Új privát üzeneted érkezett!

Kangu kösi, lassan aktuális lesz... :wink: :D

Cserkészkolbász köszi, nem tudtam... :shock: szerintem amíg szoptatsz vagy fejsz addig nem fog megjönni ha eddig nem jött meg... bár ki tudja mindenki más és más... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo :?: hol vagy? főzöl vagy csavizol? :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


helga: oksa

nicko: fel a fejjel!!

pandusika: örülök hogy tetszik,nekem is bejött.

stelly: csuda helyes Adri! Tök jó a szerkó

millye: igen néha rendes is tud lenni. A hiba...
nos a maxthon böngészőt használom és vmi el lett
benne állítva, mert IE-vel simán nyomja fel
youtube-ra. Cikis mi??? nem tom mi van elállítva.

kaandi: áááááááááá szökés első felében, de ez is
jól esett nagyon, tud ha akar,de gyakorolni nem szeret.


nilababa: szegény fogad! jobbulást. ááááááá napirend,
szóval ma hagytam aludni ameddig ő akart, 7.30 körül
kelt, utána nem hagytam visszaaludni, játszottunk és
mentünk csavizni, horodozóban aludt, aztán haza, a dél
körüli szokásos félóra alvása ismét megvolt, kaja 2-kor
és bealudt rajtam, most itt ül a rotyiban,de ásítozik
meg dumál megpróbálom lerakni...Három óránkét eszik
szinte és simán a 170-et, de 4 órát már nem bír ki.
És köszi a gyógypuszit, idáig nincs láz,tegnap kapta.
Nem baj ha nem híztok sokat

andrea: ügyik vagytok. A láz elkerült idáig, remélem
nem is lesz már.

kangu: ááááááááááá mi kidobtuk

Kép
budabo
 
 

 
 

Sziasztok!

Stelly, látom, már Adri se nagyon fér el a babakocsiban :lol: . Én is azon izgulok, hogy kihúzzuk addig a mózesban, amíg nem tud ülni.

Erika, nekem anno 10 hónapig nem jött meg, igaz, akkor is szoptattam még, de nyilván már elég sok mindent evett mellette.

Én most 6 hónapig nem tervezek semmi egyebet adni, utána kezdjük a kóstolgatást. Az étkezés kiváltását pedig végképp nem akarom elsietni.

Zsancy, talán te írtad hétvégén a szopisztrájkot. Na, nálunk is volt egy jól sikerült darab, éjjel 1-től délig nem volt hajlandó enni, akkor is csak nagy könyörgésre. Kegyetlen dolog ez, az ember úgy érzi, őt utasítja el a gyereke. Utána persze minden rendben, és csak pislogok, hogy most akkor mi is volt a baj...

Kép
mist
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:50-kor.
Vendég
 


zsufi: csak aposom laik velünk egy házban mert a férjem szülei elváltak.

gjéti: nagyon ügyi vagy h iylen jo lett az eréttségid.

panna? na jol van. én is elkezdtem ma, talán ez segit abban h nem leszek ,,rokkant,, 30 évesen.

millye: mandarin is fél öttöl mozgolodott de nem ébredt fel csak a szokásos idöben.

nilabali: nekünk elöször két név volt aztán ez maradt meg vhogy. a bazsalikom is nagyon jo, nekem tetszik:-)

andrea: gratula a hasraforduláshoz. nagyon szépséges a kis hanna

stelly: hát adri nagyon tündéri

gabi: één lemaradtam. mi votl régen a baj ha megkérdezhetem?

kangu: nálatok gazdagabb a csomag akkor. náluk 2 bébiétel és egy kanál volt benne. csori kis csomag

tiszta rosszul érzem magam, hányingerem van , fáj a fejem , hasmenés. öröké lever a viz.
vtam ma mandarinnal méreckedni vagyis csak akartam mert meg voltam gyözödve h 1kor van de nem. fél 2kor de akkor eszik mandarin igy haza jöttünk. ott is majdnem összeestem már remegtek a kezeim.

nekem sem volt még mensim, pedig én is fejem. de remélem még sokáig nem is lesz :twisted:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nicko 2009.06.09 14:31-kor.

Kép
Kép
nicko
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:50-kor.
Vendég
 


nilababa: na leraktam, ásított,dörgölte a szemét és a kiságyban mitn akit felhúztak, dumál, fél órája próbálom altatni, megjött apuka hogy majd ő átveszi és leült tévét nézni! :twisted:

babanyul: ügyik vagytok!

Kép
budabo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:51-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:51-kor.
Vendég
 


ez nem igazság! mindenki pörög-forog csak mi nem ?? :( hisz mi is tornázunk meg minden és mégsem
gabi gratula, ügyesek vagytok.

Kép
Kép
nicko
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:51-kor.
Vendég
 


Köszönjük szépen az Adri-dicséreteket, átadtam neki, nagy sikkantás volt rá a válasz :)

Mist, kicsit csalóka a kép, mert épp fel volt emelve a mózes támlája valamennyire. Ha teljesen vízszintesre állítom, azért még egész jól elfér :) de gondoltam már rá, hogy nem biztos, hogy elég lesz mire megtanulunk ülni :? bár amennyit mostanában hasizmozik, az sincs túl messze :D

Gratula ügyes Szonja bébinek! :D

Nicko, nem akarsz orvoshoz menni? Nagyon vacakul hangzik, amit írsz, hogy milyen rosszul vagy!!!

basszus, én nem kaptam ilyen csomagot, mikor szültem, így kuponom sincs, új csomagot se kapok, amibe megfint csak van kupon :( szomorú vagyok :(

DM-es kuponok közül senkinek nem kell semelyik, amiket feltettem előző oldalon? Gastroyal-os se? (úgy rémlett, van, aki szokott rendelni kaját) Meg a Laktoherbes se? Na nem erőszak, csak kérdem :wink:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


gabi:tudod mit csináltam én h fogdosson! vegyél szines vastagabb szalagot, jo a vékony i végülis a szin a lényeg. de egyszerre csak 2 szin legyen. ezeket aggasd fel a játsziszönyegre stb. nálunk igy tanulta meg. a bal keze még kicsi ügyetlenebb meg ugy nem tökéletes ez sem még de ez sokat segitett.
mandarin is behuzza a lábát a hasa alá de akeze utban van. hova kéne raknia h át birjon fordulni?

stelly: délelött volt doki, igy lekéstem. ha nem lesz jobb majd holnap.
nektek befér még a mozesba a baba? mert mandarin ha kinyujtva van mindenhol odér a falának.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nicko 2009.06.09 14:56-kor.

Kép
Kép
nicko
 
 


stelly:a babyservice és a felicitas honlapján ha regisztrálsz akkor fognak küldeni kuponokat postán!
Adri csuda édi ebben a szerkóban és nagyobbat már nem is lehetne vigyorogni!!!!!!

nicko:menj orvoshoz szerintem is,mert ha rosszbbul leszel,akkor nem tudsz majd Mandarinnal foglalkozni rendesen,még idejében el kell kapni a bajt,mert akkor hamarabb gyógyulsz meg!
és csak hogy megnyugodj,még mi sem fordulunk,de Bazsaliom próbálkozik ezerrel!

bogi:majd csak alakul valahogy napirend!

gabi:gratula Szoninak,nagyon ügyi!

Kép
nilabali
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:52-kor.
Vendég
 


nilababa: és igen!!!!!! hatalmas küzdelmek árán, de elaludt a kiságyában, kb. 5-10perce, remélem egy órát fog aludni,drukkolj.

babanyul: 150+5 kanál és ez kb. 170-180-ra jön ki, van hogy picivel több a víz, vagy a por. Evett a kiscsaj 11-kor 170-et és 2-kor is 170-et, ezért lehet hogy Pannának van igaza és emelhetem az adagot, meg a doki is mondta.

na most hogy cseppem talán alszik, 28 fok idefenn és ezerrel főzök. Drága férjem elhaladt focizni, sietnem kell, mert ha a ház úrnője felébred végem lesz :lol:

Kép
budabo
 
 


gabi:na most ezt tényleg nem értem. hátrol hasra vagy hasrol hátra? mikor kell ugy rakni a kezét?
ha magasabban log vmi mandarin sem nyulutána még, ezért fogtam egy madzagot és raktam mindent lejjebb. majd biztos idövel jön ám minden. én már ennek is nagyon rülök, ahoz képest h nemrég még semmit nem csinált. a szalgot is probáld ugy felaggatni h olyan hosszu legyen h elérje a testét. és probáld ugy h ne hanyatt feküdjön hanem mondjuk a hordozoba. ezt észrevettem h ugy sokkal jobban megy minden.

bogi: 28? :shock: én harisnyát huzok még mandarinra, söt egyik nap be is kellett fütenem.

bogi, gabi együtt: ha fogom a 150 vizet elvileg 175nek kéne lennie. hát de nekem az soha nem annyi. kb160 lesz belöle. dehát mit csinálhatok rosszul?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nicko 2009.06.09 15:20-kor.

Kép
Kép
nicko
 
 


bogi:drukklok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
nilabali
 
 


Adri baba nagyon csini! :lol:

Millye, köszönöm szépen a tanácsot! :wink:

Gabi, örülök, hogy jobban vagy! :)
Én úgy látom, mintha készülne Bencusnak áttörni a két fogacska, nagyon megvan duzzadva neki, és kicsit fehéredik! :roll:
Gratulálunk Szoninak az átforduláshoz! :)

Bogi, ma nálunk is kimaradt a nagy alvás, max. fél órákat alszik! :?
Na most olvasom, hogy hozzátok megérkezett álommanó, átküldenél hozzánk is egyet! Sírvakönyörgő szmájli!

Nicko, szegénykém, pihengess!

Mózeskosár, végigér benne Bencus, ha más nemlesz akkor a sport részt fogjuk használni fektetve! :roll:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Kihirdetem: július 1., Margitsziget, nagytali!!!

Barátnővel margitszigeteztünk, lecsekkoltam, továbbra is szuper hely! :D

Zsufi: Várunk nagyon, ez tényleg minitali lesz holnap. De sebaj, jó kis képeinkre irigykedhetnek majd a többiek! :wink:

Gabi: jobbulást! Én hallottam valami gyógyszerrről, amit menstruáció előtt pár nappal kell bevenni és segít az ilyesmin. Nem próbáltad?

Bencusnak is jobbulást a fogacskára!

Millye: Egy felkelés nem a világ... :roll: Nekem elhiheted... :wink:

Pandus: Örülök, hogy jobban van Hannácska! Én nagyon szvesen látnék róla videót, szóval elmondom, mi hogy csináltuk: windows, start, programok, photo story 3 for windows. (Persze ha fel van telepítve Nálatok... :roll:) Millye öteltét próbáltad?

Nila: Nem sikerül megnyitni? Van még valaki, akit érdekelt Marcink videója, és nem tudta megnyitni? Próbáljuk akkor orvosolni a problémát...

Oli olyan nagyfiú már! Adrinak csodaszép a mosolya, Hugic- Marci nagyon édes is vasgyúró, és Mandarin, nagy kedvencem is látható, ujjé! :D



Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Mi már régen félreraktuk a mózest, bár a mienk elég pici volt amúgy is... :roll:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi:megnyílt az oldal,de tök üres.........

Kép
nilabali
 
 


ja és gabi nagyon boldog 4. hót szoninak, ha már igy 1 napon szültünk 8)

Kép
Kép
nicko
 
 


már mi is 3hete a mélykocsit lecseréltük,a sportnak nem dönthető vízszintbe a fekhelye,de én kispárnával kibélelem és ráterítek egy vékony plédet.Bazsalikom sokkal jobban érzi magát benne,mert így kilát a kocsiból és szépen elvan séta közben.azóta kevesebbet alszik sétakor,de nagyon élvezi!

Kép
nilabali
 
 


Budabo épp ezen gondolkodtam, hogy a böngésző is bekavarhat. Ügyi vagy hogy megoldottad! Én is arra gondoltam, hogy hazajön a lányom meg a férjem és egy kicsit pesztálják a fiamat, hogy végre meg tudjam csinálni a határidős munkát.... nos ez nem jött be....

Babanyul áááááááááá most már értem... :shock:
Ügyi Szoni

Nicko azon gondolkodtam, hogy csak nem a tejem csökkent és éhes a fiam mert egész nap a cicin lóg amikor a főnököm annyi munkát hozott meg küldött, hogy :evil: :evil: :evil: :!:

Julcsi-79 igazad van de pont most amikor egy csomó tervet ki kell dolgoznom.... :shock: :evil:


éééééééééés hogy dicsekedjek is egy kicsit... a férjemtől ezt kaptam:

Kép

Mielőtt megkérdeznétek, nincs szülinapom névnapom évforduló... lehet, hogy rossz fát tett a tűzre... megkéredztem, hogy miért kaptam azt mondta mert szeret.... :oops: :D 13 év után ez nagyon megható olyan romantikus....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nila: Ha küldesz priviben egy emailcímet, elküldöm oda, hátha úgy meg tudod nyitni. :wink:
Talire nem tudsz eljönni?

Millye: Ez nagyon romantikus, komolyan! :) :oops:
Ha meg szabad kérdezni, hogyhogy csak most lett babátok 13 év után? (Ha nem, bocs, és ne válaszolj :oops: )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye, ez nagyon szép a férjedtől :) (megjegyzem, csúnya dolog, hogy egyből arra gondolsz, rossz fát tett a tűzre :wink:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Julcsi-79 először azért nem mert mindkettőnknek kicsi gyereke volt és még nem gondoltuk azt, hogy kellene közös... szóval amikor tudatosult, hogy szeretnénk közös babát akkor arra törekedtünk, hogy elkészüljön a ház ami hitel és külső segítség nélkül épült jó pár évig, de az a lényeg, hogy kész és a baba is itt van... :D

Stelly ÁÁÁÁÁÁÁ nem gondoltam komolyan... :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nicko: nem tudom, nálunk meg van hogy több, ami szintén
nem lehetne. :lol:

nilababa, zsu: még itt a manó, de többször kellett simiznem
mert álmában nyöszörgött, meg megfordult.

zsu: nekünk nem is volt mózes, eleve tök viszintbe fektetős
babakocsit vettünk, de végig érjük már mi is. Szegény Bencus
meg szegény te jó fáradtak lesztek :cry:

millye: de helyes a férjed! A böngészőre nem én jöttem rá, hanem az unokatesóm, aki a gépgurum :oops: de lényeg a lényeg,hogy meg van a bibi. Na Fügém aranyos volt alukál egy órája kész a gomba leves, sajttekercs, sonkatekercsek, kaszinótojás és a franciasaláta. :lol:

Kép
budabo
 
 


Millye, gyönyörű csokrot kaptál, nagyon rendes férjed van! :lol:

Bogi, szerintem a fogzás miatt nem alszik Bencus, mert viszket az ínye! :?
zsu83
 
 


zsu: nem kened neki vmivel? 4 hó felett márlehet, nekem már két hete is ajánlotta a védőnő,dokinő,de még nem kentem

Kép
budabo
 
 


millye:hát ez nagyon édes a férjedtől!kellene ide egy irigykedős szmálji!

julcsi:írtam pü-t!köszönöm!jó lenne a talira elmenni,de nem hiszem hogy ráérne valaki elvinni minket,de azért még körbekérdezek!

bogi:örülök,hogy a manó ott van még!

képzeljétek,kimostam a Bazsalikom játszószőnyegét,mert nyomott rá egy nagy böfit,nem szoktam napközben kimosni,inkább este,vagy akkor amikor tudom,hogy nem leszünk otthon,de ma muszáj volt.csináltam neki helyet az utazóágyban nappaliban,már 1hónapja nem volt benne,rászerkesztettem a játékit,berendeztem neki,hogy minden kedves cucca ott legyen,aztán beleraktam és óriási sírást csinált,alig tudtam megnyugtatni.azt hiszem most fürcsig kézbebaba lesz a drágám!nem is gondoltam volna,hogy ennyire meg tudnak szokni dolgokat a babák és ragaszkodni tudnak a megszokott helyükhöz,olyan kétségbeesve sírt,mintha valami szörnyűséget csináltam volna vele!
akartam képeket hozni,de így Bazsával a kezembe nehéz lenne,ezért majd holnap!

Kép
nilabali
 
 


nilababa: 6-kor küldtem el a manót :shock: igaz hogy sírdogálva, de aludt két órát és akkor keltettem kajcsizni :oops: hogy este is tudjunk korán menni csicsizni

Kép
budabo
 
 


Köszi a dicséreteket csajok. :D

Igen Zsufi, ha minden igaz megyek továbbtanulni, szülésznő leszek. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


lányok!adjam a tejem igy is mandarinnak h rosszul vok? nem lesz neki is igy baja?

Kép
Kép
nicko
 
 


Csak gyors bekukk,

Julcsi: akkor holnap Marcitalálkozó! Majd megcsörgetlek, ha indulunk.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Bogi, holnap ha megyek vissza a dokihoz bemegyek a gyógyszertárba, kérek valamit Bencus ínyére!

Gjéti, akartam kérdezni, hogy akkor most újra szoptatsz? :)
zsu83
 
 


Nicko, szerintem nyugodtan adhatod a tejet így is, én is adtam Bencusnak amikor volt az a vírusfertőzésem! Megkérdeztem dokitól, hogy adhatom-e!
zsu83
 
 


Budabo köszi! Micsoda fincsi menüt készítettél ismét! Most már tudom, hogy miért tűntél el...

Zsu83 hasonló a helyzet..nálunk is nyűgi volt ma a fiam... mintha érzete volna hogy dolgoznom kell... nem tudom így hogy végzek a munkával.. :( lábad? Holnap mész dokihoz? Nincs ilyen hűtőbe tehető rágókátok?

Nilabali máskor inkább este mosd ki a szőnyegét... :D

Nicko nyugodtan adhatod a tejedet mert rögtön ellenanyagot termel a szervezeted... :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nicko: nem vagy egyedül, a megfordulás sajna nekünk sem megy... :cry: én is tornáztatom ezerrel és akkor már egész jól megy neki, de egyébként amikor hasra rakom és próbálja, akkor neki is a keze van útban. Most majd megpróbálom a Ladmon féle "sálas" módszert. Egyébként "tankönyv" szerint ráér 6 hós koráig megfordulni. Mindemellett Hanna is már profin fog. Olyannyira, hogy már mindkét kezére tud összpontosítani és két külön dolgot is meg tud fogni. Nyúl mindenért, ami felkelti az érdeklődését és egyből gyömöszköli a szájába. Általános, hogy a keze és a cumi egyszerre van a szájában. :lol: Én azt gondolom, hogy nincs a babáinkkal baj, csak máshogy fejlődnek, mint a többi baba. Hanna profin fog, de még nem fordul, míg Szoni még nem tud olyan jól fogni, de már fordul. És szerintem az sem baj, ha később fogja. A nővérem kislánya 14 hónaposan kezdett el járni, míg a barátnőmé már 8 hónaposan. :shock: Különbözőek a gyerekek, de attól még mindketten egészségesek. Na jó, azért egy picit én is izgulok, de ez normális egy anyánál.
És a tejet szerintem is adhatod! Én is szoptattam, amikor skarlátos voltam.

Hurrá, ma csak egyszer kakilt és sűrűt! Éljen az almapép!!! :lol:

Millye: köszi az infót! Te egyébként az ingyenesen letölthető verziót használod?

Julcsi: megnéztem, sajna nincs ilyen programunk. :( Majd megpróbálom azzal, amit Millye írt.

Panna
pandusika
 
 


Pandus: Férjed dolgozik? Csak mert ilyen későn nem szoktál jönni... :wink: Szegénykém, sokat vagy egyedül?

Millye: Tetszik az összeállításom? Persze nem olyan profi, mint a Tied... :roll:

Kangu: Köszi az infót! Örülök, hogy Hunor jobban! Nálunk is az espumizán segített! Képeid nincsenek?

Nicko: Hogy vagy? Továbbra is rosszul? :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nem Zsu, Oli egyszerűen nem volt hajlandó szopizni.
1* sem szívta meg a cicit, akárhogy is próbáltam...
Olyan képeket vágott, mintha vmi nagyon keserűt enne. :lol:

Egyébként amilyen gyorsan jött a tejáradat, olyan gyorsan is apad el...

Kép


Kép
gjéti
 
 


Nicko, Gabi: boldog hófordulót a csemetéknek!
Gabi: gratu a forduláshoz!
Julcsi: szép a videó, ügyi vagy!
Bogi: sonkatekercs nyami, küldenél 1-et fénypostával :D ?
Zsu: Szegény Bencus, remélem hamar átvészelitek ezt a fogacska kibújást! Örülök, h alakul a visszered, csak így tovább!
Millye: gyönyörű a virág
Gjéti: gratulálok a jó eredményekhez!
Nicko: én mindig szoptattam, amikor beteg voltam, így kapta az ellenanyagot Alex.
Stelly: engem érdekelnének a hajfestékes kuponok. Nekem ilyenek nem is voltak a kuponfüzetben :( . Adribaba szép a mosolyod!
Zvera: mizu nálatok?
kreiszi
 
 


Kreiszi, és hogy vagytok? Alexovics bébi?

Stelly: Egyszer lehet, hogy elugranék Ürömre, nem kuponért elsősorban, hanem szeretetből, de ha már ott vagyok, akkkor megnézném azokat is! :wink: Nehogy süss, így is elég nagy a popóm! :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


AMY????

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Pandusika én nem a próbaverziót használom. nekem megvan a teljes program. :D

Julcsi-79 nagyon klassz lett az összeállítás! Milyen progival csináltad? :D

Kreiszi köszi! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Volt nálunk ma a gyermek gondozó..(ő nem nővér,ebbe a körzetbe ahol lakunk 70gyerek tartozik a keze alá)Petrát lemérte 8,2kg :? 2hónapal ezelőtt volt 5,5kg...nem semmi 2hónap alatt majd 3kg hízás.Amúgy azt mondta nem baj hogy ilyen húsis...tetszett neki is...sőt meg is gyürkészte a combikáit :lol: Hossza 66cm-er,igaz mi már 74es rugit hordunk azért mert hát nagy a pocak :D
Megnézte hogy fejlődik...látta hogy tartja a fejét hason a tárgyakért hogy nyúl...de aztán Petra megmutatta milyen ügyesen "forog"azt mondta nagyon ügyes hogy már idáig eljutottunk,de még nagyon ráér...mert ezt majd csak 5-6hósan kéne csinálnia...
Beszéltünk a pépes dolgokról is...de igazából megbeszéltük addig mellőzük a dolgot míg szopik...ha már kevés a tejcsi vagy nem kéne neki, akkor hívjuk fel és beszélünk róla.Igaz nekem azt mondta ha almát adok neki előtte főzzem meg...és húst csak 7-8hósan adjak neki...(ahány ház annyi szokás)
Beszéltünk hogy Petra nem akar enni,azt mondta amit ti csajok...ne ilyedjek meg most már nem lesz olyan nagy igényű mint eddig.Megnézte a fogát is....mert gondoltam lehet csak én képzelődők..és nem,
:shock: jön a foga de azt mondta az alsó kettő a megszokott nem a szemfog....mert nekünk az jön :? de ne ilyedjek meg...

Niko:
Amúgy a forgást neked köszönhetjük!Köszi a tanácsot!Mert azóta csinálja ilyen intenzíven....puszit küldő smájli... :D
Igaz előtte is csinálta de mintha elfelejtette volna. De most...
Nagyon sajnálom hogy beteg vagy..küldök +++++ és Petra hatalmas gyogypuszit küld...
Na de most megyek tv-ni..csak gondoltam ezt leirom nektek...igaz láttom senki nem kereset minket...talán nem vagyunk túl érdekesek..na de mindegy...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Julcsi: köszi, jól vagyunk, bár mostanában elő-elő fordul rendkívüli ébredés éhség ügyben :lol: . Tegnap éjfél előtt ébredt, pedig egy ideje este már mindkét ciciből eszik. Alexovics (ez tetszik :lol: ) is még 6-8 alkalommal eszik.
kreiszi
 
 


Zsancy: nemá te is besértődjél :lol: , engem se keresett senki, de azért én jöttem
Aztaaaaa, nem semmi súlya van Petrának! Jó kis edzés emelgetni :D
kreiszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?