Új privát üzeneted érkezett!

A kávé sajna úgy néz ki behatott kicsimnek is, 23:30 körül aludt el nagy nehezen. :( Hát igen, aki nincsen szokva... De lehet a közelgő vihar miatt volt csak nyűgös... :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


ikverus:Mennyi gyerkőc!!! :lol: Tök jó lehetett!!A rajz pedi óriási ötlet,nagyon szupi :lol:

gjéti:sajna,hogy nincs baba,de ne adjátok fel szorítunk!!! :lol:

millye:hát igen köszönjük az ötletet(fürcsi)tegnap is úgy fürcsiztünk és nagyon élvezi :D

nyaraláson nekem is lesznek elvonási tüneteim :lol: mert mióta rendszeresen jövök azóta már fél napot is alig bírok nélkületek :lol: na megnézem a közösben a képekt!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Lányok nagyon szupik a képek!!Tök csinik vagytok :D És jól tettétek,hogy kimozdultatok baba nélkül!!

babanyul:ügyi voltál a fürcsinél,néha mi is magunk maradunk,mert apa dolgozik,de hálaisten nem sűrűn!Vele azért mindig jobban sikerül :lol: Hanna is azt szokta meg,mert a fürcsi mindig apával van :lol:

nicko:ti is tesóról gondolkodtok,hát ez nagyon jó!! :lol: és már tervben is van?vagy még csak beszéltek róla? :lol:

kaandi:de jók a képek,nagyon ügyi Botond :D

phpBB: Kép
andrea17
 
 

 
 

ikverus: már megint csak csoda az energiádnak

kaandi: nagyün ügyes Boti és micsoda combjai vannak??
Szoktál belecuppantani? én igen Füginek olyan jó kis sonkás

elif: ügyes fiú Efe. Na megnézem a képeket.

gjéti: sajnálom

Kép
budabo
 
 


csajok! Tutik a képek!!! Nem azért de így nem látszik hogy sok lenne rajtatok. Helyes pofik, kihangsúlyozva ami van :wink: tök jók! És olyan kis vidám fejetek volt...........ti tegnap kávé én meg egyedül nappali rendezés. Tavaly akkor rendeztem - pont egy éve - amikor még csak késett de nem gondoltam volna hogy baba és tesztet sem csináltam és hülye voltam, pakoltam ezerrel mindenfélét.

Kép
budabo
 
 


budabo:én is így voltam nekem tegnaphoz pont egy éve kellett volna megjönnie :oops: és mit sem sejtve buliztam a barátnőimmel egy nagyot :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Lányok, én is hasonlóan jártam.... Már két hetes terhes voltam, amikor volt a nővérem lánybúcsúja. Előtte nap csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért, ami negatív lett, úgyhogy jól felöntöttem a garatra és elszívtam legalább 1 doboz cigit. :oops: :shock: Kellett a lazítás, mert államvizsgaidőszak is volt.
Aztán paráztam, hogy Babókának nehogy baja legyen, de szerencsére minden jól alakult. :lol:

Panna
pandusika
 
 


Neki kell állnom az esküvőnk megszervezésének. :shock: Ugyanis nekünk csak polgári volt, szolidan, szűk családi körrel, de megbeszéltük, hogy ha lesz rá lehetőségünk csapunk egy lagzit templomi szertartással.
Hát rám hárul a nemes feladat, ami különösen nehéz, hiszen otton akarjuk, én meg itt vagyok. :roll:
Valamilyen szép majorban vagy csárdában szeretnénk a Balatonparton, ha van olcsó szálláslehetőség vagy Tapolca mellett, mert sok mindenkinek meg tudnánk ott oldani az altatását.
De tartok tőle, hogy Pest lesz belőle, mert szinte ott lakik az összes rokon, így nem kellene a szállásról gondoskodni, csak a német vendégek részére, ami ugye nem egy utolsó szempont.
Valakinek van valami ötlete? Egyelőre csak keresgélek....

Panna
pandusika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:03-kor.
Vendég
 


babanyul:ez tök jó sztori,a kukából.... :lol: ez nagyon tettszik!Egyébként érdekes,mert az első tesztem nekem is negatív lett,bár ezek szerint nem vártam elég időt :lol:

pandiuska:ESKÜVŐ!!! :lol: de jó nektek!!Én is hozzámennék szívesen mégegyszer apához :lol:
Ha hallok valami jó helyet szólok ígérem!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


babanyul: kukából?????? királyság. Szóljatok mikor, és lesz kávé, na jó talán még vmi ütcsit és rágcsát is kaphattok :lol: :lol:
És a kis Efe két lánnyal fog randizni hmmmm, de szoni előnyben lesz mert együtt utaznak. Na sebaj ideértek és Füge bevet mindent - remélem nem az üvöltésével akar hódítani :shock: :shock:

panna,andrea: hát nálam nem buli volt....akció másnapján, felfázás tünetek,pár csepp kínok közötti pisi,férjem nagymamaja meghalt,egy hét múlva megfázás, na akkor voltunk buliban és ott viccelt az egyik csaj hogy nála is így kezdődött a terhesség...utcso menszi 04.28 és én akkor csináltam tesztet amikor az uncsim kiskánya született, sosem fogom elfelejteni, 2-kor neki örömködtünk este apával meg pityeregtünk hogy zebrás tesztem van. Jun.9!! Aztán a főnökasszonyom filozott, hogy az egyik kollega helyettesítését kinek adja,sorba és mondtam hogy kezdje velem, visszakérdezett mért gyesre mész, hááááát igen! És még utána sem akartam elhinni. Három hónapig hordtam az egyenruhát aztán már nem kellett a fegyver miatt hogy ne nyomja a pocimat.
Jaj bocsánat csak olyan jó volt visszagondolni :oops:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok mégegyszer a sok-sok pluszt, úgy érzem, mintha egy picit jobb lenne a lábam! Tegnap egész nap pihentem, meg szerintem ma is ez lesz! Szerdáig még van idő, hátha megúszom a gyogyót mint multkor! :roll:

Elif, nagyon jó az új vonalzód! :)

Crocus, váltózuhanyt is csinálom, doki is ajánlotta!
Nagyon jók az uszis képek, már alig várom, hogy mi is menjünk! :)

Zümis, szerintem az evésen ne parázz, Muki tudja, hogy mennyire van neki szüksége, ha éhes lenne, akkor biztos nem hagyná szó nélkül! :wink:

Millye, Bencus 8-kor fürdik, utána kajcsi, és már 9-kor alszik!
Szedem a homeóst ezerrel! :wink:
Laptopot nem tudsz vinni a nyaralásra!? :roll: Hiányozni fogsz nagyon! :cry:

Minitali, én is irigy-irigy! Nagyon jók a képek, és nagyon jól néztek ki lányok! :)

Hajhullás, Bencusnak is ki van kopva a tarkójánál, de kezd nőni az új sérója, és tök dús haja van már! :D

Gjéti, sajnálom, hogy nincs baba, pedig én nagyon drukkoltam!

Kaandi, Boti nagyon ügyi!!!!!!! :lol:

Ikverus, nagyon jók a képek, jó nagy buli volt! Jó ötlet volt a rajzolás! :)

Gabi, jót nevettem a kukás teszten! :lol:
zsu83
 
 


panna:esküvő! Én úgy élveztem a sajátomat. Pesten én nem tudok segíteni. Dunakanyarban több lehetőség is lenne, de szállásra itt is csak panziók jutnak eszembe.

Kép
budabo
 
 


vera: nem semmi vagy. jok a képek. én biztosan már összeestem vna a fárdaságotl, te meg csak pörögsz.

panna: esküvö! dejo lenne még1x nekünk is. olyan hamar elmegy az a nap és olyan mintha mese lenne az egész.

kaandi: nagyon ügyi botika

minitalisok: nagyon jok a képek, szépségesek vagytok.

még nincs tervben a kisteso, majd kicsit késöbb, bár olyan sok korkülönbséget nem szeretnénk. pont most megint beszéltünk rola. kicsit parázok mert félek ha olyan lesz a terhességem mint mandarinnal akkor sokat kell pihennem, de akkor h foglalkozok vele? meg az autoban hova pakoljuk a cuccokat mert ugye a kutyaketreccel már a csomagtarto kilöve. meg itthon is át kell rendezzük az emeletet. mi átmennénk a hátso szobába mert ott sötét van és hidegebb. ugyis csak aludni mennénk oda, a picuroknak meg jolenne a napos oldali 2 szoba. és igenis rozsaszint szeretnék :lol: :lol:
meg akkor nem lesz vendégszoba, majd a vendégek alszanak a gyerekekkel 8)

még veletek alszik a picitek, tudom páran már egyedül. hát én még nem tervezem mandarint áttenni a szobájába. nem is tudom mikor :oops: ha rajtam mulna ott maradna örökre

Kép
Kép
nicko
 
 


Zsu:Örülök,hogy jobban vagy!!Pihizz jó sokat és bízzunk benne,hogy nem kell az a fránya gyogyo :)

budabo:Neked is összejött akkor minden!!!De a lényeg a zebracsík,nem igaz? :lol:
Fegyver?én levagyok ám maradva bocsi,de megkérdezhetem,hogy mi a foglalkozásod?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


nicko: elfelejtettem neked a cebion: c vitamin csepp.

zsu: ha 9-kor már alszik bencus meddig alszik reggel? Pihizzzzzz hogy elkerüld a gyógyszert!!!

kistesó: mi azt beszéltük apával hogy ha Füge 2 körüli lesz majd akkor beszélünk kistesóról, de nekünk ahhoz a tetőteret megint át kell alakítani, amig megint pénz és azt nem tom hogy lesz.. :oops:

Kép
budabo
 
 


andrea: a rend őre immár 13 éve. :oops:

Kép
budabo
 
 


budabo:Így már értem a fegyvert!!!és bocsika,hogy ilyen tájékozatlan vagyok :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Annyit írtok, hogy szinte lehetetlen követni... ráadásul mobilról netezek most, ami kicsit macerásabb, szóval csak átfutottam.
Minitali nagyon jó lehetett :)
Julcsi, szerdát meglátjuk, jó lenne!
Zsu, nagyon drukkolok neked én is, vigyázz a lábadra nagyon!
Hugic, Marci folytatja a rendesen alvást?
Elif, csúcs az új vonalzód! :)
ZVera, nyuginyuginyugi!!!!! Mostmár jó kezekben van Zéti, rendben lesz! Addig is gyógypuszit küldök neki!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Andrea, pihizek, a laptopot azért idehoztam az ágyba! :wink:

Bogi, reggel 7-8-ig alszik Bencus!
zsu83
 
 


jippi első hsz telefonról :) sikerült :D
nem vagyok ám kütyübuzi áááááááááá

KépKép

KépKép
stelly
 
 


SZiasztok!

Húú, mennyit írtatok megint, sosem fogok a végére érni.. de nem panasz, örülök, ha nyüzsög a fórum, az én hibám, hogy nem tudom követni :oops:

Hoztam nektek pár képet, remélem nem baj, ha telepakolom a fórumot....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nem akarom tényleg elfoglalni az egész oldalt, ha érdekel, a többit itt találjátok: http://gallery.site.hu/u/Panka/zeti/juni/

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Bocsánat, még ezt az egyet be kell tennem, annyira tetszik.. :oops:

Kép

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Babanyul de jó lenne!!! Köszi! Csak az a gond, hogy ti a város egyik végén laktok én meg a másikon... :D de megoldjuk! :D

Budabo válaszoltam a privire. Sajnos a fiam ilyen éjszakai bagoly... tegnap is 10 óra után aludt el... cserébe viszont reggel fél tízig aludt... :D :D :D

Gjéti szerettetek volna kistesót? Sajnálom, hogy nem jött össze, de talán még korai lett volna. Vagy nem akartok nagy korkülönbséget? :roll:

Kaandi jól látom, hogy botin nincs pelus? :D

Andrea17 örülök, hogy bevált az új pancsizós póz! :D

Andus70 nagyon helyes Zéti!

Kaandi, Babanyul, Elif Nagyon jók lettek a képek! csinosak vagytok! :D

Zsu83 sajnos nincs notebookom.... :( és a totálkárosra tört teherautó miatt nem is tudok most venni.... :( esetleg utánanézek netes kávézónak... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


andrea: ne viccelj amikor ez téma volt, akkor nem jöttél még ilyen
sűrűn.

zsu: az nagyon jó és meg van az 5 kaja?

andus: csodaszépek a gyerekeid.

millye: köszi, nem a méret agond,nem tom mi. Ha alszik sokáig reggel az is jó, a 22 nem olyan késő még.

Kép
budabo
 
 


Bogi: köszi szépen hogy fogadsz minket is. Már alig várjuk a nagy találkozást, és a dupla hölgyeményes randit, Efe már gyakorolja a csajozós dumát. :D Én meg persze totál odáig vagyok, hogy mindjárt két ilyen szépséges kislánykával babázhatok majd egy kicsit.
De ezért Fügcsivel vigyázni kell, már mondtam fiamnak, mert nem jó ujjat húzni a mamijával. :wink:

Gabi: kár, hogy ez a kukás sztori nem jött elő tegnap, asszem padlót fogtam volna a nevetéstől. :D Ezt nem igen lehet überelni...
Ja a tegnapi jókedv hatása apára: miután hazajöttem és ujjongtam neki egy sort, elmosogatta az edényeket, a babacuccokat, felmosta a konyhát, fertőtlenítette a mosogatót, kivasalta a karateruciját, előkészítette a fürdetést, kiterigetett... ezeket amúgy én szoktam csinálni... És nekem még lelkiismeret furdalásom volt, hogy itthon hagyom hétvégén, hát b.sszus ezentúl minden nap megyek. :D

Talirészről annyit hozzáfűznék így frissen belelkesülve, hogy a nagy összeröffenésen kívül lehetne olyat csinálni, hogy ha jónak néz ki az idő és valaki ráér adott dátumon kiruccanni a Margit Szigetre pl. vagy máshová, akkor feldobja ide a dátumot és helyszínt és hogy babával vagy anélkül, pirossal kiemelve 1-2-3 nappal előtte persze. Aki tud menni jelzi és így összejöhetnének kisebb meetingek. Tegnap mi is tapasztaltuk, hogy jó buli... Szóval? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.06.07 10:19-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


Millye: netkávézó keresést tessék beiktatni mindenképpen. :)

Zsu, Stelly: köszi, nagyon könnyű megcsinálni ám, azonnali regisztráció van mamaneten, aztán 2 kép feltöltés, és ott a rendszeren belül lehet kiválasztani a részt amit a vonalzó háttérnek akarsz... :) Először azt hittem macerás lesz, mert nekem kell méretre kivagdosni, de nem.

Zsu: török sütivel kapcsolatban szavamon foghatsz, ígéret szép szó. :) bencust muszály megismernem, ezt nem hagyhatom ki.

Andus: wow, gyönyörűek a képek, Száva és Zéti csodaszépek együtt, azthiszem róluk nem is lehetne rossz képet készíteni. :)

Kép
Kép
elif
 
 


Budabo a mérete valóban nem nagy... írtam rá választ... ha nem tudod feltölteni akkor feltöltöm neked. :wink: de rá kéne jönni, hogy mi lehet a gond... :? van tűzfal a gépen? :roll:

Elif nagyon jó ötlet a minitali! :D azon is gondolkodtam, hogy a főnököm notebookját kölcsönkérném és Wifivel lehet tudnék bevadászni netes kapcsolatot lent.... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Andus70:Azta mindenit!!!Csodaszépek a gyerekek :) milyen egyforma szemük van :lol:

Zsu:Nagyon helyes pihi,pihi,pihi!!!!!!Ágyból még jobb netezni nem?Csak mindig pozitívan :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Panna:
Eskűvő!!!De jó,hát én egy helyet se tudok ajánlani,de remélem sikerülni fog németből a leszervezés,nem kis feladat.
Úgy tudom a császárosoknak legalább 1évet kell várni az újabb teherbe eséssel,legalábbis apa haverjának a feleségének ezt ajánlotta az orvosa.
Kistesó:
Tök jó...mi is szeretnénk igaz kisfiút...a kínai terhesnaptár szerint 29 évesen lesz fiam május és július közt, ha épp akkor esek teherbe :wink:
Igy addig várunk...legalábbis én igy tervezem,de igazából teljesen mindegy lenne,az a fő hogy egészséges legyen.

Teherbe esés...
Hát én is féltem az elején nagyon úgyan is,párom mamája előtte 1hétel halt meg nagyon váratlanul,közben 2hetes antibiotikumos kezelésen estem át,persze a fogam véget,közbe nekem meg volt az első hónapba...igy nem is gondoltam hogy babás vagyok...nyaralás előtt csináltunk egy tesztet és hát akkor már megvolt Petra :D ez apa szülinapján derült ki
Ikverus:
Nagyon szuperek a képek,és a torta is csodás...a gyerekeidről nem is beszélve.És hát neked is kijár egy vállveregetés...fantasztikus anyuka vagy 3gyerek mellett ennyi energiád van mindenre.Minden tiszteletem a tiéd.Szuper vagy!

andus70:
A gyerekeid nagyon szépek!Annyira gyönyörű igy a két kisgyerek,szeretem a tesós képeket annyi nyugodtságot árasztanak.Várom már hogy nekünk is legyenek ilyen képeink.

Kaandi:
:D Boti nagyon édes és ügyes....azok a combok...egyszerüen zabálni valóak.
Nálunk még nem megy az átfordulás csak segítséggel,eddig én avval nyugtatam magam tán azért nem megy mert túl dundi és felakad a hasán :wink: de ezek szerint nem...igaz a homoritásik már eljutottunk :wink: lesz ebből valami

Egsz este nem aludtam, :cry: fájt a fogam, a bogyó sem használt semmit se :cry: de türtem a fájdalmat,igaz eljátszottam a gondolattal hogy beveszek egy Flector-t mert már nem birom.De tudom akkor nem etethetem az én gyönyörümet.Igy lemondtam a gyógyszerről és inkább tűrőm a fájdalmat,csak neki ne kelljen nélkülöznie,elég volt egy nap mikor szegénykém sírt a ciciért és nem adhattam neki mert injekció volt bennem,és a drága a pólomat szívta.Szerdára kaptam időpontott,addig csak kibirom féllábon is...mindig avval biztatom magam hogy van ennél fájdalmasabb dolog is...
Na megyek meglesem én azokat a képeket és fájdítóm a szívemet...Felénk nem akar csak úgy valaki átugrani ?:wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Lányok akkorát kaksizott Hanna babám,hogy még én is csupa kaka lettem :lol: pont cseréltem alatta a pelust és abban a pillanatban,mint egy ágyú nyomott egyett és,hát a többit inkább nem részletezem :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsancy:Szegény!!! :( együtt érzek mostanság én is fog fájos vagyok,de sok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!KITARTÁS!!!
Az átfordulással kapcsolatban,pedig nyugi Hanna sem fordult még hasra,majd eljön annak is az ideje :wink: :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:06-kor.
Vendég
 


Lányok ha jól veszem észre LADMONse tegnap se ma nem jelentkezett.
....de lehet vak vagyok 8)
Csak nem rákapott ennyire a mérlegre?Ja nem, a mérleg csak csütörtökön érkezik meg neki...úgye?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Jó reggelt..vagy már dél van???már az is elmúlt...na mindegy! Le se lőhettek! annyir airígy vagyok a tali miatt!!!Nagy kávés vagyok, nagyon akarok már kiruccanni én is!!! Hol vana Müller????Legközelebb csatlakozom, azt monja sok mindenki,nagyon jó a müller, hát én még sose voltam ott :) De ami késik...
energia???Hát nem tom honnan van, de szoktam ám aludni, olyan 4- órát :) elég az, ha az ember hozzászokik...
Imádom a gyerkekeket, biztos ebből fakad :)
Na megyek, fő a tésztám, apa szerint már szarrá...sziasztok, majd jövök! nagyon helyesek a gyerekek Anus!!!!!!!!!Na meg effe! Hát édipofa!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hát Millye, nekem igazából mind1 lenne a korkülönbség,
csak lenne még 1 babóca... :(

Tali miatt én is irigy vagyok, de ha tesztek fel képeket akkor nem leszek annyira. :lol:

Száva és Zéti eszméletlenül édesek!!! :)
Eféről meg már nem is beszélek, Elif úgy is tudja h szerelmes vagyok belé. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


elif:előre is nagyon szívesen, csak tudjunk időt találni hogy mindenkinek jó legyen. Én is várom már!! Kíváncsi leszk hogy viselkednek a babák. Ja és a minitalis ötlet is jó.

millye: nem tom mi a gond. Tűzfal? ciki de nem tom. Uncsim szervízeli gépet, és mindenfélét ő rak ill tesz fel.

zsancy:jobbulást neked! megcsináltam ma a kakaós sütit, kíváncsi vagyok milyenlesz. Szóval lehet hogy ostoba kérdés, de a tésztába is kell tejet tenni, vagy a 12 kanál tejet már a teteje miatt írtad?

Kép
budabo
 
 


Gabi, igen, ez az :) háát mondjuk, hogy a babanet miatt :lol: régi már ősöreg volt, és haveromnak volt egy eladó hiperszuper jó áron, Tominak jó kedve volt, így kirinyáltam :D
Kaandi, Botin nincs pelus, azt jól látom? Próbálkoztok pelusnélküliséggel?

KépKép

KépKép
stelly
 
 


bogi:
A tésztába is kell 12kanál...az ott van a hozzávalók közt...és kell még 12kanál az meg az öntethez írtam...de ezek szerint rosszul fogalmaztam..és én úgy szoktam mikor kész a süti kiveszem a tepsiből óvatosan hogy ne törjön..beleöntöm a tepsibe a cukros tejet és vissza a süti a tepsibe...igy tuti hogy egyenlő arányba fogja felszivni a cukros tejet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy: lehet hogy csak nem volt egyértelmű, azért raktam 6 kanállal a tésztába is :wink: és finom lett, bár még a máz a tetején nem kötött meg. Hozzá kell tenni nem vagyok nagy kakaós rajongó de ez finom,köszi.

Kép
budabo
 
 


kaandi:tényleg én is most néztem,hogy nincs Botin pelus?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:07-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap Balcsin voltunk barátoknál, Alex nagyon élvezte, h mindenki vele foglalkozik. Lec@rta az apját rendesen :lol: , a nadrágján folyt végig és a cipőjét sem kímélte :lol:
Nicko: látom Bogi már írta h, a Cebion az c vitamin.
Nagyon jók a minitalis képek! Jól néztek ki csajok!
Verus: csodálom az energiád, ekkora bulit csinálni…..
Crocus: csúcs ez a fürdő szerkó!
Boti baba is milyen ügyes és pelus nélkül, de laza! Olyan jó husikás!
Andus: nagyon szép gyerekek!
kreiszi
 
 


kreiszi: király lehetett, nálunk még csak pisi volt de azt én kaptam :lol:

kaandi: és én is visszalapoztam, ténleg nincs :wink:

Kép
budabo
 
 


lányok lenne egy kérdésem,mert úgy érzem veletek bármit meglehet beszélni! :oops:
Nektek megjött már?nekem múlthónapban napra pontosan úgy,mint egy éve mikor uccsóra máj.8-án!Tehát elvileg most 6-a körül kellene,de nem jött meg ez nem gáz ugye?vagy is rögtön normálisan beáll?mert kicsit parázok!!!Ugye ez nem azt jelenti,hogy terhes vagyok? :oops: :?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andus gyönyörűek a képek! :lol:

Millye, remélem találsz valami jó kis netkávézót, mert nagyon fogsz hiányozni! :cry:

Andrea, próbálom felfogni a jó oldalát, nem kell itthon csinálnom semmit! :) Viccet félretéve, inkább a házimunka, mint a visszér!

Bogi, igen, még a 6 is kijön, mert estefele már 2óránként cicizik a kis falánk! :D

Elif, én is nagyon kíváncsi vagyok Efére, mert a képeken nagyon elragadó fiatalember, hát még milyen lesz élőbe! :oops: :lol:

Zsancy, sajnálom a fogadat! :cry:

Kaandi, csatlakozom a többiekhez :D Botikán nincs pelus?
zsu83
 
 


Kreiszi, szegény Apa! :lol:

Andrea, nekem eddig még nem jött meg, a fogamzásgátlótól volt egy kis pecsételés amikor elkezdtem szedni!
zsu83
 
 


Zsancy sajnálom, hogy a bogyó nem használt a fogadra! melyiket szeded? :roll: Ladmont már én is kerestem tegnap...

Babanyul naná hogy örülnék egy ilyen telcsinek! Gondolom nem olcsó... :? apa beígért nekem egy notebookot... de szerintem nem lesz meg a nyaralásra mert a baleset miatt kiesett egy csomó pénz... :( Jut is eszembe... hogy álltok a konyháddal? :roll:

Gjéti én is szeretnék még egy babát... de nem tudom, hogy be merjük-e vállalni... :(

Budabo pár napja tettél fel videót, azóta gondolom nem történt semmi változtatás a gépeden... ha átküldöd akkor felteszem neked. :wink:

Andrea17 Szoptatsz még? Szerintem én addig nem fogok vérezni amíg szoptatok legalábbis a lányomnál is így volt... :roll: Szedsz fogamzásgátlót? Pár nap késés még nem a világvége...

Zsu83 remélem találok valami megoldást a net nélküliségre.... :wink: lábad jobban van? Pihenteted polcolod?

Úgy látom nektek is feltűnt a pelus nélküli Boti... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:07-kor.
Vendég
 


Andrea17:
Na evvel a kérdésel nem vagy egyedül..tegnap én is felakartam tenni de mondom,nem... lehet hülyének néznek a többiek :roll:
Eddig nekem csak egyszer volt mensim..azóta várom....(igaz nem hiányzik)terhes nem vagyok...de úgy tudom aki szoptat annál ez tök normális...
Millye:
sima fájdalomcsillapitót kaptam be de nem használt,persze olyat amit lehet szoptatás alatt is.De most úgy veszem észre a 2db 500mg-os Cvitamin segít..most nem fáj egy jó ideje...kopp-kopp

Bogi:Nagyon örülök hogy jó lett és izlik a süti! :D

És akkor :lol: BOTIN NINCS PELUS???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?