Új privát üzeneted érkezett!

már csak 4 óra

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Gombi nagyon édes a felvétel! :D :) :D :) Tök aranyos a pici ahogy ott mozgolódik!

Anitaa tegnap olvastam az aranygaluskádat,ezért ma én is ezt csináltam! :P Írj ha megjöttél a dokitól!!!

Én ma dög vagyok...alig aludtam éjjel!Este 11-kor a padláson kommandóztunk párommal és a kutyával(felvittük magunkal),mert valami neszt hallottunk fent....sztem valami nyest lehet, nem láttuk,de a kutyánk annyira félt,hogy mögénk bújt(6 hónapos kb).... :lol: .....utánna meg amikor lefeküdtünk kezdődött a wc-re járás! :(
Vendég
 


tulipános.remélem neked jobban sikerült a tészta :) majd holnap reggel beszámolok mert utána még megyünk vásárolni meg hazafelé be kell mennünk a nagyiékhoz az új hírekkel szóval ma már nem hiszem hogy lessz energiám.ez a padlásos téma nálunk is sokszor előjön de mi még nem mentünk fel max nappal van rakva patkányfogó hátha elkap valamit.bár nálun denevérek vannak oda fenn :? na pihizem egy kicsit most raktam le a fiamat is

Kép
Kép
anitaaa03
 
 

 
 

Anitaa, már csak 3 óra :)

Tulipános, köszönöm :) Nem nézegetem szinte megállás nélkül a felvételt, áááá :lol:
Vendég
 


Gombi! Tényleg nagyon aranyos a kép és szerintem jól is sikerült.
Nóna! Én is pont 11+2 naposan voltam uh-on és nekem is 54 mm lett a CRL. De nekem nem mondta a doki, hogy ez 10 nappal nagyobb baba, ki is akadtam volna, hiszen nálunk az lehetetlen, mert tudom a pontos fogantatást. Azt mondta kb 2-3 nappal idősebb, de a vonalzóm már így hagytam.
A fiammal 4 nappal voltam nagyobb terhes mikor mentem a 12. heti-re és a CRL-je 58 mm volt, mégis 5 nappal később született a kiírt időponttól. Mondjuk nekem ezt elég könnyű hasonlítgatni, hiszen egy napon fogantak elvileg, így pl az AFP is ugyanaz nap lesz mint Nála volt, már megvan az időpont.

Tegnap én is nagyon nyűgös voltam, ingerült. A fiam is...lehet a front. :x
Nem kaptam madártej receptet... :oops: Senki sem szokott csinálni???
Csillag!!!Nagyon eltűntél! Hol vagy???
De legalább Gabi előkerült. :D

Képzeljétek az ismerősöm a hétfőn született 4400 g-mos babáját gátvédelemmel szülte meg! Egyből elkéretem a szülésznője számát, jövő héten már hívom is, lestoppolom magamnak! :D Ja igen, és mehetek oda szülni ahova szeretnék, nem kell a körzetibe mennem, fogadott doki nélkül is fogadhatok szülésznőt. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica, nekem sem a doki mondta, hanem az uh gép automatikusan kiírja a terhességi kort, amikor a magzati méreteket nézi, és ez alapján kb. most 10 nappal lőtte be idősebbnek, mint amikor a 6 hetes uh-n voltunk. Amúgy az internetes adatok szerint ez a méret tényleg kb. pár nappal nagyobb csak a 11 hét 2 napnál, dehát biztos tudta a gép, hogy mit mér... na majd megnézem azért még egyszer, mi van a papíromra írva... már csak azért is fontos lenne, hogy akkor most mikor menjek az AFP-re...

Kép

Kép
nóna
 
 


gombi bocsi én is megnéztem a videót csak elfelejtettem reagálni.nagyon édi :) már csak 2 óra
pókica én csak egyszer csináltam madártejet egy szakácskönyvből de attól ettem már jobbat is :oops:

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Pókica ezek jó hírek!A fiamat én is gátvédelemmel szültem (4200gr volt)!!! :)

Madártejet nem szoktam csinálni...de most sztem nem is lehet enni a tetején lévő tojáshab miatt..vagy igen?
Vendég
 


Én egy kis tojáskrémre vágyok nagyon...de a nyers tojás miatt(a majonézbe),nem ehetek! :( pedig bírnék enni!
Vendég
 


kiváncsi vagyok nekem nagyobb lesz-e

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


tulipános az jó akkor gondolom most is úgy fogsz szülni

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Hát szeretném Anita!jobb gátmetszés nélkül!
Vendég
 


Jah amúgy sikerült az aranygaluska!
Anita már csak hány óra???? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


biztos jobb lehet úgy szülni. már csak 1 óra és 45 perc :D
akkor te ügyesebb voltál gondolom gyorsan el is fogyott

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


fel kell a fiam és lassan el is kezdünk készülődni

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Nah én mentem csajok a naffiamért! :)
Anita holnap gyere a hírekkel! :lol:
Már csak egy óra 41perc... :lol:
Vendég
 


Nóna! Na úgy értem én is, a gép írja ki az uh-os papírra. Úgy látszik a gépek sem egyformán vannak beállítva. :roll:

De a madártej tetején a tojásfehérje is megfő a tej tetején, át kell fordítani, úgy is főzni és utána kiszedni. Csak azután nem tudom mit kell csinálni a tejjel. Azt kell kutyulgatni. Halottam már úgy is, hogy pudingport kell beletenni és úgy is, hogy cukrot karamellizálni...teljesen meg vagyok lőve. Anyám tudná, finomat is csinált régen, de azóta nem beszélünk egymással, mióta úgy lehordott az újabb baba miatt. Pech.

Anita! Te mit is számolsz most? Útközben valahol lemaradtam. :oops:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


na gyors kiterígetek még

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


pókica a 12 hetes kombinált vizsgálat időpontjának eljöttét

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


na már ki is terigettem :)
lassan megy az idő ilyenkor

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


már csak 1 óra

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Óh már értem! Akkor várunk nagyon a hírekkel! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Hazatértem a munkából. Megint jó sokat írtatok, alig győzöm visszaolvasni.
Hú, madártej. Na, holnap megyek a szüleimhez, ott van egy kiváló receptem, majd megírom. A tojás megfő benne, szerintem azt lehet enni. De most mi van a majonézzel? Azt nem lehet? Én mondjuk boltit szoktam enni, házilag nem készítem, ezért gondolom, hogy az nem sok tojást látott.
Nekem az afp a következő, de még tök sokára van. Ráadásul a védőnőnek kell megírnia a beutalót. A vizsgálatot egyébként bármelyik kórházban elvégzik, vagy mi ennek a menete?

Kép
tedorka
 
 


Pókica kitartás, hamarosan jövök a madártej recepttel, ami hagyományos, anyukám után készítem, és mindenki nagyon szereti. Röviden a tojás sárgáját főzöm a tejbe bele, amiben a fehérjét megfőzted. Részletes holnap, most rohanásban és vacsizásban vagyok, épp csak benéztem.
Ja, a súlyokról, írtad azt is vmikor... családban három egyforma nemű gyerek sorban 3,5 4,5 valamint 4 kg-val született. Tehát, lehet, hogy a legkisebb lesz a közepes súlyú :)

anita várunk a hírekkel!

Gombi jó lett a videó, öröm, hogy fel tudtad tölteni.

Kellemes estét mindenkinek, remélem, nem csak 5 nap múlva fogok tudni jelentkezni :roll:

Üdv. Gabi
Vendég
 


Gabi!
De jó hogy itt vagy! Már épp írni akartam iwiwen, hogy mi van Veled! :D

Anita!
Szorítok, és nagyon várunk a hírekkel, és képpel!!! :D

Madártejet sajna én sem csinltam még, és receptem sincs.

Tedorka!
Én is most kaptam időpontot a védőnőkhöz, júni 29.-re, akkor írják a beutalót. Rögtön másnap elvileg mehetek is vérvételre, mert akkor már időszerű az afp. De én sem tudom, hogy hova kell menni vérvételre, majd ott megkérdezem a védőnőt.

Úgy örülök hogy mindenkinek ilyen szépek az eredményei!!! :D
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!


Madártej 2 liter tejből szoktam, ehhez kb. 10 tojást használok. A fehérjét habbá verve (pici só bele) a meleg tejben megfőzöm, közben fordítom, mint írtad. Habgaluskát kiszedem tálba, majd a sárgáját belefőzöm tejbe rengeteg vaníliával és cukorral. Sárgájával forralni sokáig nem szabad, mert összeugrik. Kiszedem, hűtöm és eszem.
Rengeteg cukrot és vaníliát ne kérdezd mennyi, fogalmam sincs. A kristálycukrot szoktam összekeverni a t. sárgájával, a vaníliát, akár aromát, akár rudat (amit találok otthon) a tejbe teszem már csak. Van aki szokott mazsolát bele tenni, de én szeretem, így kihagyom.


Jólesik, hogy hiányoltatok, de elég zsúfolt napjaim vannak. Remélem, hogy Csillag is jól van, ő is régen írt, gondolom Pumipumi a vendégekkel van elfoglalva. Melinda sem jelentkezett még a héten, remélem már hamarosan meggyógyul náluk a technika.

Én már jövő héten ismét dokihoz megyek, akkor már a afp-hez kapom a beutalókat, és az első vérvétel és belgyógyászati vizsgálat is akkor lesz. Na, meg a következő látogatás a védőnőhöz. Remélem addig minél többen jöttök képekkel és eredményekkel!

Üdv. Gabi
Vendég
 


Kép

Itt a táblázat, ami eléggé hiányos :(
Többen vannak, akik csak beköszöntek, azóta sem voltak. Megvárom, amíg mindenki túl lesz a 12. heti vizsgálatokon, addig változhatnak időpontok, és utána frissítek minden adatot, valamint vmilyen formába is öntöm, hogy átláthatóbb legyen.
Vendég
 


Szép reggelt! (illetve dehogy szép, esős :( )

Én már megjártam a labort ma. Úgy örülök neki, hogy végre mehetek igazi kismama vizsgálatokra :oops: :lol: Még akkor is, ha brutálisan rossz vénáim vannak, és pl. most alig bírom használni a jobb kezem, annyira fáj, mert nem a könyökhajlatból vettek, hanem sokkal lejjebbről.

Annyit filóztam ezeken a hülye vizsgálatokon, hogy fél éjjel nem aludtam, de olyan szinten, hogy fél háromkor felkeltem, és nekiálltam netezni :? Azon aggódtam, hogy a doki nem írt a beutalóra ellenanyag szűrést, pedig én rh- vagyok, és ezen néha tudok parázni. De aztán a vérvételen utánakérdeztem, és mondták, hogy majd a védőnő ad ilyet iszonyat hosszú listán. Úgyhogy megnyugodtam, mehetek még sok-sok vérvételre :lol:
A másik, ami rossz volt tegnap, hogy csak 23-ára kaptam időpontot 12. heti uh-ra a klinikán. Akkor meg már 13+2 leszek! :evil:
Ja, aki a Sote1-en volt, attól kérdem, hogy ott adnak képet?

Na visszaolvasok, hogy tudjak reagálni is!

briell
 
 


A táblázatba kiegészítés: 1. baba, 29 éves (vagyunk így páran :wink: ) SOTE1, időpont mondjuk legyen dec. 27 Kicsit képlékeny még...

briell
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek az Uh- hoz, aranyosak a babók:-)

Gabi!

Láttam a táblázatot, és nekem a következők hiányoznak:
Debrecen, 28 éves Dote szülészet, 12.06 a szülés várható ideje:-)

Bogi
mustyi
 
 


Sziasztok! Jó reggelt Mindenkinek!!!

Nagyon várom a képeket!!!

A nálam hiányzó adatok, 28 éves, Szegedi Tud. Egyetem Női Klinika

Én is néztem most a neten babakocsit. Találtam egy Baby Merc típusút, ami eléggé tetszik. Ismeri valaki?

A babanetes talira senki nem reagál??? :cry:
Vendég
 


Bakker!
Valaki írja már le nekem, hogy mi az a kismama övterelő!!!! Fogalmam sincs!!! :shock: A biztonsági övhöz kell ilyen autóba?
Vendég
 


Mustyi hol voltál eddig? Hetek óta semmi hír Rólad, már azt hittem, hogy végleg. Gyere sűrűbben!

Mindenkineg ígérem, bekerül minden adat utólag a táblázatba!
Vendég
 


Gabi!
Köszi a receptet, neki is ugrok mindjárt és meggyes lepényt is kell sütnöm. Jön 4 nap után haza a leányzó az osztálykirándulásról, kell a sok meglepi, hazai finomságok! :D

Kriszti!
Nálam babanetes találkozó kilőve, ha tehetem lában nem teszem be a fővárosba, sajnos még így is sokszor muszáj. Így kicsi gyerekkel pedig végképp necces lenne, mert autóval általában az Etele térnél tovább nem merészkedem. Tömegközlekedéssel gyorsabb, sajna lassabb már nem olcsóbb mint autóval bemenni. :cry: Most megint emelik... :cry:
A kismama övterelő ügyében jól gondolod. Az övet kell áthúzni rajta, így nem a pocakon megy át az öv, hanem ez lehúzza a pocak alá. Én nem használtam, kaptam kölcsön, nekem kényelmetlen volt. Lehet azért mert még életemben nem használtam a biztonsági övet. Pár éve tudtam csak meg, hova kell egyáltalán bedugni a végét. A duda a másik ilyen dolog, még azt sem használtam soha.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Milyen nagyon sokan nem jelentkeznek! :cry:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Köszi,h annak ellenére beletettetek a táblába,h én csak többnyire olvasni jövök,azt se nagyon van időm.
30 éves vagyok,SoteI-en szülök majd és dec.25-re vagyok kiírva.

Ma megyek dokimhoz,viszem az eredményeimet és kedden megyek a klinikára kombináltra.Remélem mindent rendben talál.

Sajnálok mindenkit,aki nagyon hányós,engem idén ez elkerült,egyszer hánytam csak eddig egy kemény epegörcs kíséretében.Dénessel 20 hétig minden nap :twisted:

Köszi mindenkinek a tippet hasmenés ügyében,nagyjából szinten tartom mostanában,pedig tegnap is lecsúszott egy kiló meggy :oops: de ami a kedvencem,annak nem tudok nemet mondani.Kovászos ubi is nagyon fogy,Dénessel nem voltam kívánós,most nagyon,ha valami kell,akkor képes vagyok nem aludni,amíg be nem szerzem.Fura,mekkora különbségek vannak terhességek között.

Igyekszem gyakran jönni!!!!

szép napot mindenkinek,nálunk már kisütött a nap!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Én használok övterelőt,nekem kifejezetten kényelmes,mert nem nyomja a hólyagot az öv és ilyen sokat pisilős időszakban jó.Dénesnél még nem volt,mert tudtam figyelni,meg nem is vezette városon kívül,mert apa mindenhová jött velem.Most viszont vettem,mert sokszor megyünk el kttesben és nem tudok egyszerre annyi mindenre figyelni és szerintem nagy biztonság a pocaknak.
Ha vesztek és nem használtat,akkor mindenképpen vaterán,tezsveszen vegyetek,én ott 3200-ért vettem újat.Üzletben jóval drágább.
Még a táblához:Pest megye,Nagykáta.
Briel,közel vagyunk egymáshoz és egy helyen is szülünk!!!Ki a dokid???

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Gabi a táblához kiegészítő infó, hogy Budapest, 27 év, SOTE I.sz klinika!

Tegnap este olyan rosszul voltam megint :cry:
A fogmosás tette fel az i-re a pontot :(

A 12.heti UH időpontom módosult június 16-ra, egy nappal kevesebbet kell várni, éjjjjjjen :D
Vendég
 


sziasztok, nem tűntem el csak eléggé fáradt vagyok és próbálok minél többet néha-néha pihenni, mert éjjel még 2x a Joel fiam fölébred.
Én 22.-én megyek a genetikára, ja és 13.-án lesz a párommal a polgári esküvőnk, eddig csak egyházi volt.

manocskak
 
 


Sziasztok! Nagyon ritkán vagyok itt mostanában én is, de éppen bekukkantottam és láttam a táblázatot. Nagyon tetszik, hogy így összeszedted és ezen még inkább látszik, hogy milyen sokan vagyunk. Sokat még nem tudtam visszaolvasni, ezért reagálni sem nagyon tudok. De látom, hogy már gyűlnek az uh-os felvételek is. Én eddig kétszer voltam, de még nem kaptam.
Viszont úgy érzem, hogy már mocorog a baba, de ezt még 11 hetesen korainak találom, pedig teljesen olyan.
(Kiegészítés még a táblázathoz: Miskolc, 32 éves, Megyei kórház, dec. 24.)

Kép
Kép
szunyi77
 
 


Szunyi, Meli de jó, hogy Te is itt vagytok, gyertek Ti is sűrűbben.

Remélem, előkerül mindenki, akik az utóbbi hetekben nagyon csendben voltak.


Pókica várom a beszámolót, milyen lett a madártej!

Üdv. Gabi
Vendég
 


Sziasztok!
Vége a hétnek...mármint a munka szempontjából.
A táblázathoz: Budapest, 25 éves, HM ÁEK. ja, és első baba.
Gombi! Mintha egyszer lett volna már róla szó, de Te a 13. kerületben laksz? Ha nem, akkor ki lakik 13-ban?


Kép
tedorka
 
 


Tedorka, jól emlékszel, én voltam!! Viszonylag közel az ÁEK-hez :)
Konkrétan kinézek az ablakon és... :)
Vendég
 


Anita???
Vendég
 


meli: Sziller István a dokim. Tiéd? És te hol vagy, hogy közel vagyunk egymáshoz?

gombi: hogy csináltad, hogy előrébb került az uh időpontod?? nekem is ez kéne. Nagyon távolinak találom a 23-át. 16. heti sem lesz egyszerű, mert pont azon a héten végig nem leszek Pesten. (majd megyek Miskolcon :) )

szunyi: annyi helyen olvastam most, hogy ennyi idősen már éreznek valami mocorgást! Lehet, hogy ez a 16-20 hét is olyan hülyeség, mint hogy az embernek első terhességnél ötödik hónapban kezd el csak nőni a hasa! Na persze :lol:

Én hatalmasat aludtam, be kellett pótolni az éjszakát. :? Most meg dinnyéztem, nyammi-nyammi. Remélem, drága uram hamarosan hazajön a munkából. Ja, bocs, ma nem is dolgozott, hanem öcsémmel elmentek az Aquaworldbe, ingyenjeggyel, amit én nyertem 8) Csak én most se vízbe nem szívesen mennék, pláne nem mennék fel az óriáscsúzdákra. Biztos jól elvannak. De ha megjön elráncigálom vásárolni :twisted:

briell
 
 


Ja, ez a babanetes tali hol és mikor is lesz pontosan? Már kitöröltem az emailt, amiben volt,a honlapon meg egyszerűen képtelen vagyok megtalálni...

briell
 
 


sziasztok
bocsi hogy csak most de egésznap lustiztunk a fiammal mesét néztünk:)
dokinál minden oké volt 4ds nem csinált mert szerinte felesleges ilyen kicsi babánál így még várunk 2 hetet majd a babamozin látjuk.a nemét kérdeztem de arra is az volt a válasz hogy még kicsi szóval ezt sem tudtam meg.levette a vért nagy nehezen 2 helyen is szétszúrta a vénámat bár mentségére szóljon hogy tőlem nem egyszerű vért venni.a méretek:bpd:20mm,crl:66mm,nt:1,1mm,szívműködés rendben,orrcsont szép,meg a koponya csonytotra is aztmondta hogy szépek,hasfal zárt,lábak kezek megvannak,12+6 volt tegnap. Kép

Kép
Kép
anitaaa03
 
 



köszi én is örülök nagyon izgultam a vizsgált miatt de utána megnyugodtam a vér eredménye pedig több mint 1 hét de így már nyugottabb vagyok:)

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


a táblázathoz:24 éves,Váci Jávorszy Ödön kórház

Kép
Kép
anitaaa03
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?