Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Épp az imént szoptattam igény szerint (2 óra múltán) - hát ezt is túléltük! 8)

Csajok, olyan aranyos mindenki, hogy így szorított nekem, köszönöm! Nélkületek nem sikerült volna.

Hean, Reny, Ági, kitartás a gátsebekhez!!

ÉS KRÉMNEK GRATULAAAAAA!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


köszönjük szépen!!!

igen, nagyon örülök hogy májusi lett!! :wink:

és most megyek fejni....
krém
 
 


Hű megint mennyit írtatok!Izgalmas témák,bár igazán én nem tudok hozzászólni ezekhez.Pihiszékünk van,de nem dönthető vízszintesre,így csak megnyugtatáshoz használom.Bár délelőtt elaludt a rezgetéstől,és olyan keservsen kezdett sírni,mikor kivettem belőle.Görbült le a kis szája.Sajnáltam,de nem hagyhattam benne,nem tesz jót a gerincének. Játszószőnyeg is van.De még nem értékeli a felfüggesztett figurákat.
Böbi!!!Én is úgy szeretnélek megkeresni Titeket az iwiwen!!!!!!!!Lehet????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Juj Krém!Most látom itt vagytok!Gratulálok!!!!!!Jó egészséget és sok tejcsit kívánok nektek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, persze, mindjárt írok privit.
Vendég
 


Iwiw-en engem is jelölhettek,páran már ismerőseim vagytok.Hanna és Gréta is fenn van.
Engem könnyen megleltek,amúgy Böbi már ismerősöm.
Pakolnom kell,mert szalad a ház,csak itt küzdök nem sikerül a blogomra diavetítést beraknom. :( Már a hajam tépem.Sőt 2 napja éjjel fotókat akarok tenni édi képkeretekbe,de nem sikerül. :evil:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ok,Böbi,köszönöm!Megvagy! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anita!Téged is jelöltelek,nem baj? :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hű,sikerült Riki cicát elaltatni.Megyek én is ledőlök. 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Krém, gratulálok Zoé babához!

Szofi, tök jó, hogy összejött a szopi! (Na, ez így furán mutat, mmint a rím. :roll: )

Blanka ma elég nyűgi, nem sokat aludtam. A rossz idő lehet? Állandóan a cicin lóg. Megyek, megpróbálok pihizni, most elaludt.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kutyafüle,nem baj!Sőt!Olyan jó,így legalább "jobban megismerjük"egymást!Nagyon szépek vagytok a képeken!
Pingi visszaigazoltalak!Ti is szépek vagytok!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Edua nagyon szép a leányód !

Farkas Nem tudom nagyon mi ujság de mi már jól vagyunk ! :wink: Apa kint mi meg neten keresztül ma beszélünk vele elősször mióta visszament !Ugyhogy mostmár jó lesz ! :lol: Kép itt egy kép a két szerelmemről !

KépKép
anyettka
 
 


Anyettka,Lívia tiszta apukája!Nagyon szép kisbaba!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Üdv!

A babák nagyon édesek.

Krém,
hatalmas gratula.Már nagyon vártam mikor jön a babócátok.De végre megszületett.Sok boldogságot!!

Szofi,
örülök hogy jól alakulnak a dolgok.

Gátsebesek kitartás!!!

Játszószőnyeg,
nekünk van, de még nem próbáltuk ki.Párom készít egy állványt amire én varrok színes filcből kisállatokat és zok fognak lógni a kiságya felett.Kíváncsi leszek hogy fog sikerülni.

Na megyek játszok a fiammal :wink:

KépKép
harhaj
 
 


Engem is keressetek iwiwen, mert én csomó mindenkit nem találok. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Húzós napunk van, totál hulla vk.....
Lányok, ti hogy tudtok minimális alvással mindent megcsinálni otthon + full service a babának???????
Én rendmániás vagyok, de lassan csukott szemmel csinálom a házimunkát, mert annyira fári vagyok délutánra. :?

Lili nagyon cuki, egyre érdeklődőbb!
Már van olyan, hogy nincs cici a szájában, nincs az ölemben/vállamon és nem sír! :shock: :lol:
Nézelődik az autósülésben. :D
(lehet, hogy érdemes lenne beruházni egy rázós pihiszékbe....)
Nem nagyon szeret aludni a kiscsaj napközben, ill. csak ölben szeretne...

Csajok!
Én totál elégedetlen vagyok ezekkel a pelusokkal. Egyik rosszabb, mint a másik....még a pisi is kifolyik párból.....a kakiról nem is beszélve.....még a gyerek nyaka is olyan néha.....napi 8 ruci + vagy 8 pelus+ 2-3 lepedő.....nem győzöm mosni... :evil:
Nektek melyik jött be?????????????????
(eddig még a Huggies volt a legjobbnak mondható nálunk)

Kép
mozza
 
 


Ja!
Lemaradt:
KRÉM! HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A babák nagyoooooooooon cukik!
Imádom nézegetni, hogy nőnek a babók! :D
Farkas, Esztó! Kérek képet Iringóról és Álmiról! :D
Izáról és Rikiről is régen láttam!
Én is teszek :D
Kép szundi az ágyikóban Kép pancsi Kép Lili figyel Kép .....Nagyon figyel :)

Kép
mozza
 
 


Adraci visszajelöltelek! :D
Böbi,Anita gyönyörűek a kiscsajok!!!!Olyan jó ilyen családi képeket nézegetni!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Viki!Lili tündéri! Az a kis gödröcske az állán halálos!!!!Kitől örökölte?Apukának van ilyen?
Hú,az előző szopinál nagyon megijedtem.Nem való nekem az anyaság,mert szívinfarktusban fogok elpatkolni 30 évesen. 8) Szóval épp cumisüvegből kapta a gyógyszert,amikor egyszercsak kiköpte a cumit,kigúvadt a szeme,kimerevedett a keze és a lába és nem vett levegőt.Annyira megijedtem.De csak pár másodpercig tartott,aztán mnden rendben volt.Volt valakinek valami hasonló már?Mi lehetett ez?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


sziasztok!!

hat en is azon gondolkodom h kene egy rezgos pihiszek..
autosules bejon neki de abban nem hagyom sokat :roll:

kendorol velemeny?
milyet vegyek?
nemtudom eldonteni.. a kotos nekem nagyon bonyolultnak tunik :|
kengurunk van elvileg ujszulott kortol hasznalhato..de olyan szerencsetlen benne a babo :|
abba nem tennem egyelore..
viszont napkozben nagyon kezben alvos,anyan alvos a lelkem...
ha hiszti van nem sok mindent tudok mellette csak felkezzel max csinalni :D


es raadasul bekene szereznem vmi jarokat ide lentre is aminek allithato a belso resze.. mert lent van de mar a mozesban nem fer el :$
es igy a kanapen alszik epp :)
olyan jo lenne eljutni vasarolni vmikor!!

Lili ilyen nyugisan viseli a pancsit? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza nagyon édes Lili, a házimunka meg várhat, jó ha el tudok menni Éduáért, bár a kendőben jókat szundizik addig Lara :)

most pl altatás van: ordít a kiságyban, most lentebb vette a hangerőt, most nyöszörög és beszél :)

mikor itt volt a védőnő akkor a kezemben nyűszített, és végül bealudt :), ilyet még soha nem próbáltam :), vagy a játszócumi, vagy most a cici volt az altató

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


pár perce hasratettem kicsit nyavíkolt, hátsimi aztán jöttek a pukik és fejsimi és már alszik is :), most 5-kor evett, rekordot döntött 16 percig szopizott az 5-7-10 percek után :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Krém, Isten hozott otthon! Én is szívből gratulálok!

Mozza, Anyettka, Ildi, Eve, nagyon szépek a babák!

Szofi, dehogyis haragszom, nekem azért kellett mindenképp szüneteltetni a szopizást, mert a seb el volt fertőződve. Nem tudhattam, nálatok mi a helyzet! És hát nem akartam, hogy úgy járjatok, mint mi... :wink: 8) És örülök, hogy Judit tudott segíteni! Utólagosan üdvözlöm, bár már bizti nem emlékszik rám. Nagyon jó, hogy tudtok szopizni! :lol:

Na, hogy miért drukkoltatok? Amit köszönök utólag is... Elvileg tegnap 6 hetes kontroll + Danó szemvizsgálata volt. Nem nagyon merem írni, de mégis leírom: reggel 8 és 9 közöttre hívtak a szemészetre, 9től van a rendelés elvileg. Csepegtettek a babók szemébe, hogy táguljon a pupilla, majd kegyesen megkezdték a rendelést délben... Na, ott a sok koraszülött baba, kaját nem hoztak... Mindenki rohangált tápszerért. Mi meg nagy cikisen a váró sarkában szopiztunk... Nem készültünk 4 órás programra... Persze én nem jutottam el a vizsgálatra, ahova 10:30ra volt időpontom... Sztem tárgyilagos voltam. :lol: No comment.
Még 1x köszi a drukkokat!

Annus, remélem, jó a kiruccanásotok!

Én vettem Mei Tait SAmu keresztszüleinek, ők szeretik.

Most ennyi. De majd még jövök. Pusz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


kutyafüle nekünk mondom ilyen volt, csak a tej jöt orrán száján egyszerre és elkezdett köhögni kicsit fulladásveszélyes volt, dehát azért vagyunk anyák, hogy rögtön ösztönből kezeljük a dolgokat :)

rám Édua hozta előbb a frászt, egy villanykapcsoló nincs felszerelve és ő a befelé hajtott vezetékre akasztotta a szütyőjét és mutatta nagy lelkesen :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


maumau nekünk rugalmas hordozókendőnk van :)

innen lehet venni: http://www.babakozelben.hu/

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kutyafüle!
Visszajelöltelek. Szépek vagytok nagyon az esküvői képen!
Állgödröcske? Na, az családi vonás mind2 szülői ágon. :lol: Nekem is, a férjemnek is van. Csodálkoztam volna, ha a Törpi nem örökli. :)

Maumau!
Óóóóóóóó, fürcsi...ordított, ameddig rá nem jöttünk, hogy úgy szeret pancsizni, hogy egy kis türcsi van a pociján, miközben mossuk. :lol:
Azóta élvezi! :lol:

Kép
mozza
 
 


mozza ha a férjem fürdeti Larát, akkor csak a nyakát fogja hátulról a gyerek lebeg a vizben :)

anyettka nagyon édes a kicsi lányod :)

zdori ezek a rendelések katasztrofálisak :(

hétfőn én is hiába megyek majd 5-re, illetve hamarabb kell menni, mert hiába az időpont az érkezési sorrend a döntő, és a doki meg majd befut fél 6-ra, de viszem a gyereket és majd eldől mi lesz :) én nem tudok majd a sarokban szoptatni, mert oltári kicsi a magánrrendelője :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza micsoda trükkök :)

Éduának hátul meg fel van szedve a haja, nem tetszett neki, de miután az oviban mindenki megdícsérte, azóta már örül neki :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


edua
es lara szereti? :)
olyan kendo nincs amit nem kell kotni ? :D
engem az a resze zavar..
persze nyilvan a kicsi lanyomat az nem zavarna :)

mozza
:D
lehet mi is kiprobaljuk!
nem szeret mesztelenkedni..... pedig olyan kis husi!!
mondjuk ha rairanyitjuk a meleget akkor nem sikit csak nyekereg,ugyhogy mar ez is fel siker :D

Netti
Kép
maumau
 
 


maumau, ha belerakom kicsit nyekereg, de miután elindulunk rögtön bealszik és alszik is, ma is 2-kor evett úgy-ahogy aztán jött a védőnő és bealudt a kezemben de szopni nem akart negyed 4-kor mikor indulni kellett Éduáért az oviba és mégis bealudt és 5-kor evett, úgy hogy előtte már ficánkolt a kendőben kivettem még dumált egy sor és aztán kajált :)

egyébként én már 2 perc alatt magamrakötöm igazgatással együtt elsőre tűnik bonyolúltnak de tök egyszerű :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


2perc nem hangzik tul soknak :D
sztem beruhazok egyre..
aztan majd szenvedek maximum :D
mire belejovok mar a kengurut is "hasznalhatja"
remelem a kendo bejon majd neki.
olyan nehez mar amugyis.....
tulleptuk a 4 kilot :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Krem,
hatalmas gratula Zoehoz!!

Adraci,
ma nekem se jott ossze a film,csak 3reszletben :)
De voltam boltba meg kitakaritottam a furdot,mostam amig delutan sziesztazott a lanykam.

Kar,h kepeket nem nyit meg ez a sz*r telefon,pedig bizti gyonyoruek a Babak!!

ahogy olvasgatlak Titeket,ugy latom nem csak az en gyerekem az,aki csak olben hajlando bealudni. Lehet egy pihiszek nekunk is jol jonne.

Maumau,
nekunk premaxx baby bag hordozonk van,elesben nem probaltam meg,csak itthon,jonak tunik.

emese1979
 
 


felébredt Lara, szopi nem kell neki, kendőben most ordított, aztán most ez a repülőhordozás jött be, és elkezdett csuklani, meg most kakil :)

bocs a részletességért :)
úgyhogy azt hiszem fürdést előrébb hozom :)

maumau 9 kg-ig van hitelesítve ez a rugalmas kendő:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Gyors hozzászólások:

Kendő: csak ajánlani tudom, nekem is a babaközelben.hu-ról van a rugalmas hordozó. Újszülöttekhez ez a legjobb, jó szorosan tart és nyáron nem is olyan meleg. Tudom, hogy ez kötős, de én is csak másfél hete használom kb, egy kötést tudok (egyelőre), de az vm isteni... :) A youtube-on van egy rakás oktató videó, én is onnan szedtem az okosságomat, aztán S-nal edzettünk néhányszor, és most már teljesen jól megy. Egy-két nap alatt tényleg teljesen begyakorolható!
Vannak persze nem kötősek is (ettől egyébként én is idegenkedtem, de egyáltalán nem gáz!), pl. az Amazonas a Brendonból, de az egyrészt kb. dupla annyiba kerül, másrészt meg... nem tudom, azzal nincs tapasztalatom :). Lehet, hogy jobban néz ki, de sokkal kevesebb véleményt találtam róla, mint a rugalmasról.
Ami viszont szerintem nagyon nem jó a félvállas bébihordozók, na attól tényleg nagyon fájhat az ember háta/válla. J-bal volt egy olyanom, nem is használtuk, pedig nagyon jól néz ki :).

Jaj, olyan jó, hogy így okosodnak és szépülnek ezek a babák :)! Még képeket, még! Majd én is rakok, de csak a blogra.

Vk kérdezte, hogy hol van Anika szüléstörténete: Anika Apor blogjára tette fel! És érdemes elolvasni :).

Ildi, baromi jó lett Édua haja! Komolyan Te vágtad???

Dóri, már hiányoltalak, nem tudtam, mihez drukkoltunk :)! De végülis mi lett a kontroll meg a szemvizsgálat eredménye?

Szofi, isssszonyúan örülök!!!!!!!!!

Jelölgetek én is az iwiwen, de hülye vagyok és azt nem tudom, hogy hogy lehet előhozni két ismerősöm közös ismerőseit... pls mondjátok meg!

Mozza: pelusból nálunk a babylove egész jól szerepel, J-bal a libero volt a győztes. Most fukarsági okokból nem is próbáltam mást csak a babylove-ot :).
Házimunka: ha S elalszik alapvetően két fontos dolgom van: J-bal játszani és a legfontosabb hm-k elvégzése. Ezek pedig: mosogatás, mosás, teregetés (ezek naponta), porszívózás (kétnaponta kb), felmosás, portörlés, WC-, kád-, mosdótisztítás (heti egyszer kb), és az ááááááááállandó rendrakás (ez gyakorlatilag egész nap mehetne). Ha J épp elvan, akkor villámtempóban elvégzem az aktuális fontosakat. Alapszabály, hogy sosem megyek üres kézzel sehová, mert nálunk valahogy mindig van egy csomó a-másik-szobába-van-a-helye-valójában dolog, ha már elindulok, akkor felpakolom a kezembe ezeket és így jövök-megyek. Vasalni nem vasalok még három hétig. Biztos erre is tudnék időt szakítani, de gyermekágy van, vagy mi a szösz, most kell kényeztetődni. Kaját egyelőre még kapunk Anyától, hétvégén meg L főz, ez neki külön kikapcsolódás. De volt már, hogy én főztem, tegnap meg kuglófot sütöttem, mert édességhiányom volt...
És szinte bármit el lehet végezni egy kézzel is... Vagy kendősgyerekkel :).

Ja, és a sírásra akartam még írni, hogy ahogy a cikkben is le van írva, a babáknak nem csak az kaja-szárazpelus-alvás háromszögben mozognak az igényeik, hanem a testközelség és ölelgetés is határozottan a főigények között van, tehát emiatt is bömbölhetnek... És abból általában sokkal több kell nekik, mint mi gondolnánk :).

Nézelődöm az iwiwen egy kicsit...
kalloni
 
 


Dóri, örülök, hogy túl vagytok rajta!
Mozza, szerintem kezd el letojni azt, hogy hogy néz ki a lakás...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kalloni:
iwiwen rámész oda hogy ismerőseim, aztán bal oldalon a lehetőségek felsorolásánál a legalsó az, hogy közös ismerősök, és ha arra kattintasz akkor már felhozza azt az ablakot, amit szeretnél.
Én ezzel jól nem megyek egyenlőre semmire, mert egyenlőre csak egy ismerősőm van innen - Anita - így nincs kettő ismerősőm akit kiválaszthatnék. Amúgy meg nehéz keresni.

Figyeljetek, elfelejtettem tápszert feliratni a dokival, de ugye lehet ezt recept nélkül is venni, csak recepttel olcsóbb??
Meg ezt a Milumil HA Start-ot írták nekünk a kórházban, de ez olyan büdi, arra gondoltam hogy lecserélném...Nektek mi erről a véleményetek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jaaa, el is felejtettem... A szemvizsgálaton mindent rendben találtak mostmár, de én nem jutottam el a kontrollra... :roll:

Pingi! Minden tápszer büdös... Legalábbis sztem. Ha egyet már használtok, sztem nem érdemes váltani, hacsak nem kifejezetten ajánlja a gyerekorvosotok, hogy térjetek át vmi másra!

Iwiwen én is vagyok, jelöljön, aki szeretne. Ugyanez a nickem.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na sziasztok!

Már Szolnokon!Reggel elindultunk 9kor,aztán hazaértünk,megvártuk a szopit majd irány a szolnoki dédi!Aztán irány le Karcag.Izushoz órát lehetne igaztani,pontban fél3kor szopi volt!Miután végeztünk a dédinél,vártak a nagyszülők és mégegy dédi :lol: Fél 6kor kaja majd irány vissza Szolnok!Izusnak 1 hangja nem volt!Csak aludt és evett.Remélem h tényleg nem viselte meg a herce hurca.Mindenhol alig akartak elengedni...pontosabban a gyerkőcöt :lol: Megdícsérték h milyen nyugis szép kiscsaj! :wink: (anya direkt csini ruciba öltöztette :lol: )És persze dagadt a mellünk h ilyen rendes kislányunk van(isten tartsa meg jó szokását :wink: )

Most várom h felébredjen,már vacsiztam,fürödtem :lol:



Krém!!!

Hatalmas gratula,bár még nem olvastam vissza csak látom midenki gratulált itt az utolsó hozzászólásokban!

Nikiről van hír?Majd mindjárt megnézem!Aztán hétfőn dobok táblit!!

annus11
 
 


Engem is jelöljetek. :)
Borbély Dancs Anita

Borzalmas dolog van. Tegnap rengeteg tejem volt, még fejnem is kellett. A lányok 90-eket szoptak 15 percen belül. Ma meg ismét kevés, fél óra is kell nekik az 50-hez. Mit tegyek? Keverjek tápszert? Iszom a Laktoherbet, a Kubut, a homeós bogyókat is szedem. Annyira szeretném őket kizárólag csak tejjel táplálni. Miért változik a tej napról napra? Tegnap olyan jó volt.
Mással is történt ez?
Vagy most lenne a 2 hetes tejkrízis?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Krémnek gratulálok én is!!!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika!

Nekem is így volt!Egyik napról a másikra lecsökkent drasztikusan,már másodjára csinálta....biztos van vmi köze baba fejlődéséshez..passz!Hogy mit csináltam...jó kérdés!Próbáld szaporítani.Tea,homeó,sör vagy ami bejön neked.Szoptass sűrűn és esetleg fejj is.Aztán visszaáll,csak türelem kel hozzá!Én a lefejt tejből pótoltam ilyenkor,még nem kapott Izus tápit,mindig volt mivel kiegészíteni.
Ja most látom h ezt mindet szeded?Mert azt hiszem nem jó ha ennyit egyszerre,mert ellenkező hatást vált ki.Tehát vagy tea vagy homeo.Én ezt hallottam!

annus11
 
 


Anika: Laktoherb+homeos bogyo együtt tejapasztó. Ezt már több helyen hallottam, de végül megerősítést nyert szerdán amikor itt volt a védőnő, és mondtam neki hogy elkezdtem szedni most a homeos bogyókat. Erre rögtön mondta hogy akkor azonnal hagyjam abba a Laktoherbet. Mondtam neki,hogy már abbahagytam mert hallottam hogy nem szabad együtt a kettőt!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Dori,
orulok h minden ok Dano szemevel!!

Annus,
Izus tenyleg kisangyal :)

Anika,
en is ugy tudom,h egyszerre csak 1felet tanacsos hasznalni.nekem a sor kulonben jobban bevalt mint a laktoherb.

Csajok,
Ti mennyi ideig bufiztettek? Van h 20percig is log a vallamon a baba,de semmi :(

emese1979
 
 


Jesszusom, ezt nem tudtam. Ugye helyreállhat még? Nagyon gyakran szoptatok hiszen két baba van. Fejek is, de nem jön sok le. Szorítsatok!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Emese! AndrisMarci sem nagyon tud büfizni... :? Nem tudom miért.

Anika! Szorítunk!

Nekem 3 napja tele van a mellem tejjel és nem értem mitől, nem csinálok semmit másképp. :roll:

Dóri, örülök, hogy minden ok!

Kép

Kép
adraci
 
 


huh azt hiszem rabeszeltetek a rugalmas kendore!
dragabbat amugyse szeretnek venni,mert van mar baby bjornunk is most vette apa :) ket harom honaposan mar ugyis azt szeretnem hasznalni!
aztan kitudja..
lehet nagyon belejovok a kotogetesbe :D
bar az inkabb itthonra kene meg kis utakra.
ha vhova menni kell akkor ugyis kocsi, de persze kisbolt meg seta....
babakocsitol idegenkedem..
annyira nem baratsagosak az utak.

laktoherb meg homeo gaz egyutt,mondjuk nekem siman a laktoherb is az volt .. boro hasa ment tole
de gondolom ez baba fuggo :roll:

annus oriasi szerencsed van izussal... :)
bar mi meg nem voltunk ugy sehol tarsasagban :D
remelem az en kicsi lanyom is ilyen tunder lesz :oops:


sztetek cseresznyet lehet enni?
kicsit lazabb a kaki..de nincs hasmarsa sztem.
bevagtam tegnap egy tal csersznyet :oops:
tegnap ota nem volt kaki.. erre ma !!
annyi jott miutan kicsomagoltam....
eletembe nem lattam ennyit egyszerre!
azota ugy alszik mint aki beajult es nem is nyoszorog kozben..
tegnap este ota pedig ez ment.
:roll: :roll:
3pelus banta es vagy 20 torlokendo :D

tapszerrol pedig, h a milupa milumil nem is olyan budos mint pl a beba..
es nekunk tobb doki is a milupat javasolta inkabb.
mert h nem olyan edes mint a tobbi!
en tovabbra is adok potlast mert annyi tejem lenne is mint amennyit elviekben kene ennie..
80-90 ml-k.. 8x eszik egy nap.
de o 100alatt nem lakik jol
adagja immar 120ml.
kiemelkedo mindennap kb 2 alkalom akkor 140korul cuppcupp.
de nem idegesitem magam ezen..
igyis kap anyatejbol 600-700mlt egy nap.
hah lesz tobb akkor kap tobbet is..
de meg mindig van egy hatalmas csomo a bal mellemben igy abbol alig jon tej.
nem sikerult kimmaszirozni meg mindig.
vmivel kisebb de ennyi.....
nem kene vkihez forudlnom segitsegert?
nemtudom..... :|

Netti
Kép
maumau
 
 


bufi:
lanyom ketszer bufizett eddig.
ebbol akettobol sztem egy volt rendes bufi.
nekunk nem igazan megy.
masfel ora bufiztetes utan volt az elso!!
ma volt vmi anyum szerint..
de ennyi
jo lenne ha megtanula
allitolag 2 honapos korukig minden csecsemo megtanul bufizni :)
ezzel nyugtatott a doki
:shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza,édi Lili,a kis gödröcskéje különösen!!
Annus,akkor közel voltatok hozzánk!Iza tényleg jó baba!
Iwiwen majd én is nézelődöm.
Pelus,nekünk a Pampersből még nem folyt ki soha.
Édua nagyon szép ezzel a hajjal!!!
Megyek,mert összeakad a szemem....
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Adri

Jó neked! Tegnap nekem is rengeteg volt, alig győzték nyelni.

Én nem tudtam, hogy a kettővel együtt gond lehet. Eszembe sem jutott. :(

Maumau
Próbáld többféleképpen a mellre helyezni a babát, hátha mégis meglazul.
Szerintem a szoptatasert.hu-n vagy az lll.hu-n találsz jó megoldást. Én mindig ezeket olvasgatom, ha van valami gond. A tejfokozást még nem néztem. Asszem most nekem fő a nyugalom és holnap rendben lesz. Valamennyi lefejve is van, nem akarok tápszerezni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: