Új privát üzeneted érkezett!

Nilabali fáj még a heged? Szedsz valami bogyót? (Staphysagria 15Ch napi 2x5 bogyó)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye.köszi kérdésed,a hegem okés most,már csak a plasztikára vár...szeptemberig.tegnap kérdi párom,hogy nem veszek bikinit?nézek rá?ő meg mondja,hogy elég sovány vagy bikinihez,nem?még mindig nézek rá????????????????mire ő:vagy talán kövérnek érzed magad?(ez mindig téma nálunk,mert én mindig kövének érzem magam,de most nem)én még mindig:????????????????őis:?????????????????????végül mondom neki:szerinted az én hasammal lehet bikinit húzni,hisz úgy nézek ki,mint akit 3xhasbaalőttek valami nagy kaliberű puskával.na erre ő néz????????????????majd közli,hogy az nem számít!szerintetek? ő szerinte így is nyugodtan bikinizhetek,nem számít a csúnyaság a hasamon,majd jövőre szép lesz.mondom neki,hogy akkor jövőre majd bikinizek,ha addigra nem leszek már kövér!erre ő:???????????és közölte,hogy baj van a fejemmel!szép kis beszélgetés, igaz?később jutott szembe,hogy neki meg baj van szemével,mondtam is neki, erre már csak egy puszival reagált!
na,mesedélután vége,tényleg megyek felmosni!

Kép
nilabali
 
 


millye.mit főzöl ma?

Kép
nilabali
 
 

 
 

Nilabali és ennek a heggyógyulásnak a homeópátia is segített? Nem is tudom, ha a párodat nem zavarja a hasadon a heg akkor vehetsz bikinit... de ha téged ez a dolog nagyon zavar akkor inkább ne mert nem éreznéd megad jól... folyton azon agyalnál, hogy ki nézi a hegeket... :shock: Ma lasagne a menü. Levest nem kell csinálnom mert maradt gombaleves! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Alvásra: Ha nem akartok neki Sedatif PC-t adni akkor a következő bogyók is jók! Nyűgös kialvatlan babának ha a Chamomilla nem válna be: Cocculus Indicus 15 CH alvás előtt 1 órával 5 bogyó. Sír álmában és sírva kel: Phosphorus 15 CH 5 bogyó... remélem segít!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Felhívtam dokimat, h szerinte mitől van a tejáradat...
Azt mondta, h ez a tejcsi szerinte nem is Olinak készül... :shock:
Hnap mek hozzá UH-ra...

Jönni nem nagyon tudok, max este, Oli is fogzik, nyűgös nagyon,
állandóan nyüszög. :?

Vera Zétiének minden jót kívánok! :)

Zsancy, nem akartalak megbántani!!! Csinálj úgy mindent ahogy
TE jónak látod! :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


Gjéti, ezzel azt akarod mondani, hogy lehet, hogy érkezik kistesó? :shock:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


millye:szedtem a bogyeszt is,de gondolom magától is gyógyulgat,de már nem gennyedzik,csak nagyon ronda,mert nincsenek varratok csak az összehúzódó bőr.
mi volt z a bogyesz amit boginak ajánlottál gyulladt fogra?enyém is fáj,de már csak hétfőn tudok dokihoz menni,addig kellene valami amivel kibírom a hétvégét!

gjéti:lehetséges a kistesó? :shock:

Kép
nilabali
 
 


Gjéti, erre reagálnom kell! De izgulok! Mintha nekem lenne kérdéses, úgy! Hajrá!

Nagyjából össze vagyunk pakolászba, pizza elfogyasztva, Léna még alszik, cidrizem rendesen, de mi lenne akkor, ha drága jó boszink annak idején nem mondta volna a Sedatifot, mert már 2. napja szedem. Hajnalban nem tudtam aludni, állandóan az a kép lebegett a szemem előtt, ahogy a tengetr mélyén a roncsokban ülnek az odaszíjazott oszló utasok :cry:

Na búcsúzom, sziasztok, (mindenkit nagyon megszerettem--ez csak olyan Ladmon féle vicc :wink: ). Hamarosan jelentkezem!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


panna: hát mert én kis naív azt gondoltam hogy az még sok
neki...de kiszámoltam és ehetne többet, 5*190-et, szóval
én voltam kis csacsi. Ahhoz képest amit a dokinő mond Füge még többet is eszik. Szóval lehet hogy az lesz a megoldás négy kaja utcso kaják emelve.

stelly: ez tetszik csak tápszerrel nem megoldható, mivel
ott kell a három óra. De egyébként szimpi. Igazából nekem
egy védőnéni -normálisabb fajtából - javasolta hogy fürcsi
után ne legyen egyből kaja - mert Füge nagyon felspanolta
magát a fürcsin és utána nehéz volt etetni- de mostmár
lehet hogy visszatérhetnék arra hogy egyből kaja, bár most
azt sakkoztam ki, hogy fürcsi után fél óra játék utána kaja.
Köszönöm a tippeket azért.És én is teljesen rendben valónak
tartom hogy hagyjuk a bakákat ha el vannak egyedül.

nilababa: így van éjjel alszik és megpróbálom előbbre hozni az utcso kaját és jövő héttől nem keltem reggel, meglátjuk mi sül
ki belőle.El van füge egyedül, a játszin eljátszik, csak a
forgás miatt pipul be egy idő után. Babakocsiban elbeszéglet
magával,kiságyban szintén, bár én elkapattam, mert napközben
ritkán van benn. Igyekszem sokat csavargoni vele, de nem visszük
túlzásba. Nálunk sokat foglalkoznak fügével az uncsik és azt
imádja. Bazsa édes lehetett tele szájjal. Ja mi már almázunk.

Kép
budabo
 
 


NilabaliHa gyulladt a a fogad akkor Belladonna 9 CH napi 3-4x5 bogyó. Ha a fogínyed fájna akkor Hypericum Perforatum 15CH 2x5 bogyó, ha érzékeny a fogad hidegre akkor ACONITUM NAPELLUS 15 CH 3-5x5 bogyó. :wink:

Gerendai Zsuzsi a Sedatif megnyugtat :wink: Jó utat és érezzétek jól magatokat! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo nekem szerdán azt mondta a doktornő a hozzátáplálást és a gyümit, hogy csak 6 hónaposan adjak neki mert most elég az anyatej... pedig kipróbálnám a gyümit... :? Ízlett Fügének? Milyen lett a széklete az almától? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi, Nilabali: hogy van a képlet? Hogy kell pontosan kiszámolni, hogy mennyit ehet? Nekem lövésem sincs.... :oops:

Panna
pandusika
 
 


millye:köszi,megpróbálom beszerezni!
nekem is azt mondta doki,hogy fél éves koráig csak tápszer legyen,de azért jövő hónapban megpróbálkozunk gyümivel,mert úgyis nyár lesz,kap majd almát,őszibarackot,de a répa és krumpli dologgal várok majd még egy hónapot.

bogi.remélem alakul majd a napirendetek.jó,hogy utánanéztél mennyi kajcsit kaphat Füge.ja,és Bazsi megint bevágott 180-at,de nem egyszerre,hanem kaja után egy órával csuklott nagyon és a tea nem kellett neki,ezért adtam neki még egy kis tápit.kajára evett 130-t,azután meg 50-et.van úgy,hogy a 160-at is két részletben eszi meg,mert annyira siet,hogy 130-nál feladja,de fél óra múlva megeszi a többit.nem tudom,hogy ezt szabad-e így csinálni,de majd megkérdezem!
az tök jó,hogy kéznél vannak az uncsik!Bazsa ritkán találkozik mással,általában velem van,estefelé apjával és hétvégén mamázik kicsit,kéthetente megyünk nővéremékhez.talán többet kellene találkoznia másokkal,mert lehet,hogy így majd nem tudom senkire sem hagyni,ha dolgom van.de nem szívesen hagyom anyósra sem,mert nem ismeri Bazsalikomot.apukám szokott jönni inkább,ha dolgom van,mert neki több érzéke van a babákhoz,mint anyósnak,de apuék másik városban laknak.pedig jövő héttől sokat kellene rohangálnom az ügyvédnőhöz,és úgy tűnik fogorvoshoz is kell majd menni!
ja,napközben Bazsa is csak aludni szokott a kiságyban,meg persze éjjel is.ő már babakocsiban nem nagyon alszik,sokkal jobban érdekli,hogy mi van körülötte,néha elbóbiskol10percekre,de az nem igazi alvás.

végre elállt az eső és kisütött a nap,ha felkelt a picuri legalább elmegyünk a bogyókért a patikába.

Kép
nilabali
 
 


Bazsalikomnak Boldog Hófordulót! :lol:

Bogi, Hugic, Panna, köszi!

Millye, este hozza a férjem a homeóst! :wink:

Gjéti, csak nem kistesó!? :shock:

Zsuzsi, jó utat, érezzétek nagyon jól Magatokat! :lol:
zsu83
 
 


panna:nekem azt mondta a védőnő,hogy kilogrammonként 150 milliliter és azt elosztod a kaják számával.
azaz Bazsa most kb.6kg-nem tudom pontosan,már két hete nem mértük-így 900ml-t ehet egy nap,ezt kell osztani 4-gyel vagy5-ttel nekünk,ez ez 180 és 225ml kajánként.

bogi.úgy is el tudod osztani akajcsit,ha már tudod,hogy nem fér napba csak 4kaja,akkor a következőre többet adsz neki és az utolsóra is,és akkor talán kijön a mennyiség,ha Füge megeszik annyit,mert Bazsa lehet belehalna ekkor adagokba,a 190után is úgy szuszogott,hogy csak na...

Kép
nilabali
 
 


Nilabali: köszi, akkor jók vagyunk. :D Hanna most már szinte mindig megeszi a 180-200-at és van amikor még azon felül is enne. :shock: Észre is vettem, hogy kezd egyre jobb súlyban lenni, de azért még mindig nem mondható dundi babának. Ezt egyébként nagyon jó hogy írtátok, mert én már gondolkoztam azon, hogy emelem megint az adagját, de akkor még várok, talán ha elérjük a 7 kilót. Az elején számolgattam, hogy 6 hónapos korára talán meglesz a súly megduplázása, de ha így haladunk, akkor 5 hónapos korára is elérjük.

Lányok! Hogy csináljátok, hogy a baba megfordul? Mert Hanna nemnagyon akar. Egyszerűen nem érdekli. Pedig tornáztatom, próbálom mutatni neki, de magától nem csinálja.... :? Bár elméletileg még van 2 hónapunk, de akkor is kezd paráztatni...

Panna
pandusika
 
 


:?: a terhesség beindíthat tejtermelést? én még ilyenről nem is hallottam....

Panna
pandusika
 
 


És én nem változtatok a mennyiségen. Mindig ugyanazt a mennyiséget készítem el neki.

Panna
pandusika
 
 


panna:Bazsa sem fordul még,de már nagyon akarna...én a kedvenc játékát teszem neki oldalt amikor szőnyegén van,hogy motiválja,és próbálkozik is.azt is mondják,hogy ha erre akarod ösztönözni,akkor ne fölé lógass játékot,hanem oldalra tegyed.Bazsának lóg is és oldalt is van cucc,mert a lógó játékokkal pedig a fogást ösztönzöd.

én az állandó mennyiségű kajával már pórul jártam sokszor,mert sokat hagyott és a maradékot nem merem eltenni a következő kajáig,és a tápszer nagyon drága,ezért én 160-nál többet nem csinálok,csak akkor,ha tudom már 5órája nem evett,mert akkor képes megenni többet is.ha pedig nő a kajaigénye,Bazsa úgy jelzi,hogy felébred éjszaka is enni,mert máskor nem szokott,attól a naptól adok neki többet.ez így beválni látszik!

Hanna tényleg nem dundi,igazi kisbaba forma,nagyon édes!

Kép
nilabali
 
 


Na Bencus aludt megint fél órát! :?
zsu83
 
 


zsu:nálatok is kezd borulni a rend?hogy van a lábad?

lassan én is felkeltem Bazsát,mert végre süt a nap és így legalább ma is ki tudom vinni picikét!és be kell szereznem a bogyeszt a fogamra!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali, igen, sajnos borulni látszik! :? Lábam elég carul, fáj, és 2jó nagy csomót érzek benne! :( Ráadásul anyósom elment, Bencus meg nemsokára nyügi lesz a nemalvás miatt, és rajtam fog lógni, az meg nem fog használni a gyulladt visszérnek! :?
zsu83
 
 


sziasztok!
ti aztán írtatok rendesen :lol:

millye:köszi,hogy raksz át a közösbe :lol:
én már adtam neki gyümit:almát is őszibarackot is meg sütőtököt :lol: hát az volt a favorit nála :lol:

Hát kaja mennyiséghez nem tudok hozzá szólni,mert csak cicizünk és nem méricskélem evés után,tök feleslegesnek tartom,pont ez miatt,mert tuti én is tiszta ideg lennék,hogy keveset eszik a gyerek vagy pont fordítva,túl sokat :?

pandiuska:én is játékokkal szoktam ösztönözni,bár ő jobban szeret ülni,mert ülni már ülünk :lol: nagyon szépen megtartja magát és simán felhúzza magát,ha megfogja a kezem,bár nem nagyon szeretem ültetni,mert félek,hogy rosszat tesz neki :?
De egyébént a forduláshoz nekünk a védőnő azt tanácsolta,hogy fektessem egy plédre és a plédet megemelve forgassam!Remélem érthetően írtam :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Gjéti nem bántottál meg!
Ladmon töled meg félek!! :)

A forgás nálunk sem megy..sőt színét se látom hogy próbálkozna...hasról néha..de hogy hanyatról hasra...az kivan zárva.Max rásegítéssel.De egyre többet akar ülni..ha az ölembe van háttal akkor is inkább erőlködik hogy még jobban ültesem fel.Ma pl fogtam a kezét és fel ültedtem,ö meg gondolt egyet és elengette az egyik kezem,engem a hideg víz levert, ő meg csak mosolygott.Lehet hogy mi előbb fogunk ülni mint forogni.Mikor hason van akkor is olyan mozdulatokat tesz a lábával mintha kusszni akarna,nagyon édes.Ma igaz kicsit nyünyü,az idő miatt is,meg hát jön a foga,pont a "vámpír fog"Nagyon dudoros és ha megfogom érzem is neki,olyan kis éles.Nincs kint ,de már szerintem elég közel van...Szegény én meg annyira hülye vagyok ,hogy nem vettem észre pedig annyi jelet adott.Rágokályát is rágná,de evvel is befürödtem túl vastag...Veszek is neki Borostyán nyakláncott.Barátunk kislányának igy jött ki 4foga fájdalom mentesen.
Esetleg ha valakit érdekel itt a link
http://www.agrianna.hu/index.php?menu=3 ... e98883d73b
Na lépek,apa altatja a manót,úgyan is csak vele hajlandó elaludni.
Stely...a te napirended egyezik szinte a milyénkel,csak nálunk fürcsi előtt van egy kis durmi, :D de a többi kis eltéréssel de hasonló.
Nálatok a babok szeretik a játszó szőnyeget?Petrán én úgy vettem észre unja,hiába vettünk új játékokat neki..nem érdekli.Mostanság inkább a régi kocsiülésbe ül és addig rúgkapál ameddig a hordozó nem himbálódzik..úgy hintáztatja magát...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:Hanna egy kis ideig van el rajta aztán hamar megunja a banánt :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsancy, Bencus szereti a játszit, most is a majmot püföli! :D
zsu83
 
 


gjéti: Apááám! :o Annyira izgatott vagyok a holnap miatt! Tesztet nem vettél?

Andrea: ha van elég tejci, minek bolygatod még a kis bélrendszerét egyéb kajcsival?

Panna: hozzád is elrepüljek fenékbebillengetni? (Bár látom, ettől Zsancy sem nagyon ijedt meg... :lol: ) Nem baj, ha még nem forog!!! Két hónap iszonyat hosszú idő!! Még nagyon sok baba nem forog. (Az enyémet is csak a huzat hajtja át, ha nyitva az ablak!! Tényleg....):D

Meg se kérdezzétek, mit műveltem ma!
Apa ugyebár megfenyegetett, hogy nincs több mérleg, viszi vissza... Én meg tiszta stresszben, mert ez a kölök ma sem eszik ám, pedig már ricibogyó is van,meg sör (na az mondjuk mindig... :D ) Honnan fogom tudni, ha esetleg éhen kívánna halni meg egyebek.

És a sors beadta a megoldást! A Brendonban extraakciós a mérleg... Annyi, mintha használtan szereztem volna. Kihaggyyyhatatttlllannn ajánlat!!
Apjuk engedélyezte a vételt (szerintem egyszerűen feladta... :) )
Szóval hurráhurráhurrá!! De majd ígérem nektek megpróbálok leszokni a mindenkaja mérésről... (A hangsúly a "megpróbálokon" van :D )

Még jó, hogy csak 2,5 hós kora óta van mérlegünk...

ladmon
 
 


Panna: Az jutott eszembe, hogy Esztike járókája körbe van rakva olyan széthajtogathatós könyvvel. A forgása úgy indul, hogy elkezdi nézni a feje melletti könyvrészletet és nézi egyre tovább, míg végül már teljesen kicsavarodik, hogy lássa a feje fölötti képeket is.

ladmon
 
 


ladmon:Nekünk a doktornéni mondta,hogy ezeket nyugodtan kostolgattassam vele,mert jó,ha szokja!Persze nem egy üveggel adok neki,csak 1-2 kanállal!!!
Nem volt baj,nem fájt a hasa!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye: az anyatejes baba más, ha nem akarsz nem adsz.
Nekünk két hete amikor voltunk oltáson mondta a védőbanya
hogy kezdhetünk almázni. Elsőre fintorgott és kiköpte, de
én voltam a béna, mert rá kellett éreznem hogy hogy adjam
neki és így megeszik egyszerre 20 ml almalevet. Amióta
almázik - vagy a rota - háromszor kaksizik egy nap, piszok
büdi - táptól - és van hogy csak fingivel kijön egy kis
vizes,sárgás vmi.

pandusika: kg*150 és elosztod az étkezések számával.Ne parázz hogy nem forog, majd ha eljön az ideje, ráérsz akkor aggódni ha 6 hónaposan sem forog. Füge nekem kb. 3 hetes kora óta nagyon sokat van a földön játszószőnyegen, de nem biztos hogy ennek köze van ahhoz hogy ilyen korán forog.

nilababa: apudnak több érzéke van mint anyósnak??? nem semmi. Szerintem több részletben adni a tápszert nem túl jó, illetve
30 percen belül nem gáz, de egy óra elteltével már szerintem
nem az igazi. Én úgy tudom két kaja között min.3 órának el
kell telni, de lehet hogy nem jól tudom. Na ilyen sem volt még
Füge bevágta a 170-et sírt, kapott még 40-et és még utána is
elkezdett volna nyöszörögni. Annyit amennyi kiló alapján kéne
neki annyit nem eszik meg, tehát lehet hogy fogok neki többet
adni, 4 kajára. Lehet hogy kétszer fog gyümit kapni.

zsu: úgy látom a babák napiján most kell változtani, borul
rendesen..

zsancy: nekem szereti füge, ha megunja nálunk is jön a rotyi
szék, de be kell kötni, mert akkorát rúg, és emeli a seggét
hogy alul csúszik ki belőle

Kép
budabo
 
 


ladmon: milyen mérleg és mennyire akciós?????

Kép
budabo
 
 


Sziasztok
Bocsi, csak az utolsó oldalt olvastam el, majd igyekszem pótolni, de már nagyon sok elmaradásom van :oops:

Látom kaja a téma... Ezt a kilónkénti 150-et én soknak tartom, Zétinek ezek szerint 1050 ml lenne a napi adagja. Szerintem maxi a felét ha megeszi naponta.
Így is hízott a múlt hónapban is 650 grammot. Tegnap voltunk védőnéninél, pont 7 kg. Azt mondta akkora, mint egy 5-6 hónapos babának kellene lennie.
Panaszkodtam persze, hog nem eszik eleget, azt mondta, ha a napi 600 milit megeszi, az bőven elég.
4 kajálás szerintem még kevés a 4 hónap körüli babáknák, és szerintem 200 mili nagyon sok, kitágul a gyomruk nagyon tőle.. én inkább 5* adnék és kevesebbet.

Ne haragudjatok, ha ezzel valakit megsértettem, nem kritizálni szerettem volna, csak a véleményemet leírni.

Nekem Szávával azt mondta a doktornéni, hogy az 5 étkezés az évekig alap kell maradjon. A reggeli ebéd vacsora legyen kiadósabb, a tízórai és uzsonna meg könnyebb.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Apám Andus, tudsz megnyugtatni rendesen!!! :D
Nekünk a 600 az übermaximum. Ritkán lépi túl! (Én persze szarrá aggódom magam miatta!) boldog sokcsókküldős szmájli!! :D

Bogi: frankó, digitális, súly megjegyzős, valami nagyon hasonlónk van most kibérelve. 12.000. Neten rendeltem, csütörtökre érkezik.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

ladmon
 
 


Andrea: Basszus mindig azt hiszem, hogy 3 és fél hónaposak vagytok... Bocsi, még jó, hogy vannak a vonalzók, mi? :D

ladmon
 
 


Frankó, hogy mindig írok 3 hszt egymás után.
Andus, azt akartam még, hogy anyatejeseknél nem is használják már a kiló*150es képletet, mert állítólag elavult, de a tápit ez alapján lövik be.
Ígérem, nem írok egy 4-et egymás utánba, jó?? :D

Zsuuuzzzssssiiii: Gondolok rád!! Remélem Léna jól viseli a székbe préselődést!!! (Az emelkedésre gondolok, csak nem tudom, hogy hívják!!) :)

ladmon
 
 


Bogi, hát nálunk is napirend változtatás lesz, csak még nem tudom, hogyan! :roll:
zsu83
 
 


Szerintem zsu83 a napi rend változásnál figyeld Bencus igényeit...ő kialakitja magának hogy jó...
Eleinte azt hittem én tudom hogy Petrusnak hogy jó...de rákellet jönnöm nem én döntöm el mikor alszik pl-ul...
(nem okoskodni akartam,nem volt szándékomba)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Ladmon,irigyelek a kitartásodért ...nem vagy semmi....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


ladmon:semmi gáz :lol: ennyi babánál nem nagyon lehet fejben tartani :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


csajok ma kipróbáljuk mi is a nagykádban fürdést,remélem tettszeni fog neki!
Nálatok(akik már próbálták)bejött elsőre,vagy sírás volt?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Nilabali Szívesen! Remélem neked is használni fog! :D

Zsu83 Remélem hamar elmúlik a fájdalom nálad! Be is van duzzadva a lábad? Jó lenne ha a te visszered nem lenne frontérzékeny... :? Nálunk meg négy és fél órát aludt a fiam délután... remélem este fog aludni...

Pandusika Nálunk a férjem mindig forgatta a fiamat játszizás közben meg a játékait mellé tettük és egyszer csak a pelenkázón megfordult hátról hasra. Na azóta is bőszen gyakorolja... :D :D :D nem vagytok semmiről lemaradva majd forog. :wink:

Andrea17 :wink:

A kaja mennyiséghez én sem tudok hozzá szólni mert nincs mérlegünk nem is volt és nem is lesz :D

Zsancy fogzásra adj neki Chamomillát! :wink:

Ladmon sejtettem, hogy rosszban sántikálsz... te már tényleg mérlegfüggő vagy... :D :D :D pedig a lányod szépen fejlődik! :D

Budabo Már értem.. ha anyatejet kap a baba akkor nem kell erőltetni a gyümit... az a baj, hogy a lányom olyan régen volt kicsi és nem emlékszem pontosan, hogy mikor adtam neki először gyümit meg pépeket... :? és a gyümi után is jól alszik? Melyik napszakban adod neki? Mikor eszik este utoljára?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Andrea17 nálunk a fiam imádja a fürdés minden formáját és nem sír. Első perctől fogva imád fürdeni... talán azért is mert amikor megszületett akkor is kiskádban fürdették meg és nem csap alatt... lehet ez is befolyásolja a víz szeretetét... :D :D :D szóval ne parázz szerintem élvezni fogja! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye:
Köszi a tanácsod...
És mit ajánlasz fejfájásra?frontérzékeny vagyok...mikor otthon voltunk akartam venni,de a patikus nő közölte ö nem ért a homeós cuccokhoz és egy könyvet dugott az orom alá hogy válasszak....Köszi...azt se tudtam mit nézzek :shock:

Most Fürödtünk és hát rákellet jönnünk apával hogy Petrán van 3db anyajegy.Egy a belső combocskáján egy a nyakán és egy a szemöldöke fölött.Nagyon édesek,megzabálom őket :P
Most apa és Petra öltözik fürcsi után..ez az ő szertartásuk...mindig elhúzzák mert játszanak is közbe...édesek nagyon :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:ez tök jó!!!! :lol: én is imádom nézni őket együtt!!!

millye:nem parázok ígérem,max nyel egy kis vizet :lol: (csak nem)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Na ezt most gyorsan le kell írnom:

délelőtt (11 körül) aludt 40 percet, apája ringatta kb 5 percig, majd félálomban betette az ágyba és magától aludt el.

délután (fél 3 körül) aludt kb. 50 percet. először elkezdtem ringatni, de gyorsan leraktam mert nagyon mocorgott (majdnem kirepült a kezemből). szal leraktam az ágyba h megigazítsam rajta a ruhácskáit. nem ordított, így otthagytam. keresett vmit. odaadtam a pelust, majd leszaladtam a cumiért, mire felértem hüvelykujja a szájában, ezerrel szopikázza. hagytam, elaludt hanyatt. nem volt túl mély álma, de azért aludt.

fél 6 kor elmentünk sétálni és kb 50 percet aludt a kocsiban

és óriási kacajok közt telt a nap

lehet ez az eredménye annak, h több napja rendszeresen felviszem aludni? ilyen "gyorsan" mgtanulta volna, h ha felmegyünk, besötétítünk és elindítom a cdt akko alvás jön? vagy csak mázli volt a mai nap? holnap kiderül. reménykedem :)

most viszont fürdiért kiált. rohannom kell

KépKép
hugic
 
 


jelentem jol vagyok már, le akartam ám irni mi volt a baj csak vhogy nem volt idöm rá. most meg már talán nem is érdemes.
annyira el vok maradva az olvasással h azt sem tudom hol kezdjem. az utso oldalt átolvastam.

gjéti: jaj ez mennyire izgi. mintha kb rolam lenne szo.

bogi: én is ugy tudom h az a jo ha a gyerekek sokáig 5x esznek egy nap. probáld meg tényleg h este elöbb adsz neki.

millye: nagyon köszi a videot. különben tényleg raktam fel már rég képet oda a közösbe. ezt nem értem, mert nálam megjelenik. na mindegy. téged h keresselek iwiwen?

zsu: nálunk is borult a napirend, vagyis a kaja maradt csak az alvásokat variálja, kb2 hete mindig másképp alszik, minden nap.

zsuzsi: bár arrol lemaradtam hova repültök de tessék gondolni ám ránk, szépséges szabadságot kivánok nektek.

panna: én is ugy szoktam ösztönözni mandarint a forgásra h lerakom hátra és a feje fölé oldalra kicsit messzebb rakok vmi játékot.

mandarin ugyanugy fogzik mint zsaniék. egyfolytában tömi a kezét befele, azt hiszem függö már.

el kell mesélnem sétálos sztorinkat a drága kutyámmal. emlékeztek a tehénszaros dologra? szoval nagyban sétálunk a föut mentén, erre látom h a traktor a földön kezdi szorni a trágyát. a büzét is éreztem, gondoltam gyorsabbak vagyunk mint a büz de egy idö után feladtam. a kis drágám meg az illat bodulatátol elkezdett hemperegni. nagy szerencsémre pont ott nem volt tehénszar, de majdnem sikerült.

ja zsani még mindig nem jutott eszembe ám mit akartam délután

lányok turoskuglof recept? tegnap csináltam, könnyü és isteni

hugic: nagyon ügyesek vagytok.

Kép
Kép
nicko
 
 


Zsancy az, hogy frontérzékeny vagy és fáj a fejed az nekem kevés információ. Kellene, hogy hogy fáj a fejed pl: Hirtelen jelentkező, rövid ideig tartó, heves fejfájás, Féloldali szorító fejfájás, Pulzáló, lüktető fejfájás, Elviselhetetlen, feszítő fájdalom, mely a legkisebb mozdulatra (még a szem mozgatására is) romlik, nyomásszerű fejfájás, igen heves, erőteljes, lüktető, doboló fejfájás, A fejfájás olyan, mintha szöget vernének a halántékodba, Tarkótájról kiinduló, doboló fejfájás, mely a fül mögött, a jobb szemüreg felé sugárzik, Szaggató homloktáji fájdalom, mely a szembe sugárzik... bocsi, ha sok lettem :D :D :D

Andrea17 várom a beszámolót és a fotót az első nagykádas pancsiról :D :D :D

Hugic háromszoros hipp hipp hurrá!!!! Nagyon örülök, hogy ilyen jó volt a mai napotok!! :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ezt találtam a táplálással és a mennyiséggel kapcsolatban:

http://209.85.129.132/search?q=cache:DY ... clnk&gl=hu[/b]

Panna
pandusika
 
 


Nicko Nagyon szívesen! Remélem már nem haragszol!!! Leírom priviben. Annó a dobermanom is nagyon szerette a bocikakit :D :D :D Kérjük a receptet. Ma úgyis vettem túrót :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?