Új privát üzeneted érkezett!

Timi! én a hőmérőt nem tudom eldugni,mindíg az van bennem ,hogy mivan ha most sikerül és akkor nem fogom tudni,h, milyennek is kellett volna lenni egy babás hőgörbének :lol: :lol:

EDI
ediii
 
 


edii: milyen márkájú kutyát szeretnétek? :)

Timi
titimee
 
 


Ediii hát az én hőmérőm is a fiókban van, most nem vagyok kíváncsi rá!!!! A kiskutya szólók, hogy veszélyes is lehet, nekem a tavaly ilyenkor volt Maya 6 hetes cuki volt de bennem ő ébresztette fel az anyai ösztönt. Annyira sokat jelentett nekem, hogy alig tudtam megválni tőle, rengeteget törődtem vele és ha a házba voltam és nem láttam nem találtam a helyem, nagyon hamar rohantam hozzá lássam minden rendben vele. Azóta akarok nagyon babát, addig voltak kétségeim. Na de neked ott van Martin és lehet nem lesz annyira nagy hatással rád a kutyuska mint rám 8) azóta is imádom a kis jómadarat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

edííí mmsbe tudok pocifotót küldeni......és ide fel tudja tenni valaki....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mizseiera
 
 


Helló mindenkinek!

Csatlakoznék ha lehetsées :?: ,másodi babát szeretnénk már pr
óbálkozunk egy ideje de még nem sikerült! :cry:Mindenkinek szép napot !!
mizseiera
 
 


Kép

Kiskutya.... sztem azért jó, mert én rajta élem ki anyai ösztöneimet.
Anno is ezért vettük (2,5 éve) meg és most is.
De mondtam a páromnak, h ha Borsó felnő, muszáj lesz összejöjjön a bébi, mert már több kutyát nem tudunk hova tenni :lol: :lol:

Nálam még mindig semmi.... :evil:

mizseiera!
persze, csatlakozz!
mesélj magatokról!

babszika
 
 


mizseiera üdv köztümk!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!
Kép

babszika
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de szabadságon voltam, "kicsit" kirándultunk is, házassági évforduló ürügyén, majd hozok képeket! Nagyon jó volt, de hiányoztatok ám!!!

Babszika! El sem hiszed, mennyire örülök, hogy visszatértél! Valamelyik nap elkezdtem Neked iwiwen írni egy köszöntőt, házassági évfordulóra, de persze jöttek és nem tudtam befejezni! Akkor most kívánok Nektek, nagyon sok boldog évet! Hamarosan jönni az "új" családtag is, én bízom benne!

Kistörpe! Hatalmas gratula! Annyira de annyira örülök, és talán, én is írtam Neked, hogy "soha ne mondd, hogy soha!" Nagy és örök igazság! Vigyázz nagyon Magatokra! :wink: Beszéltél már dokival?

Nyuszi! Irigykedem az autód miatt! Mi is kocsit veszünk már egy éve... Párom mindig azt mondja, ha bővül család, tényleg megvesszük. Egyébként, hihetetlen mennyire pasi, egy éve próbálkozunk babával és amikor kiderült, hogy kismami vagyok, egyből azt mondta, hogy költözünk, mert kicsi a lakás. Mintha akkor tudatosulna benne, hogy jé, mi tényleg egyel többen leszünk! :lol:

Timi! Ediii! Nagyon sajnálom, de igenis leszünk mi még "két csíkosak"! :wink:

Pampalini! Te sem keseregj! Hamarosan hozzuk a pozi teszteket! :wink: Nagyon szépek vagytok a képen!

Nita! Nagyon boldog névnapot!
pedi
Kalocsa
 
 


Kép Nita pocija! (Ma)
pedi
Kalocsa
 
 


Kép Kép Kép
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Pedi!
de aranyos vagy!!!!
nagyon szépen köszönöm!
úgy látom, egymásra gondoltunk, mert én is nézegettem a képeidet. :wink:
és most úgy vagyok vele, h ha már egy pesszimista bak vagyok, akkor egy kis pozitivitás: a 10. házasságinkon már tuti nem ketten leszünk :lol: :wink: (tudom, lökött vagyok)
és a 10. azért fontos, mert akkor újra elvesz.... ezt ígérte :D

babszika
 
 


Az első kép a Kőszegen készült a főtéren
A második a fraknói vár udvarán Ausztriában
A harmadik pedig Velemben, itt volt a szállásunk!
pedi
Kalocsa
 
 


húú, de szép az ég az elsőn!
errefelé még nem is jártunk a Zurammal, de majd este megmutizom neki a képeket és tuti elcsábul majd

babszika
 
 


Babszika! Ez jó, mármint, hogy újra elvesz! Én legalább olyan izgatott voltam most, mint egy éve és ha annyi pénzünk lenne, amennyi nincs, akkor tartottam volna mégegy lakodalmat!!!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Mi sem jártunk még erre együtt, csak osztálykiránduláson voltunk, de nagyon szép környék! Csak kevés ide a 2 és fél nap!

Szállásunk honlapcíme:www.boroka-villa.hu

Mindjárt dobok még pár képet, és akkor már tuti lesz hozzá kedve! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


hát, én is hozzámennék minden nap :)

babszika
 
 


Sziasztok!
Fél szemem rajtatok ám, ha nem írok akkor is! Szombaton nagyon fájt a fejem le kellett feküdjek. Vasárnap voltunk babanézőben sógoroméknál. Aranyos nagyon, meg is dajkáltam, de mikor sírt bizony visszaadtam az anyjának :lol:
Bencét ma hozzák haza Anyáék, gondolom nem akar hazajönni :?

Kistörpe: gratulálok! Méghogy nincsenek csodák! Vigyázz magadra!

Pedi a képek nagyon jók!

Piriket sajnálom, de fel a fejjel csajok! A hőmérőt én is eldugtam, azt sem tudom mikor kellene megjönnie :roll:
Szép napot!

királylány
 
 


nita : boldog névnapot:):)

szerintem volt pém mert a 15.16. napon nagyon szúrkálgatott görcsölgetett a jobb petefészkem együtt is voltunk apával meglátjuk mit sikerült összehozni :):)

pampalini: köszi :lol:
mzseiera üdv köztünk mielőbbi pocisodást mesélj magadról :)


rrr

nika70
Salgótarján
 
 


Kép MISI BABA SZIASZTOK VALAKI TUDJA MIT JELENT CX.2000
80olgi
 
 


Pedi üdv ismét itthon, gondoltam rád csak most el vagyok halmozva és nem volt időm írni, hogy tessék jelentkezni, azt gondoltam piri miatt szomorkodsz és nem akarsz jönni, de látva képeket megértelek. Mi régóta nem voltunk sehol mert örülünk ha otthon pihizhetünk.

Hát én is hozzámennék bármikor a páromhoz, bár nekünk júliusba lesz 3 éve, hogy volt a polgári és augusztus 19.-én a lagzi :shock: :shock: ilyen régóta, de megy az idő.

Szóval a kutyus nem csak bennem ébresztett anyai ösztönt :lol: :lol: :lol: . Én úgy elneveltem az enyémet, hogy az edző majd megvert érte. Azóta azért már nincs annyira utána engedve, de olyan kis mocsok és irigy, hogy csak na. Nemrég öntözgettem a virágaim és kijött párocskám cigizni. A végén az lett, hogy hátulról átölelt az udvaron erre a kis mocsok jött és gyorsan rám ugrott elölről és kis hián szájon nyalt (gyors reakció és csak az orromat kapta el). Úgy ölelt elölről a két lábával, hogy alig tudtam levakarni. Hova gondolt az uram, hogy csak neki szabad. Aztán látta, hogy nem engedem, hogy rám ugráljon hozta a játékát és odafeküdt mellénk és játszott. Olyan aranyos volt majd megettem. manapság megint rákapott és ugrik rám szorít az első lábaival és várja, hogy szeretgessem, most aztán szaladok el mert tiszta sáros. Ő kint lakik az udvaron 8) Míg nem volt Maya én sem gondoltam, hogy ennyi szeretettet kaphatok tőle.

Kép
Kép
melisch
 
 


Na megjöttem, anyukámnál voltam ő már elég idős és egyedűl él ,sajna 2éve.Na de rólunk .. túl vagyok már a harmincon és a párom is , van egy 11 éves nagy fiam. Én már rég szerettem volna másodikat , csak a párom nem .N a de ez most megváltozott :P .
Pénteken tesztelek, van egy kis émelygésem :lol: .
mizseiera
 
 


Pedi szépek a képek!!! :P
mizseiera
 
 


mizseiera üdv közöttünk és mielőbbi babásodást nektek!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


lányok köszönöm mindenkinek a köszöntéseket!!!!!!!!! :D :D :D :D
a hasam kicsit csúnya....sajna még máténál striás lett eléggé!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, én i köszönöm a bókokat!

Nita! Annyi baj legyen, a lényeg, hogy Bence egészséges legyen!

Mizseiera! Kívánom Neked, hogy minél előbb pozi tesztet tarts a kezedben! :wink: ( leheőleg a sajátodat!) :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

végre vége a melónak...és vásárolgattam is kicsit!

Üdv-mizseiera!!! Kíváncsi vagyok a tesztedre!

Nita-ez legyen a legnagyobb bajod, mármint a stria, lényeg, hogy Bence egészséges legyen! :) Amúgy már egész szép gömbölyű vagy! Hihetetlen, hogy már a 23.héten is túl vagy!


Pedi-szépek vagytok! Nagyon szép helyen jártatok! :) Jó ez a név, hogy Velem :)

Kép
pampalini
 
 


Nita - BOLDOG NÉVNAPOT! :)

Kép
pampalini
 
 


Nitacska csatlakozom az előttem szólókhoz: egészséges legyen Bence. Persze tudom rossz meg nehéz elviselni. Szerintem a krémek nemsokat érnek, mert ha hajlamos vagy rá akkor úgyis kijön. Nekem is volt Bencével, de nem vészes, alig látni, pedig annyira nem kentem magam speciális krémmel.

Mizseria üdv neked, reméljük hamarosan megosztod velünk a pozitív tesztet :wink:

Pampalini és miket vásároltál?

királylány
 
 


Királylány-inkább a páromnak vásárolgattam, kapott zoknit, 1 pólót. Több pólót akartam venni, de tiszta csicsa mind, nem lehet normális pólókat venni... de lehet, hogy csak rossz helyen kerestem :) Ja és magamnak is vettem 1 felsőt, meg mintás nylon zoknikat, úgy imádom őket! :)

Kép
pampalini
 
 


pampalini köszönöm!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


No jó reggelt mindenkinek!

Igyekszem újra képbe kerülni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pocaksimi, hajrá és drukk mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita!
Utólag is:
Kép

Szép nagy már a pocakod!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pedi!
Nagyon szépek vagytok és gyönyörű helyeken jártatok!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ediii!
Amikor terhes lettem, hát az én vonalzóm alapján meg nem lehetett volna mondani, hogy Benőke már ott lapul :lol: :lol: :lol: :lol:
Kitartást!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kistörpe!
Ha jól olvastam, végre szabad gratulálni???
Azt még nem sikerült kigoboznom, hogy hányadik hétben vagy, de hajrá hajrá!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita!
Gratulálok Bencéhez!!!!
Mi még nem döntöttük el a nevét.
Esélyesek: Márk, Máté, Bence, Benedek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


olgi: a cx2000 az nagyon jó teljesen zárt vagy a méhszáj állpaotát jelenti :):):):)


zsu: kistörpe még nagyon az elején van a treminusnak :) csodababa van neki éppen alombikra gyúrt amikor spontánkodott egy kicsit :) két elzáródott petevezető mellett :D:D:D:D::D

nika70
Salgótarján
 
 


Timi! még nem tudom milyen kutyus lenne jó, mindenképpen olyat szeretnék,ami gyerekbarát :D

mizseiera! Üdv. közöttünk :D péntekre mennek a drukkok a pozi teszthez :wink:

babszika! piri még mindíg elkerül?? remélem baba lapul a pociba.. :wink:

Nita!! szép nagy a pocód :D a többivel meg ne foglalkoz, a baba jól van az a lényeg :wink:

Pedi! nagyon szép helyen voltatok, és szép párt alkottok :D

kuzsanna!! már 20 hetes vagy ,azta mindenit,hogy telik az idő...,babafotót tudsz mutatni?? :D

EDI
ediii
 
 


Móni!! merre vagy?? minden rendben??

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

ediii!
még semmi.... :x :x :x :x :x

babszika
 
 


Sziasztok!

Babszika! A fene vinné már el pirit, ha kellene, nem jön, amikor meg nem kell, akkor jön! :evil: Már meg sem merem kérdezni, hogy azóta csináltál-e újabb tesztet!

Zsuzska! Örülök, hogy minden rendben felétek! Pocikép?

Pampalini! A mintás zoknikat én is szeretem, a párom viszont kevésbé! :lol:

Ediii! A férjem szerint az ember legjobb barátja a kutya, úgyhogy szerintem hajrá kutyusvásárlás! :wink:

Nika! Veletek mi újság? Megvoltak a nagy összebújások! :oops:

Nita! Mi volt tegnap a védőnőnél, vagy nem tegnap voltál?

Királylány! Tudom, Te most nem figyeled magad, sem a ciklusod, de azért érted is mennek a drukkok!

Kistörpe! Hol vagy? Mi a helyzet legújabb kismaminkkal? Remélem, azért nem érsz, mert a WC és az ágy között ingázol! :oops: :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


nem csináltam tesztet, minek.
hisz, ha babás is vagyok, nagyon nega volt még. ahhoz, h pozi legyen még kellene pár nap sztem.

a férjednek igaza van! 2 kutyánk van jelenleg és alátámasztják ám! amikor görcsöltem az inszem után, Skiny bekuckózott a pocim mellé az ágyba - soha nem bújik, mert nem az a fajta!

babszika
 
 


sziasztok! megjártam a vérvételt:
2 vérvétel volt de 3x szúrtak mert a második vérvételnél szétdurrant a vénám.........ugy nézek ki mint egy drogos........
Bencus drágám meg megunta a fejjel lefele levő pózt és megfordult....most medencevégű!!!!!!!!
méretei:
bpd:58 mm
hc:210 mm
ac:189 mm
fl:41 mm
átlagos magzatvíz........

zsuzska köszönöm!!!!!
pedi voltam védőnőnél tegnap....nem híztam semmit.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szasztok csajok!! :wink:

Vagyok ám, csak inkább olvasó üzemmódban. :oops:
Kikészítenek ezek a frontok. Ha nem a fejem fáj akkor a pocim keményedik, így most pihenés van ezerrel (már amennyire lehet egy 3 éves örökmozgó mellett :roll: ).

Francba a fránya pirivel már! :evil: De egyszer csak elköszön mindenkitől egy jó időre. :wink:

Nita!
Édes Bencus lakhelye. :wink: És jó nagy már a kicsi fiacskád. :D

Pedi!
Nagyon szép helyen voltatok! :D

Babszi!
Hát remélem nem várat sokáig piri, és utána kezdőthet a "babagyártás". :wink: :lol: Tényleg! Inszemre készültök?

Zsuzska!
Gratuláltam már a kisfiadhoz?? (tiszta zizi vagyok, hogy nem emlékszem :oops: ) Ha neem, akkor GRATULA!! :D :D

A többieknek is ölelés! :wink: :D

JA!
NITA!!! Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D :D

Mizse!
Üdv nálunk, és mielőbbi babásodást! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


pedi jól vagyunk bár csak egy összebújás volt de pont akkor mikor szúrkált a petefészkem :) ez csak jót jelenthet :):):):majd meglátjuk

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

sokan szoritottatok ertem ezert jottem ide is a hirrel.

11mm es petezsakom van jo helyen.4ev es egy vetelos ciklus utan teljesen spontan bogyok nelkul.
egy het mulva szivhang ellenorzes.

Kép
monyo83
 
 


monyo puszi a hasadra és nőjön nagyra!!!!!!

Na jányok láttunk itt már igazi csodákat is mostanában úgyhogy fel a fejjel!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


monyo!! nagy gratula a babóhoz :lol: :lol:

nika! az a lényeg ,hogy az időzítés jó :D

Nita! szupi,hogy nem hízol, :D majd ha odajutok ,h. nekem is pocaklakóm lesz ,akkor áruld el a titkod :D

EDI
ediii
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?