Új privát üzeneted érkezett!

edi te is tesztelhetnel lassan.drukkolok.

melish egy baba akkor jon amikor o akar,nem amikor mi akarjuk,de leobb utobb jon.

Kép
monyo83
 
 


monyo!! gratula a babához!! Mindenkinek szoritok a pocakosodáshoz!!! :lol:
mizseiera
 
 


Sziasztok!

Pedi köszönöm, a drukk mindig jól jön :wink:

Monyo gratulálok, hogy a sok kemény hónap után végre beköltözött egy baba a pocakodba.

Móni kitartást a frontokhoz, a fejem nekem is iszonyatosan szokott fájni :?

Többieknek puszi

királylány
 
 

 
 

Monyo sajnos én is tapasztaltam, hogy ne akkor jön mikor én akarom :cry: :cry: :cry:

Mától szalmaözvegy vagyok 8) férjecském elment nem tudom mikor jön haza, de ha nem előbb 11-én találkozok vele :P Most ha lesz időm kell traccsoljak az öcsém barátnőjével nem-e csinálunk hétvégén valami közös programot, az öcsémet is elvitte magával a férjecském. Igy esténként többet leszek veletek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Monyó-GRATULÁLOK A BABÁHOZ!!! :)

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Monyo! Hatalmas gratula, és nagyon boldog vagyok!!!! Remélem, majd jössz folyamatosan, és mesélsz, hogy mi újság!?

Melisch! Akkor most időben hazajön a párod, remélem, nem maradtok le a pé-ről!
pedi
Kalocsa
 
 


Nita-örülök, hogy minden ok veled és a babával! És gratula, h nem híztál semmit!

Kép
pampalini
 
 


Pedi a múltkor időben ért haza, most :roll: :roll: :roll: hát nem tudom mert nem érdekel, ha megint 32 napos lesz a ciklusom mint a múlt hónapban időben hazaér, ha 27 napos mint volt az előtt való 2 hónapban nem. Na ezért nem mérek és tesztelek mert nem akarok csalódni megint.

Kép
Kép
melisch
 
 


Jól van Melisch! Kell is olyan hónap, amikor kicsit lazítunk "fejben"! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Monyó!

Szívből gratulálok!!! Az előbb néztem meg a szép tesztjeidet. :wink: Kívánok gondtalan pocaknövesztést neked!!! :D :D

Melisch!!
Igazad van, nem kell állandóan azon görcsölni hogy mikor voltatok időben együtt, a fő hogy legyetek!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát csajok ha tetszik ha nem ez van, nekünk úgysem lesz csodában részünk. Van egy topiktársnőm, sokan tudják majd kiről van szó, ugyanebben a cipőben jár és már 30. hónapja próbálkoznak és egyszer sem maradt terhes. Most már volt lapar meg clositbeyes hónap is és megint nem sikerült. Ők már csak a lombikban bíznak. na mi nem vagyunk túl még semmilyen kezelésen sem így valószínű nekünk is csak az fog sikerülni, amire még nem vagyunk készek :cry: :oops: így a nagy szüneteltetés sem fog segiteni de talán nem fogok állandóan csak a babára gondolni :oops: :roll: aztán majd a jövőben megtudjuk mi van ránk mérve.

Kép
Kép
melisch
 
 


monyó: nagy nagy gratula a petezsákhoz és két hét múlva tuti gyönyörű szívhangja lesz már :):):):)

melisch soha se mond hogy soha hiszen kistörpe sem bízott benne ő aztán egyáltalán hogy spontán összejön neki és nézd meg csak pozitívan ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


edíí annyi a titok hogy nagyon minimális sót használok a főzéshez.....és nem ihatok szénsavasat...néha azért lecsúszik pár korty.... :)
monyo gratula a kis babyhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moni gratula a félidőhöz!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moni tényleg nem is láttam, hogy pont félidős vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratula!!!!!!

Nika 17 hónap után nehéz hinni a csodában, de tudom léteznek. :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok megvagyunk jó helyen is van szivdobogása a drágámnak és 5 mm.holnap megyek védőnőhöz ma dokinál és uh voltam.mindenkinek drukk hegyek puszi
kistörpe
 
 


Kistörpe szuper hírek ezek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


kistörpe nagyon jó hírek.....gratula!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kistörpe!! ez nagyon jó hír :D gratula!!! vigyáz magatokra és pihenj sokat :wink:

hozzám kopogtatott csúny piri :evil: mondtam neki,hogy ez az utolsó látogatása, mert most már unom,hogy nincs hol laknia, hiszen sokan befogadnák pár napra :lol: :lol:

EDI
ediii
 
 


Kistörpe gratula!!!
Melisch csak pozitív gondolkodással lesz pozitív teszt!!Fel a fejjel!! :roll:
mizseiera
 
 


mizseiera!! én is pozitívan gondolkodok,de a teszt mégis negatív :roll: :lol: :lol:

Mit tudtok a Multi maca tabiról??? ( remélem jól írtam :oops: )

EDI
ediii
 
 


Ediii sajnálom, hogy nem sikerült!! :cry:
mizseiera
 
 


Ediii fránya piri, jól mondod menjen már máshoz is aki szívesen fogadja :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Látod nem elég a pozitiv hozzáállás kell a szerencse, vagy mi a fene is.

Mizseiera neked még mennyi van hátra, tegyél majd vonalzót, hogy tudjuk mindig hányadán állsz. :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Kitartás meglesz a +++teszt ediii ha jönni akar ugyis jön .
mizseiera
 
 


mizseiera! köszi aranyos vagy,de már hozzászoktam,h. nem úgy sikerülnek a dolgok,ahogy szeretném :roll:
és te hol tartasz most a ciklusban??

EDI
ediii
 
 


Holnap tesztelek, és remélem vasárnap már nem érkezik meg piri!!!!!!! :wink:
mizseiera
 
 


melisch!! most egyedül vagy??? párod mikor megy haza?
most az én drágám elmegy orvoshoz :shock: , nem gondoltam volna,hogy ráveszi magát...

mizseiera!! akkor mennek a drukkok holnapra :D remélem pozi lesz :wink:

EDI
ediii
 
 


Igen Ediii egyedül vagyunk Mayával, párom 650km-re tőlem :cry: :cry: :cry: :cry: és nagyon hiányzik. Haza nem tudom mikor jön de mindenesetre 11-én ballagáson kell lennünk úgyhogy ott kell legyen és akkor vasárnapig együtt leszünk :D

Kép
Kép
melisch
 
 


mizseiera drukk holnapra....de ha negatív ne kenődj el....még kicsit korai a teszt........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ediii én semmit nem tudok róla, de a forever termékeket dícsérni szokták. Anyukámnak jó tapasztalatai vannak vele. Sajnálom pirit, reméljük most szégyenében jó messzire megy :lol:

Mizseiera drukkolok a pozitív tesztért. Tüneteket érzel? De igaza van Nitának, lehet korai lesz. Beszélgettem egy illetékessel és nem biztos, hogy a várt mensi első napján kimutatja a + a teszt. Tehát ne légy elkeseredve, de reméljük, hogy erre nem is lesz okod. Különben is fejben dől el minden.........állítólag. szóval: terhes vagyok, terhes vagyok, terhes vagyok :mrgreen:

királylány
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom ediiihez.
nekem tegnap este 8kor kopogtatott - mit kopogtatott; betörte az ajtót és úgy görcsöltem, h meghalni készültem.
1 óra körül már a fájdalomtól aludtam be (pedig 3 cataflam és egy apranax volt bennem - hiába)
Holnap szurkoljatok, mert én 3. napi vv-re, párom spermatesztre megy és nem akarok újabb baci mizériát!

törpe!
gratulálok a szívdobihoz! vigyázz rá nagyon! :wink:

nita!
én a méretekhez nem értek :oops: de ha a többiek azt mondják, h jó, akkor örülök.

babszika
 
 


ja és ediii!
sokan, nagyon sokan dícsérik a macát....
nekünk is ajánlották, de én maradok az olcsóbb vitaminnál - elvégre recepció van :wink: :lol:

babszika
 
 


Szia Babszika! Ez a fránya piri, mindenkihez most jön? Kíváncsi leszek hozzánk mikorra ér ide.....

királylány
 
 


lányok a doki azt mondta hogy az utrogrstan hüvelykupot vegyem be szájon átt.lehet ilyet szerintetek?
kistörpe
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm, és végre kicsit jobb kedvem van! Reggel valahogy letört voltam. De most megráztam magam, ittam egy kávét és sokkal jobb!

Kistörpe! Gratula Nektek! Nagyon vigyi Magatokra!

Monyo! Nem tudom, Neked mondtam-e már :oops: , de nem lehet elégszer mondani! :lol: Gratula, gratula, gratula! :wink:

Babszika! Hát akkor mi hasonló cipőben járunk, már ami pirit illeti. Én is minden egyes alkalommal meg tudnék halni, és engem az bosszant a legjobban, hogy ha már egyszer jön, akkor legalább ne "ölne" meg! :evil: Ezért szoktam mondani, hogy nem fogok félni a szüléstől, mert bármennyire is fog fáj, akkor megéri! :)

Móni! Zsuzska! Félidő :shock: A mindenit neki, nagyon megy az idő!

Nita! Az adatokhoz én sem értek, de Bencus bizti tökéletes, legalábbis ezt "olvasom le" anyuci pocijáról! :lol:

Mizseiera! Szorítok Neked a teszthez, nagyon remélem, hogy Neked mindjárt az elején sikerül és nem gazdagítod táborunkat( akik már több éve várják az új családtagot!)

Nyuszi, drága! Remélem, minden ok, lassa egy hete nem jelentkeztél!

Melisch! Én itt leszek Veled még holnap egész nap és szombat de.! Utána pedig gondolatban! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


törpe!
igen, jól mondta a dokid. ilyet lehet. bár hüvelyen keresztül jobban felszívódik sztem, hisz azonnal a nyálkahártyán keresztül a "helyére" jutna.

pedi!
hát, most már sztem rá fogok kérdezni a dokimtól, h ez normális-e.

babszika
 
 


kistörpe igen lehet .......
babszika fránya piri.....de legalább neki állhattok ujra!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszi tudtam, hogy a teszted negativ és csak napok kérdése piri de ennyire bántson :shock: :shock: :shock: hát nagyon disznó. Nekem max 2 Algopyrin elmulasztja, de van, hogy nem is kell mert kibírom a fájdalmat. csak addig van baj míg elindul nálam utána lassan megnyugszom.
Pedi téged is megkínozz, sajnálom :cry: :cry: :cry: Azt tudom, hogy te csak munkából írsz :lol: :lol: nem baj. Én sem tudom még mit csinálok hétvégén, főleg, hogy itt most lesz pünkösd, hétfő szabadnap, na de én nem ülök annyit otthon egyedül meg megkukulok.

Nekem mikor az elején megjött vagy 4 évig nem is éreztem, mondta is anya milyen szerencsés vagyok. Aztán egy éjszaka jöttek a "furcsa" fájdalmak. Anya éjszakás volt nem tudtam mi a bajom, elég sokáig forgolódtam mire rájöttem mi is lehet a bajom, nem volt kellemes élmény elsőre. :cry: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


pedi babszika a szülésnél amíg nem a tolófájások vannak ugyanazok a görcsök vannak mint mensikor vagyis azt nem nagyon fogjátok akkor megérezni legalábbis én nem halok meg mensikor de kibírható volt szülés előtt bár a tolókról műár nem tudok beszélni mennyire milyen stb mert én csaszival szültem :)

babstika sajnálom pirit :(

Törpicsek neked meg gratula a kis dobogó szívű kisbabához :)

nika70
Salgótarján
 
 


meli!
ez van... nekem sem volt mindig ennyire fájó, de ezt dobta a gép. :roll:

nika!
hát tudod, ha fájni fog is a szülés, én akkor is boldog leszek.... mert akkor végre elérem azt, amit már több éve várok és a régi topiktársaim már lassan a 2. babát szülik meg.... szóval, akár fájjon is, ha ezt kell bevállalnom!

nita!
próféta szóljon belőled!

csajok!
ha esetleg eltűnnék vmikor megint, szólok, h blogolni kezdtem. itt sztem nagyjából minden benne lesz arról, h mi is van velünk.

babszika
 
 


Sziasztok!csak egy rövid bejelentkezésre jöttem.ma kiderült hogy vesemedence gyulladásom van, harmadik napja 39 fokos lázzal fexem itthon. hát nem egy leányálom. és a doki szerint ebben a hónapban ne is próbálkozzunk babával:( jól összejött minden. csak tudnám hogy szedtem össze, annyira vigyázok magamra...

a kismamáinknak gratulálok. boldog babásodás:)

Timi
titimee
 
 


Timi azt meg, hogy szedted össze és mivel jár :shock: :shock: :shock: :shock: hát gondolom nem kellemes, a baj soha nem jön egyedül, ezt piri hozta :evil: :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 


nika a tolofájások egyáltalán nem fájnak......alig várja az ember hogy oda jusson....ott erős székelési ingered van....meg nyomnod kell.....ennyit érzel..... :lol:
babszika eltűnni készűlsz?????????????????? :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Timi!
Kép

nita!
nem készülök :lol:
főleg, h blogot írok, már nem si tudnék eltűnni, hisza kit érdeklek, úgyis írna.
de nem készülök eltűnni, csak .... szóval, ismerem magam.... ha nagyon fájna a sikertelenség, akkor szükségem lenne erre.... de sikerülni fog, szóval :wink:

babszika
 
 


ez a beszéd!!!!!!!!!!!!!!sikerűlni fog!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe-gratulálok!!! :)

Monyó-annyira örülök neked! Nagy gratula!

Timi-jobbulást!

Fránya pirik! :evil: :evil: :evil:

Kép
pampalini
 
 


timi aztaaa nem semmi az nagyon tud fájni jobbulást neked és ha meggyógyultál újjúlt erővel jöhet abab :):)

babszika majd elolvasom a blogodat :) én is írok de ritkán írok bele bejegyzést mostanában :):)

nika70
Salgótarján
 
 


jó reggelt!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!!!!!!!
Szép napot mindenkinek!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


lányok ébresztőőőőőőőőőő!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :lol:

Timi! Nagyon sajnálom, bizti nagyon rossz! Hatalmas ölelés és sok puszi Neked!

Nita! Ma nagyon nehéz az énresztő, olyan hideg van! :(

Pampalini! Mi újság?

Babszika! Jobban vagy?

Melisch! Ugye érezted, hogy nem vagy egyedül? :wink:

Anuk! Annyit gondolok Rátok! Remélem, Emmácska könnyedén "kipottyant" és minden ok!

Encike! Te is régen jártál erre! Hogy vagytok? Gondolom, már kialakult egy napi menetrend. Nagy lányaid elvannak a tesóval?
Gyere majd, ha lesz időd! Várunk!

Nyuszi! Mostmár kezdek aggódni!

Csige! Veled mizu?

Csajok, ha tudtok, gyertek!
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?