Új privát üzeneted érkezett!

Monica: Ne idegeskedj! Mindjárt itt a péntek, és kiderül minden! :)
Kopee: Szorítok nektek!!! :)
Nita: Utólag is boldog névnapot!
Sztercsi: Boldog születésnapot!
Nita, Till: Szép pocik!
Pattogo: Óriási gratula a kisfiúhoz!
Mrsparis: Te se idegeskedj! A vásárlás látom nem csak rám van jó hatással... :oops: :D
bobóbaba
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok ám.... :lol:
Pár napig nem volt netünk,most visszaolvasok...

Majd jelentkezem.... :wink:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!!

Én sem tűntem el, csak egy picit... :D

Minden rendben van amúgy, letelt a három hét pihi amit a nődoki javasolt, holnaptól dolgozok másfél hetet, és úgy megyek vissza. Meglátjuk mit mond majd.
Egy picit bedepiztem itthon, unatokoztam is, meg hát hiányzott a szokásos nyüzsgés is. Nem mondom, most már dolgozni nincs kedvem menni... Nehéz eset vagyok, tudom. :oops:
Nem tudom ti hogy voltatok, de a múlt heti hidegfront eléggé megviselt. A hasam igaz nem keményedett túlzottan, viszon a (gondolom) méhtartó szalagok annyira húzódtak, fájtak, hogy néha felálláskor másodpercekbe telt mire ki tudtam egyenesedni. De szerencsére a fronntal és a széllel ez is elmúlt!
Amúgy pici Kende eléggé aktív. Általában délután alszik egy nagyot, és este 11 után ébreszt, és elkezd hancúrozni. :)

Nagyon sok téma volt porondon, mióta nem voltam, visszaolvasni is alig tudtam.
Nekünk még mindig csak a kiságy van meg. Talán a héten megyünk venni babakocsit is, és akkor a legnagyobb beruházások meglesznek.
A telefonszámszerével kapcsolatban: Nem kaptam privit, nem tudom hova tudnám feltölteni. Van amúgy valaki a 18-19 kerületből?

Én eddig 6 kg-ot híztam, de nekem sem a védőnő sem a doki nem mondott semmit. Én sem estem kétségbe. Ahogy én látom, ebből vagy 1,5 kg a melleim, a többi meg a hasam. Pici ment a hátsómra is, de nem vészes szerintem. Én tartom magam ahhoz, hogy ami jó a mamának, az jó a babának. Ennyi. :)

Őssejtet mi sem vetetünk le. Nem mondom, nekem is megfordult a fejemben, de aztán mégsem... Van valaki végül, akik már tutira levetetik, és az is megvan hogy kivel?

A szüli-és névnaposoknak SOK-SOK BOLDOGSÁGOT!!! :lol:

Lili

Kép
édi16
 
 

 
 

Sziasztok!

Kopee!Irj ha már hazaértél,hogy minden rendben!

Édi!Én a 18.kerből vagyok!
Vendég
 


őzike tényleg nagyon egyformák manókáink méretei!!!! :)
bobóbaba köszönöm!!!!!!!
édi anyukámék a XXIII.kerbe laknak...közel van a XIX.kerhez........
:wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Őssejt: úgy döntöttünk, levetetjük! A Crio Intézetet választjuk, ők Pesten és Miskolcon tárolnak. Van még a Sejtbank Intézet, ők Svájcba szállítják az anyagot, és drágább.

Majd bekukk még, most vasalok :)

tillidian
 
 


Jó estét!
Most értem csak ide...

Sünci
Akkor vissza kell menni Kanadába :wink:

Till
AFP-hez nem értek!
Nagyon csinos a pocid! Majdnem nagyobb, mint az enyém :roll: :roll: :roll: :roll:

Kkia
Jó, hogy minden rendben van veletek!

Monica
Akkor lehet, hogy nem is Noel? :roll: :cry:

Pattogo
Gratulálok a kisfiúhoz!

Betty
Hogy vagy ma?

Kopee????
Vendég
 


csak gyorsan: MINDEN RENDBEN!!!! :) :) :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok!

Hűha, nehéz volt végigolvasni a lemaradást!

Köszönöm a szülinapi köszöntőket! Aranyosak vagytok!

Vcsibe! Babakocsi nagyon tetszik!!!!!!!! Jót választottatok.

Kkia! Dulifuli nem is annyira dulifuli. Nagyon aranyos!

Hajnalocska! Üdv! Tegnap én is bőgtem a családnak, mert Törpi nem akart mocorogni! Na erre ma reggel az anyukáját köszöntötte szülinapján elég hosszan :). Este azért az apukája hangjára(telefonon sajna, mert dolgozott) azért megmozdult picit. Lehet azért, mert tegnap nagyon sokat mentünk. Egyik áruházból a másikba....Csak virágot vettünk :)

Till! Szép pocid van. Tényleg hol is az a 7 kg????????

Patogo! Gratulálok a fiúhoz! Ezek szerint azt is vártatok? :) :)

Tegnap nem írtam, hosszú nap volt. Jelentem most már véglegesen táppénzen vagyok. :)
Meg is ijjedtem kicsit. Mit fogok otthon csinálni. De már nem tudom bevonszolni magam a munkahelyemre.
Szét akar néha feszülni a pocim. :D
A babaágyas képet vagy linkret ki tette fel? Nem találom, most nézegetjük mi kellene majd.
Kérdés: Neketek nem szoktak bélmozgások lenni? Lehet a tejre reagál a szervezetem, de annyira kívánom. azt érzem, szükségem van a tejre.
Puszi!

Eszer(sztercsi)
Vendég
 


Sziasztok!

Nitacska: boldog névnapot!!!

sztercsi: Boldog szülinapot!!!!!!!!!!
Én fiút szerettem volna. Apa azt mondta, fiút csinált.. De ha lány lesz azt sem bánom. Lesz még egy HP-m. :lol: :lol:

Pocakok nagyon szépek!! most lesz egy nagy pocaknövekedés. :D

monica: egészséges nem? Ez legyen a legtöbb rossz ami veletek történik, hogy kislány és nem fiú. :D Majd a köv uh-n kiderül az igazság. ;)

kopee: hurrááá. :D Azért majd jössz bővebben is? :D

Én ma voltam védőnőnél. Reggel. Előtte bekajáltam egy nagy adag túrógombócot. Híztam kerek 70 dekát... Ennyi az össz hízásom. :D Bár ha sok lesz azt sem bánom. Amennyi feljön annyi feljön.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Mire végigolvastam a "lemaradásomat",már elfelejtettem,mit is akartam írni.... :oops:

Pociképek: nagyon édesek.....

Azt hiszem,mi a héten rengeteget nőttünk,fogalmam sincs hány kg-nál tartok....

Grat. az újabb jó eredményekhez, babanemekhez!!!!

Monica: kérhetek megint egy táblit? :roll: kösziiiiiii :wink:

Nevek: mi ugye már megegyeztünk az Iringóban,de pár napja elbizonytalanottam..... ugyh. nem biztos,h ez marad....

Néha megőrülök,úgy fáj,feszül a mellem.... Ki szenved még ettől?

A fronttól nekem is feszes lesz estére a hasam,de reggelre jól vagyok....

Kopee: szorítok én is....
Meg a többieknek is, akik mostanában mennek vmilyen vizsgálatra...!!!!!!!!!!

Képzeljétek,h jártam vas. végre rávettem a férjem,h menjünk bababoltokba megnézni élőben a kiságyat,babakocsit....stb. elindultunk,mire kiderült,h minden zárva,mert ugye ünnepnap van.... kicsit káromkodtam,ki tudja mikor lesz legközelebb alkalmam összeszervezni,h el tudjunk menni.... :evil:
Pech gehabt....

Kép
jovana
 
 


pattogobolha köszönöm!!!!!
sztercsi: Boldog szülinapot!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy eltüntem az utóbbi időben, de készülnöm kellett a vizsgáimra. Szerencsére már túl vagyok rajta!
Tilli! Nagyon helyes pocakod van! Érdeklődnék én is arról,hogy hova is pakoltad azt a bizonyos 7kg-t... ;)
Mi is kerekedünk rendesen.
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de egyre kevésbé megy a rohangálás és az egész napos jövés-menés. Sokszor le kell ülnöm és estére kipurcanok.
Babakocsiügyben hol tartotok? Be kell valljam én nagyon drágállom őket.
Ki-ki meddig szándékozik dolgozni?
pocok001
 
 


Kopee! Örülök neki!!!! :) :) :)
Vendég
 


Csajok, hízásra nem reagáltam, pedig akartam: én eddig 5 kilónál tartok, nekem sem szólt semmit sem az orvos, sem a védőnő, sőt a védőnő minden mérésnél azt mondja, nagyon jól állok. Soha nem voltam vékonyka, most jött hasra természetesen, hát a melleimet meg sem említem, szerintem fejenként 1-1 kg :lol: most már azért a baba+magzatvíz is biztos nyom valamennyit (fogalmam sincs mennyit...), pici jött a combomra is, de az inkább attól hogy nem végzek intenzív mozgást, de bevallom nem merek!!! És jár kétféle várandós naptár is nekem az e-mailemre, mindkettő többet ír a normális hízásra, mint amennyit hízok időről időre, úgyhogy én nem fogom vissza magam! Limeos és epres Calippo időről időre befigyel, savanyú cukorbevonatos gumicukor is, meg rumos-kókuszos rúd néha :lol: de ezeket előtte is imádtam, hát most engedek a csábításnak, ha megkívánom. Reggeli - ebéd - vacsora ugyanúgy, ugyanannyi, mint babásodás előtt, rengeteg gyümölcsöt eszem (most is körbe vagyok rakva őszibarackkal és eperrel :lol: ) szóval szerintem tök kiegyensúlyozottan táplálkozom. Sokat sétálunk, erre a férjem is nagyon odafigyel (igaz tegnap pl. a helyi kebaposig sétáltunk és egy hatalmas kebappal haza :lol: :roll: :lol: ) Ha a végéig 10 kiló lesz rajtam mindenestül, tök elégedett leszek és szerintem ez nem is elérhetetlen, én erre hajtok! :wink: Ja ésegyre jobban benne vagyunk a nyárban, jön a dinnyeszezon :D :D :D
Vendég
 


és akkor bővebben.
időpontra mentünk, de fél órás csúszás volt. már az összes körmöm lerágtam volna, ha körömrágós lennék...
bementünk, mondom a Hajdú dr-nőnek, hogy konkrétan miket nézzünk, és emlékezett rá, hogy beszéltünk kb. 10 hete. :) Jó alaposan megnézett mindent, többször le is ellenőrizte, és mondta, hogy gyanút sem talál arra, hogy bármi gond is lenne... Viszont talált kukit is. :) :) :) Aminek nagyon örülünk, mert bár a fő szempont az egészség volt, és tökmindegy lett volna ha azt mondja hogy lány de minden oké, viszont így még nagyobb az öröm. Ott sírtunk mint a gyerekek. Mondtam is a doktornőnek, hogy nem sok szülő van gondolom aki elsírja magát amikor azt mondják neki, hogy minden oké és egészséges a gyereke. :) :) :)
Úgyhogy a kukisok táborát szaporítjuk mi is. :) :) A néven még azért megy a témázás, bár apa kötné az ebet a karóhoz. Meglátjuk. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Kopee, örülök nagyon!!! Elhiszem, hogy sírtatok, de szerintem tévedsz ezzel a kijelentéssel, hogy nem sok szülő van, aki...én pl. azon is bőgtem, hogy jó helyen "kapaszkodik" a baba, nem méhen kívüli :oops:
És gratula a kukihoz!!!

Ja és ami kimaradt: ünneplőknek boldog szüli-és névnapot, házasulóknak sok boldogságot!!!
Vendég
 


kopee örülök hogy minden rendben!!!!!!!!
üdv a kukisok közt!!!!!!!!! :) :) :) :)
pocok sajna drágák a babakocsik.....de vannak "olcsók" is...csak ezeket ne brendonba,babyautletbe és a többi hasonló nagy babaáruházba keresd!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja még amit akartam (férjem odatapadt a DVD elé, az Angyalok és démonokat nézi, úgyhogy írogathatok :D): nektek van valami fájdalom vagy kellemetlen tünet, ami előjött már a terhesség miatt?

Nekem már kettő is :? az egyik az utolsó gerinccsigolyám alul (amivel már amúgy is volt gondom középiskolában a kemény székek miatt), amin ugye ülök, ha teljesen kiegyenesedve ülök, sokszor annyira fáj pl. a konyhaszékünkön, ami ilyen bárszék-szerűség, hogy majd megveszek...a másik, ami kb. két hete jelentkezett és ez a kellemetlenebb; a bal bordáim alatt, mintha a bordaközti izom gyulladt lenne, olyan éles szúró fájdalom jelentkezik pl. evés után vagy ha sokat ülök. Védőnéni szerint már nagyon rendeződnek ott a szervek, ahogy egyre több helyet tölt ki a méh, és az ami fáj az a gyomorszájam. Hú de durva tud lenni...csak az segít ilyenkor, ha hanyatt lefekszem teljesen egyenes pózban és nem mozdulok...
Vendég
 


Nekünk akkor nagy szerencsénk volt a babakocsival és úgy örülök neki, hogy már megvan!!!
Találtam egy-két képet a neten, hogy milyen, bár alig van, mert Magyarországon ritka ez a kocsi, de ilyen:
Kép
Kép
Nekünk a szürke-vajszínű van.
Vendég
 


Kopee
Nagyon örülök, hogy minden rendben veletek!!!!
Gondolom, egy nagy kő leesett a szívedről!
Vendég
 


65 ezer volt a Brendonban újonnan, mi 23 -ért vettük, úgy használtan, hogy a keréken még a "szőrök" is megvannak, talán nem is használták...mózessel, téli szettel, pelenkázótáskával, sporttá alakítható, állítható magasságú tolókar és átfordítható, szóval kétoldalról tolható. A sportrészben a 21 hónapos unokahúgaim kényelmesen elférnek, mindketten kipróbálták :lol: Autósülést kell ugyan majd venni, de még így is jobban jövünk ki, mint egy méregdrága sokfunkcióssal...
Vendég
 


Sziasztok kismamik!

Kopee, ahogy olvastam, amit írtál, én is a könnyeimet nyeldestem...a kolléganőim már nem is kérdeznek semmit, ha néha látnak szemet törölgetni :roll: Nagyon szuper, hogy minden rendben van és hogy ráadásul fiú :D

De gratula mindenkinek, akinek közben fény derült az "igazságra" :D

Eszti, tök jó ez a babakocsi! Az hogy cseh honlapról van a kép, azt is jelenti, hogy cseh gyártmány? Mert a szlovák barátaink nekünk mondták, hogy nagyon jók a cseh babakocsik és azóta ők is nézegetnek nekünk. Egyébként Szlovákiában még a mai EUR árfolyam mellett is olcsóbb az a babakocsi, amit én kinéztem (na jó, amiről álmodom) mint nálunk...

Tegnap interjúztatták az utód-jelöltjeimet...Kb. 100 (!!!) jelentkező volt, kettőt hívtak be interjúra, de aztán ők sem annyira tetszettek a főnökömnek...pedig jó lenne, ha igyekezne, mert megy az idő! Babci már 19 hetes elmúlt...hihetetlen...

Szép napot mindenkinek!

Kép
kkia
 
 


Kopee, én is nagyon örülök, és gratulálok az egészséges fiúcskához :lol: :lol:

Kkia, nyár végéig tervezed, hogy dolgozol ugye? Én is, és már nekem meg is van, aki a helyemre jön.. egy kétgyermekes anyuka jön vissza dolgozni, még örülnek is, hogy tudnak neki helyet biztosítani. Egy kicsit nekem rossz érzés is, hisz még nem született meg a kicsi, és babonás vagyok, ezért nem is vásároltam még pl. Na de remélem minden Ok lesz.. :D

Paris, szép a babakocsi 8) Ja, és az a szúrás amit említesz gyomorszájnál, biztos nem komoly ha elmúlik fekvésre. Valószínűleg igaza van a védőnőnek.

Pocok, gratula a sikeres vizsgához :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Trixi! Megkérdezhetem, hogy a 18. ker-ben merre laksz? Én a KISZ-en... Lehet együtt játszótereztetünk majd? :D :D

Nos, én ma már jöttem dolgozni. 3 és fél hét után... Most még bírom!! :)
Ami teljesen meglepő, hogy a fő főni néni, aki amúgy elég morci mindig, meg hát nem is igazán csíp engem, tök megörült nekem hogy vagyok, ugyanakkor "kiosztott", hogy ne játszadozzak, maradjak otthon, a baba a legfontosabb... Mondtam neki hogy hát a doki mondta hogy 3 hetet maradjak otthon, annyit maradtam, és majd csak 15-re hívott vissza. Addig dolgozom, ha jól bírom. Ha nem, akkor meg szabira megyek.

Most már tényleg úgy tűnik hogy a fiúk vannak bőven többen!!! :lol:

Lili

Kép
édi16
 
 


Kopee: Nagyon örülök, és tiszta szívemből gratulálok az egészséges kis kukishoz!!! :D
Eszti: A te tüneteidet eddig nem sikerült produkálnom, remélem így is marad... Úgyhogy arra nem tudok mit mondani. Viszont nekem nagyon úgy néz ki, hogy visszatér a gyomorégés. :(
bobóbaba
 
 


Eszti!

Az a bizonyos utolsó csigolya, vagy a farcsont?? nekem is nagyon tud fájni, ha sokat ülök, vagy háton fekszem, mégha puhán is... Ez van, lehet ez is azért fáj, mert tágul, nem?

Lili

Kép
édi16
 
 


Kopee: gratula!!! én már mondtam az elején,h ez egy nagyon szerencsés topic lesz..... :wink:
Egészséges,szép babák születnek majd okt-ben....

Eszti: nekem ilyen tüneteim nincsenek,viszont a keresztcsontom szokott mostanában fájni,meg arra ébredek,h fáj a forgóm,ilyenkor masszírozom és próbálok visszaaludni...

Mostanában nagyon édes szájú lettem,mindenfélét összeeszek...pfujjjj
viszont a gyümölcsöt annyira nem kívánom,sajnos....

Kép
jovana
 
 


Kopee,
szívből örülök Nektek!!!! :D :D :D

Pocok,
na végre, hogy előkerültél!!! Tessék nem eltűnni!!! :lol:
Gratu a vizsgához! :P (én jövő szerdán megyek...)

Babakocsi: csak szeptemberben vesszük meg, és még nincs meg az ideálom :roll:
Munka: júni 16-ig dolgozom :P Többiek?

tillidian
 
 


mrsparis nagyon jó babakocsi!!!!!
itt nálunk elég sok ilyet látok....a kerekei miatt.....jók ide az utakra..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Haho mindenkinek valami miatt nem akarja a gep elfogadni a magyar nyelvet, ezert megint ekezet nelkul kell irnom...
de jo sokat irtatok megint
kopee NAGYON ORULOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULALOK AZ EGESZSEGES BABUCIHOZ!! de igazad van, kevesen vannak akik sirnak amikor megtudjak, hogy a babajuk egeszseges lesz...Akiknek viszont itt vannak, a forumon, biztosan legalabb annyira fontos ez mint nektek/ azert is vagyunk itt, mert megakarjuk osztani ezt a csodalatos elmenyt mas kismamakkal is, azert mert ERDEKEL BENNUNKET!!!!!! MEGEGYSZER GRATULALOK NEKTEK!!!!!
msparis/ nekem is volt, hogy fajt a bordam alatt, de a masik oldalon. pont tegnap. de hamar el is mult. ezen kivul viszon sikerul minden nyavalyat osszeszednem. Mar volt herpeszem a szamon, a kiuteseim a labaimon es az arcomon, s most van egy aftam a szamban ami majd megorjit. Enni sem tudok rendesen es annyira faj. a herpeszre sem engedtek ken0csot tenni, az aftat megsem kerdezem. mi jon meg???
twins> koszonom a kerdesed, nagyon jol vagyok. barnazasom mar egyaltalan nincsen es segit a pihenes is/mar amennyire tudok. a babucit erzem minden nap es ez nagyon megnyugtato.
Monica> hol vagy??? fel a fejjel, minden ok lesz penteken, azaz holnap. Gondolunk rad!!!! de tenyleg ne keseregj a babud nemen, orulj Te is annak, hogy a Joisten megaldott egy egeszseges babucival ,s ez mindennel fontosabb!!!!!!
sztercsi>BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK EN IS!!
nitacska> BOLDOG NEVED NAPJAT, remelem meg kivanhatok, ugye?

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

1 nap alatt milyen sokat írtatok! :shock: :shock: :shock: :lol:

Judy!
Nem lett bajom a cseresznyétől! :lol:
Ma apukám görögdinnyét ígért be! :P :P :P :P Kivi vagyok milyen lesz.Elég korai még szerintem a görögdinnyéhez! :roll:

Kopee!
Nagy-nagy gratula a jó eredményhez és a kukishoz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Monica!
Sajnálom,hogy csalódtatok! :cry:
Akkor végül is holnap is mentek ugye?Drukkolok Nektek,hogy a 4D-s vizsgálatra előbújjon az a kuki! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Pocok!
Én már 3 hónapja itthon lógatom a lábamat! :oops: :oops: :lol: :wink:
Grat a vizsgához! :lol:

Mrsparis!
Ami nekem terhesség alatt előjött,az a derékfájás. :? Most is majd le akar szakadni!Próbálok mindíg kihúzott háttal ülni! :roll:
Tök faja a babakocsitok! :lol:

Jovana!
Én falnám a csokit állandóan! :lol: :oops: De rengeteg gyümit is eszek! :)
Te is egyél gyümölcsöt!Ez parancs! :D :D :D :D :wink:

Én ma káposztástésztát csináltam.És úgy szoktam enni,hogy rakok rá borsot és cukrot! :P Nyami....

Holnap megyek a 19.-ik heti genetikai uh-ra!Légyszi gondoljatok majd ránk,hogy minden rendben legyen! :roll: :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Kopee!Nagyon örülök,hogy mindent rendben találtak a babánál!És gratulálok a kukihoz is!

Tőlem sokan megkérdezik,hogy milyen nemű lesz a kistesó.Amikor,meghallják,hogy valószínűleg megint kislány,mindenknek az a reakciója,hogy Nem baj!(mindezt vigasztalóan.... :roll: )Nem is értem,hogy miért is lenne baj,ha vkinek 2 lánya van? :shock:

Mrsparis,a ti kocsitok is nagyon jól néz ki,és masszívnak látszik.

Én egész nap éhes vagyok.Viszont a gyümölcsöket én sem kívántam eddig,így aztán vettem tegnap Hipp Natal-t,csak hogy ne legyen lelkifurdalásom a vitaminok miatt.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sziasztok!

Koszi a vigasztalast nagyon aranyosak vagytok! :) ♥♥
Igazabol szinte biztosak vagyunk benne, hogy kisifunk lesz, csak tegnap ugy osszejott minden,hogy azert voltam ugy elkeseredve! :oops: De aztan foztem tegnap este spagetti carbonarat es jol beettem belole vigasztalas keppen. :oops: :lol:

Valtozas annyi tortent velunk Ocsivel kapcsolatban, hogy Parom meggyozott, hogy inkabb Benji (ejtsd:Bendzsi) legyen, igy felcsereltuk a 2 nevet es Benjamin Noel lesz. :roll:

Nita
Gratula a jo eredmenyekhez! :wink:

Tilli
Szar az egesz AFP :evil: :evil: Nem is ertem minek kell.Itt halistennek csak 1x kell a terhesseg alatt.

Eszti
Sajnalom, a rossz napodat, de a lenyeg,hogy a vegere megoldodott a dolog. :evil: :roll: Sose ertettem,hogy mer kell a terhesseget betegsegkent kezelni,ha semmi problema nincs vele! :evil:

"vettem gyonyoruseges csillamporokat meg koromlakkokat
Jol megvigasztalodtal latom :lol: :lol: :lol:

Edi
En elkuldom neked priviben a jelszot a gmailhez! :wink:
Es tessek surubben jonni,ha tudsz!

Jovana
Vasarnap :evil: :evil:

Zaniko
En utalom az emberek hule kerdeseit es velemenyeit :twisted:

Kedvenceim:
-Egyben van meg?
-Huu hat nem tul kicsi a pocid?
-Mennyit hiztal?
-Meg mindig ne szultel meg? (mikor mar reg megszultel,csak meg nem volt idod magaddal is foglalkozni, es lefogyni :evil: )
-Kislany? (nem b*meg szemelyiseg zavaromban oltoztettem a gyerekemet talpig rozsaszinbe :evil: ) Nem ertem az emberek mert nem a nevet kerdezik meg a gyereknek, ha nem biztosak a nemeben?

Sziszko
Kuldjel nekem is kaposztas tesztat! :lol: nyammm...de reg ettem. :roll: En is ugy eszem. :oops: :lol: :lol:

Jajj istenem Kopee dejo!! :lol: :lol: Gratula az egeszseges kisfiuhoz!
Vendég
 


Kép


Mar csak 3 baranyka van Szmet,Cosmic Girl,Barack jelentkezzetek!
Vendég
 


Monica: Köszönjük a táblát. Holnap majd átírod a koromat 25-re? :oops: :oops: :oops:
bobóbaba
 
 


Monica! Köszönöm , megkaptam, már bele is írtam! :- )

Igyekszem jönni sűrűbben. :-)
Most hogy dolgozok már, sztem majd minden nap menni fog. :-)

Hogy vagytok?

Hogy bírjátok ezeket a frontokat?? Én ha nem is érzem úgy mint haskeményedés és társai, akkor nem alszok. Mint már 2 napja... :-(

Ki-mit hallott? Mikor érdemes úgymond 4D-sre menni?? Én már nagyon mennék szívem szerint... De úgy szeretnék, amikor már ténylegesen látszik a kis pofija, stb...

Lili

Kép
édi16
 
 


sziasztok!

Kopee: gratula-megértem, hogy egy szikla esett le a szívetekről. :)

Paris:A babakocsi nagyon szép. Ezzel tuti jól fogtok tudni közlekedni. :D

Monica: lszi átjavítani tesó korát 1,5 évesre. Telik az idő. :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Őzike - igen nyár végéig, ill. szeptember 15-ig tervezem dolgozni, de van egy csomó szabadságom is, azt is szeretném még kivenni. Alapvetően én is egy kismamát helyettesítettem, aki közben megváltoztatta a terveit és nem jön vissza szeptembertől, ezért van a kapkodás...

Kép
kkia
 
 


Ja, amit én nagyon nem szeretek...

- rávetik a pocimra magukat... Mintha a legkedvesebb édességük lenne ott. Útálom ha fogdossák kérdezés nélkül
- híztál már?
- mozog már?
- mi lesz? ( hogy-hogy MI??? Hát GYEREK!!! ) miért nem lehet úgy kérdezni, hogy lehet e már tudni a nemét, vagy ilyesmi...

és még sorolhatnám, de csak felbosszantom magam...

Lili

Kép
édi16
 
 


Kopee, szuper, hogy egészséges a baba! Én is elsirtam magam a híreden. :oops:

én e hónap végéig tervezek dolgozni, bár jövő héten szabin leszek, megyünk Sopronba wellness-ezni, szerelmem ezt kapta tőlem szülinapjára :lol: Titkos tervem átlógni Ausztriába és bekukkantani egy bababoltba és egy kis vásárfiát venni Maszatbabának :lol:

az én utódom sincs még meg, de úgy tűnik néha, mintha nem is vennék komolyan, hogy mindjárt nem is leszek.. mindegy, ő bajuk...

4D: 30. hétre tervezzük :P

majd a 25. héten kell mennem a dokibácsihoz, aki majd beutal terheléses cukorra. Tényleg, tud valaki magánlabort valahol Budapesten? :shock:

Jah, tegnap én sem voltam formában: szálltam ki a kocsiból és elhasadt a lenvászon kismamagatyóm. Persze nem a varrás mentén, hanem az anyag maga...

Monica, lényeg, hogy egészséges legyen.
:D

Festés előtt állunk, nagyon elengedtem a képzeletemet, kiváncsi vagyok mi lesz belőle.... :shock:

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Jaj, Kopee! Annyira örülök nektek! Tudtam én, hogy minden rendben lesz!
Még egy kisfiú! Már tiszta kék a tábla!

Mrsparis, nagyon szuper a babakocsitok!!!

Betty! Örülök, hogy jól vagy! Azért csak pihenj tovább!

Sziszkó!
Örülök, hogy cseresznye-ügyben te győztél! Görögdinnye, nyami!!! Én a múlt héten vettem egy negyedet, és ahhoz képest, hogy mennyire az elején van a dinnyeszezon, határozottan finom volt!
A káposztás tésztát én is cukorral eszem! Mindig szörnyülködnek emiatt körülöttem, főleg a férjem szokta fogni a fejét!
Gondolunk rátok holnap, minden OK lesz!

Monica! Drukk holnapra!

Édi!
Reméljük, bírni fogod a munkát!
Én is utálom, ha fogdosni akarják a hasamat! Nem is engedem meg – még anyukámnak se, kizárólag a férjem simizheti! Lehet, hogy önzésnek hangzik, lehet, hogy a tavalyi tragédiánk is közrejátszik, nem tudom. De az én várandósságom, és azt tartom szem előtt, ami nekem esik jól, nem azt, amit más szeretne.

Az én kellemetlen tünetem: időnként fáj ott a fenekemben, amit forgónak szoktak hívni, illetve délután, mikor munkából megyek haza, szét akar szakadni a pocim. Olyan, mintha lenyeltem volna két téglát, annyira feszül, és olyan nehéznek érzem. De otthon ledőlök kicsit, utána semmi bajom.
És nem görcsöl, akkor ugye nem ez a keményedés??? Leírnátok, hogy mire gondoltok mikor keményedő pociról írtok?

Munka: én július végéig szeretnék dolgozni. Közben lesz 3-4 nap a 26 v. 27. héten, amikor be kell vonulnom a klinikára. Tavaly a 28. héten kezdődött a mizéria, és a dokim javasolt egy kis megfigyelést. Ennek borzasztóan örülök, mert annál rosszabbat elképzelni se tudok magamnak, mint itthon számolgatni, mennyi van még a kritikus időpontig.
Így legalább lesz egy intenzív pihenésem is az utolsó 3 hét munka előtt.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Pocakok:
Nekem ugye Panti első babám lesz, de nekem inkább olyan a pocim, formára, mint Nitának. Tőlem az előző héten kérdezte egy csaj, hogy kislányod lesz, mondom nem elvileg kisfiam, de hát, hogy nem illik rám a sztereotípia a hegyes pocak, hanem inkább terjedelemben nagyobb.

De amint a képből is láttam Tillidián Te elég vékony alkatú vagy azért is ilyen szembetűnő a szép pocid!:lol:


Monica
Bár el tudom képzelni, hogy ha már van egy kislányod, akkor inkább szeretnél kisfiút, és ez úgy mondd "csalódásként" ért Titeket, nem beszélve az elmaradt 4D-ről, de szerintem ez még nem egy tragédia, az a LÉNYEG, hogy EGÉSZSÉGES!!!

Ha nekünk kiderülne, hogy Pantaleon nem kisfiú, akkor annyi baj legyen, váltunk színt. Mi így is-úgy is IMÁDJUK! Bár ebben nálatok sem kételkedem! :D

Most jöttem haza a "nagyvárosból" (Pestről), és rá kellett jönnöm, hogy sokkal, de sokkal jobb vidéki városban kismamának lenni. 1 éve költöztem el onnan, de akkor hiányzott a nyüzsi, nem érdekelt, ha nekem jönnek, vagy balhéznak mellettem..., de most minden átértékelődött...ez azt hiszem a kismamiság hatása. :)


Tegnap az unokanővéremet elkísértem reggel dokihoz és, jót röhögött rajtam, amikor ugye muszáj volt ennem valamit, aztán ahogy mentünk kb. 3 megállót már a pékséget kerestem, és mire 2 utcát elgyalogoltam, már ez egyik kaja el is fogyott, aztán az 5 perc várakozás alatt megettem a rétesemet, ő meg erre jó veled most elmenni bárhová, ha kaja van te tök el vagy. :P Mondom neki: Helyesbítenék: kaja, üdítő, vagy víz, és WC, na meg, ha kell valahova le tudjak ülni, és én tényleg nem hisztizek akkor. :wink:

Ugyan most visszajött már majdnem az a 10 kiló amit novemberben ledobtam, de én nem bánom, mert, ha akkor le tudtam adni, könnyen (viszonylag), akkor bízom abban, hogy majd most is sikerül a szülés után, és mivel tavaly nyáron is ilyesmi volt az alakom a pocim leszámítva így nekem fel sem tűnik...

Na most lépek, ja és
Eszter utólagosan is Isten éltessen Titeket, mivel ugye 2 in 1.:)
hajnalocska
 
 


Azt én is utálom, ha idegenek fogdosnák a pocimat :evil:
Meg az "okos" kérdések :roll: :roll: :roll: :roll: :evil:
-Direkt akartatok ikreket?
-És egy-vagy kétpetéjűek? (miután mondom, hogy fiú-lány páros)

Munka
Elvileg a 32. héten kezdődik itt a szülési szabadság. Persze, ha bármi gond lesz, akkor azonnal abbahagyom a munkát. De az én munkám olyan, hogy nyugodtan tudom csinálni, ha úgy érzem, le is tudok pihenni.
Vendég
 


Kkia, nem tudom, hogy cseh-e a babakocsi, de én is arra tippeltem, viszont sehol nem találtam a neten utalást rá, hogy milyen "származású" :D

Édi, farokcsontnak hívják azt a részt, illetve a pontos megfogalmazása; a farokcsont az utolsó 3-5 csigolya. Akinek szerencséje van, annak 3, nekem 5, így sokkal érzékenyebb :roll: középiskolás koromban heteken keresztül kezelésre kellett járnom vele, meg gondolom most is kellene, csak nem tudok hason feküdni, így lehetetlen :lol: amúgy szerintem a plusz tehertől van...
Mi már voltunk 4D-n a 15. héten és már akkor is láttuk az arcocskáját, meg mindent!!!

Betty, ezek szerintem a legyengült immunrendszered miatt vannak. Szedsz elég vitamint?

Monica, légyszi a Szófiát javítsd majd át nekem a tábliban Sophiára, úgy néz ki sikerül elérnünk, hogy ne magyarosan kelljen anyakönyveztetni :!:

Köszönöm a babakocsi dicsiket, anyukámnak köszönhetem a szupi járgányt!

Ja, nevekről jutott még eszembe, barátnőmnek két hete született meg a kisfia és pont SÁMUEL lett!!! Nekem nagyon nem tetszik, de Ők tudják...

Munka: én hivatalosan már táppénzen vagyok, itthon körmözök.

Azt én is rettentően utálom, ha fogdossák a hasamat, basszus azért van egy intim szféra, amit tiszteletben kellene tartani, nem?! Anyósomtól utálom: na mutasd már magad! :roll: -ilyenkor álljak fel, mint valami hüyegyerek és nézi, mekkora a hasam :roll:
Hülye kérdések:
- na és mi lesz? (kisbaba baz' meg!)
- hogy bírod? (mi az, hogy hogy bírom? nem is értem a kérdést...)
- sokat hánytál? (mi a fa** közöd van hozzá?)
:twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


betty köszönöm!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaaa, tök ki vagyok akadva, most a 28. hétig elvileg nincs UH??? :shock: Mondjuk jó nagy hülye voltam, mert amikor a 18-20. között kellett volna menni, persze a 18. hét első napján mentem :roll: de akkor is...még 7 hetet kell várnom, hogy újra lássam a Picit??? :evil:
Vendég
 


paris nincs fogadott szülésznőd?????ha van akkor kérd meg csináljon uh-ot.....én ezt szoktam...tul sok idő telne el 2 uh között......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bobobaba boldog szulinapot holnapra!!!!!!

Edi
Mikor edemes uymond 4D-sre menni??
22 hetes vagy,szerintem mar erdemes menni! De a 30. hetig meg mehetsz! Utana mar nem javasoljak,mert mar nem latszik,ert tul nagy! :wink:

Hajnalocska
A tabliban javitsam a Kristofot Pantaleonra? :wink:

Helyesbienek: kaja,udito, vagy viz, es WC,na meg, ha kell valahova le tudjak ulni es en tenyleg nem hisztizek akkor.[i]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ismeros :oops: :lol:

Andi
[i]Direkt akartatok ikreket?

:shock: :twisted: :twisted:

Eszti
kis protekcioval (penzzel :roll: ) csinalnak.


Ma az Auchanba betankoltam gumicukorbol,es eldugtam Charlotte elol,mert neki nem szabad ennie. Ez beteges? :oops: :oops: :roll:

[/i]
Vendég
 


ja es holnap a 4D utan megyunk festekeket venni. 8) :lol:

Ugye a dolgozo szoba lesz C.-e. kerdeztuk tole,hogy milyen szobat szeretne,mert eddig kisagyba aludt, amit at lehet alakitani aggya, de mar nagylany hozza,ugyhogy kap agyat is meg butort, es persze Barbies szobat szeretne (hogy ezen en mert lepodok meg :roll: :lol: ), meg isrendeltuk a butort meg az agyat, mar csak ki kell festeni,meg szonyegezni kell. Basszus most jut eszembe,hogy a szonyeget meg ki se valasztottuk. :shock: :shock: Apppaaaaa!!!! megyek is szolni neki gyorsan. Aztan majd kiderul,hogy Benji (de nem tetszik ez nekem :roll: sztem meggyozom Apat megis a Noelrol. :roll: ) vagy Hannah erkezik-e, es ha Noel (igy mar sokkal jobb :lol: ),akkor festunk, ha Hannah akkor marad a Charlotte sarga fala. :D :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: