Új privát üzeneted érkezett!

Monica,Nita!
Köszi szépen a dicsiket :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk is nagyon hideg van. :twisted: :twisted: Brrr.....Reggel óta esik az eső.Voltak a városba gyerekprogramok,de hát csak elvétve láttunk egy-két családot!Szegén ygyerekeknek,szép gyereknap! :cry:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


jovana írta:Vcsibe: nekem az első harmadban volt állandó gyomorégésem,a citromos víz,meg ropi nekem mindig bevált....

Köszi Jovana! Most hétvégén semmi bajom sincs, szóval lehet hogy a munka miatti stressz tehet az egészről. Öten vagyunk termeléstervezők, de az egyik srácnál most született megy a kislányuk, ezért ő egész héten szabin volt. A másik srác pedig Koppenhágában volt három napig az anyavállalatnál. A két kolléganőm pedig nem tudja igazán helyettesíteni őket, mert az egyik hót tapasztalatlan még, a másik meg a saját soraival is küszködik. Szóval rámszakadt az egész. Élvezem, hogy simán meg tudok oldani olyan gondokat is, amikkel eddig nem is találkoztam, de nagyon sok. Remélem több ilyen helyzet nem lesz, a fenének hiányzik a stressz. Viszont dolgozni szeretnék augusztus végéig. Úgy tervezem, hogy majd néha kiveszek néhány napot, hogy többet pihenhessek.

Amúgy én is a Szent Istvánban fogok szülni a Fenyőházi Jenő doktornál. Kicsit kelekótyának tűnik, de nagyon profi. Én itt Szigethalmon járok hozzá a magánrendelésre, de Szent Istvánban és a Telkiben is dolgozik.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hát az idő itt is elég vacak. De legalább nem kell füvet locsolni. :lol: Kaptam egy időjárás jelentést Szilvásváradról is. Ma mountain bike maraton van ott, ahova már ötödik éve mindig eljártunk, de idén ki kellett hagyni Nünüke miatt. Kicsit kevésbé sajnálom ezt most, hogy az egyik srác megnyugtatott, ők sem indultak el, mert 5-10 fok van, egész nap esett és a versenyzők úgy fáznak, mint a vadászkutyák. Még kirándulni sem lehet.

Nünüke ma reggel rúgott először igazán nagyot, amit már a kedvesem is jól érzett.

Megvan a babakocsi! Nagyon tetszik, minden földi jó van hozzá. Táska, esővédő, szúnyogháló, bevásárló-táska, sok pici pakoló, lábzsák. Az autóshordozóhoz is van lábzsák és kapucni. És fel lehet rakni a kocsi keretére.

Kép Babakocsi

Kép Autós hordozó (ebből is narancssárgát vettünk)

Kép
Kép
vcsibe
 
 

 
 

Sziasztok, boldog Gyereknapot! :D

Vcsibe,
szééép babajármű :D
(mi ezeket valszeg csak szeptemberben tudjuk megvenni...de egy hordozókendőt szerzek :wink: )

Sziszkó,
nagyon csini vagy! :D

Köszönöm a gyógyítós jókívánságokat, hatottak :P Ééés jelentem: 2. hete tartom a súlyom, a +7 kilómat, pedig nem eszem keveset :D

Ma a "kedvenc" sógornőm is bejelentette, hogy 6 hetes terhes...épp ma 10 hónapos a kislánya :shock: - bezony, van, akinél csak úgy jönnek rendre, mi meg mit küzdöttünk :oops:
Így tőlük mégsem számíthatunk a beígért ruhákra :?

tillidian
 
 


Szép vasárnapot Kívánok minden Kismamának!!!!

Hallom, hogy otthon rossz az idő-még hidegebb van, mint Angliában-mondta apukám az előbb a telefonban. Itt meg pont az ellenkezője: kánikula. Ráadásul a férjem dolgozott ma és így nem tudta elvinni Iliaszt egy kis fürcsizésre. Mert ugye most én nem mozdulhatok ki. Megpróbálok minnél többet pihenni, de tegnap délelőtt megint kiborított a kisfiam-állandóan rosszalkodott, rámcsimpaszkodott, jött utánam mint egy kiskutya-féltem,nehogy belegabajodjon a lábamba és elessünk mindketten. Aztán valamikor délután elvitték anyósomék így letudtam pihenni egy kicsit. Hála istennek, mert nem éreztem túl fittnek magamat. Félek is nagyon nehogy tényleg valami baj legyen és emiatt stresszes vagyok sokszor.
Monica: tudom, hogy segítenél-aranyos vagy nagyon!!!. de sajnos olyan messze vagyok mindenkitől!!!! Ami a csavargásokat illeti, 2 hétig ki sem léphetek a lakásból, vagy legalábbis nem mehetek messzire, szóval még ha a férjem hajlandó is lenne elvinni, én most nem mehetek. :( De nem baj, csak minden rendben legyen a babámmal és ha csak ketten mennek(apa és fia), már én annak is nagyon örülök!!!!!

tilli, bobóbaba:hogy vagytok?? meggyógyultatok már??? Minnél hamarabbi jobbulást kívánok Nektek!!!

Kkia: aranyos nagyon a babucid a fotón. Maga elé teszi a kis kezecskéjét, mintha azt mondaná: no paparazzi !!!!! :D :D
tündérke!!!!!

szisz: nagyon csinos vagy a fotón s persze a pocid is!!! Majd én is megkérem a férjemet, hogy csináljon rólam egyet, bár még mindíg nem volt időm lekicsinyíteni őket. Majd ha kell segítség szólók ám!!

Sünci: gratulálok a babamozgásokhoz!!! Ugye milyen fantasztikus érzés??? Én is érzem a kicsimet minden nap, de már annyira várom a hullámzós mozgásokat, az intenzívebbeket-amik olyan megnyugtatóak!!!! Emlékszem a kisfiam annyit rugdosott!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Vcsibe!Ugyanezt a babakocsit néztük ma ki a párommal.
Hogyan vetted meg?Neten keresztül?Hol lehet személyesen átvenni,nemtudod?
Nekem a rózsaszín szürke szín tetszik a legjobban,de a narancssárga és a zöld szürke a tartalék,ha nem derül ki a neme kedden sem.
Nem akarom későbbre hagyni a babakocsi vásárlást,mert most van meg rá a pénz és félek nehogy elköltsük.... :lol:

Köszönöm mindenkinek a gratulációt,sajnos azóta olyan intenziven nem érzetem,csak gyengébben,dehát mellső lebennyel ez is eredmény:D

Nagyon rossz most ez az esős idő,mi is itthon bezárva teszünk veszünk csak.

Ma pacalt főztem...hmmm...fini volt,pedig alap esetben nem rajongok érte...

Délután meg unalmamban kókusz tekercset gyártottam,két félét is meggyeset meg simát.
Megyünk barátnőmékhez este,oda viszem nasinak.

Holnapra milyen programjaitok vannak?

Mi takarítunk és lakást rendezünk át,de párom még csak a takarítás részét tudja :lol: :wink:

Remélem mindenki jól viseli ezt a szörnyű időjárást.
Kitartást már csak pár nap!
Vendég
 


Sünciboglya
Én nem bánnám ha meleg lenne :wink:
Nálunk ráadásul sosincs olyan igazi kánikula. Itt a hegyek között mindig hűvösebb van.

Vcsibe
Azért ne terheld túl magad!
Én is dolgozom, de közben tudok pihenni is! :wink:
Jó a babakocsi és a hordozó :lol: :lol: :lol:

Tilladian
Örülök, hogy jobban vagy!

Betty
Szívesen mennék hozzátok :wink:
Stressz se jó! Próbálj lazítani lelkileg is!

Trixi
Holnap is úgy teszek, mint aki dolgozik :wink:
Vendég
 


trixi26 írta:Sziasztok!

Vcsibe!Ugyanezt a babakocsit néztük ma ki a párommal.
Hogyan vetted meg?Neten keresztül?Hol lehet személyesen átvenni,nemtudod?
Nekem a rózsaszín szürke szín tetszik a legjobban,de a narancssárga és a zöld szürke a tartalék,ha nem derül ki a neme kedden sem.
Nem akarom későbbre hagyni a babakocsi vásárlást,mert most van meg rá a pénz és félek nehogy elköltsük.... :lol:

Holnapra milyen programjaitok vannak?

Szia Trixi!
A vaterán néztük ki (de a teszveszen is fent van). A Lurdy-házban lévő Kler bútorboltban van bemutató darab kétféle babakocsiból és az autóshordozóból is. Mi ott megnéztük élőben és akkor rendeltük meg valóban. 12 kiló a babakocsi, ami a bringám súlyának felel meg, így nem tartom nehéznek. A páromnak is nagyon tetszett, így jó eséllyel majd ő is szívesen tologatja. :D
A színén mi is sokat vacilláltunk, ez elég vidám, nem túl lányos, nem túl fiús és szeretem is a narancssárgát. Nem túl nehéz átvariálni sem, elég logikus helyen vannak a gombok, karok.

Mi is azért vettük meg most, mert most van itt a pénz, és attól is tartottunk, hogy később már nem lesz ennyiért.

Holnapi program? A szomszédok grillezős, alkoholizálós partit szerveznek. Jellemző rájuk, hogy amikor tegnap igen mondtam a vörösborra, de csak egy decit ittam meg, állandóan kínálták, hogy egészséges! :lol:
Amúgy PR- és reklámismeretekből lesz kedden vizsgám. Tételeket dolgozok ki és tanulok, mint állat... :x

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Mielőtt beleolvasnék, hogy milyen sok jó dolog történt itt amióta nem voltam, gondoltam életjelet adok magamról!!!

Most már, mint "-né" vagyok jelen!:)

Na olvasok! :wink:
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Halistennek mara hire-hamva sincs a rossz idonek,ujbol 30 fok van. 8) Ugyhogy ma mentunk is jatszora. :wink:

Sunci
"Nalunk is jegverem van, en nagyon elvezem."
Errol eszembe jutott,hogy uristen de reg nem lattam mar jeget. :oops: :roll: Egyebkent en azt szeretem mikor kint esik az eso mi meg bent fekszunka jo meleg agyba. :oops: :lol: UTalok kanikulaban aludni. :twisted:

Csibe
"es a versenyzok ugy faznak, mint a vadaszkutyak"
Micsoda hasonlat. :lol: :lol:
Nalunk nemreg volt a tour de france es a giro di italia, mind2 nagyon nagy esemenynek szamit itt, tobb ezren latogatnak ki a kulonbozo allomasokra. Mi tavaly voltunk a tour de france-on de igazabol csak a feeling miatt erdekes, mert a versenybol ugye nem sok mindent lattunk,csak mikor elsuhantak elottunk. :D
Szuper klassz babakocsitk van! :wink:
++++++++ keddre! :wink:

Trixi
"Ma pacalt foztem...hmmm...fini volt"
Miket tesznek a hormonok. :roll: :lol: En meg "ilyen" allapotomba se ennem meg. :oops: :lol:

Holnapi progi: csak jo dolgok tortenhetnek,mert vegre jo ido van, es Apa is itthon lesz. :wink: :lol:

Andi
"Holnap is ugy teszek, mint aki dolgozik"
Nalatok nincs punkosd? :roll: Az meg itt is van. :roll: :lol:

Hajnalocska
Udv itt ujasszony! :wink: :lol:
Megkerdezhetem,hogy hogy jott ez a Pantaleon nev a babonak? :oops: Ez lesz a rendes neve,vagy csak nicknev?
Vendég
 


monica26 írta:jajj elfelejtettem :oops:

Hajnalocska boldog szulinapot!!!!!

meg pont belefert a maba :oops: :lol:



Jajj, de aranyos vagy!
Most jutottam csak el odáig, hogy elolvassam az előző oldalakat!

Még egyszer így utólag is NAGYON KÖSZÖNÖM! :lol:
hajnalocska
 
 


monica:
Ezzel ugyanigy vagyok en is. Teleg 18 fok divik a haloszobaban+pehelypaplan:) Most nyaron 20 altalaban, de csak azert mert parom nyafog ha hidegebb van...
Bezzeg amig magas volt a vernyomasa, telen is egy szal poloban maszkalt..... a vernyomi csokkento bogyoktol meg fazos lett. (illetve "csak" optimalizalodott a reges regen tarto gond, a valtozast meg nehezn viseli.)

sünciboglya
 
 


Hát nincs erőm végig olvasni az összeset, de holnapra is kell valami olvasnivaló! :D



Judy, Sziszkó:
Nektek is köszönöm a szülinapi köszöntést aranyosak vagytok! Jól esett!


Tillidian: Én most pontosan, 8 kilót híztam, és a 2-es típusú cukorbetegségem (ill. PCOS) miatt nekem is 10 kilót szabadna híznom elvileg a dr. bácsi szerint! Lehet, a köv. cukorterhelésnél kapok majd a fejemre!:D


Na, jó éjt szép álmokat kedves Kismama társak! :wink:
hajnalocska
 
 


Csajszik
A szeptemberieknel megszulettek az ikerbabak! :shock: De halistennek jol vannak, csak nagyon picik! Andi! nagyon vigyazz magadra, min. szeptemberig maradjanak bent a babok! :wink:

Hajnalocska
Igazan nincs mit. :wink: :lol:

Sunci
Itt nalunk meg ugye nyaron 35-40 fok korul van az ido,mondjuk a tengerpart miatt mindig fuj a szel, ami nyaron jo, telen kevesbe. :roll: Bar telen is ritkan megy a homerseklet 10-15 fok ala.Nekunk legkondi van a nappaliban,de sehol mashol,mert en nem nagyon birom,meg hat Charlotte miatt se lehet nagyon.De terasz ajto,ablakok mindig nyitva vannak, ejjel-nappal. :wink:
Vendég
 


Monica még válaszolok a kérdésedre! A név kapcsán!

Pantaleon: Az utónévkönyvben is szereplő görög eredetű név jelentése: olyan, mint az oroszlán (oroszlánhoz hasonló).

Az ötlet onnan jött, hogy apával végignéztük, az utónévkönyvet és szó szerint egyiket sem éreztük magunkénak. Na és akkor odaértünk a Pantaleon névhez és eszünkbe jutott, hogy mi ezt már ismertük, ill. hallottuk, mivel a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórházban derült ki, hogy Pantival lesz csodálatosabb az életünk így nekünk ez nagyon megtetszett...

Tudom, furcsa de mi teljesen megszoktuk és a picurt Pantinak hívjuk az elejétől, ill. amióta kiderült, hogy kukis!

Élnek más emberek is ilyen névvel!

Az egész család minket bombázott még a saját esküvőnkön is, de mi tojunk rá, ki mit gondol!

Harcol mindenki velünk, hogy utálni fog a baba, meg ilyenek... :twisted:

Tényleg olvastam, hogy itt valakinek az első babája Vackor, ez az eredeti anyakönyvezett neve, vagy becenév?
hajnalocska
 
 


Hajnalocska!Gratulálok!!!

Vcsibe!Köszi az infot!
Meglessük a jövőhéten!

Mindenkinek jóéjt!
Vendég
 


Hajnalocska
Erdekes nev az teny, de nem rossz egyaltalan sztem. :wink: Mondjuk en Leonnak beceznem. :D Inkabb Pantaleon legyen,mint Romeo Angelo (olvastam neten Bodi Gusztiek unokaja. :roll: ) mondjuk, ha a vezeteknev vmi Kovacs vagy Szabo vagy ilyenek akkor fura, de persze ez abszolut a Ti dontesetek. :wink: (nem is tudom,minek teptem az ujjam eddig. :oops: :lol: ) Akkor modositsam a tabliban a Kristofot? :wink:
Vendég
 


sziasztok!

én eddig a szeptemberibe írogattam hébe-hóba, de benéztem hozzátok is most, mivel legutóbb a doki közölte, hogy október 10. az új időpont... eddig szeptember 26. volt. Na most legyek okos...

Mind1, majd a kiscsaj eldönti, mikor óhajt előbújni.

Monica, a Romeo Angelo nálam is kicsapta a biztosítékot :lol:
szilveeaa
 
 


Szilveeaa
Gyere batran hozzank is irogass! :wink: Gratula a kiscsajszihoz!
Orulok,hogy nem csak nekem volt sokk ez a nev. :lol:


De am meg a nevekkel kapcsolatban, multkor nezegettem a magyar utonevkonyvet es olyanokat talaltam,hogy azt hittem besz*rok. :shock: A Dzsenifer,Dzsesszika,Recsol (ekezetekkel),Kunigunda,Hofeherke,Tessza,Psziche (na ettol a hatamon folall a szor :shock: ), Rafaela (e-n ekezet),Oralia ( :shock: ), es meg sorolhatnam.... :roll: Nem tudom,mert kell Amerikabol atvenni a neveket,mikor olyan szep magyar nevek vannak. :roll: (bocsanat azoktol,akiknek ezek tetszenek. :oops: )
Vendég
 


igen. én is néztem nemrég... a Récsöl mindent visz... De az Oralia sem rossz... (megalapozandó egy komoly karriert a filmiparban khmkhm... :lol: )

köszi a gratulát! A neveknél maradva: fiú nevet nem is nagyon találtam, ezért is örülök a lánynak. És hát nemrég Amerikában vásároltam egy "Mom and I love to shop" feliratú kis rugdalózót.. :lol:

Neked a is nagy gratula!!! Azért klassz lehet egy fiú és egy lány... Bennem is bennem van, hogy azért egy kissrác is befigyelhetne majd egyszer...
szilveeaa
 
 


Csibe, jó járgányt vettetek. :)

Till, az én fiam még csak 6 hónapos volt, amikor terhes lettem... :) :) :) AZért azt sajnálom, hogy így nem kaptok tőlük ruhákat.

Hajnalocska, ha nektek az a név tetszik akkor ne foglalkozz másokkal. mi sem kaptunk jó reakciókat az Eliotra. De fél másodpercre sem bántam meg, hogy ezt adtuk neki. :) Mostanában amikor kérdezik meg csak annyit szoktam mondani, hogy ilyen különleges gyereknek ilyen különleges név jár. :) de nálam az abszolut durva az Arzénka. :) :) :)

szilveeaa üdv itt! :)

Kép
Kép
kopee
 
 


hajnalocska:
Errol a hizas dologrol jutott eszembe,a vedonom eppen a minap jart nalam, (terhessegem elejetol fekudnom kell) es igy a 20. hetre hiztem 2kilot. A vedono meg felhuzta a szemoldoket hogy mar (!!!) 2 kilot hiztam? Na most erre en mi a turot lepjek???
(remelem hogy cask viccelt, de nem ugy nezett ki...)

monica:
Nizza, nem rossz hely, voltam ott parszor, hat nyaron ott is van gatyarohaszto hoseg:) Nekem nyaron a legkondi a legjobb baratom. (en 15 evig eltem kint, abbol 8-at Canada....bar nyaron ott is meleg volt nekem.)
Szerintem az Eszkimok kozott lenne a helyem, halszagu igloo-ban:D)

joejt:)

sünciboglya
 
 


Jó reggelt!

Vcsibe
Jó tanulást!

Hajnalocska
Sok boldogságot kívánok nektek!
Pantaleon :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Szilveeaa
Üdv itt! Én meg lehet, hogy szeptemberben fogok szülni...vagy augusztusban :? :cry:

Monica
Van pünkösd, de egy szálloda-étterem nem zárhat be :wink:
Zsófi ikreinek megszületését olvastam az ikres fórumon. Nagyon drukkolok nekik, hogy minden rendben legyen.

Kopee
Eliot nekem tetszik :lol: :lol: :lol:

Sünci
A védőnőd engem már máglyára is küldött volna...+5 kiló van rajtam :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt! (Már amennyire lehet, mert itt esik az eső.)

Köszönöm a gratulációkat! :lol:

A vezetéknév Fischer. Ez sem túl egyszerű. De nem a Monica által említettek kategóriája.

Szerintem a és nem akarok senkit megbántani, de vannak a romák által közkedvelt nevek a Romeó Angelo, Récsöl, vagy pl. Dzsenifer(Vagy hogy is írják?!:D) azok pont ezek, de a Pantaleont még az iwiw-en is megnéztem, egy apa és egy fia viseli ezt a nevet. Szóval ez a név nem hasonlít az e fajta nevekhez.

Beszéltem egy ismerősöm ismerősével, és mondta, hogy őt Robertának hívják és gyerekkorában utálta a neve miatt a szüleit, mert Robinak becézték és, hogy tudtak ilyen nevet adni neki, aztán mire nagyonbb lett, ill. még most is már egyenesen zavarja, ha valakit ugyan így hívnak... Tehát ez életkor függő. A kislányát meg Karinának hívják.

Én is azt szerettem volna, hogy ne jusson eszembe a boltos, a szomszéd, egy nem szimpi ismerős, vagy bárki. Egyedit szerettünk volna és kész. :wink:

Azt hiszem talán itt a babaneten azt olvastam, hogy eddig a korig a terhességben az ideális az 5-7 kiló plusz...
Akkor most kinek van igaza?

Még 1 kérdés.:
Akinek az első babája, az milyen sűrűn érzi a picurt mozogni?

Én van amikor 1 nap többször van amikor szinte alig. És ugye mondanom sem kell, ettől tudok megijedni. :roll:

Tegnap előtt meg az előtt reggel 6-7 között éreztem rendesen, ma nem.

Na mindegy.

Sziasztok:

Hajni
hajnalocska
 
 


Hajnalocska
Én általában naponta többször is érzem a babák mozgását. Csak még azt nem mindig tudom eldönteni, hogy mikor melyik helyezkedik.
Vagy csak az egyik mozog? A másikkal meg baj van?
Ááááááááááá... nem szabad gondolkodnom... :oops: :cry:
Vendég
 


Hajnalocska
Nekem a Pantaleon-ról egy könyv jut eszembe...
http://legeza.oszk.hu/sendpage.php?rec=li2290
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Megvagyok, de még mindig nem tökéletes...Ma hajnalban arra keltem, hogy a tüdőm ki akar szakadni a helyéről.

szilveeaa: Üdv itt.

A magzatmozgásokhoz annyit, hogy tegnap én sem nagyon éreztem, hogy Kevin aktív lenne. Persze rögtön beparáztam, erre jött Apa és jól "helyretett"... :D :D Remélem azért ma már többet mocorog majd, hisz talán a jó is idő is visszatér.
bobóbaba
 
 


SZiasztok!

sziszkó: nagyon csini vagy. :)

kkia: édes ahogy befordult. Tényleg olyan mintha duzzogna. :lol:

vcsibe: klassz kocsi. Szuper. :D

hajnalocska: gratulálok. :D Sok boldogságot nektek :D

Szerintem a különleges nevekkel nincs semmi baj. :) Nekem fiúból van 2 név amit imádok, de csak álom marad. :( Az egyik a Bendegúz. :) A másik a Joakim. Apának mindkettőtől feláll a szőr a hátán. :( :roll:

Csak azért jöttem, hogy reklámozzam a főzős blogomat. Újraindítottam, és igyexem bővíteni. :) http://pattogoeszik.blogspot.com/

zép napot nektek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


vcsibe nagyon szép a babakocsitok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vcsibe!Nagyon jó kis kocsit vettetek!Kicsit sajnálom,hogy mi nem vehetünk újat,de végül is csak jól meg kell sikálni a Panniét.

Hajnalocska,én is gratulálok .Tényleg érdekes név(én még nem is hallottam,)de lényeg,hogy mindkettőtöknek tetszik.

szilveeaa,helló!

Sünciboglya,én is remélem,hogy a védőnőd csak viccelt.2 kg. az egyáltalán nem sok szerintem.

Itt is baromi hideg van,a gyereknapunk is igencsak fázósra sikeredett,de szerencsére a lányom jól érezte magát.Egy fúvószenekari koncertet pl. végigtáncolt.Nemhiába,anyja lánya....

Kép
Kép
zanikó
 
 


Jaj Monica, Tour, Giro. De megnézném mindkettőt. Ennél jobban már csak a Garda-tóhoz mennék el néhány hétre. :D Vinnénk Nünükét is, hadd szokja a jót. 8)

A Joakim tök jó név, nem értem mi a baj vele. A Récsöl nagyon idétlen, van magyar megfelelője a Ráhel. Nem is engedém a másik formát.

Mi még mindig bajban vagyunk Nünüke nevével. Most felmerült a Milán, de egyből az volt a reakció (szomszéd), hogy miért nem Reál Madrid vagy Barcelona... :roll:

Na most tanulok, megszöktem a kerti partiról. Már eléggé felfüstöltek a tábortűzzel és a cigifüsttel. :x De végső csapást egy másik szomszéd mérte, aki valami nagyon gánya mulatóst üvöltet. Mondtam, hogy vagy lecsapom az áramot, vagy a szomszédot. :twisted:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hajnalocska,
sok boldogságot Nektek!!! :D

Névválasztás:
talán már írtam, én mindenkinél jó szívvel dícsérgetem a választott neveket, hiszen egy pár nem véletlenül választ: fontosat akarnak kifejezni vele :P
Vackor és Lencse :lol: -az én kincseim Nicknevei :wink: (priviben megírom a "rendeset", ha valakit érdekel!
Ja: ma tudtam meg, tényleg van ilyen név: Lencse :P - de nem ez lesz :wink:
Monica, Neked ígértem, hogy megírom, ha döntöttünk? :)

Szilveeaa
üdv köztünk :P Kislányt vársz? Név? :P

Lányok,
tegnap 3 órát böngésztem a neten, és még mindig nem sikerült babakocsit választani, de kikristályosodott az elképzelés:
kétfunkciós, teljesen vízszintesre dönthető (tehát lábtartós!!!), újszülött kortól használható kocsit keresek, amihez van ugyanolyan színben hordozó. (barackvirág, narancssárga - szürke/ezüst színek jöhetnek számításba, esetleg kockás...ja, és a tolókar kétirányba legyen fordítható! Extra igények, ugye? :roll: :lol:

tillidian
 
 


vcsibe: én apánál anno megpróbálkoztam a Kíra névvel is, de van egy olyan joghurtmárka is és azt mondta, h az ő lánya nem lesz tejtermék... :roll:
Ja a másik favorit fiúnév volt a Kadosa volt ami szintén leszavazásra került.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


tillidian egyáltalán nincsenek extra igényeid!!!!!!!!remélem sikerűl megtalálnod!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
akkor még nem is mondtam, hogy téliesíthető is legyen 8) :lol:
Már megint ilyet böngészek :P

tillidian
 
 


szerintem majdnem mindegyik babakocsi téliesíthető.....a miénk is az...bár a bergon az mind téliesíthető......
olyan rossz nézni és letakarva látni bencus járgányát....alig várom hogy tologathassam..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


till:
Kerlek ird meg ha megtalaltad a megfelelot, en is ilyet keresek:):):)
(csak mivel nem ertek hozza, azt sem tudom honnank kezdjem, igy inkabb "lopom" az otleteket.) :)

sünciboglya
 
 


Wazze, elindult a tej... :shock: Nincs rajtam melltartó és nedves, kerek kis foltokat vettem észre a pólómon a mellbimbinél. Most nézem csak az okos honlapokon, hogy már ilyenkor is megindulhat a tejtermelés... :shock: Hogy az ilyenekről miért nem írnak azok a hülye könyvek! :x Mármint az az egyetlen, amit ajándékba kaptam. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Baszki, mi jön még??? :lol: Van még valami, amiről lemaradtam bioszórán?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Szilveeaa
"megalapozando egy komoly karriert a filmiparban khmkhm... "
ezen milyet rohogtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha gondolod van egy tablink,En vezetem beleirlak! :wink: Kell a nicknev,korod/szul.idod, kiiras idopontja,korhaz,baba neve, teso(k)

"Mom and I love to shop" feliratu kis rugdalozot..
Ilyen polo nekem is kell Charlottenak! :shock: :lol: Melyik uzletbe vetted?

Kopee
"nalam az abszolut durva az Arzenka."
Eztmostnemmondodkomolyan? :shock: :shock: Szaffibol a disznohercegno :lol: Mondjuk nalam meg mindig az Oralia viszi a palmat! :lol: :lol:

Andi
"Van punkosd, de egy szalloda-etterem nem zarhat b"e
Igy mar ertem! :wink:

Hajnalocska
Fischer Pantaleon...hmmm...nem is rossz. :lol: :wink:

Egyebkent nekem az unokatestverem Csobilla, ez egy osregi magyar nev, egyebkent o is utalta, de nagyon, aztan most mar tetszik neki, mert ossz-vissz 3 Csobilla van az egesz vilagon, es maga a csajszi is eleg egyedi, igy mar nagyon tetszik neki. :lol: Es illik is ra nagyon. :wink:

Bobobaba
"tudom ki akar szakadni a helyerol."
:? :? :( :( :( Jobbulast neked!

Zaniko
"Nemhiaba,anyja lanya..."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tilli
Nekem igerted bizony! :lol: :lol:

nevek: nekunk ha kislany lett volna, akkor Hannah Myriam lett volna. :wink: Francia nevek kozul nekem nagyon keves tetszik egyebkent. :roll: A magyar nevek kozul rengeteg :oops: :lol: pl: lanyok: Noa, Szava, Miranda, Lilien, Lora, Korinna, Mia, Dorina, Ametiszt (es meg rengeteg mas. :oops: )
fiuk: Agoston,Alex,Armin,Benedek,Botar,Botond,David,Dominik,Izsak,Kristof,Levente,Mate,Miron,Noel,Patrik,Roland,Viktor,Zeteny ebbol tobb nincs. :lol:
Vendég
 


Monica, bocs a cicánkat Szávának hívják... :lol: Bár igaziból Savannah, csak így becézzük. :wink:

Kép
Kép
vcsibe
 
 



Kép
Kép
vcsibe
 
 


vcsibe írta:Baszki, mi jön még??? :lol: Van még valami, amiről lemaradtam bioszórán?


Én már ott lemaradtam, hogy a gyereket nem a gólya hozza :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


lányok tartsunk biosz órákat?????? :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


"a gyereket nem a golya hozza"

hanem? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mi gyorsan megoldottuk a neveket.
Ereztuk hogy fiu lesz, imadjuk a Sponge Bob sorozatbol a Patrick-ot.:)
Igy magatol ertetodo volt hogy Patrik lesz:D

sünciboglya
 
 


"imadjuk a Sponge Bob sorozatbol a Patrick-ot."

Azt mi isssss!! :lol: :lol: :lol: De nekem az abszolut favorite a Micimackobol a Fules! :oops: :lol: Szarul jarna a gyerekem a Fules nevvel asszem. :lol: De ugy amblokk a Micimacko rajzfilmet imadom! :lol: Charlotte babaszobaja is Micimacis volt, Noele is az lesz! :wink:
Vendég
 


monica26 írta:"a gyereket nem a golya hozza"

hanem? :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:


Felétek így járnak a gólyák????

Kép


:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Felettünk elég gyakran repkednek a gólyák... :D :D :D :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Nem ezek hozzák Kevint???
Nemáááááááááááá!!!!
Anyuuuuuuuuuu!!!!
bobóbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: