Új privát üzeneted érkezett!

és Emese képei is tetszenek, édesek a gyerkőcök.

Gabi képek is jók. :D
snooopy
 
 


MSE
Ganyémarcik :lol: Nagyon édesek! Flóra nagyon csini a kalamban :wink: Jankó utolsó képe meg :lol:

Gabi
Erről tudsz?
http://www.annaespeti.hu/mesek.htm
Én most akadtam rá. Alig bírtam róla Ivánt levakarni :D Egyszer megnéztük hanggal, de aztán jobbnak láttam, ha én mesélek :wink:

Zsó
Nekem is tetsz az új avatar! A vonlzó is jó, bár inkább képként üzemel...a vonalzó része nem annyira látszik, DE nagyontökjó :wink:

Veronikusz
A 11 kilós kis "apróság" nem semmi :shock: És oké, hogy 80-86-os rucik, de mégis hány centi a 11 kilóhoz? Csak mert van a játszin egy kislány, kb. egymagas Ivánnal, de 25 kiló :shock:
Ivánt 2 napja mértem...99cm és 14kg :D Jó kövér :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Tündének Boldog Névnapot!Kicsinek és nagynak is :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 

 
 

Daninak, MSE-nek, Linocsnak boldogságos születésnapot kívánunk mi is!!!!!

szuper ennyi képet nézegetni!!!
Dóri, mekkora már Donát!!!!!
őrbottyáni lakosoknak a szeme sem áll jól..
Enci meg annyira tündérkés!!

mi még egyben, a frontok nem segítik az alvásunkat nekünk sem... meg az uccsó hátsó nagyörlők kibújása sem.. :shock:
DE, mindezzel együtt ki vagyok békülve a szituval, Miklós is pont tud eleget szopizni :wink:

nem fogadnék arra, hogy holnap-holnapután még írni fogok Nektek... :wink: :lol:
de majd kiderül.. :lol: :lol:

mindenkinek jó pihit!!!!!

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Gyuzso valamiért rossz a vonalzód mert azt mutatja h Micának ma van a szülinapja....de amúgy 22-én volt, ugye??

Reni nem ismertem ezt az oldalt de elmentettem a linket, este Encinek innen is mesélek. köszi

Kép
gablaty
 
 


Mai képek :lol:
Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi nagyon jó képek!!merre jártatok?melyik hídon vagytok? Szabadság?

Kép
gablaty
 
 


Andi!
:D tényleg jók a képek! Pesti Corsó a kiskirálylány bronz szobornál???? :wink: :lol: (Március 15. tér-nél)

Reni!
a "kisfiú" :lol: kb 80 cm! szerintem is kis dagi :lol: de aranyos! :D Tisztára olyan mint egy 1,5 éves gyerek. Néztem: a feje, a keze, a teste ... mindene sokkal nagyobb mint Zsófinak :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Igen a Váci utca, korzó, az Erzsébet-híd felé eső részen :lol:

lányok elkezdtem melót nézni, de semmi esélyem :cry: :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!

neked amúgy van hova vissza? Én is nézegetek, hogy hátha nem tanítani vissza, de nem látok semmit, én nem tudom, hogy hogyan jött ki az átlag nettó 120-ezres kereset.... mindenki vezető ebben az országban, aki be van jelentve??? Mert amiket hirdetnek....
6 órás meg még mindig csak álmainkban....

mtunde
 
 


Tünde
nekem mammut (gal-go kft-gyorsnyomda, fénymásolás, bélyegző, meghívó)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Na, látom tényleg kevesen tévednek errefelé... :cry:

MSE, és azt elárulod, hogy miért vonulsz háttérbe?

Köszönöm a dicséreteket avatar és kép ügyben.
Reni, a vonalzó tényleg nem látszik, de az írás alul igen, szóval ez elég...nekem. :wink: :lol:

Andi, szuper képek, Balu mekkora már. Nagyon nő, legalábbis a Kopaszizás óta nekem nőtt.

Orsi, pocakpajtás látszik már?

Képzeljétek, szegény Évi (sógornőm, akivel többen taliztatok) teljesen el van kenődve, mert folyamatosan feküdnie kellene, amit persze a 2 éves Álmos nem hagy és emiatt eléggé sanszos, hogy nem marad benn a babó kellő ideig. Felpuhult, megrövidült, szóval minden egyszerre. Most arra gyúrunk, hogy még egy hónapig ki kéne tartania, akkor lenne 34-35 hetes. Bár a kicsi eléggé nagy, olyan 2 kiló közeli már most, de még nagyon fiatalka.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Gabi
a hajadról nem láttunk képet :lol: :lol:
jujj Te holnap mész már dolgozni :lol:
Enci hol lesz???anyudékkal???

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Lányok, senki nem emlékszik a szúnyogírtós karkötős honlapra????
Nem nekem kéne, de megígértem vkinek.... :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 



emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi
Nekem a fekete-fehér kép jön be igazán :wink: Pont azért, mert ff.
Persze, nekem könnyen jár a szám, de ne add fel!!!! Látod, GAbi is talált azért valamit, ha nem is az igazit...
Tudom, most nem vagy abban a paszban, de pozitív hozzáállás! Ha negatív a kisugárzásod, akkor az egy interjún azonnal lejön :?

Veronikusz
Tényleg akkora, mint egy 1,5 éves :shock: Iván 1 évesen volt 77cm...

Zsó
Igen, igaz, a lényeg olvasható, de ha nem is...annyira jó az a kép a virágzó fákkal!!! :wink:
Azért nem semmi a 2 kilós pocilakó! Asszem velem egyidős a pocakja, ugye? Persze ennek ellenére azért nyilván odabent a helye!!! Segítsége nincs sógornődnek? Legalább átmenetileg csak kellene vmi megoldás, nehogy baj történjen :roll:

Zsu
Húúúúúúúúúúúúú, de izgis :D

Gabi
Tényleg nem dobtál képet az új dizájnról :lol: :wink: És holnaptól dolgozó nő vagy? Tényleg....Majd gyere, írj milyen volt az első nap :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ha jót akartok nevetni:
http://www.indavideo.hu/video/Ideje_a_pancsolasnak
dilinyós ez a macsek az fix :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Andi!

Alakulgat a mosoly az arcodon.... :oops: :roll: ...ez jó! :wink:
Balukapitány pedig... :lol: :wink:

Ren!

Macsak meg.... :shock: :lol: tényleg tiszta dilinyós!!! :lol:

Zsu!

Hááááát......nagggyon izgiiii!!!! És ki hozza a jóhírt, ha szabad megkérdeznem??? :wink:

Dóri Tündijének és Tündének is boldog névnapot!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Még kép...........
Kép Kép Kép :shock:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok,

Andi, nagyon tetszenek a képek! :D
állás ügyben meg...én bízom benned, biztos találni fogsz.

Reni :lol: hát a húgom macskáját a víz közelébe sem lehet rakni, irtózik tőle.

Zsó, te is tartozol az új hajaddal, meg Gabi is.
holnap lesz UH, de ha az a kérdés, hogy rajtam látszik e már...hajaj!! még hogy. már terhes gatyát kell hordanom, pedig Kolossal a 16-17. hétig még a sajátjaimat hordtam. tudom, h második terhesség, és előbb látszik, meg minden...de akkor is. nem tudom, h a baba nagy vagy a méhem "nő" meg előbb, vagy húgom szerint már a hasfal sem a régi, előbb "tágul"...

Kolos visít megyek...
snooopy
 
 


Reni!
hát ez naddddddon cukki!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!
-hűűű mennyi de mennyi jóóó kép!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

ANDI-nálam is a ff képek a nyerők!-milyen progival csinálod?-melóhely-bizti nem könnyű,de ahol dolgoztál nem vesznek vissza???? vagy te nem akarsz visszamenni??? :oops:

ORSI-tán még szükség lesz a 38as gatyókra is????? :lol: :lol: :wink:

ZSÓ-na ez az és lesznek még érdekes mozdulatok a hangok mellé!!!!!alvás javulgat?????? :roll:

RENÁTA-jók a fotók!és ilyenkor ki a fotós??? :lol: beállitod?-de Iván hol van?????Róla is kérünk! :wink: :wink: hűűűű már neked sincs sok hárta!!!!! :wink: :wink:

TIMI-mi van veletek??????hétvégén ott volt kiscsapat??? :wink: :wink: :lol: gondolom ott voltak, látom nem nagyon voltál aktív!!!!Jázminnak nyomod a gyümiket???

ZSÚ!-egy uffra!!!! :wink: :wink: Látom már jóóó Mica vonalzója...hiába megállt az ídő két évnél! :lol: :lol:

VERONIKUSZ!-nálatok minden ok????csajok ovi-bölcsi-Veronikusz? :wink: :wink: :wink: meddig viszed őket nyáron???

VALENTINA-merre vagytok? Viktor jólvan?

ADRI-éééés teeeeeeeeee????????????????
STEFFI???????????????????
CBRIGI???????????????????jöhetnél többször is!!!! :wink: :lol: de gondolom neked sem egyszerű Petya melett :wink: :lol:
KRISZTA???????????

UTÓLAG IS BOLDOG TÜNDENAPOT!!!!!

és ANCSA BOLDOG ANITANAPOT!!!!!!

én lépek mert már ketten nyúznak-áááááá :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
van ilyen opció a fényképezőn (ff) :lol:, de photoshoppal is lehet csinálni

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tenci, remélem nem. :wink: amúgy csak a hasam jön előre, terhesgatyókból is a 34es kellett.

Vero, mikor is mentek füredre?? júni vége? és melyik hotel?
snooopy
 
 


Hali!
Vagyok én is.

Szombaton anyós szülinap volt a telken, vasárnap meg elmentünk az emberrel Szilvásváradra, ahol indulni akart egy bicajversenyen, de aztán zuhogott az eső, meg 8 fok volt, és úgy gondolta, hogy mégse, így hazajöttünk, és egész nap is nyünnyögtünk Petyával hármasban, mert Panka lent maradt anyósékkal. Apa amúgy sincs a topon, fáj a torka, tiszta takony. Hétfőn hasonló fetrengés volt.

Paklincs és Emma!
Boldog születésnapokat!!!

Tünéknek pedig boldog névnapot!

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Orsi!
Jún.25.-Júl.2.-ig Annabella Hotel. Miért??? ti is??? :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero, párom mondta menjünk már el júni végén vlhova, és nekem füred a kedvencem, régebben mindig nyarat töltöttünk a nagyival+papával...sajnos a ház/nyaraló lakhatatlan rá kéne költeni vagy egy millát. :cry: szóval gondoltam vlmi hotelbe mennénk...ezért kérdezte ti hova.
anynira szépen megcsinálták a tagore sétányt...
snooopy
 
 


Orsi
www.albavilla.hu
mi itt voltunk :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, köszi, ez tök jó!! megmutatom Szabinak. :D :D
snooopy
 
 


Orsi
nekünk nagyon bejött, mind a szállás, mind a kaja...
Ja és persze a környék!Imádom füredet:)))

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


[quote="emano"]n írta:emanoekünk nagyon bejött, mind a szállás, mind a kaja...
ennek szabi fog örülni. :))

[quote="emano"]
írta:
emanoJa és persze a környék!Imádom füredet:)))
én is!!! :lol:
snooopy
 
 


Jó reggelt! Csak gyorsan, mert dolgom van, de ez fontos!!!


Vero!

Akkor kitartást a mai napra! És majd írok! :cry:


Szép napot mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

Minden szülinaposnak nagyon boldog szülinapot!
Minden névnaposnak nagyon boldog névnapot!

Küldök nektek egy rózsát a kertből ;)
Kép
Kicsit le vagyok maradva a szüli és névnapokkal, így ne haragudjatok, hogy csak így összevontan, de félek, kihagynék valakit :oops:

Zsó,
azért a kő leesett a szívemről, hogy ti se mentetek a játszóházba... Már nem tudtam szólni, hogy én se jutok el :oops:

Csütörtök reggel levittem apáját Biatorbágyra, közben elhagytuk az első rendszámot. Mivel apája amúgy is kicsit kimerült és ideges, jól összevesztünk :( Úgyhogy megfogtam a porontyot, összecsomagoltam, és péntek reggel levonultunk anyuékhoz a nyaralóba. Apája már péntek este negyed 8-kor hívott, hogy hiányzunk :) (ha hozzávesszük, hogy fél 7 után ér haza általában, ez nem is rossz teljesítmény ;) )

Tenci, Zsó és aki még Duna-közeli, bocs hogy nem szóltam, de ez nem volt tervezett Dunapartozás... :oops: Nem jutottam nethez előtte. De ha küldtök telefonszámot, akkor legközelebb ilyenkor is tudunk egyeztetni....

Most már igyekszem az itteni beszélgetésbe is bekapcsolódni... :oops:

Képeket nézegettem, nagyon jók mindenkinél!!! :D

És akkor még a régen beígért fotók a (félkész) kertünkről...

Kép Kép Kép kiskert - itt még a füvesítés is hátra van... Kép

És még egy huncutka ;)
Kép

Na jó sok lettem. Elég is belőlem mára. Elvonultam visszaolvasgatni...Szép napot!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


fúú, ki vagyok akadva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: most beszéltem a kolleganőimmel a mammutba és nem nagyon örülnek, hogy vissza akarok menni
utána fel hívtam a kisfőnököt, csütörtökön megyek be reggel és ő sem nagyon tapsolt örömébe, hogy mennék vissza :twisted: :twisted:
nagyon ideges vagyok
bocsi

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
Mi az hogy nem nagyon örülnek? El is hiszem, hogy ideges vagy.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Mammutos csajszik, akikkel kb 6 évet dolgoztam együtt azt mondták, hogy hát nem is tudják, mert akkor kevesebb lenne a jutalék................agyrém :twisted:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, nem is tudom mit mondja. a pénz beszél... undorító!

mtunde
 
 


Majd csütörtökön kiderül a kisfőnök, mit tud ajánlani :? (csak szomorú hogy közel 12 év munka ennyit ér :oops: )

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
nem is tudom, hogy mit mondjak :evil: :evil: :evil:

Tigrincs!
megkönnyebbültem! :oops: túl vagyunk a temetésen :oops:

viszont hazafele jövet láttuk az Árkádot füstölni és vagy 5 rohamkocsit + rendőröket + létrás kocsit stb. :shock: :shock: :? :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
kezed?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
ne is mond! :oops: rosszabb mint volt, csak kisebb a pukli mint a doki előtt volt. :oops: :oops: :oops: (viszont doki óta néha zsibbad, hasogat :oops: )

Judy!
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! de baró!!! :lol: nagyon édi a csajszi és a kert!!!!! gyünyörűűűűű! :D :D :D hogy hogy utazóágyban alszik a kisasszony???? :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
én vettem rá csuklószorítót, mondjuk az kifejezetten inhüvelygyuszira van, attól talán jobb

Ja Judy
szuper kert, szuper ház!!!tetszik :lol: :lol: :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
az mennyi??? 3-4-5000???

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
2200 körül volt(ha gondolod elküldöm az enyémet próbáld ki) :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
nagyon tündér vagy de nem kell!!! :D :D :D itt egy köpésre tőlünk is van ilyen segédeszközös bolt. Lehet hogy benézek oda. Majd megkérdezek egy okosat, hogy mit csináljak most vele! :oops: Még bízom benne, hogy eltünik a pukli (no és hogy nem is jön vissza!!! :wink: )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok

hazaért a dolgozó lány.... hát mit nemondjak, elfáradtam :lol: nem bírja a .....a szántást.... :lol: el vagyok szokva a 8 óra melótól, na nem mintha itthon nem lett volna, csak az nem u.az... szóval túléltem az első napot, reméljüka többi majd könnyebb lesz,...mármint visszarázodni, Enci alig várta h hazaérjek, Anya hol voltál??? drágám... :D

Judy szép ház, szép a kert is!!!
nem sokára jövök

Kép
gablaty
 
 


Gabi
gondoltam ám rád :lol: :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Vero!

Ment privi!

Andi!

Kollégák és kisfőnökök.....bekaphatják!!!! :evil: :shock: :?


Mindenkinek, aki képet rakott: Szuperek vagytok...akárcsak a képeitek! :lol: :wink:

Léptem...

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

Köszönjük a névnapi köszöntést és Tündének is sok boldogságosat kívánunk!!!!

Üdv: Dori

KépKép

KépKép
snowwhite
 
 


Veronikusz,
az jó, hogy túl vagytok rajta. Tényleg megkönnyebbülés ilyenkor...
A kép hétvégén készült a nyaralóban, azért utazóágy :) Hálistennek benne is aludt, mert itthon néha átkéreckedik hozzánk :oops: De ott - mint akit fejbecsaptak. Hang nélkül szunya reggelig :D

Andi,
nem is tudom mit mondjak :? Nagyon gáz.
Nálunk mostanság ment körbe egy kérdőív, hogy ki mikor és hogyan szeretne visszamenni, utána fel is hívtak, hogy ugye még nem most, mert most nincs szabad pozíció. Remélem mikor tényleg vissza akarok majd menni, akkor már lesz valami...

Gabi,
gondoltam ám rád én is :) Biztos hogy fura, de menni fog :)

Na megyek csajszik, ma már volt okmányiroda, Ósan, fűnyírás, gyerek- és kutyasétáltatás műsoron, asszem jól fog esni vízszintesbe pakolni magam... Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?