Új privát üzeneted érkezett!

KLARA ÉDES A KIS FÜRTÖS :lol:
Vendég
 


Boni, drukkolok. Nem tudom, melyikért drukkoljak, de én eldöntöttem:babáért. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim köszi jó a döntés :lol:
Vendég
 

 
 

:lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni
én is a csodára szavazok :D

Manó ma is éjjeli bagoly volt :? 2-kor kelt enni, és 5-ig ébren voltunk aztán 7-ig aludtunk még.
Az állán vannak kis pati félék, amiknek már sárga a tetejük, ez tejcsitől lenne? nem kell kezelni valamivel? :roll:

Kép
gaby25
 
 


Igen Gaby az a tejcsitől van azt jelenti jó erős (zsíros) a tejed kezelni nem kell idővel elmúlik 2-3 hónap

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Képzeljétek, Máté tegnap a hasáról átfordult a hátára :shock: :P gondolom fordítva a nehezebb :wink: már a kórházban 3 naposan emelgette fel a buksiját, mikor hasra tettem, most már elég szépen tartja is rövid ideig

Klara
másik topikban egy lány azt mondja neki kevertek rá krémet gyógyszertárban :roll:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok lányok!

boniko: kívánom, hogy neked is olyan hormonzavarod legyen mint az enyém :lol:

Klara: az a hajzat.... nagyon ott van :)

gaby: egy kis vasgyúró Máté, mit vártál egy olyan babától akinek az anyja is még szülés előtt bulizni megy? :lol: Ne aggódj a tejcsid erős, nekem annak idején szinte olyan színe volt mint a madártej. A két hónappal fiatalabb kisfiú anyja, aki Eszterkém tejtestvére volt, mondta is, hogy azért hízik úgy a fia, mert jó minőségű az áru :) Nem hiába annyi tejem volt, hogy saját tejcsárdát nyithattam volna. Szopizás mellett vittek az anyatejesek 7 dl plusz az anyuka 2 dl-t (ezt minden nap )!!

baba: mi újság nálad?Hőd? egyéb?

Az utóbbi pár napban akkorára duzzadt a mellem, hogy már Pamela Andersonnal vetekedek, mi lesz még így a végére? :)

Csajok, szerintetek merjünk összebújni így az elején? Mert hallottam olyanokat, hogy ha nagyon szeretnénk, hogy megmaradjon a pici akkor inkább kerüljük... Az első kettőnél sose volt gond, de ők rögtön össze is jöttek.
stephie
 
 


Sziasztok!

Stephie, gratulálok a hormonzavarodhoz!!!!! :D

Boni, szeretnék a te hormonzavarodhoz is gratulálni előbb-utóbb!!! :wink: Milyen volt otthon? Tesódnak gratula vagy Zoénak inkább, hogy kibírták idáig!

Gaby ezek a forgolódások még véletlenszerűek, nem tudatosak, de mindenesetre jó erős Máté baba!!!!!!!

Klara, nagyon szép a fiad!!!

Szezso, keményedések? Aztán gyere a csodás Bendi fotókkal!!!!

kispiskóta
 
 


zsú
gondoltam, hogy véletlen sikerült :wink: de azért ügyi :P

Kép
gaby25
 
 


Szezso, várunk a hírekkel, és a képekkel!!!

Klara, tuti fürtök! :wink:

Gaby, hát látszik h 4 kg felett volt a pici fiad. :wink:

Kép
kata05
 
 


puszi mindenkinek.
Rólam a Kaálison lehet olvasni. Röviden:nemsokára kezdünk! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nagyon fogok drukkolni!!!! Sőt az összes drukkom a tied lesz!

Kép
kata05
 
 


Babim
kezem lábam keresztben ++++++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Úgy döntöttem, hogy a következő pozitiv páros tesztet Nektek adom Babim és Puszi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


oks.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! :oops:

Jelentkezem ám és olvasgatok is, de a túlzsúfolt gyereknap után beteg lett Máté így még arra sem volt időm, hogy levegőt vegyek! :wink: Most már alakulunk!

Stephie! Gratulálok! :lol: :lol: :lol: Mikor mész a dokihoz?

Babim! Nem is tudom, hogy mennyire drukkoljak még! Univerzum összes drukkja mehet?

Boni! Zsigi nagyon ott van! :lol: Írj már miket csinál, eszik, tud stb...!

Gaby! Na milyen? Máté druszánk igen erőske! :wink: Nekünk is volt tejkiütés! Elmúlt, nem kentem semmivel sem!

Kata! Betegség miatt sem jött volna össze! :wink:

Klarissza! Nem kicsit göndör! :lol: :lol: :lol:

Szezso? Melót letudtad? Átadtad? Jöhetnének azért a pocak képek, bevásárlás képek!

Szilcsi? Ceniko? Zöldi?

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Klara: nekem is ilyenformán volt fürtös a fejem anno még a régi szép időkben :lol:

Puszi, Babim: én is megszavazom Nektek a következő páros-pozitív tesztet :-D itt az ideje, a mienk Katával már elég rég volt :-)

Stephie: Pamela Anderson? :lol: jó neked!!!

Boni: tesódéknak örülök :-D

Bettike: letudtam a melót már rég :-D ez volt a 3. hetem itthon :wink:

Zsu: azért vannak keményedések, hol több, hol kevesebb :?

Gaby: nemsokára már nem véletlen lesz a pörgés-forgás :-D

Na, és akkor jöjjön a durci Bendegúz :-D folyton az arca elé kapkodta a kezeit, és dacosan összeszorította a száját, nem tetszett neki :-)

Kép Kép

Amúgy minden rendben vele, műxik rendesen, 1054 grammosnak saccolta a gép :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, jujj de szép Bendegúz!!! :D Én jövőhéten jelentkezem be 4d-re, kíváncsi vagyok mikorra kapok időpontot.

Puszi, neked is drukkolok ám ezerrel!!

Stephie, cicim nekem is "pamelás", azért is fáj a hátam esténként.

Bettike, végül voltam azon a napon pajzsmirigy uh-n is.

Kép
kata05
 
 


Szezsó jaj nagyon gyönyörű! :lol:

Katám Stephie Pamelás? no nekem még olyan sosenem volt :lol:
Vendég
 


Röff!

Stephie! Gratuláltam már? (Tudod, én már vén szenilis vagyok) Ha nem, akkor ...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Boni! Hú, de jó lenne, ha máris összejönne a kiscsaj...vagy pasi.

Babim! Megyek, és olvaslak a Kaálisban! Szorííííííítok!

Gömbölyűek! Nemsokára itt a dinnyeszezon! Hajrá!

Bettike! Édes vagy, hogy hiányoltál. Gyógypusszancs!

Klarissza! Nagyon mókás, és milyen szépen ül a motoron!

Gabi! Cupp a kis 3 hetesnek! Bírod?

Hanna 6. hónapjából:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
zölddisznó
 
 


szia Nászasszony :wink: kicsi menyem továbbra is gyönöyrűűűűűűű Apa is le van olvadva :lol:
Vendég
 


Hello!

Boni, Coca! Akkor erre a szépségre mi már nem is pályázhatunk????? :lol:

Bendegúz is nagyon édes!

Boni tesz? vagy pir?

Puszi és Babi erő legyen veletek a kitartás végre már egyszer meghozza a gyümölcsét!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Mindenkinek köszi :oops:

Coci:dönöjűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na jó nem le hanem el :lol:

Klara pályázni lehet de úgyis mi győzünk :lol:

piri nincs minden nap van egy kis pocifájás.. már múlt hét vasárnap óta reménykedem a hülye fejemmel pedig tudom hogy esélyünk nagyon minimális...... :oops: remélem ha sikerült, akkor tud kapaszkodni és a szopi alatt termelődő prolaktin nem lesz negatív hatással...

tesztet nem csináltam.. várok még.. de ha megjön akkor se megyek a Dunának... de azért jó lett volna beleesni még a ketteskénél is a 2 év Gyedbe :roll:
Vendég
 


sziasztok lányok!

ki emlékszik rá, hogy meddig feszült a melle az elején? Ma mintha egy kicsit fonnyadtabb lenne..kellett nekem Pamelát emlegetni

bettike: 17 én megyek vissza a kórházba ahhoz a doktornőhöz aki azt mondta, hogy hormonzavarom van.. majd ha már végre ott is megerősítik a babát akkor onnantól megyek a saját dokimhoz.
Azért is várok eddig, mert ugyan ápr 13-án volt utoljára menszim, de egészen május 31-ig nem lett pozitív tesztem. Remélem most már manuálisan is kitapintható lesz és hátha addigra már szívhangot is hallhatok :)

baba: én is drukkolok

boni, tényleg teszteltél már?

zöldi: köszönjük, hát és Hanna egyszerűen gyönyörű :lol:

szezso: Bendegúz milyen kis formás, és tuti nem lesz egy tesze-tosza ha már most is csak a saját feje után megy :) örülj neki :)
stephie
 
 


szezso
édes nagyon a kis Bendegúz :D

coca
nagyon szép még mindig Hanna baba :D majd Máté lecsaoja Zsigi kezéről :lol: :P jól bírom, kevés alvással ugyan, de még nem dőltem ki :wink:

Boni
bocsi előre, ha mégsem Zsigi győz :lol: nagyon drukk a kistesóhoz

stephie
nem kell a cicinek végig feszülnie, nekem sem fesszült, de nem emlékszem mennyi ideig volt :roll: nem jegyeztem fel :lol:

Kép
gaby25
 
 


Coca, gyönyörű Hanna!

Stephie, nekem félideig nem fájt, nem feszült, semmit nem csinált. Most bezzeg a nagysága... :?

Boni, hátha én drukkolok!!

Kép
kata05
 
 


Lányok, egészen meghatódtam :oops: , köszönöm, hogy gondoltok rám és szurkoltok!!!!!! Puszi!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszedli
mesélj, mi újság most nálatok? mikor kell ezerrel drukkolni?

Kép
gaby25
 
 


Hanna azt mondaná, hogy" köszi csajok, édesek vagytok!

Stephie! Nekem pár hétig feszült a cicim, aztán meg - mint Katának, a 2. félidőben.

Boni! Izgalmasabb vagy, mint a Barátok közt! :)

Kép
zölddisznó
 
 


:lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hannáért ringbe szállunk! :lol:

Boni! Drukkolok! Hátha, sosem lehessen tudni! :lol: Alvás hogy megy?

Máté ismét, vagy még mindig beteg! :cry: 38,5 volt a láza előbb is! Így hosszú műszakra készülök! Igaz ő alszik én meg figyelem! :oops:
Lassan 1 hete együtt alszunk napközben és éjszaka is! :roll:

Szezso! Édi a kis durcid! Kire hasonlít? Én a 3D-en már láttam, hogy tiszta apja! :lol:

Gaby! És az ifjú apuka?

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike
ifjú apuka el van olvadva kisfiától :D ő most többnyire a háztartással van elfoglalva, de most már fog pelusozni is, azt mondta :P fürdetni még nem meri :wink:

ma rendes fiú volt Máté, éjjeli szopi után rögtön alvás :D már 4460 gramm a fiataúr

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt!

Bettike Máté jobban van?

Zsigacsiga sokmindent csinál.. kinnt a 3.fogacska néha megáll egyedül de nem sokszor, most már véletlenül sem orral előre jön le ágyról, hanem amint eléri a szélét megfordul és tolat... szépen eszik egyedül párold dolgokat kézzel .. belepakol a dobozába ha mondom neki segít elpakolni a játékokat...a fejődés csúcsa jelen esetben hogy alapesetben eddig is ha meglátta a porszívót éktelen visításba kezdett.. no szombat reggel amikor felkeltünk ránéztem a szőnyegre és közöltem vele hogy fiam porszívóznia kell anyának! na erre Zsiga egyből visítva mászott ölembe (porszívó a közelben sem volt) és még sok sok apró dolog

éjszakák változóak van amikor 2szer van amikor többször kel..de elalvás most már cici nélkül is megy!!!!

most a délutáni alvást is próbálom babakocsiról szobájába tenni.. majd meglátjuk..

és Zsu Kata ha majd úgy érzitek hogy kimozdultok kibővítették a játszóterünket! van csúzda is Marcinak!


Gaby annyi előnyünk van hogy már többször fűztük kiscsajét :wink:

:roll:


Zöldi csomagot a héten megpróbáljuk elvinni oké?

MINDENKIT PUSZILOK!! KÉREK KÉPKET GYÖNYÖRŰSÉGEINKRŐL!!!!
Vendég
 


Bettike
de bunkó vagyok, csak magamról írtam, druszának természetesen jobbulást kívánok

Boni
nem tudtad, hogy nem az a lényeg, ki meddig fűzi a csajokat? :lol:
na jó, korban is jobban illik hozzá :lol: de csak fél évvel fiatalabb Hanna babánál Máté, az nem sok :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jelentkeztem már, de olvasgatatni szoktalak benneteket.

Kata, Zsú fogadjátok őszinte részvétem!

Gaby, gratulálok neked pici fiacskádhoz! (aki mellesleg egyáltalán nem pici :) )

Boni, mint már majdnem végzett tb szakelőadó szeretnélek némiképp megnyugtatni. Ha jogosult vagy a GYED-re, akkor továbbra is jár a gyermek 2 éves koráig, csak a GYES nem jár utána a 3. évben. Ha most Zsigi mellől mész majd el újra szülni, akkor automatikusan járni fog a GYED. Ennek eddig 180 biztosításban töltött nap volt a feltétele, most ezt emelték fel 1 évre.
Szóval egyenlőre ne ezen parázz, jöjjön a baba.

Csak ezzel az egésszel az a legnagyobb probléma, hogy nincs bölcsis férőhely, így az ember nem tudja hová tenni a gyereket, ergó dolgozni sem tud visszamenni. Nálunk itt még magánbölcsik sincsenek, bár ha megnézi az ember mennyit fizet oda és mennyi a keresete, akkor már inkább saját maga marad otthon a gyerekkel.
Szóval jól kitalálták ezt a főokosok. Kíváncsi leszek én arra a nagy bölcsödeépítési programra. Már hallottam, hogy az ovikat fogják arra kényszeríteni, hogy mini csoportokat létesítsenek 3 év alattiak részére.

Szezsó, nagyon édes Bendegúz. Amikor mi Rékával voltunk 4D-n, egyáltalán nem tudtak képet készíteni az arcáról. Adriennről is 1 képet tudtak csinálni, mindegyik inkább a fenekét mutogatta nekünk :)

Bettike, jobbulást Máténak!

Adrienn az őrületbe kerget a hisztériázásával, egyszerűen semmi nem működik. Kész vagyok tőle teljesen :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi azt tudom hogy ZSgi után jár.. de ketteske után csak egy év fog járni.. nem?

de nem parázok rajta csak írtam hogy jó is lett volna... :wink:
Vendég
 


Boni, nem 2 évig fogod kapni utána is.

Babim, téged kihagytalak az előbb, nagyon drukkolok nektek!

Aki volt genetikai vizsgálaton az miből áll?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ez a Gyes/GYed kérdés engem is bosszant. Nekünk, mint pl.Boninak és nekem ezt lehetetlen megoldani, hisz nincs közelben nagyszülő sem. A fene enné meg az egészet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Robcsi
és most hogy a táppénz 60% lesz, a gyed-et is leviszik?
képet dobjál kis hiszti misztiről :P

Kép
gaby25
 
 


Bettike, jobbulást Máténak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote]Z írta:öldi csomagot a héten megpróbáljuk elvinni oké?

Boni! Oké!
A vatelinnek (vagy fleez, vagy mi a szösz - 750.- volt métere, amikor még 140 széles volt...a többi a te dolgod, mármint a számolás :)

[quote]n írta:em tudtad, hogy nem az a lényeg, ki meddig fűzi a csajokat?

Hát nem is! Ház, nyaraló, kocsi, havi fix... ;) ...és amit már le sem merek írni! :)

[quote]A írta:ki volt genetikai vizsgálaton az miből áll?

Hi Robcsi!
Tervezési stádiumban, vagy ha már megfogant a bébi?

Kép
zölddisznó
 
 


Gaby, arról nem hallottam, hogy a GYED %-án változtatnának.

Coca, tesóméknak kell majd most menniük, tervezési stádiumban vannak, miután megvolt a 4. elhalása is :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi jaj szegénykéim! remélem rájönnek a megoldásra
Vendég
 


Sziasztok!

Anyuéknál voltunk, szuper volt! :lol:
Kata, Zsu, jobban vagytok lelkileg? Marci jól van? Pocakbébek?
Babim, nem olvastam, mért kell drukkolni, de drukkolok!!!
Boni, nagyon ügyes Zsiványod van!!! Az orrszívás miatt fél a porszívótól, vagy mert zajos?
Robcsi, szegény tesód, sajnálom. :( Mitől hisztis a lánykád? Mit csinál, földhöz veri magát vagy csak simán nyávog? Lali mostanában egyszerűen elengedi magát és leül/lefekszik a földre, akár az utcán is, ha nem tetszik neki valami, pl ő jobbra akar menni, mikor balra kéne. :o :evil:
Gaby, de jó párocskád van, háztartásozik! Enyimé nem és nem is pelusozik. :twisted: De tegnap ő csinált vacsit.
Zöldi, Hanna csodaszép és milyen hurkás a nyaka! Tök jó! Zabbantanivaló!
Bettike, Máté láztalan már? Jobbulást neki!!!
Rólunk: Lali nem szopik már 5 napja. :D Már vártam, de azért megsirattam. :cry: És elalszik egyedül az ágyában, nem kell vele összebújni. Hiába na, nagyfiú lesz lassan. :D És már egyedül eszik kisvillával, csak fel kell szúrni neki a falatot, ha nem sikerül neki. :D Két hét múlva ottalszik anyuéknál, most először majd, nagyon izgulok miatta. :D Én a szomszédban leszek barátnőmnél, baj esetére. De ha jól sikerül, akkor hónap végén megint megy mamázni, mert apával lagziba megyünk Szerbiába.

Kép
szilcsi
 
 


Robcsi! Nekünk volt genetikai vizsgálat - vérvételt jelent, amiből olyan örökölhető dolgokat szűrnek ki, ami akadályozza (nehezíti) a megtapadást, fejlődést)

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Szilcsi drukkolok hogy jól sikerüljön a főpróba! szopit sajnálom! :cry:

jelenleg a 62!napnál tartok.. a tesztjeim negatívak,a szervezetem olyan jeleket küldött ami akár terhességre is utalhat már több mint egy hete minden nap fájogat a pocim mintha meg akarna jönni reggeli hőm fennt van fáradékony vagyok így azt hiszem ha apának lesz egy szabad perce akkor elmegyek nőgyógyászhoz :cry:ez ismételten nehéz menet lesz! :roll: és nem a negatív teszt ami elkeserít hanem a rendszertelen ciklus és a szervezetem szívatása ami megnehezíti majd a tesó dolgot! :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Coca, köszi. Ja, és tegnap megcsodáltam Hanna babát, nagyon szép!

Boni, tudom, hogy most ez téged nem vigasztal, de Réka születése után amikor megjött, utána minden zavar nélkül visszaállt a régi rendre. Most Adriennel az első mensi után 8 hónap telt el, mire rendeződött a helyzet.

Szilcsi, nagyon ügyes Lalinkó. A szopi egy részről persze rossz, mert már nincs az az összebújás, de örülj neki, hogy nem neked kell az elválasztással kínlódnod. Adrienn még szopizik, nem is keveset, és semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ezt abba akarja hagyni.
Ő toporzékol ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné, néha van ez a földhöz vágom magamésakármitcsinálszisüvöltök20percet, de ez szerencsére ritka.
Rékával amikor hisztis volt (negyedennyire sem mint a hugicája), akkor leguggoltam hozzá, "megbeszéltük" mi a probléma és annyi volt. Ő nem vágta el magát, nem üvöltötte végig naponta 5-x a lépcsőházat, mert fel kell jönni.

Megyek, mert felébredtek.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


szisztok lányok.
rég voltam, sajnos a múlt hónap tényleg nem jött össze... a mostani se túl biztató...
szerintetek volt már peteérés???

Kép

stephie: gratula a zebra teszthez. csak összejött. :) remélem jól kapaszkodik a kismanóka.

minden baba nagyon édes.

Boni: jó hosszú ciklus... még lehetnek csodák... de a tuti az, ha megnézeted magad nődokival, tényleg.

Ilcsi: Lali nagyon ügyi. visszatértünk szegedre, ha gondolog összefuthatunk valamikor a játszón.

Kép

Kép
sznanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?