tud jönni mert mellette meg zongoraművész is,meg színházakba is zenél meg ilyenek..szal elfoglalt.

Gratula a sulihoz!!Márk is abban az osztályba és ahhoz a tanítónénihez kerűlt akit annyira akartunk!!

Vivi!

Sztem ne méregesd a hődet mert csak idegesíted magad vele!!!Amúgymikor is tesztelsz?Úgy mint Judy meg Yusz?Pénteken?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Egész nap nem volt netünk, se tv, se telefon. Szarakodott a UPC, de ez már nem az első eset volt. :evil: :evil:

Barbika tegnap estére belázasodott, 38,1 volt. Tegnap volt a szuri utáni 7. nap, betudom annak ezt a hőt. Reggel már csak hőemelkedése volt, napközben semmi. Remélem nem megy neki fel estére. :roll: :roll: :roll:

Ma reggel teszteltem egy negatívat. :cry: :cry:
Nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz sem.
Ami viszont jó hír, hogy a progiszintem 32,87 lett, ami egyértelműen arra utal, hogy volt pé-em és tüszőrepedésem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, nálam se igen lesz semmi :cry:
Épp most keseredtem el, kedd óta minden nap van egy pici barna maszat.
Holnap lesz a fordulópont, ha holnap sincs vérzés csak barna akkor szombaton tesztelek.
De nem sok remény fűz már hozzá. :( :(

Gratulálok a sulisodóknak és a táskákhoz! :D

Vivi, te meg ne keseredj el, még nálad lehet pozi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Most hallottam a híradóban, hogy Sólyom László visszadobta a Gyed törvénymódosítást!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Köszi az iwiw-es jelölést! Nagyon jol néztek ki csajok és a gyerekek is nagyon édesek. Yusz, neked hihetetlen, hogy ekkora gyerekeid is vannak :D

Vivi!

Nem mondták még, hogy Szinetár Dorás szemem van :lol:
Nem sok kép van rólam, mert utállom ha fényképeznek, de majd rakok fel olyat is ami nem ilyen fényképész által megcsinált kép, lehet azon már nem olyanok :lol:

Szörnyű egy hetem van! Kezdődött a Kiara kezével, ma meg a fülészetre kellett mennünk a Doriánnal, mert begyulladt neki. Valószinű, hogy a babauszáson víz mehetett bele és azt mondta a doki a kloros víz csinál ilyet. Most csikot raktak bele neki, holnap meg vihetem vissza cserére. Ja és most estére a Kiarának 39 fokos láza lett, folyik az orra meg fáj a torka.
Azt hiszem ez nem az én hetem :cry:


Sok sikert a tesztekhez!!!

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Yusz!

Én is hallottam h a Sólyom visszadobta a gyed módosítást!Szuper!!
Mindig is tiszteltem,de most még jobban!!
Én is barnázok a mensi előtt pár nap.Kicsit engem is aggaszt.

Judy!

Még ne add fel.Elvileg csak pénteken akartál tesztelni,nem?

Klarissza!

Jobbulást nektek!!Tényleg jól összejött most minden betegség nektek.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Én ma nem leszek gépközelben mert Kincsesbányán csavargunk egész nap, délután meg Bazsinak lesz a búcsúdélutánja az alsó tagozattól. :lol: :lol:

Tesztem negatív, pedig ez volt a 2. ciklus Ilyenkor már meg szoktak foganni a gyerekek. Valmi gáz van szerintem. :cry: :cry:
Elkeseredtem. :cry: :cry: :cry: :cry:

Bocsi, de most nincs is kedvem mást írni, ne haragudjatok. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Ne legyél elkeseredve!!!
A hőd hogy áll??Tudod amíg az nem megy le addig van remény...
És amúgy is mondtad hogy a pé-kor apa fáradtsága miatt annyira nem tudtatok ügyködni..szal ennek is betudható ha netán most nem sikerült!

A progi szinted is tökéletes szal csak türelem kell és kopogtat az a 4-eske hidd el!Tudom olyan közhelynek hangzanak ezek a mondatok(én is így gondolom amikor mástól hallom a saját elkeseredésem után)de tényleg így gondolom hogy mivel nálad a hormonok is bizonyítottan megvannak :wink: semmi akadálya nem lesz a babának....lécci ne add fel!!! :wink:

Nekem meg a pé nem akar egyenlőre közeledni..legalábbis az LH tök nega..remélem hamarosan pozi lesz.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Milyen szélvihar volt tegnap! Most is szeles!
Nem, én csak akkor tesztelek, ha 30 nap után se jön meg, mert multkor is mire 30 napot elértem, elfogyasztottam 4 tesztet :oops: :oops: :oops: aztán megjött :evil: :evil: :evil:
Úgyhogy addig direkt nem is veszek, nehogy előbb megcsináljam. Kedden leszek 30 napos! Szerdán csinálok, ha netán nem jön meg addig!
Na megyek, mert ma az oviban nevelés nélküli munkanap van....
Vendég
 


Sziasztok!

Judy!

Én is most teszteltem egy negatívat. :cry: Barnácska is nyomul (hogy rohadna meg) ezerrel, ez majd átcsap piribe. Most meg azt várom!!! :shock:
Addig nincs új ciklus. Húúúúú de útálom ezt a folytonos várakozást.
De legalább az idő nem sűrit, hogy beleférjünk még a jelenlegi Gyed-be. :wink:

Én is kicsit elszomorodtam, párom kezdett összekanalazni. Azt mondta a szemtelenje, hogy "nem baj szívem, legalább újra próbálkozhatunk" :lol: :oops:

Szóval Judy, figyelj közhely következik: fel a fejjel, megint nekifutunk! :lol: :lol: Sikerülni fog, mert már nem sürget semmi!!
Jön amikor jónak látja, szerintem nyáron mindenki bebabásodik!!!

Panny, most hányadik napnál jársz? Asszem pont felesben vagyunk, amikor mi pirizünk Judyval akkor kell nektek akciózni?

Tudod én arra gondolok, hogy nem a peteéréssel van a gond, hanem a nyálkahártya nem elég vastag. Annak kell 3-4 hónap a fogi gátló után mire teljesen felépül. :roll:
Ezt egy nőgyogyi rokonunk mondta. (nem hozzá járok, mert mégiscsak rokon :oops: )
De lehet benne valami. Szóval reménykedem, hogy majd most.... :wink:

Vivi, neked szorítok, hogy megtörd ez a negatív folyamatot. Kezd el légyszi, legyél az első és mi szépen libasorban követünk :wink: :lol:

Clarissa, jobbulást a gyerkőceidnek! Remélem hamar túl lesztek rajta.
Az úszás jó dolog, de emlékszem amíg a nagyok jártak (éveken keresztül) mindíg volt valami. Vagy megfáztak, vagy fülgyuszit kaptak, vagy fertőzést. Lányom kapott egyszer hüvelygombát és volt 7 éves. :roll: Azt sem tudtam hová vigyem vele.
Plussz állandóan vizes fejjel jött haza (télen is!!) mert nem volt idő megszárítani a hosszú haját. :(
A tanár üzente, hogy vágjam le neki. Na persze, eddig növesztettük majd pont ezért fogom levágni. Amúgy sem hagyta volna. :roll:

Lányok, tudom hol rontottuk el!!!!! Mielőtt nekifogtunk a "gyártásnak" el felejtettük mondani hogy "MUKODJ" :lol: :lol:

Na, mára eldugulok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szal szted ez a barnázás a nyálkahártya vékonysága miatt lehet?Ez még a gyogyi utóhatása?! :?

Ma vok a 12.cn-on,tényleg valahogy épp felesban veletek :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Yusz, ok, ha gondoljátok, kezdhetem én... bár így lenne! De én is szedtem 3 hónapig fog.gátlót! Nemár, hogy az ennyire szétroncsolt volna! Fenébe...
Úszás, épp be akarjuk a fiamat iratni úszni! :shock: de amennyi rosszat most olvastam.... Mondjuk hüvelygombát azt nem kapna... de mást igen...
Ma mentek el a szüleim. Annyit segített anyukám és mégsincs tipp-topp rend! Hihetetlen. Mondta is, hogy itt az ember nem bírja magát utolérni! MOndtam neki, hogy kb akkor érem magam utol, mikor a gyerekek egy hétig legalább lent nyaralnak náluk! ;)
De jó lenne, hogyha ez egybe lenne kötve az émelygős-álomkóros időszakkal!
Vendég
 


Panny!
Ezt a nőgyógyi rokon mondta. A fogi gátló a peteérést akadályozza meg és a méhnyálkahártyát is vékonyítja, hogy ne tudjon megtapadni a petesejt. :?
Szóval kettős hatása van. A peték elkezdenek megérni amint kiürült a szervezetből a gyógyszer, de a nyálkahártyának több idő is kellhet. :shock:
Ez persze nem szentírás, de az esetek 40%-ban ez áll a sikertelen próbálkozások mögött. Mármint fogi gátló után. :roll:

Vivi, te még fiatal vagy, könnyebben regenerálódsz, mint mondjuk én.
De szerencsére a gyógyszer nem szokott meddőséget okozni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Moni!

Most néztem, hogy te is Szombathelyi vagy és ráadásul az egyetlen közös ismerősünk a Samu Niki, aki az én sogornőm :lol:
Milyen kicsi a világ :D

Kép
Kép
chlarissa
 
 


sziasztok,

Hőm esik, teszt negatív. :cry: :cry: Nagyon lelombozódtam, most 2-3 napig nem jövök, össze kell szednem magam. Pirit holnapra vagy hétfőre várom. :twisted: :twisted:

Panny, Vivi,
Nektek viszont nagyon drukkolok, hogy most összejöjjön. :lol: :lol:
Yusz,
Neked is mennek a drukkok, hogy pozi teszted legyen. :lol: :lol: :lol:

Ez a négyeske nem adja magát könnyen. :oops: :oops: Biztos pasi lesz. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!

Sajnos nejem péntek estére beköszöntött a piri. De elég durván. Ami meglepő, hogy 28 napra pontosan. Nekem ilyen soha nem volt.
Átlagos ciklushossz a 33 nap. :roll:
Nem tudom, hogy ez most jót jelent-e, vagy a gyógyszer ennyire megzavarta a szervezetemet? :shock:

Szóval ez a hónap is kuka. :cry:
Én sem nagyon leszek a hétvégén, most indulunk a telekre füvet nyírni. :wink:
De majd ha tudok, benézek.

A többieknek drukk, Vivinek a pozi tesztért, Pannynak a pozi peteérésért. :D
Sziasztok

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Nahát, ilyen hírekre jövök. Sajnálom.

Panny! LH teszt? Remélem már kétcsíkos!

Vivi :?:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hát lányok, átadom a stafétát, törje meg más a nega teszteléseket! Sajna ma délelőtt megjött!!!
Már a férjem is a 3 hó tablettára fogja, mert sose szedtem és azonnal jöttek a babók! De hogy 3 szaros hónapig szedtem és képes már a 2. ciklus alatt sem összejönni!!! :evil: :evil: :evil: tudom röhej, mert más meg 10 évig próbálkozik, de értitek, ez tuti a gyogyó miatt lehet!
Na mindegy. Ja és hétfőn megyek venni ovus mikroszkópot! Az a 2000 Ft-os az? HOgy kell kérni, elég ha annyit mondok, ovulációs mikroszkópot szeretnék kérni és 2000 Ft?
Vendég
 


Sajnálom :( mindenkinek :(

Tegnap már kétcsíkos volt az LH ,de ma sztem mégerősebb lesz....ma vok a 13.cn-on.Tegnap este meg ma is volt tojásfehérjeém...úgyhogy ma rádolgozunk.

Vivi!

Totál megértelek mert nálunk is elsőre jöttek a srácok és nekem is fura hogy most meg nem :?

Judy!

Sztem az is közrejátszhatott hogy nem tudtatok annyit próbálékozni az akutális napokban,nem?!

Yusz!

Talán jó ha 28 napra jött meg,nem?!

Lányok!!Mindenkinek lesz 4.babája csak kicsit próba elé állít minket az Isten vagy a sors..ki miben-kiben hisz...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vivi!
PG 53 a neve a mikroszkópnak. Sajnálom, hogy Neked sem sikerült.

Panny!
Hajrá! :wink:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jobb kedvem van. Pláne, amióta a férjem beszólt, mikor megtudta, hogy megjött:
"... és mikor lesz a titkos menstruációd... vagy aaaaa rejtett magömlésed... vagy mi?"
Először csak pislogtam, hogy mi van, majd leesett:
"ja a különleges peteérésre gondolsz?"
(Jónás naptár)
Vendég
 


Vivi! :lol: :lol: :lol:

Teganp este egy atom pozitív LH tesztet produkáltam..sokkal erősebb volt a tesztcsík mint a kontroll csík :wink:
Ma is van tojásfehérjém és most érzem a peteérést is mint régen..olyan enhye fájdogálást érzek.Úgyhogy ma napközben is rádolgzunk és este már nem, hogy a kiscsajnak adjunk esélyt.Majd meglátjuk....
Viszont a hőm még stagnál ..remélem holnapra változik valamit valamerre :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny, hajrááááá!
Vendég
 


Vivi!

Köszi :D majd meglátjuk mi lesz...
Amúgy ma még kicsi halvány barnám is volt,ami pé-kor szokott lenni...szal nagyon kivi vok hogy mi lesz belőle.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Yusz,Vivi,
Sajnálom, hogy mektek sem jött össze most, de majd a mostani ciklusban szerencsével járunk. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Hajrá-hajrá, remélem elkezded a babásodást, hogy szépen sorban követhessünk. :lol: :lol:
Görbédet el ne felejtsd feltenni, mert én kiváncsi vagyok, tudod. :lol: :lol: :lol:

Nekem is megjött tegnap este, csak azt nem tudom, hogy azt vegyem-e első napnak vagy a mait. Tegnap is rendes piros vér volt, csak jó későn jött meg. :roll: :roll: :roll:
Kicsit megnyugodtam, pozitívan állok ehhez a hónaphoz. Kiszámoltam, hogy megint akkor lesz pé-em, amikor apa délutános lesz, és mivel most itthon vannak a lurkók elég nehézkes napközban az összebújás. Na most én felhívtam anyósomat és megbeszéltük, hogy jövő hétvégén levisszük a fiukat és egy hétig maradnak ott. :lol: :lol: Rafkós vagyok mi??? :wink: :wink: :wink:
Most meg mindjárt indulok barátcserje kapszulát venni, kipróbálom ebben a ciklusban. + iszok mellé cickafark és palástfű teát is. Kivi vagyok használ-e. Nektek is ajánlom. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panny, mennek a drukkok!

Judy!
Szerintem a tegnapi napot vedd mindenképpen elsőnek.
Nekem is estefelé jött meg pénteken. 28 napra. Mióta mensim van soha nem jött meg ilyen pontosan, kivéve a gyógyi alatt. :shock:
És ez már a második hónap, hogy így beállt, mint a nagykönyvben. :roll:
Igaziból nem veszem jó jelnek, mert mi van, ha a gyógyi kavar még mindíg be?
Judy, mire jók a teák és a kapszula? :shock:

A Jónás naptár szerint nekem tegnap volt a termékenységem csúcspontja. Apával összebújtunk, hősies volt szegénykém, mert még eléggé benne vagyok a mensiben. :oops:
Nem akartam kihagyni a ziccert, akármekkora marhaságnak is tartom a Jónás módszert.

Vivi, ti is kipróbáljátok?

Amúgy elég mozgalmas hétvégénk volt, telken voltunk kaszálni, a kis Seicsimet szerelgettük anyóséknál (kertes ház), tegnap érdeklődők jöttek a lakást megnézni, de sajna komolytalanok voltak. :roll:

Mondtam is apának, jó hogy nem vagyok terhes, mert kaszálhatott voltna egyedül :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Mától itthon vannak a srácok is8vége az ovinak)és Márk csak jövő héttől kezdi a táborokat..szal bocs ha ritkábban jövök.

Judy!

Én a hőmet nem értem... :shock: :?

Eddig stabilan 36,6 volt és ma felment 36,9-re...ez így ok is lenne,de nem volt a pé alőtti vagy alatti hőleesés egyátalán :?
Mondjuk az is iagz hogy Olika már 2 hete fogzik és minden éjjel fel kell kelnem hozzá és lehet hogy ez is bezavart a hőmérőzésbe...lehet hogy így nem is mutata valós értékeket?!
Na mindegy...

Yusz!

Kivi vok erre a Jónás napodra..van aki szentül hisz benne...talán még be is jöhet :wink:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 24000_.png

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Yusz,
Itt olvashatsz ezekről a gyógynövényekről.
http://fogamzas.mindenkilapja.hu/user.php
Én most egyenlőre a barátcserjét kezdem el, és meglátom milyen hatása lesz. :lol: :lol:
Panny,
Sokat számít ám az, hogy felkelsz éjszaka, amúgy is a hőmérőzés csak egy támpont.A hő sok mindentől függ. Hány fok van a lakásban, nyitva van-e az ablak, mit és mennyit vacsiztál etc...Szóval ne aggódj, ha az LH pozi akkor van pé-ed és ha a hőd kicsit is magasabb a ciklus másik felében akkor pedig tüszőrepedés is volt. :lol: :lol:
A leesés pedig nem mindenkinek van pé előtt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,
Merre vagytok???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk is kitört a nyári szünet. Itthon vannak a fiuk, egész nap megy az ordítozás, rohangálás, verekedés. :lol: :lol: :lol: Barbika meg alig tud aludni a zaj miatt. :lol: :lol: Majd megszokja. :lol: :lol: :lol:

Panny,
Hőd hogy áll???? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Érdekes, most csak 4 napig volt mensim :shock: 5-6 napig szokott.
Lányok nálunk javulófélben vannak, de a kicsi nagyon elvakarta az egyik himlőt, féltem is, hogy baj lesz. Gennyes lett. Van kb 3-4 rajta, amit elvakart és göbös. Homeos bogyót adok, az jót tett vele. De még ma éjjel is magas láza volt. Hólyagokon túlvagyunk, brutál éjszaka volt a tegnapi.
Yusz, igen a múlt ciklusban is már próbálkoztunk a Jónás napokkal is. Akkor mensi alatt volt nekem is, de most pont nem, egy héttel előbb, mint a pé lesz. Tudjátok mire lennék kíváncsi? Hogy a Jónás napok alatti pé-t akkor a mikroszkópnak ugyanúgy mutatni kéne nem?
Még nem vettem meg.
Hát lányok, ahogy én olvasom ezt a hőmérőzést, ha ennyi mindentől függ.... kb az első babára készülők tudják csak pontosan csinálni. Nem kelnek fel éjjel, stb.
Vendég
 


Sziasztok!

Vivi, én néztem a Jónás nap alatt is a mikroszkópot, de nem mutatott pé.-t. :roll:
Utánaolvastam a neten a tüszőrepedésnek, és nem mindíg középidőben történik. Vannak olyan esetek, amikor valami más ok kiváltja és akár mensi alatt is megtörténhet. Érdekes. :?

Nekem is csak 4 nap volt a mensim. Teljesen másképp viselkedik a szervezetem, mint Ginus születése előtt. Nem is értem. :shock:

Judy, vettem cickafark teát. Egész fini íze van. Én általában napi 1 liter teát megiszom, csipkebogyó, csalán, zöldtea. Mikor melyiket. Mindíg cukor és citrom nélkül, csak úgy natur.
Palástfű teát nem kaptam, de majd még szétnézek. :wink:

Nálam is itthon vannak a nagyok, egész nap marják egymást. Pénteken átviszem őket anyósomékhoz, két hétre. Lesz egy kis nyugi. Bár Ginának nagyon fognak hiányozni, folyton rajtuk lóg.

De így zavartalan lesz a jövő hetem, és többet tudok foglalkozni apával. :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?