Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy telt mindenkinek a húsvét?
Nekem pihikézéssel,most meg indulok mindjárt haza Dunavecsére,majd Bácsalmásra!

Timci
örülök hogy jól érezted magad,nemsokára ismétlés,nehogy elfelejtsd,oké?

Lina
kaptam kiszcipőket,meg szedtem össze egy nagy szatyornyi rucit,elvinnéd a kislánynak anyud rokonáékhoz?A héten csak pénteken jövök meg,szombaton már itthon leszünk.Majd írd meg mikor jó neked oké?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Emlékszetek még rám? :roll: :oops:
Megvagyunk mi is, éldegélünk.
Levinek 22 én kiveszik az orrmanduláját, tud nekem erről valaki valamit mondani? Nagyon félünk tőle, de muszály kivetetni, mert nagy neki és állandóan beteg is, bölcsit lassan két hónapja nem látta.
Én dolgozom, nem sok időm van. Nem tudom a többi anyuka hogy van-volt ezzel, de én lelki beteg lettem, hogy nem vagyok annyit Levivel. Ráadásul Levi elutasító is lett velem azóta.... :cry:
Hirtelen most ennyit írok, aki tud, segítsen.

Köszi, és szép napokat mindenkinek(ki tudja mikor tudok jönni megint :? )
De, ha lesz teázás, vagy valami, abban benne lennék, ha nem dolgozom.


Sziasztok

Kép
adrienn021
 
 


Hajny,
köszi. Akkor jövő héten hozzuk össze valamikor. Én péntektől vasárnapig nem vagyok itthon.
Hétfőn általában bent vagyunk Lilivel Kecskeméten, ha akkor jó neked, akkor el tudjuk hozni a rucikat.

Adri,
Pestre mentek végül mandulát vetetni? Nekünk csak tubusunk van, az nagyon bevált, az orrmandulájához direkt nem nyúltak Lilinek, pedig nagy. Azt mondták, amíg csak horkol tőle, de amúgy szép, addig nem bántják.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

http://www.csaladinet.hu/palyazat/husve ... zat/kepek/

Aki tud léci szavazzon már! Csak pénteken lehet szavazni és egy IP-ről csak 1x (állítólag)

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Adri-sajnos nem tudok segíteni, nálunk nincs vele gond.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Thymi
nem tudtam pénteken szavazni,nem engedte a gép valamiért,szombaton szavaztam! :lol: Remélem nem késő!

Lina
oké,a jövőhét jó,majd írd meg mikor jársz erre.hétfőn,kedden délután itthon vok.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Köszi!!!!
Még nem zárták le....nem tudom miért, mikor arról volt szó h 1 nap lehet szavazni. Na mindegy...már nem mi vezetünk :cry:
De mivel az első 10 legtöbb szavazatot kapó nyer és 10-en indultunk...... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Mi van Ágival?Ezer éve nem írt már!Jól vannak?
Hajny-te hogy bírod még a sok melót?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Thymi
Erszényes jól van,dolgozik,ha nem akkor család.Alig talizom vele én.Általában beszaladok hozzá a melóhelyre pár percre. :lol: Nekünk már csak ennyi jut,dolizó nők lettünk megint. :wink:
Jól bírom,most voltam egy hét szabin,és hát nem is voltunk Annával Kecskeméten,elmentünk húgomékhoz Dunavecsére,majd Bácsalmásra anyumékhoz.Jól kipihiztem magam.

Thymi
jó sok induló volt! :lol: De azért én próbáltam szavazni,segíteni akartam!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-jól tettétek, nem árt egy kicsit pihenni, meg kikapcsolódni.
Hát igen, mikor már az ember dolgozik, nem könnyű mellette még a barátokkal is talizni,hiszen még ott a háztartás meg a család.Mindenre,h.legyen ideje az embernek az egyszerűen képtelenség a mai világban sajnos....De én még fenntartom a meghívást,h.elgyertek meglátogatni! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timci
hogy sikerült a meglepi fánk?Örült neki Attila?Remélem! :lol:

Lina
sikerült kivinni a sok cuccot?Tetszett a kislánynak a tigris?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-köszi szépen a segítséget! :wink:
Remekül sikerült!Képzeld a kicsi annyira szerette,h.az nem igaz,még lefekvés előtt is kért belőle.
Az ebéd is meg a meglepim is szenzációs volt.Büszke vagyok magamra.Minden kész volt, mire hazaért. 8) És igencsak meglepte.Ez nagyon sokat jelentett nekem.Láttam rajta,h.örül.Végre.
És a ráadás,h.bejelentették anyumék,h.Júniusba elvisznek minket meg a nővéreméket Törökországba.Még soha nem voltunk így együtt nyaralni, mint 3 külön álló család.Nagyon boldog vagyok. :D Van mit várnom.Remélem Atticy is imádni fogja, hisz csodás helyre megyünk, bababarátosba és 5 csillagos lesz a szálló, kiságy is lesz, szóval szóhoz se jutok...kitesznek magukért a szüleim az biztos.Már alig várom. :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hajni
bocsi, reggel Levi hívott a 30-as szímomról :cry:
wc-n voltam addig garázdálkodott

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok.

Jó rég voltam én is, amióta dolgozom kevés egy napra a 24 óra.... :oops:

Remélem mindenki jól van. Mi megvagyunk. Janát első körben nem vették fela bölcsibe, úgyhogy most várok a fellebbezés eredményére. Remélem sikerrel járunk....

hajny: köszönöm a látogatást ma!! Meg amúgy is hogy vagy nekem és segítesz!! :wink: :lol:

thymi: jó lenne már elkeverednem felétek, májusban megígérem hogy elmegyek hozzád egyik délután!

Timci: örülök, hogy te meg buliztál egy jót! Rád fért már nagyon. Asszem májusban én is elmegyek mostmár persze ha Hajny is jön csak akkor. :wink:


na most csak ennyi mindenkinek szép napot!!

KépKép
erszényes
 
 


Sziasztok.

Jó rég voltam én is, amióta dolgozom kevés egy napra a 24 óra.... :oops:

Remélem mindenki jól van. Mi megvagyunk. Janát első körben nem vették fela bölcsibe, úgyhogy most várok a fellebbezés eredményére. Remélem sikerrel járunk....

hajny: köszönöm a látogatást ma!! Meg amúgy is hogy vagy nekem és segítesz!! :wink: :lol:

thymi: jó lenne már elkeverednem felétek, májusban megígérem hogy elmegyek hozzád egyik délután!

Timci: örülök, hogy te meg buliztál egy jót! Rád fért már nagyon. Asszem májusban én is elmegyek mostmár persze ha Hajny is jön csak akkor. :wink:


na most csak ennyi mindenkinek szép napot!!

KépKép
erszényes
 
 


Hajny,
majd szombaton viszik anyuék, egyenlőre én csak odaadtam nekik. Köszi még egyszer.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ági-sok boldog születésnapot Janának!!!! Akkor most hogy van, vagy eddig hogy oldottad meg a gyerekügyelés dolgot? :roll:
Szeretnék már találkozni veletek nagyon!Rég láttalak téged!Jah, igen,rám fért már a buli,kicsit kizökkentem a menetből, de azért jól éreztem magam. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: aranyos vagy, de Jana szülinapja nem most volt. Ő februári csak a vonalzó nem volt jó.... :roll: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Pfffffffffff-most beégtem.... :oops: Bocsi, pedig akkor is kívántam neki, tudtam én,h.valami nem tiszta... :lol:
Jól vagytok?Mikor jösztök hozzánk? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: semmi baj..., én meg kijavítottam végre eddig nem sikerült vmiért... Nem tudom mikor tudok eljutni feléd, szerintem májusban összehozhatjuk... :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Rendben van.Május végén jönnek az Ősök és megyünk haza, mert meghívtak magukkal nyaralni.Megy az egész család.Ez a születésnapi ajándékunk.A nővéremék is.Már alig várom.Úgyhogy gyertek nyugodtan csak ne Május végén, nagyon várlak! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Voltam tegnap UH-n, minden ok Levivel, így UH alapján nagyon édes baba, és az arcberendezése, orra-szája tiszta olyan, mint Lilié, és úgy alszik, mint én. Kezei a feje felett. Pont felébresztettük az UH-val, úgyhogy nagyokat ásítozott, nyújtózkodott, elégedetten mosolygott utána, szóval édi volt.
845g-ra becsülték.

Teszek képeket:

Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


De aranyos!Gratulálok a gyönyörű kis pofikához!További problémamentes terhességet kívánok! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike,
köszi szépen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Igazán nincs mit! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Lina
de jó látni ilyen kis csöppet!Örülök hogy minden rendben veletek,csak maradjon így is !
Látszik ám hogy fiú! :lol: :lol:

Kisévi
jól éreztétek magatokat a majálison?
Anna naon sok mindenre felült,alig lehetett leállítani!
Én még vért is adtam,milyen ügyi vok mi? :wink:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


BOLDOG ANYÁKNAPJÁT MINDENKINEK!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sok boldog Anyák napját csajok!!!!

Mi Bp-n Majálisoztunk.Szuper volt.A Hajógyári szigeten voltunk.Igaz borsos ára volt a kajának meg az italnak, de egy évben 1x van csak Majális. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Azt hittétek, hogy nem jövök! De igen!

linácska, gratula Leventéhez, nagyon jók a képek és tényleg problémamentes, könnyű szüléssel végződő kismamaságot kívánok neked.

hajny, igen jó volt a majálison. Eszti is mindenre fel akart ülni, de mindenre nem lehetett felültetni, Réka semmire nem ült fel, uncsitesónak meg a dodgem jött be.

Mi jól vagyunk, bár Eszti egy kicsit letaknyosodott és olyan a hangja, mint a repedt fazék, de minden ok itthon!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Lina!

Nagyon formás pocak manód van.
Remélem jól vagy, és jól viseled a terhességet.
Szuperek a 4d képek.
Már nem emlékszem, de ugye itt szülsz Kecskeméten?

G

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Voltam tegnap dokinál, már 1090g Levi. Két héttel mérte nagyobbnak az UH, úgyhogy kezdek félni.
Aztán Lili kérte, hogy keressük meg a kukiját. Az orvos megtalálta, én meg rávágtam, hogy "mérjük meg" :P
Tudom, mi csajok... Amúgy hatalmas méretekkel rendelkezik a fiam: 1,4 cm :lol:

Bepa,
igen, itt fogok szülni. Legalábbis így tervezem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina-szépen gyarapszik!Nagyon ügyes már most!Hehe, aranyos lehetett, ahogy mondta.Kicsi drága!Gondolom sokat fog segíteni neked. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Voltunk UH-n, nem vagyok még otthon, csak a barátnőm gépét bitorlom, úgyhogy csak gyorsan néhány kép:
Kép
Kép

És a méretek:
BPD: 7,22
HC: 25,67
AC: 23,87
FL: 5,17
Súly 1159g

ÉÉÉÉS, lobog a magzatvízben a haja :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lina-ez a gyerek, egyre jobban kezd hasonlítani a nővérkéjére... :wink: Nagyon aranyos.És van haja? :shock: De jó,örülök,h.minden Ok veletek!Csak így tovább! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci,
szerinted is hasonlít Lilire? Sokan mondják, de én annyira nem tudom kivenni. Nekem már pocakon kívül is gondot jelent megmondani, hogy ki kire hasonlít. Egy-két nagyon egyértelmű esettől eltekintve nem nagyon látom meg.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Igen, szerintem nagyon hasonlít rá.Kívánom,h.egészséges és egy nagyon tündéri kisbaba legyen,mint a kislányod!További problémamentes terhességet kívánok neked! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki rajtam kívül?Én dolizom sokat,van kifogásom! :lol:

Lina
tényleg hasonlít Lilire a pocaklakó,főleg hogy van haja. :lol: Abban mindenképpen.Minnnnyá megszületik!Kitartást ebben a hőségben,hogy bírod?

Erszényes
mikor jösssz errre a toppppikra?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Remélem nem baj hogy csak úgy bepofátlankodok.
16 hetes kismama vagyok, van már egy mindjárt 3 éves kisfiam, Kristóf.
Ami miatt felkerestem ezt a topikot, az az hogy tanácsot vagy információt szeretnék Dr. Csuka Ferencről. Az előző terhességemet Szabó Gáborral csináltam végig, de vele nem voltam igazán megelégedve. Most Csuka Dr. mellett maradtam, ő szimpinek tűnik, viszont még nem találkoztam vele azelőtt, és elég fiatal is még. Ismertek valakit aki nála szült, tapasztalatokra lennék kiváncsi?!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv
Mónika
komnabt
 
 


Helló!

Komnabt
küldtem neked pü-t.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Köszönöm szépen!
Válaszoltam is!
Várom a további véleményeket is:)
komnabt
 
 


Sziasztok!

Még élek én is csak közbe festettünk, meg anyumék jöttek hozzánk, megünnepeltük előre a kicsi születésnapját 8) .Attila olyan gyönyörű formatortát készitett neki,h.szohóz se jutottunk.Verdásat.Csodás volt.Atticy-nak is nagyon tetszett.
Hazahoztak bennünket anyumék, elintéztem az útlevelemet és jövő héten szombaton repülünk is vissza.
Majd 26-án megint repülünk nyaralni.

Ki hogy van?

komnbat-sajnos én nem tudok neked infóval jönni, mivel még nem is hallottam erről a dokiról.De remélem,h.jobban meg leszel vele elégedve,mint az elöbivel. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hajny,
köszi, nagyon jól vagyok így a melegben. Én annyit fáztam áprilisig, hogy már kimondottan jól esik.

Komnabt
Én csak láttam még ezt a dokit, de nem volt szerencsém hozzá. És tényleg nagyon fiatal, bár nem biztos, hogy az számít.
Nekem anno a kis Tankó indította a szülésemet, még a saját dokim odaért, hááát, azért fura volt, hogy fiatalabb nálam...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hajny-örülök,h.láttalak!Jó festést neked,utána meg a jól kiérdemelt pihenést! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timci
titeket is jó volt látni,Jó nagy a fiad már,kis drága!
A festés már kész van,már csak a kupi és a kosz hegyek.Káosz van most!

Utólag boldog szülinapot Atikának!
Remélem meggyógyult már!

Lina
hogy vagytok?Nődögél a pocak és a lakója?Még jó hogy nincs mindig olyan forróság.Nyaralni mentek vhová?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
mind a kettő nődögél ezerrel :lol: Tegnap voltunk UH-n, 31+3-on és én "kicsi" fiam már 2132g.
Teszek képeket...

Pocak:
Kép

Pocaklakó:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina, múlt héten láttalak a CBA-ba, csak te is elvoltál foglalva, és én is két gyerekkel és egy apukával voltam, szóval még böfögni se tudtam, nemhogy köszönni. Szép a pocid és a fiúcska is szép a pocakodban. Kicsit irigyellek is, de én már megszavaztam nem vágok bele még egy bébi projectbe.

Mi köszönjük jól vagyunk! Eszti már csak holnap megy oviba és kezdődik a vakáció számára is. Rékát nem tudom, hogy felvették-e a bölcsibe, majd holnap kiderül!

Lányok néha írjatok!!!!
Mindenkinek szép napot!!! :P

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Lina
ilyenkor naon irigyellek,csini vagy!A baba kis cuki,mennyit mozoghat ott bent! :lol:
Várja már naon Lili?

Kisévi
hát igen,mostanában nem sűrűn jövök én sem!
Írd ám meg ha felvették Rékát!Volt választott gondozónőtők?Vagy akihez sikerül?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Évi,
bocs, én nem vettelek észre. Én még amúgy nem tettem le a 3. gyerekről, bár még a 2. sem született meg.
De eldöntöttük apával, hogy ha lesz lesz, ha nem nem, nem akadályozzuk meg, de mesterségesbe azért nem vágunk bele még egyszer.

Hajny,
hát mocorog ezerrel törpicsek. A gyomromnál van a lába, úgyhogy képzelheted. De legalább szépen be van fordulva fejjel lefelé. Ma még megyek orvoshoz is, remélem mindent rendben talál.
Lili türelmes, tudja, hogy majd akkor születik a kistesó, ha már nem lesz ovi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ági-elfelejtettél megcsörögni, ahogy hazaértél...remélem csak elfelejtetted...nagyon szuper volt újra látni benneteket!Jól éreztük magunkat!Köszi,h.eljöttetek végre.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: bocsi hazafele végig csörgött a mobilom, utána meg kiment a fejemből mire nyugi lett volna.... de minden ok.
Én is nagyon örültem, hogy láttalak titeket. Éééédes a pici Atticy, kis erős gyerek és Janával nagyon jól kijöttek. Jól éreztük magunkat. :wink: :lol:

Lina: nagyon szépen ki vagy már kerekedve. :lol:
A képeken meg csudaédes a kisfiad. És tényleg jó súlyban van, mi lesz 2 hónap múlva??? :shock: :lol:

KépKép
erszényes
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?