Új privát üzeneted érkezett!

megint kiborultam:( 2xi nekifutásra evett kb 20 g-ot, előtte utána ordítás, ciciben a tejcsi benne, üvegből sem kell, most várok, csöndben van a vállamon, na de így hogy menjek el Éduáért?:(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


koszi pingi :D

lanyok nemtudok helyet ahol meglehet venni a rugalmas kendot meg ma esetleg ? :D
nem szeretnek rendelni.. persze ha nincs mas megoldas rendelek csak akkor legkorabban is pentek vagy hetfo mire megjon :(

Netti
Kép
maumau
 
 


most ráraktam a mérlegre 10-gmal kevesebb a gyerek és el is aludt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

boro se akart 13korul enni..
feleannyit evett meg mint maskor
pedig joetku :D
de most ezt is nehezen es mar hisztizett is
aludni akart igazabol..
aztan hagytam
es alszik azota..
neha megijed mert pukizik .. de ennyi :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Kikocska!
Szia,őőő ki az a Mormota20?Vagy lehet lemaradtam vmiről?? :oops: :wink:


Ez a kütyü mennyibe van amúgy?Ami a termékeny napot mutatja ki?Amúgy ha hízok a bogyótól én is abbahagyom...

annus11
 
 


Trixi,
a PG53-at használtam én is, mikor a babára rákészültünk :lol: biztos velem van a baj, de nekem annyira nem váét be, valahogy mindig össze-vissza jelentek meg a kristályok :oops: :shock: De ismerek olyat, akinek emelett elsőre összejött a babuci :) :)

Amúgy Annus, ha jól emlékszem, olyan 1500-2000 ft körül volt, de nem 100%.

emese1979
 
 


Na ilyenkor mi a teendő?
Mire fejtem, addigra Nóri visszaaludt. Ez azt jelenti, hogy 11 óta alszik. Ilyenkor jobb ha felkeltem hogy éjjel aludjon, vagy nem befolyásolja az éjszakai alvást a nappali alvás mennyisége?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
vhol azt olvastam, hogy a babák napi15-16 órát alszanak, tehát 8-9 órát ébren vannak.. én igyekszem ébren tartani őkelmét nappal kétszer két szopi között, h éjjel inkább aludjon. Bevallom, nem mertem még megkockáztatni, h hagyjam nappal sokat aludni, félek az éjszakától... (első 1-2 napot nálunk végigaludta, éjjel végig fent volt...)

Nem tudom mi van ma, de Bogi is extra nyűgös, evett 5 percet, visszatettem, kifejtem a maradékot, majd ébredt, másik ciciből is evett 2 percet, visszaaludt, most megint fentvan...

emese1979
 
 


sztem nincs nagy kulonbseg h alszik e nappal vagy sem
vagyis nalunk..
tegnap 11tol aludt du 16ig.. kihagyott egy etetest. 13orasit..
evett es utana ugyanugy kidolt. ilyet pedig ritkan csinalt!
es vegre ejjel is ugyanilyen nyugodtan aludt!
kajalni felkelt persze.
ma reggel meg ugydontott nem alszik 7utan.. 11 utan aludt el csak.
es megint jo kislany es alukal.
eszik nezelodik es mar alszik is utana!
sztem az ido elnyomja :)
kiteszem ilyenkor az arnyekba ..

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi! ...hát ha ezt venném alapul, nem is tudom, hány gyerekünk lenne már... :oops:
szkitty
 
 


Sziasztok!
Édesek a képek a babókról.Én is fogtam magam végre és rendeltem neten egy digitális gépet.csütörtöktől én is rakosgatok majd fotókat erről a nagy fiúról

Tegnap megvolt a köldökcsonkos akciónk a sebészeten.Nem vették le, hanem körbekenegették meg csipesszel mozgatták.Ezért kellett 2 órát utazgatnunk Székesfehérvárra.Enyingen nem csinálhatják meg mert nincs hozzá felszerelés.Hát nem akartam mondani a dokinak hogy csipesz meg vattapamacs minden kis vidéki rendelőben akad.Na mindegy most várunk csütörtökig hogy lepottyanjon aztán ha addig se akkor tényleg jön a nyisszantás.

Ma kutyaoltás volt nálunk, azt hittem kirántja a kezeimet a kutya.

Fogigátlás,
háááát.Mi nem védekeztünk Gábris előtt mert én nem szerettem volna semmit se szedni az első baba előtt.Hiába alacsony a hormontartalmuk sokan panaszolják hogy nehezebben jön össze a baba tabi után.Meg ha tabi mellett esik valaki teherbe az nem a legjobb dolog,legalábbis én így tudom.

Evés,
én már nem is mérem mert nincs értelme.Egyszer 120-at benyel után következő evésre csak 50-et aztán egy óra múlva megint éhes.Összevissza eszik.Eddig viszont olyan szépen megtartotta ezt a 2,5-3 órát.nem tudom mi lelte,de házimunkát nehezen tudom csinálgatni.Ha alszik akkor tudom csinálni a dolgomat, de aludni már nincs időm, szóval kezdek beállni a napi 6 óra alvásra.Ennyit enged az uraság este, de ezt se egy vágtába :cry:


Megyek is mert már ébredezik.

KépKép
harhaj
 
 


Pingi, szerintem lazíts!!! Dőlj hátra, elő egy könyvvel és pakold fel a lábad :)! Minden nap más, örülj neki, hogy ma békés, nyugodt nap van, attól még bőven lehet békés és nyugodt az éjszaka is! És még egy halk kérdés: biztos, hogy Téged megnyugtat, ha minden fejést mérsz? Tudom, hogy látszik az üvegen, de akkor se kell ennek túl sok jelentőséget tulajdonítani. Csak fejj, öntögess, fagyasztgass és ne agyalj a mennyiségeken!
kalloni
 
 


Szofi, eszembe jutott még valami! Ha szopi után nyűglődik, öklét rágja stb. akkor lehet az is, hogy még cicizni akar - nem enni, csak úgy, az élvezet kedvéért! :lol: :lol: Ilyenkor vagy adsz neki cumit (ízlés/elvek dolga), vagy tedd vissza cicire, de arra, amiből evett.

B*sszus, ha még a tablettától is felszedek pár kilót, nem tudom, mi lesz velem!!!! Még mindig van +6 kilóm, de a legrosszabb, hogy a csípőm mintha szétcsúszott volna - nincs rajta több zsírpárna mint anno, mégsem jön rám egyetlen régi nadrágom/szoknyám sem!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Arra egyszerűen nincs keret, hogy egy teljes ruhatárat beújítsak, szóval a nagy kérdés: mikortól lehet fogyózni / aktívabban mozogni?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Szerintem nincs összefüggés h menyit alszik nappal és éjjel.Mármint ha nem alszik nappal,nem jelenti azt h éjjel fog és fordítva.Legalábis nálunk így volt.Ha délután aludt hosszabban attól ő ugyan úgy aludt éjjel is...
Szerintem ha egy baba kiegyensúlyozott akkor nincs gond azzal h éjjel aludjon.De szerintem ez is baba függő amúgy,mások az igényeik alvás téren is.Szerintem 8) :lol: :lol:

Emese!
Ha 8-9 órát vannak fenn akkor mért tartod ébren?Mármint ha szoptatod kb 6-7szer az már alapból 6-7 óra is,nem?Mire büfizik,elalszik stb.Szerintem fontosabb h meglegyen neki az alvása,hiszen kell neki a pihenés.Szóval így akkor nálad nincs is meg a 15-16 óra alvás.Vagy rosszul számolom? :oops:

annus11
 
 


Kalloni: tök igazad van. De hát én előre megmondtam, hogy be fogok golyózni!!!! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Ma Hanna is nagyon nyűgi. Szopi közben is szinte visított, mintha fájt volna valamije. Nagyon sajnálom ilyenkor :(
De éjjel azért alszik elég sokat. Vasárnapról hétfőre például este 9-től hajnal 4-ig alukált, aztán napközben is sokat :D

Sajna rajtam is maradtak kilók, meg mintha híztam is volna még a pocimra :shock: Pedig pár hete már egész jól néztem ki. Most meg szorít majdnem az újonnan vett nacim :?

Voltunk ma fül-orr-gégészeten, mert nyelvfékje van a kisasszonynak és hat hónaposan majd felvágják neki. Remélem nem fog nagyon fájni .

Amúgy szépen hízunk, már 3640 grammot nyomunk :D
Már egész formás a kiscsajunk :lol:

Mindenkinek további szép napot!

Puszi:Zsuzsi és Hannus

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susycat!
Nyelvfék?Az milyen?Ez nem a lenövés?A szobatársam babájának le volt nőve picit és felvágták még ott,de épp csak 1-2 mmt kellett.Ez is vmi olyasmi?Mért csak fél évesen csinálják meg?

annus11
 
 


Annus!

Igen, ez a lenövés. De nekünk majd csak később kell, mert majd ha tanul beszélni, nem tudja kiejteni rendesen az "R" betűt.
Addig felesleges,mert nem akadályozza a szopit.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Harhaj,
drukk h leessen a csonk csütörtökig!!!

Annus,
úgy értem az ébren tartást, h Bogi az esetek többségében csak ölben alszik el, tehát ha lerakom szopi után, akkor őkegyelmessége nem alszik el. Ha ölben van még fél órát, miután bealudt az ölemben,akkor alszik, így egy nap 1-2 szer nem altatom ölben, megpróbálom lerakni - ekkor nézelődik, meg foglalkozunk vele, és elvan 1-2 órát így. :D
Lehet, sőt, valószínű, már máshogy lenne, de az első időkben nekünk nappalokat végigaludta, és egész éjjel fent volt :? :shock:

Susycat,
szépen hízogat Hanna :lol:
sz

emese1979
 
 


Na egy evést tudtam megmérni eddig, 100 grammot evett :)
Vendég
 


Helló!

Hean, Isten éltessen! Annus, közben én is 27 lettem, lécci javítsd majd...

Pingi, Ildi, nyugalom, nyugalom. Nekem a gondjaim mindig akkor oldódtak meg, mikor sikerült a pánikot leküzdeni.

Zsüci, nálunk van cumi!
:D A csípőről meg kérdezd meg a dokid, hogy visszamegy-e. Szerintem a 6. hét után lehet aktívabban mozogni, de a fogyókúrával vigyázz! Próbálj valami lightosat, pl. testkontroll: ne egyél szénhidrátot meg fehérjét egyszerre.

Gratulálok Mormota 20-nak!!! De ismerjük őt...??? :oops:

Na pusza!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Júúúj tényleg, Hean, Isten éltessen!!!!!

emese1979
 
 


Szerintem se ismerjük Mormota20-at, de én is gratulálok! Lehet a júniusi topicba szánták az üzenetet.

Én is hallottam több helyről, hogy híztak a fogamzásgátlótól... De biztos nem törvényszerű.

Most nézem az államkincstár honlapját. A családi pótlékot lehet elektronikusan intézni, de az anyaságit nem, így nem vagyok kisegítve.

Sussycat
Majára is mondták, hogy le van nőve a nyelve, ehhez képest nagyon hamar megtanult beszélni és olyan "r" betűket mond, hogy nővérem irigykedik, mert neki 2 gyereke is logopédushoz járt.
Kolosnak is le van nőve, majd meglátjuk őt zavarja-e valamiben.
pumuklii
 
 


Csp-t se tudom elektronikusan, ügyfélkapus regisztráció kell. Akkor marad a posta vagy a személyes intézés.

Valaki írta, hogy nem fogadték el a net-ről letöltött nyomtatványt.
Akkor mit fogadnak el?
pumuklii
 
 


Mormota a júniusi topikban van, átírtam oda az üzit :) rákerestem :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mi tegnap megkaptuk a családit meg a gyest is.Most kivételesen gyors volt az ügyintézés.

Nálatok szokott olyat csinálni a baba hogy megetetitek utána büfi majd alvás és alvás közben 15-30 percenként sírdogál olyan fél percig aztán visszaalszik.gábris nálunk ezt csinálja mióta megjöttünk a kórházból.Én meg felkelek rá és nem tudom kipihenni magam rendesen.Vannak napok amikor nem csinálja ezt de a 7-ből 4 napon igen.Ő sem tudja kipihenni magát amitől nyűgös és fáradt és szerintem a cicin is azért alszik be olyan hamar amitől meg nem tud eleget enni és ezért meg óránként kel enni.Múltkor pedig már azt hittem beállt a 3 órás szopi de újra és újra rájön ez a sírdogálás.Most is 5-8-ig alig aludt.Talán félórát tudott normálisan aludni.Megkérdezem a gyerekorvost mi lehet ez, de nem hinném hogy tud rá választ. :(

KépKép
harhaj
 
 


Nyűgösködik a kisnyulam...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Harhaj,
Boginál is szokott lenni hasonló, őt akkor kínozzák még a gázok - van, hogy 3 nagy büfi után is fél óra, óra múlva még jön belőle ki, vagy a lábát huzigatja, mert pukiznia kell.

emese1979
 
 


Van 1-2 új képem, gondoltam feltöltöm, most hogy van gépünk.
Az egyiken így büfizik a kisasszony...
A másik kettő meg aluszkálás :)
(sajnos telefonnal csináltam, nem túl jók :?

Kép

Kép

Kép

emese1979
 
 


Harhaj: ez a sírdogálás teljesen normális. Egyrészt sírdogál ha pukis vagy fáj a hasa, mésrészt meg álmában is sírdogálhat. Ha álmában sírdogál akkor őt ez nem zavarja, észre sem veszi...
Hát, az sajnos gáz hogy ettől nem tudod kipihenni magad. :( Én is olyan hulla vagyok sokszor, ráadásul míg én minden rezdülésre felkelek, apa sokszor még akkor is hangosan horkol, mikor én éjjel matatok tőle 2 méterre... :x Olyankor azért elég pocsékul érzem magam.

Apropó, alvás:ti szoktatok napközben bármennyit aludni? Engem apa folyton ezzel piszkál, de én éjjel vagyok álmos, nem nappal...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Harhaj

Kitartás! Nekem 6 sincsen. :) Az enyémek is összevissza esznek. Én sem mérem két napja, csak a súlyukat ellenőrzöm kétnaponta fürdés előtt.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Emese

Nagyon szép kislány Bogi!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Létezik, hogy ma mindent elolvastam? :)

Petra
Az enyémek is folyton cicin lógnak, lógnának. Sokszor hagyom, addig én is pihenek, mert fekve szeretek szoptatni.
Nem tudtam, hogy az SNS ennyire drága.

Napirend
Úgy hiszem egy pici babát nem árt igény szerint szoptatni, de pár hónap múlva én is megpróbálok valami rendszert bevezetni, mert így nagyon fárasztó lesz.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


pingi: nálunk is Apa mondogatja a napközbeni alvást, nekem sem nagyon megy. Meg hát ha egyszerre is alszanak, az nem tart órákig...
Vendég
 


Jó reggelt!

Napok óta 3 óránként ébred a pufikám éjszaka. Elég hulla vagyok. Ráadásul néhány napja folyton fáj a fejem. Ébredtünk fél1-kor, fél 4-kor, és fél 6 óta fent vagyunk. :? ÁLMOS VAGYOK!!!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na! 100-120 grammokat eszik. Csak tudnám, akkor miért nem hízik :?
Vendég
 


Jó reggelt!
Még nem olvastam vissza.
Köszi a tegnapi válaszokat.
Szóval tegnap kicsit depis voltam,bár ma sem sokkal jobb. :(
A tegnapi napom tök jól indult.Csak gondoltam egyet felviszem méretkőzni.Ott kiakadtam,hogy 5 nap alatt csak 12dkg-ot hízott,meg a védőnő nagyon elcsodálkozott és ez felhúzott.Aztán láttam a cikket amit Mesi?rakott fel és akkor nyugodtam meg,hogy elég a heti 10-12dkg.Na mindegy,mert a mellkaskörfogata,a fejkörfogata is jól fejlődik,tehát minden ok.Meg a percentilje már 25,így megnyugodtam.Viszont küzdünk a tejjel. :( Sokszor 2 cici után is sír,vagy ha nem akkor 1 óra múlva éhes.Most ez :( ezerrel szopi,meg az a ultrica urens és remélem visszajön.De már írattam tápszert,Milupa milumil HA start.Ismeritek?Milyen?Anyatejjel kéne táplálnom,de ha nincs nem fogom éheztetni.Másnem pótolok.akik pótoltok,hogyan?Szopi után kap még valamennyit,vagy egy egész etetés csak az??Mert nekem délután és est kevesebb,talán éjjel és reggel elég neki.A másik parám,amit már lehet untok is az a rohadt sárgaság.Már annyira izgulok,hogy felörlöm magam teljesen.De majd lesz valahogy.Más nem mondom a dokinak várjunk még,mert lehet anyatejes sárgaság,hiszen nem magas az érték,nem aluszékony ,zabál,és jól fejlődik.
Mindennek tetejébe hulla vok,tegnap dél óta 2 -3 óránként eszik,alig tom letenni.Ráadásul beteg is vok.Mindenem fáj,torkom,fejem.Tényleg a homeós bogyó mellett vehetek be láz és fájdalom csillapítót???
Bocs hogy kisregény lett,meg hogy egint csak magunkról. :oops:
Ja!A blogomra tettem friss képekt,ha érdekel titeket.http://gretahanna.blogspot.com/
Megyek,pihizem,próbálok visszakapcsolódni.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


N ezt az oldalt átfutottam.
Emese Bogi nagyon édi és mekkora a haja!
Napirend,mi igény szerint szopizunk,de szinte minden nap uabban az időpontban.
Panndi,lemaradtam. :oops: Nem hízik?Semennyit?
Cicin lógás ismerős,pedig nincsennek ikreim.
Alvás:Hát jó lenne napközben is,de Grétó már nem alszik.Így csak este tudok valamennyit.Per pillanat olyan mintha 3 napja fen lennék. :roll:
Megyek is,mert semmi erőm.
Szép napot.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Még közben azon gondolkozom,hogy lehet azért van most tejválság,mert most leszünk 6 hetesek.Ilyenkor van valami fejlődési ugrás.Volt olyan akinek kevesebb volt ilyenkor??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, dede, hízik, csak lassan, nagyon lassan. De nem értem, miért, ha egyszer eleget eszik :roll:
Vendég
 


Jaa, és nekem épp hogy több lett a tejem, nem tudom mitől :shock: Nem iszom többet, nem eszem többet, már nem iszom semmiféle tejserkentőt, a tej meg csak termelődik :roll:
Vendég
 


Panndi,nyugi!Vannak olyan babák,akik nem híznak annyit.Pl:nekem Gréti sem hízott mindig sokat.Majd visszakeresem neked.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Megnyugodtam valamennyire, mert a kaja elég neki elvileg :)
Vendég
 


Sziasztok!

Anita, 6 hetes koruk körül van egy fejlődési ugrás. Szerintem mielőtt tápszerhez nyúlnál próbáld minél többször szoptatni, minden egyes nyikkanásra tedd mellre. 2 órán belül ugyanarra a cicire tedd és, ha úgy érzed jól kiszívta utána rakd a másikra. És tea helyett is próbáld csak az a anyatejet. A legfontosabb, h. nyugodj meg!!! Tettem fel 1 cikket, az LLL honlapjára, esetleg olvasd át.

Drukkolok nagyon!!!!!!!

puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Annus, SEGÍTSÉG!
Feltettem a blogra egy cikket, és valami őrült módon másolta be, nem is tudom módosítani! Megnéznéd? Ha neked sem sikerül, töröld ki és megpróálom újra. :twisted:

Köszi! Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


sziasztok!

lányok tudom, hogy nagyon unjátok, de én nem vagyok úgy látszik egy szoptatni tudó anyuka, megint visszatértem az üvegre, de inkább ez és anyatej, mint idegbetegeskedés és nincs időm semmire, főleg nem a gyerekekre :(

Kiborított Édua szeretethiánya és az, hogy nem hízott a kicsim, és ordítva szopizott és rángatta a cicit, pedig volt benne tejcsi, tegnapra viszont mintha eltűnt volna :(

Egy ismerős mondta, ha stresszel, hogy szoptatni kell és nem megy, akkor hagyjam abba :), ezt tettem, ha 6 hétig bevált a fejés és üveg, mert ehhez kitartó vagyok, akkor ezek után is meg tudom csinálni tápszer nélkül, és nem lesz ezernyi megválaszolatlan kérdésem szoptatással kapcsolatban, hogy miért nem megy, miért nem eszik stb.

Lara is este fél 9-kor evett aztán csak fél 4-kor kelt, utána meg 8-kor :)
Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!
Először is Hean így utólag is Isten éltessen sokáig!!!!
Tegnap nem tudtam jönni,mert el tettem-vettem egész nap.Meg dokinál voltam.Mikor meg tudtam volna jönni,önző módon csak feküdtem a pici mellett és néztem ahogy alszik.A világon nincs ennél szebb látvány!!!! :D
A doki sajna semmi újat nem tudott mondani a mellemre.Illetve annyit,hogy adott egy gyulladáscsökkentő kenőcsöt,meg azt mondta,hogy Bioptron lámpázzam.Viszont mivel kérdezgetett,kiderült,hogy még mindig vérzek,és azt mondta,az nem jó.6 hét alatt már rég el kellett volna múlnia.Megvizsgált,meg nézte a sebem,azt mondta az is csúnya.Adott valami vérzéscsökkentőt,de azt meg nem merem bevenni a dokim nélkül.Mert csak ő "csinálta" az egészet,ő tudja milyennek kell lennie.Na igen,őt meg megint nem tom elérni.Kész.Ma még próbálom elérni,ha nem megy,pénteken odaállítok személyesen a magánrendelésére,és kérek időpontot.Meg megkérdezem milyen problémával lehet őt zaklatni,lehet-e egyáltalán,és milyen módon lehet elérni.
Manócskának lazítottam a szigorán,és mostmár nem órához kötöm magunkat,hanem 3-4 óránként eszik.Erre beállt a mellem is,ehhez termel elég tejet,elég egy mellből szopiztatnom.De megint rengeteget eszik. 150-200g között.Ez tipp.A múltkor lemértem,akkor 210g volt,igaz azt 2 mellből hozta össze.De így csak 5-6 szor eszik.Most is letettem 21.30-kor,és ébredt 6-kor.Evett,büfizett,bukott,kicsit nyűgösködött,majd elaludt.Még most is alszik.Rákapott a hasalásra. :lol: Szóval nem tudom gáz-e így.Tudom kb.8x kellene hivatalosan ennie és nem ennyit,de ha így áll be a kis szervezete?És nem nyűgösebb,meg nem nyugodtabb,mint eddig,de ez az igénye.És mellesleg ez nekem is elfogadható.Szerintetek????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Hát szerintem mindegy h ki műtött,akármelyik doki látja h egy seb gyógyult van nem...Remélem azért sikerül elérni a dokidat!!!
Az nem semmi h Riki200at bevág!!!!Iza még mindig kb 100nál jár,talán picit több .Most 4,4 kiló kb,lehet h már elérte a 4,5 et is :lol:
Ha Riki ettől jól van,nem fáj tőle a poci akkor egyen ennyit és ennyiszer!Csak figyeld h nehogy a kevese szopi miatt a tej is kevesebb legyen!

Edua!
Szerintem hagyd a szoptatást akkor!Egyen üvegből!!!Semmi gond nincs ebből!Nagyon kitartó vagy h próbálkozol,de ha nem megy akkor ne eröltesd!Legyél te is és a baba is nyugodt!!!!Szerintem :wink: :lol:

annus11
 
 


Évi
Kicsit szerkeztettem rajta,remélem így jobb lett!

annus11
 
 


kutyafüle én 80-100-nál többet nem tudok megetetni vele, és nem is akarok, mert akkor jön vissza orrán szájján :(, lányomnak ennyi az igénye és jól alszik tőle, szerintem szopival tutira nem evett ennyit sem :(, ugyanis most hogy megint fejek a kettőből jön le 150 ml, reggelre, jó tényleg hatékonyabban szopizott akkor több jött le, de szerintem nem is szívta ki rendesen csak az elsőtejet, ami könnyebben jött, vagy már nem is tudom, már nem akarok találgatózni, ami nem megy most már tényleg nem eröltetem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: