Új privát üzeneted érkezett!

Mi is jól eltűntünk. Beütött valami nyavalyás vírus, nekem meg Julkának (érdekes, szopi ellenére mindig elkapja az enyémetKép), nátha meg köhögés, meg iszonyú levertség. Még most is alig élek.

AzúrKép boldog szülinapot ArtúrnakKépKépKép

Tényleg, hová tűnt AzúrIldi???

VirágKép szerintem sem kell parázni azon, ha egy 17 hónapos még nem beszél. Két éves koráig is van még 5 hónapja. A lényeg az, hogy kommunikálKép

HeppiKép KépKép azaz duplaKép

SofkaKép igazad volt, vas nélkül sokkal jobb!Kép Legeslegjobb hétfőn lesz, varratszedés után!

PsandiKép kösz a horvát tippet, tényleg nagyon kedves iroda. Pag szigetére megyünk.

Fényképek mind nagyon, nagyon Kép és Momo, látom a pocakodat is!Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Bekötötték a kábeltévés internetet, most már én is online lehetek Kép

Uszila
Pag nagyon jó, mi ott voltunk 2 éve

Azúr Artúrjának mi is boldog szülinapot kivánunk
emléxem régebben emlitette Azúr, hogy most nem tud jönni egy darabig, na de meddig??

Képek jók Kép

Na megyünk a játszótérre!

Andi és már tudja, hogy a kukija Dani Kép
psandi
 
 


Sziasztok!

Én is élek, de sajna a kertben nem üzemel még az ISDN és a számítógépKép Most is megyek mindjárt gyomlálni, mert leszólnak a szomszédok és már az epret se fogom megtalálniKép

Andi,
írtam neked a másik topikba a GYED-ről meg a szabiról, de ha még érdekel valami kérdezz inkább itt, mert nincs időm annyit kirándulni itt a babanetenKép De tudok ajánlani egy nagyon profi TB-st is az indexes fórumon, ha érdekel.

Urszila,
lebuktamKép Már tényleg van hasam, de még mindíg csak úgy nézek ki, mint aki hanyagolja a hasizom gyakorlatokatKép
Újabb kórságKép

Azúr,
kisfiadnak BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT kívánunkKép

Virga,
tényleg ne izgulj a beszéd miattKép Már annyiszor leírtam, de hidd el, az én Timim tényleg nem mondott egy kukkot se 2 éves koráig, aztán még fél évig csak 10 szóból állt a szókincse, most meg már le se lehet lőniKépKépKép Ha téged megnyugtat, vizsgáltasd meg Levit, de szerintem teljesen felesleges egyelőre, én is úgy voltam vele, hogy 3 éves korig nem izgatom magam (a gyerekdoki se jajgatott).

Képzeljétek, Zsebi is megalkotta élete első tigrisbukfencét...babakocsiból a betonra múlt péntekenKép Kicsit felrepedt a fejbőre, de komoly sérülés nem esett rajtaKép Aztán 1 órával később én estem s...re gyerekkel a kezemben, na a pocimnak is csak ez hiányzott. Ja és vasárnap Zsebi arccal radírozott végig egy lejtőt, szerencsére csak földes volt (már a lejtő) Gyerek orra azóta kicsit terepmintás, majd elmúlik, de képet addig nem merek feltenni rólaKép

Mennem kell gazolniKép

Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Momo
köszi, olvastam, de majd akkor ásom bele magam jobban, ha már tényleg aktuális lesz Kép Azért jó, hogy Te már ennyira profi vagy a témában Kép
tigrisbukfenc és seggrecsüccs Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Olvasgatok am csak az irasig valahogy nem nagyon jutok el.

Azur,
Boldog Szulinapot a nagylegenynek!!!
Kép

Heppi,
Gratula nektek a pocilakokhozKép

Urszila,
Jobbulast!!!

Momo,
Zsebi sem szulokimelo uzemmodban mukodikKépvagyKép

Kepek nagyon jok, azokat mindig megcsodalom.
De jo, hogy otthon is nyar van vegreKépKépKép

Mi nagyban keszulunk hazafele, utolso ajandekok megvasarlasa. Proba pakolas, mert minel kevesebb csomaggal mennenk ha lehet.

Es egyn kep a "bogaras" fiurolKép
Kép

Angi
angela2
 
 


Elli,
Hánykor hol? Elküldenéd a telcsiszámodat az emilemre. Mi is szívesen csatlakoznánk.
Köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Beu,
Állatkertes képekKép

Réka,
A lelet a dokinak érdekes (rá lehetett volna fogni, hogy ettől vagyok cukorbeteg), számomra mindegy, mindenképpen cukros vagyok.

Mariann,
Üdv újra itthon!
Milyen volt a költözés?
A 2 évet én sem venném olyan szigorúan. A párom viszont tart tőle, hogy valami gond lesz velem vagy a bébivel.

PIldi,
Ezen már én is sokat gondolkoztam, már terhesen is. A cukrot valószínűleg egy ideig még nem vettük volna észre, alattomos. Viszont a 10 kg fogyás, mindenféle fogyókúra nélkül pár hónap alatt nem normális.

Anita,
Nagyot nőtt Robó is, kész kisfickó!Kép
Hogy van a fogacska, kibújt?

Évi,
Petra is nagyon édesKép Gyorsan megszokta a szandit?

Kangi,
Piros_alma_pofis Julcsi cukorfalatKép

Toffi,
Én sem várnék, nem így a párom. Ő megelégedne Ronival. Fél hogy a terhesség alatt esetleg más (autoimmun) bajok is előjönnek.

Elli,
Rendhagyó kép szupiKép

Momo,
Képek és a csajok édesekKép

Zsuzso,
Bocsi, csak most volt időm olvasni. Lehet, hogy már késő, azért leírom.
Szerencsére Roni már éppen ivott cumisüvegből, amikor már nagyon sürgető volt a helyzet. (Eltartott legalább 1 hónapig, mire sikerült.)
Eleinte tőlem nem fogadta el, így az apjának kellett etetni. Később mikor megszokta, hogy üvegből kap, már adhattam én is.
Én nem szedtem semmit az apasztáshoz, de vannak rá bogyók (homeos is). Amikor feszült, akkor fejtem. De nem teljesen üresre. Egyre ritkábban.

Heppi,
Akkor most már lehet gratulálni?
Gratulálok, sok erőt és kitartást!

Roni nevében is köszönöm a dicsérő szavakatKép Tennék fel gyakrabban is képeket, de mostanában semmire nincs időm. Meg most gép sincs, kölcsönadtuk.
Kedd óta reggelente kell inzulin. Még nem szoktam meg...

Maci_2
maci_2
 
 


Andy,
Családi fotóKép

Momo,
Tessék családilag óvatosabbnak lenni!

Angi,
Bogaras képKép

Roni a sünijét puszilgatta ma.Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Ímhol egy elveszett bárány. No, nem nagyon, csak Prücs már 3 hete elmúlt egy éves! Kép

Maci2 belegondoltam. Huhh! Kép
Sajnálom. Bár ez valószínűleg sokat nem segít...

Urszila!
Azon töprengtünk a múltkor a szopistanfolyamon, hogy a tejcsi steril, vagy sem. (arra szavaztam, hogy igen). Iboly utána nézett. És a vírusok pl elég kicsik és átmennek a tejcsibe is páran. Ennél gondolom több jut át a babába amúgy is. Az ellenanyagok viszont csak a tejcsivel juthatnak át.
Gondolom ezért javallott a szopi vírusfertőzés alatt is.

Pá, puszi Mindenkinek!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Sziasztok!

Azúr Artúrját szeretném egy kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel köszönteni egy éves szülinapja alkalmából.

Sajna időhiányba szenvedek.

Maci2:még nincs fogacska, kíváncsian várjuk mikor bújik ki az elő fogacska.Köszi az érdeklődést, jólesett. A cukorértéked miatt pedig nagyon sajnállak. Azért bizakodjunk, hogy helyes diétával még helyrehozható valamilyen szinten. A baba miatt pedig ne aggódj, nagyon sok ilyen anyukának született már babája , igaz nagyobb odafigyeléssel, de lett! Nálad valószínű a túlműködés hozhatta ki? Mindenesetre nagyon drukkolok, hogy visszaállítható legyen a folyamat. Roni pedig nagyon aranyosKép.

Momo: hercegnőid nagyon édesekKép.
Az a férfibűvölő tekintet még Robót is bűvöletbe ejtetteKép

Andi: nagyon aranyosak vagytok séta közbenKép.

Angi: csuda ari bogaras fiatok vanKép.

Jó éjt mindenkinek: Anita
anita77
 
 


Maci2,

Azert a suni csak mu ugyeKép
InzulinKép, de ha muszaj.
angela2
 
 


Sziasztok!

Szóval ennyit az Állatkertről, értve.

Heppi:akkor már "hivatalosan" is gratula!! Ha tudok bármi infóval segiteni, szóljál nyugodtan, jó, igaz 9 év régen volt, könyvem sincs, de azért egész jól kihúztuk a korai ikres kortKép.

Tényleg, hova lett Azúr? Boldog szülinapot Artúrnak!

Vettünk a csajnak szandált (siestát végül, bár nem az volt a szempont, 5,4-ért). Viszont el vagyok havazva, igy most bocsi, de csak ennyi.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok lanyok!

Voltam dokinal, tapintas alapjan babat varok.Kép UH-ra jovo het kozepen megyunk majd.Kép
Persze nekem is elkezdodott a menetrendszeru trutyizas (bocsi), de dokibacsim azt mondta, ettol mar nem ijedunk meg. Hat, ha nem, hat nem... Majd igyekszem...Kép Azt mondta, nem a mehembol jon, ugyhogy nem gaz.

Ja, es a szulesznom es az orvosom is most latta eloszor Petrat (marmint miota kijottunk a korhazbolKép). Olyan joooo erzes volt!Kép

Aztan felugrottunk a szuleimhez elujsagolni a nagy hirt. Haaat, vigyorogtak, de valahogy nem orulotek neki felhotlenul.Kép Kesobb fel is hivtak, hogy ne ertsem felre, orulnek ok, csak hat aggodnak is, hogy milyen lesz nekunk a ket picivel. Biztos nehez lesz, de mi igy szerettuk volna, mar regota.Kép

Na elnezest az onzozesert, vegigolvastam, de irni nincs erom. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok,
bocsanat, en is eltuntem kicsit. Kép Es most is onzo leszek, mert nem tudok visszaolvasni sem. Kép

Szar a kedvem. Kép BAratosnem nem reagalt a gyogykezelesre, ezert az onkologiai intezet majd minden orvosa reszt vett a vizsglatain, es vegleges dontest hoztak, azonnali es surgossegi mutetet kellett nala vegezni. Igy tegnap kivettek a mehet es a petefeszkeit is. Nincs es soha nem is lehet mar gyereke...nagyon maga alatt van....meg en is....(es meg szarabbul erzem magam, mert ma irtora peches napom volt, es nem tudtam bemenni hozza a korhazba) KépKépKépKép

Rolam: Hetfon volt az AFP es a terheleses cukor, jovo csutortokon UH

Pussz Mindenkinek!
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok

Azért felteszem ide is az infót, hátha valaki közben kedvet kap:
-11kor a Felvonulási tér múzeum felőli részémn a parkolóban (Elli sárga Skoda Fabia) vagy
-11:20-30 a bejárat előtt

Ildi,
...lesz Állatkert!Kép Meg ha most nem jó neked, lesz még máskor isKép Akár már jövő 7en mehetünk...
Találd ki a napot, és csatlakozunk, ok?
Csak tegnap már nem tudtam írni, mert napközben végig a Szigeten voltunk, este meg még egyeztettem Rékával, Mariannal...

pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok,
VisszajöttemKép

Képzeljétek, a barinőm babája 10én volt 1 éves, és a dokijuk aszonta, hogy az esti tápszerezést 1 éves kor körül abba kell hagyni. ??? Hallottatok ti is valami hasonlót?

Toffi
Már vége az ovinak? Akkor vége az egygyerekes üdülésnek?Kép

Momo
20 év múlva te is csinálhatsz ilyen képeket a 3 gráciárólKép
Gyerkőcök gyönyörűek, jól látom, hogy Timi imádja, ha fotózzák? Szinte kacérkodik a fényképezőgéppel, nem?Kép
Tigrisbukfenc...jajKép

Leszter, Tüni,
Kitartás, ez az émelygés nem tart sokáigKép

Heppi
Nagy-nagy gratula, szerintem inkább nevessetekKép

Maci2
InzulinKép

Na, megyek, mert az Állatkert előtt még ezer a dolgom.
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Asszem nekünk az késő, Dana 12 körül fekszik le. Kép
Zs.
zsuzso
 
 


SziasztokKép

Nem tudok olvasni, megyünk Szandiért...

Elli
Szerencsére még van ovi...Kép

Mi még tápszerezünk, nem is mondta a doki, hogy abba kéne hagyni...

Hétvégén anyukáméknál leszünk...

Jó hétvégét MindenkinekKép
ÉS gratulálunkKép Azúr ArtúrjánakKépKépKép:

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is.
Sokat vagyunk kint az udvaron, na meg mindig van valami munka a házkörül, így néha azt sem tudom merre áll a fejem.

Dorka baba most alszik, nagy zsivány.
Valahogy most nem nagyon akar nőni a foga még mindig 6 fogúak vagyunk, fölül 4 alul 2 normális dolog?

Szerdán volt a házassági évfordulónk, reggel 4,4 kor már rózsával ébresztett a párom. Igaz a szomszédban (anyósnál) szedte, de ari volt...

Tegnap volt itt Manó Emmával, hát lányok olyan tündéri a kislány, és nagyon jó volt.

Más nem jut az eszemben.

Délutánra várom a vizest, mert a légkondinak a vizelvezetését szereli.
Jövő héten kőmüvesek jönnek, utána burkolók.
Aztán remélem ennyi egy darabig, hacsak pénz nem áll a házhoz (:.

Jók legyetek
Manó2+dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Hali Kép
Élünk! Sőt! Nagyon is! Bővebbet egy pár hét múlva, hümm, hümm KépKépKépKép

Megyünk megint a Somlóra, úgyhogy csak röviden.

Manó2 Kép
Gratula az évfordulóhoz, és külön gratula a párodnak, aki ezzel az akcióval egyben szeretett anyósodat is megörvendeztette a rózsalopás útján KépKépKép Drukk az építkezéshez!

Gombóc Kép
Nagyon sajnálom a barátnődet KépKépKép És kitartást neked, hogy mellette tudj állni!!!

Momo Kép
Repedtfejű szépségednek nagy cuppancs! Edzetlen hasfal KépKépKép

Persze mennem kell, úszom, mint a Hapci hajó KépKép

Pussz!
Titkolózó Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,

Kangi!!!!! szóval akkor hamarosan lehet gratulálni Nektek is!!! Kép Kép KépDrukk!!! Kép

Manó2,
Petrának meg már hónapok óta csak 1 foga van.Petra napok kérdése és 11 hónapos lesz. Kép Én már lassan kezdek beletörődni,hogy ez már mindig így marad. Kép

Toffi,
levelet köszi,elolvastam. Kép

Mi is utazunk el nemsokára Pápára a szüleimhez. Kép
Mindenkinek szép hétvégét!

Puszi
Évi+Petra

és egy családi vigyorgós Kép
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!Kép

Mi is megvagyunk, döglődött a gépem, meg időm se nagyon volt írogatniKép. De a képek szupik, most gyorsan átnéztem mindetKép.

Látom, tele vagyunk kismamikkal, nagy gratu mindenkinek!Kép

Gombóc,
szegény barátnődKépKépKép. Annyira sajnálom!Kép
De Te ugye jól vagy pocakilag?

Elli,
mi még tápszerezünk este, Malac is iszik kakaót, mondjuk Ő már rendes tejjel, miért kellene abbahagyni? Néztem Exdagi képeit, hát állam lecsapódott, micsoda pali lett!Kép

Azúr,
nagyon boldog szülinapot kívánunk Artúrnak!KépKépKép

Angi,
bogarász szuperKép. Hogy álltok építkezésileg? Mi most egész jól haladunk, leszámítva, hogy egyik éjjel megfújták a teljes zsaluzatotKép. Hogy száradna le a keze az ilyennekKép. De már állnak a pincefalakKép.

Andi,
Macus is keresi magán a kukitKép. Jobb híján a köldökére szokott mutogatni, talán azt hiszi, ott még nőhet valamiKép.

Macóka eszméletlen sokat dumál, gyakorlatilag mindent megismétel, amit mondunk neki, és már két-három szavas mondatokat is mond. Elkezdett babázni, tündérédes, ahogy eteti-altatja a bébikéit. Még énekel is nekikKép.

Itt egy éhenkórász fotóKép.

Kép

Itt pedig egy kis informatikuspalántaKép

Kép

pusz mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

Kangi,
Csak nemKép

Zulu,
Informalodunk, egy het mulva megyunk haza es akkor remelem realizalodnak is a dolgok.
Azert ez irto szemet dologKép

Evi,
Kep Kép
Fogilag ne aggodj, majd elobujnak.

Gomboc,
Szegeny barinodKép

Leszter,
Na most mar orvosi megerositesed is van, hogy emelyeghetszKép Kitartas!!!

Gyermekem vegigbulizta az ejszakatKép, szerintem megint valahol furakodik egy fogica.

Megyek dolgozni,
Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

lefotóztam a leányanyátKép.
Tényleg, azt nem is mondtam, hogy van ám már szerelme is a nőcinek! Állandóan a nevét sóhajtozzaKép. Olyan fura, nem vagyok én szokva ezekhez a csajos dolgokhozKép.

Kép

Kép

A képek közvetlenül azelőtt készültek, mielőtt Malacka ráöntött egy fél literes ásványvizetKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Toffi,
Csak nem találtatok egy jó kis házikót?Kép Drukkolok! Ha majd lehet, részleteket is írj!

Anita,
A cukor örökség is lehet, anyu is cukros.

Angi,
Plüss süniKép

Timici,
Köszi a választ.

Gombóc,
Szegény barátnőd, nagyon sajnálomKép

Manó,
Roni ugyanúgy 6 fogú, mint Dorka már jó ideje.

Kangi,
Csak nem?Kép Drukk!

Évi,
VigyoriKép

Zulu,
Édes lahat a babázó Macó.Kép
Képek szupikKép

Maci_2
maci_2
 
 


Ari Borijának (előre is)
Boldog 1. szülinapot!
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sehol egy sorocska az állatkerti taliról?Kép

SnoopyKép erre nem is gondoltam, mármint hogy a vírusaim a tejben is megjelennek. Jöhetnél gyakrabban és főleg részletesebben!

KangiKép hűha, vajh milyen titkot rejtegetsz?Kép

LeszterKép hurrá, émelygés!Kép

ÉviKép milyen egyforma a mosolyotokKép

ZuluKép szerelmetes nőcike szuperKép

ToffiKép írjak még telkeket? van új újság. Vagy már megvan??

Holnap műtik Zsuzsi laza köldökét, kérném a drukkokat! Szegénykém, ma már nagyon izgult. Én meg jobban, mint a múlt heti vaskiszedésem előtt. Reggel Apával megy be a kistarcsai kórházba-fél nyolcra ott kell lenni, aztán megyek én is a másik kettővel, csak azért, hogy Apa hazahozza őket.

Urszila
urszila
 
 


Alszanak a gyerekeim!!! Egyébként teljesen szét vagyok esve, Abigél 3 napja folyamatosan nyűgös, ma meg éjjel nem aludt valami szuperul, na mindegy még lehetne rosszabb is.
Mindig olvasok, gondolok, oszt annyi.

Csomót gondoltam Zulura és Azúrra, hogy ők is hogy eltűntek, Kakukkról nem is beszélve, de nála mi is voltunk és jól vannak.

Zulu,
zsaluzat Kép Maca nagyon dögös, Dana is folyamatosan dumál - azért néha még tolmács kell hozzá, de már ő is rakja össze a mondatokat. Ma reggel hmmposz felkiáltással a polcra mutogatott, amin kb. 40 dolog volt. Eltartott, mire rájöttem, hogy a hintőpor kell neki.
Viszont Danát csak az autók, repülők és egyéb gépezetek érdeklik, remélem, ez azért normális.
(Ehyébként nem lep meg, hgoy halódik a géped Kép)
Ja, a haját is ehhez igazítottuk (15 milisre állítottam a nullás gépet), mert megirigyeltem Elli Kevinjét.

Elli,
Annyira jó kis pasi lett a fiadból. A hugaiddal meg tök jól néztek ki.

Gombóc,
Szegény szegény barátosnéd, nem is tudom, mit írhatnék Kép

Évi, Dorka2,
ha lassan is de lesznek fogacskák.

Urszila,
drukk megy++++++++++++++++++++

Na már nem is alszanak - úgy látszik, csak vicc volt (de apa meg ma is bement fujj, fujj).
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ja, milyen volt az állatkert?
Zs.
zsuzso
 
 


ZsuzsóKép
Csütörtökön a Margitsziget (mini vadaspark), és tegnap az állatkert nagyjából ebből állt:Kép
Kép
Mármint ha Kevinen múlikKép Szerencsére tegnap ott volt Dani is, így eltöltöttünk 1 órácskát a játszóházban is.Kép
Szupi idő volt, és nagyon jól éreztük magunkatKép
A mai időjárás már kevésbé szívderítőKép
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Ja, és persze hazafelé:Kép
Kép
E
ellimami
 
 


Sziasztok Lányok!

Én annak idején jártam a "friss kismamák" topicjába, csak elmentem a munkahelyemről betegállományra, utána szültem, és itthon nem volt netem. Most már van, és nagyon szeretnék hozzátok tartozni újból, ha befogadtok.
Majd én is bekapcsolodom hozzátok, és talán ismerős is akad köztetek.

Rólam röviden annyitSziasztok Lányok!

Én annak idején jártam a "friss kismamák" topicjába, csak elmentem a munkahelyemről betegállományra, utána szültem, és itthon nem volt netem. Most már van, és nagyon szeretnék hozzátok tartozni újból, ha befogadtok.
Majd én is bekapcsolódom hozzátok, és talán ismerős is akad köztetek.

Rólam röviden annyit, hogy a kislányom most 5 és fél hónapos. Dominikának hívják és tündéri. Van egy 5 éves lányom is, ő Dorottya.
Majd időközben mér írok, ha jöhetek hozzátok.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Nelli: Üdv itt közöttünk.

Minden babócának Sok Boldog Szülinapot.

Urszilla: Megy a drukk ezerrelKépKépKépKépKép

Elli: Tündéri a kismanóKépKépKépKépKépKép

Velünk semmi nem történt mostanába. Voltunk bölcsi nyítóbulin. Nagyon jó volt Márknak nagyon tetszett a bölcsibe.

Tanácsot szeretnék tőletek kérni. Márk a mai napig nem hajlandó pohárból vagy bögréből inni. És a bölcsibe visszont amire megy elkell érnem valahogy, hogy igyon mind a kettőből. segítsetek, hogy tudom rászoktatni. Ha eldugom a cumisüveget és azt mondom neki, hogy a cica elvitte és kikészítem neki a poharát, hogy abból kell innia, mert ő már nagyfiu, akkor egész nap nem iszik semmit inkábbb csak pohárból ne kelljen. SEGÍTSETEK létszi aki tud.

Most mennem kell de még jövök.
Puszi mindenkinek
Andy és a pohárból nem ívó Márk
andy78
 
 


Kifelejtettem Macót Ő is nagyon aranyos és, hogy már ilyen hamar szerelme is vanKépKépKépKépKép

Andy
andy78
 
 


Andy!
Köszi az üdvözlést.
Talán próbáld meg először a csőrös poharat, hátha rákap pohár használatának "ízére", és ha az megy, utána lehet adni az igazi poharat.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok csajszik!Kép

Ari,
nagyon boldog szülinapot kívánunk Borinak!KépKépKép

Nelli,
szia itt, gyere sokat!Kép Nem teszel képet a kiscsajról?Kép

Andy,
szerintem semmiképp ne érezze Márk, hogy a pohárból KELL innia, inkább használd ki a természetes kíváncsiságát, meg azt, hogy ebben a korban úgy utánoznak, mint a kismajmokKép. Én a helyedben egy picit jegelném a pohárkérdést, aztán pár nap múlva bepróbálkoznék úgy, hogy csak lazán kiteszek egy csinos kis poharat a kedvenc itókájával az asztalra, és egyúttal egy cumisüveget is, valami kevésbé csábító löttyel, mondjuk vízzelKép. Nem kínálgatnám, meg ilyesmi, csak ott lenne, mintegy mellékesen az asztalon, minden kajánál.

Elli,
gyereked továbbra is szuper!Kép

Zsuzsó,
aranyos vagy, hogy gondoltál ránkKép. Na ja, a géprombolókkal nehéz...Kép
Dana busmanul is beszél?Kép Néha Macus is tud olyanokat mondani, hogy képtelenség megérteni, szegény csak ismételgeti egyre türelmetlenebbül, aztán megjelenik az arcán a "hát teljesen hülye ez a nő?!" kifejezés, és feladjaKép.
Tegnap nálunk is kopasztás volt, Malac haját küldtem le, meg Apasaséból vagy 20 centit, egész este morgott miattaKép. Macus megúszta egyelőre.

Urszila,
drukkoltam mint őrült, hogy van a lányka?Kép

Maci_2,
inzulinKép. Úgy drukkolok Nektek egy kistesóért! Biztos nagyon oda fognak figyelni Rád a dokik, ha jön a tesó!

Kangi,
Te kis titokzatosKépKépKép!

pusszancs mindenkinek!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Elli
Pasi hmmm... Kép Nagyon edi!

Urszila
Helyzet???

Kangi
??? Kép

Lanyok
Kepzeljetek az oltas utan irtam,hogy Jazi belazasodott.Aztan szerdan hanyt egy nagyot+hasmenes. Azota alig eszik es gyurjuk a virust...ma mar valamivel jobb volt a helyzet.
Remelem most mar tul leszunk rajta. Kép
Mas
A masik topikban epp a kornak megfelelo jatekok/konyvekrol van szo. Ti mivel foglaljatok le a csemeteket rossz ido eseten? Minden 5let johet. Kivancsi vagyok ti miket krealtok ,vesztek a babaknak!
Nalunk most a laksban is a motorozas a meno.Az epito nem erdekli a csajszit, olvasgatni imad barmilyen konyvet. Epp ma pakoltam el egy adag jatekot ,hogy ne legyen elol minden foloslegesen. Rajzolas- otthon ti mit adtok a babak kezebe? Cerka, filctoll, zsirkreta?
Jo 7veget mindenkinek!
Norka
norkini
 
 


Ja
Nelli
Udv. itt! Kép
Norka
norkini
 
 


Helló Lányok!

Mi is megvagyunk, csak iszonyú a pörgés mostanság.
Sajna nem volt időm visszaolvasni, így csak nagyjából válaszolok.
Köszönöm mindenkinek a sok energiát és depi hussogatást, bevált!Kép

Szülinaposoknak sok boldogságot kívánok!

Kangi, Urszila!
Nem ér sokáig titkolózni!Kép
Lám-lám megindul a 2-3 baba projekt!

Maci_2!
Drukk-drukk, biztos minden rendben lesz a kistesóvalKép

Momo!
Vigyázz magadra-magatokra!
"Arcátlan" ZsebiKép

Zulu!
Édes a szerelmes kiscsaj, nem is beszélve a női dolgairólKép Kire ütött???Kép

Elli!
Nagyon drága Kevin!Kép

Évi24!
Nagyon jó rátok nézni, látszik a boldogság Petrán is meg rajtad is!Kép

Nelli!
Üdv itt!Kép

Andi!
Ilang sem akar pohárból inni, mondjuk ő csak 9 hónapos, de gondoltam megpróbálom megtanítani. Hát semmi siker. Lehet, hogy túl korán próbálkoztam.... Kitartás. Amit Zulu mondott az nekem bejött..

Leszter!
Gratula a megerősítéshez! Kell ennél több??
A szülőkkel ne törődj, ezt ti tudjátok a legjobban, hogy nektek mi a jó!

Urszila!
Remélem minden rendben ment Zsuzsi köldökével!
Mennek a gyógypuszik!Kép

GOmbóc!
Nagyon sajnálom a barátnődet, igazán nem is tudom mit is mondjak. Ez szörnyű!Kép

Magunkról:
Ilang nyálzik ezerrel, de úgy hogy non-stop pártedli van rajta mert a hasáig elázik. Még mindig 2 foga van alul, és 3 hónapja semmi változás. Nem nagyon eszik az elmúlt napokban, magához képest korán kel, és éjszaka ébredezik, pedig már régóta átalussza az éjszakát. Apaci 4 napos zenetanfolyáson van, ma is, szóval nem sokat találkoztunk mostanság.
Még mindig folyik az orra Ilangnak, és nem igaz, hogy csak 1-2 napig van jóidő, aztán visszajön az ősz!!!!!!
Itt az ablakban 12 fok van. Pfffúúúúújj!

Na legyen szép napotok, és sok pusza mindenkinek!

Tündér+ nyügis Ilang
tündér
 
 


Köszi a drukkokat, Zsuzsi szerencsésen túlélte az altatást, műtétet. Nagyon kis hős volt, csak gyűlt a könny a szemében utána és mondta, hogy fáj, de nem sírt. Estig nem ehetett, akkor is csak pépeset (a félrenyelés veszélye miatt), azt nehezen bírta. Jó, hogy rávettük magunkat a műtétre, kiderült, hogy mégis volt egy kisbabnyi sérv, nemcsak laza volt a köldökgyűrű. Így többet nem tesizhet ebben az iskolaévben.

AndyKép bölcsiben sok mindent meg fog csinálni, amit otthon nem. Szerintem ott tuti fog inni pohárból is. Cumisüveg tiltott? Mi az elején bevittük, sőt kérték, csak vizet kaptak belőle, de egy kis "otthon" volt nekik.

NelliKép Üdv.

TündérKép Julka is 1 hete taknyos. Én is, de a nyárfáktól.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a kedves üdvözleteket.
Én is sok boldogságot kívánok minden szülinaposnak.

Sajnos képet nem tudok feltenni egyenlőre a babusról és a nagylányomról, de idővel valahogy megpróbálom elintézni.

Andy! Tényleg jó ötlet nem erőltetni a pohárkérdést, hanem csak úgy lazán próbálgatni időnként. Nekem a lányom még nem is járt, mikor bölcsibe került, szóval ott majd szépen megtanul mindent. Ne aggódj!

Az én babám 5 és fél hónapos, de nem akar megfordulni. Van neki terpeszpelenkája, ami biztos nehezíti a dolgot, de azért lusta is egy kicsit, és jó húsban lévő. Nagyon szereti a hasát, minden főzeléket megeszik, amit csinálok neki (sajnos ő már nem szopik). Jól is alszik egyenlőre. Alul már van két foga.
Nagyon kiegyensúlyozott, boldog, mosolygós baba, csak kicsit nyafogós, ha nem vagyok vele a szobában.

Tündér! Az én allergiám is most kezdődik, én a fűre vagyok az sajnos.


Gombóc! Te ugye annak idején irogattál a "ma megint megjött" című topicba is?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Urzsila, Andy!

Náluk úgy mondták hyoga bezsokás idején lehet vinni cumisüveget és az adaptációs időre is (1 hónap) de utána már nem, ennyi idő alatt meg kell szoknia a poharat. De szerintem si ha a többi gyerektől látja akkor majd kedvet kap hozzá. Meg hát szegénykém ha szomjas lesz akkro kénytelen lesz ababól inniKép Sajnso a bölcsiebn azért vane gy csomó ilyen dolog mait a saját kárukon kell megtanulni, ilyne pl az is ha egyzser feláll az asztaltól akkor neincs továbbe béd, akkor éhen marad. ha párszor éhen marad legközelebb biztso nem áll fel. Mert nálunk pl ez is gond lesz. emam szeret rohangálva enni.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Andy,
Furdeskor adj neki egy szep kis muanyag poharat! Aztan lesd az eredmenyt! Valamiert a furdoviz nagyon szokott izleni az enyemeknek!

Kepek nagyon cukik! Zulu te legyszives ne incselkedj itt a lanyos szokasokkal, jo? Kép

Kangi,
Julcsibol nagyteso lesz hamarosan?

Mikit beavattam a hatizsakos kalandozas szepsegeibe, 3 napra kettesben leleptunk Malagaba! De mar ujra itthon! Jo volt, szep volt, de faraszto is! Gyerekem nem tud csak ugy elaludni, nem akar semmirol lemaradni! Ennek kovetkezteben ugy elfaradt, hogy tegnap mar csak remegett es orditott, nem tudtam elaltatni!

Az eves egyre nagyobb problema. Nem tudom hany kilo, de remesen sovany. Egy hosszu csik az egesz gyerek! Es csakazertsem eszik a kis hulyem! Fel eve nem jott uj foga, megalltunk a 8-nal. El vagyok keseredve am rendesen (nem a fogak miatt, hanem a nemevessel kapcsolatosan)!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Időm egy szál se, de a képeket megnéztemKép

Zulu,
Mac nagyon nőcis márKép LeányanyaKép
LopásKép Tényleg személyesen szeretnék az ilyenekben kárt tenni.

Elli,
Kevin is le lett fárasztva rendesenKép Nálunk mostanában a cica okoz bűvöletet mindkét gyerekemnél, de Zsebi azért annyira nincs meghatva, hogy közben ne próbálja levenni a macsek bundájátKép Szóval ezen négylábúak jobban félnek már tőlünk, mint a kutyáktólKépKépKép

Nelli,
üdv ittKép Ha az én lányaimat ismernéd, nem mondanád, hogy a tiéd kicsit nyafogósKép

Urszila,
örülök, hogy túl vagytok a műtétenKép Gyors lábadozást ZsuzsinakKép

Manó2,
Zsebinek is 6 foga volt eddig, most jön megint 2 alulKép

Andy,
poharat szerintem se erőltesd, inkább az utánzókedvére építsKép Nálunk Zsebi már 1 évesen perfektül ivott pohárból, mert Timi is ezt csinálja, nehogy mán lemaradjonKépKépKép

Kangi,
de nagyon titokzatos itt valaki, de azért se találgatokKépKépKép

Norka,
nálunk csak az menő idebent és odakint is, amit nem szabad, mert nem gyerekjátékKépKépKép Szóval praktikus tanácsom nem igazán van, mert a játékok kibuggyannak a kosarakból, de pár percnél tovább egyik se érdekesKép Egyébként Timi anno az olvasást szerette és a formadobálóst, azzal elég sokáig elvolt, de szigorúan csak az én közreműködésemmel. Zsebi meg mászni szeret, de csakis életveszélyes helyekre, ahhoz meg megint én kellekKépKép

Pénteken a nagy melegben a csajok beálltak locsolni...utána a fülüknél fogva, magamtól kartávolságnyira eltartva kellett őket becipelni a kádig és nemes egyszerűséggel rájuk nyitni a zuhanytKépKépKép
Kép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

Köszi az üdvözlést.
A kisebbik lányom egyenlőre csak nyafogós, de a nagyobbik rettenetesen eleven, szóval tudom, mi az. És hiába lenne a kicsinek jobb természete majd, a nagyobbik mellette lesz.

Aranyosak a lányaid.

Nelli
hnelli
 
 


Tüni,
Írtam neked mailt, de visszajöttKép

Urszila,
Hogy van Zsuzsi? Haza is mehetett?

Elli,
Állatkertes képekKép

Nelli,
Üdv ittKép Gyere bátran!
Ha majd lesznek képek, szívesen megnézemKép

Andy,
Bababoltokban láttam olyan (hú hogy is írjam) cumisüvegre való de nem cumit, ami olyan mint a varázsitató "csőre". Ezzel talán könnyebben rá lehetne szoktatni a csőrös pohárra...

Zulu,
Köszi a drukkot. Sajnos a pajzsmirigy gyógyszer mellett károsodhat a baba. Szóval ennek a rendeződését mindenképpen meg kell várnunk. Ami úgy tűnik nem megy gyorsan.

Zsuzsi,
Malaga, csak úgy?
Nem evésKép Drukk, hogy megjöjjön Miki étvágya!

Momo,
Pancsoló lányokKép

Pálma (ha erre jár) Bálintjának
Boldog 1. szülinapot!Kép

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Momo: valami írtó édesek a lányaidKép. Olyan aranyosak, itt mosolygok a pénteki locsoláson. persze neked gondolom nem volt olyan jó móka.

Elli: bámészkodó, majd alvó manó csuda édiKép.

Zulu: szerelmes Anna is ari, látom jó kis informatikus palántaKép.

Évi. olyan aranyosak vagytok a mosolygós képen. Sugárzik belőle a szeretetKép.

Bocsi lányok, most csak a képeket néztem gyorsan végig, de nem tudtam kihagyni egyik gyerkőcöt semKép

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Koszi a szulinapi jo kivansagokat!

Azur Arturjanak boldog szulinapot!

Ilyen volt ilyen lett kepeket talan holnap teszek fel. Bori szulinapra tiszta natha lett. Nekem meg arcureg gyulladasom es legcso hurutom van es habkent a tortan itt a mikulas is.
Tegnap megtanult Bori felmaszni a kanapera az apukamat elkeresztelte tata-nak, neha agya cici -t is mondja. Eves meg mindig kratasztrofalis, de most mar koldul a mi kajankbol. Ha valami neki nem tetszot akarok vele megeteteni akkor dugja az en szamba.

Most csak ennyi, mert holnap koran kell kelni Kristof megy kirandulni.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!Kép

Zsuzsi,
jóvanna, nem incselkedemKép, amennyiben nem csigázol mindenféle malagai kalandokkalKép.
Evésügyben nagyon megértelek, Malac is olyan, mint egy versenygilisztaKép. Ráadásul, az eddig zabagép lányom is radikálisan lecsökkentette a kajaadagjátKép.

Momo,
annyira szépek ezek a csajok!Kép
Macó is nagy állatbarát, csak az állatok nehezen viselik a szeretetrohamaitKép.

Urszila,
de jó, örülök, hogy szerencsésen túlvagytok a műtéten!Kép

Ari,
szegénykém, akkor most jól összejött mindenKép. Jobbulást!Kép

Nálunk úgy tűnik, báránybőrbe bújnak a skacokKép. Délben vettem észre Macuson a pettyeket, estére kicsit több lett, de nem vészes, viszont addigra Malacon is találtam néhányat. Az vígasztal, hogy talán egy füst alatt túlleszünk rajta.

megyek dundizni, jóéjt mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


AriKép boldog szülinapot Borinak!Kép
Kép

Zsuzsi ma du. nagyon nyűgös volt, asszem ma jött ki rajta a műtéti stressz. Holnap nem megy iskolába, de szegényke el kell kísérjen a Heim Pálba varratszedésre (brrr). Apa nem ér rá, így a két lánnyal megyek. Andris meg indul reggel Visegrádra, erdei iskolába. Remélem, igazuk lesz a meteosoknak és szebb idő lesz jövő héten.

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?