Új privát üzeneted érkezett!

vagyok még szombat 40perc Nst Kedden Szerdán is menni kell!!
Mezso számod megvan irok ha van valami

Kép
kriszpiri
 
 


Évi: köszi én így hogy figyelek arra mit eszek és mit nem jobban vagyok,most épp teljesen jól.Na de ez így frankó lesz,mert tejet egyáltalán nem fogyasztok,tejtermékeket sem holott imádom...Zöldségeket gyümölcsöket se nagyon merek mert az is necces hogy csinál-e gondot.Meg zsír és fűszermentes kajcsikat eszek.Pedig a csípőset is szeretem.Szóval így hogy mindent megvonok amit szeretek,így jól vagyok...Kíváncsi leszek vajon ezt kell-e csináljam ezután???A héten megyek vérvételre valamikor...Szerencsére csak ide jövök a szomszédunkba.A szobánk ablakából odalátni ahová vérvételre kell menjek. :roll: Blankának tegnap még 2x volt híg kakija,ma is kakilt már 2x de már nem hígat. :)

Krisz: oké akkor várom a híreket,be vagyok kapcsolva éjjel nappal,bármikor van a nagy esemény írhatsz bátran,és hozom a csajoknak a nagy hírt. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja és hétvégén megállapították anyuék,meg párom is hogy fogytam... :roll: Nem is tudom örüljek-e... :roll: Hasam lett laposabb.Mondjuk ne csodálkozzak mert akinek 1 hónap alatt megy annyit a hasa mint az enyém,hát jóhogy fogy nem?? :roll: Meg most hogy szarabbul voltam az uccsó időkben elég sűrűn nem ettem vacsira semmit sem egyáltalán...

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Krisz, és hogy érzed magad?

Kép
eve3htv
 
 


Mezsó, Blankus a 4-ik oldalon van!

Kép
eve3htv
 
 


Hasmenéssel kapcsolatban: rengeteget lehet fogyni, van aki direkt hashajtót szed hogy lefogyjon!
Hát az meg hogy jó-e, hát ne betegség árán legyél karcsúbb.
Inkább legyen kis husid de egészséges legyél!
A diéta mindenképpen jót tesz, csak nem olyan finik a kaják
mert sokmindent nem szad enni.

Ugye nekem most sószegény étrenden kell lennem, hát mit mondjak nem kellemes mert mindent sósan ettem eddig.
Dehát Domimért mindent :)

Kép
eve3htv
 
 


Évi: ezek szerint szavaztál Blankára!!Köszi. :wink: Majd frissítek a linken!!Hát nem kellemes igen a diéta...Most én is szinte csupa olyan dolgot nem eszek amiket amúgy rettenetesen szeretek.Frankó.Nekem a célom a saját egészségem.Neked meg a saját és Domid egészsége.Hát a te célod sokkal sokkal nemesebb. :D És egyébként hogy érzed ma magad?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Igen szavaztam.Hát hogy vagyok...megint fáj a derekam, ha lefekszem az ágyba alig bírok felkelni mert egyből bele nyilal a fájdalom :? Domim meg feszítget de nagyon, kidugdossa a végtagjait Atim meg fogdossa :lol:

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Megjött a közgyógy határozatunk!!!!Megállapították de hogy... Jó ne legyek elégedetlen,de akkor is!!!!!Blanka egy hónap alatt 6doboz Zinatot fogyaszt.És 6300forintba kerül.És mennyit állapítottak meg?4220ft/hó.Ez kereken 4doboz Zinnat ára.4x1055ft.Legalább 4ezer ft-al több marad a kasszában az is valami.De a betegségéhez tartozóan,még 2x1055ft-ot nem szponzorálnak nekünk,az továbbra is a mi költségünk. És a hozzátartozó probiotikum is... Ami nem kis pénz.Mocsok világ én mondom.Blanka betegsége miatt csak a Zinnat és a napi szintű probiotikum együttesen 10ezer forintot felemészt minden hónapban.Most hogy a közgyógyot megállapították ez annyit változott hogy 4000ft-ot a MEP,vagy önkormányzat én nem tudom kicsoda,és 6000-et,ami ugye több mint a fele,még továbbra is mi kell kifizessünk... Áhhhhh tudom mindig csak elégedetlenkedek...De az a 6ezer még annyi minden másra is jó lenne...De legalább havi 4ezer segítség még lett így is!Megérte lépjek. Május 27-én hozták a határozatot,és 15nap múlva jár a pénz.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: kát kutya egy világot élünk és ez csak rosszabb lesz sajnos :cry: nem eröltették meg magukat de a semminél több.Te hogy érzed magad?jobban vagy?Felnéztem mamanetre de elég bonyolult irtam de nem találtam sehol meg mindig más irás jön be.Belezavarodtam.De majd probálom megfejteni :lol:

000kata
 
 


Mezsó, nem semmi...hát igen nekem egy émászos csekk 6000 ft.

Kép
eve3htv
 
 


Hát Évi igen...Démász nálunk is 6ezer körül van...De kábelTV 4000ft "csak",szóval sokmindenre futná a 6ezerből... :cry: Hogy vagy ma?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kata: köszi kérdésed vagyogatok.Eléggé szigorúan figyelek arra mit eszem,és így elvagyok.Görcseim nincsenek.De hát alig eszem valamit...Mármint elég egyoldalúan,mert semmit nem eszek amik mozgatják a beleket.Tej,tejtermék,zöldségek,gyümölcsök,fűszeres dolgok...Szóval... :? :? Kaja szempontjából nem épp felemelő érzés,de legalább nem görcsölök mint 1 hete!! :roll: Most várom hogy elmúljon a mensi,most 7.napja tart már... :shock: :shock: Mondjuk éppen már csak maszatol,de vérvételre kéne menjek,meg pisit leadni,de így még nem lehet...Mármint pisivizsgálatra mintát adni...Mert félrevezető az a kevés vér is.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, majdcsak elmúlik már...ideje lenne.
Köszi megvagyok, ma össze vissza ettem mindent
lassan már csak gurulni tudok.Pedig van mikor abszolút
nincs étvágyam, én ezt már nem értem.Holnap megyek
a vén szipirtyóhoz viszek pisit,meg vérnyomást mér,
marhára örülök hogy idepofátlankodott ma és nem is
telefonált előtte, itt verte az ajtót meg szólongatott :evil:
Ezek után meg vágjak jópofát :oops:
Megyünk még NST-re is,Atim éjszakás
úgyhogy boldogságos kedvemben vagyok.
Tuti akkor jön majd rám a szülés mikor nincs itthon Apa :cry:

Kép
eve3htv
 
 


Sziaszzok!

Évi, beszéld meg Domival, hogy akkor jöjjön mikor a párod is otthon van. :wink: Nálunk bevált! :D
Én is mindig attól tartottam, hogy akkor fog majd kelleni indulni a kórházba mikor nem lesz otthon apa. De azerencsére szót fogadott. Mondjuk nem sokon múlt, hogy otthon volt. Vasárnap szabad volt, hétfőn éjszakás lett volna. De nem ment dolgozni, mert egész éjjel velem virrasztott és ugye a kórházban is ott volt. Délutánra tiszta hulla volt és nem ment be dolgozni. :D :lol:

anitapo20
 
 


Anita nem is írtam,hogy boldog névnapot neked!!!

Évi: hát tényleg ideje lenne hogy elmúljon a mensi!!Még mindig van pici maszat,úgyhogy holnap reggelről is napolva a vérvétel,mert így nem bírok pisit leadni. :cry: Pedig már lennék túl rajta!!!!Beszéld meg Domival szerintem is. :wink: Úgyis akkor indul el kifelé amikor apa is otthon van.A babák ezt tudják. :wink: Tudom hiába beszélek,nem hiszed.Anno én sem hittem!!! :wink: De nálunk se múlott sokon hogy apa otthon van-e... :lol: Este 7-kor ért haza aznap,és 1óra pihit kapott és elfolyt a vizem. :lol: :lol: 24órás biztonsági őrös szolgálat után újabb 24 következett,csak szülés velem a szülőszobán. :lol: :lol: :lol: Volt hogy 2 fájás között bealudt az elején amikor még nem jöttek olyan sűrűn. :lol: :lol: Aztán pár kávét megivott,meg vedelte a kólát is hogy fentmaradjon.Persze amikor bedurvult a helyzet,akkor egyből kipattantak a szemei,és non stop segédkezett. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, köszönöm szépen!!! :D

anitapo20
 
 


Mezso: sajnálom hogy nem tudsz enni semmit :cry: és meddig kell ezt igy?

Évi:én ettöl féltem hogy nem lesz itthon párom de itthon volt :lol: :lol: :lol:

[color=red]Kevinemnek Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok.[/color]

000kata
 
 


Boldog névnapot Kevinnek! :wink:

Hát Kata nem tudom meddig lesz ez így,hogy alig van olyan amit bátran ehetek... :roll: Vége lesz a kivizsgálásomnak,kiderül az-e a gond amit sejt tesóm,és akkor okosabbak leszünk.Addig bizti ami bizti nem eszem azokat amiket írtam.Főleg mert így jól vagyok.És ez többet ér annál mint hogy egyek mindent és görcsöljek.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Boldog Névnapot Kevin!! (utolag is)

Kép
kriszpiri
 
 


Mezso:Köszönjük szépen Sajnálom,remélem hamar kiderül és nem lesz nagy baj.szoritok neked.

Krisz: utolag? ma van neki csak nincs benne minden naptárba :lol:
Hogy vagy?lassan jön a picur :lol:

000kata
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KEVINNEK!!!!! :D

anitapo20
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a vígaszt, remélem tényleg itthon lesz majd Atim :roll:

Boldog névnapot Kevinnek!

Írtam mamanetre meg dobtam nst képet, akit érdekel nézze meg, ide nem szívesen írok magán jellegű dolgokat.

Pusszantás

Kép
eve3htv
 
 


http://hajnalzsuzsa.wordpress.com/
Sziasztok!
Itt találtok pár 0-3 hónapos babára való kisrucikat!
Ha valakit érdekel valami akkor írjatok!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Kata mire leirtam rájöttem csak azt hittem már lemaradtam a köszöntésről :lol:

Kép
kriszpiri
 
 


Amugy élek és virulok nagyon ugy nézki kihuzzuk 8.-ig de lehet még tovább!!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Előre is bocsi a képért, de egyszerűbb felraknom mint elmagyaráznom.

Mezsó, segíts létszi! Ma LEvi kakilt egy hatalmasat és sötétbarnás feketés kis csíkok, darabkák voltak a kakijában. Lefényképeztem hátha könnyebb beazonosítani mi lehet. BOCSI A KÉPÉRT!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anitapo20 2009.06.04 12:15-kor.

anitapo20
 
 


Aztaaaa :lol: Anita :lol: Jól megleptél...Még nem is ebédeltem,most készítem... 8) :lol: Na viccet félretéve hát ez eléggé híg kaki...És mit evett Levi?Mai nap?Amúgy nem kell aggódni ezekért a feketés darabokért,Blankánál is láttam már hasonló kakit,mármint ilyen darabosat.//Saját felvetésem,hogy mivel alapba híg ez a kaki,szerintem könnyen meglehet hogy a benne lévő feketés darabkák a normál összeálló kaki darabkái,és a többi a felhígulás...Érted mit akarok mondani??//És jól van amúgy??Semmi baj?Nem nyűgös meg ilyenek?

Évi: majd megyek megkukkantom a mamanetet is,csak később mert most ezerrel főzök... 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, Levi mindig ilyent kakil. Ez baj? Nem evett péntek óta semmi mást csak tejcsit. Pénteken is csak egy pici banán felét. Hát nyűgös kicsit, de rengeteget mosolyog is. Ma csak fél órát alaudt.

Meg ezek a "darabkák" inkább olyanok mintha a kapor levél lenne feldarabolva apró darabokra. Így tudom még leírni leginkább, hogy milyenek.

Bocsi mégegyszer! :oops: :D

anitapo20
 
 


Nem lehet hogy a fogát növeszti ez a kislegény és amiatt van ilyen kakija??És ha csak tejcsit evett akkor normális ám.Ő még anyatejet eszik ugye?Te mit ettél?Lehet az zavarta meg picit. :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hát a keze állandóan a szájában van. Mostanában már nem mindig az egész keze hanem leginkább a hüvelykullyát rágcsálja de nagyon. A nyála is folyik nagyon, minden nap vagy öt előkét áztat el, nem győzöm őket mosni. :D :wink: Az ínye is duzzadt, de ezek már nagyon rég óta vannak.
Lehet a fogától ilyen a kakija?
Én tejszínes gombás csirkemellet ettem rizzsel, meg kakaót ittam tejjel. Ezek okozhatták nála?
Komoly baja lehet?
Köszi, hogy segítesz! :D

anitapo20
 
 


Sziasztok!
Bocsi de le kell írnom, Anita ne haragudj!
Attila látta hogy itt vagyok a babaneten, és épp a kakis kép volt előttem 8) erre megkérdezte:
Nálatok ez hogy megy?Eleinte mutatjátok egymásnak a pocakotokat, utána meg a gyereket, utána meg hogy milyet kakil??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondtam neki hogy itt aggódó anyukák vannak, és akár ilyeneket is megbeszélünk :roll:
Szegénykém nem értette mi van :)

Kép
eve3htv
 
 


Anita a foga nyugodtan csinálhat ilyen kakit!!!És nem bűzösebb a kakija??Mert büdösebb is lehet ilyenkor,mert másabb kémhatása van a sok lenyelt nyál miatt.A tejszín persze hogy bánthatja a pociját,és lehet hogy a gomba is... :roll: Korábban nem ettél ilyet mióta szoptatsz?Most volt először hogy ilyet ettél?Mert ezt Levi is megkapja ám,csak feldolgozva... :lol:

Évi: jó jelenet lehetett a pároddal!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Azt elfelejtettem leírni hogy a pisivel most minden rendben volt!0 fehérje, vérnyomás jó, magzati szívhang jó, és nem híztam múlthét óta.Csak az nst bosszant!Mezsó várom hogy mit szólsz majd rá!

Anita, remélem nem haragudtál meg!De olyan riadtan mondta Atim, majd meg szakadtam a nevetéstől :roll:

Kép
eve3htv
 
 


Évi, nem haragszom! :wink: :D
Tényleg jó kis jelenet lehetett :lol: :lol:

Ettem már egyszer akkor nem volt belőle probléma. És igen sokkal büdösebb!!!Borzalmasan büdi!! :lol: :lol:

Cserébe rakok tegnapi képet, hogy ne a kakis kép maradjon meg mindenkinek! :lol: :lol:

Kép Kép

anitapo20
 
 


Juuuj kis drága! :P

Dobok ide is nst képet, de nem tudom ki fogja ezt érteni, mert hogy én nem az tuti :oops: Kép

Kép
eve3htv
 
 


Anita: Édes Levi baba a képeken nagyon!!!! :wink: De nekem a kaki is megmarad mostmár!!!Annyira ledöbbentett mikor megláttam! :lol: :lol: Főleg mert olyan szép nagy képet sikerült betegyél,hogy pillanatig csak azt láttam a képernyőn magam előtt. :lol: :lol: Hát ha büdibb akkor játszik a lehetőségek közt a fogzás is rendesen!!De lehet a tejszín+gomba se érintette most jól...Én el bírom képzelni így még látatlanban is!

Évi: Hát tudod írtam,hogy a te NST leleted kb.annyira nem mond nekem sajnos semmit,mint ahogy annusé sem mondott.Sajnos! :( De az látszódik hogy az előző NST alkalmával szép számú fájásod volt,a mostanin nyugisabb lehetett Domi...bizti nem keményedtél annyit mint az előzőnél?!?!Mert nem látszik rajta "csak"3-4 kiugróan magas fájás.Amúgy semmi...Az előző meg merő fájás volt szépen egymás utánban.Én ennyit látok ha ez segít.Az remek hogy pisi rendben,meg a vérnyomi is!!!! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Évi tényleg milyen furi ez az NST enyém tök más!!
Ma az én gyerekem mindenkit meglepett olyan aktiv volt h mindenki csak kapkodta a fejét olyan hangos volt az NST 1-2résznél!!

Kép
kriszpiri
 
 


Mezso felső sor mit mér és az also??

Kép
kriszpiri
 
 


Mezsó, köszi a közvetítést.
Most háton voltam a múltkor meg oldalt, nem tudom ez mennyire befolyásolja a dolgokat.Viszont megyek mert Domi baromira feszít és fájásaim vannak és a kettő egyszerre mennyei :oops:
Úgy érzem bepisilek és alig jön valami.Lezuhizok és lefekszem, illetve megpróbálok pihenni.Jó éjt mindenkinek!

Kép
eve3htv
 
 


Ejjj de jól elintéztem magam... :x :evil: Azt gondoltam hogy engedménnyel diétásnak mondható talán ha olyat eszek,hogy krumpli,rá pici sajt,és arra szeletelt bacon,és megsütve,minden plusz zsiradék,hozzáadott fűszer és egyebek nélkül.Nos,jelentem nem kellett volna.Reggel 2x voltam WC-n széklet ügyben és igen igen nehézkesen...Most előbb voltam 3-jára,és szó szerint kiszaladt belőlem.Hála kipp-kopp nem híg,de ez már inkább hasmenéses jellegű :? :? :cry: :cry: :cry: :cry: Nem lehet igaz.Furi egy bajom van....Mert pl kavarós kávétól semmi bajom.Pl.bármilyen levest meg bírok enni.Sült krumpli se okoz galibát.Hétvégén olyan töltött csirkét ettem aminek a töltelékében volt zeller!!!!+tojás+gomba.Az ég világon SEMMI BAJOM NEM VOLT TŐLE.Most nuku zsiradék nélkül krumpli+kevés sajt+szintén kevés bacon és már megint nem jó... :cry: :cry: :cry: :cry: Hihetetlen.Remélem holnap el bírok mászni vérvételre...Mert ha így jön a kaki is,akkor reggel nem tudok pl első pisit adni,mert szerintem akkor együtt fog jönni a kettő. :oops: :oops: Csajok SOS ezt a kínt én nem bírom komolyan!!!!!!! :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kriszpiri: az NST-n a felső sor a babádnak a szívhangja,az alsó sor a méhizomzat tevékenysége,a fájások erőssége!!

Évi: akkor pihenjél!!Már én is begolyózok hogy megint kellemetlen alsó tájékon a helyzet.Kellett nekem azt a kevés sajtot,és 2 szelet bacon-t megenni ahhoz a sok krumplihoz!!Bakker de dühös vagyok. :evil: Nem is értem hogy gondoltam hogy az nekem nem okoz majd semmi panaszt.Hihetetlen!! :evil: Szóval nem tudom majd tudok-e aludni mert már most attól félek nehogy hígabb legyen még...és görcsöljek. :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? Főleg mert holnap el szeretnék jutni vérvételre mostmár!!Ilyen nincs.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Anita:Nagyon édes Levi :lol:

Mezso:remélem nem lesz semmi,pihizz.

000kata
 
 



000kata
 
 


[color=red]Banán-baj!
A banán fák genetikailag csaknem teljesenazonosak, így könnyen"megbetegszenek" mert védtelenek a
kórokozók ellen.Hogy ne következzen be a faj kipusztulása,a növény ellenálló képeségét sűrű permetezéssel
igyekszenek növelni.Nagy botrányt kavar a banánültetvényeken használt vegyszer, a nematocid(fonálféreg ellenes)
hatású dibróm-klór-propánról esteTudták hogy ez emberre toxikus, mégpedik a férfiaknál meddőséget,
magzatoknál és csecsmőknél fejlődési rendelleneséget okozhat. Mégis alkalmazzák a mai napig!
Sokan úgy gondolják, hogya banán nagyon"higiénikus",hiszen a felső vastag héja jól védi.
Ám de a vegyszerek ide is beszívódnak.Pélául a gombásodástgátó vegyszerek , súlyos vesekárosító hatásúak.
A gyümölcsöt éretlen állapotban szedik le, mivel ha megérik könnyen romlik, és sérül.
Még zölden dobozolják, ezért csomagolás elött érésgyorsító vegyszerrel kezelik és hogy nehogy tönkremenjen
további vegyszerpermet mixet is kap.


Vélemény?????
???????????[/color]

000kata
 
 


Szavazatok mentek a babákra :)

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz:köszönjük :lol:

Hogy érzed magad?

000kata
 
 


Mezso:ment a szavazat :lol:

000kata
 
 


Kata: ez a banános cikk honnan való?? :shock: Elgondolkodtató.Mondjuk attól én még enni fogom továbbra is,mert pl jelen problémámban hogy ilyen érzékeny bélrendszerem van,a banánt bátran ehetem mert bajt nem okoz nekem.Meg Blankának is adom...És miért??Mert ha alaposan utánanéznénk hogy mi egészséges,és mi nem,bizony nem sok mindent ennénk meg a mai világban.Szerintem.Ez a világ már tele van szennyező anyagokkal,vegyszerekkel,egészségre ártalmas dolgokkal...Ma már arról is szólnak a dolgok pl hogy a háztartásban lévő elektromos berendezések sugarai milyen káros hatással vannak ránk az emberekre.Mégis nézzük a TV-t,használjuk a számítógépet és stb...Valami véleményem szerint az egész földön meg van már borulva sajnos...Rossz irányba tart az emberiség az a véleményem,nagyon rossz irányba!!És remélem ennek a folyamatnak nagyon soká lesz még végkifejlete,mert szeretném ha nem csak mi hanem a gyerekeink,és majd később unokáink is normális életet tudnának élni!!!!Hűha...asszem eldugulok... :oops:

Köszi a szavazatot Kriszpiri és Kata!!!Mindjárt én is szavazok Kevinre!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: egyik topicba irta egy anyuka.Kevin 2 naponta eszik banánt imádja.
Köszi a szavazatot :lol:

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?