Új privát üzeneted érkezett!

Nem is azért kérdeztem, csak, ha nem ment volna át, akkor próbálkoztam volna még vele :lol: De akkor így ok :) :)

Floranan, basszus, ez a bérlet dolog igazságtalanság :evil: :evil:
Vendég
 


[quote="manósziget"][ írta:manószigetsize=150]Floranannak és Bibinek utólag is nagyon boldog névnapot!!!![/size]

Kép


Köszi, Manó ! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


valaki még régen rakott fel egy linket, ahol meg lehetett nézni a keresztnevek eredetét, meg mindent ami a nevekkel kapcsolatos! de most nem találom. nem emlékszik rá valaki?
Még mindig nem tudunk dönteni, és jó lenne nézelődni ott is, hátha rátalálunk az igazira! Előre is köszi!

KépKép
Kép
s.vera
 
 

 
 

Vera, azt hiszem Manó tette még fel régebben a linket.

Viki, megnéztem anyud szekrényét, nagyon jó :) Örült neki?
Vendég
 


Lányok, ti hány tejeskávét isztok meg egy nap? Koffeines vagy koffeinmentes illetve főzött vagy 3:1?

Én napi kettő tejeskávét (kevés kávé és kb. 1,5-2 deci tej).

Csak kíváncsiságból kérdezem :lol:
Vendég
 


Helló Mindenki!! Én is hazatértem / :D :( /



Óriás Gratuls ZSÓFInak és a Babóknak!!!:D:D:D
SOk-Sok mindent kívánok Nektek, de leginkább, amit Te szeretnél!
Egészség, tejcsi, otthonlét, pihi, kitartás!! mindmind küldöm!!:D


Bár már a keszthelyi krónikuásom újságolta, h valakinek megszülettek az ikerbabói, s ma beigazolódott, hogy a Tieid!:D


Bibi és Floranan Bódóttágos Névnapotot Nektek!!

Hgrita, Máté babához gratula, naaaagyon cuki:) :)

Viki, tök jó a szekrény, és milyen praktikus:)

Aranynap , Téged is üdvözöllek itthon!!
Várom a képeket a nászútról..
Tegnap körbe sétáltuk a környéket, s gondolkoztam, hogy vajon még vagytok vagy már nem.. ezek szerint nem voltatok..
De szeerncsére akkor azért volt egy-két jó idős napotok is!!:)

Nekünk soso volt.. Pénteken amikor mentünk 9,5 fok volt.. mééééé kell ilyen hideg nyáron??K? :shock:
de aztán rövidnaciban kicsit én is ücsörögtem a teraszon:) és jelentem túléltem a családot..csak tegnap, az uccsó nap feszültem meg, de akkor már jöttünk is, úgyh még kontrolálható volt:)
Aztán jól becseresznyéztem tegnap este! A bátyám szedett nekünk , vagyis az unokaöccsének:)

Kép

Kép
móka:)
 
 


[quote="boboka"]L írta:bobokaányok, ti hány tejeskávét isztok meg egy nap? Koffeines vagy koffeinmentes illetve főzött vagy 3:1?

Én napi kettő tejeskávét (kevés kávé és kb. 1,5-2 deci tej).

Csak kíváncsiságból kérdezem :lol:


Én 1-2 naponta, rendes kávéból (NO koffeinmentes, az még károsabb) és kb fél max 1 deci tejjel. De ez még így is sokkal kevesebb, mint amit előtte ittam, brazilos háztartásban a kávé nagyon fogy :D

floranan
 
 


Floranan, Bibi, Spickey
Kép
Vendég
 


A névnaposoknak utólag is sok boldogságot!

Kép
arvaerika
 
 


[quote="boboka"]L írta:bobokaányok, ti hány tejeskávét isztok meg egy nap? Koffeines vagy koffeinmentes illetve főzött vagy 3:1?

Én napi kettő tejeskávét (kevés kávé és kb. 1,5-2 deci tej).

Csak kíváncsiságból kérdezem :lol:


Én is kávézom. Rendes kávé, tej nélkül, cukorral. Napi 1-2, esetleg 3 :oops: :wink:
Vendég
 


DOTE Szülészet nem hiába lett Közép-Európa első "Baba-barát" kórháza :wink:
A császáros mamik ott maradnak a szülőszobán 24 órás megfigyelésen. Úgy mint a simán szült mamik 2 órán keresztül.
(császáros műtő a szülőszobán belül van)
Vendég
 


Mabe!

És ez így nagyon jól is hangzik, de vajon valaha felülbírálták-e már azt, hogy a kiosztott "Bababarát" címek még érvényesek-e?
Bár Debrecenről ma is jókat hallani... :)
Ugyanakkor pl. Bp-n a MÁV is az volt (igaz nekem 7 éve nem adták oda a babát rögtön császár után, pedig ott is a szülőszobán belül volt a császáros műtő, a körülményekre panasz nem lehetett), de azóta az összevont ÁEK-et mindennek lehet lassan hívni, csak bababarátnak nem...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Én teljesen leszoktam a kávéról, pedig imádom!! Nagyon ritkán koffeinmenteset iszok, kb. havi 1x.
Ma voltam UH-n. Időközben kinőtt a kukaca a kisbébinknek, úgyhogy mostantól fiú!! :) Azt mondta doki, 1000 %... Még jó hogy nem hittem el, hogy lány, hiszen a családban nem ez a jellemző. Csak mostmár a fiúneveken kell erősen gondolkodni, mert a lánynevünk már megvolt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.06.02 13:09-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Peppino!

gratula a kispöcsöshöz!

Kép
arvaerika
 
 


Gratula Peppino!! 8)

floranan
 
 


Voltunk ellenőrzésen.
Szerencsére velünk minden rendben :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.02 13:25-kor.
Vendég
 


[quote="astrid"]M írta:astridabe!

És ez így nagyon jól is hangzik, de vajon valaha felülbírálták-e már azt, hogy a kiosztott "Bababarát" címek még érvényesek-e?
Bár Debrecenről ma is jókat hallani... :)
Ugyanakkor pl. Bp-n a MÁV is az volt (igaz nekem 7 éve nem adták oda a babát rögtön császár után, pedig ott is a szülőszobán belül volt a császáros műtő, a körülményekre panasz nem lehetett), de azóta az összevont ÁEK-et mindennek lehet lassan hívni, csak bababarátnak nem...


Az, hogy egy osztályon, milyen az ellátás színvonala az a vezető orvostól, ápolótól függ. Mit és hogyan követelnek meg a beosztottaktól, mit tartanak fontosnak...
És sokszor nem is anyagi vonzata van...
Vendég
 


[quote="peppino"]
írta:
peppinoMa voltam UH-n. Időközben kinőtt a kukaca a kisbébinknek, úgyhogy mostantól fiú!! :) Azt mondta doki, 1000 %... Még jó hogy nem hittem el, hogy lány, hiszen a családban nem ez a jellemző. Csak mostmár a fiúneveken kell erősen gondolkodni, mert a lánynevünk már megvolt!


Hűha..... megkukacosodott :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Peppino, gratula a kis sráchoz :)

Jó, akkor megnyugodtam, hogy a két (esetleg három, de ezt már ki sem mertem írni :lol: :lol: :lol: :lol: ) tejeskávémmal még tök jó vagyok :lol: :lol: :lol:
Én is nagy kávés voltam régebben, most is nagyon kívánom, valahogy megvan a reggeli meg az ebéd utáni kávézásnak a hangulata :lol: :lol:

Spickey, neked is boldog névnapot kívánok :)
Vendég
 


Mabe, örülök, hogy minden ok :)
Vendég
 


Én régebben minden reggel és délután ittam kávét, plusz amikor rámjött, volt, hogy 5 egy nap, bármikor képes voltam, az alvókámra nem nagyon hat este.
Most a reggeli az, ami nélkül nehezen indulok be, délután néha... vagy ha fáj a fejem, segít.
De jó, hogy nem kívánom annyira, mert annyit úgysem mernék inni, mint eddig, és biztos szenvednék :wink:

floranan
 
 


Sziasztok! Jó, hogy az elmúlt napokban csak jó híreket írtatok :D
Kriszti, köszönöm a jelszót!

Taranee, azt valahogy el szokták felejteni, hogy megmondják a kismamáknak, hogy 6 hetes, 3 hónapos és 6 hónapos korban van a babáknál egy fejlődési ugrás, amikor egyik napról a másikra több tejre van szükségük. 3-4 napig úgy tűnik, hogy nem elég a tej, de ha következetesen szoptatod, akár óránként, akkor pár nap után beáll a többlet-termelés és nincs szükség pótlásra. Sajnos legtöbbször a védőnők ezt nem mondják meg (nem is tudják????), és inkább rögtön íratnak tápszert. A krumplitól, tésztától, és a rántott levesektől van sok tej, a megfelelő folyadékfogyasztás mellett (bár van aki a sörre esküszik :wink: - nekem nem jött be)

Én még mindig fázom.
A védőnő nálatok is inkább csak zaklat, mint véd :?:
Kriszti, nem volt annyira szörnyű a cukros lötty, igaz nekem rengeteg maradt a pohár alján, nem tudom, hogy így mi értelme :(

Szép napot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna, nekem jó fej védőnőm van!

Nekem is maradt az alján összeállt ragacs, és meg kellett ennem :( inkább lenyeltem, de ne kelljen újra menni, ha nem muszáj brrrrrr

floranan
 
 


Jó neked :D

Nekem azt mondták, hogy hagyjam ott az alját, és a 2 óra múlva is tíz perccel előbb volt...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna!

A lötyinek csak akkor van értelme, ha az utolsó grammig megiszod/megeszed. Nem véletlenül 75 gramm és nem 50. :wink:
Különben fals eredményt ad. De ha jól emlékszem, nálad kizárt hogy magas legyen acukrod, hiszen nagyon odafigyelsz rá....

Kép
arvaerika
 
 


Kávé: sajnos koffeinallergiám van, pedig imádom a capuccino-t, de legjobban a fele kakaó-fele kávét(persze tejjel).

Kép
arvaerika
 
 


Minden névnaposnak boldog névnapot! :)

Nem voltam még, holnap mennék a terhelésesre, de most elment a kedvem, meg elbizonytalanodtam. De jó, hogy mindenhol másképp csinálják a terheléses cukrot. :? Akkor vigyem magammal a löttyöt, és ott ücsörögjek másfél órát??? Mert én haza is jöhetnék arra az időre...
Na jó, asszem' felhívom a labort.
És majd jövő héten megcsináljuk ezt a nyavaját. :D

A jelszót köszi, már fel is tettem a képeket. :) Aztán láttam, hogy freemail-re is megérkezett a jelszó. :D

Peppino!
Az 1000%-ról annyit, hogy most született egy ismerősnek fia. Az egész terhesség alatt 100000%-ra mondták, hogy lány, mert hogy "így terpeszt, meg úgy terpeszt, meg nem lehet eltéveszteni", aztán jól fiú született. :D Úgyhogy én már csak akkor hiszem el a nemét, ha kibújt. :D

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap, kérdezz rá, de úgy tudom, ott kell összekeverni, mielőtt megiszod.

floranan
 
 


Azért remélem fordítva fiút csak nem néznek már lánynak, mert akkor ott valamiből több lesz... ujj? fül? stb? :) :shock: lányt talán könnyebb eltéveszteni... remélem az ismerős nem csinált előre habos-babos rózsaszín világot a kislánynak!!!!! Az azért biztos nagyon bosszantana, meg anyagilag se semmi...

floranan
 
 


Boldog Névnapot mindenkinek aki mostanába tartja.Sajna nálunk most megint sz...dik a net és ha pár perc alatt nem jutok be egy oldalra,akkor feladom.Így a picasan se voltam még.De igyekszem benézni.

Aranynap te hova mész terhelésesre????A 4.ker.-i sztk-ba,mert akkor mehetnénk együtt,én jövőhéten kedden megyek!!!

Boboka,kávé:én is átlag napi kettőt iszom,rendes kávéból,tejeskávéként 1.5 dl tejjel és sok-sok cukorral!!

Ma vérvételre kávé nélkül mentem,mire végeztem(pedig soron kívül mehettem)azt hittem szétrobban a fejem,úgy fájt.És még egy ilyen a terhelésesnél :( .

Peppino gratula a kukachoz!!!

Mabe,még szép hogy minden rendben,nem is lehetne másképp.

sutimano76
 
 


Nálunk biztos a lány. Imola minden UH-nál csinál egy-két bukfencet és a punciját mutogatja. Semmi kuki, zacsi nem látszódott eddig még. Nagyon meglepődnék, ha mégis fiú lenne :roll: :oops:

Floranan
A sógornőmnek mondtak sokáig fiút a 2. terhességénél. Aztán kiderült, hogy kislány, csak a köldökzsinórt fogta a lába közé :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk, mert megyünk vissza Pestre költözködni.

Ma reggel hallottam a hírt, hogy megszületett Mátyás és Málna!!! Nagyon gratulálok, és nagyon jó egészséget kívánok.

KépKép
csikipetra
 
 


Anna
Akkor nem értékelhető igazán, ha maradt meg cukor :cry:

Aranynap
A mozgás is befolyásolja az eredményt!
Vendég
 


Petra
Kitartást!
Vigyázz magatokra!
Vendég
 


[quote="mabe86"]A írta:mabe86ranynap
A mozgás is befolyásolja az eredményt!

Nem mondod... :S Mert én abban a 2 órában jártam a várost.... mondjuk nemtom milyen eredményem lett, de ezt jó lett volna tudni ezt előtte.

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="manósziget"] írta:manósziget
[quote="mabe86"]A írta:mabe86ranynap
A mozgás is befolyásolja az eredményt!

Nem mondod... :S Mert én abban a 2 órában jártam a várost.... mondjuk nemtom milyen eredményem lett, de ezt jó lett volna tudni ezt előtte.


Én már írtam itt, hogy nyugiban kell maradni a két vérvétel között... :wink:
Vendég
 


Köszönjük szépen a gratulációkat, arik vagytok! :)
Aranynap, szerintem lányból még lehet fiú (mint az én példám mutatja), de fiúból lány?? Az már érdekesebb lenne. Persze én is hiszem, ha látom, anyu is ezt mondta, hogy majd ha megszületik, akkor hiszi... Ő nagyon reménykedett abban, hogy végre lány unokája is születik, mert már van két fiú... :)
Hát az UH felvételen most nagyon kukacnak tűnik.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Aranynap!

Nem oyan szörnyű a lötty, pedig nekem is vinni kellett a port, és nem is rakhattam bele plusz semmit (citromlé), mert ott keverték be. Ráadásu ki tudja milyen oknál fogva egy nagy söröskorsóba :shock: :D, úgyhogy nem volt elég a cukor, még ennyi vizet is meg kellett innom, pedig én egyszerre ennyit nem szoktam.
Terveimmel ellentétben én mégis ott maradtam, szépen végültem a 2 órát. (Vittem magammal számítógépet és csinátam a dolgomat...)

Átalában ha fiút mondanak, akkor talán már nem lehet kislány... :D:D Én csak azért hiszem el, hogy lány, mert 3 UH-n két különböző UH-s ember is azt mondta, 4D-n is.
De ha nem az lenne, az se lenne gond, nekem unisex babaruhám van főleg, a babakocsim, ülésem sötétkék kockás...
Csak talán az nem lenne túl jó, hogy Dórának hívjuk így pocin belül is! :D

Floranan!

Esetleg a köldökzsinór ott lehet? :D

Astrid

Kép
astrid
 
 


Az igazat megvallva, csak azért csináltam meg ezt a tesztet, hogy aztán ne piszkáljanak később, hogy miért nincs meg...

Nekem legutóbb kislányt mondtak, meg is nyugodtam, hogy akkor jó, mert a lányok mindent kibírnak :D (persze titokban még mindig sokkal jobban örülnék egy kisfiúnak 5 lány és 3 fiú után :wink: )

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat Máté nevében is!

Peppino: Gratulálok a kisfiúhoz!

A névnaposoknak én is sok boldogságot kívánok!

Mi most szombaton megyünk dokihoz, akkor beszélem meg vele a cukroslötyi időpontját. Jövő héten már 26 hetes leszek, de ő is azt mondta, hogy a 28.hétig ráérünk vele. Így szerintem jövő hét, vagy utána lesz belőle. Én ide megyek nem messze egy magánrendelőbe. Vinnem kell Andrist is, így a két óra alatt biztosan hazajövünk. De akkor nem játszózunk, hanem itthon pihenek. Nehogy aztán ettől legyen magas.

Nálunk biztosan kisfiú a kisfiú, mert 3D-s kép is készült a fütykösről. :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Süti!

Igen, a 4. kerületi SZTK-ba megyek. Na figyu, akkor! Felhívtam az SZTK-t, hogy akkor hogyan is megy ez, és képzeld!!!! Mondta, hogy ők a glükózos terhelést (cukros víz) eleve úgy csinálják, hogy egyik nap leveszik éhgyomorra a vért, majd ha az 6,3 alatt van, akkor csinálják a terhelésest MÁSNAP a cukros vízzel!!!!!!
Szóval!!! Ha egy darab beutalót kaptál, és a nőgyógyászod nem feltétlenül glükózos terhelést kér, akkor ez az "egy zsömle + egy pohár tej" variácó lesz. Ami úgy néz ki, hogy odamegyünk, leveszik a vért éhgyomorra, majd megesszük a zsemlét a tejjel, és egy óra múlva fognak megint vért levenni.

Ehhez mit szólsz??? Még jó, hogy telefonáltam!!!!!

KépKép
aranynap
 
 


Na, abban én is bízok, hogy a kukac már nem tud eltűnni. :lol: Ezért is várok még mindennemű vásárlással a 4D-ig... de az még 9 nap! :(

Kép Kép
manósziget
 
 


Floranan és Bibi isten éltessen benneteket!

S.Vera,én itt nézelődtem: http://mek.oszk.hu/00000/00084/00084.htm

Aranynap,üdv újra itt.Remélem jól telt az édeshármas :wink:

Peppino,most akkor gratula a kukishoz???Valóban az a biztos,ha majd megszülettek a babák.A lénye,h minden rendben veletek!

Süti,mé kellett neked most vv-re menned?Bocsánat ha írtad,de enyhén szólva le vagyok maradva :oops:

Mano,elképzelem,ahogy a 4D után beindulsz a fiús cuccokra.:lol: :lol: :lol: Sztem nem tűnik el a kukac.
Nálad lehet vásárolni ABC Design Rodeo babakocsit mózeskosárral piros színben?Ezt néztük ki,és pirosat eddig csak a brendonban találtam 119 990 Ft-ért.

Én nem kávézom 3 éve,kakaóra cseréltem :roll: :oops: :oops: :oops: Nagyon ritkán koffeinmentes,de inkább nem iszom.
Szombaton déltől este 8 ig végig áztam a napot a szoborparkban.Dolgoztam a gyerek napi dr. bubó családi musicalben.Hál istennek vittem kabátot,mellényt,csak a lábam fázott picit,illetve jól elfáradtam.
16-án megyek dokihoz,akkor beszéljük meg a terheléses vv-t.Hétfőn ki kell mennem frankfurtba,nem tudtam megúszni.Doki elengedett.Tettem mai poacfotót a picasára.Finisben van a munkám,így megpróbálok végre sűrűbben jönni.

Kép
v.andi
 
 


Aranynap,nagyon szépek a képek,Te pedig nagyon csini vagy.Az "Lesz vihar?" c. kép csodálatos,mint egy képeslap.Jó szeme van a fotósnak :wink:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!
Köszi a sok jó tanácsot a szoptatással kapcsolatban. Igyekszem én is pozitívan állni a dolgokhoz, hogy most másképpen lesz. A császár után / engem is altattak, mert nem tudták az érzéstelenítőt beadni, mivel összecsúsztak a csigolyáim a terhesség alatt / én se kaptam meg a babát csak másnap. Akkor kezdtük próbálni, és háromóránként hozták ki, majd mikor átmehettem a baba-mamás szobába akkor volt ott mellettem, de valahogy nem ment úgy ahogy kellett volna. itthon meg folyton görcsöltem, bizti az is befolyásolt. Igaz idegeskedésből most is kijut, de nagyon szeretném, ha most inkább anyatejet kapna minél tovább, mint tápszert.

Kávé: én reggel iszom egy nescafét sok tejjel meg három keksszel, utána már ritkán kávézom.

Névnaposoknak én is minden jót kívánok!

Örülök ,hogy van akinek tetszik a Marcell név, köszike!!! :lol: Bár erősen győzködnek az Ákossal, de valahogy leragadtam/tunk a Marcellnél. Azért buli lenne, ha a kromoszómavizsgálat ellenére kiderülne, hogy mégis lány. :lol: :lol:

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Szép napot lányok!

Ünnepelteket Isten éltesse!

Nekem egész szülésig az uh-n fiút láttak, így Gáborból lett Gabriellám, de azóta 12 év telt el, biztos a tudomány és az orvosok is ügyesebbek :lol:

Nem voltam pár napig, meg is lepődtem, Zsófink meglepett nagyon! Hívtam ma, jól vannak, babókákat is folyamatosan vizsgálják.
Egynek igazán örülök, hogy a napokban böngésztem végig a Zalaegerszegi koraszülött osztályt és felszereltségét a neten, csupa jót hallottam(olvastam), modern, korszerű és statisztikailag is nagyon jó. Még nem tudtam, hogy Zsófiék ott vannak, de én a negyedik terhességemmel reálisan fel akartam készülni minden eshetőségre(én is oda kerülhetek), így utánajártam. Ezért nagyon örülök, mert jó kezekben vannak!

Én egy kicsit megijedtem, így elmentem dokihoz, és hurrrrrrá, minden rendben, nem nyíltam tovább, és szépen dobogott a szívük. Uh. sajna nem lesz 32. hétig, nálunk ez a trendi, így kérhetek megint a 4D re időpontot, ha látni akarom őket :evil: Pedig fizetem a magándokit, akkor sem! :twisted:

Még a babonás fejem miatt 4 hetet várok, és futáááás, mindent beszerezni babókáknak! Olyan irigy vagyok (jó indulatúan), mikor szebbnél szebb dolgokat vesztek a piciknek! Hiába, az ösztönt elnyomni baromi nehéz, eleve nők vagyunk vásárlási lázzal, hááát még mikor ici-pici csábító babacumókat látunk :lol:

Kávé: nekem a vérnyomásom 80/55 volt a délutáni kv után is, így a napi 2-3 maradt. Persze az elején hánytam tőle, de már reggeleimet el sem tudnám képzelni nélkülük. (3 gyerek, vizsgák...meg is halnék nélküle)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Aranynap,azt el is felejtettem mondani,hogy a "vihar lesz?"c.kép nekem is nagyon tecc.A színek,meg az egész összhatás!!Amúgy nagyon csini vagy a képeken,és szépen gömbölyödsz!!

Boboka,jellemzően ma tudtam volna az előadásra.Na,talán a kövi is menni fog.

Andi,nekem kellett a terheléses előtt csinálnom egy sima labort(vér és vizelet vizsgálat),de ne kérdezd hogy miért.Mindenesetre ennek az eredményét megnézik(glükóz)és ha 6.3 alatt van,akkor ihatom a fincsi glükózt :? a kövi vérvételnél.
Dr.Bubó,de megnéztem volna,ha lesz még szólj kérlek,mert annyira szeretném megnézni.Köszi.Elutazol?????Meddig,lassan megyünk Brumihoz,nehogy lemaradj!!!

sutimano76
 
 


Süti,megígérem,h szólok, ha lesz megint,mert nélkülem nincs :lol: Mikor mentek Brumihoz??Nekem még júni 21-ig nincs pihi :(

Kép
v.andi
 
 


Petra, csak óvatosan, ne nagyon emelgess :wink:

Andi, örülök, hogy már lassan látszik a meló vége :)
Utána már pihi lesz ezerrel, ugyi? :wink:

Hát én is bízom benne nagyon, hogy 3 igen nagy tudású ultrahangos ennyire nem nézheti lánynak, ha esetleg mégis fiú lenne, mert már ha törik ha szakad Nikinek fogják hívni :lol: :lol: :lol:
Na jó, csak vicceltem, mondtam apának, hogy azért talonban legyen majd egy fiú nevünk is :lol:

Süti, jövő héten tuti, hogy megyünk.
Vagy ez :
A szülés körüli rendellenességekről, mikor és hogyan segít az orvos
Vagy ez lesz:
A szülési fájdalom csillapítása

Biztosat azért nem tudtak mondani, hogy melyik előadás lesz, mert nagyon orvos függő, főleg meg így, hogy lassan megkezdődnek, megkezdődtek a szabadságolások is.
Vendég
 


Andi,azt még nem dumcsiztuk meg,mert Brumi is csak most jött haza vidékről,de ezt a hónapot tűztük.

Mit szólnátok,főleg Brumi,ha juni 26-án pénteken lenne.Addigra már többen leteszitek a melót is,meg van idő rákészülni???????????????????????

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?