Új privát üzeneted érkezett!

Szezsó örülök! pihengess!

GAby tegnap üzentem bbaneten, és most nem látom

:twisted: megható volt a szüléstörténeted!

drukkolok,hogy tejcsi beinduljon, ne görcsölj rá! pusssz Zöldi nővére tuti tud segíteni! :wink:

Zöldi már délelőtt lerendeztem a Westendet! így du-n már nem megyünk puszi

Kata Zsu ezt nehezen lehet túlélni, de muszáj ! a fájdalmatokat átérezni szerencsére nem tudom, de apósom és Isti elvesztése is elég nagy trauma volt nekünk, még ma sem tudtam igazából feldolgozni... :cry:de Zsigi rengeteg erőt adott és ad mind a mai napig! ölellek benneteket! és ha majd valamikor úgy érzitek tudtok jönni gyertek!
Vendég
 


Köszönjük az együtt érző szavakat.

“Fura dolog ez a hiányérzet. A legváratlanabb időben jelentkezik, képtelen helyzetekben. Betöri az ajtót. Nem kopogtat, nem kérdezi, hogy alkalmas-e , és a legfontosabbat is elfelejti, hogy fel vagyok-e rá készülve. Csak jön és beköltözik a lelkembe. Próbálom nem észrevenni, elterelni a gondolataimat.
Emlékeztet azokra az időkre, mikor még nem ismertem Őt, a hiányt. A múlt boldogságából azonban csak egy pillanatot engedélyez. Végül megtör. Fájdalmat ébreszt és könnyeket fakaszt. Az időt lelassítja, az álmokat elkergeti, és mikor már minden energiámat elszívta, elmegy. Elmegy úgy, ahogy jött, kérés nélkül… váratlanul.”

kispiskóta
 
 


Kata, Zsu, fogadjátok őszinte részvétemet. Soksok erőt és kitartást kívánok, hogy ezt fel tudjátok dolgozni. :cry:

Kép
szilcsi
 
 

 
 

Kata, Zsu!

Őszinte részvétem nektek! :cry: Vigyázzatok magatokra nagyon!

Ha tudok segíteni, nagyon szívesen, akár priviben is!
(Sajnos tesközelből ismerem a helyzetet)

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kata, Zsu, öszinte részvétünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata,Zsu őszinte részvétem.

Kép
v.andi
 
 


Kata, Zsu!
Fogadjátok őszinte részvétem! :cry:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Gaby!
Gratulálok Nektek! Szép volt a szüléstörténeted! Sok tejcsit kívánok! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kata, Zsú megdöbbenve olvastam soraitokat! :(
Fogadjátok őszinte részvétemet!!! Én is apukámat imádom a legjobban a világon (a gyerekeim után) tényleg nem tudom, hogyan lehetséges ezt túlélni.... :cry: Soksok erőt Nektek ebben a nagyon nehéz időben!!!

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Zsigacsiga

tegnap kapott két napszemcsit gyereknapra! a kék sajnos nem puha de a narancssárga az gyűrhető

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Jajj, de jópofa!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, Zsú
őszínte részvétem :cry: lesújtó, hogy nem láthatja már az unokáit :cry: Kata, szerintem a júniusi munkát nem kell erőltetni.

BOni
én is írtam, és eltűnt :evil: elküldtem, aztán feljött hogy jelentkezzek be :twisted: édes Zsigi napszemcsiben :P

Coca
köszi, másnapra már jobb lett a helyzet. Jobb ciciből jól lakik, abból már eszik 50-80 gramm között, bal cici nem indul be, abból 20-30 gramm csak. Azon gondolkoztam lehet azért, mert abban volt régebben tályog :roll:

Szezsó
nekünk meg egy vakondtúrásunk lett a kertben képzeld :twisted: most füveztünk :evil:

Pusszantok mindenkit

Kép
gaby25
 
 


coca
msn ezer éve nem látlak, változott az msn címed? :roll:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok lányok

megjöttem ultrahangról:
az uterus méretei 74x40x50mm endometrium vastagsága 5,3 mm
petefészek nagysága szerkezete: Mko norm ov-ok Douglas térneg Hasüri folyadék

Doktornő azt mondta, hogy hormonzavarom van és a hasi uh-n látszik, hogy nem is nagyon akar megjönni. Azt mondta várjak két hónapot, majd a vizsgálat előtti napon csináljak egy tesztet és azzal együtt menjek vissza, ha addig nem lesz panasz (milyen panasz? Szerintetek lehet hogy a palástfű tea kavart be? Vagy igyam tovább?

Kata, Zsu én is őszinte részvétem kívánom. Nekem 4 éve halt meg édesapám, nem volt könnyű, de lassan kénytelen az ember megszokni a hiányt. Mondjuk én hiszek abban, hogy csak a testét temettük és a lelke a mennyben van, talán így könnyebb.

Gaby: Klarissza nagyon édesek a csemeték.
stephie
 
 


Kata és Zsú! Részvétem a tragédia miatt. Legyetek erősek!

Szezsó! Vigyázz a szádra!!! (A méhedére :lol: )

[quote]m írta:ost füveztünk

Gabi! Szoptatós anyuka nem füvezik! ;) :)

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Coca: vigyázok én :wink: jól lelőtted a füvezős poént, én is pont erre gondoltam :)

Gaby: ügyesedtek látom, csak így tovább! :-) mikor volt tályog a melledben? :roll:

Stephie: a méhnyálkahártyád elég vékonyka, nem biztos, hogy volt peteérésed. Ez néha előfordul, attól még lehet, hogy a hormonjaid jók lesznek egy másik ciklusban és peteérésed is lesz :-)
Ha még most is iszod a palástfüvet, akkor hagyd abba, lehet azért nem jön meg. Most akkor nézet hormonokat az orvosod? :roll:

Boni: Zsigi nagyon vagány, hiába a napszemüveget tudni kell viselni :D

Ma is döglöttem egész nap :-) és nem sikerült bejelentkeznem 4d-re mert a doki nem vette fel a telefont :roll: na, de én kitartó vagyok :roll:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, az emelt bogyóval kevesebb a keményedés?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! keddig vagy szerdáig nem leszek, mindenkinek puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Kata és Zsu fogadjátok őszinte részvétem.

Szezso a kitartásod remélem már eredményt hozott.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


sziasztok lányok!

Nem a saját orvosomnál voltam, mert ő már nem rendel a kórházban csak magánpraxisban és hát nem állunk most úgy anyagilag.
Csak épp ugyanannál a doktornőnél voltam. Ő annyit mondott, hogy várjunk 2 hónapot, és ha addig nem jön meg, előbb teszt, majd hormonnal "meghozzák"

Tudom hogy butaság, meg lehet hogy már kicsit nevetséges is vagyok azzal, hogy még mindig reménykedek hogy hátha mégis a 33-on volt pé és azért ilyen magas most a hőm. Megnéznétek?
egyébként arra gondoltam, hogy várok még vagy 4 napot, utána tesztelek megint egyet, és ha az is negatív akkor leállok a palástfűvel. Anovulatorikus görbe ugye nem lehet trifázisos? Így már látszik szerintetek a pé? 33 nap? Lehet hogy mégis van baba, csak még nem látszott uh-n?

Kép
stephie
 
 


Stephie, én már mondtam, szerintem a 33. napon volt pé és bizony itt még baba is lehet. Nagyon szép a görbéd, ha holnap is ilyen magas lesz a hőd, én nyomnék egy tesztet.

Boni, jó pihit, merre mentek? Mi is megyünk haza szombaton anyuékhoz, 5 napra. Zsigi vadító ebben a szemcsiben. Tűri, nem veszi le?

Szezso, pihipihi ezerrel!!!

Kép
szilcsi
 
 


step: tesztet!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szezso
húúú, rég volt már az a tályog, és nem műtötték, hanem felszívódott. Megkérdeztem a védőnőt és a gyerekorvost, mindketten azt mondták befolyásolhatja a tejcsi mennyiségét, mert sérülhetett tejcsatorna :?

stephie
jaja, tesztet kérünk :P

Boni
jó pihizést nektek

Köldökápolás: elkezdett feljönni manónak a köldöoke, de még neme sett le. Nem látom száraznak, ott is kell hintőporozni? :roll:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Gaby: értem. Köldökös kérdésre (még) nem tudok válaszolni :-)

Stephie: mizujs?

Babim: szerintem jó lesz az emelt bogyó, tegnap pl. nem volt annyi keményedés, remélem ez így is marad :-)

Végül máshova sikerült bejelentkezni 4d-re, mint ahova akartunk, mert oda csak 3 hét múlva volt időpont. De erre a másik helyre már jövő szombat este mehetünk :-D

Pocakfotó, mai:
Kép

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


VALAKI MEG TUDNA NEZNI AZ en gorbemet? 2 masik topikbol jottem ide, remelem ertelmezi valaki!

Kép
szparanghen
 
 


sziasztok lányok!

Most jöttünk meg Gyuláról ott töltöttük az ünnepeket.

Nyomtam tesztet :) annyira hormonzavaros vagyok hogy pozitív lett :D

Majd beteszem a képet is :)
stephie
 
 


Szezso, szép poci! Vigyázz magatokra!

Stephie ez aztán a hír!!!!!!! Lássuk a zebrát!

Képzeljétek Monyónak is pozítítv lett a tesztje!!!!

Én már kezdek gyógyulni a betegségből. A lelkemet meg hagyjuk...

Kép
kata05
 
 


maga a felvétel nem túl jó, de a lényeg azt hiszem látszik :)

apának titokban akartam elmondtani egy kiscipő kíséretében de úgy vigyorogtam mind egy tejbetök, úgyhogy rögtön lebuktam :)

Kép
stephie
 
 


Stephie
HURRRÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ott volt az a pé :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Stephie , ez egyértelműen pozitív.Halkan nagy gratula!!!!

Kép
v.andi
 
 


Stephie: Millió gratula :D :D :D Nagyon örülök Nektek :) Drukkdrukk++++++++++++++++++++++++++++

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Poz.tesztekhez grt.

Kata, Zsu, puszi nektek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jó reggel lányok!

Köszönjük a gratulációkat.
Most már csak azt kell a dokinak megmagyarázni, hogy nem akkor volt a pé amikor gondolják :)

Meddig kell inni a palástfüvet? Az első 12 hétig?



szezso: még mindig csini a pocak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.11 15:58-kor.
stephie
 
 


Jó reggelt!

Stephie: nahát, micsoda meglepetés :lol: örülök :-D köszi a pocakdicséretet 8) palástfű tea progeszteron pótlást helyettesít, ez alapján 12. hétig, de ha beszélsz a dokiddal, inkábbb kérdezz rá, személy szerint én a gyógyszerben jobban bízok, de nem is biztos, hogy szükséged van pótlásra.

Kata: köszi :-) nagyon sokat gondoltam Rátok, lassan a lelkecskétek is rendbe fog jönni...

A héten előre pihenek, mert hétvégén végre Apa is ráér és muszáj lesz elmennünk vásárolni Bendegúznak, semmije nincs még ruhán kívül...

Szép hetet!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hello!

Step a gond majd a kiírásnál lesz mindenképp meg kell mutatnod a dokidnak a hőgörbét nehogy elindítsák annak idején a szülést két héttel korábban, mert ők úgy számolták! Egyébként én tudtam :!: Gratula :!: Kis hormonzavaros :lol:

Gaby nem tudom válaszolt-e már valaki, de a csonk alatt is hintőporozni kell, hamarabb megszünik a váladékozás és hamarabb leesik!

Szezso nekem is tetszik a pocid!

Monyót én is láttam :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szezso, köszi, és jó vásárlást. Nekem is kéne, de felújítunk és még egy darabig anyánál fogok lakni.

Stephie ez aztán a teszt!!

Baba, köszi.

Kép
kata05
 
 


Klarissza
köszi, még aznap délután leesett :D még hintőporozom a köldökét azért

Szezso
csini poci :D máshova nem is híztál :P én úgy 17 kilót híztam :? szüléssel lement 8, és itthon még 2, azaz 10 kg minusz egyelőre :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby ha ez vigasztal:
Terhesség előtti súly: 70kg
Szülés előtti súly: 80kg
Szoptatás alatti súly: 65 kg :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Ezek szerint én vagyok az utolsó hozzászóló?

Szparanghen sajna a ciklusod megnyithatatlan így értékelni sem tudjuk :!:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


basszus eltünt a monológom, most roppant dühös vagyok :twisted:
Vendég
 


Sziasztok látom nem nagy a forgalom
Kata Zsu sokat gondolok rátok! megvolt már édesapátok búcsúztatója?

Gabi te mán a kilókkal foglalkozol?

:lol:

stephie ez az! hormonzavaros gratula! :lol: szépek vagytok!

szezsó micsoda pocak! :lol:

Szilcsi anyuéknál voltunk Zalában!

Mindenkinek puszika!

ma vagyok 56 cn :twisted: szombati teszt -
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.04 06:40-kor.
Vendég
 


Boni neked is hormonzavarod van? Mögötte bújkáló bébivel?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara :lol: .asszem meglepődnék :lol:
Vendég
 


wazz, alig aludtam valamit éjjel :S fiatalúr éjféltől nem igazán akart aludni, csak nagyon rövid időre :( 5 után elaludt, de csak 2 órára, most. Didimániás lett, állandóan azon lógna mint az apja :lol: :lol:
volt olyan is pedig, amikor csak 4 óránként ébredt :?

Boni
csak amit felszedtem terhességgel azt nézem, mikor megy le :lol:

Kép
gaby25
 
 


Boni, még nem, júni 15-én lesz csak.

Gaby szépen mennek le a kilók.

Nekem előjött a hátfájás, meg néha szétrobban a hasam érzés. :?

És mától centi vágás. :D

Kép
kata05
 
 


GAby férfiak! :wink:

Katám hajrá centi! próbálj pihenni amennyiben tudsz! ölellek!
Vendég
 


ja húgom ma elkezdte a 37.hetet! :lol: végre felkelhet! :lol:
Vendég
 


Boni, de jó, hogy Húgod végre felkelhet.
Drukk neki továbbra is.+++++++++++++++++
Micsoda hormonzavaros társaság:-)

Szezso:hogy van a puffadás?


Kata sajnálom a fájdalmakat.


Klara:puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babi neked is puszi :lol:

Boni akkor már csak pár hét és meglesz a babuci ez annyira jó! Na megjött már?

Kép [img]

Ilyen göndör a hajunk hajmosás után.
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.9249.jpg[/img]

Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


SZIÓ

KLARA NEM JÖTT MÉG MEG, DE A MA REGGELI TESZTEM -
ELŐTTE PISI 4 ÓRÁJA
HŐ 36.98 2 ÓRA ALVÁS UTÁN (ELŐTTE FELKELTEM 4KOR )

A HASAM FOLYAMATOSAN FÁJDOGÁL MENSISZERŰEN MÁR EGY HETE , MEG A DEREKAM IS HÉTFŐN MÉG A LÁBAMBA IS KISUGÁRZOTT TEGNAP GÖRCSÖLT IS, GONDOLTAM AKKOR VÉGRE MEGJÖN..FŐLEG AKKOR JÖN A MENSISZERŰ FÁJOGATÁS AMIKOR SZOPIZIK ZSIGI EZ EDDIG NEM VOLT DE EDDIG NEM DE SZERINTEM NAPOK KÉRDÉSE.. UTOLJÁRA 24.ÉN VASÁRNAP VOLT EKSÖN :oops: :lol: ZSIGINÉL INSZEM UTÁN 11NAPPAL MUTATTA KI A TESZT..DE AZT EL SEM TETTEM ANNYIRA HALOVÁNY VOLT DE MONDJUK OTT ÁTUGRUNK 1-2 NAPOT A VÁNDORLÁSBÓL VAGY NEM? PASSSZ

VÁROM PIRI NÉNJÉT VAGY A CSODÁT :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?