Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagyok! :D
Remélem mindenkinek szépen telt a pünkösd.

Angel, sokat gondoltam rátok. :)

Till, ne bánkódj, a lényeg, hogy pocakban a kiscsaj! :wink:

Vanda, olyan helyesek a gyerekek! :)

Lois mami, újabb szerzemény?? Semmit nem vettél, míg nem beszéltünk? Nekem holnap jönnek az ágyneműk. Apa fogja átvenni, úgyhogy én csak vasárnap este nézhetem meg. Viszont ő meg nem látja a lányát, én meg igen, a holnapi UH-on. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz
:wink:

Lányok,
tudtok nekem ajánlani olyan helyet, ahol tapéta bordűr jó áron beszerezhető? Tudjátok, olyan helyes kis figurás falicsík :P
(már nézegetem a babaszobába valókat :wink: )

és még egy kérdés: nem találok olyan babajárgányt, amilyet szeretnék:
- kétfunkciós
- teljesen vízszintesre dönthető (lábtámasz is vízszintesig emelhető)
- állítható, átfordítható tolókar
- téliesíthető
- legyen hozzá hordozó.
(max 40-50.000 környékén)

Extra igények, ugye? :lol: Tud nekem valaki segíteni? :roll:

tillidian
 
 


Tilli!
Én innen rendeltem bordűrt, az ára annyira nem megaolcsó, de szépek és nagy a választék:
http://www.gyerektapeta.hu/tapeta-bordur-kidsclub.html
(ha legörgeted a bordűrök fület, ott van még egy csomó más gyártó is, de csak az egyiket linkeltem be)
(nekem a narancsvirágot tartó macis van zöld háttérrel):roll:

Nemrég láttam valami tetszetős kocsit ilyesmi árban, megpróbálom elővadászni... :)

http://www.teszvesz.hu/item646198830_uj ... _aron.html
Na ez az, tudni nem tudok róla semmit, de képen tetszett :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Minden családban vannak idióták, azt is értékelni kell, ha van családod egyáltalán :?
Nekem van összevissza egy nővérem, akire számíthatok és nagyon szeretek és ennyi. Szülők nincsenek egyikünknél sem :(

Skrisz!
Ööööö, azóta csak fejben vásároltam :roll:
Holnap rendelem meg a hintát, a végleges verziót, nem azt, amit a múltkor felraktam, azt végül elvetettem. Meg jön vele a forgó is, de azt mástól kapom :wink: Meg most kaptam meg a Brendonos hírlevelet a jún. akciókról, és lövöm is róla az akciós Angelcare szettet. A Baby Sense-t amit kaptam volna, arról lemondok :)
Meg a jövőbeni sportkocsink (mit felraktam az előző oldalon) akcióban van szettben (mózessel meg hordozóval) ami nagyon vonz.... de annak igyekszem ellenállni :roll:
Dióhéjban ennyi.........hűűű ez tényleg úgy hangzik mintha csak ezen járna az eszem...pedig istibizi tanultam is kicsit a hétvégén :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Hát igen,a családot nem válogathatja meg az ember :?

Angel,KókuszDiónak további erősödést :D
Skrisz,várunk a sztárfotókkal :D Honnan rendeltél ágyneműt?
Lois,ez a kocsi amit belinkeltél Till-nek nagyon szép,főleg ez a rózsaszín-szürke,én is nézeggettem már.
Timi,van egy ikres topic,várunk ott is szeretettel,a várandósság címszó alatt,2009 ikreket várunk.
Akkor neked nagyobb kerekű kocsi kell,azok jobban bírják a terepet.Apa háta még mindig nagyon fáj,holnap röntgen,kiderül volt-e bordarepedés.
Vanda,nagyon cukik a képek :D
Vendég
 


Lois,én azon se lepődnék meg,ha csak ezen járna az eszed,most nézem,röpke másfél hónapod van hátra :shock:
Vendég
 


12 hetes,19 hetes és 26 hetes:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Angel!Gyors gyógyulást Diókának!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nyulasz!
Na majd én is csinálok ilyen folyamatábrát :D
Szerintem is nagyon szép színekben van, sőt, igazából akármennyi babakocsit végignéztem, ilyen színválaszték semelyik gyártónál nem volt. Amibe szerelmes vagyok ott van talán 6 (?) féle szín?? A fele rögtön kiesik, hogy nehogy identitásválságot okozzak a pasigyereknek valami nem eléggé macsó színnel, marad 3, saját magam miatt kigolyóznám a kéket, mert a tököm kivan már vele, hogy minden fiúdolgot vegyél meg kékben, és akkor a rostán fennmarad kb. 1. Ami vagy elfogadható vagy nem... :?
Húúú, már megint milyen komoly problémákról értekezem itt ....tényleg kezd az agyamra menni a terhesség :oops: Na erőltetek magamba egy kis büntetőjogot, mintha lenne még némi szürkeállományom használható... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz: nagyon szép kerek pocid van! Legalább látom, hogy milyen ütemben kell növeszteni! :wink: Átnézek az ikres fórumba, köszi az invitálást!

Lois: Nagyon jól néz ki az a babakocsi!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,
köszi :D Tényleg jó árban van ez a kocsi :P Sokan is választják...
ami nekem hiányzik:
- az autós hordozó csak 11 kg-ig jó,
- a lábtartó (szerintem) nem dönthető vízszintesig, így ha a gyerek elalszik, térdtől lóg a lába. Vackornál olyan kétfunkciósom volt, aminél háttámla le, lábrész föl, és már vízszintesben is volt az alvó gyerek :D nagyon praktikus, főleg a 2 éven felülieknél, akik ugyanúgy bevágjál a szunyát menet közben, mint a picik :P

Nyulasz,
széééép poci :D

Angel,
mennek az erősítő drukkok :) ++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Till!
Na ennyire nem tanulmányoztam át, csak hogy első blikkre pofás, meg jó az ára.
Bergonomnál is ilyen a lábtartó, teljesen vízszintesbe lehet emelni.
A másiknál nem tudom milyen lesz. Nemsoká indulok azért is, csak elcsábultam és megveszem az egész szettet. A Bergon kicentizve a férjem kocsijába befér, de olyan nehéz, és úgy kell vele matekozni, hogy én nem tudnék egyedül kimozdulni vele, Meg annyira tele van vele a csomagtartó, hogy hosszabb kiruccanás nem is tervezhető vele. A kicsi meg befér az én Gülümbe is. Szóval ilyen remekül megmagyaráztam, hogy miért is kell nekem a másik is, hogy megyek és elverek rá egy rakat pénzt. :oops:

Erről a cuccról, valakinek valami tapasztalat?

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Dokisógorom mindig szidja a fülhőmérőt, nekem sima digitális van. De ez is olyan, mint a pizsi-hálóing: van, akinek bejön.
vovanda
 
 


Timi,gyere csak :D
Till,a hordozók amúgy is csak 13 kg-ig jók,nem? :roll: ...de talán jobb lenne 5pontos öv.Viszont a lábrész vizszintesig állítható,csak amikor a sportkocsis verziót mutatják,ott nem,de amikor mélykocsiként fotózták ott látható,hogy nem látható a lábtartó.
Lois,jó vásárlást :D
Vendég
 


Nyulasz,
lehet...én azt hittem 15 kg-ig, de nem, mert 15 hónapos korig :roll:
Viszont nem szeretnék mózest, azt is cipelni kell a harmadikra :roll:

Lányok,
mégis fejtörés nekem ez az AFP...tényleg alacsony...
AFP: 22,53
MoM:0,67
De ezeket (négyes teszten) látta Hajdu Drnő, és a 18 hetes UH után is azt mondta, nem lát eltérést...jó lenne nem agyalni :roll:
Volt valakinek hasonló érték?

tillidian
 
 


Till,már sokszor beszéltük,hogy az AFP totál elavult dolog,akár be is szüntethetnék,mint sokmás országban.Én meg sem csináltattam...ha Hajdú dr-nő nem tudott totálisan megnyugtatni,akkor ki?Lencsebabával minden a legnagyobb rendben van!
Vendég
 


Skrisz,mi volt az uhun? :D
Vendég
 


Nyulaszkám,
biztosan igazad van :P

Dobok egy mai pocak képet:
Kép

tillidian
 
 


Till,
nekem sokkal rosszabb lett, ha ez megnyugtat.:wink: A kórházban 0,37-et mértek, rá 2 napra az istenhegyin 0,5x... vmennyit. Olivérrel 0,7 volt. A kombinált teszted milyen lett? Nekem mindkét gyereknél nagyon jó, azért az kicsit megnyugtatott... :roll: Meg Hajdú drnő is persze! :D Aztán majd kiderül... :roll:
20140901102739
 
 


TILL:SZÉÉÉÉÉÉÉP

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Till: nagyon szépséges pocak!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Baba,
mindjárt Neked is ilyen lesz! :D

Timi,
köszi :P Tiéd is nagyon aranyos! :D

Hajni,
köszönöm! :) Akkor tényleg igyekszem nem agyalni!
A Kombi teszt rendben volt, a négyesre is azt írták, hogy negatív, örültem is :)
Lehet, kérdeztem már: Balanka baba spontán jött? :P

tillidian
 
 


Till,
nem, ő első lombikra sikerült Olivér után, vagyis ötödjére (már számolni se tudom lassan, annyi volt... :roll: ).
20140901102739
 
 


Till!
Szép a pocid!
AFPvel ne törődj. A laborok is sokszor hibáznak. Nekem szép, piros betűkkel volt rajta az AFP papíromon, hogy GEMINI (vagyis ikrek).
Vártam az eredményt, 6 hétig semmi. Felhívtam a labort, hogy mi a szar van, csaj vonakodva diktálja az eredményt, mondom köszönöm. Csaj elhűlve: de hát ez magas! Mondom: csókolom, ketten vannak, rajta volt a papíron. Ja, bocsánat, neki ez itt nem szerepel, akkor nincs probléma... :twisted:
vovanda
 
 


Tegnap este írtam, de látom elszállt... :roll: Szóval:

Pocakosok, gyönyörűek vagytok. Olyan szép gömbölyű mindenki! :D

Till, afp-vel ne törődj. Én megkérdeztem Hajdú doktornőt a 18. héten, hogy mi van, ha az afp eredményem car. Azt mondta, dobjam ki! Úgyhogy erről ennyit.

Nyulasz, ágyneműt a Babaszafaritól rendeltem. Olyan szépek vannak. :D

Lois, látom azért töröd a fejed, hogy még mit lehetne venni. :lol: Én is bűnöztem tegnap a Brendonban. A zsákmány: 2 fürdőlepedő, 2 kifogó, egy hálózsák, babakefe, körömolló. A szívem szakadt meg egy kismama short miatt. Ott kellett hagyjam, mert nagyon drága volt. Pedig úgy szerettem volna egyet. Csinos volt nagyon. :oops:

UH-on mindent rendben találtak, az én kis csöppségem csak 1635 gramm. Azt mondták, nem kell lóbébire számítanom, kb. 3100-3300 grammal fog születni. Ezzel ki is egyeztem. :lol:

Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok! :)

3-ra megyünk egy tájékoztatóra a köldökzsinór őssejt - dologgal kapcsolatban a Péterfybe, majd beszámolok (ha valakit érdekel)!

Ja! És a legfurább (ma kaptam meg a Péterfys leletet):
UGYANAZ NAP vették le az AFP-hez (Péterfy) és a négyes teszthez (Istenhegyi) a vért és eltér a 2 érték!
Istenhegyi:
AFP: 22,53 MoM:0,67
Péterfy:
AFP: 29,13 MoM: 0,84

Nna, igazatok van: ennyit az AFP-ről... :roll:

Skrisz,
Eszter gyönyörűűűűű!!! :D :D :D

Hajni,
:D (nem tudtam, mert nem nagyon jöttél a "párok"-ba :roll:

Vovanda,
köszi :P

tillidian
 
 


sziasztok!

Vanda,
aranyos kis triód van! vagy mindig ezt mondom? :wink:

Tilli,
afp hülyeség, Hajdú drnőnek higgy!
csinos pocak, élőben is! :wink:

Krisz,
nagyon cuki Esztered van! :)


lóbabáról jut eszembe, hogy Diókára azt mondták (szül.súlya alapján), hogy 4 kilós meglett volna! :shock:
ma pedig 1590g! elvileg 1600-tól nyitott kiságy!
levették róla tegnap a monitort, már csak sima légzésfigyelője van! fura, kicsit hiányzik, sokat lestem, viszont könnyebb mozgatni, hogy nincs "farka", mikor pl. mérem! :D

ja, és 2cn! :shock: :roll: olyan mennyiségben, mint az utóbbi években soha... császáros anyukák, nálatok is ilyen volt az első? v. semmi köze ahhoz?
angel37
 
 


jaaaj, bocs, Nyulasz,
te duplázós pocakod is szép! :)
angel37
 
 


Angel, már mensi??? :shock: Most hány hetes Dióka? Szuper lesz a kiságyban monitor és gépek nélkül! :D

skrisz72
 
 


Angel!
Nekem pont nemrég jött meg először. Iszonyat durva volt, állítólag összefügg a műtéttel, de egy "sima" szülés után sem fáklyásmenet az első pár mensi.
Nekem a peteérés lett nagyon gáz, hétfőn beszélek a nőgyogyimmal, hogy kezdjen vele valamit. Szerintem visszafeleselnek a szurik, pont olyan érzés, mint punkció előtt, amikor úgy éreztem, szétdurran a petefészkem. Na meg érdekes lenne megnézni, hány túsző érett odabent...
Dióka szépen növöget...
Emlékszem, nekünk is örömünnep volt, amikor már "csak" a légzésfigyelő volt és nem kellett infúzióra meg mifenékre vigyázni... :wink:
vovanda
 
 


Angeeeeel!!! :D
Ez szuper!!! :D Csak így tovább, Dióka! :D
(Szülés után - nekem nem császáros volt - 28 napra menetrend szerint megjött, és dupla adagban...gondolom, ez "természetes" :roll:)


Lencsike megkapta az első rucikat :). Igaz, 64-esek, de elkél majd az is :) na megyek takarítni :)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Hogy itt milyen csinos kismamik vannak! Hogyan maradtatok ilyen karcsúak, Till és Nyulasz?

Angel!
Micsoda jó hírek! :D

Till!
Engem érdekel ez az ôssejtes dolog, írd le légyszi!
Péterfi: Én is oda járok. Te mikor hoztad el az Afp leletedet? Csak azért kérdem, mert pénteken megyek uh-ra és gondoltam még ma elhozom, hogy ne közvetlenül elötte kelljen elkérni (ki tudja mennyit kell várni). Nem volt szerenvsém, a telefonban nem voltak túl segítôkészek. Azt mondták, menjek közvetlen az uh elött... Már a múltkor a kémcsô beadásnál is jól leszídott Pálma, mertnem volt senki a váróban és 5 perc után kopogtatni mertünk :roll:

Ma voltam turiban és vettem 6 bodyt és 2 rugdalozót. Olyan jó volt válogatni a baba cuccokat :D

Kép
lona1
 
 


Hello Csajok!
Én meg itt néztem hülyén, hogy hogyan akartok egy 15 kilós gyereket belerakni egy hordozóba... :lol:
Szerintem minden hordozónál hónap van megadva, ami a gyakorlatban igen nagy baromság... :)

Till!
Ne foglalkozz már ezzel az Afp-vel irgumburgum, HÜLYESÉG!!! Látod, hogy mindenkinek tiszta rossz eredmények lettek (nekem is alacsony lett, + valami tök béna ref. tartományt adtak meg :shock: )
Nagggyon csini vagy!! Hol az a 7 kiló?????????????? :shock:

Skrisz!
Én nem vettem semmi ruhát a Brendonban, itt a helyiben nagyon választék sincs, és drágák is szerintem nagyon. De még a prücsöknek sem. De amúgy sem lett túl sok "igazi" kismamarucim, inkább csak nadrágok, ami muszáj volt. De azokat bőven a Brendonos árfekvés alatt lőttem.
Tényleg nem vagytok gigabébik, de jó ez így. Én nem is értem mi hogy nőttünk ekkorára.... :shock: Aztán úgyis csak akkor derül ki, mikor kibújik, láttam én már fura méréseket :)
Ez a kép annyira csajszi :D
No igen, be kell valljam, lett még 1 babakocsink :oops: Annyira gyönyörűséges, hogy csak na :roll: Majd bemutatom, ha valakit érdekel, de már cikis vagyok, ahogy egyfolytában mutogatom a cuccainkat :oops: :oops: :oops:

Angel!
Ügyi a csajszid nagyon :) Nekem is meglepő, ez a korai vérzés, vagyis nekem mindenki hosszabb menstruáció nélküli időszakról beszélt :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csajok!
Hordozó használata nagyban függ attól is, hogy mikor születik a baba. Nekem az ikrek most még simán beleférnek, Balu viszont nyári baba. Őt 5-6 hónaposan a teljes téli "menetfelszerelésben" már nem lehetett beletenni, kényelmetlen volt.
vovanda
 
 


Angel: nagyon ügyes Dióka! Csak így tovább!

Tegnap mi is benéztünk a Brendonba. Hát az árak láttán kerekedett is a szemünk!

Tegnap voltam dokinál és nagy élmény volt látni a rugdosó-kalimpáló babákat! A kissebbik is behozta a lemaradást és már mindketten 12 hetesnek felelnek meg, pedig még csak 11 hetesek vagyunk. Aminek nagyon örültem, hogy engedélyt kaptam tornára! A gerincem már nagyon oda van a sok fekvéstől.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
A Brendon tényleg elég drága. Esetleg az Outletjét érdemes megnézni (mi ott vettünk ikerkocsit). Ötletet lopni érdemes, meg ikerbabakocsiból ott van a legnagyobb választék.
A babáid kb. a 30. hétig az egyes babáknak megfelelően fognak fejlődni, onnantól lesznek "lemaradva".
vovanda
 
 


Sziasztok!
Angel nagyon örülök, hogy minden rendben és szépen fejlődtök!!! :) Hamarosan haza is mehettek! De jó!! Képet mikor kapunk??? :)

Itt egy kis igazság, akiknek még nincs, hogy felkészüljenek, akiknek meg már van, hogy jót nevessenek! :)

Az első 6 hónap
- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- minden baba zokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdető krémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass.
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen, és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

6-12 hónap között
- ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
- a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel, mint te.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..
- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.
- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.
- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.
- lehet égnek álló seggel aludni!!!
- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Timi, gratula a kisszundikhoz! Kép van?

Lona, rég jártál erre. Hogy vagytok?

Lois, képet kérünk a járgányról!!!

Diókának szép napot, súlygyarapodást kívánok! :lol:

skrisz72
 
 


Kiscsillag, ez baromi jó volt!!!! :mrgreen:

skrisz72
 
 


Lois,
igenis: értettem!!! :lol:

Lona,
2 intézet foglalkozik ezzel:

Krio Intézet - ők Pesten és Miskolcon tárolnak, olcsóbbak,
www.krio.hu
Sejtbank - ők Svájcba viszik az anyagot - valamivel drágább
www.sejtbank.hu
(mi a Krio-t választjuk)

tillidian
 
 


Kiscsillag: annyira jó! Most még könnyen nevetem magam könnyesre! :lol:

Skrisz: képet tettem a fotóalbumba. Nem túl jó a felbontás, de ott csúcs volt a nagy kijelzőn.

Vovanda: nézegettem az outletet a neten, majd élőben is nagyon kíváncsi leszek, de még azért ráérünk (párom szerint). Meg mi nem esten voltunk, hanem vidéken egy kisebb üzletben, nem volt újszülöttnek való ikerkocsijuk, pedig tologattam volna szívesen.

Lányok! Nekem nagyon kellene fürdőruhát vennem, tankinit szeretnék, aminek a felső része bő-libbencses mell alatt. Van valami ötletetek a Brendonon kívül, hogy hol lehetne beszerezni. Tegnap néztem c&a-ban, de amit kinéztem a múltkor azt elkapkodták. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda!
Igen az én környezetemben is nagy a szórás a hordozó használati idejét illetően, a babák mérete sem mellékes +az évszak, hogy milyen. Meg a hordozók sem egyformák. Van ami kifejezetten nagynak számít.

Szerintem ez így azért nem igaz, hogy a a Brendon "hűdedrága", van ami húzós (pl. kismamaruhák úgy általában), meg minden termékcsoportban vannak olyan felső kategóriás cuccok, amik drágák, de mindenből van szerintem teljesen normális árfekvésű cucc is, és azok is jó minőségűek. Én elég sok mindent vettem/veszek meg ott.

Timi!
Ikerkocsiban a legjobb a neten vadászni, ott kapsz csak komplex képet, hogy milyen típusok (és kompromisszumok) vannak. Én amúgy múlt héten Pécsett voltam a Régióban, ott rengeteg féle volt készleten is. De nem irigyellek, sajna minden szempontból ideális ikerkocsi beszerzése nagyon nehéz, vagy az ára horror.
Olyan tankinis fürdőruhákat Anita márkában láttam, olcsónak éppen nem volt mondható. Szerintem azt egy csomó mezei baba-és kismamabolt tart. Én a sima mezei bikinit és hozzá egy olyan kis kánikula princess felsőt favorizálom. (Abban mondjuk fürödni nem lehet, de én azt amúgy sem csinálom :) )

Skrisz!

Na jó de csak a te kedvedért teszem fel :roll: , tisztára odavagyok érte, annyira klassz, most itt feszít a két verda egymás mellett a nappaliban, tegnap a férjem a hüle barátjával itt versenyeztek benn velük :roll:
Kép Kép Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Timi!
Nekem ez pl. tecc, Brendonban is van 16 e :shock: Itt normálisabb az árfekvése
http://bolthely.hu/kismamaruha/id/00273_Anita_9622

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ebbe most futottam bele:
Idézet:
"Valakinek az a heppje, hogy osszegyujti es folyamatosan frissiti, hogy milyen iker babakocsik leteznek leteztek a nagyvilagban. Ebben persze sok olyan van, ami magyarorszagon nem beszerezheto,es akad olyan is, ami europaban sem, de kiindulasnak nem rossz."

http://www.dvojcata.kat.cz/Kocarky.html

Hátha valamelyik ikres maminak hasznos lesz :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, nagyon tecc a verda! :lol: Én azt álmodtam, hogy vízszintesig dönthető a babakocsink. (mert ugye nem tudom, hogy tényleg dönthető-e) Ha hazamegyek vasárnap, ráparancsolok a férjemre, hogy most már az összes meglévő babacuccot hozza át a nővérétől, mert fel kell mérnem a helyzetet, hogy mit kell még esetleg beszerezzek. :!:

Till, hány éves korig lehet gyógyítani az őssejttel?

skrisz72
 
 


timi76 írta:
Lányok! Nekem nagyon kellene fürdőruhát vennem, tankinit szeretnék, aminek a felső része bő-libbencses mell alatt. Van valami ötletetek a Brendonon kívül, hogy hol lehetne beszerezni. Tegnap néztem c&a-ban, de amit kinéztem a múltkor azt elkapkodták. :(

hányas kell neked?
nekem van egy 38C kosaras anitám, pont ilyen fazon.

Lois :D
ez egy tuti kis kocsi :D én nagyon imádtam Lilivel :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


loislane írta:Timi!
Nekem ez pl. tecc, Brendonban is van 16 e :shock: Itt normálisabb az árfekvése
http://bolthely.hu/kismamaruha/id/00273_Anita_9622

na az enyém pont ilyen :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois, Icsilya: köszönöm a segítséget és a linkeket! Ismerem a boltot, sajnos nagyot csalódtam bennük.
A babakocsis link nagyon jó, holnap áttanulmányozom.
Lois: nagyon szuper babakocsi!

Icsilya: köszi, aranyos vagy, nekem 40-42-es a méretem. Egyébként nekem is nagyon tetszett ez a fürdőruha, aztán az üzletben megláttam, hogy ez tulajdonképpen apró kockás és így már nem is tetszett.

És megvan a fürdőruci, páromnak elege lett, azt mondta nem érdekli, úgyis Budaörsön vagyunk, megvesszük, amelyik tetszik. És megtalálta álmai ikres babakocsiját, már égtem, ahogy ott rodeózott vele és egyfolytában hajtogatta, hogy ez kell neki! Vadászhatom használtban, mert az új ára horror.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :D
melyik babakocsi tetszett meg ennyire?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: