Új privát üzeneted érkezett!

Zsancy: Örülünk, hogy jöttél, még ha nem is keresgettünk!
Szép hízás: :shock: , azta!

Alexovics hasonló viselkedésformákat mutat, mit éhenkajmánka Marci barátja! :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi: igen, amúgy is olyan kis hasonlóak. Hosszúak, vékonyak, nagy szemek, gödröcskék :lol:
kreiszi
 
 


zsancy: szép kis súly, és a fogatok is jön.........remélem könnyen fogjátok viselni

zsu: drukkkk a dokihoz

kreiszi: küldtem :wink:

millye: jaaaaaaaa jókis menü és a férjem már majdnem a felét benyammolta,de akkor sem fogok főzni!!!!!! sztrájkolok, péntek ballagás,szombat buli, addig kibírjuk. Holnapra még van egy nap hideg és kész. Én amúgy is kajasztrájkot tartok :oops:
Fügi kóma, bevágott 210-et, úgy hogy előtte három órával evett 170-et, meg előtte is annyit és azelőtt is... :oops: csak azt nem értem hogy hova tűnik ez a sok kaja, nem sokat hízunk, nyúlunk inkább. Ezerrel töltöm fel a vidiket :lol: na apa éjfél körül jön én meg kukolérolok.

Kép
budabo
 
 

 
 

Bogi: köszi, fini :lol:

harc a szopipárnával:
Kép

jaj de fini a kezem:
Kép

Kép
kreiszi
 
 


kreiszi: micsoda kis harci manó

Kép
budabo
 
 


Boldog hófordulót SZonikának és Mandarinnak!!!!! :lol: :lol:

ALex nagyon helyes ahogy harcol, nem szokott megijedni ha magára húzza??

Petra nem semmi utolérte Botit súlyban..... :lol: :lol:

Végre valami amit érzékeltem,h jobban tej, egész pontosan keményedik napközben is,..... :shock: :shock: ami azért már nem volt annyira jellemző. Vettem ( a kávézó után :lol: :lol: ) a lidl-be baromi fincsi jégkrém variációkat, na azt eszegetem sokszor, aztán ez lett belőle. Tehát kicsit csúszik a krumplizás úgy tűnik.... :?: na de szerintetek most mi legyen, azt mondták a védőnénik,h ha eszik már mást is anyatejen kívül nem kell neki K vitamin. Ez értendő a gyümölcsökre is, ha már időnként kap? én úgy értettem,TI????? Help bitte!! :lol:

Na mizújs CSajok,h tervezzem a következő 2 napot? Elif, Gabi és még aki??? :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


bocsesz Szoni és Mandarin!! Boldog négy hót!

elif: nem baj hogy nyúltam vonalzót??? nagyon tetszett.

Kép
budabo
 
 


Kaandi, Gabi, Elif: ha esetleg csütörtökre terveznétek Müller közeli talit, szóljatok, mert fogok arra járni és szívesen taliznék veletek!
Kaandi: nem húzta magára, csak a szájába :lol:
K vit. sztem, ha gyümit eszik már nem kell, mivel akkor már megjelennek a bélbacik és előállítják a vitamint.
kreiszi
 
 


Sziasztok
Gyors kérdésem lenne, aki használta és tudna tanácsot adni: koszmóra bevált a babé koszmó elleni samponja valakinek? Érdemes megvenni? Mert az alkohol nem segít :(
Reggel megyünk rota1re és utána a patika felé venném az irány, de csak akkor, ha valóban jó, mert azt hallottam, h ezek a babé termékek nem túl olcsóak.

Köszi előre is mindenkinek.
Remélem, mindenki jól van. Babák szépen esznek, alszanak és játszanak.

Puszi Mindenkinek
M.

KépKép
hugic
 
 


Sziasztok
Bocsiiii, megint nincs időm olvasni, csak az utolsó oldalt futottam át..
Magdi, nekünk bevállt, de baromi sok van benne, és baromi kevés kell belőle... És sztem ez is csak úgy használ, hogy előtte jól felpuhítod olajjal. Meg jól meg is kell dörzsölni törülközővel, hogy leperegjen.
Én az utóbbi napokban arra jöttem rá, hogy bekenem testápolóval a fejecskéjét, elől-felül, ahol koszmós, és azóta nincs koszmónk. Persze nekem könnyű, mert Zétinek nincs haja... :lol: :lol: Nincs ami zsíros legyen a testápolótól.

Jól vagyunk, hétfőn megkapta Zéti a 3 hós oltást, nem volt semmi gond vele szerencsére, és csak egy fél percig sírt. Édes, dumálós, nyálbubit fújós... És végre szedett magára, 7150 gramm. Már egész vékonykának találtam mostanság :lol:

puszi mindenkinek ,remélem mindenki szuperül van!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Julcsi: nagyon szuper a videó, én persze megkönnyeztem... férjem már mikor meghallotta a zenét, mondta Efének, hogy anya mindjárt elkezd sírni... :D

50 perce ébredt fiam, vagyis úgy nézett ki, adtam zoknit "dunna alatt" a lábára hogy jön kifelé szopizni, hát nem visszaaludt?! :roll: Na én bezzeg nem...

Szoninak és Mandarinnak is Gratula a 4 hóhoz!

Gabi: Na Szoni sem váratott sokáig magára az átfordulással a tali óta. :D Nagy pusszantás neki a cuki kis pofijára! Jobban vagy? Én is mindig agyonszenvedtem magam menzesz kezdetekor :(, baromira nem várom, hogy újrakezdődjön...

Bogi: dehogyis baj, én magam is ajánlgattam, hogy csináljatok, mert szerintem tök jó ez a vonalzószerkesztő... Nagyon cuki lett és személyes a fügével rajta. :D

Kreiszi: mi simán lehuppanunk veletek találkozni csütörtökön, mostmár nem hagyok ki ilyen lehetőséget, ha adódik. :) Csak annyi, hogy napközben én neten továbbra sem vagyok :(, így telefonon kéne egyeztetni a részleteket, illetve gondolom ma még téma lesz ez kaandival és babanyullal is... úgyhogy este látni fogom mire jutottatok. Na meg ki tudja ma is mi lesz, majd ha már kukoráloktak a kakasok felhívom a csajokat, hogy mi legyen ma vagy holnap...
Mindenesetre küldök telszámot priviben. :)
Alex nagyon édes cukorfalat, rendesen kerekedik ő is :D. És ahogy látom a dzsungeles játszószőnyeg nálatok is "képben van". :wink:

Zsu: remélem tényleg alakul az a visszér, én a gyógyenerigiákat ezerrel nyomom már egy ideje neked így szuggesztíve... :D Jajj, kicsi Bencusnak is megy a gyógypuszi a leendő fogacskáira.

Zsancy: nem semmi ahogy belehúztatok, Botival tartjátok az iramot rendesen... :) Ügyes ez a csajszi, hogy ennyi mindnen megy neki. Neki is megy a gyógycuppantós!

Stelly: Adrikát meg kell zabálni, de komolyan ebben a szerkóban. Annnnnyira édes!

Nicko:
Mi a baj? Skarlát ahogy azt egy hsz-ből olvastam? :(

Millye:
virág gyönyörű, és apóca nagyon kedves! Éééén is kérek! :D

Na fiam ébredt... meeek...

Kép
Kép
elif
 
 


elif: kösz,szerintem is nagoyn jók, és egyéni.
Na én Fügcsikém is felsírt egy 15 perce,simike...stb aztán hatalmas fingik jöttek belőle, tuti az bántotta. Kis mohó kutya volt tegnap lehet ez az eredménye :cry:

végre sikerült felpakolni: ha vkit érdekel
http://www.youtube.com/my_videos

Kép
budabo
 
 


babanyul: küldtem pü-t az időpontokkal szólj ha nem kaptad meg!

Kép
budabo
 
 


Bogi: ez a link cak egy bejelentkezős oldalra visz :(, kérek gyorsan másikat! Úgy szeretném megnézni!!! :)

Kaandi: este 11-kor mondta anyum, hogy mégsem jönne, mert nagyon zsúfolt ez az utolsó hét a suliban... apóca persze továbbra sem visz be "Marcitalira", szóval én ma is holnap is ráérek, max ma önkormiba megyünk el Efével, de az úgyis felétek van...
Fagyihatás szuper... :D Kipróbálom...

Csokizást viszont teljesen befejeztem, 2-3 napja nem eszek, és fiacskám azóta szépen alukálgat napközben is... asszem neki már a csokiban lévő koffeinmennyiség is sok volt... :roll: Aztán lehet csak az időjárás van rá jó hatással... Mindenesetre az én alakomnak hátha jót tesz a változás... :)

Kép
Kép
elif
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:49-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:48-kor.
Vendég
 



Kép
budabo
 
 


elif,babanyul:nekem csütörtök tökéletese!!!!!
Így sem jó?????????? akkor béna vagyok, nem értem miért nem.


Ide rakom így is,htha így mükszik..
http://www.youtube.com/watch?v=p1uN138I ... annel_page
http://www.youtube.com/watch?v=BgM0sj-d ... re=channel
http://www.youtube.com/watch?v=D8yxDCLa ... re=channel

Kép
budabo
 
 


nyertél elif én vagyok a béna, tehát marad egyesével idelinkelve.

Kép
budabo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:47-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:47-kor.
Vendég
 


babanyul: dehogy dugom, alig várom hogy bandázzunk! Szoni félelmetes, micsoda kiscica! Tök jó az ő dumája is!

Kép
budabo
 
 


Full 100% negatív hsz, előre szólok.

Csajok hány órakor kel fel a nap? Olivér kicsi életem fél egytől pirkadatig 4x kelt, azóta csak egyszer hat körül, juhú :roll:
Az első három alkalommal teázott, aztán nagyon üvöltött úgyhogy cici. 8-tól fogadóórát tart a védőnéni, pakolom a karavánt, megyünk.

Ez a kisebbik gond, voltunk tegnap a hematológián, jövő héten kiveszik Z csomóját :cry: :cry: :cry: Egy hét "wellness" lesz. Szövettant kell csinálni, a doki azt mondta hogy szerinte nem komoly a dolog, kizárta az összes féle daganatot a tünetek, vérkép, uh, röntgen, stb alapján, kivéve egyet, kössz...de szerinte biztos nem vészes, csak ez annyira különleges eset, meg speciális, meg egyedi, meg fura, hogy szövettan kell. Azt mondta a gyerekkel nincs semmi, nincs vírusa meg gyulladása meg semmije, csak ez a nyirokcsomó felejtett el visszahúzódni. Lehetett egy megfázás, egy macskakaparás vagy bármi ami úgy ment át rajta hogy észre sem vettük, a nyirokcsomó reagált is, csak épp úgy maradt. Nem részletezem milyen most a hangulatom.

Kép amit a jobb füle alatt láttok az az

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Bogi nagyon édes Füge..én is megnéztem a videokat....és nem semmi sebességgel fordul meg...nagyon édes...olyan kis bűbáj :D
Szoni is aranyos nagyon...
Kaandi a ti videótokat hol lehet megnézni?Mert én itt a linket nem találom,de lehet vak vagyok szokás szerint...
Én is akarok videót...de béna vagyok
:cry:

Úgy látom súlyba Fiúknál Botond van az első helyen,lányoknál meg mi...
A "doktor"néni azon is meglepődött hogy Petra hogy izmozik hogy ülni akar...azt mondta minden nap egy nagyon kicsi időre felültethetem csak hogy körbe nézelődjön,igaz én észrevettem hogy neki fekve már nagyon unalmas...
A Vas-ról meg azt mondta hogy akkor kell nekünk adni ha már nem kap anyatejet,addig nem kell.

Zetibebi:
Húúú nem semmi éjszakád volt....én azt hiszem kidölnék....nekem a 6:30-as kelés is gáz már,néha azt se tudom hol vagyok...
Kitartás...Zéti nagyon ügyes lesz,és tényleg semmi baj sincs...mennek a+++++
Ha megkérdezhetem melyik az az 1amit a doki nem zárt ki?

Ma megyek fogdokihoz..végre már nagyon várom...végre vége lesz a szenvedésnek

Lányok...lehet hogy Július 1-én otthon leszünk...mi is elmehetnénk a talira?(de még nem 100%-ék)
Na megyek reggelizek,igaz már egy vödör kv-t benyomtam....
Tegnap igy mérték meg az én Maszatkámat....a lig fért már bele a pelusba

:lol: Kép
Dundi golyóm!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


itt látható a nagy pocak ami miatt nem jók a bodyk :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Kaandi: Tegnap megkérdeztem erről a védőnénit,ő azt mondta, hogy majd akkor kell abbahagyni a K vitamint, ha már nem csak kóstolgatjátok a gyümölcsöt, hanem egy étkezést már kiváltotok vele. De ma megyek a gondozásra és újra átbeszéljük.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


zetibaby: fel a fejjel, hátha mond vmi okosat a védőnéni, Z-nek nem lesz baja, bízz benn!

zsancy: köszönjük, szerintem is Petra az első csajok között, nagyon ki husi, Szoni is jó súlyban van még asszem.
Videót meg aki tud csináljon, olyan helyesek a babák!

Kép
budabo
 
 


jaaaaaaaaaaaa egy éve - tegnap,ma reggel - zebracsíkos!

Kép
budabo
 
 


zsancy, nekünk sajnabajna nincs videónk..... :cry: :cry: vkvel összekeversz! :cry:

crocus, na akkor én is megkérdezem, utoljára májusban kapott. mi van ha nem kap már,vmi baja lesz??? Kreiszi szted? bár Te írtad, h ha kap már gyümit......?
Kreiszi de jó lenne!!!!!!!!!!!!nekem ugyan nincs kocsim holnap azt hiszem,de majd busszal 2 megálló a lakótelep vége és odasétálunk!
Neked mikor jó????

szegény kicsi Zétike, annyira sajnálom!!!!!!!Minden rendben lesz!!!!!!!

elif,gabi ma???? vagy holnap????

Kép
kaandi
 
 


ááááá de ciki..most nézem Julcsi rakott fel videót....bocsika

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 13:32-kor.
Vendég
 


na csao mindenkinek!
nem magyar a billentyuzet, ezert kicsit bena lesz, amit irok, bocsi.
de jo ujra itt lenni.
Perc idom sincs, amikor itthon vagyunk, delelottonkent, akkor besegitek a haztartasba, meg csomagolom a vagon szenyat utravalonak. Nagyon hideg van sajnos, max 16 fok, de iszonyat szel fuj mindig. Lena egyszeruen alom, ahogy viselkedik, semmi gond nincs vele, meg azt is siman birja, hogy mivel itt negyed 11 kor megy le a nap, es utana sincs sotet teljesen, ezert van, hogy 10 vagy11re erunk haza, meg 11 kor is kepes kacagni pancsi elott. Mert kepzeljetek, itt kacagott eleteben eloszor, szombaton, annyira aranyos!!!!!!!!!!!!! Szoval delutanonkent jarjuk a kornyeket, voltunk Helsinkiben [itt csak harmasban, busszal mentunk be, en vettem a jegyet, fel orat magoltam elotte van tikit pliz tu helsinki :lol: ] aztan tegnap Suomenlinnan voltunk, magyar neve mokus sziget, tengersok mokus, mind kezbol eszik, na Sanyinak volt mit fotoznia. Ma Nuksio nemzeti parkba megyunk, varom, hogy felkeljenek itt a nepek. nalunk mar 10 ora elmult, itt az ejszaka hianya miatt 1, fel 2 ig fenn vagyunk, aztan persze 11kor kelunk fel. 2 kislanya van ennek a csaladnak, nagyon edesek, nyuzzak Lenat, az meg vigyorog[vagy uvolt]. Sajna kepeket nem tudok feltenni, nem ismerem az itteni gepet.
Magdi, nekunk a babe sampon 3 nap alatt levitte, de akkor lenne erdemes megvenni, ha gyuszuben arulnak. En szivesen adnek az enyembol Marci buksijara. Akit meg lattam ezen az oldalon, Alex tunderi aranyos, Petra meg hat cuki husi. Fuget mindjart megnezem.
Csok!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Budabo mi az, hogy kajasztrájkot folytatsz? Mármint fogyózól? :? vagy nem fogsz főzni egy darabig? :shock: Ne csak töltögesd a videót hanem a linket is küld el nekünk! :D De édi bédi Füge!!!!

Kreiszi Alex nagyon helyes pasi! :D

Kaandi jó a kérdésed... szerintem nem kell adni nekik k vitamint akkor is ha gyümit kap... vagy mégsem... nos megint határozatlan vagyok.... na majd megkérdezem a dokinőtől :D

Elif nálunk a férjem ébresztője keltette ma fel a fiamat fél ötkor :evil: :evil: :evil: nem vagyok én ehhez hozzászokva :evil:

Babanyul a fiam s így nyávog :D :D :D

Zetibebi borzasztóan sajnálom :( szorítok, hogy minden rendben legyen! Valóban hatalmas a csomó... :shock: :(

Zsancy szuper lenne ha te is jönnél a talira!!!

Gerendai Zsuzsi de jó, hogy bejelentkeztél!
:D örülök, hogy jól vagytok!

Tali Most tudtam meg, hogy július 1-én nekünk délután 3 órakor oltás van... meddig tart és mikor kezdődik a program... :? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


na Szonit is megneztem meg Fuget is, nagyon aranyosak! Meg kikerestem a julcsi videot is, nagyon jol sikerult, nagyon helyes legeny Marcus!
Talan meg tudok jonni igy delelottonkent, ha sikerul korabban felkelni, es Edesapa nem bitorolja a gepet.
szep napot!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Drukkolok én is Zéti babának, minden rendben lesz!!!!!!

Kép
cserkészkolbász
 
 


Zvera: +++++++++++++++++++++++++++++++,(tényleg nem kicsi az a nycsomó). 1 hetet KH-ban kell lenni?
Zsuzsi: de jó, h jelentkeztél! Örülök, h jól vagytok, további szép nyaralást nektek!
Bogi: jók a videók, én azt is megkukkoltam, ahol apa is beszéli a babanyelvet :lol: . Te is jössz holnap talizni, vagy másik csütörtökre szervezitek?
Kaandi: K vit inkább még adj neki, mivel a kóstolgatás nem rendszeres.
Köszönöm az Alex dicsiket :oops:
Millye: gondolom, délelőtt kezdünk, nem?
Zsancy: de jó lenne, ha ti is tudnátok jönni!
Tali: nekem 13-14 óra körül/között lenne jó, mert elég sokfelé kell utána még vásárolni mennünk. Gyerkőcöt vigyek?
kreiszi
 
 


ok, akkor beszerzek receptet.....tiszta hülyének néznek.majd...
ahogy Neked jobb kreiszi,mármint a gyerek dolog, de szívesen megismernénk ám Alexet!!!!!!!!!! :wink: :lol:
akkor mi legyen ott talizzunk a müller környékén vagy jöttök hozzám????????????????????????????????????nem vagyok egy nagy szervező zseni,bocsi.. :cry: :cry: nekem mindegyik variáció jó!!!!!!!

Kép
kaandi
 
 


na most mennem kell,majd jövök és olvasom,h mi a fejlemény, hátha a főrendezv.szerv,. gabika megoldja... :lol: :lol: :lol: puszi érte!!!

de ha van kedvetek gyertek hozzám, aztán utána ráértek vásárolni,hm??????????????etetés stb megoldott !!!!!!!!!!

Kép
kaandi
 
 


gerendai zsu: sziaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! köszi, ha hazajötték képetképetképet!!!

kreiszi: áááááá messze vagytok, jövő hét csütörtök jönnek hozzánk elvileg elif és gabi.Köszi apa nevében, majd rakok fel kacagósat is mert azt is csak apának hajlandó :lol:

budabo: hajnal 5 :cry: Jaja kajasztrájk, kicsit próbálok hogy reggeli aztán ebéd de utána gyümi,joghurt,tejturmix vagy vmi ilyesmik, hátha egy-két ...10 kg lemegy előtt-utóbb. :oops:

Kép
budabo
 
 


millye: látod milyen hülye vagyok magamnak írtam ahozzá szólást :oops:
hajnal 5 Jaja kajasztrájk, kicsit próbálok hogy reggeli aztán ebéd de utána gyümi,joghurt,tejturmix vagy vmi ilyesmik, hátha egy-két ...10 kg lemegy előtt-utóbb. Ja és még a taliról annyit, hogy az előzö is délelött lett volna, reggel 9-10 körül.

Kép
budabo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 13:31-kor.
Vendég
 


Kreiszi a 9-10 óra még talán belefér... jó lenne elmenni... még ha nem is maradunk sokáig... :(

Budabo ez nem ér... én még nem fogyózhatok... bár ha a stresszel így folytatom akkor lemegy nekem is ha akarom ha nem... :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: inkább én se fogyózhatnék de lenne tejem, na de ez lerágott csont, szóval ne stresszelj!!!!!

Kép
budabo
 
 


Akkor holnap 13:00 Kaandinál, szupi. Elif neked ok? Akkor gyerkővel megyek, minket apa visz, de hazaküldöm anyukájához addig, vagy a praktikerbe, míg dumcsizunk
Bogi: de kár, veled is szívesen találkoztam volna, na majd a nagytalin. jaj de jót röhögtem, h magadnak írod a hsz-t :lol: :lol: . Most nézem a vonalzódon, h az egy füge :D .
kreiszi
 
 


sziasztok!

nagyon figyelmetlen vagyok,Szoninak és Petrának boldog hófordulót-utólag!

millye:felkelt a fiacskád éjjel és már hajnal5-kor,Bazsi is csinálta a múltkor,de többször nem fordult elő!azt vettem észre,hogy ilyenkor kell megemelnem a kajaadagját,és utána lévő nap már nem ébred fel,csak reggel!

reggel óta várjuk a dokit,mindig 8körül szokott jönni.Bazsa is érezte,hogy várunk valamire,mert nem aludt el amikor szokott,6-ól 10-ig ébren volt és a 10-es kaján bealudt,csak a felét ette meg,most is alszik,doki még sehol...pedig jó lenne már túlesni az oltáson!

a videók ngyon jók4én sem tudok videózni,pedig olyan jó lenne,mert meg lehet zabálni őket olyan édesek!

zsancy:fogovoshoz megy a drukk!azt a mindenit,Petra nem semmi husika,nagyon édes,van rajta mit harapdálni!

kreiszi.alex is nagyon cukipofa!

elif:jó az új vonalzód,Efe egy tündér a képeken,mint mindig!

bogi:a tiéd is nagyo tuti,mármint a vonalzód!a fogyihoz meg sok kitartást kívánok4 nővérem szerint van egy aloeverás reggeli italpor,amivel reggeltő délután 3-ig el van simán kaja nélkül és tök sokat fogyott!

én is megpróbálok szerkeszteni egyet,hátha még nekem is sikerül!

teszek pár képet:

Kép próbálna mászni a drága Kép odaadtam neki az új kendőcskét Kép ezt már nem adom,az enyém Kép ezt is megkajálom... Kép sőt,a zsirit is megeszem Kép nagyfiú anyukájával
megint elárasztottalak benneteket,bocsi,de nem tudok válogatni!

Kép
nilabali
 
 


Apjuk nem hagy élni!! (Már a szgép előtt persze...:D)

Szóval irtó cuki mindenki, Fügétől behaltam. Mi ezt a mutatványt kb. 2 perc alatt visszük véghez...
Ha már forgás: Panna, nemáááárrr! Ronggyá írtam a kezem, hogy nem kell még forognia! Majd fog. Azért a Ladmon félének kikiáltott sálas kezes módszer alatt remélem, nem csavargatjátok agyon a szegény gyerkőcöket!! :D

Utálom az állandóan mindenki-találka-mindenkivel :cry: :cry: (és mellé még toporzékolás is...)

Hugic:
Lehet, késő már: nekünk az vált be, hogy vettünk babahajkefét és azzal dörzsöltük le. Kicsit keményebb fajta, de tök mindegy volt, hogy olajjal kenem vagy Babéval. Szóval én nem venném meg a 2000-res Babét, hanem a 600 Ft-os hajkefét.

És igen! Tegnap strandoltunk ezerrel!! :D Ami egyébként nem volt kis mutatvány a "márpedigénsohatöbbetnemalszom" Esztikével...
Napközben cseszik rendesen lefeküdni. Illetve az első alvásnál lefekszik nyugiban, de a többinél harcol. Pedig fáradt.
2x 20 percet sikerült kisajtolni belőle délután. Mindegy, túlélte... 8)

Zsuzsi: húdehfrankó, hogy megvagy!!

Zsancy: Petra aztán télleg jól van tartva!! :) Remélem, akkor megnyugodtál a súlya miatt...

Nu, akkor most hogy kaandi behülyített, megyek jégkrémért!!
(Én ugyanis minden itt leírt módszert kipróbálok, kukorica, krumpli nem jött be, de tegnap toltam fagyit, sooookat, és ma tényleg mintha....)
De nem tudom pontosan, mert elvitték a mérlegemet!!! :( :( Tegnap!!! És csak holnap jön az új.... Őrülök megfele!!
Lépek is!

ladmon
 
 


a legfontosabbat megint kihagytam:

zetibebi:nagyon sajnálom Z-t!sok-sok pozitív energiát küldünk nektek Bazsával,minden rendben lesz,sokat gondolunk rátok!!!!!!!!!!!

zsu:lábad?Bencus aludt rendesen?

gabi:jobban vagy ma?

Kép
nilabali
 
 


kreiszi: igen az egy igazi általam fényképezett majd elfogyasztott füge! Imádom, ezért lett Füge a Füge. Remélem a nagytali összejön és sokan leszünk.

nilababa: szegény Bazsalikom remélem nagyon nem viseli meg!

Kép
budabo
 
 


ja,és még mindig kifelejtettem:

zsuszi:jó,hogy jelentkeztél és hogy Léna egy tündér!várjuk a képeket,ha megjöttetek!

doki még mindig sehol!szerintetek telcsizzek rá,hogy mi van mááááááááááá????

Kép
nilabali
 
 


ladmon: köszi, az hogy mi ilyen korán forgunk nem tom mért van, de amig nektek lesz vagy van nyugodt pillanatotok nekünk már lassan nem sok lesz, szóval ne irigykedjen senki. Ha neked van Pesten lehetőség, miért is nem jösz a nagy talira?????????? Szedd össze magad, és gyere felfele, kell egy ilyen humorzsák!

nilababa: én meg a képeket felejtettem el megdícsérni...bocsánat.

szóval a fogyókúra....nem hiszem hogy olyan kitartó leszek ám, egyenlőre pár nap,mert két nap vendégeskedés jön és mazo azért nem vagyok.

Kép
budabo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?