Új privát üzeneted érkezett!

Az előzőt már délután írtam, csak most küldtem el, most még "hiányt pótlok" :oops:

Angel!

Hűűű, nagyon ügyesek vagytok, gratula a kiságyhoz :D

Lona!
Na végre mégegy kispasi, már nagyon magányosan voltunk kékek (persze az ikres vegyespárost leszámítva :wink: ) Gratulálok!! :D A nagyobb kobak és rövid combok teljesen "fiús" dolog, mi is olyanok voltunk picinek :)

Kat!
Sajnálom az újabb rákszűrést, ez tényleg durva :? Remélem nem fog kelleni inzulin :)
Nekem is most lett meg ez a CET vizsgálat, negatív lett teljesen, örültem neki :)

Till!
Igen, minikorukban elvesznek a kiságyban, ezért sokan mózest meg bölcsőt használnak eleinte. Mi ezt kihagyjuk, nem vettem egyiket sem :roll: Szoknyás fürdőrucit nem láttam még :)

Skrisz!

Miért azt mondták ez a méret nem jó? :shock: Mert akkor mi van?? A méhlepény jól szuperál? Nekem azt nézték, merthogy akkor ha nem jó, el van öregedve, akkor nem nő a baba. De annyival azért nem vagytok elmaradva, hogy aggasztó legyen, nem?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :P
Én a kórházba is bementem egy ilyennel, amit írtál, de nem magzatvíz volt. Itt a végén már simán lehet egy kis inkontinencia :wink: Régen volt olyan betét, ami kimutatta, hogy magzatvíz-e, de már nem lehet kapni :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel :P
Akkor szerintem hamarosan hazamehettek, neeeeeeeeeeeeem?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

Lois, nem mondták, hogy nem jó a méret. Nem mondtak semmi rosszat. Csak én a szakirodalom és kismamák beszámolója alapján kb. 1800 grammra számítottam. Azt mondta a doki, hogy kb. 3100-3300 grammal fog születni. Nem mondott semmit a méhlepényről. Tudom, hülye vagyok, mert másokhoz hasonlítgatom a babámat. :oops:

skrisz72
 
 


Skrisz :)
a mérési hibahatár ebben a terhességi korban +/- 2-3 HÉT (!!!) ha az x-et egy kicsivel is arrébb teszik máris 1 héttel kisebbnek hozza ki a babát a gép. Ezen kívül a gép átlagokkal dolgozik.
Nálunk 600 gr különbséget jósoltak a 2 fiú között, aminek az volt az oka, hogy Máté pocakos, kerekfejű baba volt, Levi meg hosszúkás arcú és nagyon vékonycsontú... 10 gr különbséggel születtek.
Nem szabad ezeket ennyire szentírásként venni, mert akkor csak feleslegesen aggódsz!
A lényeg - sokszor leírtam már -, hogy a folyamatos UH követések során a baba fejlődjön. Vannak 4.5 és vannak 3 kg-s újszülöttek. Akkor most melyik is a 40 hetes a gép szerint??? :wink:

Egy kisebb babát amúgy könnyebb megszülni, örülj ennek, jobb, mintha óriási fejjel riogatnának.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya, igazad van. Nem foglalkozom tovább a méretekkel. :D

skrisz72
 
 


Skrisz drága!
Szerintem se aggódj a babaméret miatt. nekem is azt mondták nagy eltérések lehetnek a gép mérése és a valóság között. És hát Icsijának igaza van. kisebb kobakot könnyeb kitolni. :) Egyébként én meg pont attól féltem, hogy nagyobb lesz, mint kéne a cukor miatt, úgyhogy nagyon örültem, hogy nem így van. Hajdú doktornő ennyit fűzött hozzá: Hát akkora babát ( szerinte 3400g körül lesz) még egy ilyen kicsi lány is meg tud szülni. :) Gondolom azt bíztatásnak szánta. :lol:

Lois!
Köszi szépen, ha lehet próbálom lebeszélni doki básit, hogy ugyan várjuk meg most már a szülés utáni kontrollt az újabb rákszűréssel, főleg hogy mennyire szoktam vérezni. :?
Én is kaptam ajándék pelustartót, meglátjuk mire lesz jó.

Angel!
Nagyon örülök, olyan nagy csoda, hogy kis Diád miket átvészelt! Nagyon erős kislány. Már nem sokat kell várni és végre otthon lehet veletek! :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!
Lona,gratulálok a kukihoz :D
Katerina,gyulladást sajnálom.Nekem még nem is volt rákszűrés :shock: kéne?Remélem nem kell inzulin!
Angel,hű,de szépen növögettek!Dió nagyon ügyes kiscsaj :D Szóval párna nem is kéne? :roll:
Katica,köszi,de most úgy néz ki veszünk angelcare légzésfigyelőket,és ahhoz meg most ajándékba van.De ha mégis babycontroll-t vennék,akkor szólok.Jövőhéten kitalálom.
Lois,eltűnés :oops: igérem nem fogok :D Én is ezt a légzésfigyelőt néztem.Melyiket vettétek,a bébiőrzőst?
Mert most ezen filózom,hogy bébiőrzőt mindenképp szeretnénk,de ami a légzésfigyelővel együtt van,az gondolom nem vihető mondjuk nyaralni,az csak a légzésfigyelővel együtt müködik.30-ért van a bébiőrős kukás légzásfigyelő,és 23 körül amihez nincs bébiőr.Gondoltam egy ilyen-egy olyan,plussz egy bébiőr,de az lehet hülyeség,és akkor jobban járok egy bébiőrrel külön,és két légzésfigyelő külön,amihez nincs plussz bébiőr. :roll:

Ja,és szerintetek mérleget érdemes venni?Meddig kell mérni a babákat?Vagy bérelni is elég? :roll:

Mi voltunk tegnap 4d-n,ugyanott,mint 16 hetesen,de most sajnos a másik nő volt,hááát,elég nagy a különbség a munkájuk között.Csinált az egy órás uhu alatt 8 képet,az is mind ugyanolyan.Majd felteszem.
Rendben vannak,977 gramm Nonó,és 1170 Balász.5 nap különbség van köztük,Balázs csontra annyi idősnek mérte a gép,mint amennyi,28+1 voltunk tegnap,Nonó 5 nappal kissebb.Viszont érik a lepényem(I-II),sokkal több pihit és kevesebb streszt írtak elő,de azt mondták aggódni ne aggódjak ezen.
Ja,és egyszer rosszul lettem,akartam szólni,hogy pillanatok múlva elájulok,csak pont a veséket mérte,de valahogy észrevette rajtam,hogy baj van,kérdezi,jól vagyok?Mondom nem,így gyorsan az oldalamra fordultam.Akkor már fél órája a hátamon feküdtem,valamit elnyomtak odabenn,és ezért volt.

...és milyen hőmérőt érdemes venni?Kinek mi jött be?Jobb a drágább,vagy nem?
...tegnap ígértek nekünk egy fa járókát...érdekes,eddig eszembe sem jutott,hogy kéne.De így belegondolva hasznos.
Vendég
 


Látod Nyulasz, nem szabad annyira ficánkolnod. Tessék lájtosabban élni! Várom a babaképeket!

skrisz72
 
 


sziasztok!
köszönjük! :D ma 1700g :D

Katica,
2x szoktunk egy nap, de mostanság nem nagyon van kedve hozzám :? mindent kitalál, hogy ne kelljen: összeszorítja a száját, odateszi a kezét, eltol, pofákat vág, vigyorog, alszik :roll: és ugye nem lehet a végtelenségig próbálkozni (otthon mondjuk megtehetném), mert akkor nagyon belecsúszik a köv. etetésbe...
ma 20-25ml ment (tegnap pl. annyi se v. semmi), cumiból kellett hozzáadni még. no az ellen is tud küzdeni :wink: nem mindig tudom, hogy köpni akar v. nyelni, szerintem ő se :roll: :lol:

Lona,
fütyihez gratuláció! :)

Xandra,
sztem júni vége lesz, kb kiírás szerint! :P

Katerina,
remélem nem lesz gond a citoval!
úú, már neked is csak 7hét van hátra... :wink:

Nyulasz,
hú, nekem már ezek a méretek is jól hangzanak! :oops:
deee, jó lesz az a párna előbb-utóbb, csak ahogy látom Diut, itt pelenka van a feje alatt, szokott rá tejet köpködni, a párnácskát sajnálnám! :wink:
te pedig pihi és nem aggódik :wink: tartsad bent a babákat, amíg kell!

mi Angelcare-t kaptunk, sokan mondják, hogy többször riaszt tévesen, na de még mindig inkább ez, mint egyszer ne! :roll:
itt a Péterfyben Babysense(?) van, erre azt mondják, jó.

a pelenkatartón mostanság kezdek gondolkodni...
Diu rengeteget kakil, sokszor, és sokat, derékig panírozza magát rendszeresen :D
megéri? gondolom gyakran kell cserélni benne a zacskót (v. nemtudom, mi van benne)

akartam még írni több dolgot is, de elfelejtettem :(
angel37
 
 


Nyulasz :D
a méhlepény a 28. héten már mindenkinél I. fokban érett, az I-II. fok közötti meg annyira szubjektív, hogy nagyon :)

fa járóka. Nekünk volt, abban aludtak a nappaliban ill. abban voltak, amikor még nagyon minik voltak.

nyaralni nem vinnéd a légzésfigyelőt??? nem értem a filózást.
A kombinált működik csak légzésfigyelőként, csak bébiőrként és mindkettőként egyszerre, az oldalán lehet állítani, hogy mit szeretnél.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Skrisz :P
Babaméret biztosan rendben :P
(Vackorkám 40+4-en született 2900 gr 50 cm-rel, ő volt a legkisebb, csak úgy lötyögött rajta a bőr :lol: Most 136 cm, 33 kg és 36-os a lába :shock: :lol: )

Nyulaszkám,
szépen nőttök! :D Sok-sok pihi!!! :P

Puszi Mindenkinek!!! :P

tillidian
 
 


Xandra!
Enyímé férj is beaggódott, de holnap amúgy is megyek dokihoz, majd ott kiderül :) Szerintem ahhoz túlságosan rapszodikus, hogy magzatvíz legyen :roll: A magzatvíz folyamatosabban szivárogna, nem?

Skrisz!
Én nem éreztem a ti méreteiteket annyira picurnak, inkább mi vagyunk nagyok, mert minket meg 2 héttel nagyobbnak mértek, mostanra olyan 2.5 kg körül lehet. Persze csak ha elhiszem az utolsó mérést :wink: És amíg a lepény jó állapotban van, addig minden oké :)

Kat!

Őszintén szólva én a múltkori élményem után kézzel-lábbal tiltakoznék egy újabb kenetvétel ellen, és írtad, hogy neked is igen pocsék volt, szóval most akkor miért is kell erőltetni??

Nyulasz!
Nekem is azért volt most rákszűrés, mert kiderült, hogy nem vettük le az terhesség elején, igazából én mondtam, hogy csináljuk. De előtte közvetlenül levette a CET-et, és azzal már annyira megpiszkálta ott, hogy a rákszűréses spatulától elkezdtem vérezni. Ezután ugye ecsetelés, meg törölgetés mindenféle bucikkal, meg még meg is csípett azzal a kacsaszerű izével, szóval most már így utólag simán kibírtam volna rákszűrés nélkül :? De hozzá kell tennem, hogy nekem igen rosszul esnek ezek a terheskori manuális vizsgálatok amúgy is. Mindig fájok közben és utána is, akármennyire próbál gyengéden vizsgálni :?
Igen azt a bébiőrzőset vettem meg, ami most 30 e. Nekem igazából meg csak bébiőr kellett volna, mert kaptam egy Baby Sense-t, de csak magában az őr meg 17 e lett volna, és nem is biztos, hogy annyira kompatibilisek lettek volna egymással, ezért döntöttem a szett mellett, a Baby Sense-t meg nem kértem.
Én kölcsön kapok mérleget (Cupp egy kedves topiktársnak érte :lol: ), itt nálunk bérelni nem lehet, legalábbis nem találtam meg a módját. Szerintem 1-2 hónapig az elején nem árthat :)
Lázmérőből tegnap írtam a'szem, hogy rendeltem fülest (Momert), meg vettem popsist (ööö, azt nemtom milyen, talán Omron?? ), és majd kitapasztaljuk :)
Én kapok egy járókát, nekem sem jutott volna eszembe, hogy vegyek (ezzel úgy vagyok mint a kenguruval, az is "így" lett, úgy kaptam). De körülöttem amúgy senki sem nagyon használt, mármint járókát, vagy csak arra volt, hogy abba dobálták a játékokat :)

Angel!
Én nem tudom milyen gyakran kell cserélni a pelustartóban a zacsit, a leírás szerint 28 darab fér bele. De nem drága az utántöltő, én úgy nézem, hogy 10 Ft egy zacskó. (1890 Ft egy 180 darabos), ha meg hármat veszel, akkor még olcsóbb :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
a magzatvíz ha szivárog akárhogy tud. De ezen ne spannoljátok magatokat, ez baromi ritka.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
ok, nem agyalok rajta :)

Na végre 5 napja megvettem a Bébé Confortot, erre tegnap megkaptam ezt:
Kép

Na mindegy, majd dúskálunk és jut a férjem kocsijába is :roll:

Ja és ez meg én egy friss képen ...... nemtom mér' ebbe fotózkodtam, tök bénán látszik a pocakom ebben a kertészgatyóban, így tiszta trampli vagyok..... :oops: Na majd csinálok valami rendes ruciban is :wink:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Ügyik vagytok. Nekem mondták is anno, hogy a nagyon korababákat kb. akkor adják haza, amikor születniük kellett volna.
Nekem Babysense légzésfigyu van, akkor riaszt tévesen, ha merül az elem, de ez mindegyikkel így van.

Skrisz!
Nagyon eltérő méretekkel születnek a babák, emiatt tényleg ne izgulj, lepény is rendben.

Lois!
Csinipoci... :lol:
vovanda
 
 


Angel!
Ügyik vagytok. Nekem mondták is anno, hogy a nagyon korababákat kb. akkor adják haza, amikor születniük kellett volna.
Nekem Babysense légzésfigyu van, akkor riaszt tévesen, ha merül az elem, de ez mindegyikkel így van.

Skrisz!
Nagyon eltérő méretekkel születnek a babák, emiatt tényleg ne izgulj, lepény is rendben.

Lois!
Csinipoci... :lol:
vovanda
 
 


Lois,
tök csini vagy!!!! :D És igenis, cuki ez a vakond-nadrág! :wink:

Nálunk minden ok, csak már kezd herótom lenni a sok melótól :?
Még 2 hééééét! :oops: Pedig már úgy vásárolgatnék én is :lol:

tillidian
 
 


Köszönöm a gratukat!

Lois!
Nagyon jól nézel ki!!

Angel!
Eszméletlen módon hízik Dióka. Csak így tovább!

Skrisz!
Látom a többiek már megnyugtattak.
Jó lesz a mérete meglássd!

Till4
kitartás a két héthez!

Kép
lona1
 
 


Lois,szép :D nagyon jó ez a gatyó :wink: má'mé' lennél trampli? :shock: igenis csini vagy!
ha lehet az angelcare-ost külön,bébiőrként is használni,tehát magunkkal vinni csak azt,ha úgy alakul,akkor én is vennék egy olyat,meg egy örző nélkülit.
Szép a hordozó is.
Orsi,hááát,őszintén én úgy gondoltam,hogy jövő nyáron mikor megyünk nyaralni,akkor már nem kell légzésfigyelő... :roll: Vagy igen?Azt gondoltam max fél évig használjuk,utána eladom...hülyeség?Meddig szokták használni?Bébiőrző viszont sokáig kell.
Till,kitartás a melóhoz...
Vendég
 


nyulasz írta:Orsi,hááát,őszintén én úgy gondoltam,hogy jövő nyáron mikor megyünk nyaralni,akkor már nem kell légzésfigyelő... :roll: Vagy igen?Azt gondoltam max fél évig használjuk,utána eladom...hülyeség?Meddig szokták használni?Bébiőrző viszont sokáig kell.

bölcsőhalál szempontjából a leginkább veszélyeztetett kor 2-8 hónap között van, és drasztikusan 1 év után csökken a kockázat. Általában addig szokták használni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,hű,ezt nem is gondoltam.Azt hittem a fél évvel is sokat mondtam :oops:

És a képek:
Nonó az elsőn,Bazsi a másodikon:
Kép Kép
Vendég
 


bölcsőhalál szempontjából a leginkább veszélyeztetett kor 2-8 hónap között van, és drasztikusan 1 év után csökken a kockázat. Általában addig szokták használni.


Én úgy tudtam, az első fél év... és 5 kg alatt...

Nyuszi :P
Mi fél éves korukig használtuk... utána G. kivette alóluk. Hálás is vagyok neki, mert tök ideg voltam tőle... Szerintem jövő nyáron már felesleges lesz :wink:

Lois :P
Nekem is volt egy kertészgatyókám és imádtam. És Neked is jól áll.
A hordozót minden alkalommal kiveszitek a gyerekkel együtt :wink: Így hacsak nem ikrek lesznek, az egyik felesleges. Add el :wink: Majd a "rendes" ülésből jó, ha van 2 :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nyuszi!
Nekem Baluval nem is volt légzésfigyelőm. Igaz, vele egy szobában laktunk, azt mondtk, ha egy szobában/egy ágyban alszunk, minimális esélye van annak, hogy baj legyen. Az ikreknek vettem, velük kimondottan javasolták.
vovanda
 
 


Ha csak 5 napja vetted, valami hülye indokkal talán visszaveszik és levásárolhatod.... Hmmm?

Nyuszi :P
Nagyon helyesek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


xandra_73 írta:A hordozót minden alkalommal kiveszitek a gyerekkel együtt :wink:

már aki :D
Liliét én ha 3szor kivettem, sokat mondok, sokkal egyszerűbb volt kézben vinni be a lakásba.
de hordiból szerintem is felesleges a 2db, az egyiket nyugodtan el lehet adni.

bölcsőhalálnál nekem ez a 2-8 hó rémlik, majd utánanézek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


xandra_73 írta:Ha csak 5 napja vetted, valami hülye indokkal talán visszaveszik és levásárolhatod.... Hmmm?

csomagban vette, ha jól láttam a képeken, nem külön a hordit.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nekem is azt mondta a saját dokinénink, hogy ha mellettem fekszik a gyerek, az a legjobb, mert figyeli a lélegzésemet és úgy biztos nem felejt el levegőt venni :shock: Ezért -is- volt mellettem sokáig Milcsi, akinek egyszer bejelzett a légzésfigyu úgy, hogy nem is állt le...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Akkor különbözőek a 0-13-as hordozók? :shock: Mert úgyis a hordozó bekötésével -is- köti be az ember a gyereket is és az a macera... legalábbis nekem az volt, nem maga a hordozó ki- és bepakolása. Nekem sosem jutott eszembe, hogy csak a gyereket vegyem ki :oops: De talán mert nem is praktikus. Könnyebb még a lakásban beletenni a gyereket és úgy be a kocsiba. De lehet, csak én voltam ilyen béna :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


icsilya írta:bölcsőhalálnál nekem ez a 2-8 hó rémlik, majd utánanézek

jó vegyeseket találtam így hirtelen

1-3 hó
2-4 hó
2-6 hó
1-9 hó

meg egy olyat hogy az esetek 80%a 6 hó előtt következik be, és 1% alatt van a 12 hó utáni előfordulása

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ja, az akkor bukta :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


xandra_73 írta:Akkor különbözőek a 0-13-as hordozók? :shock:

különbözők, van, amelyiknél nem felül fut a biztonsági öv alsó szára.

kettővel azért már játék ez ám mint 1gyel :wink: 2-t én is mindig kiszedtem, mert máshogy nem ment volna, de 1gyel nekem így sokkal egyszerűbb volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


De azért, hogy ne riogassuk a jó népet, a bölcsőhalál mára 1 ezrelék körüli (vagy 1:10.000-hez inkább talán?), ráadásul "többségük" megfullad a takaró alatt :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Én is 1 évet tudtam, mármint amíg ajánlott használni a légzésfigyelőt :shock:

Nyulasz!
Tök jó képek, Kisnyuszik nagyon helyesek :D

Köszönöm a dicséreteket, nem úgy értettem hogy én vagyok trampli, hanem hogy a gatyómban annak tűnök :roll: Mert azért valljuk be, nem a kertészgatya a legcsinibb viselet, de én is nagyon szeretem, ha sokáig kell fenn lennem meg ücsörögnöm, ez az egy nem vágja a hasamat :roll: Amúgy mindenféle álszerénységet félredobva szerintem tök csini kismama vagyok (másban :wink: ), csak pocakom van, nincs se holdvilágpofi, se elefántlábikó :roll: De még lehet :D na mondjuk ezt rajtatok sem látom többi Kismami :P Mindenki csini!!

Szandra!
Igen Orsi jól mondja, amit én vettem hordozót, azt szettben vettem. A másikat meg nem adhatom el, hisz mégiscsak úgy kaptam. Pedig megnéztem, jó drága is, 35 e :shock: http://bambino.hu/shop_artdet.php?shop_id=3968&cikk=G10

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én még meg sem néztem ezeket hogy kell bekötni :oops: Annak a bázistalpnak amit lehet hozzá kapni, van valami értelme??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na itt megtaláltam akcióban 25-ért.

http://kereskedoportal.hu/shop_kat.php?shopid=84&k=1650

De nincs pofám eladni.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


xandra_73 írta:De azért, hogy ne riogassuk a jó népet, a bölcsőhalál mára 1 ezrelék körüli (vagy 1:10.000-hez inkább talán?), ráadásul "többségük" megfullad a takaró alatt :shock:

igen, teljesen jogos.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


loislane írta:Én még meg sem néztem ezeket hogy kell bekötni :oops: Annak a bázistalpnak amit lehet hozzá kapni, van valami értelme??

attól függ, milyen.
van olyan, aminek semmi, van amelyiknél megspórolod az állandó kötözgetést.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois,
a "bázistalp" alatt gondolom az isofix-rendszert érted :roll:
ha a kocsiba be van szerelve ilyen funkció, akkor a babaülés tökéletesen rögzíthető :P (én is ilyet szeretnék majd...a Graco-s ülésed a neten 34.990, sajna nekem ez egy kicsit drága :roll: )

tillidian
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
Nem tudom, hogy ezek a talpak az isofix-fülhez köthetők e....sehol sem látom odaírva :oops:
Először én is 35-ért találtam, de aztán láttam 25-ért is, fel is tettem a linkjét :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


a bbc nem isofixes, a gracorol nem tudom.
ami nem isofixes, az szerintem sokat nem könnyít, mert a bbc-t pl. nehezebb azzal bekötni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Köszi, én a graco leírásából is úgy silabizálom ki, hogy az sem az :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
nem kérdezted meg a boltban? :roll:
Köszi a linket!
:P

Szép napot Mindenkinek, mentem dolgozni...

tillidian
 
 


Nyulaszkám, nagyon helyesek a kisbogyók. :lol:

Lois, te még mindig nagyon csinos vagy, és most már az is maradsz szerintem. Neked is szerencséd van, vagy nagyon jó alkatod. :D

Én most irigykedem apára, mert olyan szépen lefogyott. Igazán jó pasi most, féltékeny is vagyok. :oops: Én meg csak hízom, csak hízom... Elértem a 70 kilót. De mindig megnyugtat, hogy szép kismama vagyok és bent a melóhelyen is mindenki azt mondta neki, hogy csak nagyon keveset szedtem fel. Ja. Ha tudnák, hogy most már 10 kilónál tartok.... :oops:

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Lois, Skrisz: irigykedek a szerencsés alkatotok miatt! Én akkora leszek, mint egy ház! Sőt! Már most olyan vagyok. 12 hetesen +4 kg-nál tartok és eleve nem voltam egy nádszál.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, korántsem biztos, hogy sokat fogsz hízni. Emiatt ne aggódj!

Angel, gratulálok Diócska újabb súlygyarapodásához! :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz,én meg 11-nél tartok :lol: Köszi a táblicskut.
Vendég
 


Till!
Eszembe sem volt, most amikor nézegettem a gracot ott vettem észre hogy ilyen is van, de ha nem isofixes, akkor nem érdekel :) Ennyire nem vagyok kényelmes :)

Skrisz!
na te sem panazkodhatsz, mit jössz mindig ezzel a 10 kilóval?? Az tök kevés szerintem, körülöttem inkább a 15-20 kilós gyarapodás az átlag. Tökre csini vagy szerintem, főleg ahogy a lábast tisztogatod :wink: Azon a képen pl. nagyon vékonykának tűnsz, pici pocakkal :)
Enyímé férj is fogyott egy csomót télen, meg izmokat növesztett, mondtam is neki hogy ez nem sportszerű így........ én amőbásodom, ő meg egyre "supermenesedik". Ráparancsoltam hogy fejezze abba!! Ő meg szót fogadott, bár amit leadott nem szedte vissza. De előtte is csini volt. Én valahogy nem féltékenykedek, mert ő valahogy jól eljátssza hogy még így is, gömbin én vagyok neki a legszebb... :roll: :roll: :roll:

Timi!
Ha eleve hízékony vagy akkor azért nem árt odafigyelni a kajálásra, mert igazából nagyon kényelmetlen a vége mindenképp, ha meg túlsúlyt is cipel az ember akkor még inkább. Pont tegnap mesélte egy barátnőm, hogy a két terhessége mennyire más volt az elsőnél majd 2 X annyit hízott mint a másodiknál, és sokkal fáradékonyabb meg nyűgösebb volt, az eü. kockázatokról nem is szólva. De azért ebből a 4 kilóból szerintem se vonj le messzemenő következtetéseket, ez még nem jelent semmit, lehet hogy ezután sokkal fokozatosabb lesz a dolog.

Most bontottam ki a Captivát, létezik hogy egyetlen zsákot sem mellékeltek hozzá?? Az elég bunkó dolog lenne :shock: :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: