Új privát üzeneted érkezett!

Móka, sajnálom, hogy nem volt tegnap uh :cry:

Tpk, gratula a szép méretekhez :)
Vendég
 


[quote="boboka"]
írta:
boboka
Floranan:
Nem voltam én sem a felkészítőn :oops:

Sok magzatvíz: nem feltétlenül baj, de azért oda kell rá figyelni. Persze a kevés magzatvíz sem jó, de ha extrém sok van, lehet attól is, hogy nem cserélődik megfelelő ütemben a víz.
De hál Istennek a dokikád mindent rendben talált, meg így, hogy még nagyobb is Csokika tuti, hogy tényleg semmi baj a vízzel.



Asszem félreérthető voltam, valahogy olyan értelemben mondta, hogy nem kevés, tehát jó, van elég :D semmi aggódásra okot adó nem hagyta el a száját :) szerencsére!

Jövő héten akkor pótoljuk az előkészítőt!! :wink:

floranan
 
 


Móka, UH :( :( :( tudom, h bosszantó!!!!!!!!!!

Tpk, gratula!! :D

floranan
 
 

 
 

Floranan, akkor megnyugodtam, tudtam én, hogy minden ok :lol:

Igen, jövő héten pótoljuk
:) (meg persze a fagyizást is :)
Vendég
 


Naná, hogy a fagyizást is!!!! :P :P :P

floranan
 
 


[quote="floranan"]S írta:florananzóval, újra:

Kata, a változatosság kedvéért, nem tudom, hogy lesz-e játszószőnyegem :D van még valaki, aki ennyire nem tudja, mit akar?? Mondjuk járókát szeretnék, tehát talán szőnyeg nem lesz.

Hello Bex! Naná, h emlékszünk! :) Nálunk Márk Ébano növöget (magyar-brazil remix :wink: )!

Anna csini vagy, ne aggódj!! És a cukor miatt se, beállítják hamar, és minden oks lesz!! Én szerdán akadtam ki, mert amit kinéztem, sem melltartót, sem pólót, sem cicanadrágot nem találtam olyat, mi rám jött volna! :evil: Először éreztem magam bálnának, hazamentem panaszkodni, mire Apa: hééé, terhes vagy! Szóval mindannyian gyönyörűséges kismamik vagyunk, igaaaaaazzz????????!!!!

Lina, költözés, de jó!! :)

Tegnap voltam dokinál!! Tök jól sikerült, minden okés!!! Megkukkantottuk 2D UH-n a picurt, nagyon mozgott, édes volt!! Majdnem teljesen fejjel lefelé van már, az jó, csak az arca van még rossz irányban, de majd úgyis megfordul!! Minden mérete alapján egy héttel idősebbnek nézte a doki, így 3 hét múlva kell menjek a 28. heti UH-ra (4D!!!), és ha akkor is nagyobb, előrébb hoz egy héttel!! Sok a magzatvíz, ez jó állítólag!! Méhszáj teljesen zárt!!Még mindig határozottan fiú :D Júli 1 tuti táppénz!! :) A vérképem is teljesen oké, a terhesség miatt van a minimális eltérés, nem írt fel semmit! Szóval határozottan pozitív élmény volt, sztem jól választottam a dokit is! Az egyetlen negatívumnak nevezhető dolog, hogy drágább, mint a másik, illetve ő nem nyomtatott nekem papírt a vizsgálatról, mint az előző, így nem tudok centiket és grammokat, de sebaj, legközelebb kérek, és az UH-n úgyis ad majd!

Vicger, nálad mi volt?

Boboka, és a többi eltűnt kismami!! Jól vagytok???????


Flora: nekünk is járóka lesz most, és csak játszóívet fogok venni, úgy. ahogy Sütinek is lesz , járókába tökéletes az is !!! :) ... örülök, hogy minden rendben van Csokikával és veled is!


Süti: a babáknak teljesen mindegy, hány éves a játék, amit odateszel, örülni fog neki ;) ... az első hetekben, amikor már elkezd nézelődni, tényleg a fekete-fehér ábrák kötik le a legjobban, innen le is lehet tölteni, ha nincs olyan játékotok, amin ilyen kontrasztos ábrák vannak:

okosbaba.hu

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Csemete alszik, így van egy kis időm, aztán rohanás főzni. :?

Floranan, t-pk örülök, hogy minden okés a babákkal! :) :) :) Floranan, ha előbbre hoznak, akkor egyidős babásak leszünk :D /én mondjuk nem szeretném az előrehozást adott esetben, mert ez a végjátéknál sokat számít /be kell e feküdni terminus lejárta után ésatöbbi baromság :? /

Nálunk is minden okés volt a kiscsajjal, korának megfelelő méretekkel rendelkezik /képet sajnos nem tudott nyomtatni a dokker, s 2d-s uh volt/ de most nem is ez a lényeg :) Vitamint heti egyet kell szednem, s képzeljétek megdicsért a kenyér nem evés és a cukor nem evés, valamint a töménytelen zöldség és gyümölcs pusztításért :) :) :) :) Szóval meg van az összes ámen a "diétámra". Vasat sem kell szednem, tök buli :) Méhszáj tökéletesen zárt, jól tart, úgyhogy ha akarok akkor mehetek fürdeni a nyaralás alatt. Azért annyira nem lelkesedem, ugye engem is elkapott a bálnaizmus.

28. héten van kötelező uh? már rég néztem az uhus papíromat :oops:

Rita, az a babatornáztató nagyon tetszik nekem is! :) Nekünk van kölcsön játszó szőnyeg, Ati szerette. Járókánk is van, azt annyira nem preferálta.

Képzeljétek! Ma kaptam egy kedves blogtárstól egy csomag tüneményes babaruhát! :) :) :) :) csudaszépek! :) Úgy meg is hatódtam, h ott bőgtem a doboz felett :D

vicger
 
 


Kép

Tegnap kicsit bűnöztem :) :) :) Szénhidrát nap volt, de plusz két szelet tortával többet ettem a megengedettnél :D Azért viszont a képes felemen szerintem már frankón látszik, hogy mentek le kilók, szerintetek?

Bár látni nem látszik, én nem látom legalább is, de érzem, a gatyáim csúsznak le, lassan megint sír a szám, h nincs mit felvennem. :lol:

Na jó, befejezem az öntömjénezést :oops: :oops: :oops:

vicger
 
 


Vicger :D :D látszik bizony az arcodon!! Gratula!!!! Neked és a bébinek!!

floranan
 
 


Vicger: Így utólag is Isten éltessen sokáig, még 333 évig legalább! :lol: A süti nyam-nyam. Én alig várom már a holnapot, megyünk unokahugi szülinapját ünnepelni, ott jól bekajolok. :oops:

Egyébként szerintem holnap a terhesrendelésen vár rám egy kis fejmosás, mert elég sokat felszedtem az utóbbi 4 hét hétben. :oops: :cry: Pedig igyekszem odafigyelni, de így is néha úgy érzem, mintha éheznék, főleg ebéd és vacsi között. Egy alma, körte, banán már nem segít.

Mindenkinek gratulálok a szuper eredményekhez!

Tegnap dél óta nagyon kényelmetlenül feszül a hasam, olyan írtózatos teltségérzetem van. Nem az étkezés utáni fajta, hanem olyan, mintha belülről egy nagy lufi feszítene. Ez eddig nem volt, remélem semmi gondot nem jelent.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita, ismerős, én is állandóan ennék, és sokszor eszem is...

Hasfeszülés, ha folyamatos, azért kérdezz rá, legalább a védőnéninél, ha jó fej!

floranan
 
 


Rita, nagyon köszi :D :D

Hasfeszülés, mintha az ember fel lenne fújva, nem? Nálam legalábbis ez van kb két napja, fogalmam sincs, h miért :shock: Semmi puffasztó dolgot nem ettem. Talán a babák nyomnak valamit, v nem tudom..

Éhezésérzés
: Ilyenkor igyatok meg egy egy pohár teát, vagy gyümölcsturmixot. Talán segít valamennyire.

viszont aggódni nem kell a gyarapodás miatt, hisz ez most ez az időszak, mikor szinte ugrálnak fel a kilók!

Épp tegnap mondtam Atesznak, h nagyon örülök, h megragadtam a lélektani pillanatot és odafigyelek magamra, mert enélkül szerintem simán lennék most 110 kiló :shock: :shock: :shock: És azért azt már nem tudtam volna elviselni. Most a legutóbbi mérés szerint 84.4 vagyok, ez azt jelenti h 8 kiló ment le, plusz még ami Lucára jött fel. Szóval nyugodt vagyok. Ha így marad, már az is jó.

vicger
 
 


[quote="nyulasz"]
írta:
nyulasz
Beszéltem tegnap Zsófival,köszöni a drukkokat,és jöhet még bőven.Jól vannak,nemsokára majd ír is.


Az ikres topikban olvastam, gondoltam megosztom veletek is.
Szuper , h jól vannak, a drukkok pedig mennek nagyon!!!!

vicger
 
 


Vicger, Rita, én nekem is ez van majd szét durran a hasam időnként, főként kaják után.

Floranan, örülök h minden rendben van. Tesómnak 2 héttel volt mindig nagyobb a baba és 1 héttel túlhordta. :wink:

Kép
kata05
 
 


Zsófi, drukk Nektek!

Lina, köszönöm!

T-pk, nem semmi méretek!! Szépen növeszted a picúrokat!! :D

Kép
kata05
 
 


Valószínűleg az emésztés lassult le frankón, h minél több tápanyag szívódhasson fel a babának. Legalábbis erre jutottam a nagy agyalás közben.

vicger
 
 


T-pk!

Szép méretei vannak a csajsziknak!

Vicger!

Gratula! Azt a gyönyörűséges tortacsodát is te kreáltad?

Kép
arvaerika
 
 


Vicger, gratula a tudatos étkezéshez, és h tartod a súlyod! Én nem tudom minek a kövtekezménye, de rossz. Nekem már a hátam is fáj időnként.

Kép
kata05
 
 


FRISS HÍREK ZSÓFIÉKRÓL( másik topicból):

Babákok erősek és stabilak, sajnos kaptak agyvérzést, de ez állítólag gyakori a minibabóknál, de mégsem olyan agyvérzés mint amit a felnőttek kapnak. Valami fertőzést is kaptak ott a steril körülmények között. Zsófinak megindult a tejcsije, feji folyamatosan 10 ml-k jönnek, abból 1-2 ml-t adnak a babáknak rendszeresen. 2 óránként látogathatja őket, aztán fejés, evés és kezdődik előlről, ezért nincs most ideje. Már van nete, de estére már nagyon elfárad, majd jön ha kicsit összeszedte magát. Pocakja teljesen lement, 57 kg. Málna apucira, Matyi meg anyucira hasonlít. Nagyon sok a korababa ott az osztályon, több helyen is volt hogy miniikerbébik egyike nem élte túl a korai születést, de Zsófi kis kukackái rendben vannak és erősek és Zsófi is jól van! Kábé 3 hónapig kell még bent lenniük, Zsófi is ott lehet végig. 2300 gr körül adják majd ki őket.
Küldjük továbbra is a babanövelő és erősítő drukkokat!

Kép
kata05
 
 


Kriszti, gratula neked :)
nagyon ügyi vagy :)

Jujj, az a torta nagyon jól néz ki :) Előszülinapozás volt?

Lányok, nálatok kb. mennyi a heti súlygyarapodás?
Vendég
 


Pocak feszülés:
nekem hétvégén volt, pontosabban egész nap, minden mozdulatra keményedett a pocakom. Hétfőre javult, azóta szedek napi 3*1 magneB6-ot és már minden ok. A dokim azt mondta, hogy valószínű a front miatt volt, mert nagyon sok kismamája jelezte, hogy hasonló hasfeszülés és keményedéseik voltak.

Szóval ma is front van, jön a meleg.

t-pk
 
 


Gratula Vicger!!

Zsófiéknak nagy-nagy drukk és energia-hegyek!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ez milyen fajta agyvérzés, tudjátok? Örülök, hogy minden rendben, de nem hangzik jól!! :oops:

Boboka, én nem tudom (ezt sem :shock: ) kezdem azt hinni, nem vagyok elég körültekintő.... :oops:

floranan
 
 


[quote="móka:)"]H írta:móka:)álapénz : a dokim mesélte, megtörtént eseten alapszik..:

Szülés után a jómódú cigány családhoz bemegy a doki, s érdeklődik, h minden rendben van-e , megvannak-e elégedve mindennel..
Válasz: Persze köszönjünk, s fogadja el tőlünk köszönetképpen - s átnyújtott egy bonbonos dobozt...
A doki húzza a szját, s végül kiböki:
- Háááát itt nem ez a szokás.
- Miért mi itt a szokás?!
- Itt pénzt szoktak adni.
- igen?! Mennyit?!
- Úgy 30-40 ezret..
Erre emberünk kiveszi a dobozt a doki kezéből, kihajtja, kiveszi a köteg pénzt, leszámol 40e-t , s a többit zsebre teszi..

:D:D

Hát ennyit az elvárásokról:)


Ez különböző variációkban közszájon forog :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Zsófiéknak nagy drukkok mennek!
Vendég
 


Most, hogy aludtam Andrissal 1,5 órát ebéd után és bevettem 1 magneb6-ot, jobb lett a feszülés. Holnap azért mindenképp rákérdezek a dokinál.

Örülök, hogy Zsófiék a körülményekhez képest jól vannak. Továbbra is nagyon drukkolok nekik!

Egyik barátnőm mesélte, hogy egy ismerősének született meg a babája 26 hétre, alig több, mint 650 grammal, már 10 éve. A kislány, azon kívül, hogy alacsonyabb és vékonyabb, mint a kortársai, teljesen egészséges. Szerencse, hogy vannak ilyen pozitív példák.

Boboka: Én a 22.hétig összesen 3 kilót híztam, addig ez nagyon jónak számított. Sajnos, számításaim szerint az elmúlt 4 hétben ehhez híztam még min 2, de inkább 3 kilót. Dokim nagyon szigorúan veszi a súlygyarapodást, és nem is az összesen eddig felszedett 5-6 kilóra, hanem ennek a gyors 3 kilós "növekedésnek" nem fog örülni. Pedig odafigyelek, hogy ne egyek sok édességet (általában csak hétvégén eszem sütit ha vendégségbe megyünk), csak napi max 2 szelet barna vagy rozskenyeret eszem, csak vízet iszom. Nem vizesedek, így nem tudom, miből kéne még visszavennem.

Ebédre rendeljük a kaját a Gastroyaltól. Én eszem egy levest és egy főétel kb. felét, a többi Andrisé. Szerintem ez sem sok.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Hát ez az, hogy már én sem tudom miből vegyek vissza. Mi is barna / rozs kenyeret eszünk, abból sem sokat, vizet vagy házi készítésű bodza szörpöt iszom (ha már a vizet nagyon unom.)

Egy evésre nem eszem sokat, nincs az a "degeszre kajálom magam" érzés.

Max. kevés csoki vagy jégkrém (vagy a felkészítők utáni fél lángos) az, ami terhesség előtt nem volt. De ezek sem minden nap persze.

De ezektől meg durva lenne a heti egy kiló hízás (az elmúlt hónapokban - az elmúlt 5-6 hétben).

Ezt is megkérdezem majd a dokitól.

Zsófi, Babóknak mennek a drukkok nagyon++++++++++++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.05 13:40-kor.
Vendég
 


Boboka, végülis, hetente nem tudom, de a 20. hétig felszedtem kb 4 kilót, most a 24-25. hétre 7-8 lett... most kellene elkezdenem figyelni asszem... bár én azt hittem több lesz, azért ez jó.

floranan
 
 


[quote="boboka"]
írta:
bobokaLányok, nálatok kb. mennyi a heti súlygyarapodás?


Hetente nem mérem magam :cry:
Eddig olyan 6-8 kilónál tartok!

Tankönyv szerint olyan 30-50 deka a heti hízás :wink:
Vendég
 


Én úgy le vagyok lassulva :cry:
Vendég
 


Sziasztok.

Utólag is köszönöm a névnapi köszöntőket. :D

Kata:Őszinte részvétem! Sajnos saját példámból tudom, min mehetsz most keresztül. Én nagyon nehezen dolgoztam /dolgozom fel a dolgot. (pedig lassan 10 éve) Néha még most is sírva fakadok. :cry:

Anna: Remélem hamar hazajöhetsz! :)

Képzeljétek kb 2-3 napja nagyon nyomta a hasam jobb oldalát a kis manó. Mintha ott akarna kijönni. (fájt is rendesen). Az egész nem volt több 1-2 percnél, aztán semmi. Ment tovább a mocorgás. Lehet, hogy megfordult? (eddig farosa volt). Most olyan, mintha a gyomromat bökdösné, eddig viszont a két oldalamnál éreztem a mocorgást. Ha valóban megfordult, már csak arra vagyok kíváncsi, mi került lenntre. :roll:

spickey
 
 


Közben elment az áram, s ilyenkor behal a számítógép, de most már tudom, h mit kell vele csinálni, h beinduljon :D

Erika, a torát nem én kreáltam, kaptam drága Páromtól szülinapomra :)

Boboka, nem előszülinap volt, rendes, a 33. :D Csak mivel ugye nem érzem magam annyinak, így Atesz 18-as gyertyát kért rá :D :D

Zsófi babáknak nagyon nagy drukk, minden okés lesz velük, ebben biztos vagyok! Az nagyon szuper, h Zsófi maradhat velük, s h kapják a tejcsit!!!!!!!!!

Súly: a mostani hirtelen súlygyarapodás teljesen normális, ne aggódjatok miatta!!!!

vicger
 
 


Nekem sincs jelszavam.

Kép
kata05
 
 


Boldog szülit Vicger, bocsi a csúszásért!!

Boboka, sztem se aggódj a hízás miatt! Én nem tudom mondjuk, hogy nem jött fel több, pedig én aztán eszem rendesen, nem 2, hanem 22 helyett.... de most próbálom visszafogni magamat.

floranan
 
 


Kriszti, nem a gyertya miatt kérdeztem, hanem ha a táblázatban jól láttam, még csak holnap lesz a szülinapod, és korábban írtad, hogy két szelettel több tortát ettél. Ezért hittem azt, hogy elő szülinapi buliztatok :)

Kata, küldöm priviben
Vendég
 


Vicger, már nem tudom, akkor elő-utó-aktuális, de NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!! :D :D :D

floranan
 
 


Ó, már taposom a 34-et rendesen. 3-án volt a napom :oops:
Meg is nézem a táblázatot, lehet h rosszul írtam?? :shock:
Floranan köszönöm :)

Én ma egyáltalán nem bírok enni... :? :? délelőtt ettem kb egy marék cseresznyét, s most fáj a hasam... :oops:

vicger
 
 


Megnéztem a táblit. Kijavítottam a dátumot :D Még ilyen nem fordult velem elő soha, h rosszul írtam volna a szül. dátumomat :D :D

vicger
 
 


Spickey, utólag is boldog névnapot!!!

vicger
 
 


Halihó,gratula az uhusoknak,már akinek nem maradt el.T-pk szépen nőnek a kisbabók.

Kriszti hát nagyon nagyon boldog 18. szülinapot kívánok,én is annyi vagyok,de mivel nagyon kíváncsi így a 33 töltöm idén(ilyen hamar meg lehet öregedni,aki kíváncsi),de a Kíváncsiság a tudásszomjamból adódik.

Én most úgy néz ki híztam 3 hét alatt 2 kg,de mondja mindenki,hogy elmúlt egy hónapban iszonyatosan nagy lett a pocim,tehát a gyerekre fogom.

sutimano76
 
 


Kriszti, a 18-asok már csak ilyen szeleburdik :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)
Vendég
 


Vicger, Nagyon Boldog Szülinapot!!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot Kriszti, és mindenkinek akinek mostanság volt valamije, boldogat!!!!!!! :)

Súly gyarapodás, én most 5 hét alatt híztam 2.5 kg.-ot és azt mondta a védőnő ez teljesen jó, még vissza is kérdeztem, hogy komolyan, nem sok ez, de azt mondta, hogy nem , ez így ok!!! Hát akkor ok.

De a diéta miatt meg gondolom nem is nagyon lesz több, ami nem baj, csak a babácska nehogy ne kapjon elég táplálékot :( Ma is alig ettem, napi 5* akarok, és eddig ma 4* ettem, 1.5 szelet kenyeret, meg 4 kanál paprikás krumplit, de még jön a vacsi, hát nehéz lesz az elkövetkezendő 3 hónap, de lecarom, csak a babának is jó legyen, mert ebben nem nagyon hiszek.(mármint, hogy ha én diétázok az rá nem hat)

Anna, nagyon sajnállak a magas cukor miatt, engem is elküldtek dokihoz, jövő szerdán megyek, de nekem "csak" 6.9, és remélem egy percre sem kell befeküdni kórházba, mert akkor az én egyetlenkém megőrül, szerintem. Hát igen, vannak az embernek ilyen megérzései a másikról ( eszedbe jutottam az aranyér bajom előtt), néha nekem is van ilyen!

Egyébként azóta semmi ,és anyukám mondta, hogy neki is van így, hogy csak úgy rájön aztán vérzik.

Nekünk nem lesz pihenőszékünk,játszószőnyegünk, stb, hacsak nem kapunk, most sajnos még azon is agyalnunk kell, hogy holnap mi lesz. Páromnak egyre kevesebb a bére( teljesítményben dolgozik), az én múlt havi fizumból még lóg a főnök, és már kellene kapnom a mostanit is :(

Tesóm holnapra van kiírva, de valszínűleg túlhordás lesz, mert ma volt magzatvíz nézés, és még teljesen zárt, és a magzatvíz arany tiszta, tehát marad még a kis keresztlányunk :)

Kép
babcika
 
 


Andi,Brumi,és a többiek akiknek nem gond egy kis autózás.
Roskad a cseresznye fánkon,nuku kukac,csak fincsi édes cserkó.
Kép
ennyi szedtünk kb fél-1 óra alatt és ez csak két kisebb ágról volt,tehát akinek a hétvégén van kedve,itthon leszek,GYERTEK CSERKÓT SZEDNI!!!!!Pécelen lekunk,kb 100 méterre a 17.ker-től

sutimano76
 
 


Hízás: engem meg a férjem azért piszkál, hogy miért nem hízom. Az elején mást se hallottam: Úgye nem hízol el?? :wink:

Most meg, hogy miért nem hízom már. Mondjuk az tény, hogy az elmúlt 3 hétben 1 gramot sem híztam, de a legelejétől már 8 kg plusz van rajtam, így szerintem ez teljesen normális. Majd még csak most jön a java :lol: Vagy megesznek a törpök :o

t-pk
 
 


Vicger
Kép
Vendég
 


Köszi-köszi :) :)

Süti nagyon jól néz ki a cserkó! :) :) Épp most szenvedek tőle. Remélem holnapra már rossz emlék lesz ez a puffadás, mert elég gáz :?

Anna
drukkolok ám egész nap, hogy minden jól alakuljon, s holnap már otthon legyél!!!

vicger
 
 


Kriszti,én voltam olyan bátor hogy tejbegríz után ettem,még nem kellett futnom,remélem nem is fog kelleni,de fincsi és ami nekem a legfontosabb nem kukacos,mert én úgy szoktam enni,hogy kettévágom,kiszedem a magot és csak akkor eszem meg ha nincs benne kukac,ha egybe is találok akkor annyi,többet nem eszek.

sutimano76
 
 


Kata! Nagyon sajnálom apukádat, őszinte részvétem!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.06.05 19:39-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Zsófiéknak nagyon drukkolok!!! Erősödjenek a kicsik!!

Babcika! Nekem a 7,1-es terheléses cukromra nem mondott semmit a dokim, be se utalt.. úgyhogy nem értem!! De azért próbálok vigyázni, hogy minél kevesebb édességet, szénhidrátot egyek.

Sajnos nálam is kialakult az aranyér, valamelyikőtök írta. Én kaptam rá receptet, és krémet, remélem segít.
Az igaz, hogy a vastabletta székrekedést okoz? Mert nekem mostmár 2-t kell szednem, és 3 napig nem volt semmi..., ma végre igen!! Azért ez nem túl bíztató.

A légzésfigyelőről azt hallottam, hogy ha az ember nem tud rögtön segíteni a babán, akkor hiába van légzésfigyelő. :( Én meg sajnos totál nem értek ezekhez a dolgokhoz. Lehet, mégis rá leszek kényszerítve a jó drága Angelcare féle légzésfigyelőre (gondolom a legdrágább a legmegbízhatóbb), hogy tanfolyamra tudjak járni? :roll:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Peppino bizony, némelyik vastabletta okozhat székrekedést! Igyál mellé sokat, s rostdús ételeket egyél, az talán segít.

Süti, én nem felezem a cserkót :) De nekem sincs tőle hasmenésem /bár lenne/ csak iszonyat mód felpuffasztott :? :? :? :? s ezt úúúúúúúútálom. Most bevonultam fedezékbe a számítógép elé, Párom melegszendót vacsizik...... mit ne mondjak, isteni illata van. :? :?

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?