Új privát üzeneted érkezett!

Köszi crocus, nézegetem majd!!!

Zsancy: tudod én is írkáltam ilyeneket,h nem eszik stb.......tegnap és ma is szintén....úgy tűnik, de csatlakozom Stellyhez abszolút ugyanúgy gondolom.... :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


menzesz téma, már annyiszor akartam írni, elfeljtettem: Erik 6 hóig szopizott, abbahagytuk rá 2 hétre meg is jött. Most is szedek gyógyszert, nekem ahogy elkezdtem szedni 2 hét és 1 hétig megvolt.....szedem továbbra is a gyógyit, de azóta nem volt semmi!!?? Én magam sem értem igazán,de örülök,mert nem hiányzik. valóstzínű a gyógyszer kavart be, mint Zsunál is csak nekem rendesen megvolt. :cry: :cry: uaz a gyógyszer

Kép
kaandi
 
 


néztem a honlapot, de az árakat nem találtam..... de gondolom mielőtt mennénk amúgy is fel kell hívni a csajt, jól gondolom Crocus??? sokan vannak e vagy sem.....mikor jó ő tudja...

Kép
kaandi
 
 

 
 

Helló Lányok!

Na megint eltelt a hétvége, ilyenkor max. olvasni tudlak benneteket, az sem egyszerű feladat.

Mi is túl vagyunk egy kerti partin, Marcika szerencsére nagyon jól viseli ezeket a kiruccanásokat, így most már szinte minden hétvégére jut valami program.

Kaptam egy kendőt is, mert ahol voltunk, ott már a kisebbik lány is 2,5 éves, és ő már nem ül bele a kendőbe, úgyhogy a kolléganőm nekem adta, még ismerkedek vele, bár a buliban Marcika abban volt, és jól elvolt benne, csak nem aludt el.

Tegnap meg voltam anyósomék, aztán meg megismertettük Marcikát az esővel. Nagyon édes volt, akkora szemekkel nézett, amikor eleredt az eső, meg kellett zabálni. Nagyon tetszett neki, ahogy az esernyőn kopogtak az esőcseppek! :lol:

Julcsi: nagyon édes Bogyesz!!! Szerdán 9-10 között ha érkezünk, az jó nektek? Többiek????

Crocus: nagyon jók az uszis képek!!!!

Minitalis csajok: tényleg nagyon jól néztek ki, Gabi téged nem ismertelek volna meg, olyan más az avatarod :oops:

Millye doktornéni: az a kérdésem, hogy az urtica-t meddig kell szedni? Vagy nincs ilyen megkötés, szedni kell, amíg úgy érzi az ember, hogy szükség van rá? Most 2-3 *5 bogyót eszem naponta az 5 CH-ból.

Tali: nekünk elvileg jó azon a héten bármikor.

Forgás: nálunk sincs még, de igyekszem nem parázni rajta. Marcika nagyon ravkós, hiába teszem úgy a játékát, hogy meg kellene fordulnia hozzá, hogy elérje, ő inkább hason pörög a saját tengelye körül. :lol:

Julcsi: hát az alvásunk ... Pár napig csak 1-szer keltünk, aztán szépen visszaaludt a picur, ma sajna kétszer. Mondjuk a visszaalvással szerencsére nincs gond :)

Zsu: pihentesd a lábadat!!!

Zsancy: nem lehet, hogy Petra még nem volt éhes, csak mert nálunk is egyre gyakrabban van, hogy 3,5 - 4 órát is kibír Marcika kaja nélkül.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Nem olvastam, talán este...
Nyugi nem verte be az egészet, de nem rajta múlott :D

Kép 1. előtte

Kép 2.
:wink:
Kép 3. utána

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


(a harmadik kép elég kicsi lett, az egy hatalmas (álmos) vigyor)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Stelly...valószínű, sőt tuti igazad van,csak engem ez annyira elkeserít.Főleg tegnap mikor még lese akarta nyelni a tejcsit hanem egyszóval...nagy lendülettel a képembe bürögte... :cry: annyira fájt,mert én csak jót akarok neki...ő meg jót vigyorgott hogy csupa tej vagyok.Apa mondta ne vegyem ennyire a szívemre a dolgot,nézem azt hogy Petrának mi a jó...ha éhes úgyis fog enni és jelzi nekem...ne akarjam megtömni mint a kacsát, azért mert idő van...Ebbe is van valami...
Annyira édes lehet Adri baba...de a kamera és a fényképezőgép láttán mi se csinálunk semmit,kamerázni úgy szoktam hogy a maci "hónalja" alá dugom a kamerát,és úgy azt hiszi játszunk 8)
crocus:
Erre is gondoltam amit te mondasz hogy vissza vesz a kajából....de nem gondoltam hogy ilyen gyorsan,és ennyire :?
Jaj a szegény a füle?
Elrántja a fejét ha a fülénél azt a kis "valamit" megnyomod..ahol a hallójárat van...(mintha lezárnád vele a fülét)(remélem érthetően kérdezem meg csak nem tudom hogy közelitsem meg a dolgokat)nekem azt mondták ha azt megnyomom és elrántja a fejét és sir akkor tuti a fülével van baj...

Boti nagyon ügyes fiú!Holnap jön hozzánk a védőnéni megbeszéljük a hozzátáplálást,kiváncsi leszek mit mond...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


jajjj de édes Olika!!!! és ízlett neki?

Kép
kaandi
 
 


Zsancy, teljesen átérzem, nekem is baromi szarul esett, de vannak ilyen napok. Pár hete volt, hogy Adri egy nap délelőtt tizenegykor volt hajlandó szopizni, utána meg csak este asszem hatkor legközelebb. És semmi baja nem lett :D ne keseredj el, ölelgesd meg, és valamivel később próbáld meg újra, hátha. Ha meg nem kér, nem érdemes erőltetni, csak üvöltés lesz belőle valószínűleg...

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Budabo hány perces a videó? Mert YouTube-ra maximum 10 perces videót tudsz feltölteni. remélem ma már sikerül... :roll:

Zsancy értem... pedig azt hittem, hogy ott egyszerűbb beszerezni a homeósbogyókat... :? Jók lettek a képek! Azon meg ne idegeskedj, hogy nem forog! Majd ha eljön z ideje akkor forog... :D

Julcsi-79 nekem úgy néz ki, hogy jó a 29-i hét... :wink: hol csavarogtatok? nagyon jók a képek Marciról... :D

Zsu83 örülök, hogy jobb a lábad. Remélem hamar rendbe jössz! Van segítséged? :roll:

Stelly nem irigyellek a 4 nap miatt... nem lesz egyszerű...lesz aki segít?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


elif: oksa, egyeztetek Gabival. Kis focista Efe.

andrea: csak hogy tegnap menszi volt a téma, 28 napra
mint a régi szép időkben, mára... :oops:

zsancy: mi is így kezdtük és forgás lett belőle. Régebben
azt hittem kiflizésnek,de már akkor beszéltük hogy a
forgás előszele. Cici...passz

julcsi: apa 21.30-ra ért haza, hulla fáradtan. egy drogos
liba miatt túlóráztak. Talira találj ki egy napot és úgy igazodok,nekem annyi hogy 29. oltás,30.apa dolgozik. Jók a képek!

zsu: Füge is szokásos, estére kicsit nyüszi volt már,
de elvoltunk,21-kor kaja, apát megvártuk,,22-re alvás és
nyomta reggelig.

kaandi: szép súly!!!!! Két prevenar??? MI ma kaptuk,de
még egyet fogunk? nem tudtam..... Te adsz neki krumplit,
tejpépet? Én ma kérdeztem a dokinőt és azt mondta hogy
5 hósan kaphat tejpépet

Oltást jól viselte, 6500,68 cm. Két hét alatt 270-et hízott. Ebből látszik hogy hiába jó az étvágyunk, nem hízunk nagyonsokat. Dokinő is nézett hogy mennyit eszünk, és engedélyezte az adag emelést is,mert nem pufók Füge.

Kép
budabo
 
 


millye: jó reggelt! nem ez a baj. Tegnap uncsi nagy mester átvette a gépem felett az irányítást távban és nem jött rá. Átneveztük ékezet nélkülire,ki-be kapcs,kijelentkezés...és semmi. Ma is próbáltam már és nem csinál semmit.

zetibaby: ízlett neki az alma???

stelly: kitartás a 4 napra

Kép
budabo
 
 


Andi igen, tetszett neki, bár az összmennyiség talán két avent-kanálnyi volt (két pici kávéskanálnyi), de addig ette volna amíg adom :D

Viburcol-kúp:az elalvást segíti Olinak, de az átalvást nem. Megint kétórázunk!!! :lol: :lol: :lol: Csak röhögni tudok...kell hogy legyen valami értelme ennek is...talán összekovácsol minket, érzelmi kötelék, ilyesmi... :? meg jót tesz a tejtermelésnek. :roll: Ezért adtam neki almát hogy kezdjük el a sort, szeretnék már a tejpépnél tartani hogy azt egyen vacsira, hátha akkor jobban alszik majd. Tápit már nem akarok venni.

Zsancy pontosan nem tudom miről van szó, nem tudok most visszaolvasni, de Olivér is szokott kihagyni kaját pedig ő is jó evő, tegnap öt órán át nem evett, utána is csak azért kapott mert mennünk kellett és nem akartam éhen indulni el vele. Szerintem is van ilyen hogy egyszerűen nem éhes, pihenteti a pocakját. Talán nem is árt az emésztésnek ha néha rendesen kiürül a kis gyomra. No para! :wink:

Megyek mert a legó bácsi nem akar beleülni a tűzoltóautóba, Zéti tiszta ideg lett tőle :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Millye, nem igazán lesz. Mármint egyik nap jön anyu a nagymamámmal, de csak egy-két órára babázni jönnek. Mondjuk Tomi nagyon jófej, mára kivett szabit direkt, mielőtt elutazna :) meg ma főzünk annyit, hogy azzal ne kelljen foglalkoznom. Nem is emiatt aggódom, hanem akármennyire imádom a kicsi lányom, mindennél jobban, bizony néha estére már elfáradok. Neki meg pont addigra jobban kell a társaság, már nincs el igazán magában, cipelgetni kell, jól szokott jönni, hogy Tomi hazajön, és alig várja, hogy megbeszélje Adrival a világ dolgait :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Zsufi74 az urtica-t folyamatosan is szedheted, ha nem biztos a tejadagod vagyis szedése nélkül megint lecsökken. Viszont azt tudtátok, hogy ha az Urticát és a Ricinust magasabb potenciában szeditek pl. 15CH vagy 30CH-ban akkor tejapasztó hatása van? :D :D :D

Zetibebi de ari Oli!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsancy: egy nap nem kaki az nem szorulás ám.... Azt még nem kell hőmérőzgetni. Akkor sikíts, ha megdöntötted a mi 6. napon kaki rekordunkat!! :D
(A védőnénim mesélte, hogy volt egy anyatejes babája, aki menetrendszerűen a 14! napon kakilt csak.... Na az már durva!!! :) )

Stelly: Hú, akkor jó! A 4 napra meg kitartás, hosszú lesz, de tuti sima ügy!

Mámostmár én is megpróbálom számba venni a tali lehetőséget. Bár nem egyszerű, mert nyüzügebabával még nem kenguruzunk, de lassan hátha... Anyumék meg nagypöstbe laknak, szóval, akár, ha nagyon akarnám, megoldhatnám... :)

Viszont vettünk frankó strandsátrat az Y2K-ban (áá, mindig egy órát kell gondolkoznom a JYSK nevén, így egyszerűbb) és holnap megyünk tóra strandolni! Nagggyon izgi lesz... Egész napra még sosem mentünk el csavarogni (csak rokonyékhoz).

És plusz egy szomorúság! Lehet panaszkodni a fórumon, de nem jön be.... :( Nem nyertem a lottón. Egy büdös kis egyes találatot sem...

ladmon
 
 


Millye: Én tudtam... Olvastam valahol...

A hétvége nagy tapasztalata: a K vitamin irtó borzasztó undorító keserű.... (Zsu, igazad volt...)
Ennek apropóján viszont végigkóstolgattam az összes üvegcsét.
A D vitamin ízmentes, a vas csepp szerintem sz@r, Laci szerint meg karamelláscukor ízű. A K vitamin viszont viszi a prímet... Szegény kölök, kapja ám a turbósítást! :D

ladmon
 
 


Budabo ma kapta meg Füge az oltást? Gyógypuszi neki! Szép súlyban van! (magasabb a fiamnál mert neki 2 hete mérték a hosszát és csak 66 cm) A videófeltöltésre én is kíváncsi lennék mert ez egy jó kihívás... mármint rájönni, hogy miért nem tudod feltölteni. Próbálj egy másikat feltölteni, hogy ugyanazt csinálja-e... például töltsd fel még egyszer azt amit már egyszer ide is feltettél... :roll: hátha rájövünk mi a gond...

Zetibebi nos lehet, hogy a tejednek jót tesz mármint a tejtermelésednek a gyakori szopi, de te már hullafáradt lehetsz... nem is tudom, hogy hogy bírod... :shock: erre ki kellene találni valamit... :roll:

Stelly mire Tomi hazaér akkor eléggé fáradt leszel.. nem lesz könnyű 4 nap, de majd küldök egy kis energiát... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Vas Csepp?
Otton már most adni kell?nekünk hat hósan kell, és ez por és vizbe kell tenni és megitatni a babával.
Utááááálom hogy itt minden másképp van.....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


LadmonMi naponta kétszer háromszor kakilunk... mármint a fiam... de soha nem úszom meg, hogy itt ott ne folyjon ki a pelusból... elképzeltem a 14 napos kaki mennyiségét... :D :D :D a férjem tegnap este lemérte a pisis pelust ami 680 gramm volt.... :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Én is tudtam a apasztást..sőt egyszer Ladmon irta is...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zetibebi egyébként igazad volt abban, hogy immúnis lehet a fiad a chamomillára... mert a homeópátia is azt javasolja ha nem hatna mert annyiszor adtad neki akkor ki kell hagyni pár hetet és újraadni... :wink: :roll: holnap szorítok Zének! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: igen ma prevenart, remélem nem lesz láz,kb. 2 másodpercet sírt, olyan édes volt, pedig fel voltam készülve egy alapos üvöltésre,de nem...Ugyanazt a videót is próbáltam és az sem ment. x akta....Mikor mentek lazulni?

Kép
budabo
 
 


jaaaa amióta almázunk a napi 1 kaki 3-4-re nött

Kép
budabo
 
 


Zsancy, látom már Eszter leírta neked, hogy nálunk is voltak hasonló gondok, én is előtte izgattam rajta magamat, de szerintem arról lehet szó, hogy nem olyan éhesek olyankor a babák! Meg nálunk is volt visítás is, amikor a cicit közelítettem felé! :? Tudom, hogy nagyon szar, nekem is szarul esett, és bőgtem is miatta!

Kaandi, nagyon szépen fejlődik Boti! :) Küldjük a combira a gyógypuszit! :)

Crocus, remélem nincs semmi gond Attila fülével!

Eszter, biztos ügyesek lesztek péntekig Adrival! :wink:
Nekem is hiányozna Apa ha elmenne, mert bizony estére már én is lemerülök, és olyankor nagyon jó, ha át tudom neki adni!

Millye, igen van segítségem, itt van anyukám! Persze Bencus folyamatosan rajtam csüngene, szeretné ha sétálnék vele a lakásba! :)

Bogi, Fügének is küldjük Bencussal a gyógypuszikat!

Ladmon, a K-vitamint tényleg borzasztó keserű, nem is értem Bencus hogy veszi be sírás nélkül!
zsu83
 
 


Nálunk naponta 2-3szor van kaki, és mostanába minden nap van egy akkora eresztés, hogy teljes ruhacsere! :D
zsu83
 
 


Budabo Ügyi nagylány Füge! :D Próbálj meg regisztrálni más névvel és úgy próbáld meg feltölteni. Nincs felugró ablak? Június 22.-én megyünk Balatonöszödre... addig a netet meg kell oldanom... :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nem Bogi, krumplit még nem kapott, sak gyümölcsöt, de vmelyik nap elkezdünk krumplizni. vmivel kevesebb a tejem és nem árt szoknia az ízeket. Hallottam,h mások már rég adják :shock: állítólag kevésbé lesznek válogatósak,én nem tudom,de elkezdjük.!

másnapota van kaki nálunk,és bent maradt a fél kúp hurráááá!!!de a prevenarosnál sokkal nyűgibb volt!

VAS??? :shock: :shock: még nem is hallottam róla!!?????????

k vitamin borzalom, de ahogy elkezd mást is enni a tejen kívül már nem kell.!!!!!Tudtátok???

Kép
kaandi
 
 


én szedek vas-folsav tablettát amig szoptatok, Ti????

a tejpépre rá van írva,h 4 hónaptól, mi már egy hete az 5-hónapot tapossuk... :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Zsu83 még szerencse, hogy anyukád tud segíteni! :? vett ki szabadságot? Közel lakik hozzátok? :roll:

Zsancy amikor a fiam kisebb volt akkor például az esti alváshoz jobban szerette a bal cicimet... és a jobb cicimnél pityergett... lehet azért is mert abból nehezebben jött a tej... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kaandi én már nem szedek folsavat meg vasat... csak immunerősítőt :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:oksa, jó ötlet megprbóálom. Jó lesz nektek a Balcsin, ne parázz fogod élvezni te is.

kaandi: én is láttam, hogy 4 hótól, de nem javasolja, ma kérdeztem rá megint. Gyümihúst óvatosan adhatok már neki.

Kép
budabo
 
 


Szopiszrájk: Tesóm mondta, hogy náluk a fórumon, pont mikor ilyen idősek voltak a babák, többen eljátszották párszor ezt a szopisztájkot, ez ilyen időszak... Olyan gyerekeknél is előfordult, akik soha nem láttak cumisüveget. Aztán túl lettek rajta.
Mondjuk én ezt el sem tudom képzelni, de mi a másik véglet vagyunk... :lol: (Szerintem ha óránként megszopiztatnám, akkor is elfogadná)

Zsufi: Időpont jó, várlak Benneteket! Stelly még kérdéses, remélem Elfi hamarosan jelentkezik.
Na, az egy kelés az szuper! Nálunk újra kettő a minimum, néha három, de jobban bírom most, mert rendszeresen végigalszom őket... :oops: Többnyire arra ébredek, hogy a Gyerkőci abbahagyta a szopit és Ő is alszik...

Kaka: Nálunk kétnaponta és nem olyan híg, mint régen. Igyekszem ezen nem parázni, amíg hízik.

Tejpép: Tesóm ugye gyerekorovs és Ő nem ajánlja, mert tehéntej alapú és könnyen allergizál. Ez egy vélemény, de én megfogadom a tanácsát és nem fogom adni.

Zeti: Jujj, kérótánként az durva! :shock: Annyit még napközben sem eszik, nem?
Cumi nem jön be, vagy ha körbebugyolálod??? Kell, hogy legyen valami megoldás! Este tápipótlás?
(Csoda, hogy a kialvatlanságtól még van tejed! :oops: ) Gondolok Rád nagyon!

Tali: július 1-e szerda akkor mindenkinek jó?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Tali: nekünk jó!

Julcsi: és tesód mit mond, hogy mikor kell szerinte a hozzátáplálást kezdeni? Annyi mindent hallani, kicsit bizonytalan vagyok, mikor is kellene. :oops:

ZétiVera: neked csak a csodálatomat tudom tolmácsolni, meg némi kis +++++++++++++ küldeni. :)

Én még az Elevitet szedem, de ha elfogy, akkor abba fogom hagyni.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Budabo írd meg ha lesz időd kipróbálni az újra regisztrációt... :roll:

Tali eddig úgy néz ki, hogy nekünk jó!

Zsufi74 valóban sokmindent lehet hallani a hozzátáplálásról.. ki előbb kezdi ki később... nekünk a doktornő azt mondta, hogy 6 hónapig csak szopi ha lehetséges és lesz tejem utána már lehet gyümivel próbálkozni úgy hogy az egyik etetés helyett gyümit kap majd fokozatosan el lehet kezdeni a zöldségeket és ezt hosszan elhúzva kíméletesen akár másfél éves koráig ki lehetne húzni a szoptatást, hogy mondjuk este meg reggel van cici. Azt is mondta, hogy a baba ilyenkor alapozza meg az immunrendszerét felnőttkorára... szóval én személy szerint szeretném még jó darabig szoptatni ha lesz tejem később is. :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


julcsi: nekem így előre jónak tünik!

millye: lehet hogy hülye kérdés, hogy gyümivel hogy váltsak ki egy kaját? több gyümölcshusit kap meg a levet hozzá? és ebből mennyit hogy kiváltsak egy kaját? mi már almázunk,barackozunk - csak lé - tehát ezt lassacskán tudnám, de nem tudom hogy :oops:
Fügi talán még szundikál eg ypár percet próbálok új reget.

Kép
budabo
 
 


Nyugalom! Már írtam, hogy a vas cseppet csak az ilyen Esztike féle mini - vérszegénygyanús- babákkal lehet elnyerni! Szerintem csak mi szedjük.

Amúgy meg hozzátápi ügyben meg nyilván van alapja a WHO ajánlásnak, amely a 6 hósig szoptatást javasol. Így én addig szeretném. Ha meg elkerülhetetlen tejzűr alakulna ki, akkor majd meglássuk....
Azért kíváncsi vagyok Julcsitesó véleményére én is....

Na most megyek fodrászhoz, még mindig játszik a tarkopasz és a tökrövid csumára vágott haj! :D

ladmon
 
 


millye: ugyanaz, upload video rákatt, kiválasztom mit akarok rákatt és semmi. Nem ír ki semmit, nem kezd el tölteni, nem történik egyszerűen semmi

Kép
budabo
 
 


ladmon: hajrá rövid haj!!!!!!!!

Kép
budabo
 
 


szerintem a gyümi inkább két kaja között,nem???? MIndenkitől így hallottam ezt a dolgot,legalább egyféleképpen... :lol: :lol:

hát persze, ha annyi tej van, még jó, h ráér a dolog....bár nekem van egy ismerősöm egyforma korú gyerek 8( Boti) nagyon sok teje van és mégis már rég elkezdte a főzit, kb 3 hete....talán...
Én egyelőre csak 1 kaját akarok kiváltani a főzivel, de ezen a 7en inkább csak kóstolgatás lesz,mintsem főétkezés... :lol: :lol: majd kiderül
nemrég majd nem megevett egy kicsi Gála almát, picit hagyott belőle,olyan édi volt ahogy eszegette,cuppogott, jól megforgatta a szájában..... :lol:

Kép
kaandi
 
 


ladmon,de jó lesz neked!! én is megyek 15-én,már alig várom,sztem olyan 8-10 cm biztos lekerül a fejemről.. :lol:

Kép
kaandi
 
 


kaandi: nekem a dokinő is úgy mondta hogy gyümivel majd kitudok egy kaját váltani, most már hogy legyek ígyokos????? Szegény Füge ilyen egy terápiás anyja van. :oops:

Kép
budabo
 
 


Bogi:akkor nem szóltam inkább,ok? :lol: :lol: majd meglátod,h mennyire lesz éhes utána, így már jó lesz?!!!! pl. múlt héten evett almát, majd egy óra múlva ismét éhes volt! De lehet, h azért, mert előtte nem evett normális adagott....lehet fokozni még... :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Budabo pontosan nem mentünk bele az adagolásba, hogy mennyit kapjon mert azt mondta hogy majd ha féléves lesz akkor megbeszéljük az a lényeg, hogy ki kell választani egy időpontot mondjuk a déli etetést és először gyümivel kezdeni a hozzátáplálást (nem gyümölcslével) a gyümölcslevet az etetések között ajánlotta. Akkor nem veled van baja a Youtube-na hanem a géped miatt blokkol le... ezért kérdeztem a tűzfalat illetve, hogy azóta telepítettél-e fel valami programot...

Ladmon aztán kérünk ám fotót az új hajadról! :wink:

Kaandi no én annyira bizonytalan vagyok.... vagy mégsem? :D :D :D Nem tudom ennyi maradt meg bennem a beszélgetésből... de talán azt is mondta mintha rémlene, hogy időpont kiválasztása gyümölcs adás és utána (mármint a gyümi után) adhatunk neki cicit.... :?: úgy érzem kezdek belezavarodni... :D :D :D ja igen és utána jönnek a zöldségek és abban az időben amikor a gyümit adtuk neki és akkor már az az etetés kihagyható mármint nem kell neki cicit adni.... na mindegy mire mi 6 hónaposak leszünk addigra pontosan megkérdezem.... :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


kaandi: áááááááááááááááááááááááááááá na majd lesz vmi, sógórnőm is azt mondta szép lassan nyugodtan zöldségezzünk

Kép
budabo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 14:59-kor.
Vendég
 


szegény Gabi :oops: :cry: részvétem,h megjött :cry:

Kép
kaandi
 
 


Ladmon köszi a csípős tippet, hajjaj... gyerekorvos...nekünk egy fura homódokink van, na meg a Falu Dokija, ő lát el itt mindenkit bölcsőtől a sírig. Hát, majd valamelyiknek megmutizom. :)

Millye, nem tudom hogy lehetek még életben :D Talán úgy van ahogy kedves druszám mondja, meg lehet szokni a 4 óra alvást is. Nappal azért nem kétórázik, kibír 3,5-4 órát, sőt mondom tegnap ötöt is. Éjjel meg...
A chamomillát Olinál csak kétszer próbáltam, nem hiszem hogy immunis rá. Zétinek volt hogy 20 percenként adtam mikor fogzott. De eleinte sem használt neki sem. Passz.

Marhajók a képek! Bébisek is, talisok is, aszta Gabi nem semmi szemeid vannak! :D

Zsu jobbulást ezerrel, drukkolok neked nagyon!!!

Zsuzsinak meg jó Finnországot, hazafelé is jó utat!

Julcsi Oli nem tud cumizni :shock: ahogy szív, domborítja a kis nyelvét, így az első szívással kilöki a cumit.

Képzeljétek felhúzza magát ülésbe, olyan édi! :D Totál saját erejéből, én csak az ujjam tartom neki és abba kapaszkodik. De amint felér ülésbe visszaeregetem, félek hogy megerőlteti magát.

Kép jégherceg

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Hozzátáplálás: Tesómra nézve igen hízelgő, hogy a WHO mellett megkérdezitek az Ő véleményét is... :oops: De lehet ám, hogy nem egy súlycsoport. :) Na szóval, hasonlóan látja, mint a WHO egyébként, anyatejes babánál 6 hónapos korig csak anyatej, bár azt mondta, nyáron friss gyümölccsel szerinte meg lehet már kínálni, de nem kell, hogy kiváltson egy étkezést. Tápisoknál hamarabb lehet kezdeni, (meg ha kevés a tejci, akkor is) gyümölccsel és zöldséggel is, hamarabb ki is válthat egy étkezést. Tejpépet nem ajánlja.
De szerintem mindenki úgy, ahogy érzi... Én friss gyümölcsöt fogok nyáron adni, az biztos, de mást nem, ha nem muszáj.

Zsancy
: Az egy régi elektromos orgona. Apáé, Ő a zenész a családban. :) Marcinak meg nagoyn-nagyon tetszik, úgyhogy zenei nevelés elkezdve... :lol:

Ja, Millye: Fehérvárcsurgón voltunk, egy kerti buliban, vasárnap anyósék. (Akik egyébként már főzelékeznék Marcit, ha lehetne, de nem hallgatok rájuk. Anyatej smafu egy ilyen nagy gyereknek... :evil: )

Mindenki, július 1-e, nagytali? Ladmon, gyere Te is!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?