Új privát üzeneted érkezett!

És Zsancy nektek külön ezeket küldi fiam: :wink:
Ezt a maminak, amiért szépséges Petra baba súlyán parázik:
Kép
Ezt pedig cukipofi Petrácskának, merthogy nekünk meg kék elefánis alvósgyűrkénk van, és ő is szereti az orrához nyomni (én így aludtam végig baba koromban nyuszival és semmi bajom sem lett, de azért én is résen vagyok) :)
Kép

Kép
Kép
elif
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:08-kor.
Vendég
 


elif,gabi: :lol: :lol: :lol: akkor 3 óra a kvzó előtt?!!! MÁS?? ha valaki erre felé járna, jöhet!!! :lol: :lol:

Én még a Müller után beugrom a Lidl-be is, szóval ezért nem viszem, kicsit apázik ő is... :lol: :lol:

Baromi jók a fotók mind egytől egyig!!!!!!!!!!!!!
És nekünk is van már ilyesmi alvókánk, olyan kis pihe puha..... :lol: nem is tudom hirtelen milyen állatka...deciki :shock:

Kép
kaandi
 
 

 
 

andrea: hát én ennyire hülye nem lehetek...szentkirályi van itthon :oops: :oops:

Kép
budabo
 
 


babanyul: ááááááááááá nem hiszik.

Kép
budabo
 
 


Elif, Gabi, Bogi, Andrea, köszönöm a bíztató szavakat, nagyon sok erőt adnak! Olyan jó hogy itt vagytok Nekem, szuper kis csapat vagyunk! :D

Anyukám szerint is kéne az a gyógyszer, mert Bencus se lesz már könnyebb, az én lábam meg nehezen fogja bírni! Most elvagyok tiltva Bencus emelésétől, anyukám meg Apa emelgeti! :(

ELIF, NEKED KÜLÖN KÖSZÖNÖM, NAGYON ARANYOS VAGY, SZAVADON FOGLAK A TÖRÖK FINOMSÁGGAL KAPCSOLATBA! :wink: :lol:

Efe pedig milyen kis csibész a képeken! :lol:
zsu83
 
 


Elif:nagyon huncut efe,nagyon jók a képek :lol:

budabo:szerintem az is jó :lol: unokatesóm pl.univert ad a babájának!szerintem tök mindegy :)

zsu:tudod,hogy ránk számíthatsz!!!BÁRMIKOR :lol:

Csajok,de jó nektek!JÓ DUMCSIZÁST :lol: :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zéti:
Akkor nem 100%-ék a borostyán lánc? :shock:
Próba szerencse azért!

ZSU83:
Szegénykém... :cry: Pihentesd a lábad...(igaz mi mást tehetnél :lol: )
Remélem hamar rendbe jön a lábid :wink:
Elif:
Hát a szavam elállt hogy ránk külön gondoltál...nagyon aranyos vagy..és Efe...őrá meg nem tudok szavakat mondani..annyira fantasztikus kis srác :D Azok a pofik,édes ahogy játszik az arc kifejezésével.Imádom nézni a képeit!
Irigykedek a tali miatt ismét.... :evil:
Nálunk az állatkák sorozatba változnak :lol: eleinte mindene macis volt...nem tudom hogy de észre vettük hogy most mindenkitől elefántos dolgokat kapott :lol:
Kaandi:
Nem ciki szerintem..nem tudsz mindent a fejedbe tartani :D én is szeretem nagyon,olyan jó kis puha,édes. Édes amikor a Petra magához húzza és úgy alszik a Fánival...igaz néha "megrágja"az ormányát is :lol:
Itt nagyon gáz az idő...elnyom mindenkit,olyan lustizós tv előtt ülős nasólgatós ,nem csinálunk semmit idő van(igaz ez már a múlté) :wink: Nincs valami meleg,fúj a szél és néha esik az eső is...kökemény 13fok van :shock: Brrrrr
Mindenkinek Kellemes 7végét!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


megvan: jegesmacika.... :lol: :lol: :lol:

csajok,megy az idő, én még nem mentettem le a telcsiszámot.... :shock:

Kép
kaandi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:09-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:09-kor.
Vendég
 


zsu: ténleg az a lényeg hogy meggyógyulj!!!!!!!!!

andrea: adtam neki és cuppogot, szerintem ízlett neki,
de csak két kanállal kapott.

babanyul:nekem is a hipet mondta a védőnő, de én szentkirályit kaptam és azt is vettem elsőre. Irigykedem rátok :oops: - meg ne kövezzetek, de gyerek nélkül dumcsi,kávézás :oops: irigy. Bár úgyis a gyerek lesz a téma. Kéretik fotót csinálni és közösbe dobni!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
budabo
 
 


budabo:az jó :lol: tiszta édik ahogy cuppognak-nyammognak,zabálni valók nem? :lol: Hát akkor legközelebb vegyünk hipet biztos ami biztos :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


andrea: igen, édesek, csattognak. Nekem most van vagy 5 üveg szentkirályi,meg püré is....majd ha ezek elfogynak kap, demostmár van igazi, lehet hogy ha itthon vagyok pepecselni fogok vele inkább.

Kép
budabo
 
 


Millye: örülök, hogy sikerült megnyugtatni a cikkel. Nekem is jól jött, mert elbizonytalanodtam, hogy akkor jól eszik-e Hanna. :)

Zsu: remélem hamarosan jobban leszel! ++++++++++++++++++

Nagyon édesek a babafotók!

Mi ma megint egyedül vagyunk itthon.... miért mindig hétvégi ügyeletbe kell beosztani apát? :x

Itt is pocsék az idő.... mintha ősz lenne.... :cry:

Panna
pandusika
 
 


Nektek egyébként cumisüvegből megissza a gyümölcslevet vagy csak kanalazva???

Azt olvastam, hogy a tápszeres babáknál is várni kell 5 hónapos korig. Én még nem adtam neki gyümölcsöt, csak egyszer próbáltam almalevet. Már akartam neki adni almát, de a párom is azt mondta, hogy várjunk még vele.... :roll:

Panna
pandusika
 
 


pandiuska:nálunk Hanna eddig semmit nem hajlandó inni,csak cicit :lol: utálja a cumisüveget,remélem ez változni fog!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


budabo:szerintem is jobban járunk,ha mi magunk csináljuk,legolább tudjuk mi van benne :? de amíg nem esznek csak kóstólgatják addig szerintem felesleges :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Panna:
Én is igy vagyok mint ti..már adnék a picinek pépeket...de apa mindig mondja hogy addig amíg van tejcsi és igény rá nem kell más...én várok vele 6hós koráig hisz a bélrendszerének is jobb.
Babanyul:
Nagyon édes vagy ahogy izgulsz a tali véget :D Mint aki élete első randiára készül!
Jó trécselést,érezzétek jól magatokat! :D
(de azért irigykedek)
Mérgembe sütit sütők,ha kell a recept valakinek szóljon.
Puha kakaós szelet,pofon egyszerű és isteni,én imádom+apa is :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


andrea: hát én az almát csinálam, fél almát reszeltem és a kinyomott levét adtam oda neki

panna: nekem kanalazva issza, illetve próbáltam hosszú nyaku pohárból, de ha megyünk el vhoa lehet hogy cumisüvegből fogja, ha úgy könnyebben megoldható lesz, de csak ritkán. Inkább kanál vagy pohár. Ma már őszileveztünk is és ahogy láttam ízlett neki.

Kép
budabo
 
 


zsancy: recept jöhet!

Kép
budabo
 
 


Köszi, köszi, köszi Efe nevében, mimika apájától eredeztethető. :D

Ééééén is itt izgulok már, gyerekkel a vállamon, az imént csatoltam le magamról. :) De előtte már kicsinosítottam magam a nagy randira. :) Minnyá indulok, odasétálok úgy döntöttem, nem vagizok itt 200 m-t kocsival menni. :D

Kép
Kép
elif
 
 


A másik kérdés, ami engem aggaszt, bár lehet, hogy hülyeség... :oops:
Hanna mindig háton fekszik, ezért a tarkója felett kör alakban kikopott a haja, amikor a többi is kihullott, viszont mivel azóta is háton van, ott továbbra sem növöget a haja. Mini hajszálakat látok, de nem nőnek meg, gondolom az állandó háton fekvés miatt.

Ügye később vissza fog nőni és nem marad ott kopasz? :cry:

Panna
pandusika
 
 


Zsancy: a receptre én is kíváncsi vagyok! :)

Panna
pandusika
 
 


pandiuska:ne izgulj szinte a babák 90%-nak kikopik a hajacskájuk!!De az vissza nő :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Egyébként,nekünk a dokinéni mondta,hogy 4-5hó koruk után már ismertetni kell más ízekkel is,mert 7-8hós korban már darabosat is kell enniük és,ha nem szokják fokozatosan az ízeket nehezebben fogják elfogadni!mivel egyszerre sokmindent kapnak majd!
De persze mindenkinek szíve joga eldönteni mit ad a csöppségének :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Sziasztok!

Csak röviden írok, mert elég sokáig tartott elolvasni az eddigi hsz-eket. :)
Hamarosan jövök babauszis képekkel, édesen néz ki a fürdőbugyijában és az uszósapiban :wink:

Zsu: Nem akarok okoskodni, de javasolom a váltózuhanyt ( a lábadat felváltva hideg-meleg vízzel zuhanyoztatni ).

Verus: Emeletes trüffel-torta? Szép, hogy ezzel kínzol bennünket :roll:

Szépek a fürcsis képek, meg Efe is természetesen!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Panna
mi is háton alszunk mert hercegnő nem hajlandó máshogy,és a mi hajunk is olyan...én is aggódtam de a nővér és doki bácsi megnyugtatott hogy a háton fekvős babáknak ilyen a hajuk+a fejük, és vissza fog nőni a hajuk. :P
Én is így aludtam anno és nekem is kinőtt a hajam :lol: Csak arra kell figyelni el ne laposodjon a kis feje hátul..a sok hanyatt alvástól,én ezért Petrát forgatva szoktam altatni,néha ki támasztom az oldalát..hogy ne csak hanyatt legyen.(remélem érthetően irtam le)

Recept!
Hozzávalók:


-12 evőkanál cukor
-3db tojás
- 12 evőkanál liszt
-12 evőkanál tej
-10 evőkanál olaj
-1 csomag vaníliás cukor
-1 csomag sütőpor
-2 evőkanál kakaópor (nem instant!)
(nem púpozott kanalakról van szó)

Elkészítés:
A hozzávalókat tetszőleges sorrendben robotgéppel összekeverjük, majd kb. 180 fokon 20-25 percig tűpróbáig sütjük. (elég csak sütőpapirral kibélelni a tepsit)Ahogy készen van, megöntözzük a forró cukros tejjel,( 12 evőkanál forró tejben felolvasztott 8 evőkanál cukor) ami eleinte soknak tűnik majd, de beszívja (ettől lesz puha). Langyosra hűlés után a tetejére csokimázat készíts, bármilyen módszerrel (az enyém a következő: 4 evőkanál porcukor, 4 evőkanál kakaópor, 10 dkg teavaj és annyi tej, amivel lassan folyósra lehet keverni, miközben a vaj megolvad.)
Jó étvágyat
:wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Na, apa lefoglalta kicsit, így elárasztalak benneteket képekkel :)

Kép
Így mentünk az uszodába.


Kép
Megyünk a vízbe.

Kép
Lábtempó gyakorlása :)

Kép
Labdázunk.

Kép
Ugrás a karikába. A nálunk tapasztaltabbak ilyenkor merülnek.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


crocus: tök jó képek! Tök jó hogy jártok babaúszásra

Kép
budabo
 
 


túrós kuglof:
25dkg turo, 25dkg liszt, 25dkg rama, 15dkg cukor, 1sütöpor, 2 vaniliáscukor, 2 tojás, mazsola citromhéj.
ramat, cukrot a tojás sárgával kikeverjük. a fehérjét habbá verni. összedolgozni.

Kép
Kép
nicko
 
 


Efe nagyon kis huncut pasi.
Mukinak is olyan "lányos"rucija van . :lol: A sapit imádom belőle.

Zsu szorítok ,hogy rendbe jöjj és ne keljen gyógyszert szedned.


Gjéti????


crocus!nagyon ügyik vagytok...én sohasem voltam ilyen bátor nem mertem vinni 1 gyerekemet sem úsziba.

mini tali:irigy vagyok nagyon....de eljön az én időm is!!

ma eddig 4 szer evett Muki mindig 110-120 akat... jó lesz ez így???

nem tudom megmondani ,hogy miért de Zolikánál olyan bizonytalan vagyok sok-sok dologban....

Mukinak is kivan kopva a haja a tarkója felett... mert Ő utál hason lenni....és mind emellett nagyon figyelnem kell rá mert nagyon szereti a jobb oldalára fordítani a fejét...azt szeretném ha neki is szép kerek fejecskéje lenne mit a tesóinak.

ma extra rossz kedve van....bömbölős....semmi sem jó.
megyek mert megint visít ....

Kép
zümis
 
 


Süti:mi ma gyümi tortát készítettünk...ha vki kéri a az alap receptet idővel feldobom.

Kép
zümis
 
 


zümis: szerintem ha fejlődik Muki akkor elég neki, más babák többet esznek más babák kevesebbet. Mi sokat eszünk grammra mégsem hízunk viharos tempóban.

Kép
budabo
 
 


Nilabali szedd szorgalmasan és kíváncsi vagyok, hogy használ-e! :D Remélem a fogad hamar rendbe jön!!!

Zsancy értem.. általában Belladonna, Aconit, Bryonia, Kalium phosphoricum a fő fejfájásra de ez mindig a fejfájás tipusától függ, hogy melyiket kell szedni mert homeópátiában fejfájásra 10 féle bogyó is van és azt kell megtalálni ami a legjobban hasonlít a fejfájásodra. :wink: mindegyikből 5 bogyó és 15CH.

Budabo Vagyok csak munka miatt le kellett menni a velencei-tóhoz... Csak azért kérdeztem a barackot, hogy melyik fajta mert felmérem a terepet, hogy majd milyet adjak neki... de amire ő gyümilevet fog inni lehet, hogy lesz már őszibarack és talán jobb ha annak a levét nyomom ki. :wink: sajnos nálunk nagyon tolódik az esti alvás... itt olvasom, hogy van akinek a babája már fél nyolckor alszik... na az én fiam tegnap fél tizenegykor aludt el... :? :shock: olyan éjszakai bagoly, de reggel kilencig nyomja :D :D :D azért ezt nem ártana úgy csinálnom, hogy aludjon el korábban és kelljen korábban... :?

Zümis Nagyon szívesen! Írd meg, hogy mi a probléma és segítek a továbblépésben a programmal kapcsolatban! :wink:

Elif ügyi Efe, hogy hátról hasra fordult! Ezt nem teljesen értem... mi az, hogy a pancsolós kép még nincs mert apája erre érzékeny.... hát takarjátok le a kukiját... ha ez miatt nem fotózzátok pucéran :D :D :D Efe utolsó képe nagyon ütős!!!

Julcsi ez tök jó hír! :D :D :D cicid is jobb ugye? Nekünk ok. a tali! :D

Zetibebi remélem használ a nyugikúp!! Szorítok, hogy Zével minden rendben legyen és ne kelljen műteni +++++++++++++++ Édesek a képek!!!

Andrea17 ez nagyon jó, hogy a nagykád tetszett Hannának!!! :D :D :D de édi bédik a képek!!! :D örülök, hogy sikerült benneteket "megfertőznöm" a nagykádban hasonpancsival! :D

Lkverus nem éééééééééééééér ilyen csodálatos tortát feltenni.. nyálcsorgatós smile!!! RECEPTET!!!!! :D Vince de édes! :D

Zsu83 tudom, hogy nem vicc a visszér ez nem fog egy pillanat alatt megjavulni... kenegesd és fáslizd és szedd ezerrel a homeós bogyót!!! Ha egy vesemizériából felgyógyultál akkor ebből is! De már írtam, hogy teljesen nem fog meggyógyulni... :? Hát ha nagy változás nem lesz akkor gyógyszer... de nem örülök neki... annyira ellene vagyok...

Kaandi irigy vagyok a minitali miatt....
:? olyan jó, hogy közel vagytok egymáshoz.... :shock: :roll:

Pandusika nálunk is ez szokott lenni az esetek 90%-ban hétvégén nincs itthon a férjem mert vagy bajnokság van vagy munka... :? Itt szépen süt a nap... :shock: Mi is kopaszodunk hátul kikoptatta a hajat... de vissza fog nőni ne izgulj! :D

Nicko köszi a receptet!!! :D

Csajok! Előre félek, hgy mi lesz ha elmegyünk nyaralni és nem tudok veletek beszélgetni... nem voltam fél napig és 2 oldalt termeltetek... nem is fogok tudni visszaolvasni.... :shock: :? van valami ötletetek? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Na helloka, megvolt a minitali..... :lol: :lol: :lol: :lol: ás :lol: f :lol: másfél óra szájtépés.... :lol: :lol: én nagyon jól éreztem magam, remélem a csajok is .......gyorsan elszaladt az idő, fényképeket Elif ill mi készítettünk, majd először cenzurázzuk,aztán feldobjuk..,. :lol: :lol:
nálatok katasztrófa a babanet??? nálam nagyon vontatott, vmi nem sitmmel. a privi üzi még mindig nem ért ide... :shock: :shock:

szóval klassz volt, és utána meg mentünk együtt,na hova,hova: Müllerbe... :lol: :lol:

TÉnyleg Gabi,akkora bunkó vagyok, KÖSZI A KÁVÉT!!!! :lol: elfelejtettem ..bocsi legközelebb én jövök...!

Kép
kaandi
 
 


Kaandi és én még mindig irigy vagyok... na de sebaj... majd Zümissel megyek én is találkozni meg cukiba... nyelvöltögetőssmile... :D :D :D

Ladmon ? remélem nem hozzáragadtál az új mérleghez... :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


crocus: nagyon jok a képek. mi is megyünk majd uszásra de majd csak összel mert elöbb nincs :?

millye: ne is mond ezt a nyaralost. én sem leszek 2 hétig maj a ho végén. különben meg nem is haragudtam csak annyira rosszul esett abbana pillanatban. na persze csak azért mert már alapbol cicás vtam.

elif: hát ez a kisember egy gyönyörüség.

kreiszi: mi az a cebion?

zetibebi: nagyon izgulok zéti miatt, kiváncsi leszek mit mondanak kedden

babanyul: sztem nincs semmi baj szonival.

zsu: jobb már a lábad?

mandarin haja is ki van kopva, de csak az egyik oldalon hátul, érdekesen néz ki.
egy ideje beszélgetünk férjemmel a kistesorol, én nagyon szeretnék. meglátjuk majd hogyan alakulnak a dolgok. de másodjára kislányra gyurunk:-)
ma vtunk csavarogni, mentünk a szülinapos gyürümért, hát persze h nem jo méretet rendeltek, igy még kell várni. mandarin egész odauton sikonyált,tiszta édi volt.
ha már erröl az evésröl van szo hát mandarin becsapja a 180at. ez a gyerök nem hagyná abba azt hiszem soha a kajálást. igy lehet azért ilyen husos.

Kép
Kép
nicko
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:10-kor.
Vendég
 


Nicko :D :D :D akkor nem vagyok egedül a nyaralási dologgal... a babanet nélkül hiányérzetem lesz... :? :D

Babanyul bezzeg velem senki nem kávézik... :? IRIGY IRIGY.... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 15:11-kor.
Vendég
 


millye: a fehérhúsú barackot. Andrisod ilyen kis éjszakai bagoly?
Mi meg nappal nem alszunk...Nyaralás...elvonási tünetek...

babanyul:???????????????????? Mini talisok képeket kérünk ám kaandi,elif!!!!

Kép
budabo
 
 


Köszi a válaszokat! Utánaolvastam közben, már annyira nem parázok. Több okból sem:
- egyrészt Haninak olyan csúcsos volt a feje, amikor megszületett, hogy viccelődtünk is azon, hogy "csúcsfej"... :oops: :) , szóval nem is árt neki, ha kicsit formálódik
- másrészt, ha alszik akkor mindig oldalra fordítja a fejét, de nem csak az egyikre, hanem folyamatosan váltogatja
- harmadrészt azt olvastam, hogy az esetek többségében ez elmúlik és visszakerekedik, ha már ülnek-másznak-járnak.

Zsancy: köszi a receptet! Jövő héten kipróbálom, már úgyis rég csináltam sütit.

Crocus: jók az uszis képek! :D Annyira édes abban a fürdőnaciban.

Nicko: hajrá kistesó! Már mi is tervezgetjük! :D

Itt csak most kezd besötétedni. :D Olyan furcsa, még mindig nem tudtam megszokni, hogy fél 10-kor is világos van még.

Panna
pandusika
 
 


Itt vagyok lányok, egyedül, mint a kisujjam... :(
Nincs baba... Gondolhattam volna, bár úgy felcsillant bennem a
remény, h hátha... :cry:

Babóitok nagyon arik! :)

Oli is jól van, ma már nyugisabb napja volt.

Kép


Kép
gjéti
 
 


na végre, javul a babanet,eszméletlen lassú volt!!

Elif képzeld ahogy hazajöttem, játszottunk és forgolódott, majd egyszer csak sikerült neki, azt hittem megzabálom,olyan édes volt!!! Mindjárt töltök be néhány fotót!!! Ja és amikor meglátott akkorákat visongott, hangosan kacagott,úgy örült!! Annyira imádom....! :lol: :lol:
Szerintem nemsokára érkeznek a képek rólunk, iszonyat ahol benne vagyok,de hát ez van, nem akartam megszerkeszteni a képeket.... :lol: :lol:
Kép így kezdődött...:) Kép ez lett belőle...:) Kép a jegesmacija ez most a kedvenc

Kép
kaandi
 
 


Én is eszeveszett jól éreztem magam, de nagyon nagyon!!!! Komolyan, én erre bármikor vevő vagyok csajok! Nem akarok önzőnek tűnni, de jó ötlet volt egy kicsit babák nélkül dumcsizni, köszönet az ötletért Andi! :)

Többet még írok, és képeket is teszem, csak mire hazaértem már mindenkinek kopogott a szeme itthon... :roll: Efe akkor ébredt, ő végigdurmolta a talit :D, de apa asszem így járt jól, mert mostanában naon rám van cuppanva a gyerök, ha nem lát akkor megy a hiszti... :?

Éljen BOTI :D :D :D, látod látod mondtam én, hogy majd egyszercsak! Úgy látszik ez volt az ajándék neked, mert annyira hiányoztál neki. :)

Kép
Kép
elif
 
 


nincs mit elif :wink: máskor is... :lol: :lol:

kell néha egyedül is,nem igaz? egész 7en úgyis együtt vagyunk a babákkal... :lol:

Kép
kaandi
 
 


mi a helyzet, sehol senki????ha kilövöm a gépet, biztos jöttök....:) :shock:

Kép
kaandi
 
 


Jó estéket :)

Megvolt a buli...nagy buli volt!sok gyerek, fog sincs mennyi, sok szülő...iszonyat sok kaja....torta vitte a prímet :)
egy pár kép:
Vince a buliban az egyik kislánnyal:
Kép
tortára várás:
KépKép
Kép
Így örült Ági a tortának:
KépKép
a fiúk egyik része(még tortázásra se igen jöttek ki:
Kép
Kitaláltam, hjogy mindenki, aki jött a bulira, rajzol Áginak erre a nagy lapra valamit emlékül, és tök jól sikerült :) a fiúk persze nem rajzoltak, meg a kissebb lányok sem, de azért szép lett, az ágy mellé tettük fel:
Kép

ne haragúdjatok, a sok képért, de nem tudtam szelektálni :) a buli összességében jó volt, csak elfáradtam, megyek is aludni :) rendrakás a gáz utána...legóválogatás barbicuccból, mosogatás... stb.
Az idő is jó volt!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ááááá elszállt amit írtam :( :( :(

Néhány kép a közösben. Garantálni tudom, hogy Andi és Gabi is hiperkedves és extracsinos élőben, a képeken is, de élőben méginkább. :) Rajtam meg végre láthatjátok azt a + 17 kg-ot, nem csak kamuzok ám róla. :D
Teljesen feltöltődtem energiával. Bármikor kész vagyok megismételni, csak füttyentsetek. :D

Gabi: hajfesték még nekem is eszembe juthatott volna, hisz mondtad. Dehát ilyenek vagyunk mi friss mamik... Andi te rájöttél mit felejtettél el? :D
Vajon hol járt az eszünk? :lol:

Gjéti: sajnálom, hogy nem babóca, pedig én korábban írtam is itt, hogy álmodtam veled és akkor nem árultam el mit, hát azt hogy érkezőben volt Oli tesója... Nem baj én azért még reménykedem, hogy összejöhet...

Ismét köszi köszi Efe nevében a sok szép dícséretet, pirulunk rendesen. :oops:

Zümis: hát igen, sapit én is szeretem, Efém már kevésbe, de ebben az egyben anyauralom van, minden másban Efekirályság... :roll:

Verus: nagyon jó ötlet volt a rajzos poszter, szép emlék lesz. :)

Kép
Kép
elif
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?